Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Carrie & Charlee


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 23, 2020 6:51 pm
Carrie & Charlee
I'm coming home


Torka gurgulázásából látom, hogy vagy kellően sikerült a zsíros hasú sültkrumplival felkeltenem az étvágyát, vagy a kis Ficánka nem jóindulatból ficánkol ennyire. Te szent ég, ha terhes lennék, a gyerekem befolyásolná, hogy mit kívánjak meg mit ne? Egyszer láttam valai gusztustalan válogatást arról, hogy milyen a terhes nők étvágya és NEM, HATÁROZOTTAN NEM KÍVÁNOK az Oreo kekszre töltelék helyett fogkrémet enni.
Vagy elrágcsálni egy szivacsot.
Még akkor sem, ha rózsaszínű és határozottan vattacukor formája van.
Aztán abból, ahogyan rám néz és olyan kis fintorba fordul a szája – komolyan mondom, erről maga sem tud, én pedig nem leplezem le azokat apró kis fogásaimat – már tudom, hogy rohadtul nem figyel rám. Mondjuk mivel koki helyett kokain mondd ehhez nem is kell túl nagy zseninek lenni.
- Hát volt nekem valaha is pénzem kokainra? – bődülök fel egy pillanatra, igazából a beszélgetés fonala az én kezemből is kiszalad, talán azért, mert mindenféle borzalmas drogól és tiltott dologról egy bizonyos farkasfiú jut az eszembe… - Először is, a koki nem fejverés, hanem az, hogy ököllel dörzsölöm a fejed tetejét. Szóval, tuti nem lehet káros hatása, maximum kicsit felszedem a korpát – rántom meg lazán a vállamat, alattomosan vigyorogva, visszaemlékezve arra, hogy egyszer kicseréltem a samponját valami vacakra, akkoriban még az ilyen poénok voltak a menők és napokig pocsék hajjal kellett mászkálnia.
Amúgy ez rohadtul nem volt poén. Otthon újra kell definiálnom magamban a vicc és a vicces fogalmát.
- Farkasra ne nyújtogasd a nyelved, mert le találom harapni! – rázom felé veszett mód az öklömet, aztán kétszer olyan veszetten, amikor úgy tesz, mintha érte egy cseppet sem lett volna odáig senki. – HÁNYSZOR MONDJAM EL, HOGY PILLECUKORBÓL VOLT AZ A KIBASZOTT RÓZSA? – kapok a hajamhoz, kissé belemarkolok, eltolom az ujjat, ami az oldalamat bökdösi. Közben persze vigyor ragad az arcomra, mert pontosan tudom, hogy nem volt az, de cserébe egy hétig vörösen virítottak az ajkaim. És a szemfogam. De erről most ne beszéljünk. – Szépek a rózsák, ja, de elhervadnak és attól nem laksz jól, hogy csak nézed őket. Bahh, kalóriaszámlálás? Most képzeld el, hogy az is mennyire felesleges volt, mert Ficánka majd jól tele tunkol téged mindenféle jóval – húzogatom felé botrányos módon a szemöldökömet, arra célozva, hogy én itt leszek, kivárom és felvételre rögzítem, amikor a fél KFC kínálatát kizabálja egy óriás kosárból.
Antonról úgy beszél, mintha a következő pillanatban elővarázsolhatná a fagyi mellett őt is a hűtőből; és én mégis, a komolyan rám meredő szemek mögött egy pillanatra szánalmat, meg elfuserált életet látok.
- Hogyne, képzelj el engem, ahogyan farkasként pózolok az eljegyzési fotókon – dugom ki a nyelvem a számból, lihegésbe, majd vonyításba kezdek és hevesen rázom az alfelemet, farokcsóválást imitálva. Nem, Anton soha nem lett volna elég nekem. És a belapátolt jégkrém adag sem elég, mert a doboz ismét Carrie kezében köt ki, miután védekezően emeli felém a kezeit, hogy bizony ne bántsam én a hokisokat.
- Erre én meg…? – nézek rá felvont szemöldökkel, várva a mondat befejezését, de nem kapok mást, csak vanília fagyi-illatú sóhajt az arcomba. Meg egy kis maradék baconét. – Bacont ettél reggelire? Jaj, te ne beszélj, Mr. Tökély Travers tökéletes felesége – forgatom a szemeimet, persze hazugság az egész, mert bármikor helyet cserélnék vele és elhelyezkednék ebben a nyálasan-sziruposan tökéletes történetben. – Semmi extra, igazából annak a pasinak a házában keveredtünk össze, aki befogadott magához… Lip a neve, azt hiszem, ő mindenki zsánere, pedig nem kimondottan az az eszméletlen jóképű srác, de van benne valami, amiért már az előszobában lerángatod magadról a bugyit – itt muszáj beharapnom az ajkamat, mert túl sok az arcot-pirító emlék és nincsen szükségem arra, hogy lefolyjak Carrie kanapéjáról.
Aztán már nem számít se Lip, se Remus, mert az évtized romantikus történetét hallgathatom modern és Carrie által kicsinosított köntösbe bújtatva. Én meg mosolygok, igazi eszelős módjára tapad a vigyor az arcomra, mivel a csillogó szemei olyasfajta reménnyel töltenek el, hogy ilyen szerelemben bárki részesülhet – még én is.
Amúgy abban abszolút nem vagyok biztos, hogy nem feküdtek le. Ugyan, ki ne akarná hanyatt vágni magát rögtön Mr. Tökélynek?
- Mármint flegmaCarrie nem működött rendesen? Áthatolt a védelmi vonalaidon? Te szent ég, látni akarom ezt a pasast, be kellene, hogy kerüljön a Guiness-rekordok könyvébe! És hozzátenném, hogy a Carrie-féle vonaglós tánc alapból szexnek számít, szóval, de csináltátok, csak ruhán keresztül – emelem fel védekező módon a kezem, belevihogok az egészbe, igazi csitri módjára. Az ő hangjából hízelgő büszkeség dörzsöli a szívemet és arannyal vonja be.
- Ne aggódj, egyik este szívesen belógok és elintézem neked azt a motort – teszek úgy, mintha a körmömet nézegetnem -, mert nem lehetsz borzalmas szingli anyuka. Vagyis özvegy – rázom meg a fejemet, Carrie a kanalat a szájához ütögetve próbál magából még csodás dolgokat kipréselni Mr. Tökélyről. És sikerül neki olyat mondania, amitől leesik az állam és vihogás tör ki belőlem, de szakadatlan.
- Egy angyal, egy hazudós, mert a te főztöd olyan, hogy Gordon Ramsey nem üvöltene veled, csak hozzád vágná és közölné, hogy MENJ ÉS SÍRJ A SAROKBA – vihogok a térdemet ütve, a vicc a könnyeimet facsarja. Ám a szó kellően bennem akad, amikor hétvégéről és ebédről esik szó. – Hát… izé… szóval, te főznél vagy rendelnénk kaját? Ha az utóbbi, akkor benne vagyok, de ne várd, hogy a jobbik énemet hozzam, ő éppen szünetel, de azért majd valami kevésbé illetlen göncöt szedek magamra… - közben kihalászom a fagyit a kezéből, a kanalat meg a szája elől, mert a végén sebesre ütögeti.
- Szerinted egyszer majd velem is megtörténik ez? - intek körbe a kanállal az egész házra gondolva, majd felé legyintek és végül kivégzek egy adag fagylaltot.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 02, 2020 5:58 pm
Ahogy elképzelem a zsírban tocsogó sültkrumplit ahogy keveredik a majonézzel meg a ketchuppal hirtelen megint hányingerem lesz és kicsit öklendezhetnékem is támad, de végül sikeresen visszanyelek mindent és nem hányom le Charleet. Szerencsére ezek után gyorsan ejtődik is a téma, mivel amúgy is kicsit eltértünk a szőnyeg kell a lakásba és a cipőnek az hallban a helye dologtól.

Azzal pedig, hogy csak levadkanozom Rafit még nem teszek rosszat, mert mondjuk kitalálhattam volna sokkal bénább hazugságot is. Rengetegszer kerültem már a be nem álló szám miatt olyan helyzetekbe amikor már azt sem tudtam igazán, hogy most miért is mesélek egy full hihetetlen történetet az illetőnek, hogyan jutottam A-ból B-be meg amúgy ezzel mit is akarok elérni. Most inkább azt választom, hogy kicsit terelek meg hallgatok is de közben tudom, látom Charleen, hogy nem eszi meg az egészet. Azonban nem firtatja, aminek meg nagyon örülök mert biztos vagyok benne, hogy amúgy megtörnék. Pedig még azelőtt szeretném őket összeismertetni Rafival, hogy megtudná, hogy vadász. Természetesen azt sem fogom a férjem orrára kötni, hogy az évekre eltűnt majd most hirtelen az ajtómban (ajtónkban, néha szeretem elhagyni a többesszám első személyt, mert igazából ezt az ajtót én festettem le – jó igen, tudom, ocsmány lett a színe meg a festék se volt megfelelő, de ha egyszer nem volt hajlandó három napon belül megcsinálni Rafi amire kértem, akkor mit várt? Hogy a felesége hirtelen festékszakértő lett? És akkor abban meg amúgy is mi van, ha nem vízálló? ) megjelent barátnőmet megharapták, néha farkassá változik – pontosan egy olyan lénnyé, amiket ő vadászik. Bár igazából nem tudom, hogy vajon farkasokat is vadásznak-e vagy egyáltalán létezik-e szakosodás a vadászok között, hogy például valaki csak vámpírokat öl más meg boszorkányokat vagy ez mondjuk hetekre van leosztva, mint gimiben az A meg a B hét, hogy az A héten mondjuk Rafi gyilkolja a farkasokat a B héten meg a vámpírokat. Mondanám, hogy amúgy megkérdezem de már ismerem annyira, hogy tudjam nem fog válaszolni, sőt le fog szidni, hogy ebbe nem üssem bele az orromat.

- A kokainnak? - kérdezek vissza, mert ugye gondolatban még a vadászok napi/heti/havi beosztásánál jártam és kicsit magára hagytam Charleet itt a kanapén, szóval hirtelen nem értem hogyan jutottunk el a kokainhoz mikor előbb még a kokiról volt szó – Ohh...koki, nem kokain. Öhm, nem tudom. Majd utánanézek, hogy ha egy terhes nőnek a fejét vered az mennyire hat ki a magzatra – itt rányújtom a nyelvem, hogy érzékelje mennyire komolyan veszem: semennyire. Utána meg próbálok úgy tenni, mintha nem tudnám, hogy mennyien hajtottak rám a gimiben de igazából csak azért mondtam az előbb azt amit, hogy ezt felhozza és kicsit simogassa az egómat.
- Azért ne add itt az ártatlan, tudom, hogy egyszer megetted az egyik rózsát – bököm meg nevetve – Szerintem amúgy szépek a rózsák és a gimiben amikor épp a kalóriaszámlálós korszakomat éltem akkor jobban örültem volna egy rózsának, mint egy bonbonnak. Azért is etettelek az ajándékaimmal – ez pedig tényleg így volt, akkoriban az apámat és Charleet is kiborítottam ezzel az anyám meg csak annyit szólt, hogy akkor most eggyel kisebb méretű ruhákat keressen-e vagy sem – Amúgy meg nem értem mi bajod volt Antonnal. Rendes gyerek, rendes családból – itt tök komolyan nézek Charleera – Ha jól hallottam mostanában lesz az esküvője. Te is állhatnál mellette az oltárnál mint egy kis tökéeltes stepfordi feleség, meg járhatnál golfozni vele. Gondolj bele milyen dögös lennél azokban a falatnyi golfruhákban – mert egyébként amikor sikerült Charleet belepaszíroznom valami nagyon nőies és csinos ruhába akkor tényleg olyan volt, mint aki igazából egy született arisztokrata picsa. Egészen addig amíg meg nem szólalt.

- Akkoriban a hokisok voltak a legmenőbb srácok – védekezőn felemelem a kezeimet – Én csak jót akartam neked, erre te meg …. tessék – csóválom a fejem mielőtt megbökné az orromat én ,meg elvenném tőle a jégkrémet megint közben igyekszem feldolgozni az egész Remus sztorit. Azonban arra képtelen vagyok, hogy ne kezdjek el haragot és utálatot érezni látatlanban is eziránt a farkas iránt, aki ilyen felelőtlenül megharapta Charleet. Legyen akármennyire is dögös.
- Jajj, te meg a tetovált csávóid – sóhajtok fel és nem igazán tetszik az se, hogy milyen lelkesen beszél most róla Charlee aztán megüti a fülemet az, hogy éppen egy varázslóval kamatyol – Hogy mi? Egy varázslóval? Kivel? - na nem mintha olyan kurva sok varázslót ismernék, de azért egy-kettőt ismerek .

- Hát .. nem is tudom hol kezdjem. Egy egyetemi buliban akadtunk össze, természetesen először flegmáztam vele meg ilyenek mert azért kicsit részeg is voltam, de valamiért nem tudtam rendesen flegmázni vele mert kiiktatta ezt a funkciómat, akkor már tudtam, hogy Ő az igazi. Egész este táncoltunk, tudod, ahogy én táncolok – itt kicsit ülve próbálom bemutatni a vonaglós Carrie táncot- ami inkább valami párzási rituálé de tökre szinkronban voltunk. És nem feküdtünk le rögtön! - jelentem ki büszkén bár azt a részét kihagyom, hogy azért nem, mert mire eljutottunk volna odáig addigra beütött a vodka-tequila-gin hármas és sikeresen elhánytam magam – Szóval szerelem volt első látásra a többi meg történelem. Ja amúgy van egy motorja is, amint eszméletlen dögösen fest de nem szeretem a motorokat szóval mindig piszkálom miatta, hogy mennyivel biztonságosabb egy autó – elgondolkozva ütögetem a számhoz a kanalat – Szereti a főztömet … vagyis mindig megeszi. Akármikor kérem mindig megmasszírozza a talpamat vagy a nyakamat – sorolom tovább a random, összefüggéstelen információkat Rafiról – De igazából az lenne a legjobb, ha mondjuk hétvégén eljönnél egy ebédre és találkoznátok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Márc. 27, 2020 3:15 pm
Carrie & Charlee
I'm coming home


- Rajtad agymosást végeztek? Te szent ég, az a legjobb, amikor felszívja a zsírban tocsogó krumpli a ketchupot meg a majonézt – nézek rá kikerekedett és hitetlenkedő szemekkel, szinte biztos vagyok benne, hogy ez a Raphael titokban űrlény, elvitte Carrie-t a bolygójára és átvarázsolta a szép, szőke fejében lévő gondolatokat egészen abszurddá, mert ki az az őrült, aki a sültkrumpli MELLÉ teszi a szószt. Hiszen úgy kárba megy!
Közben meg dől belőle a kamuszag, amúgy is borzalmasan érzékeny vagyok most a szagomra, ne, bele se gondolj egy pirosnapjait élő vérfarkaslányba, mert már a halkonzerv látványától is képes leszel elhányni magad. De nem kérdezek rá, még nem másztam vissza régi pozíciómba, hogy mindig mindenről tudhassak – Carrie amúgy csak képes sokáig lakatot tartani a száján.
- A kokinak talán nincsen magzatkárosító hatása, nem? – játszom el az idiótát, legfőképpen azért, mert olyan reménytelenül és anyásan mosolyogva néz rám, mintha tudná, hogy „ő az én kis babám, én nevelgettem, én dédelgettem, csak fenyegetőzik, úgysem tenne semmit”.
A tesiórák – és lengedező óriási cicik – említésére csak bólint, én pedig felkiáltok, akkora hazugság esik ki a száján. – HOGY MI? Az összes fiú rád volt kattanva, Valentin-napra feldíszítették a szekrényedet, én meg bezabáltam az összes nugátos bonbont, mert mindig csak Anton Hudgensnek jutottam az eszébe, de nem, nem csokit hozott a gyökér, hanem RÓZSÁT. Érted? Kinek kell rózsa? Meg se lehet enni – tárom szét felé hitetlenkedve a karomat, belelendülve egy olyan múltba, ami bosszantóan hiányzik és amiből kimaradtam egy kibaszott átok és szőrös segg miatt, amit teliholdkor kötelezően magamra növesztek.
Carrie tekintete rögtön a saját mellére kúszik, amiért megfenyegetem, hogy Ficánka neki is D-kosarakat fog csinálni. – A nagy ciciről köztudott, hogy húzza a hátat és nem lehet tőle kényelmesen hason aludni – biccentem felé az államat úgy, mint aki bőven jártas lenne a témában. Amúgy jártas is vagyok, mióta Remus csúnyán megalázott az A-kosaraim miatt, nem, mintha a méret lenne a lényeg – legalábbis mellek esetében nem. – Milyen nadrág van rajta? Ha aláöltözetnek használt feszülős, akkor el sem kell mennem, tuti, hogy meleg – vigyorgok rá cinkosan, válaszként a mozgó szemöldökeire, habár feszes öltözetbe bújtatott férfifenék és villogó csomag vonzó ajánlat, mindezt úgy, hogy kalóriák égetésére is nyílik lehetőségem. No, nem mintha a testem nem ezer százalékon pörögne és ennék többet Carrie-nel, úgy, hogy ő terhes, én meg maximum gondterhes.
- Ez gusztustalan – húzom el a számat, ahogyan mellbimbótapaszokra terelődik a téma. Nem, ez már nekem is sok. – Jaj, mintha a férfiaknak lenne úgy általában véve akármiről is fogalma – szemforgatás, figyelemelterelés újabb próbája, de nem dől be neki Carrie, már bőven ki van élezve rám.
Miközben mesélek, a kezem mindenfelé jár, hol a papucs szőrét babrálja, hogy fagyit kanalaz a számba. Carrie szeme ezzel egy ütemben kerekedik ki, vagy tátja hatalmasra a száját – ilyenkor nem tudom, hogy ásítana, vagy mondani akar valamit -, látom rajta a néma elborzadást, ahogyan keresi rajtam a túl nagy fogakat, a bozontos bajuszt vagy éppen a csóválásra kész farkat.
Aztán elkezd szindrómákkal gyanúsítgatni – megjegyzem, elég rossz nyomon jár, olyan, mintha szenilis lenne -, én pedig összeszűkült szemekkel várom, mire előrukkol a helyes megoldással, de még abba is belekötök. – Már elnézést, de Remus csak megharapott, nem elrabolt, nem értem, miért lenne ez Stockholm-szindróma. És utáltam a hokicsapatot, olyanok voltak, mint valami vikingek, de hiába mondtam, te mentél, mert ott volt az a Markus Björd – szegezem felé a mutatóujjamat, vészesen közel az orrához, úgyhogy kapva az alkalmon meg is bököm neki. Közben kiszedi a lábaim közül a fagylatot, most rajta van a sor, hogy töménytelen mennyiséget kanalazzon a szájába.
- Ja. Így ahogy mondod, tényleg képes vagyok szexinek nevezni – válaszolom elcsodálkozva a saját véleményemen, megvárva, míg letuszkolja a torkán a vaníliafagyit. Aztán egekig szaladó magas hanggal kérdez, hogy mégis mennyire szexi Remus, mire nevetve dőlök hátra a kanapén, elpirulva, mint egy kislány. – Tetovált és magas, fekete haja van és eszméletlenül reszelős a hangja. Cigi és mentaszaga van, a farkasom pedig akarva-akaratlanul is reagál az övére… olyan, mintha lenne közöttünk valami fullasztó szexualitás, pedig esküszöm, nem vagyok kiéhezve, most éppen egy varázslóval kamatyolok – vallom be pirulva, államat a nyakam közé húzva, belelendülve a borzalmasan lányos témák szívdobogtató varázsába.
- Hé, most te jössz! Mesélj Mr. Csodaspermáról, akinek a Ficánkáját a szíved alatt hordod – rángatom felé a szemöldökömet, noha tekintetem igazi kíváncsiságról árulkodik, miközben kicsempészem a kanalat az ujjai közül, hogy őt hallgatva a gyomrom ne maradjon üresen.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 25, 2020 12:30 pm
- Igen, de nem csorgatod rá az összes krumplira a majonézt meg a ketchupot hanem szépen a krumpli mellé rakod, hogy utána kedvedre mártogathass - a felidézett kockás terítős emlék kellemesen nosztaglikus hangulatba varázsol utána pedig már ölni tudnék egy kis sültkrumpliért meg uborkáért. Csak remélni tudom, hogy Charlee végül elfogadja majd, hogy a szőnyegek azok maradnak a helyükön, mint ahogy a bakancsát is majd minden alkalommal le kell vetnie ha belép a házba és fel kell vennie azt a cuki mamuszt.

Tisztában vagyok vele, hogy nem túl meggyőzően adom elő, hogy nem maradt le semmiről és már tényleg ott van a nyelvem hegyén a vadász szó, de lenyelem. Remélem büszke lesz rám Rafi, mert most tényleg fizikai fájdalmat érzek miatta - vagy az csak a terhesség? Mikor tudom majd megkülönböztetni már, hogy mi az ami ténylegesen fáj és mi az amiről csak azt hiszem, hogy fáj? Vagy a terhesség alatt minden fáj? Késztetést érzek arra, hogy megint rákeressek egy szüléssel kapcsolatos blogra, hogy utána megint elmenjen a kedvem az egésztől meg sírhassak egy órát a kádban  - mert amúgy a kád forró víz levendulával elvileg nyugtat, de a gond, hogy utálom a levendulát.
- Egy terhes nőt csak nem kokizol meg - rámosolygok reményteljesen miközben tudom, hogy megérdemelném a kokit és akkor talán Ficánka is megértené, hogy Charlee néninek majd sose kamuzhat, mert kokit kap.
- Emlékszem - bólintok komolyan a tesi óra említésére - Ahogy arra is emlékszem mennyire utáltam érte. Addig észre se vették a fiúk - elhúzom a számat látom magam előtt Mike Monaghert a gimis crushomat, akinél nem volt esélyem szinte soha - mert mindig felsőbb éves csajokat fűzött - de amikor Emily mellei varázsütés szerűen megnőttek akkor eláshattam még a remény utolsó darabkáját is.
- Azzal nem lesz gond ha nagy ciciket csinál - lenézek a melleimre és próbálom elképzelni, hogy milyen lehet ha tényleg nagyon nagy melleid vannak - A konditeremben pedig benne vagyok, ja és van egy nagyon jó jógacsoport ahova járok - itt cinkosan Charleera mosolygok - Eljöhetnél velem a héten, legalább azért, hogy megnézd az oktatót meg a fenekét a nadrágban. Bár egészen biztos vagyok benne, hogy meleg .. mondjuk ezt csak úgy tudhatjuk meg, ha bepróbálkozol nála - húzogatom a szemöldökömet, mert tényleg hatalmas homály fedi Christian szexuális beállítottságát bár az egyik nő szerint mindig kicsit tovább időzik a keze a dereka és a feneke között amikor kijavítja a testtartását. Mondjuk ezt nem hiszem el neki, de ki tudja.

- Már találtam tökéletes mellbimbó tapaszokat, amiket kifejezetten terhes nőknek találtak ki, hogy ne szivárogjon a tejem egész nap  - tényleg utánanéztem és már lehet, hogy rendeltem is három dobozzal ebayről - Na meg amúgy lesz annak a gyereknek apja is -  De hé!  A figyelemelterelés a tényről, hogy valaki megharapta azért nem annyira sikeres és szerencsére kapcsolok is így azzal a gyilkos tekintettel meredek rá amivel utoljára tizedikben ajándékoztam meg amikor mindenre esküdözött, hogy tényleg 45 percet kell a hajamon hagyni a peroxidot - végül természetesen nem volt igaza és a hajam enyhén húgyszínű lett.
Hallgatom a történetet és hol elkeredik a szemem meg a szám aztán mérgesen rázom a fejem, hagyom, hogy kivegye a kezemből a kanalat meg a fagyis dobozt és még mindig képtelen vagyok felfogni, hogy ez történt vele. Az én Charleemmal. A lánnyal akire úgy tekintettem mintha a húgom lenne, aki felett mindig is imádtam anyáskodni. Aki most már random átváltozik egy szőrös állattá és aki mellett nem voltam ott, hogy segítsek átvészelni az egész dolgot. Na nem mintha amúgy sok hasznomat vette volna, de mondjuk biztos tudtam volna neki vinni húslevest meg szőrápolót. Majdnem megint sírva fakadok, de végül inkább értetlenkedni kezdek, mert nem teljesen fér a fejembe hogyan történhetett az egész.
- Neked nincs véletlen valamilyen betegséged? Heisenberg-szindróma? - összeszűkült szemmel méregetem, mert nem tudom megemészteni azt, hogy SZEXINEK tartja a fazont, aki csak úgy megharapta egy buliban majd utána felszívódott - Huntington-kór? Nem az valami más -  még mindig nem jut eszembe a pontos klinikai megnevezése - Valami h betűs. Vagy nem. Ja izé. Stockholm. Szóval neked nincs véletlen Stockholm-szindrómád? - kérdezem megint - Szóval táncoltatok. Egyébként meg mi az, hogy nem hívtál? Ez az az este volt amikor azt kamuztad, hogy hasmenésed van csak mert nem akartál eljönni velem a hokicsapat bulijába? - elveszem tőle a fagylaltot és most én kanalazok a számba egy nagy adagot - És te képes vagy szexinek titulálni miután megharapott, ott hagyott aztán meg megjelent és ráadásul...bunkón viselkedett? - itt a mondat végére már felszalad a hangom az egekbe szóval eszek még egy kanállal - Mennyire szexi? -
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 25, 2020 10:50 am
Carrie & Charlee
I'm coming home


Úgy szaladnak össze a szemöldökei, ahogyan csúszós úton két kamion indul meg egymás felé: gyorsan és hangosan. Ingoványos-terep ez a szőnyeg téma, habár vonzó a felmerülő majonézes-ketchupos sültkrumpli gondolata.
- Nem értem, mi a baj a majonézes-ketchupos sültkrumplival! Ez valami terhes nyavalya, mert emlékszem, hogy a nyáritáborban az összes zsebpénzünkből olyat ettünk a kis kockás terítős helyen, tudod… - magyarázom neki, ez valamiféle elterelő válasz, mert fingom nincsen, mennyibe kerül egy perzsaszőnyeg, sanszos, hogy még életemben nem láttam annyi pénzt, és hát mire vannak a takarítószerek? Na nem, mintha fogalmam lenne arról, hogyan kell kiszedni egy foltot a szőnyegből, mert többnyire én vagyok az, aki a foltot okozza és Lip takarít.
Azért bólintok és hümmögök, mint a téma vérbeli szakértője.
Carrie tagadja, hogy valamiről is lemaradnék, de túl heves az a fejrázás és a hangja alig észrevehető módon feljebb csúszik. A szemeim már annyira összeszűkültek a gyanúsítástól, hogy alig látok akármit is; szőke, bőrszín paca lesz a barátnőmből. – A hazugságok következménye még mindig nem változott, ugyanúgy jár érte a koki – rázom felé az öklömet, barackkal fenyegetve. Ér egy terhes nőt megkokizni? Ér úgy akárkivel is ilyet csinálni huszonegy évesen?
- Igen, Ficánka, mint a Kis hableányból az a cuki halacska – bólogatok a lábamat rázva, a filmből egy lusta dallamtöredéket dúdolva, ami megmaradt bennem. Örülök, ahogyan Carrie megrágja magában az általam adott becenevet és remélem, hogy nem köpi ki. Emily Crawling nevének említésétől felvihogok. – Jézusom, ne is mondd, szegény sosem talált magára melltartót… már pedig emlékszel, hogy tornán a fiúk mindig tátott szájjal lesték, ahogyan futottuk a köröket? Az a sportmelltartó semmit sem tartott… És készülj fel, hogy Ficánka hasonló ciciket fog neked csinálni, aztán utána majd mehetünk el együtt a konditerembe – rémhírekkel ijesztegetem, közben rossz vigyor koptatja magát az arcomon, ahogyan Carrie elhúzza a száját. Mereven kétlem, hogy ő a terhesség alatt elhízna; pontosan az a fajta nő, aki inkább majd kitelik tőle, meg ragyogni fog, meg mindenféle hülyeség, amit ilyenkor mondani szoktak.
Közben elcsámcsogok egyedül a témán, hogy mi lenne, ha gyerekem lenne. Ez elég ijesztő kérdés, Carrie pedig még ijesztőbbet tesz fel nekem, így hát ne csodálkozzon senki, hogy az ajakmaszk a számban köt ki. Elárulom, hogy sose kóstold meg, mert majdnem lemarja a nyelvemet, Carrie a hátamat üti, én pedig némi kellemetlen közjáték után kiköpöm és visszacsomagolom a zacskójába. Aztán burkoltan közlöm, hogy vérfarkas vagyok. Pislogásából ítélve nem hisz nekem, a témát sikerül az én malmomra hajtani. Most.
- Mármint akkor, miután Ficánka képes nélküled is létezni és nem tejezed össze állandóan a felsőidet, ha baba sírást hallasz? MERT AZ MÉG LEGALÁBB 2 ÉV – fakadok ki, a kezeimet kitárva előtte, gondolatban fejbe verve magam, hogy ilyen rút módon léptem le tőle. Mondjuk, kevésbé volt ronda, mint ahogyan Carrie most rám néz; tudja, hogy egyetlen fegyverével győztem le, a kisbaba-témával.
Szóval megadom magam.
Hurrá, igazság!
- Mi az, hogy mi? Hát… megharapott. Mentségére szóljon, hogy szexi volt és a Wild Desiree bárban történt, tudod, ahová egyszer belógtunk. Szóval, én meg fogtam magam, elmentem nélküled és látod, ez lett belőle. Egyszer csak táncoltunk, aztán uccu neki, belemart a nyakamba és lelépett – kiveszem a kanalat a fagyis bödönből és egy adaggal a számba lapátolok, hátha lehűti hevesen dobogó szívemet az érzékeny téma és Remus iránt. – Amúgy, Remus a neve, kinyomoztam hol lakik, meg minden, kibaszott durva házuk van, durvább, mint a tiétek, de nem volt ott… ERRE besétált egy kávézóba, csak úgy HOPP, ott termett előttem. Elég hamar kiderült, hogy egy bunkó, habár annak is elég szexi – a fagylalttól a beszédem fele elmosódott, de igyekszem tisztán fogalmazni, miközben újra a számba veszek egy gusztustalan mennyiségű fagylatot. Hallottál már a farkasétvágyról? Na, nekem az van, plusz ünnepnapok. A tekintetem esdeklően keresi az övét, az ajkam lefelé biggyed, lehet, nem kellene bele újabb agyfagyasztó fagylalt.
- Most… utálsz?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 24, 2020 6:25 pm
Nem firtatom tovább a maszkos témát meg a bajuszát sem nézem annyira feltűnően, mert érzem, hogy tényleg ingatag talajra tévedt a beszélgetést és nem akarom felhánytorgatni a múltat főleg azért nem, mert történetesen nekem köszönhetően kell gyantáznia a bajszát. Ami valljuk be eléggé főbenjáró bűn egy női barátságban, de hé a mienk még ezt is túlélte! Szóval csak magamban próbálok mosolyogni azon, ahogy éppen megint felbosszantja saját magát és magyaráz meg mutogat, de közben annyira aranyos, hogy megint csak megölelgetném és megnyugtatnám, hogy „hé Charlee, így is gyönyörű vagy a kis bajszoddal” de inkább nem teszem.

- Hogy mi a baj vele? - az egekbe szalad a szemöldököm, mintha azt kérdezte volna, hogy miért nem ajánlatos hajat szárítani egy kád vízben – Ugyanúgy ahogy nem nyomod rá a majonézt meg a ketchupot a sültkrumplidra, úgy nem járkálsz a lakásban sem cipővel. Gondolj bele, hogy beleléptél egy kutyaszarba és végigviszed a perzsa szőnyegen aminek a takarítása többe kerülne, mint maga a szőnyeg, a szőneg meg kell hát nézd már milyen jól mutatnak – egészen kimelegedek a nagy magyarázásokban és csak remélni tudom, hogy megértette a hasonlatot, bár ha Rafiból indulok ki akkor Charleenál is csak kamu hümmögés lesz a válasz, mintha megértette volna de igazából csak azt akarja, hogy ejtsem a témát, mert ezen úgysem leszünk soha egy véleményen.

- Nem hagylak ki semmiből – rázom meg a fejem és már most bűntudatom van azért, amiért kamuzok neki, ami miatt egy kicsit mérges is leszek Rafira. Ennek pedig az lesz a következménye, hogy amint Charlee hazamegy majd jól felspanolom magam az egészen és mire hazaér a munkából akkorra már egy időzített bomba leszek és minden apró kis dologba bele fogok kötni, hogy aztán amikor megkérdezi, hogy történt-e valami rávágjam, hogy NEM TÖRTÉNT SEMMI. Mintha egyébként elvárnám tőle, hogy gondolatolvasó legyen vagy valami. De hát ha egyszer vadász, akkor szokjon csak hozzá ehhez – elvégre az ilyenekre is biztosan kiképezték.

- Ficánka – ízlelgetem a becenevet és egészen meg is tetszik, bár remélem, hogy nem fogja befolyásolni a beceneve majd a hasamban történő mozgását mondjuk lehet már most is fel-alá mozog vagy fene tudja mit csinálnak ilyenkor. Én mindenesetre még nem érzek semmit és ez maradjon is így egy ideig, mert jelenleg még mindig az Alienhez tudnám hasonlítani a tényt, hogy valami növekszik a hasamban.
- Egyébként mondod ezt te, de emlékszel Emily Crawlingra, hogy meghízott amikor elkezdte szedni a tablettát? Oké, hogy a mellei HATLMASAK lettek de nekem nem ér annyit az egész – elhúzom a szám, mert tényleg nem szeretnék feleslegesen meghízni elég lesz majd akkor ha Ficánka is növekedni kezd bennem és folyton éhes lesz.

A szememet forgatom amikor rácsodálkozik, hogy nem igazi csipkét kell a szájára raknia de ezt Ő nem láthatja mert már félig a hűtőben vagyok a fagylalt után kutatva. Visszaúton a kanapéhoz pedig eszembe jut az első mondata amikor kinyitottam az ajtót és valami nagyon rossz érzés fog el, ami végigfut a hátamon és az apró kis szőrpihék is felállnak a gerincem mentén, de inkább nem foglalkozok vele annyira, inkább egyenest nekiszegezem a kérdést Charleenak mit sem törődve azzal, hogy a száján ott van a maszk és esetlegesen nem tud válaszolni. Bár mit képzelek, hát Charleeról beszélünk meg a nagy szájáról ami sikeresen be is szippantja a maszkot – jézusom miket művelhet az a száj egyébként – én meg már repülök is mellé, hogy ha kell akkor jó nagyokat a hátára tudjak csapni, hogy ne fulladjon meg. Szerencsére ilyesmire nincs szükség.

- Hogy mi? - hálát adok az égnek, hogy hamarabb leülök mellé a kanapéra minthogy válaszolna a kérdésemre, mert az biztos, hogy ott helyben elájultam volna most azonban csak hatalmasakat pislogok rá és igyekszem rájönni, hogy ezt most poénnak gondolja-e vagy sem. Közben meg feltesz egy kérdést és egy pillanatra még hagyom is magam eltéríteni a tárgytól.
- Hát ha gondolod lehet valami kisebb lánybúcsú bár mondjuk igazad van pia nélkül az nem igazi, majd ha megszültem Ficánkát akkor duplán bepótoljuk – jövök bele de meg is állok és nagyon csúnyán nézek rá, amiért képes volt felhasználni a terhes nők tökéletes figyelemelterelésének tárgyát.
- MI AZ, HOGY MEGHARAPOTT EGY VÉRFARKAS? -


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 24, 2020 5:08 pm
Carrie & Charlee
I'm coming home


- De nem mindegy, milyen áron, Carrie! Nem mindegy! – kardoskodom felé mutatóujjammal, hangom felér egy felkiáltójel-tucattal a mondandóm végére. Az arcom olyan, mint egy hörcsögfejű mesefiguráé, aki vöröslő arccal próbálja lenyelni az idegességét, de közben kezei ökölbe vannak szorítva és már füstölnek a fülei is.
Erre meleg kezébe fogja az államat – már attól rettegek, hogy megint találtam rajtam egy kósza pattanást, amivel üldözhet -, ám a bajszomat keresgéli. Sértődötten húzom el az arcomat, durcás kisgyerek módjára, az ő szemöldöke pedig felkúszik a homloka közepére.
- Biztos, hogy nem, magamnak gyantázom – húzom fel az orromat és elfordítom a fejemet tőle, miközben azért ujjaim az ajkam feletti részre tévednek, bolyhos szőrszálak után kutatva. Talán tényleg szőrösebbé váltam az átváltozásom óta? Az egy dolog, hogy farkasalakban óriási bajszom van, de hát szükségem van rá a szimatoláshoz…
Persze a témák elterelésében még mindig remek vagyok, például amikor Carrie apja arról érdeklődött, hogy hová rittyentjük ki magunkat késő este, lyukat beszéltem a hasába. És szó szerint lyukat, már az ajtón ki se érve hallottuk, ahogyan felsóhajt és pisszent egy sört, mert az agya betelt tőlem. Azonban ez a házasságos-téma kellően kizökkent a nemlétező komfortérzetemből. Carrie csak nevet rajta, úgy kacarászik, mintha most húztam volna le Tom Waley nadrágját és nem ötödikben, én pedig csak bámulom, türelmesen, várva, mikor nyeri vissza a hangját, közben ujjai a hajamba túrnak, amolyan anyáskodó mozdulattal, mintha nyugalomra intene.
- Mr. Raphael Travers? – mindenképpen megkeresem, kinyomozom, hogy ki ő, felderítem a múltját és ha egy rossz szót is találok, farkas alakban kopogtatok az ajtón. Hallgatom, ahogyan Carrie a szavakat keresi, szinte érzem, hogy jelen pillanatban a tökéletes sem fejezné ki imádatát a férje – na jó, ettől most a reggeli kopogtat a számon – iránt. – Mi a baj azzal, ha valaki cipőben menne végig a lakáson? Nem kell ennyi szőnyeg – intek az említett tárgyak felé, mielőtt megcsípné a fülemet egy rosszul befejezett szó, egy sanda, talán túl sanda pillantás is, mire összeszűkült szemekkel nézek a barátnőmre. És nem, ezen még nevető kézlegyintése sem segít. – Vad…kan? Miért érzem úgy, hogy kihagysz valamiből?
Amikor hibátlannak nevezi a spermáit, öklendezést imitálok, a szememet forgatom. Úgy látszik, hogy ez a Ficánka mindenképpen helyet akart szerezni magának Carrie pocakjában, eseményutáni ide vagy oda. – Hányszor mondjam, hogy nem hízol meg tőle, Carrie! Attól nem, de majd nézd meg, hogy az a kis Ficánka mit fog tenni veled, a testeddel és a hormonszinteddel! Ja, amúgy elneveztem Ficánkának – magyarázom neki, lábammal lusta tempóban rugdosva a kanapé támláját. Azért ezt csak szabad, nem? De a lábam leáll, mert egy aknákkal teli terepen landolok az esküvő témával; rég nem hallott csend fészkeli be magát közénk, amitől az ujjamra tekerem a felsőm szélét, majd le, majd fel és ezt ezerszer.
Carrie kicsoszog a fürdőbe – biztosan ez is valami kismamás szokás -, hogy hozza a szájmaszkot, bár fogalmam sincsen, hogy a sok beszédtől hogyan nem nyelem majd le, mert az kizárt, hogy csendben maradjak. – Hogy tíz teljes percig? Mégis mit vársz tőlem, még kómában is dumálnék? – rázom felé bosszúsan a kezembe kapott kis tasakot, ő meg már fordul el, ahogyan a fagylatot említem. Gyomra eszeveszett módon morran fel, Ficánka is furcsa magzattáncba kezd a hasában. – Miért csipkés ez az izé? Most tényleg egy csipke, lesz vaaagy… - kibontom, nedves és gusztustalan, mint egy óvszer, abszolút nem horgolt csipke. – Ja, nem rendes csipke, csak rá van nyomtatva – mondom, talán utolsó szavakként, mert a számra rakom a maszkot. Parfüm- és vegyszerillata van, összekeni a bőrömet, mégis kellemesen hűsítve a szám égető érzését.
Valahonnét a hűtőből kiabál nekem, hogy tartsunk még egy lánybúcsút, már pedig ez erőteljesen azt jelenti, hogy nem lehettem ott rajta. Láttál már nélkülem partit? Igen. Na de jót? Azt kétlem. Lépései felém csoszognak, aztán lassabbodnak, végül valahol a közelemben megállapodnak és én Carrie felé fordulok, kérdésétől a szájmaszkot beszippantom elnyíló ajkaimon és öklendezve köpöm a ki a földre.
- Upsz… bocsánat – hajolok le érte és visszanyomom a csomagolásába. – Hát… szóval más lett a szakod. Mostanában érzek ezt azt, néha ugatok a Holdra, megmorgom a macskákat, ja amúgy megharapott egy vérfarkas, de semmi extra – rántom meg lazán a vállamat, túl lazán, a tekintetemmel végig pásztázom a szobát, igazából mindenhová nézek, csak Carrie-re nem. Hogyan burkold szar köntösbe az igazságot? Hát így. Ingyen órákat adok minden hétfőn és szerdán.
- Viszont az igenis extra, hogy lemaradtam a lánybúcsúdról és még legalább 9 hónapig nem is lehet bepótolni, mert Ficánka nem szeretne alkoholban fürdeni a pocidban – bökik az alig láthatóan gömbölyödő hasa felé, témaelterelésként, mert minden anyuka szeret a babájáról beszélni, nem?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 24, 2020 3:55 pm
Kisebbfajta elégedettség érzet önt el amikor a lábára húzza a mamuszt ami ennél jobban nem is üthetne el a lényétől, de mégis olyan az egész helyzet, mint amikor Hamupipőke lábára tökéletesen passzol az üvegcipő. Egy másik életben talán Charlee is lehetne egy rózsaszín mamuszban takarító született feleség, a karján egy visító mini-Charleeval miközben én is ott cumiztatnám az ölemben a visító mini-Rafit és boldogan vigyorognánk a másikra – ami persze kamuvigyor lenne, mert mindketten szeretnék elvonulni sírni de hát muszáj azt mutatni a másiknak, hogy minden szuper, így tartva a lelket egymásban.

Újabb majdnem bőgés, újabb ölelkezés, újabb Charlee illat – ami még az én emberi orromnak se teljesen ugyanolyan, mint az a Charlee illat amire emlékeztem, de jól van ez így valószínűleg a terhességgel a szaglásom is érzékenyebb lett.
- De a pórusaid mennyivel tisztábbak lettek! - emelem fel védekezőn a kezem, de közben azért együtt érző mosoly kúszik az arcomra, mert tökéletesen emlékszem, hogy mennyire szenvedett amikor lehúztam a maszkot és hogy mennyire nem jó ötlet egy videó megosztón felugró hirdetésre kattintva rendelni arcmaszkot. Túl szép volt ahhoz, hogy igaz legyen.
- Tényleg, a bajszod – itt elkapom az állát, persze finoman és közelebbről szemügyre veszem, hogy még mindig olyan erős-e a bajsza – Basszus Charlee, mintha szőrösebb lennél – engedem el végül közben a szemöldököm aggódva vonom fel, de még mielőtt komolyabban belefolynánk a témába már el is tereli a figyelmem egy másik témával – a kedvencemmel amióta Rafi az ujjamra húzta azt a csodás gyűrűt – és hát mi másról tudna beszélni egy nő, mint a férjéről, a gyűrűjéről meg az esküvőről? A reakciója megnevettet és megint rájövök mennyire hiányzott ez a nőszemély az életemből, mert nem sok mindenki tud úgy megnevetni, hogy közben véletlenül fel is röfögjek.
- Igen, Mrs. Travers – szórakozottan kezdem a haját babrálni ahogy beledől az ölembe és hirtelen újból tizenévesnek érzem magam, azzal a különbséggel, hogy most nem kell arra számítanom, hogy apám beront a nappaliba és látványosan zavarba jön amikor megpillant minket, mert azt hiszi, hogy éppen a leszbikus korszakomat élem.
- Igazából ha találkozol Raphaellel akkor mindent meg fogsz érteni – ábrándosan nézek a távolba egy pillanatra – Ő annyira – keresem a megfelelő szót amivel le tudnám írni a férjem csodálatosságát, de végül csak egy újabb sóhaj hagyja el a számat amivel azt próbálom Charlee tudtára adni, hogy mennyire TÖKÉLETES uram van – Jó persze azért vannak problémák is, mint például, hogy folyamatosan cipőben akar végigcsoszogni a lakáson meg aztán ott van az, hogy vad .. - a nyelvemre harapok, mert ugye ez egy top secret és eddig tényleg nem járt el a szám senkinek, bár Charlee pont nem az a személy akinek egyébként képes lennék füllenteni, mert rögtön levágja – mindig rögtön levágta ha hazudtam – de ebben a témában szükségem van Rafi beleegyezésére is – kan, néha egy igazi vadkan – legyintek a nem Charlee haját piszkáló kezemmel egyet nevetve.
- Tudom, hogy mondtad de nem akarok meghízni meg aztán annyi rossz dolgot írnak a neten róla – megzárom a fejem – De évekig működött a dolog és még eseményutánit is vettem be, szóval érted... - lassan csóválom a fejem, hogy lássa tényleg mindent megtettem annak érdekében, hogy ne essek teherbe – Egyszerűen a spermái is hibátlanok – röhögöm el magam aztán jön az a szomorú csend amikor tudatosul bennem, hogy nem volt ott az esküvőmön és ahogy sorolja, hogy mikről maradt le, miket nem tudott véghez vinni megint eláraszt a szomorúság és már nem is birizgálom a haját.
- Hozom – bólogatok aztán fel is állok amint újból felkel az ölemből, a fürdőszobába csoszogok, hogy elővegyem a kis fonott kosárkát amiben a maszkokat és mindenféle szépségtapaszt tartok.
- Na ez lesz az – nyújtom át neki a csipkemintás szájmaszkot tartalmazó tasakot és a vaníliafagyi említésére a gyomrom is éhesen felmordul, gondolom a baba is ugyanannyira odáig van érte, mint Charlee meg én – ahh, fagyi azt is hozok. Körülbelül 10 percig kell a szádon lennie addig előkeresem a DVD-t is legalább nem fogod végigkommentálni, bár lehet ahhoz erősebb dolog kellene mint egy szájmaszk – vigyorgok rá és az arcomra is fagy a vigyor a lánybúcsú említésére, de csak egy pillanatra mert utána már körvonalazódik is bennem a tökéletes terv.
- Csinálunk egy újabb lánybúcsút !!! - kiáltok fel lelkesen de közben már félig a hűtőben vagyok a vaníliafagyi után kutatva, majd ha megvan még két kanalat is keresek – szigorúan csak a dobozból vagyok hajlandó enni és ahogy visszafele lépkedek valamit szöget üt a fejembe.
- Te Charlee … honnan tudtad, hogy terhes vagyok?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 24, 2020 1:30 pm
Carrie & Charlee
I'm coming home


Pofátlannak érzem magam, a saját szégyenem marja az arcbőrömet, az ajkamat rágom, vér íze szökik a számba; nem tudom, hogy a megszokott sebemet téptem fel, vagy rágtam bele egy újat. Mindez csakis azért van, mert úgy sír, hogy az én szívem vérzik vele párhuzamosan és átkozom magam minden egyes könnycseppért.
Habár, a nők hormonháztartása felborul a terhesség alatt, nem? Lehet, hogy ez is tünet, mint mondjuk a torokfájás és a köhögés…
Régi emlékek illata csilingel vissza, ahogyan kinyitjuk a boltajtót, a csengettyű jelzi, hogy itt vannak az újabb próbálkozók, akik azt hiszik, hogy vehetnek piát személyi nélkül. Aztán vesznek is, csak azzal nem számolnak, hogy matekból egyikük sem a legélesebb kés a fiókban, a pénz kevés, de ő megoldja. És igen, pontosan ugyanígy sírt Carrie akkor is, úgyhogy egy pillanatra elgondolkozom a taktikai sírás lehetőségén.
A konyharuhát az arca elé rántja és nem, nem csak borzalmasan bömböl, de az orrát is úgy fújja, mintha elefánt lenne.
- Legalább ez változatlan maradt benned – bökök a hasa felé, kínzó pontossággal ott, ahol a másik kis lény lehet, érzem a rezdülését, habár még eszméletlen pici. Apropó, a körmeimet összekocogtatva várom a pillanatot, amikor Carrie-ben tudatosul, hogy kiviméretű pocakját nem vehettem észre. Mondjuk azért remélem, hogy nem gondol erre, hogy nem kell neki magyarázkodnom, vagy meggyőző ugatást hallatnom, ha hitetlenkedni kezdene… Mint amikor bekamuztam neki, hogy azért van bekötözve a hátam, mert kiestem az ablakon, holott csak az allergiavizsgálat kötelező kelléke volt.
Behív a házába, a mosolya az arcára fagy, ahogyan bakancsaimat ledobom magamról, szóval jókislány módjára, katonásan egymás mellé igazítom őket. Aztán… aztán… itt gombóc nő a torkomban, ahogyan ujjaim a műszőrrel bélelt, botrányosan rózsaszín papucsra markolnak.
- Köszönöm? – kijelentés, de mégis feljebb rántom a hangsúlyt a végén, ahogyan beledugom lábamat a papucsba. Nem, nem bosszantóan kényelmes, kicsit sem. – Szóval a második, mi? – nézek rá piszkos mosollyal, ahogyan színpadiasan felsóhajt. Pontosan úgy bököm meg a könyökömmel a felkarját, mint régen, amikor elérhetetlen fiúkon és medvecukron csámcsogtunk a szobája biztonságában. Aztán körbe nézek a házban, a szívem vérzőn lüktet a mellkasomban, ahogyan egy otthon néz rám vissza, tele szeretettel és melegséggel, ami hidegen, ismeretlenül simít végig rajtam.  De valami visszarángat Carrie-hez, a bocsánatkéréshez, amit ő könnyes szemmel tűr és már raknám is a csipeszt a szájára, ahogyan tekintete az enyémre téved… De megölelget, ezzel időt nyerek, habár belemászom az ölelésébe.
- Tényleg sajnálom – morgom a hajának és kicsit tényleg morgás zümmög belőlem. Majd hátrébb lépek, a kezeimet tiltakozásképpen emelem fel – Azt felejtsd el! Nem leszek soha többet a próbababád, nem emlékszel a fekete arcmaszkos dologra? Konkrétan sírtam és ahogyan letépted, egy hónapig még fekete volt a bajuszom! – és azóta van bajuszom. Még gyantáztatnom is kell, annyira csodás talajt képzett neki az a borzalmas maszk.
Bosszankodásra nem jut idő, mert fémszagú kezet tol az orrom alá – meglehetősen drága szaga van -, én pedig egy pillanatra kancsalítva nézem az ékszert. Először nem tudatosul bennem, hogy mi van vele, oké, fasza kis gyűrű, meg minden, aztán Carrie szavai a fülembe jutnak és tátott szájjal nézek rá. Hagyom, hogy a nappalihoz vezessen, hápogok, mint egy utálatos kacsa és a kanapéra omlok.
- Hogy… hogy mi? Neked férjed van? De mégis miért? – összeomlok, a boldog, házasasszony sóhaja kísért, még mindig a fülemben cseng és drámaian dőlök el a kanapén, bele Carrie ölébe, mint régen. Baszki, itt még a kanapé is olyan, akárcsak egy kibaszott felhő. – Mrs. Travers? Agymosást hajtottad végre rajtad? Én ezt nem értem… - a homlokomat csapkodom, mintha ezzel visszatérhetne minden kihagyott év a barátságunkból.
- Mondtam neked, hogy szedj fogamzásgátlót – rázom felé veszélyesen a mutatóujjamat és habár a baba nem blokkol le eléggé – mert abból nem maradtam ki -, a másik téma rendesen pofon vág, szinte kiugrom tőle Carrie öléből. Elszoruló torokkal nézek rá, nem, nem is nézek, inkább meredek, ő hasonlóképpen tesz. – Nem lehettem ott az esküvődön…? Nem láthattalak giccses habcsóknak öltözve, nem mesélhettem el a kínos köszöntőmet, amit már tizedikben megírtam neked? – most rajtam van a sor, hogy majdnem bőgjek, pedig esküszöm, nem vagyok az a fajta, de veszélyesen lefelé konyul a szám, közben Remus is eszembe jut, hogy mindez az ő hibája, szóval újra visszahanyatlok abba az ölbe, ami a legnagyobb biztonságot nyújtotta számomra. Megpiszkálom Carrie hasát, ott, ahol a pici baba éppen tanyát vert, mert be kell valljam, elég sokat ficánkol.
- Hozd azt az ajakizét – a sóhajom beleegyezés -, és nem bánnék egy kis vanília fagyit sem. Meg van DVD-n az esküvőtök? – kérdezem felnézve rá, a térdeimet a mellkasomra húzva. Habár egy TV karcos felvétele nem pótol semmit, nem hozza vissza a lánybúcsút, azért mégiscsak látni akarom.
- TE SZENT ÉG, UGYE NEM TARTOTTÁL NÉLKÜLEM LÁNYBÚCSÚT?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 23, 2020 7:05 pm
Tehát ott állok az ajtóban és nem hiszek a szememnek, képtelen vagyok feldolgozni, hogy Charlee ott áll előttem. Nem is tudom hogyan kellene lereagálnom a szituációt, mi a tökéletes menete annak, ha az ember barátnője ÉVEKRE eltűnik utána pedig teljesen random bekopogtat az ajtódon. Így hát bőgök. Mert azzal mindig mindent meg lehet oldani. Meg tudtam oldani az egyetemen a statisztika gyakorlatom ötösét is amikor két pont kellett a nagy zh-n a jobb jegyhez, meg tudtam oldani tizenhat évesen a sarki kisboltban amikor nem volt nálam elég pénz egy kólára – ami egyébként a whiskyhez kellett, amit Charleeval vettünk és egy kicsit drágább volt, mint ahogy azt kiszámoltuk. Miért ne segíthetne most is? Nem? Na ugye.

Végül amikor már nem nagyon kapok levegőt a felgyülemlett takony mennyiségtől meg a hisztérikus sírástól, akkor segítségül hívom a konyharuhát, hogy aztán valamelyest rendbe szedhessem magam és képes legyek úgy viselkedni, mint egy felnőtt nő.
- Van ami nem változik – vonok vállat és végre el is mosolyodok miközben becsukom mögötte az ajtót aztán a mosoly leolvad egy pillanatra az arcomról amikor a bakancsát csak úgy lehajítja – szinte biztos vagyok benne, hogy Rafival tökéletesen kijönnének, mert Ő is mindig bepróbálkozik ezzel a cipő lehajítással – de utána gyorsan rendezem is a vonásaimat, hiszen nem kezdhetem azzal az újbóli találkozásunkat, hogy leüvöltöm a bakancsa miatt. Bár szó nélkül itt hagyott évekre, szóval egészen jogos lenne a felháborodásom.

- Tessék – kiveszek neki egy halvány rózsaszínben tündöklő szőrös mamuszt, ami annyira elüt az egész szettjétől, hogy már-már vicces Charleera nézni és talán szándékos is, hogy nem a normálisabb és szolidabb mamuszt választom.
- Sajnos semmi bankrobbantásos sztorival nem tudok szolgálni, ha tudnék se itt lennék hanem valami börtönben, Apa gondoskodna róla – sóhajtok fel színpadiasan, mint ahogy azt anyám csinálja abban a súrolószeres reklámfilmben – Szóval a második – büszke mosollyal lépkedek Charlee után a nappali felé. Örülök, hogy tetszik neki a lakás elvégre nagyon sok munkámba – és sok Rafival való veszekedésbe – került, hogy ilyen tökéletes legyen az egész ház. Mint egy csodálatos IKEA magazin.

Nem tehetek róla, de amikor megint ott terem előttem olyan kétségbeesetten néz rám, a kezei az enyémet szorítják és a szokásos Charlees szájharapdálásnak is szemtanúja leszek – pedig hányszor, háányszor mondtam el neki, hogy ezt hagyja abba, mert nem fogunk találni egyetlen ajakbalzsamot sem ami segítene majd rajta – hát megint érzem ahogy az érzelmek eluralkodnak rajtam. A hormonszintem nem készült fel ilyen kaliberű eseményekre. Érzem ahogy könnyek szöknek a szemembe – megint – de most igyekszem nem sírni csak bólogatok, hogy igen tényleg az a lényeg, hogy itt van és nem máshol.
- Igen, az a lényeg, hogy itt vagy – szipogok és még egyszer jó erősen megölelgetem – Viszont nem tetszik a szád, de van egy nagyon jó ajakmaszkom amit mindjárt fel is rakhatunk neked – kicsit azért kénytelen vagyok törölgetni a szemeimet meg megint szipogni kettőt.

- Hát először még tudnod kell, hogy … - itt sejtelmesen elmosolyodok majd az orra alá tolom a kezemet, hogy megcsodálhassa az eljegyzési gyűrűmet – férjhez mentem – sóhajtok fel a világ legboldogabb sóhajával, ami majdnem olyan, mint amikor megtaláltam a tökéletes esküvői ruhámat – Szóval – megköszörülöm a torkomat – itt áll előtted az újdonsült Mrs. Travers – elvigyorodok és belé karolok, hogy tovább húzhassam a nappali felé ahol a kanapéhoz vezetem és leültetem.
- A baba viszont mindenkit meglepett – amint sikerült leültetnem Charleet én is helyet foglalok a kanapén – Előfordulhat, hogy kicsit sok volt a tequila és nem nagyon érdekeltek a védekezéssel kapcsolatos dolgok – oldalra billentem a fejem és elhallgatok, még mindig próbálom feldolgozni, hogy Charlee Haven a kanapémon ül – Nem voltál ott az esküvőmön -  szólalok meg végül és a torkom megint elszorul egy kicsit – Pedig annyira gyönyörű lettél volna a koszorúslány ruhában.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 23, 2020 4:16 pm
Carrie & Charlee
I'm coming home


A levegő hideg, rángatja a hajam alját és a kabátom szélét, én pedig már csak bizalomért is, de jól belemarkolok a kabátom ujjába. A lábaim remegnek, az ajtó melletti falat rugdosom, mintha muszáj lenne, aztán megrázom a fejem és haptákba vágom magam, ahogyan egy normális emberhez illik.
Most meg a kezemet csapkodom magamhoz, mint egy ostoba madárijesztő, mert a stressz a legrosszabbat hozza ki belőlem. Akárcsak, ha a feszültség a mozgáson keresztül akarna belőlem kivándorolni és inkább mást megfertőzni saját magával, de most nincsen jó gazdatest, szóval bennem marad, további kényszermozgásokat okozva.
Csoszogás kúszik az orromba – az tipikus, mamuszos fajta, amitől a szemöldököm jó-jó magasba kúszik fel, a hajtöveimet cirógatja és olya Carrie úszik a képzeletbeli szemeim elé, aki köntösbe burkolva mászik felém, lustán, mert most ébredt. Ehelyett Carrie, a nő nyit nekem ajtót, olyan, mint az amerikai filmek tökéletes háziasszonya; egy törölgetőrongy van a vállára csapva, nevetséges, de nem nevetek, ez nem az a helyzet.
Bambán áll, a szemei rám merednek, kétlem, hogy ez az információ az agyába is utat talál. Én szimatolom – igen, a farkasom keresi a megváltozott szag forrását, mert a szokásos jázmin és tonkabab keverésébe egy kicsi, pihe-puha illatfoszlány omlott, alig észrevehető, de mégis birtokló. Kettő szív dobban; az egyik erősen, a másik lomhán, csak egy lágy dallamként egy zeneszerző fejében, mert még kicsi ahhoz, hogy műremek legyen belőle.
Aztán leesik, hogy terhes, ezzel egy időben ordítom el magam és mászok a nyakába. Az ölelése egyszerű és félszeg, egy pillanatra a nyakába vackolom magam. A nevemet mondja – emlékszik rám és ettől vigyorgok -, majd felemeli felém az ujját, elég anyás mozdulattal, de azért csendben maradok.
Egyrészt azért, mert tekintélyt parancsoló a felém szegülő mutatóujja, másrészt, mert riasztó módon bömbölni kezd, amitől fülem-farkam behúzom és mereven bámulok rá. Nem nézhetünk ki épeszűnek, a farkasom félredöntött fejjel nézi riasztó módjára síró-hüppögő barátnőmet, akinek szavak búgnak ki a szájából, de túl sok a könny és a meg nem nevezett orrváladék, hogy mindez érthető is legyen.
- Még mindig ugyanolyan borzalmas az orrfújásod – jegyzem meg neki mellékesen és az előbb műsortól tátott szájjal. Arra már nem is reagálok, hogy a rongyba fújja az orrát; mi ez egy farkasnak, aki az erdőben lakott? Ott sem volt budoár…
A nyakamba omlik, megcirógatom a hátát; olyan ő, mintha egy másik életben találkoztam volna vele. És ettől végtelenül hálás vagyok.
Arrébb áll, beinvitál a házba és felkacagok, amikor közli, hogy vegyem le a cipőmet. Leveszem – pontosabban lerúgom – a lábamról a bakancsot, elég furcsa irányba állnak, úgyhogy lopva Carrie-re pillantva megigazítom őket. Körbenézek a házban; friss, tisztítószer illata van, férfias szag táncol végig néhány bútorokon – közöttük a legszebb dísznövényen, Carrie-n is -.
- Azta – füttyentem el magam, ahogyan teszek egy pár lépést a ház belseje fel. – Bankot robbantottál, vagy találtál egy olyan balfácánt, aki a tenyerén hordoz téged? – pördülök a szőkeség felé, az ajkamat beharapva; szégyellem magam, hogy eltűntem és ez kikívánkozik belőlem. Visszatáncolok hozzá, kezét az enyémbe szorítom és bűnbánó tekintettel nézek rá:
- Ne haragudj, Carrie, hogy csak úgy leléptem. Nem tettem volna jó indok nélkül, de itt vagyok, nem ez számít? – mosolyt erőltetek az arcomra, ahogyan zölddel pettyezett barnába hajló szemeibe nézek. – És most áruld el nekem, HOGY A FENÉBE LEHETSZ TERHES? Mármint el ne kezdd nekem ismertetni a folyamatot, mert pontosan tudom, hogyan zajlik ez!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Márc. 20, 2020 6:39 pm
Elégedetten dőlök le a hófehér kanapéra és emelem a számhoz a poharamat amiben a frissen készített gyümölcsturmixomnak aminek a színe egy vámpíroknak szánt vérturmix és valami barnás trutyi között van – az íze viszont egészen kellemes, de ezt lehet csak azért mondom, mert már megittam belőle egy pohárral. A ház hivatalosan is csillog-villog miután Raphael tegnap este nem vette le a bakancsát és végigtrappolt a mosdóig, de hát így jár az aki a felesége ebédje helyett valamelyik gyorsétterem által összedobott zsíros, mirelit pizzát választja. A probléma egyedül annyi volt, hogy a sárdarabokat nekem kell utána eltakarítanom. És ha már feltakarítottam a nappalit akkor miért ne folytathattam volna a fürdőszobával, a konyhával és a wc-vel?

Legalább a hasamban növekvő kis emberke már most hozzászokik ahhoz, hogy takarítani bizony rendszeresen kell, nem pedig csak akkor ha már tiszta dzsuva az egész lakás. Amióta elmondtam Rafinak a nagy hírt és megegyeztünk abban, hogy a kölyök marad – mert szeretjük a kihívásokat ( bár itt megjegyeztem neki, hogy amúgy az is elég nagy kihívás, hogy a felesége vagyok egy vadásznak, de ezt a poént annyira nem tartotta viccesnek, mindegy ) és egyébként is az online „alkalmasak vagytok-e a gyerekvállalásra” teszt alapján 90%-osan tökéletesek vagyunk.

Megpróbálom elfújni az arcomba hulló szőke hajszálat, ami a nagy takarítás közepette kiszabadult a fejpántom alól és kicsit lejjebb csúszok a kanapén, hogy felvegyem azt a nagyon-laza ülőfekvő pózt, amiben Rafi szokott tévézni. Felhajtom a pólómat  és egy kicsit lejjebb tolom a jóganadrágot, hogy szemrevételezzem a hasamat, mert szerintem már látszódik – Rafi szerint nem, de valószínűleg ezt is csak azért mondja, mert megszokta, hogy amikor arra célozgattam, hogy felszedtem pár kilót automatikusan azt mondogassa, hogy most is olyan gyönyörű vagyok, mint amikor meglátott azon az egyetemi bulin. Ezt azért nem hiszem el neki teljesen, mert azon a bulin életem szettje volt rajtam, amit nagyon sokáig keresgéltünk Pruval, mert hát az első bemutatkozó bulinknak tökéletesnek kellett lennie. Végül az is lett.

- Na és hogy vagyunk ma? - óvatosan a lapos hasamra helyezem a tenyeremet – Köszönöm, hogy ma reggel megkíméltél a hányástól és hagytad, hogy nyugodtan megegyem azt a lekváros fánkot. Látod, megy ez nekünk így is – ja igen, amióta nem kell titkolnom, hogy terhes vagyok és arra jutottunk, hogy meg is tartom a kis porontyot egyre többet beszélek hozzá.

A nagy baba-mama társalgásból kopogás ránt vissza és felvont szemöldökkel pillantok a bejárati ajtó irányába. Tudtommal nem beszéltem meg senkivel semmit, a legújabb ebayes fogkefémnek sem kellene még megérkeznie szóval először egy picikét elönt a pánik, mert mi van ha mondjuk azért jöttek, hogy közöljék, hogy Raphael meghalt vagy még rosszabb: megharapta egy vámpírnő és magába bolondította és soha többet nem jön haza.

Azért mégiscsak erőt veszek magamon, a törölgetőruhát átdobom a vállamon,  felállok az ajtóhoz csoszogok és még mindig a nagyon kíváncsi de kicsit óvatos tekintetemmel kinyitom az ajtót és szinte földbe gyökerezik a lábam.  Csak bambán állok és úgy meredek magam elé, mintha szellemet látnék, muszáj pislognom kettőt meg még egyet de Charlee még mindig ott áll a verandán, az orromba szökik a frissen elhajított cigaretta füstje – ettől kicsit hányingerem támad, de tartom magam.

- Charlee – hebegem és sután megölelem, mert még akkor sem akarok elhinni teljesen, hogy itt van amikor érzem a karjait körülöttem, a haját ahogy az arcomat cirógatja. Még azt sem fogom fel elsőre, hogy rögtön levágja, hogy terhes vagyok. Felemelem az ujjam jelezve, hogy maradjon már csendben, mert egyébként semmit nem fogok fel abból amit karattyol nekem aztán a másik kezemet a szám elé emelem és hagyom, hogy a világ összes érzelme egyszerre öntsön el: elkezdek zokogni. De ez nem az a zokogás amit Rachel McAdamstől láthattunk a Szerelmünk lapjaiban. Ez a zokogás amikor próbálom neki elmondani két levegővétel között, hogy „hát te élsz?” meg „hol voltál?” meg „ilyet többet ne csinálj” és „hiányoztál” mindezt úgy, hogy a könnyeim patakokban folynak az arcomon elkeveredve a taknyommal és a nyálammal is. Szerencsére ott a konyharuha, amibe kifújhatom az orromat – a szokásos halottakat feltámasztó trombitálásommal – majd utána még mindig könnyekkel küszködve én vetem magam Charlee nyakába.
- Gyere be – még mindig hüppögve elengedem és arrébb állok, hogy be tudjon lépni a házba – A cipődet – hüpp – vedd le – hüpp – mert levágom a lábad – hüpp – most – hüpp – takarítottam fel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Márc. 20, 2020 10:12 am
Carrie & Charlee
I'm coming home


Hol a számat rágom, hol az abból kilógó cigaretta végét, gusztustalan szokás, de a kezem úgy remeg, hogy most képtelen vagyok mással babrálni.
Pofátlan vagyok, végtelenül és menthetetlenük – csakis ez jár a kezemben, ahogyan besétálok a ház udvarára, ahogyan lépteim végig karcolják a verandára vezető lépcsőfokokat. Mostanában elég jó barátom lett az Aranyoldalak és az internet, mocskos perverz módjára kutakodom életem fontos láncszemei után.
Az egyik éppen itt lakik, ebben a komótos, szívet-rágóan otthonos házban, ami nekem sosem jutott osztályrészemül. Régi nevetés, suttyomban elszívott cigarettacsikkek, ostoba fiúkról gyerekes levelezések jutnak az eszembe, mosolyra és reményre késztetnek, hogy nem fog kidobni, egyenesen a bokrok közé, miután négy kibaszott évre eltűntem az életéből.
Basszus, tényleg nagyon pofátlan vagyok.
Azért az aranyos kopogtatóra csúsznak az ujjaim, egyszer, kétszer az ajtónak ütöm, illedelmesen hátrébb lépek és beleszívok a cigarettába. Nem, mintha nem szorítaná el a füst a torkomat, ahogyan izgatottságtól remegő lábakkal kopogok az ajtó melletti falon.
Csoszogást hallok belülről, matatást és kulcszörgést – csupa olyan dolgot, amitől megfagy a vér az ereimben. Aztán kinyílik az ajtó, az illata kiszökik rajta, megnyugtató jázmin és tonkabab, némi riasztó változással, ami lustán tudatosul bennem.
- Baszki, Carrie, te terhes vagy? – sikkantok fel ijedten, mindenféle emberi köszönés nélkül, ahogyan a szőke fejbúb megjelenik az ajtóban, a cigarettát messzire dobom - amúgy is árt a kicsiknek -, tényleg, nagyon pofátlanul a nyakába omlok, karjaim a testére fonódnak.
De észbe kapok, hátrébb lépek, megigazítom a hajamat, bocsánatkérő arcot erőltetek magamra, beharapom a szám belsejét, a pilláim alól lesek fel. rá.
- Amúgy… - veszek egy mély levegőt – szia. És sajnálom, és nem ez volt a legillendőbb köszöntés, amit valaha hallottál tőlem, nem mondom, hogy nézd el nekem, de új pirulákat kaptam, nem hatnak a legjobban… megértem, ha most kivágsz a gyepre és hazaküldesz… - intek hüvelyujjammal az említett zöld terület felé.
Mégis reménykedve nézek Carrie-re, valamilyen groteszk biztos pontra az életemben, hogy hiába lökdöstek házból házba, küszöbről küszöbre, ő mégis ott várt a tornateremben, az ebédlőben, ruhákat cserélt velem, megtanított sminkelni és mit kapott cserébe?
Egy kutyát, aki fülét-farkát behúzva elhúzott egy erdőbe morcoskodni.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Carrie & Charlee
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Carrie && Esme
» Prudence && Carrie
» Remus & Charlee
» Charlee && Silas
» Remus & Charlee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: