Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nina & Franco - 'til first blood


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Május 15, 2020 2:34 pm

Azt akarom mondani, hogy mond egyetlen alkalmat, amikor rám kellett várnod, mert úgy gondolom, hogy ilyen biztosan nincsen, de akkor aztán eszembe jut, hogy amúgy elég sokáig kell általánosságban rám várnod általában, úgyhogy inkább befogom és csak fintorgok. Nem fogok ütőkártyákat adni a kezedbe, mert habár sportember vagyok nem igazán tudok veszíteni, szóval érted, jobb nem piszkálni az alvó oroszlánt, nem biztos, hogy ebben a versenyhelyzetben - ami persze tök baráti - jól viselném, ha felemlegetnél nekem bizonyos dolgokat, pedig halál jogos lenne, mert hát nyilván én szoktam még ötször inni, hatszor lecserélni a cipőm, elküldeni nyolc üzenetet, elveszteni a kocsikulcsot és egyéb nagyon kellemes dolgokat csinálni, szóval azt hiszem elég sok mindent írhatnál föl a számlámra. Úgyhogy inkább tényleg csak fintorogva vigyorgom rád miközben visszaütöm a labdát. Szeretek kevésbé profikkal játszani - már bocs, de ez tény -, mert velük és így veled sem kell teljes koncentrációval játszanom, közben tudok gondolkozni meg beszélgetni, ami valljuk be nem egy hátrány, mert akárhogyan is nézem, férfi vagyok és nem igazán tudok egyszerre több dologra is figyelni.

Visszapattintom a labdát aztán nemes egyszerűséggel bemutatok, nem kommentálom, hogy milyen képzelgéseid vannak rólam, mert inkább tudni sem szeretném, elvégre lehet, hogy olyan dolgokba botlanál, aminek nem akarom, hogy a közelébe menj, vagy, hogy egyáltalán tudomást szerezz róla. Eddig baromi jól titkoltam minden mocskos dolgomat, minden piszkos kis titkom tökéletesen rejtettem el a szekrényben, szóval légyszi-légyszi ne kezdj el most kutakodni, mert nem annyira tudom, hogy mit kamuzzak még.

- Mondd, hogy legalább kimostad őket. - Fintorodom el vigyorogva mielőtt szándékosan elbaszom az ütést. - Nincs mit felvállalnom. - Hazudom szemrebbenés nélkül. Semmit nem vállalok föl, és hát tudod ez egy elég köcsög dolog, már csak Ginával szemben is, de mégis hogyan mondhatnám meg neki úgy, hogy ne bántsam közben meg halálosan? - Vagy hát nem tudom.. remélem nem azt vártad, hogy kiteregetem a hálószobatitkainkat Ginával. - Vigyorodom el gonoszan, kicsit hátba veregetem magamat képzeletben, amiért kimentettem magamat ebből a helyzetből. Mármint komolyan, ugye nem gondolod, hogy bármit is elárulnék arról amit Gina és én csinálunk? Vagyis jelen esetben nem csinálunk?

- Ne kínozz. Tudod, hogy utálom a ruhákat. - Kicsit könyörgősre fogom a hangomat, éppen csak egy leheletnyit, de közben azért már elképzellek valami ultra gáz ruhában, ahogyan ugrálsz és énekelsz, mindenki téged bámul, mert ugye a teniszmeccseken ilyeneket nem csinálnak. Életem egyik legjobb napja lesz, esküszöm. - De valami drága designer cucc menő lenne. Igazi arannyal meg minden. - Kacsintok rád, még csak megvenni is hajlandó lennék, lőhetnénk menő képeket amire több száz kedvelést kaphatnánk instán.

Kicsit stresszesebben ütöm vissza  a labdát neked Gina említésére meg erre az egész kameramen dologra, aztán meg csak megrántom a vállamat. - Hát nem tudom. Gina elég... ragaszkodó vagy nem is tudom mi lenne a helyes szó. - Kanos, ez lenne a helyes szó, de érted, ezt csaknem mondom el neked.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Május 11, 2020 1:48 pm
Ajj Francisco, menj már....- Pft. Bagoly, mondja - sziszegem ki a fogaim között megjátszott sértettséggel. Tagadják, de titkon imádják,hogy várhatnak. Elvégre ez a fő különbség a két nem között - gondolom ezt anélkül, hogy mélyebbre ásnék a genderrel foglalkozó szakirodalmakban,szimplán tapasztalati alapon ítélkezem - ők, a magasabb rendű fütyivel megáldott istenek nem várnak soha senkire - mert az szembe menne az imázsukkal Versenyeznek, hajtják az életet meg az élvezetet.  És azt hiszem képtelenek lennének beismerni: nem tudnak várni.(Az ábrázolás teljességért egy pillanatra elképzelem Francot, ahogy a pezsgőszínű hálószobájában ácsorog ide-oda dülöngél, be-me-le-gít , és várja, hogy Gina vagy igazándiból lényegtelen milyen nevű nőszemély besasszézzon egy csipkeruhában. Az óráját nézegeti, a fürtjeit igazgatja,a lába között meg merev, ami meredek. Aztán kókad, mint tavasz végén a hóvirág.) Elvigyorodom és száz százalékig leszarom a felém repülő labdát, éppen ezért nem is tudom sportszerűen fogadni a szervát, a félröpte könnyedén repül át a háló felett, hogy finoman Franco adogatóudvarában lepattanjon - Bocsánat - a szó a tüdőmből felszakadó levegővel együtt távozik az ajkaimon át. - csak elképzeltek, ahogy tényleg vársz. - a többi úgyis csak színjáték. Átöltözések? Cipővásárlások?  Vártál már kielégítetlenül, a hasadon fekve egy nálad kétszer nagyobb melák alatt? Ha igen, akkor visszatérhetünk erre a beszélgetésre.
- Most mit vagy úgy oda? - vakkantom vissza kiélvezve a játék minden másodpercét.  A szavak minden másodpercét, Franco talán csak úgy tekint erre, mint egy felkészülési meccs. Valami, ami szórakoztatja, mozgásban tartja de nincs valódi tétje, hiszen tudja, hogy sokkal gyakorlottabb és a taktikai repertoárja is szélesebb. Számomra pedig? Játék. Nedves szavakkal incselkedni, minden zöngés és zöngétlen hangsúlyt a végletekig élvezni. - Mindenkinek vannak fétisei. Én sosem tagadtam őket. - ártatlan vigyor reppen a labdával a másik térfél felé. -Sőt, ami még bizarrabb: van egy polcom csak és kizárólag elhagyott alsógatyáknak, tangáknak, meg fél pár zokniknak. - dehogy van. Kinek lenne ehhez elég helye? Meg amúgy sem vagyok az a trófeás, dicsekedő típus.
Ha-ha.
Nem tudom, hogy a labda visszaérkezik-e hozzám de ha igen, akkor hagyom, hogy Francoé legyen a pont, ezzel is súlyt adva az amúgy nevetségesen komolytalan beszélgetésünknek.
Mint mondtam: szavak. . - Te felvállalod őket? - kérdezem miközben a neonsárga-zöld gömböt kicsit megrúgom, hogy ne legyen útban, visszasétálok, hogy fogadni tudjam Franco adogatását. Biccentek az ajánlatára, hozzádörzsölöm a tenyerem a griphez és különböző fogásokkal játszadozom. - Oké, de neked kell kiválasztani milyen legyen a pom-pom ruhám. Bizonytalan vagyok mit szeret az ellenfeled, talán te jobban ismered. - a jókedvem ragyog, és biztos vagyok benne, hogy Franco érzi: akkor is elvállalnám ezt a nemes feladatot ha ő veszítene. A közönség számára csak egy őrült fanatikus ribanc leszek nagy dudákkal, jut eszembe, egyáltalán vannak szurkolók tenisz meccseken?
Rosszallóan ciccentek a számmal,mielőtt válaszolnék az ajánlatra még cicózom. Hirtelen a labdára összpontosítok, hogy behozzam azt az egy-két lemaradást és megszerezzem az adogatás jogát. Amint ez megvan, hajlandó vagyok visszautasítani az ajánlatodat. - Bármikor. - sóhajtom ízlelgetve a különböző felállásokat. - Bár azt hiszem téged inkább megtartalak teniszpajtinak. Ginát meg elrabolom ágymelegítőnek. De ha Gina benne van lehetnél a hivatalos kameraman és.... -  meggazdagodnánk? A mondat folytatása a torkomon ragad. Sosem a pénzért csináltuk. Azért mert vicces volt, más volt, kérkedés és felkiáltójel volt a világban. Leszartuk a pénzt, vagy azt, hogy kikerült a netre egy elmosódó snitt vagy egy hóeséses akt. Izgalom volt, ami addig tartott, ameddig valamelyik családi jogász-barát nem hallott róla.
A lábaimat a vonal előtt horgonyzom le, hogy még véletlenül se mozduljak el, miközben átküldöm a szervát Franco adogatóterére. - Gina nem engedné, hogy kameraman legyél, igaz? - teszem fel inkább ezt a kérdést. Nem áskálódó, párterapeuta sessiont készülök tartani, egyszerűen így tudtam befejezni a gondolatmenetet. Aztán ahelyett, hogy újabb eszmefuttatásba kezdenék, inkább a labdát választom. Tudom, hogy Franco imádja a társaságom - mert ki nem - de mégsem miattam jött.
Hanem azért, hogy elszeressem az ellenfele tekintetét a labdáról.
És nem tűnhetek könnyűvérű ribancnak, szóval drágán kell adnom a veszteségem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Május 06, 2020 11:18 am

- Nem, a szakik ezt úgy hívják, hogy túl sokáig váratsz meg. - Nevetek föl anélkül, hogy bármilyen igazán vádló éllel jutalmaználak, amiért ennyi ideig tart elő és felkészülnöd erre a meccsre. Persze nem lepsz meg igazán, elég régóta ismerlek ahhoz, hogy tudjam, ha el is akarunk indulni valahova nem tudod azt mondani, hogy ebben a pillanatban mehetünk is, mert aztán tuti meg kell keresned a táskád, a napszemüveged, még a szobádban hagytad a nem tudom midet. Nő vagy, nem hibáztathatlak igazán ezért, persze vannak alkalmak, amikor megtenném, akkor is leginkább csak magamban és akkor is leginkább Gina miatt, még véletlenül sem rád vagyok olyankor dühös. - Ez már csak a ráadás. - Vigyorodom el végül. Te tényleg azt hiszed, hogy nem melegítettem be rendesen?

Megigazítom az említett ruhadarabot, aztán elvigyorodom. - Mindig is tudtam, hogy furcsán vonzódsz értem Nina. - Kezdek incselkedni veled. - De, hogy az összeizzadt cuccaimat is magadnak szeretnéd.. - Nevetek föl rád kacsintva, amiért bűnös vágyaid vannak, de természetesen nem gondolom komolyan, hogy pont az izzadságtól csatakos pántomat fogom neked adni, a táskámban még figyel vagy három, és ha igazán jó arc lennék, már most hozzád vágnék egyet, de hát mindketten tudjuk, hogy nem vagyok ennyire jó arc.

Elnevetem magamat rajtad, a felajánlásodon, szinte meg sem lepődöm rajtad, meg azon, hogy az ellenségnek szurkolnál, úgyhogy csak megrázom a fejemet azon rágódva, hogy mi lenne a tökéletes nyereményem tőled, aztán kiül az ördögi vigyor az arcomra. - Ha nyerek, akkor eljössz a következő  meccsemre és pompom lány ruhában fogsz szurkolni az ellenségemnek. Még olyan kedves kis rímet is költened kell! - Olyan izgatottan  nevetek föl, mintha életemben jobb dolgok nem érnének, mint téged szurkolni látni.

Egyszerűen hihetetlen, hogy ennyi közjáték után is várnom kell rád, és tudom, már réges-régen hozzá kellett volna szoknom, de egyszerűen sosem voltam az igazán türelmes típus, szóval csak egy hatalmasat sóhajtok, olyat, hogy átvigye a pályán a  szél, aztán meg rád fintorgok, mielőtt kedvesen mosolyodnék el. - Még élhetünk poligám kapcsolatban. Te, Gina és Én,- Passzolom feléd a labdát játékosan, és habár felajánlom, azt hiszem rémálmaim lennének attól, hogyha már nem csak Ginát, hanem téged is meg kellene próbáljalak kielégíteni. Esküszöm, hogy görcsbe rándul ettől a gyomrom, majdnem elbaszom az ütést amit feléd küldök, de azért van annyi tapasztalatom, hogy mégse tegyem meg. - De neked kell Ginával közölnöd. - Nyomom rád a felelősséget gyorsan és játékosan, és hálát adok az égnek, hogy ez az egész csak játszadozás és nem komoly eszmecsere, de közben arra gondolok, hogy légyszi ne kezdj el kérdezgetni a kapcsolatunkról Ginával, mert akkor anyukám, biztos szarrá versz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Május 01, 2020 10:54 pm
Első lépés a győzelemhez: tökéletes outfit.
Bérelt ütő, vagy ami még rosszabb bérelt cipő? Ha esetleg farsangolnánk, akkor elképzelhetőnek tartanám a megoldásokat - de, nem. Még akkor sem.
A pálya kerítésének dőlve forgatom a kezemben az ütőt és lassanként hangolódom rá a körökre. A csuklóm és a tüdőm valahogy összecsatlakozik. Amíg az ütő felfelé pördül a tüdöm megtelik levegővel, a nyálkás szerv a bordáimnak feszülve telíti a mellkasomat, majd amikor a gravitáció erejénél fogva lezuhan az ütő, és középen megnyugszik hangosan kifújom a levegőt. A harmadik kör után már nem a tüdőmbe gyűjtöm az oxigént, lepréselem a hasamba.
Második lépés a győzelemhez: tartsd kordában a levegőt.
Egy mosoly erejéig előbújnak a fogaim, gondolatban végigpörgetek egy lehetséges meccset, mennyire lenne fair ha a képességeimet kihasználva játszanék Franco ellen? Szerintem meg se kottyana neki,én pedig jobban elfáradnék és kevésbé is élvezném.
Fel. - egy korty levegő.
Iszom a pályából sütő meleget, és Franco kissé idegeskedő lépéseit számolom. Jobbra-balra táncol, ugrál. - Szóval a szakik ezt hívják bemelegítésnek? - dehogy kiabálok, hiszen ketten vagyunk, sajnos mindkettőnk rajongótábora otthon maradt. - Én máshogy szoktam...  - ejtem le az ütőt magasból,és érzem ahogy a mozgás melege szétárad a csuklómban. - és általában sikeres szokott lenni. - ül vissza a csillogó mosolygás az arcomra.
Ahogy kiszalad a levegő a tüdőmből, mintha egy pillanatra élesebben ragyogna Franco hajában a fehér pánt, a mögötte bongyorodó fürtök. Imádom a göndör, hosszú hajú férfiakat. De ma hajszálak helyett az ütőre ragasztott tapaszt sodrom puhára, nedvesre. - A ráfodat akarom - vágom rá gondolkodás nélkül. Remélem nem ereklye, amit a tizenharmadik születésnapodra kaptál. Biztos van még húsz másik. - Én mivel tudok szolgálni? - színpadiasan elemelem a testemtől a kezeimet, és végre abbahagyom  az ütő-csuklóm mozgatását. - A meghívás unalmas - kotyogok közbe, még mielőtt előállna valami klisés baromsággal. Nem hívom meg sehova,az a férfiak dolga. - De elmehetnék például szurkolni az egyik meccsedre - kiveszem a nadrágomból az ott tartott golyók egyikét, aztán pattogtatni kezdem. - Persze nem neked. Az ellenségednek - megvonom a vállam, játszi tanácstalansággal Francora sandítva a nagy pattogtatás-összpontosításból. - tudooood....figyelemelterelésként. - vigyorgok a másik térfélen álló srácra, mintha őszintén hinnék abban, hogy ebből neki több előnye származik, mint nekem.
Igen, feláldoznám a nem létező szüzességemet és becsületemet. Csak teérted Franco a labdámat elkapva visszateszem a helyére, rugózok párat. Az első labdáját pimaszul, mozdulatlanul hagyom elpattanni előttem, a helyére igazítom a sapkám siltes részét, hogy ne süssön a nap a szemembe.. - A türelmetlenség öregít. - pofátlan kaján vigyor húzza szét az ajkaimat. Nem, nem győzni jöttem. Játszani, üzleti érdekek nélkül. Bár, az a hajráf elég divatos viselet lehet. Istenem! - ugyan zsánereim az ősz pasik. De te így vagy a zsánerem - a második labdáját már ruganyos ugrással fogadom, a tenyeres nyomán a csuklómból felkúszik a meleg az alkaromon egészen a vállamig. Na jó, lehet, hogy az üzleti meccsekkel együtt járó szabályok nem hiányzanak, de a könnyed bemelegítés a zuhanyzóban? Az már igen.  
De, ez nem jelenti azt, hogy hagyom, hogy Frankito elverjen.  Minden labdáért mozdulok, szemmel, testtel. Nincs izom, amit most kímélnem kellene. Mert az a harmadik szabály, ha időt nem uralhatod, akkor urald a tested.
(Vagy szerencsésebb esetben a labdát. Is.)


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 30, 2020 4:00 pm

A labdát pattogtatom, amíg te, hát nem is tudom, hogy mit csinálsz pontosan, gondolom készülődsz, talán a szoknyádat igazgatod, de nem igazán fordítok nagy figyelmet a csupasz combjaidnak, pedig biztosan megérnének egy-két misét. Nem tehetsz róla, hogy nem kötnek le a női combok, meg aztán úgy is ott van nekem Gina, és hát milyen fasz dolog lenne már, ha én téged bámulnám amikor Gina nincs itt, és nem is te, hanem ő a barátnőm? És oké ne térjünk ki arra a dologra, hogy engem Gina csupasz combjai sem hatnak meg, pedig aztán azok is megérnének egy-két misét, ellenben más meztelen felsőteste --- itt elbaszom a labda pattogtatását, úgyhogy elfintorodom, és ezt az egészet csak lazán rád fognám, de te még mindig készülődsz - vagy lehet, hogy a telefonod nyomkodod, de érted, nem éppen arra vársz, hogy akkor én üssek - úgyhogy még sem mondhatom azt, hogy ez a te hibád.

Megigazítom a fejpántomat, bemelegítésként pedig ugrálok egyet-kettőt jobbra-balra - persze rendesen bemelegítettem, ez csak olyan türelmetlenkedés ne aggódj - az egyik kezemben a teniszütőmet, a másikban pedig a labdát tartom, a tekintetem meg most már rád függesztem olyan sürgetősen, hogy oké, akkor most már el is kezdhetnénk. Tudod igazán a tenisszel nincs bajom, sőt, kifejezetten szeretem játszani, de inkább csak az ilyen barátságos meccsekért - vagy hát ki tudja éppen melyikünk jön idegbe hamarabb - mintsem a tétjátszmákért és a bajnoki címekért.

- Szóval nem beszéltük meg, hogy mi lesz a nyeremény. - Kezdem el újból pattogtatni a labdát, most viszont már koncentráltan figyelek, hogy végül is semmi ne tudja elvonni a figyelmemet, elég gáz lenne, ha lealáznál, tekintve, hogy nemsokára indul a versenyszezon, és persze nem téged tartalak szar játékosnak, csak egyszerűen muszáj jobban teljesítenem nálad, különben apa kinyír. Mármint nem azért, mert te elversz egy olyan meccsen, ahol még bíró sincs, hanem, mert ha te elversz egy ilyen meccsen, akkor az ellenfeleim valószínűleg szanaszét szednek majd, és hát, ha apa valamit nem bír, akkor az, ha nem tudok nyerni.

- Figyelj, megy! - Körülbelül ezen a ponton unom meg az idétlen várakozást, és talán ekkor már az ütő is rendesen a kezedben van, szóval csak fogom magamat és elindítom az ütést, persze szépen, kibaszás nélkül egyfajta bemelegítő passzolásnak, de van egy olyan érzésem, hogy te rendesen meg fogsz szorongatni majd engem, és tudod mit? Lehet, hogy amúgy szükségem lenne rá, hogy valaki megszorongasson, de úgy rendesen, és hát akkor miért ne tehetnéd te?
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Nina & Franco - 'til first blood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: