Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Solomon McCarthy


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Solomon McCarthy GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Solomon McCarthy Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
25
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 29, 2020 11:24 am

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozott játékosaink között!  

Kedves Solomon,
Köszönöm a türelmed! Cukorborsó Nem is fogom sokáig húzni a dolgot, tekintve, hogy Lenore már nagyon-nagyon várt téged, és egy percet sem akarok rabolni a közös időtökből; egy nagyon vagány, domináns vámpír karaktert hoztál nekünk egy kiváló alapanyagból. Bár Mr. Fimmel első ránézésre nem tartozik az "álomférfiak" közé, mégis van benne valami, ami vonzóvá teszi... és ezt szerintem előnyére lehet formálni. Rolling Eyes
Nagyon tetszett, amit alkottál, kellőképpen szókimondó vagy, és szerintem azokhoz a szituációkhoz, amikhez te kellesz, vagy amikben neked részed lehet, kell is ez a fajta temperamentum.
Nyomás foglalózni. Egy hű olvasót már mindenképpen szereztél. Wink Jó szórakozást!


Vissza az elejére Go down
Vámpír

Solomon McCarthy
Chatkép :
Solomon McCarthy Original
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
travis fimmel
Hozzászólásaim száma :
111
Pontjaim :
63
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu
Őt keresem :
ha rossz vagyok, csak te vagy az ok, pusztítás vagy nekem te.
nekem te... neked én... énünk többször összeér.

Solomon McCarthy Tumblr_mm88y6cnxr1rgbr06o4_250


a szívem fekete, fesd át!
csak te vagy színes, szinte látom, ahogy színed robban
Solomon McCarthy Original

Kedvenc dal :
cause power is power, my fire never goes out, i rise from my scars, nothing hurts me now...
Tartózkodási hely :
washington dc
Korom :
39
Foglalkozásom :
the demon queen's right hand


Solomon McCarthy

Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 26, 2020 1:15 pm
Solomon McCarthy
a királynő vámpírja

ez vagyok én
Aki ki meri ejteni a nevemet, Solnak hív – de ez elég ritka. A legtöbben tartanak tőlem, s jobbnak vélik a nevemmel sem megidézni engem, nehogy meghalljam. Elvégre az átalakulásom óta még erre is képes vagyok, s mint a kámfor eltűnök az egyik helyen, hogy feltűnjek a másikon. A munkámat nagyon komolyan veszem, ezért is értem el mindazt, amim most van. Senki nem dolgozott volna meg ezért helyettem.
Magamnak való vagyok, és nagyon is önálló. Gyerekkoromtól fogva egyedül kellett boldogulnom, hiszen a szüleim bedugtak egy árvaházba, ahol csak a sorstársaim voltak és a nevelőink. Barátaim sosem voltak igazán, mert a legtöbben mindig is féltek tőlem, a kiállásomtól. Ez alól egyetlen nő képez kivételt, akivel igen szélsőséges a kapcsolatunk azóta is, és aki gyerekkorunkban képes volt megverni. Akkor tudtam, meghatározó szerepet fog betölteni az életemben. És ez végül is igaz lett, hiszen Lenore a munkaadóm, a szövetségesem, a legidegesítőbb dolog az életemben, és mindenben a segítségem. Ezt persze sosem mondanám meg neki.

önéletrajz
– Világ életemben körülötted ugráltam – rivalltam visszakézből a nőre. Kibaszottul fel tudott idegesíteni, ehhez értett a legjobban az egész világon, ellentétben azzal a tévhittel, hogy remekül igazgatta a maffiaügyleteit. Most meg azért hisztériázott nekem, mert meghiúsult egy üzlet, amihez én mindent megszereztem, és az embereink cseszték el az egészet, mert nem figyeltek az árura, ami egy koszos vérfarkas volt.
Folyton ezt csináltuk, gyerek korunk óta martuk egymást, ott ahol értük. Olyasmiket vágtunk egymás fejéhez, amikkel a legnagyobb kárt tehettük, de valójában sohasem gondolta egyikünk sem komolyan. Most is ezt tettük. Ő közölte, hogy seggfej vagyok, és az én felelősségem az egész, majd elcsattant egy pofon. Ez pedig átkapcsolt bennem valamit. Soha nem ütöttem volna meg nőt, Lenore-t végképp nem.
– Tudod mit: baszd meg! – kiabáltam, majd felkaptam a derekánál fogva és az asztalára raktam. Pille könnyű volt. Felgyűrtem a ruháját és a combjai közé léptem. Tudtam, mit tett vele a nevelőapja, és hosszú évekig nem csináltunk ilyesmit, de ez már régen volt, és a legtöbb vitánk szexbe fulladt. Durván húzott magához, megcsókolt, én pedig vissza. Nem volt kérdés, hogy most is a legélvezetesebb módon fogjuk levezetni a stresszt. Sose kértünk egymástól bocsánatot, a szex gyakorlatilag ez helyettesítette.


Egy másodperc töredéke alatt történt az egész. Lekötöztük a vámpírt, és már be is tettem a kanült, hogy elkezdjük leszívni a vérét. Ez volt az egész piacon a legkeresettebb termék, és mi ezt a keresletet ki akartuk elégíteni. Egyetlen hátránya az volt, hogy ha nem volt friss, akkor semmit nem ért az egész. Figyeltem, ahogyan elkezdett csepegni a vér a vékony kis csövön, és hagytam, hogy néhány csepp az ujjaimra folyjon, majd csatlakoztattam a fiolát. Elfordultam a vámpírtól, és lenyaltam a vért a kezemről. Elvégre tudnom kellett, milyen az árú, nem? Mire visszafordultam azonban a káosz uralkodott… Valamit elcseszhettek az embereim, akiknek egy részének feltépte a torkát a vámpír, és éppen eltörte az egyikük nyakát. Hárman futásnak eredtek, ám mire én is kereket oldhattam volna, engem is elkapott. A véres arcra maradt meg, aztán egy mozdulattal eltörte az én nyakamat is, emlékeztem a reccsenés hangjára.
Fogalmam sincs mennyi idő telt el, mire magamhoz tértem. Kapart a torkom, hirtelen mindent olyan hangosnak és élesnek éreztem. Kellett egy pár perc, mire visszaemlékeztem mi történt velem. Dühösen felüvöltöttem. Körülöttem mindenki halott volt. Tudtam, hogy csak egy esélyem volt, ha találok valakit, akiből ihattam, hogy végbe menjen a vámpírrá változás.
Órákkal később kopogtam be az ő ajtaján, kihez máshoz mehettem volna.
– Szia, Nore! Volt egy kis gondom – az ingem eleje véres volt, az arcomon is látszott néhány vérfolt, hiába töröltem meg, miután táplálkoztam. Elmondtam mindent, úgy ahogyan történt. Nevetve megjegyeztem, remélem engem nem kíván árúba bocsájtani. Megnyugtatott, hogy nem fog eladni, még ha jó pénzt kereshetne is rajtam. Az egyetlen barátom volt, és az egyetlen, aki számíthattam.


play by
travis fimmel
életkor
1984. 12. 04.
faj
vámpír
pártállás
szimpatizáns
hirdető
Nore
a karakterem
keresett



Vissza az elejére Go down
 
Solomon McCarthy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lenore & Solomon
» solomon & alabama
» Solomon & Lenore
» Alona & Solomon
» Solomon & Lenore - I hate you so much

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Vámpírok-
Ugrás: