Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Eric Robert Warren


Boszorkány

Belisa E. Cavanaugh
Chatkép :
Eric Robert Warren Original
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
• Jennifer Lawrence
Hozzászólásaim száma :
119
Pontjaim :
64
Pártállás :
  • Semleges

User név :
• Belisa
Fő képességem :
• aeorikinezis
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
• Washington DC
Korom :
33
Foglalkozásom :
• bartender at Blasphemy


Belisa E. Cavanaugh

Elküldésének ideje -- Szer. Júl. 29, 2020 10:16 am

Elfogadva, gratulálunk!  
isten hozott játékosaink között!  

Kedves Eric!  Cuki

Mivel te vagy az első karakter, akit én fogadhatok el moderátorként -és éppenséggel személyes érdekeim is fűződnek hozzád-, mindenképpen emlékezetes leszel számomra. Bearanyoztad a napomat, ráadásul remekül meg is ragadtad Ericet, amiért borzasztóan hálás vagyok!  De cuki vagy
A jellemleírás épp olyan, amilyennek a nyomozót elképzeltem: lényegretörő, egyszerű és őszinte. Nem kertel, nem csűri-csavarja a dolgokat, hanem egyszerűen a képünkbe vágja, hogy "ez van és kész". Ráadásul nyíltan mesél egy gyengepontjáról, a pitéről. Very Happy Jó tudni, hogy azzal mindig boldoggá lehet tenni. Very Happy
Ami az előtörténetet illeti, nagyon tetszik a jelenet, amit kiragadtál Eric életéből, hiszen amellett, hogy megmutatja milyen is ő vadászként, egyben azt a kérdést is megválaszolja, hogy miért lépett erre a rögös útra. A bosszú mondjuk nem mindig a legjobb tanácsadó, de valahogy mégis jól sült el ez az egész, hiszen az egyszerű halandók kaptak ezáltal egy újabb hőst, aki nem csak, hogy a természetfeletti lényektől igyekszik megvédeni őket, de még nyomozóként is próbál igazságot szolgáltatni. Biztos vagyok benne, hogy borzalmasan leterhelhet ez a két szakma, ugyanakkor arra is a nyakamat tenném, hogy remekül végzed a munkádat!
Az is tetszik, hogy nem feltétlenül vagy egy lelketlen gyilkológép. Sosem szerettem, ha valaki beskatulyáz másokat a többiek alapján, mert nem fair. Sokan vagyunk természetfelettiek, akik nem ártanak a légynek sem, sőt. Inkább igyekeznek segítő kezet nyújtani többek között a halandóknak is, így aztán kár is lenne, ha mindenkit kivégeznél, aki az utadba kerül. Aki pedig gyilkol, azt szerintem mi magunk sem tartjuk érdemesnek arra, hogy közénk tartozzon, de ez csak a személyes véleményem.  Angyal vagyok

Na de a lényeg, hogy imádtam a karakterlapot és izgatottan várom a játékainkat!  Aztaaaaa Foglalj le mindent, amit le kell, utána pedig dobd be magad!  Cute  Jó játékot kívánok!

Vissza az elejére Go down
Vámpírvadász

Eric Robert Warren
Chatkép :
Eric Robert Warren Tumblr_nblmowcE681qjx6n6o1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Chris Evans
Hozzászólásaim száma :
122
Pontjaim :
110
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
Cop
Őt keresem :
Eric Robert Warren Giphy.gif?cid=ecf05e47hoqi1upk922utlcbjj0j0v6dmimm343xrr4rnj5m&rid=giphy
Talán még nem tudod, de egymásra találtunk...
Eric Robert Warren Tumblr_n454rkFVr51t62v5ao2_400
Tartózkodási hely :
DC
Korom :
38
Foglalkozásom :
Rendőr


Eric Robert Warren

Elküldésének ideje -- Kedd Júl. 28, 2020 6:14 pm
Eric Robert Warren

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

 Préselj ki egy mosolyt, mert még életben vagy, és ez a dolgod! Aztán a jövő héten újra! Csináld jól, és mosolyogj, vagy hagyd a francba az egészet!  



titulus

Szeretem a naplementéket, és a tengerparti sétákat...183 cm magas vagyok, izmos testalkattal… kezdeném így, ha egy társkeresőre akarnék regisztrálni, de arra nem az én életemben fog sor kerülni, ellenben ha meg mered csinálni, nos lesz egy találkozásod az öklömmel…
Mit is mondhatnék magamról… nem vagyok az az egoista típus, de tudom hol a helyem a világban, és mennyit érek. Talpraesett, határozott pasas vagyok, aki szereti kerek perec megmondani mások szemébe az igazságot, s azt amit gondol. Amolyan ami a szívemen az a számon fajta vagyok. Nem szeretek sokat kertelni, vagy feleslegesen fecsegni.
Szeretem a filmeket, és kiskoromban mindig olyan akartam lenni talán mint egy szuperhős… talán egy kicsit mint az apám, de ez más lapra tartozik.
Szeretem a kocsimat, és ha összerondítod, vagy kárt teszel benne, ne akarj a helyedben lenni… bár azért egy autóbuzi sem vagyok, csak az enyémért rajongok, hiszen még az apámé volt. 64-es fekete Chevi Impala… ezek voltak ám a jó autók!! De ne fecséreljük erre a szót.
Nem szeretem a hazugságot, de a szakmámban megkövetelendő a hazugság olykor. Amit lássuk be, elég mesterien űzök már az idő során. Úgy érzem, egy olyan fickó vagyok, akit a kegyetlen őszintesége miatt nem sokan kedvelnek.
Néha ledobok egy-egy italt, de lerészegedésig sosem megyek el, hiszen fő a felkészültség, s hogy mindig stabilan álljak két lábon.
Ritka alkalom, hogyha kimutatom az érzéseimet. Sokkal jobban szeretem keménynek és ellenállónak mutatni magam, mintsem, hogy mások is lássák a könnyeim, ellenben a haragommal.
Szeretem a pitét. Tulajdonképpen mindegyik fajtát.
Gyakran megesik velem, ha valami fontos dologba ütközök, és pillanatnyi döntésképtelenségbe kerülök, veszek egy szelet pitét a kedvenc helyemen, a nagyikámnál, kiürítem a fejem, és varázsütésre megoldódnak a gondok… vagy mert csak jólesik.
Nem ölök ész nélkül. Legyen bármilyen állásponton, a halált csak akkor osztom ki ha megérdemli.
 
1985 május 17

Chris Evans

Vadász
keresett (CAROLINE COSTELLO )



pártállásom:  semleges/ellenálló

Hosszú volt az út, míg eddig eljutottam, s nem szándékozom megállni. Nem fogadom el, ha azt mondják, erre nem vagy képes. Nehéz ügy volt, piszok nehéz, de véghezvittem. Igaz majdnem beledöglöttem, de megcsináltam. Elkaptam. Ott ültem a teteme mellett, miközben néha még rándult egyet élettelen teste, s közben néha meg-meg remegett az én karom is. Véres voltam, szinte teljes mértékben, s már lassan azt sem tudtam melyik az én vérem, és melyik az övé.
Megakart marni, de időben kapcsoltam. Levágtam a fejét… megöltem… én, aki eddig a fegyverét sem volt képes elsütni, de megtettem… meg kellett tennem. Apa miatt… Rápillantottam, majd felkeltem a földről, megtöröltem arcom ingem egy tiszta darabkájában, majd elindultam kifelé, s a kocsimból kivettem egy ásót, majd nekikezdtem, miközben az eső szép lassan kezdte tisztára mosni a bőröm.
Nem gondolkodtam. Kiürült a fejem.
Azt hittem, majd megnyugvással tölt el, hogy végeztem vele. Hogy majd a szívem egy eldugott szakaszában majd büszke leszek magamra, és örülni fogok, hogy végre lezárhatom ezt a szakaszt az életemből.
De a megváltás csak nem érkezett meg. Ástam, akár egy robot, s meg sem álltam, míg teljesen nem végeztem.
Sárosan, és vértől csatakosan másztam ki a gödörből, majd mentem vissza a testért, s  belevágtam a gödörbe. Egy erdő közepén nem fogja keresni senki sem, s nem hiányolja majd senki ezt a gonosz dögöt.
Rengeteg időt töltöttem el a nyomozással, míg ráakadtam, de sikerrel jártam.
Jöhettem volna amolyan sablonos dumával, hogy ezt az apámért kapod, de nem mondtam semmit. Csak elkezdtem betemetni a gödröt, miközben egyre jobban szakadt az eső. Miután végeztem, visszamentem a kocsimhoz, kinyitottam a csomagtartót, betettem a késem, majd egy pokrócot terítettem az ülésre, hogy semmiféleképpen ne kenhessem össze az ülést, majd beszálltam, s haza hajtottam.
A zuhany alatt remegő karokkal támasztottam egy ideig a csempét, majd felszívtam magam, és letelepedtem a kanapémra egy törölközőben, egy tál pite társaságában, s közben igyekeztem nem magam előtt látni azt az ocsmány levágott fejet. Azt hiszem egy darabig a meggyes pite nem lesz a kedvencem…

***

Hosszú idő telt el azóta. Sok rémtől szabadítottam meg a világot, kik egytől egyig megérdemelték azt amit kaptak. Aznap rémes álmom volt… meghaltam...letépték a fejem...
Aztán felébredtem. Megdörgöltem szemeim, vettem egy nagyobb levegőt, majd az ágyam melletti órára pillantottam. El fogok késni!
Kipattantam az ágyból, majd beálltam a zuhany alá, s közben messzire kergettem az emlékeket az álmomról, s fapofával, már-már érzelem mentesen hajtottam fel a kávémat öltözködés után, s indultam meg a munkahelyemre, hogy folytatódjon a mókuskerék. Nem mintha nem szerettem volna a munkám, csak az a sok hazugság… az ne lenne...
Vissza az elejére Go down
 
Eric Robert Warren
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eric Warren
» Eric & Caroline - Do i look like an idiot, Mr Warren?
» Warren Black
» Warren & Camille
» Phoebe & Eric

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Vadászok-
Ugrás: