Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Song, Finlay


Boszorkány

Patricia C. McDermott
Chatkép :
Song, Finlay Tumblr_inline_ogkbv8f1Gw1tfmqoz_500
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
nathalie kelley❞
Hozzászólásaim száma :
158
Pontjaim :
80
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu❞
Fő képességem :
telekinesis❞
Őt keresem :

you're my beginning
and my destiny


Kedvenc dal :
the dye a blood red setting sun rushing through my veins, burning up my skin i will survive, live and thrive: win this deadly game
Tartózkodási hely :
washington❞
Korom :
321
Foglalkozásom :
boszorkány és szövetséges❞


Patricia C. McDermott

Elküldésének ideje -- Pént. Nov. 20, 2020 9:56 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Finlay,

Az angyali arcod mögött - akit egyébként még sohasem láttam ezelőtt, de már most egészen odáig vagyok érte  Aztaaaaa - egy végtelenül kegyetlen történet áll, amihez nem is annyira közvetett módon nekem is közöm van, hiszen én segítettem a várost irányító vámpírt oda, ahol most van...
Egészen szívszorító a levél, amit olvashattam egyik édesanyádtól, s ráadásul nem csak a családi problémákkal kell megküzdened, hanem a vámpír lét minden kínjával, ami nem lesz egyszerű, hacsak nem kapsz hathatós segítséget. Így hát remélem Franny tud veled majd mit kezdeni, és ahelyett, hogy rád támadna, inkább segít megoldást keresni.
Nem is tartanálak fel tovább, mert biztos vagyok benne, hogy a vadászlányka nagyon vár már rád. Jó szórakozást kívánok neked, és örülök, hogy itt vagy köztünk! Cute

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Nov. 20, 2020 2:01 pm
Finlay Michael Song

I intend to end it the only way I can
ft. hero fiennes tiffin

2000.
Washington, D.C.
friss vámpír
faj
keresett
a karakterem
ellenálló
pártállás
franny cica

’’Anya vedd fel… anya kérlek…’’ Finlay nem túl biztos lábakon, de már szinte árkot taposott a földszinti diófa padlóba a sok lerótt körrel. Hiába tárcsázott újra és újra, a vonal túloldalán minden alkalommal a monoton sípolás volt az egyetlen válasz. Ötvenhatnál abbahagyta a tárcsázások számolását, és valahol nyolcvannál adták meg magukat a lábai, ő pedig erőtlenül rogyott le a csíkos anyagú fotelba, amit a másik anyukája mindig úgy szeretett. Soha nem volt még ilyen egyedül és sosem félt még ennyire. Remegő kezekkel húzta elő a zsebéből a szobájában talált, meggyűrt levelet, hogy sokadjára is elolvassa.

Drága Finlay,

Ötödikes lehettél, amikor iskola után Billyéknél játszottatok. Emlékszel rá? Fára másztál, arra a nagy tölgyre a hátsóudvaron. Az egyik ág letört alattad, te pedig leestél és eltörted a lábad. De nem sírtál. És nem telefonáltál nekünk, pedig azt kellett volna tenned. Egyszerűen elindultál gyalog haza. Három blokknyit sétáltál törött lábbal, egyetlen könnycsepp nélkül. Akkor már tudtam, hogy nem számít, az élet mivel fog szembe állítani, te rendben leszel, mert erős vagy. Erősebb, mint én valaha lehetnék.

Hamar meg kellett tanulnod, hogy nem létezik boldogan éltek, míg meg nem haltak, és most meg kell tanulnod újra. Tudom, hogy Harriet elvesztése óta nem voltam az az anya, akit megérdemeltél volna. Minden apró fénysugárra a torkodnak ugrottam, vagy a bögrémet töltöttem meg vodkával. Dühös voltam Anyu miatt, és dühös, mert minden alkalommal, amikor boldognak láttalak eszembe jutott, hogy később milyen szomorú leszel majd, és ez összetörte a szívemet. Hisz mi értelme van boldognak lenni, ha később úgyis szomorúság veszi át a helyét? A válasz természetesen az, hogy azért, mert később úgyis szomorúság veszi át a helyét, most már tudom.

Kapaszkodj Frannybe. Ígérem, számíthatsz majd Jenkinsékre, ha igazán szükséged lesz rá. Soha ne fuss, ha félsz. És sose feledd, hogy nem minden győzelem szól a világ megmentéséről.

Maradj veszteg és ne látogasd meg Anyut, bármi történjen is. Eljön még a mi időnk.


Szeret, Anya

Finlay számára felfoghatatlan volt a kialakult helyzet. A levél egyetlen szavát sem értette. A családjuk megtarthatta a társadalmi státuszát, de a hatalomátvétel és Anyu – a demokrata Song szenátor – bebörtönzése óta Anya sem volt önmaga. Ha nem ivott türelmetlen volt és ingerlékeny, ha pedig ivott – általában ivott – akkor a nap végén csak csendben elaludt az utcai ruháiban. Olykor kimaradozott, de sosem viselkedett így. Sosem hagyta magára a fiát, nem vált elérhetetlenné. És legfőképp nem írt búcsúlevelet. Finlaynek pedig sosem volt még ennyire szüksége egy szülőre, mint azon a novemberi napon. Elvették az életét és adtak helyette valami mást. Ő pedig úgy érezte, hogy beleőrül a vérszomjba. Beleőrül a vákuumos csendbe is, amit a szívverése hiánya okoz. Maradj veszteg és ne látogasd meg Anyut, bármi történjen is.
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem


I'll get over it I just gotta be dramatic first.

türelmes; A legtöbbek számára ez a legkevésbé egyértelmű tulajdonsága, sőt, sokszor kifejezetten impulzívnak tűnik, olykor kifejezetten az is. Jellemileg mégis türelmes. Képes hosszútávon gondolkodni és csendben kivárni, az embereknek pedig több esélyt adni, mint amennyit megérdemelnének.

makacs; Mint az öszvér, még annál is jobban. Ő lehet a legmakrancosabb személy, akit ismersz, sokszor kompromisszumok nélkül. De ennek a tulajdonságának köszönheti, hogy képes Franny barátja lenni ahelyett, hogy átlépné a saját maguk által kiszabott határokat.

nyugis; Szereti a következetes dolgokat és a megszokott rutinját. A kávézókban ritkán próbál ki valami újat a szokásos jegeskávéja helyett, a szupermarketben pedig mindig pontosan ugyanazt a kört írja le. Hajlamos zaklatottá válni és szorongani, ha kilökik a komfortzónájából.

érzéki: Szereti a szépet, legyen az építészet, étel, kellemes zene, vagy az aktuális partnere. Az outfitje pedig akkor is tökéletes, ha az élete épp romokban hever. A megnyilvánulásai alapján sokszor önteltnek és törhetetlennek tűnik, de valójában érzéki és érzékeny.

tökös; Veszélyhelyzetben képes félresöpörni mindennemű szorongását és az élre állni bármilyen szituációban. A szíve nagyon is a helyén van, miközben képes az eszével gondolkodni. A szemeivel együtt a szívósságát is az anyjától örökölte.
Vissza az elejére Go down
 
Song, Finlay
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: