Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Rémy Rousseau


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Dec. 20, 2020 11:14 am
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Drága öcskös!

Üdvözöllek az oldalon! Cute Nagyon örülök az érkezésednek - még ha nem is ezt fogom mondani, amikor végre előkerülök és rájövök, hogy beköltöztél a szobámba -, igazán rám fért már valami normálisabb családi kapcsolat, mint ami a nem-annyira-testvérünkhöz köt... még akkor is, ha a mi kapcsolatunkban is vannak azért bizonyos hézagok.

Nem szeretem mentegetni magam, de egyszer remélem elhiszed majd nekem, hogy nem hagytalak volna hátra sem téged, sem anyát, ha tudom, mi készül. Az apánk és Dante - szokásosan - kihagyták a nagyérdeműt a terveikből, velem sem méltóztatták közölni, miért kell elmennünk, de Dante a tanúm rá, hogy nem könnyítettem meg a dolgát, amikor minden indok nélkül átvonszolt magával egy másik földrészre. mivan? Amikor elmondta az igazságot, már túl késő volt, és egészen addig a bizonyos telefonhívásig mindannyiótokat hallottnak hittelek.

Nem volt kérdés, hogy azonnal ugrok-e, amikor megtudtam, hogy túléltétek. Nem volt kérdés, hogy segítek-e, pedig egyáltalán nem volt egyszerű megbarátkozni a gondolattal, hogy éppen visszakaptam az öcsémet, hogy aztán jóformán Csipkerózsikát kelljen varázsolnom belőle ahhoz, hogy rendbe jöjjön.

Mégis megtettük, mert nem volt más út, és én magammal hoztalak és vigyáztam rád, amíg kellett. Most pedig itt vagyunk - épp csak felébredtél, hogy aztán az én életem boruljon fel. Azért remélem, a lakáson belüli költözésnél több meglepetést nem tartogatsz majd nekem... Rémy Rousseau 3354269571

Nem tartalak fel tovább, kérlek, járd be a lentebb felsorolt útvonalat, aztán meg se állj a játéktérig! Egy játékod máris borítékolva van. 22  Szeri

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermotttal; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Dec. 18, 2020 11:07 pm

Vissza az elejére Go down
 
Rémy Rousseau
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Isla Rousseau
» Rémy & Jasper II.
» Rémy & Jasper - how to
» Rémy & Jasper I.
» Bartie & Rémy; join(t) me

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: