Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Finlay


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Okt. 12, 2020 4:39 pm
Finlay

karakter szerepköre
ft, xavier serrano

20-21
év
választható
faj
foglalt
státusz
ellenálló
pártállás
Ötödikben kerültél az osztályomba, egyenesen a padtársam lettél és igazi kis görcs voltál, elvetted az uzsonnámat, rám öntötted a levest az ebédlőben. Természetesen rögtön a menő srácokhoz csapódtál, aztán amikor rájöttél, hogy futásban esélyed sincs ellenem még gonoszabb lettél. Csakhogy közben az én edzéseim is elkezdődtek, ha meghúztad a hajam akkor gyomorszájon vágtalak és nem egyszer kerültünk az igazgatóiba. Rengeteg bocsánatkérő levelet íratott veled Anyukád nekem és nekem is nem egy és nem kettő kézzel írott levelet kellett adnom neked – oké, hogy minden levélben leírtad mennyire utálsz és szeretnéd ha meghalnék és többet nem jönnék suliba, én meg azt kívántam neked, hogy üssön el egy busz, mert nálad büdösebb fiúval még nem találkoztam, de hé, megpróbáltuk, nem? Aztán az ötödik év vége felé eltűntél, jó nem eltűntél, hanem beteg lettél és két hétig nem jöttél suliba én meg annyira unatkoztam, hogy szó szerint belebetegedtem és utána meg én nyomtam két hétig az ágyat otthon. Amikor visszatértem megbeszéltük, hogy barátok leszünk. Egyetértettünk abban, hogy szerelmesek se leszünk egymásba, mert Te nagyon csúnyának tartottál a fogszabályzómmal meg a furcsa szememmel. Nekem se tetszettél,mert még mindig büdös voltál meg amikor nevettél akkor lyukas lett az arcod – itt a gödröcskéidre gondoltam.
Azóta is hűek vagyunk a szabályainkhoz, Te csak úgy falod a barátnőket – oké, egyetlen apróbb kisiklásunk volt, de hát minden lánynak van egy korszaka, amikor megkérdőjelezi az identitását és Jules tényleg gyönyörű volt én meg tényleg elhittem sok mindent vele kapcsolatban, oké-oké, tudom, hogy már 3 hónapja jártatok,  de hé végül Téged választottalak – én meg a kilométereket falom a futópályán, és ez így van jól. Ugye?

UPDATE:

Tegyük fel, hogy tudod, hogy vadász vagyok. Tegyük fel, hogy Téged megharapott egy farkas. Tegyük fel, hogy emiatt most kerülsz. Aztán végül beállítasz egy lánnyal, akiről eddig nem is beszéltél és rá fogod az egészet. Tudom, hogy kamuzol. Tudom, hogy tudod, hogy tudom. A kérdés annyi, hogy az ötödikben között megszeghetetlen eskünk kitart-e így is vagy ebbe most valamelyikünk belehal?


oké, nem titok, hogy azért SZERETNÉM ha aztán nagy nehezen egymásra találnának, de ha csak ez tart vissza abban, hogy beregisztrálj, akkor oké – egyik szemem majd sírni fog a másik meg nevetni.  Finlay csoportja és a tény hogy tud-e arról, hogy Franny vadász az mind megbeszélés kérdése, azért is nem írtam róla, ezt majd azután, hogy szépen beregizted nekem és megírtad azt az első pm-et :3

Kapcsolataid listája

Az erőt a szövetségesek adják

karakter neve • kapocs
nyugi nyugi, szerzek neked párat mire jössz
Vissza az elejére Go down
 
Finlay
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Song, Finlay
» Franny & Finlay
» Finlay & Franco & Marjory
» Franny & Finlay - oreo muffins
» Nia & Finlay - aperol time, bitches

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: