Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Warren Black


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Warren Black GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Warren Black Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
26
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 19, 2020 8:06 pm

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozott játékosaink között!  

Kedves Warren,
Köszönöm szépen a türelmed. Angyal vagyok
Jaj, ezer éve nem találkoztam már ezzel az arccal, amit végül választottál... és milyen jól stimmel ehhez a karakterhez... arról nem is beszélve, hogy Camille valószínűleg nagyon örül az érkezésednek. De hát a hozzád hasonlóaknak mindig nagyon tud örülni az ember lánya.
Nagyon kíváncsi voltam arra, mégis miképpen alakult ilyenné az életed; milyen körülmények játszottak össze, hogy végül farkas légy. Az élet rendesen elbánt veled, hisz egyszerre vesztetted el a barátnőd, az addigi életed, és... hát igen, az a bizonyos jog.
Nem tartalak fenn tovább. Nagyon tetszett az írásod, tetszik, ahogyan fogalmazol, úgyhogy kérlek, foglalózz gyorsan, majd irány a játéktér! Jó szórakozást! Angyal vagyok


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 18, 2020 12:45 pm
Warren Black

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

A viharok miatt a fák mélyre eresztik a gyökereiket.



The Good Boy

Láttál már igazán gesztenye barna színű hajzatot? Na az enyém ilyen, minden nyáron baseball sapkát hordok, így még a napnak sem volt esélye kiszívni. Általában oldalt rövidebbre nyírom, mint felül. Vagy éppen nyíratom, ahogy a kedvem tartja. Még zseléznem sem kell, mert úgy áll, mint a cövek. Vége pedig nincsen neki, ugyanis a pajeszom befejeztével már indul is a borostás arcom, ami hol több szőrt, hol kevesebbet mutat. A kettő kombója pedig ad egyfajta keretet az arcomnak. Mindehhez még hozzájön, hogy igazán férfias, szögletes arccsontom van, így bomlanak utánam a nők. Persze a külső nem minden, hiszen sokan a belsőm miatt úgy szaladnak el, mint ahogy érkeztek. Kék szemeim jobb napokat is megéltek már, de volt olykor rosszabb időszakuk is. Ilyenkor inkább szürkéssé és opálossá válnak, szebb napokon azonban csillognak és szemet gyönyörködtető kékségükben úszkálnak. Ami a testemet illeti, nos az pedig már fiatal korom óta kidolgozott és edzett. Erre különösen sok figyelmet szentelek, nem is a kinézet miatt elsősorban, hanem az erőnlét miatt. Nem mondom, hogy nem szeretem a meztelen felsőtestemet mutogatni, de inkább visszafogott vagyok, mint beképzelt.
Kissé türelmetlen vagyok, de mégis tisztelettudó, ez a Camille-al való kapcsolatomon is látszik, hiszen habár nagyon örülnék ha közelebb engedne, nem siettetek semmit. Egyszerűen nem is lenne értelme. Őt ismerve csak jobban begubózna és kizárna az életéből, mint amennyire most a részese vagyok. Továbbá előtérbe helyezem mások segítését is, mint a magam javát, talán azért is, mert rajtam sosem segített senki. Mikor megtámadott minket az az állat, akkor is kitagadott a családom, mintsem segítő jobbot nyújtott volna nekem. Ez eléggé rosszul érintett és azóta nehezen bízok meg másokban. Elővigyázatos vagyok, mert nem szeretném megégetni magamat még egyszer, vagy még többször is akár. Sajnos ez mára már a védjegyemmé vált, nem osztok meg magamról olyan bizalmas információkat, amit fel tudnának használni ellenem. Camille sem tud róla mi vagyok és senki más sem. Ez így van jól, szeretném is ha így maradna, ameddig csak így tudom tartani.
 
 1989. 07. 12.

Cody Christian

Farkas
a karakterem keresett



A jó fiú, a megmentő

Igazán elit életnek indult az enyém. Apám üzletember, anyám pedig elsősorban gondos háziasszony, másodsorban apám mellett személyi titkárnő. Dúsgazdagok és a legszebb az egészben, hogy egyetlen gyermekükként nem volt kérdés ki örökli mindezt, továbbá kinek adnak meg mindent már gyermekként is. Csak úgy csillogtam a rivaldafényben, melyet a szüleim vontak körém. Igazán semmi gondom nem volt, talán a legnagyobb problémám a heti szinten történő szakítások voltak tinédzser koromtól fogva. Igen, nem vetettem meg a női nemet, de hát a hölgyek sem engemet, hiszen a testem már akkor is edzett volt. Rendszeresen lejártam a konditerembe, majd ezt a szüleim szégyelleni kezdték s saját konditermet alakítottak ki számomra a vendégszobából. Onnantól kezdve tudtam otthon dolgozni magamon.
Még mielőtt nagykorú lettem volna, apám bevezetett az üzleti életbe, viszont ebből kifolyólag sok vitánk is volt, mert sok mindenben nem értettünk egyet. Ami még nem tetszett neki, hogy hamar ráéreztem a dolgokra s szerettem volna átvenni a helyét. Persze egyértelmű volt, hogyha ő már nem lesz, a helyére kerülök. De én nem akartam ezt kivárni, ez nem tetszett neki. Emiatt el is kezdtem eltávolodni tőle, tőlük, mert anyám is az ő pártját fogta. Elkezdtem csapongani és már nem érdekelt se a vagyon, se a munka. Csak szerettem volna végre élni is egy kicsit, hátrahagyva magam mögött a jómódot. Nem mondom, hogy nem. Kipróbáltam a divatdrogokat is egy időben, összejártam emberekkel, akikkel jó volt csak úgy kikapcsolni és eszméletlenre inni magunkat. Ennek meg is lett az eredménye.
Már közelítettem a 22 fele, terveztük a születésnapomat, a barátokkal, a családdal és az akkori barátnőmmel. Egyik nap az erdőben jártunk a barátnőmmel, hogy valami egzotikus helyszínt találjunk, egzotikus fényekkel; mikor is valami ránk támadott. Talán a mai napig nem tudnám mi volt az, ha nem változtatta volna meg az életemet. De megölte az a vadállat a barátnőmet, engem pedig úgy mellkason harapott, hogy azt hittem belehalok a fájdalomba. Három napot feküdtem a koszban, az erdő kellős közepén, mire rám talált a hatóság és bevittek a kórházba. Addigra szinte csak egy heget találtak rajtam, meg rengeteg vért a felsőmön. Azt hitték bedrogoztam magamat és megöltem egy állatot. Fogalmuk sem volt mi történt és nem hittek nekem. Majd rá egy napra megtalálták a barátnőm holttestét és bíróság elé állítottak. Két teljes év ment el az életemből, míg tárgyalásról tárgyalásra hurcoltak, mire hazugság vizsgálóval kiderítették, hogy a női holttesthez semmi közöm nincsen. A szerencsém az volt, hogy eszméletlenül találtak rám, így a tárgyalások között szabadlábon védekezhettem az otthonomba száműzve. Ami szerencsésnek mondható volt, ugyanis már az első teliholdkor megkaptam a választ mindenre. Egy farkas harapott meg, de nem is akármilyen. A mitológia szerint egy ember-farkas, vagy ahogy manapság tartják számon, egy vérfarkas. Nem ölt meg, mert bizonyára falkát alapít. Csak arra nem számolt, hogy rossz emberrel packázott.
Oda volt mindenem, az elit helyem a családban, a családom, a barátnőm, a barátaim, mindenem. Semmit nem kívántam jobban, mint megölni azt az embert aki ezt tette velem. Amint megtaláltam, ezt meg is tettem. Egy telihold alkalmával, mikor átváltoztam, felismertem és végeztem vele. Még az arcát is láthattam egy időre, majd magára hagytam, mikor biztos voltam benne, hogy már nem fog felkelni. Egy hatalmas könnyebbség volt, de mégis üresnek éreztem magamat.
Javában a 25-t súroltam, mikor elkezdett érdekelni, hogy vannak-e hozzám hasonlók. Elkezdtem kicsit kutakodni és rengeteg olyan aktával találtam szembe magamat, amelyek olyan személyeket tartalmaztak, akiknek nem szabadott volna már élniük és mégis nap mint nap láttam őket. Fiatalabbaknak tűntek mint valaha. Mások pedig halottnak lettek nyilvánítva, de mégis köztünk jártak, teliholdas éjszakákon pedig velem vadásztak. Nem csak mi voltunk, vámpírok, vérfarkasok és olyan teremtmények akiknek nem is szabadna létezniük, boszorkányok. Mind léteztek és olyan múltuk volt, mint nekem. Tragikus és romlott. De tovább léptem, azt gondoltam ennél durvább már nem jöhet.
Aztán bekerültem egy ügyvédi irodához, ahol aktákat nyálazhattam át, lezárt ügyek aktáit pecsételhettem le és voltak olyanok is, amiket utoljára a papírmegsemmisítő olvasott. Ekkor már súroltam a 30-at. A legnagyobb kikapcsolódás az volt, mikor a liftbe szállhattam, vagy azért, hogy aktákat szállítsak eggyel feljebb, vagy hogy hazamehessek, vagy hogy kilógjak ebédszünetre. Egyébként a felettem lévő szintre sokat jártam, volt ott egy kellemes természetű hölgy. Örömmel csevegtem vele a munka helyett. Nem utáltam amit csináltam, egyszerűen csak untatott a századik akta után. Viszont Camille igen csak felkeltette a figyelmemet és a legkevésbé sem tetszett, hogy a főnöke kihasználta. Egyik nap, mikor ebédelni voltam, akkor ismertem meg, ő is pont akkor jött le a közös helyiségbe. Rám borította a kávéját, ami a pirosodó arca láttán már nem is égetett annyira és inkább csak felnevettem rajta, majd legyintettem. Mikor nem fordult még ez soha elő senkivel, ugyan már? Minden reménye abban volt, hogy megkapja azt az ügyet, ami feljebb vihette volna a ranglétrán, Mr. Willis pedig ezt undorító módon kihasználta. Az elején csak azt gondoltam veri Camille-t, mert az eltorzult arca ezt árulta el, ahogy a tudat is, hogy sokszor jár be a főnökéhez, ugyan nem önszántából. De aztán megtudtam, hogy valójában szexuális bántalmazza, zaklatja. Ezt egyébként magam kutattam ki, mert Camille nem volt hajlandó elmondani. Nem mondom, hogy nem ment fel bennem a pumpa, de nem tudtam mit tenni. Nem azért, mert féltettem az állásomat, hanem azért, mert elővettek már gyilkosságért. Ha ezek után megvertem volna Willis-t, tuti börtönbe zárnak. Onnan pedig már annyira sem tudtam volna segíteni Cami-nak. Pedig nagyon szerettem volna valahogyan, még azt is felajánlottam, hogy feljelentjük és ha emiatt hozzá mer érni, kinyírom. Talán komolyan is gondoltam, talán csak a „hős” beszélt belőlem, hogy Camille belemenjen. Sosem tudtam volna bántani és azt is rossz volt nézni, hogy más megteszi. Úgy döntöttem, hogy megpróbálom elengedni az ügyet s reménykedtem benne, hogy mihamarabb megoldódik, talán, egyszer. Elhívtam randira, mert nem titkom, hogy nagyon tetszett, visszafogott volt, de mégis gyönyörű. Kellemes volt az az este, talán utoljára akkor éreztem magam ilyen jól, mielőtt az életem fenekestül felfordult volna. Aztán kaptam egy csókot és elváltak útjaink. Nem mondom, hogy nem örültem volna többnek, de nem zavart, hogy lassan haladunk, úgy éreztem, ennyi kijár neki.
Még az nap éjszaka megzavarták az alvásomat, habár az este történtek után nem is igen tudtam aludni. Egy nő dörömbölt az ajtómon, élénk bíbor színben tündököltek az arcai, a ruháját pedig vér borította. Nem tudtam mit reagálni, teljesen leblokkoltam. Aztán megpillantottam az arcát közelebbről és félkómásan felismertem a smink alatt Camille-t. Nem tudtam szólni sem. Kérlelt, hogy adjak menedéket. Megfordult a fejemben, hogy rávágom az ajtót és hívom a rendőrséget. De aztán mégsem tettem. Beengedtem, a kanapémon töltötte az éjszakát, majd reggel kávéval fogadtam. Ekkor persze semmire nem emlékezett és fogalma sem volt, hogy került hozzám. Szabadkoztam, hogy nem történt semmi, én a hálóban aludtam, ő pedig ide kint, a kanapén. De az arcát fürkészve rájöttem, hogy a véres öltözete jobban megrémiszti, mintsem az, hogy mit tettünk. Női ruha híján csak a saját pólómat tudtam ráadni, ami hálóing szerűen hatott vékony, de mégis formás testén. Még azon a napon vettem néhány ruhát, ha esetleg megismétlődne. Meg is történt. Nem egyszer, nem is kétszer. Nem számolom, de legalább háromszor eljött hozzám hasonló körülmények között. Az utolsó alkalom előtt követtem. Akkor állt össze teljesen a kép. Megismertem Camille egy másik oldalát, a vérszomjas vámpírt, aki a testét irányítja éjjelente. Ezzel pedig meg is pecsételődött a sorsunk, mikor beállított ismét hozzám és Mr. Willis halálát akarta. Hiába is mondtam volna neki, hogy ne tegye, másnapra nem emlékezett volna semmire. A vámpír akarta, nem Camille. Ő igazságra vágyott, hogy megkapja a férfi azt, ami neki jár! Én pedig nem tudtam hogyan segíthetnék egy emberen, aki nőket erőszakol, és egy másikon, akinek két élete van. Tanácstalan voltam és elvesztem. Azt akartam, hogy vége legyen. Hogy Cami megszabaduljon és a rémálmainak vége legyen.
Vissza az elejére Go down
 
Warren Black
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Warren & Camille
» Eric Warren
» Eric Robert Warren
» Eric & Caroline - Do i look like an idiot, Mr Warren?
» Nicole Black

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: