Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Camille O'Hara


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Camille O'Hara GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Camille O'Hara Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
25
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Pént. Feb. 28, 2020 9:33 pm

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozott játékosaink között!  

Kedves Cami,
Ne haragudj, hogy ilyen sokáig várattalak... nem is akarom sokáig rabolni az idődet, rögtön a lényegre is térek. Angyal vagyok
A pb ugyan adott volt, de úgy gondolom, remek párosítás ehhez a karakterhez; Nina ugyan sokat változott az évek alatt, de annak idején valamiért a tisztaságot, az ártatlanságot jelentette a szememben, ki tudja, talán a napló-firkáló szerepe miatt... erre a tudathasadásos szerepre pedig... húúúúh! Na, ez már így valami! Sőt. Úgy az egész. Kellemes kis olvasmány volt, szívem szerint olvasgattam volna még, tekintve, hogy az ilyen történetekért élek is, meg halok is. Angyal vagyok Nagyon nagy remények fűznek ahhoz, hogy még többet fogjuk látni azt a bizonyos másik ént, elvégre hiába az ártalmatlan Cami... a vadállat mindannyiunkban ott lakik. Csak nem mindenkinél jön el az a pont, amikor valami elszakad...
Az, hogy a karakterben rengeteg potenciál van, szerintem nem újdonság számodra. Alig várom, hogy olvassalak! Angyal vagyok
Éppen ezért már indulhatsz is foglalózni, majd... vadássz le pár partnert. Jó szórakozást!


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Feb. 28, 2020 10:01 am
Camille “Athé” O’Hara

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

Nem azok vagyunk, akiknek a világ hisz minket. Mi döntjük el, kik vagyunk, és hogy mikor és kinek mutatjuk meg.



Az áldozati bárány

Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy kislány.Vidám, cserfes, minden lében kanál, igazi kis búgócsiga. A szüleinek féltő gondoskodása mellett nőtt fel, mindent megkapott ahhoz, hogy egyszer majd szép és nyugalmas élete lehessen. A minden azonban idővel túl sok lett. Túl sok a gondoskodás, a szeretet, túl sok a féltés, és a kislány, aki már erősen benne járt a kamasz korban úgy érezte, hogy megfullad a tökéletes életben. Mégsem szólt, mégsem akart jobban lázadni az élete ellen, mert tudta, hogy a biztonság sokkal többet ér az ismeretlennél, amely várna rá. Szeretett néha elbújni a saját kis világában, a kert végén álló ősöreg diófa odvában, ahol senki nem kereste.A kislányból szépen lassan fiatal felnőtt lett a pályaválasztás küszöbén, és nagy tervekkel a szívében. Követte az édesapját a jogi pályán, és úgy hitte idővel ő lesz majd a legfiatalabb kerületi ügyész akit kineveznek. Szerény ambícióval küzdötte magát előre, és ha segítséget kapott gondolkodás nélkül elfogadta.Naivitása nem tudta befogadni és elfogadni, hogy egyetlen segítséget sem osztogatnak ingyen. Idővel mindenért fizetni kell. Valahol a tanulmányai felénél egy jóhírű ügyvédi irodába került, ahol szépen haladt előre a ranglétrán. Egy éven belül már a főnök titkárnőjeként, és mindeneseként dolgozhatott. Hitte, hogy mindez csak azért történik, hogy ő egyszer valóra válthassa az álmait. Naív kis lelkén akkor esett az első csorba mikor egy koraőszi estén a főnök magához hívatta, hogy megbeszéljen vele egy ügyet, amely nem tűr halasztást. Azt ígérte, hogy Camille lesz majd az aki megkaphatja élete első komoly esetét, és még ha segítséggel is de dolgozhat rajta. Azonban dolgozni csak egy valaki akart azon az estén: a főnök a lány testén.Elrejtette a masszív ajtó, ahogyan később sok alkalommal a nehéz sóhajokat, a kétségbeesetten visszafogott zokogást, és minden egyes ilyen esetnél valami elszakadt és eltört a lányban.Ambíciózus, szerény ügyvédbojtárból így vált a főnök játékszerévé, valakivé akit bármikor kihasználhat. Camille szeretett volna, annyiszor szeretett volna felsikoltani, eltolni, ellökni magától, hazugnak nevezni, de egyszerűen képtelen volt. Azt a hamis biztonságot féltette, ami már régen nem volt, csak az ő fejében. Egy illúzióban élt, amely egyszersmind törékeny is volt. A kérdés az volt, hogy mikor roppan meg a kis álomvilága. Mikor törik meg a hallgatása, mikor meri végre kimondani, hogy elég volt.
Sokat kellett várni erre, majdnem két évet. Két hosszú évet, hogy végre szembe merjen nézni önnön tükörképével, lássa, hogy hova jutott a szótlanságával. Olyan este volt mint a többi. Ugyanolyan csapzottan, üresen, mocskosnak érezve magát, monoton vezetett haza. A fürdőszoba tükrében azonban életében először látta meg igazán önmagát. Akivé vált, akivé tette őt az a szemétláda. És ezt hagyta….de meddig még? A hang a fejében először halk volt, szinte alig lehetett érzékelni. Suttogott, aztán egyre erősebbé vált, végül már csak ő volt. Mintha Camille számára kifakult volna a világ, mintha többé nem ő irányított volna.
Azon az estén született meg Athé…..
 
1991.11.01.

Nina Dobrev

Ember
a karakterem canon



Camille/Athé

Até: görög mitológiai alak, a rosszra csábítás és a rossz tanács istennője, Erisz leánya. Ő tanácsolta Zeusznak azt az esküt, amely fia, Héraklész felett akkora hatalmat adott Eurüsztheusznak. Ezután Zeusz dühében lehajította az égből, és azóta az emberekre hoz bajt. A tragikus költőknél gyakran a bosszú megszemélyesítője, és Nemesziszhez hasonlít.

Camille

Mr Willis egykor kedves ember volt. Kifogástalan halszálkás öltönye mögött, tökéletesre pomádézott fekete hajával, víztiszta szemeivel, megnyerő mosolyával nyugalmat ébresztett bennem, valahányszor a közelében lehettem. Keze mindig meleg volt és finom tapintású, a mosolya pedig megnyugtató. Biztató hangjával növelte az önmagamba vetett hitemet. Mindez azonban csupán arra volt jó, hogy közel kerülhessen hozzám, hogy elnyerje a bizalmamat és később mindent elvegyen tőlem, amire csak jogot formált magának. Én pedig oda is adtam neki. Mert hittem, hogy segíteni fog, de ezt soha nem kapja az ember ingyen. Azt mondta mindennek ára van, és minden esetben az határozza meg mennyi, aki azt adja. Tudom hol hibáztam, azt is tudom, hogy mit kellett volna tennem, de egyszerűen képtelen voltam rá, ahogyan a mai napig képtelen vagyok. El kellene innen szakadnom, de valami mégis itt tart. A félelem, a bizonytalantól való félelem, vagy egyszerűen már megszoktam ami történik, elhitette velem, hogy másra nem is igazán vagyok jó. Letördelte bennem az önbizalmat, és függeni kezdtem tőle. Vak vagyok, vagy egyszerűen csak gyáva nemet mondani, nem tudom.
- Miss O’Hara, legyen kedves ebéd után bejönni az irodámba és hozza be a Nath kontra Bellendrive eset aktáit is.- a mellettem dolgozó Mrs Conrad és Miss Catwright összenéztek, majd mindketten folytatták a munkát, mintha meg sem hallották volna Mr Willis hozzám intézett szavait. Ezekre az időkre mindenki vak és süket lett hirtelen. Amiről nem tudnak, annak nem is lehetnek a részesei, gondolhatták. Segítséget pedig senkitől nem remélhettem. Igaz vagyok annyira felnőtt, hogy megvédjem magam, vagy kiálljak az engem ért attrocitások ellen, de valahogyan némák maradnak az ajkaim mégis.
És egy óra múlva, hónom alatt a homokszín aktákkal óvatosan lépek be az irodába, amelynek már az illatától is felfordul a gyomrom. Görcsbe rándul a rettegés is bennem, a lépteim bizonytalanul inognak befelé, a kifogástalan puhasággal süppedő szőnyegen. Ujjbegyeim már olyan jól ismerik a szőnyegrojtok érintését, az arcom számtalan alkalommal simult neki, amikor a főnököm éppen ott szerette volna birtokba venni a testem. A komód hűvöse, az asztallap keménysége, a szék nyekkenése, a méregzöld kanapé selymének sikolya ahogyan ráhanyatlom.Mindet ismertem már.
Mr Willis ma is kifogástalan külsejét tekintve, de a lelke romlottabb mint a legvéresebb éjszaka a szegénynegyedben. Hozzám lép és kiveszi a kezemből az aktát, majd egy mozdulattal a háta mögé dobja a földre.
- Kérem, Mr Willis….- hangom bizonytalanul rezeg, szinte idegen mélységekben zendül. Mint egy örökre kimerített tárna amelyben már a fénytelenség évtizedek óta biztos vendég. Reszket az utolsó porcikám is amikor egy hirtelen mozdulattal magához ránt. A csuklómra szorító ujjai alatt a fájdalom élesen hasít belém.
- Ez az, kérlelj csak! Szeretem hallani a hangodban ezt a különös vibrálást, még jobban izgalomba hoz!- a fülcimpámat csiklandozza a lehelete, és visszatartom a  levegőt. Ha nem dolgozna bennem az életben maradás ösztöne, akkor most nem is vennék többször levegőt. El szeretnék tűnni. Bárcsak eltűnhetnék! Lehunyom a szemem, ajkaimat beharapom, és a fogaim belemélyednek a húsba. Engedelmesen hagyom, hogy kigombolja a blúzom, hogy reszketően forró kezével lehámozza rólam. Izgalmának hevessége szinte letarol, amikor végül megint a szőnyegre taszít a hasamra. Nyögve koppanok rajta, majd érzem, hogy teljes súlyával rám nehezedik.
- És most mondd szépen, hogy akarsz engem!
- Akarom…
Elsötétül a világ, eltűnik minden benne, csak a fénybe tudok kapaszkodni ami még a józanságom utolsó maradéka és amiből majd megszületik valaki, akiről még csak nem is tudok….még.

Athé

Lüktetve csap a gyomromba a zene monoton fémes üteme. A testem már magától mozdul, és mire a kinti hideget magam mögött hagyom, már rohadtul nem érdekel semmi más, csak az, hogy ma este totálisan kiégessem az agyamat.A bejárattól nem messze egy hidrogénezett hajú szőke spiné osztogatja a belépőknek a karszalagokat mire csak cinikus mosolyba húzom méregvörösre festett ajkaimat. Felvillantom az arany kártyát, amit még Dante adott nekem, és amellyel nem csupán ide kapok automatikus és visszavonhatatlan belépést, hanem a fenti, mások számára zárt VIP részlegbe is. Kiérdemeltem én ezt, bassza meg!
Az elém siető magas férfi mosolya lilás fényben fürdik a neonok között, inge vakító fehérséggel nyomakszik a látóterembe. Kezével hirtelen és ellentmondást nem tűrően karolja át a derekamat, mire én egy hetyke vigyorral teszem a vállára a kezemet.
- Azt hittem már nem is jössz ma este Athé kedvesem!
- Azt hitted vagy tudtad?
Mocskosul észbontó vigyorba húzza vérre szomjazó ajkait és a nyakamhoz hajolva hűvös nyelve kíméletlen lassúsággal nyalja végig a bőrömet. Tudom, hogy nem jönne úgy emberek közé, hogy még éhes legyen, szóval biztos lehetek benne, vagy csak remélni merem, hogy ma nem én leszek a csemege számára. Nem mintha nem adnám meg neki amit akar. Élvezettel úszom a forróságban, és hagyom, hogy a fogai minden alkalommal ha csak egy időre is de belőlem merítsenek maguknak rubint életet.
- Gyere velem, van egy meglepetésem a számodra!- kacsint egyet, noha ebben a félhomályban nem igazán lehet ezt látni. Szárazjég kavarog a lábamnál a vanília illattól felfordul a gyomrom, követem azonban amerre magával hív. A pultnál kisebb embertömeg, mindenki italt rendel, hadonásznak a pénzzel, a parketten egymásba vesző testek pulzálnak, szinte összeérnek ebben az óriási fertőben, mint kavargó érzéki massza. Egy kisebb lépcső vezet fel az emeletre, majd egy fekete, bársonnyal fedett szűk folyosó tovább előre.
- Milyen alkalomból kapom a meglepetést?
- Kell bármiféle alkalom? Mondjuk úgy….imádom nézni amit csinálsz!
Nevetése végigszalad a gerincemen, és legszívesebben azt szeretném, ha most hozzászoríthatnám a falhoz, ha azt érezhetném, hogy én vagyok aki felette uralkodik, és nem fordítva…..de van olyan érzésem, hogy a meglepetésemnek köze lesz ehhez a gondolathoz.
Ugyanolyan jellegtelen, fehér ajtók sorakoznak egymás mellett és egymásnak szemben a szűk folyosón, majd az egyiket betolva maga előtt, ránt engem is, és nevetve perdít be a szoba közepére, én pedig vele kacagom, és ahogyan megfordulok, lebbenő hajam zuhatagán át egy óriási franciaággyal találom szembe magam. Végében egy fickó üldögél.
Kifogástalan halszálkás öltönyben, fekete haja csillogóra pomádézva, szemei víztiszta kékek, a levegőt pedig úgy veszi, úgy kapkodja, mintha éppen most futott volna le több mérföldet. Két keze az ágyhoz bilincselve, a lábai egymáson bokánál összekötözve. Nem szólal meg, nem kérdez és nem mond semmit. Én sem teszem. Dante a hátam mögé lép, és átkarolva a derekam az állát a vállamra helyezi.
- Tetszik?
- Nagyon.
- A tiéd.
- Imádlak!
Fordulok félig háttal, hogy ajkait ízlelve egy mély és fullasztóan könyörgő csókkal köszönjem meg, hogy ma este olyan szórakozásban lesz részem, amilyenre hosszú idő óta vágytam.
Mint cserkész vad a legyengített zsákmányt, táncolóan ringatózó mozdulatokkal közelítettem meg a férfit az ágyban. Útközben az asztalról egy apró, csontberakásos tőrt vettem magamhoz, jobbomba elhelyeztem. Tekintetem nem eresztette az ágyhoz kötözött férfit.
Olyan volt….de nem Ő volt….mégis megtette.
Érezni akartam a fájdalmát, az üvöltését hallani, amikor az életéért könyörög, ahogyan én teszem azokon az alkalmakon abban az istenverte irodában.Surran a barackszín ágynemű, amikor odacsusszanok, és lovagló ülésben rá helyezkedem.Egy darabig csak nézem őt, kezem felemelem, és a hajához nyúlok, hogy egy gyors mozdulattal összekócoljam. Előre hajolok és ajkamat erőszakosan tapasztom az ő ajkaira, és addig furakszom a nyelvemmel, addig ingerlem, amíg már magától nem ereszt, amíg már azt nem érzem, hogy nem tanúsít ellenállást, sőt másodperceken belül mintha ő lenne aki átkavarog hozzám. Hirtelen szakítom meg a csókot, ő még kap felém egy mozdulattal, száján forró billogként viseli a rúzsom halovány kontúrját. Emelkedik és mozdul a csípőm, tekeregve szorítom rá magam. Szinte a torkomat csiklandozza a forró lehelete.
- És most mondd szépen, hogy akarsz engem!
- Akarlak…
Nyöszörög, nyüszít, kérlel, könyörög, vágyakozik, kínlódik, hörög, beledöglik…..szó szerint.
Csókommal megint rátapadok, de a következő másodpercben már emelem a jobbomat, hogy az apró tőrrel egyenesen a nyaki verőeret szúrjam meg. A férfi felüvölt fájdalmában, ám több hang nem jön ki a torkán….hátrébb húzódok, hogy a következő másodpercben szinte a semmiből érkező Danténak helyet csináljak. Úgy tapad a férfi nyakára mint pióca a friss sebre. Én pedig lendítem a tőrt és közben lecsapok a mellkasára újra és újra...ameddig csak bírom szusszal, ameddig ki nem eresztem magamból azt a temérdek fájdalmat, amit nekem okozott.
Nem ő….
Hanem az a másik….




Vissza az elejére Go down
 
Camille O'Hara
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Camille O'Hara
» Joseph & Camille
» Warren & Camille
» Camille O'Hara
» Connor & Camille

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: