Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Camille O'Hara


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 16, 2020 6:16 pm

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozott játékosaink között!  

Drága Camille!

Szupergyors voltál, szinte most érkeztél, és máris hivatalosan a tagjaink közé avathatlak. Cute Nem tudom, szükséges-e sokadszorra is kifejeznem rajongásomat az arcod iránt, de igazából nem tudom megállni: továbbra is imádom a választásodat! Aztaaaaa

Úgy vélem, Camille az egyik legérdekesebb és legösszetettebb canon karakterünk, és nagyon örülök, hogy téged ennyire magával ragadott - annak pedig pláne, hogy azt hoztad ki belőle, amit a lapodban olvashattam. Az a kiélezett ellentét a fejedben, az az erős kontraszt, amivel a két éned rendelkezik egymáshoz viszonyítva... Úgy érzem, remekül ráéreztél erre, tökéletesen ábrázoltad a saját magaddal vívott belső háborúdat.

Alig várom, mit hozol ki a karakterből a játéktéren, ezért egy perccel sem húzom tovább az időt; kérlek foglald le a csodás arcodat és amit még kell, aztán ugorj fejest a játékba! Garantáltan nem maradsz játék nélkül. De cuki vagy


Vissza az elejére Go down
Ember

Camille O'Hara
Chatkép :
Camille O'Hara Tumblr_inline_pirvscsZ0K1ukxd9g_500
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Deborah Ann Woll
Hozzászólásaim száma :
66
Pontjaim :
27
Pártállás :
  • Semleges

User név :
cress
Őt keresem :
kiss me until I'm sick of itCamille O'Hara 88b41159932b488bb2bbfdc44f64d8f6287a64f0
let me down slowly
Tartózkodási hely :
Washington DC
Korom :
33
Foglalkozásom :
személyi asszisztens


Camille O'Hara

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 16, 2020 12:11 pm
Camille Lilith O'Hara

the shattered porcelain doll
ft. deborah ann woll

1991. 04. 02.
születési idő
ember
faj
canon
a karakterem
Semleges
pártállás


7:30
Mintha ezer éves álomból merülnék fel, az éberség apró szilánkokként térnek vissza hozzám… A vekker elviselhetetlen pityegését is mintha egy hosszú alagút végéről hallgatnám... Aztán elfog a pánik és olyan hirtelen ülök fel az ágyban, hogy beleszédülök. Álom… Csak egy álom… De pontosan mit álmodtam? És mikor kerültem ágyba? Értetlenül nézek körbe a szobámban, de nem látok semmi szokatlant, mélyet sóhajtva megdörzsölöm a szemem és fintorogva nyugtázom hogy már megint sminkben aludtam… De mikor sminkeltem ki magam? A kérdés megválaszolatlanul üresen kong a fejemben, de nincs időm fontolgatni, mert a valóság hidegzuhanyként veszi át az irányítást a gondolataim felett… Szerda van, munkanap… Az iroda gondolatától görcsbe rándul a gyomrom és könnyek gyűlnek a szemembe.
Ma felmondasz…
Hazudok magamnak, de a gondolat elég erőt ad ahhoz, hogy kimásszak az ágyból és bevonszoljam magam a fürdőszobába. A tükör előtt megállva felmérem a károkat… Az arcom beesett és rettenetesen sápadt az irdatlan mennyiségű, elmosódott fekete szemfesték alatt. Mégis mikor…? Hiszen már nem is sminkelek így… Ha lenne bátorságom már rég tönkretettem volna az arcom valamilyen heggel, akkor talán nem… Tolakodó kezek és sikamlós megjegyzések tolakodnak a fejembe, és meg kell kapaszkodnom a mosdóban mielőtt elvágódom…
Ma felmondasz…
Igen, ma lesz erőm… A lábamba csak lassan tér vissza az erő, de összeszorítom a fogam és nem omlok össze. A könnyeket idegesen letörlöm, észre sem vettem mikor csordultak ki, de nem számít. Gépies mozdulatokkal tisztítom meg az arcomat a rejtélyes smink maradványaitól, majd fogmosás után egy pödrésnyi szempillaspirálon és szinte alig látszó szájfényen kívül nem is foglalkozom tovább az egésszel. Már nem érdekel… Nézek a tükörbe és látom az egykor szép pofit, a karcsú, ma már túl karcsú testet és kerek, feszes idomok emlékét… Bele sem akart gondolni, hogy a bájos babaarc és a nőies külső mögött bármi több lapulna. Csak egy test, egy trófea, pedig mit számít, ha hófehér makulátlan bőrőd van, hatalmas, nyílt kék tekinteted és telt ajkaid és helyes szépség pöttyöd van, ha ostoba vagy… Ha üres vagy... Én az lettem…. Régen szerettem kicsinosítani magam, de ez még a főnököm előtt volt. Még azelőtt, hogy kiderült milyen ostoba és gyenge vagyok… Kezek, és éhes száj, egy gyomorforgató mosoly…
Ma felmondasz…
Ámítás, átverés, de megrázom magam és felveszem a legunalmasabb szürke kosztümöt, amit valaha megvarrtak. Fél éve az összes színes és vidám ruhámtól megszabadultam. Nem mintha megmentett volna bármitől is… Könnyekkel a szememben gondolok vissza az iroda előtti életemre. A mosolyokra, a nevetésre, a felszabadult beszélgetésekre… A szabadságra és az életre. Már nem is emlékszem mikor nevettem utoljára. A mosoly veszélyes, a szavak pusztítóak, a barátok eltűntek… Nem tudom hogy jutottam a konyhába és csináltam magamnak kávét… Csak kortyolom a megszokott bögréből, de nem érzem az ízét… Nemsokára indulok…
Ma felmondasz…
Régen tudtam mit akarok… régen megszereztem. Sose durván, sose tolakodva, csak kemény munkával és kitartással. Ma már ez sincs… Csak egy gép… Hazudj magadnak… Csak hazudj… Akkor könnyebb a lét…
Ma felmondasz…
Az irodában minden kezdődik előröl.
Az ajtó bezárul… Belül sikítok, üvöltök, rúgok, harapok és karmolok. Vad vagyok mint egy felbőszült oroszlán. Ordítok, hogy harcolj! Az isten szerelmére, te szerencsétlen… Harcolj…
De kívül csak tűröm. A könnyek némán folynak az arcomon és mozdulatlan vagyok, a plafont bámulom… Ha hagyom, hamarabb vége van… Ha nem szólok, talán megunja… Kezek, és forró ajkak… Simítás és markolászás… Ha nem mozdulsz abba hagyja…
Ma felmondasz…
Ma felmondasz…
Ma felmondasz…
Könnyek hullanak és tükrök törnek, álmok égnek hamuvá és belül tombol a vihar, de a felszín csak némán tűr… Szánalmas tárgy, nem ember... Nem nő... Többé már nem...
Majd holnap felmondasz…

20:26
+18
Könnyek, könnyek és…. ó még több könny!
Szánalmas roncs…
Fintorogva méregetem magam a tükörben, és finoman szólva nem vagyok megelégedve a látvánnyal. Az a hitvány kisegér, már megint kisírta a két szemét, amit természetesen nekem kell helyrehozni… Ki nem állhatom a gyengéket, és ez a kis nebántsvirág egy lepkefingg erejéhez sem ér fel. Gyűlölöm, hogy csak tűr és nyel és zokog és bömböl és rinyál! Gyűlölöm, hogy minden erejével küzd az erő ellen, ami én vagyok. Gyűlölöm, gyűlölöm, gyűlölöm! Tönkreteszi a testem és megfoszt az ébrenléttől, mintha joga volna hozzá… Ha nem végeznék magammal is, már rég átvágtam volna a torkát. Gyenge, undorítóan gyenge és nagy tétben mernék fogadni, hogy élvezi a kis ribanc!
Pedig olyan könnyen elintézhető lenne a probléma… Egy kis vágás, egy golyó a fejbe és az a disznó nem nyúlhatna hozzánk többet, de nem. A kis tündibündi hagyja, szórakozza ki magát a féreg nyugodtan! Hátha még egyszer teherbe esik nekem. Még csak az kéne… Azt már nem!
Bosszankodva nyúlok a mosdó alá elrejtett sminkes nesszeszerért és megkezdem a kármentést. Először ezeket az ocsmány vörös püffedéseket tüntetem el, aztán végre arcot varázsolok magamnak. Micsoda idióta. Azt hiszi, ha nem sminkeli magát és ízléstelen kosztümökben jár, akkor majd az a tetű békén hagyja! Pedig micsoda hatalom rejlik ebben a testben, ebben a külsőben. Csak ész kellene hogy használja, de az nincs. Azért nem állt kétszer sorba ez a lökött tyúk, de persze a kibaszott könnyekért… Az megy, szepegni és szipogni!
A vonzó külső fegyver! Ha más nem, felhívja az álmaiban létező mesebeli herceg figyelmét, hogy meg kell menteni őfelségét a hisztérikát. De persze, magyarázhatok én itt magamnak, azt se tudja hogy itt vagyok… Hogy ki akarok törni… Hogy a gyengesége és a szolgalelkűsége elszabadított. Már csak idő kérdése, mikor jöhetek elő amikor az a disznó kedvét tölti a kis szendén, és akkor én következem. Már kész van a terv a fejemben...
Elöször csak hagyom, hagyj érezze magát nyeregben... Aztán elszórakozunk egy kicsit...
A gondolatmenet végére elkészül a sminkem is. Füstös szemek, éles tusvonal, amivel szinte vágni lehet, vérvörös rúzs... és láss csodát van színe az arcomnak! Élet van benne. Elégedetten mosolygok magamra a tükörben, majd a törülközőt félre dobva a szekrényemhez sétálok. Undorodva félretolom az ocsmányabbnál ocsmányabb kosztümöket és előhúzom a kedvenc kis fekete ruhámat. Éppen eleget takar, hogy ne legyek kurvás, de pont eleget mutat hogy ne hagyjon sokat a képzeletre. A szettet fekete magassarkú és egy kis blézer egészíti ki.
21:15... A kármentés továbbtartott mint hittem... A könnyektől felpüffedt szemektől vöröset látok, de egy mély levegőt véve csak a vállam mögé dobom a szőkés vörös hajzuhatagot, fogom a táskámat a kis játékszereimmel és már ott sem vagyok...
Gyűlölöm ezt a kis lyukat is, amit ő otthonnak mer nevezni...

... Negyed óra késéssel érkezek a szórakozó helyre. Sejtelmes mosollyal az ajkamon fizetem ki a taxisofőrt, aki majdnem belehajt egy Volvoba, mert képtelen levenni rólam a szemét. Erre születtünk, erre születtem... Így kéne élnünk, nem másfélszobás lyukban bőgicsélni és sajnálni magunkat... Mélyeet szívok az éjszakai levegőből és megpróbálom kiverni a fejemből azt a kis libát. Ez most az én időm, neki most nincs itt helye, azt csinálok amit akarok. Azzal akivel akarom.
Kihúzom magam és magabiztosan lépek be a szórakozóhelyre. A tánctéren átvágva lubickolok a figyelemben. A bárpulthoz érve megpillantom akit kerestem. A tekintetünk összeakad, a vámpírral, a levegő elektromos szikráktól pattog és tudom, hogy életem éjszakája vár rám...

... csöpp, csöpp, csöpp...
Forró vércseppek gurulnak végig a torkomon, a karomon, majd az ujjamról a lábam és az előttem fekvő holttest körül gyűlő vértócsába csöppen. A vámpír elismerően néz rám, tekintete megakad a jobb kezemben fogott késen. A szívem hevesen ver, az adrenalin vitustáncot jár az ereimben és érzem hogy ÉLEK...
Egy mocskos, perverz disznóval kevesebb a világon... Mert persze a szánalmas picsogó libának ennyi hatalma még van rajtam... Hogy imádok perverz, molesztáló férgeket kivéreztetni...
- Lilith, drágám, ez műsor volt a javából! - nevet a vámpír, nekem meg széles vigyor terül el az arcomon. Az adrenalin robog töretlenül az ereimben és gondolkodás nélkül vetem rá magam a férfira....
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Az egyetlen dolog ami közös bennünk az a külsőnk, bár ezt is erős túlzásnak érzem, tekintve hogy a kis mimóza lelkű nebántsvirág ha engedném addig sorvasztaná a testünket amíg megszűnik létezni… Pedig ilyen külsőt nem szabadna veszni hagyni! Bájos pofi, formás és karcsú  alkat, kerek és feszes idomokkal. Sokan ölni tudnának érte, erre ez a szánalmas szende elcsúfítja. És miért? Mert végtelenül gyenge! Ahol én erő és céltudatosság, ő csupa lágyság és bizonytalanság. Pedig tudta hogy itt vagyok… Tudta, mire lennénk képesek, mégsem engedte. Elnyomott, bezárt, tudomást sem vett rólam. De ebből elég volt. Majd én kézbe veszem a sorsounkat ha már ő ennyire életképtelen. Ha kell tőle is megszabadulok, de nem engedem magam többé a sötétbe zárni… Még ő fél, Ő merészel félni, aki hagyja magát, beletörődik a tehetetlenségbe és szolga módra tűri hogy használják és eldobják nap mint nap. Elrejti a testét azokba az ízléstelen kosztümökben, elfogadja a  szürke kisegér szerepét, miközben annyival több lehetne! Amennyivel több vagyok én, mert van merszem használni amink van. Van  merszem csinos ruhákba és magassarkúkban kimerészkedni az utcára. Van merszem megvédeni magam, kinyitni a számat... Bemocskolni a kezem...
Hát csodálkozik bárki is, miért lettünk így? Csodálkozik bárki is a haragon és a mérgen ami fortyog bennem? És még ezután is küzd ellenem… Hagyta magát kiüresedni, tönkretenni! Ha én nem lennék, már nem is élne és magával ragadott volna engem is...
Csodálkozik bárki is, hogy mit teszek? Vér… Vér tapad a kezeimhez és ez a szánalmas bolond még csak nem is sejti, mire lehetne képes, ha összeszedné magát és a sarkára állna. De persze a sarokban picsogni és nagyon sajnálni magad könnyebb… Egyszer úgyis megmutatom, addig is miért ne szórakozhatnék egy kicsit? Annyi év bezártság után megérdemlem igazán!
Vissza az elejére Go down
 
Camille O'Hara
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Emberek-
Ugrás: