Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Charlee && Silas


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Júl. 06, 2020 11:21 am
Silas & Charlee
And the Oscar goes to the best fake girlfriend


Felhördülök és úgy kapok a szívemhez, mintha legalább megforgatta volna benne a vajazókését, miután kellően szétmaszatolta vele az eperlekvárt a pirítóson. – HOGY ÉRTED AZT, HOGY MÉGIS CSAK PIZZA ÉRDEME? – sikkantok fel és kevésbé sem tettetve, inkább mélységesen magamra véve. – Azt ne mondd, hogy olasz vagy és mindjárt elátkozol egyetlen kézmozdulatoddal, mert imádom az ananászos pizzát és még jó nagy adag ketchupot is nyomok rá – lengetem úgy hadonászva, ahogyan az olaszok szoktak. Vagy legalábbis a filmekben.
Úgy vigyorog rám, mintha nem ebben a szent minutumban szedtük volna össze egymást alkoholmámorban, hogy kirángassuk a másikat szorult helyzetéből. Ettől pedig – az alkoholra fogom – bömbölni támad kedvem, meg a nyakába mászni és halálra szorongatni, hogy ilyen kibaszott kedves. Ő pedig megérzi, hosszú karjait átdobja a vállam felett és kevésbé sem egyenesen, de haladunk az út túloldala felé.
- Corgi tesók for life, de ha ribancrendszámot fogsz csináltatni egy corgi képével, akkor szakítok veled. Csak hogy tudd – ráncolom lenézően az orromat, közben a számon már szalad a vigyor meg a kacaj, ahogyan elképzelem őt egy kacsintó corgi-val a feneke felett. – Mondtam már, hogy volt egy ismerősöm, akinek az volt a fenekére tetoválva, hogy „ghetto”? Életemben nem láttam még olyan… - keresem a lusta, de kifejező szavakat. – Abszurd, de szexi dolgot?!
Valahol egy autó durmog felénk, kicsit gyorsabb tempóra ösztönzöm a szedett-vedett csapatot, mert elég kutyát láttam már elütve az út mellett. Persze most nem farkas alakban vagyok és mit ne mondjak, elég klisés halál lenne… Silas elmegy taktikai szünetre, én meg taktikai evésre, hogy legyen, ami felszívja az illetlen mennyiségű alkoholt a szervezetemből.
Mire végzek az első adaggal, ő addigra huppan be velem szembe, olyan nagyra tátott szájjal készülődik a harapáshoz, hogy megáll a kezemben a szám felé vitt szendvics. – Te titokban nem kígyó vagy, hogy ilyen nagyra ki tudod nyitni a szádat? Istenem, milyen gyorsan tudnék enni, ha nekem is menne… - nézek vágyódva a hamburgeremre, amit szívesen legyűrnék öt harapással. A szavait eltorzítja az ételt, de a „jó”-t könnyedén megértem, így egy falat közben vigyorogva bólogatok felé.
A ketchup meg az ölembe esik, némi hagymakarika díszítéssel.
- Óóóóóóóóóóó – tátom el a számat, miközben a szalvétával az ölemben matatok. Mindez annak szól, hogy nők helyett pasikat mondott, de hirtelen a helyére csúsznak a ferde dolgok is, aztán olyan heves bólogatásba kezdek, hogy majdnem megfejelem az asztalt. – Hát ez borzalmas lehet. Tudtam én, hogy a férfiak borzalmasak, na de hogy ennyire? Le kéne karatézni az összeset – feszegetem felé a bicepszemet. – Nyálasnak hangzik ez a randi dolog. Remusszal legalább mindig egymásnak esünk, a szó összes értelmében – rántom meg a vállamat és végül feladom a ketchup felitatását, csupán a tál helyett a szoknyámat használom a mártogatáshoz.
Persze félúton eszembe jut, hogy elhagytam Sadie-t, Silas-ra úgy ráijesztek, hogy megmerevedik ültő helyében.
- Felejtsd el. Biztosan valami faszi f… ölében pörög, meg amúgy is otthagyott – legyintek magamat is megnyugtatva, jó nagyot húzok az üdítőmből és felé vigyorgok. – Most, hogy már mindketten tudjuk, hogy a férfiakat szeretjük jobb, ha megmondom neked, hogy ragaszkodom ahhoz, hogy én legyek a nagy kifli!
És eszetlenül vigyorgok egy új barátság kezdete miatt.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Ápr. 29, 2020 8:05 pm
- Az mégis csak inkább a pizza érdeme mintsem az ananászé, nem gondolod? - Harapok bele az ajkamba kicsit összekuszálódó pillantással, és valamiért úgy érzem, hogy muszáj megvédenem a többi pizzát az ananászossal szemben: mi van a négysajtossal, a húsimádóval és a tavaszival? Mi van a gyroszos pizzával, a babossal és a vegetáriánussal? Nem azt mondom, hogy a Hawaii pizza nem lenne jó, de azért a többi pizza szívragasztó és másnaposság oltó képességét se becsüljük alá. Azért rád vigyorgok, valamiért úgy gondolom, hogy nem tudod mi jár a fejemben, de hát honnan is tudhatnád, elvégre nem vagy gondolatolvasó. Ugye nem vagy az?
Nem feltétlenül emlékszem tisztán, hogy miként jutunk ki a szórakozóhelyről, és tudod, ha józanabb lennék biztosan szégyenkeznék, amiért meg kellett nézned ahogyan lehánytam valakit, de hát nem vagyok elég józan ahhoz, hogy szégyenkezzek, te meg elég cukinak tűnsz ahhoz, hogy ne kezdjek el szabadkozni. Legalább úgy karollak át, mintha sosem akarnálak elengedni, és hát ki tudja, lehet hogy így maradhatnánk az idők végezetéig. Mondjuk azért jó lenne, ha nem lennék közben berúgva.
- Corgi tesók for life. - Vigyorgok rád újfent és hát tudod, nagyon-nagyon remélem, hogy tényleg csináltatunk egy corgis tetkót, mert azt hiszem jól állna, és kicsit bánt is a dolog, hogy nem mersz részegen tetováltatni, mert ez azért mégis csak olyan, mintha te ezt józanon megbánhatnád.Nyilván nem ismersz, mert akkor tudnád, hogy én sosem bánnák meg egy kutyusos tetkót sem, soha!!
Közben valahogyan elzarándokolunk a hamburgerezőig - és igen zarándokolunk, mert legalább egy életnek tűnik a dolog -, és olyan átható olaj szag ömlik ki onnan, mintha az egész épület maga lenne egy olajos bödön: elképzelem az olajszaggal átitatott puffokat, asztalokat, szalvétákat és embereket, és máris forog a gyomrom. Baromi jót tesz nekem, hogy kicsit magamra hagysz, és mire bevágódom a boxba veled szemben már az éhségtől korog a gyomrom. Betömök a számba egy sült krumplit, aztán leöblítem kólával, aztán a hamburgeremért nyúlok. Nem szagolom meg, szerintem jobban járunk, ha nem kezdem el az olajat mindenhova odaképzelni, és akkorát harapok bele, hogy elég hangosan kell nyammognom, hogy egyáltalán be tudjam csukni a számat. - Esz egészh jó. - Nyögöm ki közben, és amúgy tényleg baromi finom, közben meg eléggé meglepődöm azon, hogy senki nem visz téged randizni, de azt hiszem ez nem az a pillanat, amikor meg kellene kérdeznem, hogy akarsz-e róla beszélni, ha meg ez az a pillanat, akkor bocsi. Szar vagyok a fontos pillanatok felismeréséhez.
- Hát én sem voltam még igazi randin, csak olyanon aminek a végén tuti le kellett szopjak valakit, és  a legtöbb esetben pénzes pasik vittek puccos étterembe és a combomat simogatták az asztal alatt, de úgy gondolom, hogy gy rendes randin órákat töltünk el úgy, hogy észre sem vesszük az idő múlását. - Kezdek el mélázni, aztán mielőtt ebbe nagyon belemerülhetnék te felkiáltasz én meg csak bambán abbahagyom a rágást és csak bámullak értetlenül. Ajjajj, akkor most itt fogsz hagyni mi?
Lesütöm a pillantásom és egy krumplit kezdek piszkálgatni, leginkább a kezemben forgatom. - Visszamenjünk érte? Igazából ő is aludhat nálam, ha szeretnétek. Elég nagy az ágyam elférünk benne hárman, vagy izé.. aludhatok a kanapén is. - Csak légyszi-légyszi ne lépj le most!!

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 23, 2020 7:17 pm
Silas & Charlee
And the Oscar goes to the best fake girlfriend


Ahogyan a házi kedvenc szót túlcsorduló méz-szeretettel ejti ki, már az ajkamat beharapva sejtem, hogy itt bizony ész helyett szív diktál, úgyhogy csak bólintok egyet, hogy tudomásul vettem, nem firtatom a témát. Azért az ölelésébe kellően belebújok, meg abba a lesütött pillantásba, ami olyan, mintha az én tükörképem lenne, amikor Remusról hadoválok.
- A hawaii pizzának ahhoz is van ereje, hogy összetapasszon kettészakadt szíveket, szóval egy kis részegség meg sem kottyan neki – emelem az ég felé az orromat, úgy teszek, mintha ezt nem is kitalálnám, hanem egy valós törvényszerűség lenne. Aggódóan mered Silas túlságosan lefelé konyuló szájára és most nem egy könnycsepptől rettegek, hanem folyékony gyémántoktól, amik vagy ezerszer olyan ijesztőek. Hátrébb lépve, kőbe vésett arcizmokkal nézem, ahogyan küzd saját magával – vagy a gyomrával -, elveszti a csatát, pedig esküszöm látom, hogy ő lobogtatja a fehér zászlót, de a hányás csak azért is leigázza.
Én pedig mégis megsimogatom a hátát. Ilyenkor ezt szokták csinálni, nem? Az emberek ragaszkodnak az érintéshez. – Jobban vagy? – mormogom valamiféle nyugtató hangon, pontosan úgy, ahogyan Lip dörmög nekem, amikor felhúzom magam valamin, amin képtelen lennék változtatni. Közben aztán egymásba burkolódzva mászunk ki a füstszagról, hogy helyette benzint szagolhassuk az út kellős közepén, olyan tempóban haladva, hogy ha nem ismerném magunkat azt hinném, a biztos halálra várunk a felezővonalnál. A teljes súlya nyomja a vállamat, de ez amolyan biztonságot adó érzés, kicsit szívbe-kapaszkodó is, ehhez pedig még alkalmazkodnom kell.
- Helyes – bólintok az őszinte mosolyra, ám tőlem csak a szokásos ajak beharapás telik, semmi több. Meg talán annyi, hogy az én gyomromat is felkavarja a felénk rebbenő szél, esetleg azért, mert gyors kaja illatot szállít a hátán és kiderül, hogy erre még nem áll készen a pocak.
A kérdésemtől – arra vonatkozóan, hogy lehetnénk-e valójában barátok – megáll az út közepén és úgy bámul rám… Mintha ennél okosabb dolgot Spongyabob is mondhatott volna. – Hát… - csavargatom a hajamat, meg a szavakat is a fejemben, hogy hogyan másszak ki ebből a lehető legkevesebb kínos vallomás nélkül. – Szóval, eddig úgy tapasztaltam, hogy a részeg emberek gyakran tesznek meggondolatlan ígéreteket… de én tényleg barátkoznék veled, jól jönne egy Corgi-tetkós útitárs – mászik az arcomra egy lusta mosoly, arról nem beszélek, hogy amúgy írhatna nekem egy szabálykönyvet a társadalmi normákról, mert eléggé kikoptak belőlem. Tovább indulunk az úton, ám a hamburger illata az ő szaglásába is erőteljesen belekapaszkodik, úgyhogy a bejárat előtt egyedül maradok.
- Menj, de egy szavad se legyen, ha megeszem a te adagodat is! – kiáltom utána, aztán bemegyek a ragyogó melegbe, valóságos műanyagtenger az egész meg tapadós bőrfotelek, szinte hallom a környezetvédők kiabálását, amint belépnek ide. Vagy akkor, ahogyan a fenekem letapad egy bőrfotelre, dupla sajtos hamburgereket, extra adag sültkrumplit, kólát és jeges teát rendelek, meg némi hagymakarikát – és mindezt a farkasétvágyamra fogom. Az étel érkezte és részemről némi elidegenítő nyammogás után Silas becsúszik velem szembe a boxba, arcán piros foltok jelzik, hogy lassan, de biztosan kezdi megnyerni ezt a csatát.
- Felejtsd el, nekem ezt a hamburgert le kell sétálnom, vagy komolyan mondom, ha nem teszem, annak következményei lesznek– nyögök bele a harapásba, felé pöckölöm az ő adagját, hogy ne csak a sültkrumplival szemezgessen. Vagy én vagyok még mindig nagyon részeg vagy kibaszott jó ez a hamburger? – Nos, én életemben nem voltam még randin, ha azt nem vesszük annak, hogy átjárok a szomszéd szobában lakó sráchoz kefélni. Mesélj nekem, mit csináltok ezen a randinak nevezett rituális szertartáson?– hadonászok most én felé egy sültkrumplival, kissé irigyen, hogy mi mindenben lehetett része, amiben nekem nem.
- BASZKI – ejtem le a hamburgert, ezzel egyidejűleg csapok az asztalra és illetlen módon tátott szájjal meredek Silas-ra. – Elhagytam a barátnőmet! Akivel idejöttem… Te szent ég Silas, ELHAGYTAM A KIBASZOTT BARÁTNŐMET – a hangom az elején rimánkodó, talán túl hangos ehhez a helyhez, aztán a végén megszédíti az alkohol, fokozatosan csorbul el és végül nevetésbe torkoll, meg könnyekbe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 02, 2020 2:51 pm
Felnevetek, pedig ezen nem is tudom, hogy mi olyan vicces, de hát elég ahhoz, hogy a hasamba kedveskedő fájdalom csússzon és az arcom is görcsölni kezd, olyannyira, hogy a kezemmel kell visszaszorítanom a nevetést, miközben jajongok. Rettenetesen fáj, de közben meg olyan jól esik, hogy úgy akarom abbahagyni, hogy egy másodpercre se maradjon abba, mert ez az állapot annyira rossz közben meg annyira jó, hogy azt sem tudom mihez kezdjek magammal, inkább csak tovább nevetek.
- Ez nagyon kedves tőled, de tudod szeretek a házi kedvence lenni, vagy nem is tudom. Annyira kavarognak a gondolataim ezzel az egésszel kapcsolatban, hogy inkább most ne is beszéljünk róla. Túl részeg vagyok hozzá. – Vallom be bűnbánó éllel, lesütő pillantással és közben még mindig nevetve, kicsit hozzád bújva, kicsit belebújva ebbe a pillanatba. Tarthatna örökké, vagy egy kicsivel tovább, mint amennyi időt hagytunk neki.
- Nem tudom, hogy elég lesz-e egy hawaii pizza tehetsége ahhoz, hogy kijózanítson. – Húzom el a számat miközben megbámulom a földet. Elég rottyon vagyok azt hiszem, már vagy ezer éve nem rúgtam be így, ennyire sok mindent összekeverve, amik már most zúgolódnak a gyomromban, de csak lágyan, alig észrevehetően kezdenek hullámozni, hogy mire beérünk és elkezdjük a jelenetet, felkorbácsolt tengerként csapjanak egyfolytában a sziklákra. Egyébként szándékozom visszanyelni, és egy pillanatra még én is elhiszem, hogy menni fog, csakhogy aztán mégse sikerüljön. Totális megkönnyebbülés egy cseppnyi megaláztatással, de nem nagyon van időm gondolkozni rajta, mert még így is elég szarul vagyok ahhoz, hogy bármikor téged is lehányjalak, és tudod nem segít rajtam, hogy erről beszélsz, mert ettől megint olyan szar érzés kezd a számba kúszni, ami előjelként vibrál.
Rád támaszkodom, majdhogynem a teljes testsúlyommal, a másik kezemmel meg a gyomromat simogatom kívülről, mintha segíthetne rajta a kívülről adott kellemes kedveskedés. Végül is biztosan segít valamit, mert végül nem bukik ki belőlem semmi, csak szépen és lassan lépkedek veled előre, halványan mosolyogva, néhol meg nagyon nevetve. - Nem is akarnálak kirakni. – Mosolygok rád őszintén, de azt nem vallom be, hogy nem szívesen ülnék taxiba, mert tudod te sem nézel ki olyan jól, meg hát én sem, és mi van ha valami fake taxi lesz és majd jól megerőszakolnak? Nem mintha ez rendesen valós félelem lehetne, de azért bennem felmerül egy opcióként.
Aztán megállítom magunkat egy pillanatra, amúgy is borzalmasan lassan haladtunk, és rád pillantok. - Miért ne lehetnénk tényleg barátok? – Úgy bámulok rád, mintha a lehető legnagyobb butaságot kérdezted volna és semmi valóságalapja nem lenne az egésznek. Pedig nyilván holnap önthetünk úgy mindketten, hogy nekünk ebből bőven elég volt ennyi, de miért kellene ezen egyáltalán most gondolkoznunk? Miért nem ér rá majd holnap? Aztán felnevetek ezen, ezen amit mondasz, csakhogy a gyomromnak nem tesz jót, nyögök is miatta. - Értem a célzást. – Húzom el a számat az amerikai hamburger zsíros szagát megérezve. Ajjajj. - Figyu? Előre mész? Nekem még szükségem van egy kis taktikai szünetre. – Húzódom el nagyokat nyelve és csak reménykedem benne, hogy nem akadékoskodni, csak bemész és rendelsz nekem is valamit.
Azt persze megvárom, hogy ténylegesen elindulj, aztán hajolok csak a kuka fölé, hogy legalább húsz percen keresztül el se mozduljak onnan.
Mire belépek a kis étterembe – nevezhető ez annak egyáltalán? – már ezerszer jobban vagyok, nem zúg a hasam és már nem érzem magamt egyáltalán rosszul. Szerintem a színem is visszatért. Becsúszom veled szembe a kis boxba és elmosolyodom, mintha nem most hánytam volna szét magamat, mintha ennél az esténél szebbet el sem tudnék képzelni. - Amúgy nem lakom olyan messze innen, szóval akár mehetünk busszal is. Három megálló. – Nyomok egy sültkrumplit a számba, meg jó sokat iszok a kólából, hogy a keserű íz eltűnjön a nyelvemről. - Egyébként még nem is voltam igazi randin sosem. Olyanon biztos nem, aminek a vége nem kellett, hogy szex legyen. – Avatlak be hátra dőlve, hatalmasat harapva a hamburgerbe és úgy hümmögve, mintha életem legfinomabb szendvicse lenne.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 31, 2020 4:43 pm
Silas & Charlee
And the Oscar goes to the best fake girlfriend


- Akkor sétáltathatnál engem is – a szavaim érthetetlenek, mert vihognom kell a gondolattól, hogy Silas farkasalakban rángat végig a városon, a könnyeim a sminkemet maszatolják, ahogyan belé kapaszkodom. Titkos munkájáról hangfoszlányok táncolnak a fülembe, mert a szemsminkemet a kézfejemre is rákenem, miközben próbálom letörölni a könnyeimet; amúgy is kínos témának érzem a titkos foglalkozását; mi van, ha éjjelente táncosfiú? Vagy drogbáró? Vagy Walmart alkalmazott?
Persze ép gondolatmenetemet megzavarják olyan dolgok is, hogy hogyan hívjuk a mű, kék színű cseresznyét, ha nem ez tör be, akkor Silas vet be egy témát, néhány információt a szerelmi életéről. Noha józanul bosszantana, sőt, egyenesen megmorognám, hogy valaki egy ilyen tündérpockot házi állat szintre minősít le, most szórakoztat a hasonlat – na meg minden IS -. Elhúzott szájáért nyúlik, ujjammal bugyogva a nevetéstől húzom felfelé mosolyra.
- Veled kapcsolatban rengeteeeeg titok lehet, meg bonyolult dolog, amit most képtelen lennénk felfogni. De tudd, hogy ha nem akarsz többé a házi kedvence lenni, a bicepszemre és álbarátnői képességeimre bármikor számíthatsz – kacsintok rá, vagyis pislantok, igazából egyszerre mindkét szememmel, a bicepszemet feszíteném neki, de nem érzem, hogyan is kell és rettegek, hogy a túl sok erőfeszítés rossz helyen csúszik ki… Amúgy meg, abban sem vagyok biztos, hogy az illetőre hatnának-e női bájaim, vagy hogy éppenséggel melyik mosdóba menne be. De ezzel nem törődőm, amikor az ujjaim nélkül is mosoly mászik Silas arcára, hatalmas és letörölhetetlen – ennél szebbet Joker apja se tudna rá vágni.
Az ötletemre, miszerint kell tetoválás, sőt, legyen corgis, hogy a fél világ rajtunk nevethessen, Silas kiskutyaszemekkel reagál – azzal a fajtával, amitől megolvad a szíved és megrángatod az arcát. Nem is beszélve, hogy egy corgi tetkóval milyen kibaszottul aranyos lenne. – ALKOHOLLAL A SZERVEZETBEN NEM TETOVÁLTATUNK! – rázom meg a fejemet, a mutatóujjamat, mind-mind felé, aggódó tyúkanyó módjára. – De holnap egy józanító cigaretta és némi hawaii pizzaszelet után benne vagyok – lágyítok a hangomon, felvillanyozódva a gondolattól, hogy tényleg lesz holnapra programom, tényleg lesz egy barátom, akivel klisés dolgokat csinálhatok és akinél nem kell úgy tennem, hogy utálom a Netflix tinidrámáit.
Végül aztán maga az életem is komikus fordulatba torlódik, már várom, mikor bukkannak fel a kamerák, ehelyett egy dolog bukkan fel, az is Silasból, gyémántmódra teríti be a vele szemben ülő nőt. Legalább ez kellő jelzés a nőnek, hogy tipli van, az én kezem meg Silas hátára simul, tiszta verejték, szinte hozzátapadok. Ő felnyomja magát – hogy miből, azt nem tudom, mert fehérebb, mint a Hold sápadt feneke. Súlyával rám nehezedik, kényelmes nyomás, nem sejtheti, hogy a karomba is képes lennék felkapni és gond nélkül elcipelni az étterembe.
- Ha rám hánysz, esküszöm, hogy lőttek az közös tetkónak – fenyegetem meg, noha azt hiszem, abban a pillanatban kvittek lennénk, mert én is böffentenék egyet. Silas nevetésére szemforgatással reagálok, tényleg kell neki az a hamburger, hogy felszívja az alkoholt az gyomra mellett az agyából is. Homlokát a tenyeremnek feszíti, az ujjaim a tincseibe kúsznak, felborzolva azokat. A szívembe sokat sejtető érzés kúszik, jó meleg takaró, amibe befészkelném magam, egészen ismeretlen, családias hangulatú…
- Együnk, ott még több kóla vár rád és ha jóllaktunk, hívunk egy taxit. És most mondom, ha befekszem az ágyadba, reggelig ki nem rakhatsz! – ez igazából egy felszólításba csomagolt kérés, ahogyan végig nézem, hogy megissza a kólámat, majd ujjaimat az övéi köré kulcsolom, kirángatom a csillagreflektoros éjszakába, józanító hidegbe az étterem felé.
- Mondd, szerinted tényleg lehetünk barátok? – meglepő kérdés egy józan agytól, lábaim éppen az aszfaltot koptatják, keresztül az üres úttesten a villogó fények és zsíros hamburger felé. – És ne aggódj, nem fogom randinak tekinteni, ha állod a hamburgeremet – kacsintok rá ajtót nyitva klisés Amerikai klisés gyorsbüféjébe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 25, 2020 8:03 pm
- Húú én utálom a macskákat, pedig az állatokat nagyon-nagyon szeretem, meg aztán van is egy nyulam, és képzeld!- Felemelem a mutató ujjamat, fokozva  feszültséget, még az ajkamba is harapok izgatottan, mintha ez akkora de akkora hír lenne. - Kutyasétáltató vagyok! - Legalább úgy közlöm, mintha azt vallanám be, hogy igazából én vagyok az angol királynő. Az arcomra egy hatalmas mosoly kúszik, és várom az üdvrivalgást vagy legalábbis az együtt érzést, az örömöt, amit én is érzek ennek kapcsán. Mármint komolyan, el tudnál képzelni ennél jobb munkát? - Meg van egy másik titkos munkám, de az nagyon titkos, szóval nem mondhatom el. - Harapok az ajkamba, persze ha könyörögnél nyilván elmondanám, de leginkább csak arról áradoznék, hogy kivel dolgozom és az a valaki mire képes, és hogy mennyi kép van róla a telefonomban, és hogy milyen illatú, hogyan nevet meg általában milyen seggfej. Úgyhogy szerintem mindketten jobban járunk, ha nem kérdezel rá erre az egészre, mert akkor hallgathatnál egy áradozást számodra ismeretlen emberekről.
Aztán persze elkezdünk másról beszélni, én meg elfelejtem Albertet, mármint nem véglegesen, inkább csak egy rövid kis időre,mert kókuszról, ananászról és koktélcseresznyéről dumálunk. Hihetetlen, hogy mennyire közelinek érezlek magamhoz, mármint úgy lelkileg, nyílván nem testileg, mert persze elég vonzó csaj vagy, de tudod, mármint nyilván nem tudod, de én a fiúkat kedvelem. Aztán mégis visszaterelődik a szó ALbertre, mielőtt ezt kifejthetném neked.
Nagyot nyelek, és inkább csak elhúzom a számat. - Hát nem tudom, nem tudom, hogy szeretnék-e örökre házi kedvenc lenni, mármint ugye persze egy darabig tök izgi, de egy ponton túl...azt hiszem nem. És ez túl bonyolult ahhoz, hogy részegen akarjalak beavatni. - Rántom meg a vállamat egykedvűen, mielőtt az arcomra hatalmas mosoly kúszna. Nem is mosoly, hanem vigyor.
- Corgikat!!!! Kérlek, menjünk! Most? Vagy most lehet zárva vannak, de holnap mindenképpen! - Izgatottan nézek rád, kiskutyaszemekkel és nevetve rajtad, a helyzet komikusságán, meg igazából a saját helyzetemen, fájdalmasan legalább addig amíg be nem érünk, mert ott már annyira nem támad kedvem nevetni, tudod a gyomromban elkezd kavarogni az a sok minden amit össze-vissza ittam, és tudom, hogy nem lesz jó vége, de közben már annyira késő lenne leállítsalak, hogy inkább csak megpróbálom bent tartani.
- Háááát.. - Még mondani akarnék valamit, de aztán ugye már nem bírom visszatartani, és az egész kijön belőlem, ami után nekem csak nevetnem kell, meg szabadkoznom, de mindenképpen megkönnyebbülök, máris egy kicsit jobban vagyok, te meg olyan édeses viselkedsz, hálásan pislantok föl rád. Jól esik a kezed simítása  a hátamon, bele tudnék bújni ebbe a pillanatba, a kedvességedbe.
- Aha, azt hiszem. Bár még egy kicsit hányingerem van. - Harapok az ajkamba, és közben tényleg azon gondolkozom, hogy ki fog-e jönni még belőlem valami, vagy sem.
Valahogyan felnyomom magamat, és rád támaszkodom. - Nem ígérem meg, hogy nem fogok többet hányni, de igyekszem nem rád, oké? - Nevetek, tudod milyenek a részeg emberek, nem? Mindent viccesnek tartanak, és nekem ez a helyzet éppen nagyon vicces. - Majd fogom a hajad közben. - Kuncogok föl, a homlokomat meg a tenyerednek nyomom. Olyan jó hideg. - Oké, együnk valamit. Úgy is nagyon-nagyon éhes vagyok. - Vallom be keserű szájízzel, úgyhogy inkább ki is halászom a kezedből a kólát, és belekortyolok. - Aztán haza jössz velem? Egyedül nem biztos, hogy menne. -
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 24, 2020 2:50 pm
Silas & Charlee
And the Oscar goes to the best fake girlfriend


Látványosan szagmintát vesz rólam és igen, ezért máskor megmorognám, rosszabb esetben meg is ugratnám, de most csak mulattatnak túlzó mozdulatai. – Hé, a farkasok is fürdenek! – tárom szét a karomat, közben a fejemet rázom, mintha ez egy alapvető tény lenne, amit mindenkinek tudni kéne. – Tudod kik büdösek? A macskák. Sutyerák szaguk van és állandóan tekeregnek a lábad körül… - megborzongok az álnok, sátáni teremtmények gondolatára is. De jó lenne egyet négylábon megkergetni, hogy olyan vinnyogó hangot préseljen ki belőle a félelem…
Közben azért jólesően simogat, hogy engem nem tart büdösnek. Bár, miért is? – Kókuszban hempergek és ananász konzervet öntök magamra, ez a titka – közben persze megéhezem, mert az agyam túlzottan keresi a logikát a szavaim mögött és között, ez pedig sok energiába kerül nekem. Úgyhogy a műcseresznye neve se jut eszembe, de érzem a számban az ízét, Silas pedig kisegít, ahogyan kimondja némi eltúlzott mimikájú gondolkodást követően.
- Az! Koktélcseresznye – ismétlem meg halkabban, mert valahol azt olvastam, hogy fontos a bevésés. Vagy ezt is csak a Semmi közepénben láttam? Meg kell, hogy mondjam, mióta megtaláltam a tévén ezeket az előfizetéses cuccokat, igazán szimpatikus lett a foltos kanapé, a molyrágta pléddel együtt, hogy az éjszaka leple alatt évadokat pörgessek végig.
Megzavar az amúgy is esetlen gondolatmenetemben Silas megkönnyebbült sóhaja – mi van, kajak nem nézek ki 21-nek? -, majd eldalolja nekem az életkorát, valamiért ez most tök jó dolognak hangzik és egymás nyakában kötünk ki. Abszurd boldogság szabadul fel bennem, hogy most már ennyi mindent tudunk egymásról – konkrétan semmit -, és további kérdések törnek fel. – És mondd csak, jó valaki házi kedvencének lenni? Rendesen etet téged és foglalkozik veled? Mert, én még egy kaktusszal sem bírok el, pedig el is neveztem képzeld, ő volt a kis Mozart, aztán most meg úgy néz ki, mint egy farönk – csacsogok, talán enyhíteni akarom az élet a hangjában, hiába követi a nevetést úgy érzem, hogy ez egy olyan téma, amit közösen meg kellene rágnunk, józanabb keretek között. Az ölelésemből kimászik Silas, de egyik kezét hetykén a vállamon hagyja, olyan, mint egy mankó mindkettőnknek, csupán törött láb helyett az eszünk nem ép.
Mikor felajánlom neki a barátságomat, talán túl eszelősen kurjongatva, nem számítok arra, hogy ő elfogadja, aztán részeg tekintetét rám acélozza, mosolyog, olyan, mint egy corgi, holott semennyiben sem hasonlít rá. Arcát az enyémhez dörgöli, én az övéhez, kicsit magamra emlékeztet még egy erdősebb életben. Aztán könyörgésbe és tetoválásba torkollik az egész, ahogyan a bejárat felé vesszük az irányt.
- BENNE VAGYOK! – sikkantok fel a közös tetoválás ötletére, és valljuk be, a rám meredő kiskutya tekintetnek nehéz ellenállni – Olyan vagy, mint egy corgi, varrassunk magunkra kiskutyákat, légysziiiii, tudod, amiknek olyan kis öngyöröböngyörö praclijuk van – magyarázom neki, utánozva a hangjának nyávogó vonalát. Aztán ő eltáncol tőlem, közeleg a showtime, amiben magamra erőltetem egy féltékeny barátnő minden eszetlenségét – és jó nagy képzelőerő kell hozzá, mert sosem voltam barátnő.
De kiderül, hogy azzal nem számoltam, hogy csak én lehetek itt az egyetlen szar színész, mert Silas valósággal belesápad, amikor megjelenek és ennek a sápadtságnak egészségtelen, zöldes árnyalata van, amitől hátrébb lépnék egyet… A napszemüvegét a feje tetejére tolja – te szent ég, hogyan nem láttam én azokat a bőröndöket a szeme alatt -, miközben hátba vágom, ő nyekken egyet, bocsánatkérőn pillantok rá.  
- MI AZ, HOGY NE REAGÁLJAM TÚL? Ez a nő adott neked valamit, mert úgy nézel ki, mint aki menten… - befejezném a mondatomat, be én, de látom, ahogyan a centrifuga elindul a hasában, aztán gyémántok törnek fel belőle és beteríti vele a nő ruháját. Egy pillanatra kizökkenek a szerepemből, a hátát kezdem el simogatni, valamiféle ösztönös gyengédség alapján. – Jézusom, jól vagy? – a hangom csupa suttogás, aztán eszembe jut a nő – TUDTAM ÉN, HOGY BEDROGOZOTT TÉGED! Hívom a rendőröket, maga tulipántipró! – közben azért még mindig köröket rajzolok a tenyeremmel Silas hátára, miközben a nő szabadkozva hátrál, nem törődve az undorodó megjegyzésekre, amik a rajta lévő foltra vonatkoznak.
A nő kólájába kortyol, nem tudom eldönteni, hogy melyikükből árad jobban a félig feldolgozott alkohol – és a látványból ítélve hamburger – szaga. Silas felkapaszkodik a székből, egyenesen belém és eszméletlen hálás vagyok, hogy a gyémántok a nőn kötöttek ki és nem rajta. – Én… én vagyok a barátnője és most haza is veszem és jól… jól lefürdetem és utána pedig leszidom, meg elviszem Buksit – fáradt fenyegetőzés, már nem tudom, ki iránt, de a nő beleveszik a tömegbe, engem otthagyva egy centrifuga-gyomrúval.  – Most mondom neked, ha lehánysz, én is hányni fogok – rázom Silas felé az ujjamat, az aggódás felszívta a gyomromban zsibbadó alkoholt, ő pedig teljes súlyával rám nehezedik. Aztán tekintetem a falszínű arcára kúszik, a cserepes ajkára, mire kényszerét érzem, hogy a megoldás keresése közben az ajkamat rágjam.
- Ha iszol még egy kólát, alkalmas leszel arra, hogy valamit leküzdjünk a közelben lévő gyorsbüfében? Ott legalább nem lesz dugig a mosdó és le tudom mosni az arcodat, csupa verejték vagy – törlöm le a homlokát a felsőm szegélyével, miközben szerzek neki még egy kólát – igen, a pultból lopom ki, nem szabad ilyen elől hagyni -, majd a homlokához nyomom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Márc. 20, 2020 4:21 pm
Megrántom a vállamat dekoncentráltan alkoholtól részegen. Igazából még gondolkozni is képtelen vagyok ebben az állapotban, vagy ha valamennyit tudok is gondolkozni, akkor arra már nem tudok elég erőt fordítani, hogy erre a kérdésre válaszoljak, inkább csak felnevetek, ahogyan a Holdat ugatod meg, aztán pedig összevont szemöldökkel méregetlek egy kicsit, hogy közelebb hajolva látványosan még egyszer megszagoljalak. Aztán persze hátrább is húzódok, hogy magyarázatot tudjak adni erre a tettemre. - Egy ismerősöm azt mondta, hogy a farkasok elég büdösek, de te nem vagy az. Nem is értem miért mondta. - Egyet nem értően csóválom meg a fejemet. Neked jó illatod van, bár az én szaglásom egészen nem számít fejlettnek ebben a világban, örülök, hogyha az öt fő fűszert fel tudom ismerni, de te semmiképen nem vagy büdös, még csak furcsa illatod sincsen, inkább olyan kellemesen lányos, amitől az ember úgy érzi, hogy belekeveredett egy rózsaszín valamibe, amiből aztán ki sem akar keveredni. A lány illatoktól mindig úgy érzem magamat, mintha minden a legnagyobb rendben lenne, de csak az ilyen lányosan édes parfümöktől, nem azoktól a karakán, mindent felfalni készülő nőies illatoktól, amikről csak úgy már messziről süvölt a kiéhezettség és a szexualitás.
- Koktélcseresznye? - Kérdezek vissza egy másodpercnyi látványos gondolkozás után, de azért nem viszem túlzásba a dolgot, mint említettem az agysejtjeim éppen harakirit végeznek az agyam belsejében. Egyébként nekem nem ízlik az a cseresznye cucc, de ha az ember annyira berúg, amennyire az emberileg ténylegesen lehetséges, akkor azért nem árt, hogyha rendesen magadba tömöd, hogyha esetleg hánynál akkor olyan édesen cseresznyeízű legyen.
Megkönnyebbülten sóhajtok föl, amikor elmondod hány éves is vagy, és valamiért úgy érzem, hogy nekem is most azonnal el kell mondanom magamról mindent, vagy legalábbis azt, hogy én hány éves vagyok. - Én huszonkettő vagyok. - És legalább úgy ugrok a nyakadba ennek örömére - azért az merő túlzás hogy ugrok, inkább oda dőlök így átölelve téged -, mintha az derült volna ki, hogy az eltitkolt testvérem vagy. - Hát nem. Igazából nem tudom, hogy mim. Lehet, hogy én vagyok az ő valamije. Házi kedvenc vagy valami hasonló. - Ennek az élén hangos, egyáltalán nem bánós nevetéssel enyhítek, aztán persze el is húzódóm, vagy leginkább megpróbálok, az egyik karomat persze úgy hagyom, a válladon ellógatva húzva és rajtad támaszkodva.- Megtisztelnél vele kedves Charlee. - Össze-vissza fókuszú tekintetem végül kiköt Charlee arcán és úgy mosolygom rá, mintha soha többé nem akarnék mással barátkozni, még közelebb is hajolok hozzá és hozzádörgölöm az arcomat az övéhez, mintha állatok lennénk bármiféle szexuális utalás nélkül. - Úgyhogy majd varrathatunk közös barátság tetkót! Tényleg léééégyszi varrassunk! - Könyörgősre fogom a hangomat, hatalmas szemekkel pislogok feléd, édesen húzlak magammal a bejárat felé, miközben hallgatom amit éppen mondasz, aztán el is engedem a másik oldalon. Nem igazán sikerül így sem beazonosítanom azt az illatot, de azt hiszem ez már egy csöppet sem számít idebent a fülledt testek között és az alkoholpára nehéz szaga alatt. Valahogyan eldülöngélek addig a székig ahol a nő ül, felmászok - szó szerint - a bárszékre, és részegen könyökölök el a pulton, a napszemüvegem mögül csak hunyorgok rá, semmit sem látok, vagy ha látok is valamit, azt nagyon nehezen tudom kivenni, mintha be lennék állva.
Nem tudom, hogy a velem szemben ülő miről kezd el beszélni, mert én csak arra tudok figyelni, hogy a mögötte lévő srácnak milyen viccesen mozog a haja ahogyan bólogat, fel is nevetek, te ekkor jelenhetsz meg én meg összerezzenek és egy másodpercre csak furcsán bámullak mielőtt tetettet meglepődéssel lesápadnék - egy kicsit hányingerem is van, azt hiszem - és csak feltolom a napszemüveget a fejemre, miközben nyekkenek - nem segít a hányingerem hogy így hátba kólintasz - aztán fájód háttal bámulok rád.
- Bébi.. ne reagáld ezt így túl. - Ennyit sikerül kinyögnöm, mert közben elkezd nagyon kavarogni a gyomrom és beszédülök itt a te hirtelenségedtől meg a nő sápítozásától, és nem tudok mást tenni csak telibe nyomni az elmúlt órák alkohol mennyiségével a nő nagyon csinos ruháját. Ő meg ledöbben, meg igazából én is, gondolom te is, hápog én meg csak bámulok rá elég megkönnyebbülten, merthogy a világ forgása abba marad, és jobban is érzem magamat. - Bocs. - Ennyit nyögök ki mielőtt megtörölném a számat a pulcsim ujjával. A szám íze keserű marad, úgyhogy a kólát amit a nő ivott elveszem előle és belekortyolok. - Bocs még egyszer, de a barátnőm, szóval ő itt az én barátnőm, úgyhogy.. -Feltámolygok a székből Charleeba kapaszkodva, átkarolva, szédelegve, e elég nagy vigyorral. - Azt hiszem neki haza is kell majd vinnie, mert egy ponton már a lábam fel fogja adni a szolgálatot. - Mondom végül kiesve a saját szerepemből, a kezemet persze a hasamra szorítom ahogyan az újból háborogni kezd, és csak remélni merem, hogy nem fogom lehányni sem a nőt többé, sem pedig Charleet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 17, 2020 9:51 am
Silas & Charlee
And the Oscar goes to the best fake girlfriend


Silas belekezdene egy kérdésbe, a szavak ki is buknak az ajkán, de az én folyamatosan csetlő-botló nyelven megakadályozza gondolata hangos befejezésében és ő is harsogva kezd kacagni. Én pedig képtelen vagyok nem követni őt ebben, mintha valami követendő példa lenne az, hogy minél elmebajosabbnak tűnjünk.
- Ki nem gondolja úgy? – tűröm fel színpadiasan a bőrkabátom ujját, a szemöldökömet összevonva tekintek körbe. – Habár nem nézek ki erősnek, ordas nagy farkas vagyok ám, váúúúúúúúú! – ennyit az ép intellektusomról. Ennyit arról, hogy Hector javaslata ellenére sem közlök igazságokat a realitás köntösébe bújtatva. Ennyit arról, hogy nem ugatom meg a félholdat, amire Lip kért meg. Ér az a kifogás, hogy minderről csakis az ananászos-tejszínes ital tehet, aminek már megint nem tudom a nevét?
Éhezem egy olyan cseresznyére, ami mintha gumicukorból lenne és csudaédes.
- Hogy hívják azt a cseresznyét, amit a koktélokba rakna, és van belőle kék is és borzalmasan mű íze van? – nem mondom, hányszor szakad meg a gondolatmenetem és meredek a semmibe, mert a nyelvem elfelejti, hogyan kell megformázni a hangokat, mikor kell a szájpadlásomhoz simulni, mikor hátrébb húzódni. Silas tekintete simogatja az arcomat, noha amikor ránézek a pillantásából hiányzik a józan ember fókusza; nagyjából szédülten kering az arcomon.
- Éppen huszonegy vagyok! – vágom magam haptákba kihúzott háttal és csípőre vágott karokkal. Aztán valakit a spanjának nevez, mire felkúszik a szemöldököm, úgy érzem, hogy egy pillanatra még be is kancsalítok, mielőtt a fejhangő nevetés végig kúszik a torkomon. De közben megmelengeti szívem-lelkem, ahogyan Silas kicsalja belőlem a vidámság hangjait. – Azt hiszem, félnék ettől a spanodtól. Ugye nem valami féltékeny exed? Mert abban az esetben nem vállalom az álbarátnőd szerepét, legalábbis nem ingyen!
Közben valahogyan egymásba gabalyodunk, nincsen benne semmi romantika, csakis részeg észvesztés, a föld felé indulunk belebolondulva egy nevetésívbe, de a farkasreflexeim visszarángatnak minket, noha nem a valóságba. Ahhoz még ők is kevesek lennének.
- Leszel a legjobb barátom? – rángatom meg lebiggyedt ajkakkal a felsőjét a nyaka mellett. Arról nem szólok hangosan, hogy életemben nem volt még senkinek soha ennyi kedve szava hozzám, főleg nem tizenöt perc ismeretség után. Mivel az agyam kellően telített pezsgőbuborékokkal, ezért arra nem is gondolok, hogy mindez csupán az ő pezsgőbuborékjai okozzák… vagy várj. Mi van? Ja, hogy ez csak egy kutakodó orr a hajam tövében, ez rendben van. Én is szimatolok, fajtámból adódóan.
Belendülünk a klubba, talán nem túl nyerő módon, talán nem is túl nagy mozgásbiztonságban, de megnyugtat Silas rám nehezedő súlya. Belöki az ajtót; a testsúlya egy pillanatra túl nagy lendületet vesz, belőlem pedig ismételten kuncogás tör elő. Az orrcimpám kitágul, hogy feltérképezze szagnyomok alapján a terepet, de a kihányt gyémántszag olyan erős, hogy inkább nem kockáztatnék.
- Hát tudod, olyan van az Earl Grey teában is. Mondjuk személy szerint utálom az ízét, szóval csakis a Prince of Wales-t vagyok hajlandó meginni, de neked otthonszagod lesz tőle, úgyhogy így szeretem – túl sok beszéd, hiperaktivitás és alkohol nem jó párosítás. A hangja élénken száll a fülembe, talán élénkebben a kelleténél, mivel reflexből hátrébb húzódom.
A zene ritmusa a csontjaimba eszi magát, billegni kezdek, bár nem vagyok benne biztos, hogy a ritmussal azonos módon teszem ezt. Silas a vállát rángatja, kezét leemeli rólam, eltáncol tőlem, közben a túl hosszú lábai összegabalyodnak, mint egy szerelmes pár, akik képtelenek távol lenni a másiktól. Lebiggyenő ajkainak rövid búcsút intek, habár, ha kevésbé lennék részek a szavait jól megrágnám; még sosem volt barátnője. Miért is olyan fontos ez a gondolatmenet?
Napszemüvegét visszarántja az arca helyére, a pulthoz keringőzik, mintha nem lenne kellően részeg, levágódik a nő mellé. Persze az rögtön támadásba lendül, szinte látom, ahogyan kiélezett karmait Silas combjába vájja. Fél percembe telik, mire letörlöm a szemem alatt elkenődött sminket, megrázom a hajamat és feldúltságot erőltetek magamra.
Ebben a fél percben háromszor kell elnevetnem magam a helyzet abszurditásán.
Végül belejtek, egyenesen Silas mellé, kitágult orrcimpákkal, vérben forgó tekintettel, vicsorba torzult ajkakkal.
- MÉGIS, HOGY KÉPZELED EZT? – ragadom meg a felkarját, ahogyan felháborodottan nézek végig a nőn. – Már megbocsásson, de magának nem a gyereke mellett lenne a helye egy klub helyett, ahol más pasiját próbálja felszedni? Te meg... – csapok egy nagyot, a hangjából ítélve túlontúl nagyot Silas vállára. – vagy most velem jössz, vagy viszem a kutyát is és soha többé nem láthatod Buksit! – a kutya nevén egy pillanatra elgondolkozom, majdnem a vicsorom vigyorba fordul, de gyorsan a düh álarcát erőltetem magamra.
A nő hápogva fordul Silas felé, még az arcára mázolt alapozó sem képes elrejteni teljesen öregedésének jeleit, ahogyan belemászik a pórusaiba és kiemeli azokat. Hamis szaga van, a parfümje túl édes, a haja túl szép – és ennyi elég, hogy máris utáljam. Arra nem beszélve, hogy érzem a fém kezéhez tapadt illatát, pontosan a jobb kezének gyűrűsujjához.
- Jól gondold meg, Silas; Buksi és én, vagy egy házas vén csotrogány!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Márc. 07, 2020 1:24 pm
Sosem voltam még senki lelki társa sem, ezt akarom következőleg mondani, de útjukat állják a ki-kiszakadó nevetéshalmazok, amik válogatott intenzitással robbannak bele a világba, félrészegségtől hóbortosan, kicsit túl érzelmesen, kicsit túl érzelemmentesen. Könnyed hangvételedtől, simulékony, alkalmazkodó mosolyodtól egészen megkönnyebbülök, ezernyi gond gördül le a vállamról, ahogyan felfelé fordulva csak bámuljuk az eget.
- KAPD BE!- Harsogó, részeg rekedtséggel kiáltom ujjaink tán, hangom pedig csak úgy szalad, ablakokról, épületfalakról csapódik vissza. Többen felénk pillantanak, tekintetükből zavart elutasítás fedezek fel, betakarnak, megsimogatnak, felöltöztetnek. Jól érzem magamat a tekintetek súlya alatt, hunyorogva, nevető tekintettel fordulok csak néhány szempár után, engesztelően, túl vidáman.
- Akkor most.. ? Kezdek bele a visszakérdezésbe, félútig jutok csupán, mielőtt nevetés robbanna ki, ezer felé szórva a boldogságot, csillagszóró fényeként árad meg körülöttünk. Nem tudom folytatni, az össze akadó nyelved miatt egyfolytában csak nevetnem kell, olyannyira, hogy a kezemet egészen a hasfalamra kell szorítsam, fájdalom szökik az izmaimba. - Kösz kedves idegen. Legalább te úgy gondolod, hogy elég tökös vagyok. - Mondom végül pihegve,nevetéstől édes ráncokkal, lassan rendeződő légzéssel.
Az előbbi pánikrohamon már az utca másik oldalán lézeng, sötét résekbe bújik sértődötten, hogy majd ha eltűnsz újból rám vethesse magát vérszomjasan, mérgesen.
Összeráncolom a szemöldököm, úgy pillantok le rád, fókusz vesztetten kalandozik el a tekintetem arcod lágy ívén, félrebiccentem a saját fejem, kicsit felfallak a szememmel, értetlenül. - Ugye elmúltál már huszonegy? -Szakad ki hirtelen belőlem egészen rekedten. - Tudod, nem akarok sittre kerülni, mert akkor azt hiszem, a spanom. - Jót kuncogok a mondat közben saját pongyola szóhasználatomon. Azt hiszem sosem neveztem még így Albertet, de mintha mindig is eltitkolt vágyam lett volna, megteszem. - Szóval ő azt hiszem a rácsok között rángatna ki. - Hetvenkét órán keresztül őrjöngene, persze ha éppen fontos dolgunk lenne, csak akkor, más különben valószínűleg fel sem tűnne neki hosszú kimaradásom.
- Mii? Szerintem elég menő neved van. Charlee, olyan könnyed, de közben meg kemény. Falhoz vág. - Aztán kedveskedik, megszeretget, hogy pontosan utána gyűlölni tudjon, mintha a világ legegyszerűbb dolga lenne ambivalens érzelmekkel másokat dobálni.
Egy kicsit, de tényleg csak egy egészen kicsit az arcomat a hajadba fúrom, belélegzem az illatodat, aztán pedig elhúzódom, dőlök veled egészen előre, leutánozva nevetésed ívét, felkészülve az esésre, a lila foltokra, a soha fel nem kelésre.
Nem tudom, hogy végül miként maradunk meg a talpunkon, ha rajtam múlt volna te és én már odalent fetrengenénk, háton fekve mutathatnánk be újra az égboltnak.
Kicsit rád támaszkodom, de nem éppen úgy, hogy a testsúlyom kellemetlenül nehezedjen rád, inkább csak olyan vékony kedvességgel, ami állandóan azt jelzi, hogy itt vagyok.
- Basszus. - Lököm be az ajtót a lábammal, füst, alkoholpára, olcsó parfüm és fülledt hányásszag csap meg egyszerre, elfintorodom, mégis úgy húzlak magammal, mintha a bűn barlangjába léphetnénk be, én pedig alig várnám, hogy megrontsanak. - Nem tudom, hogy mi az a bergamott. - Vallom be a zene pumpáló ütemével ellentétes ritmusban, lehet, hogy egy kicsit a füledbe is kiabálok, nem tudnám pontosan megmondani, ahhoz már túl részeg vagyok.
Kérdésedre csak megrántom a vállamat, játékosan, meg egy kicsit úgy, mintha fogalmam sem lenne róla, hogy miként kellene egy barátnőnek viselkednie. - Igazából még sosem volt barátnőm, szóval.. - Lebbiggyenő ajkakkal adom a tudtodra, mielőtt leemelném a kezemet a válladról, csíntalan, ördögi mosollyal. -.. improvizálnunk kell! - Kacsintok, napszemüvegemet a fejem tetejéről a szemem elé ejtem vissza, és ott hagylak, félúton visszapillantok rád, közben megbotlok, nevetve meg persze torok köszörülve érek vissza a negyvenes koraiban járó nő mellé. Letapogatom a széket, felcsúszom rá, és megköszörülöm a torkomat.
- Ne haragudj, hol is tartottunk? -
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Márc. 07, 2020 11:45 am
Silas & Charlee
And the Oscar goes to the best fake girlfriend


Olyan édes a kacagása, hogy a pultnál ledöntött italra emlékeztet, ráadásul hasonló az eredménye mindkettőnek; pirult arc és bódult gondolatok. Ha ez még nem lenne elég, hogy a szívem megmarkolja a mellettem állót férfit és jól megszorongassa, velem párhuzamosan ő is az ég felé fordul és erőteljesen karlendítéssel mutat be neki. A szívünkről talán egyszerre gurulnak le mázsás súlyok, nem tudom, de könnyebben árad a tüdőmbe a cigarettával színezett levegő.
- Hivatalosan is te vagy a lelki társam – a szavak féligazságként gördülnek le az ajkamról, és azért nem egész, mert fél; ugyanis alkohol hatása alatt képtelen lennék a szívembe egész módon fogadni valakit és ez féllel több annál, mint ami általában tőlem telik.
Ahogyan mozdul, olyan, mintha a tükörképem lenne, a lelkem másik emberben öntött kivetülése. Tekintetünk egy pillanatra összefonódik, aranyba burkolódzó érzések öntenek el, amik a szokásosnál több és bárgyúbb mosolyokat festenek az arcomra. Ki gondolta volna, hogy a túlzott vigyorgás is tud fájni?
- Valószínűleg az vagy, mert egy töketlen sosem vallaná be, hogy nem elég tökös! – szegezem neki a mutatóujjamat, nyelven néhol a belegabalyodik a túl sok tökkel kezdődő szóban, a lábam elrejtem, hogy a férfi észre ne vegye a folyamatos rángását. Kuncog, mire én is kuncogni kezdek, pedig esküszöm, hogy indokolatlannak látom.
Általában görcsös, morcos és utálkozó vagyok, aki csak a cigarettát rágja és iróniába takarva szemlél mindent, de ő kihoz belőlem valamit – és ez ő, nem pedig a sok Pina Colada -, amitől a lelkem táncra perdül és szívem az őrület határát súrolja. És ez borzalmasan megrángat.
Rám kacsint, magához húz és pont kényelmesen elfér a fejem a válla alatt, úgyhogy testem-lelkem befészkelem ebbe az érzésbe. Valamely meglepő módon nem önt el a tűz a két bőrfelület találkozásától, mégis otthonosan érzem magam, ahogyan az illata az orromba kúszik. – Sosem voltam még senki barátnője, szóval érezd magad megtisztelve, mert te leszel az első igazi-hamis pasim! – indokolatlanul kurjantok bele a levegőbe, a kezemmel átkarolom az övét és még egy béna ninja-rúgásra is telik tőlem. Felpillantok rá, ő lenéz rám, azért kicsit az ajkamba harapok, már csak amiatt is, hogy olyan ajka van, amitől pillanatokon belül képes lenne az ember lágy-vajszívűvé válni.
A lábam dobogása átvált a kezemre, amivel az övét karolom, ujjaimmal ritmustalan ütemet dobolok a férfi kezén. Silas kezén, mert közben bemutatkozik.
- Én Charlee vagyok, és nem, nem a Charlene becézése, csak simán Charlee, mert igen, egy borzalmas becenév a nevem – hadarom neki, néhol a szavak egymásba- majd szétfolynak, de remélem, hogy érti. Vattacukorhoz hasonlítja az illatomat, mire egy pillanatig döbbenten bámulok rá, majd kitör belőlem az eszeveszett hahota, amivel kicsit előrébb rántom magunkat, részeges mámorban a föld fel, de farkasreflexeim hamar a talpamra állítanak. – Azt hiszem, ha rólad lenne szó, még azt sem bánnám, ha megcsócsálnád a fülemet. És legalább minden alakításunk hitelesebbé válna. Valamint hozzáfűzném, hogy ilyen csudálatosan, csöpögősen szépet még sohasenem mondott nekem senki – egy pillanatra ellágyul a pillantásom, bele az éjszakába és Silas szemeibe, néhol letekintve egy komisszá fűszerezett vigyorára.
- Mehetünk, tündérpockom, az éjszakába és TOVÁBB! – a lelkesedéstől talán egy emberhez képest túl nagy erővel rántom magammal az ajtó felé, bele egyenesen a vágott füstbe, a nedves testek táncoló tömegébe. – Bergamott, menta és gyömbér illatod van, és olyan vagy, mint a kedvenc teám tejjel és cukorral– hajolok egy pillanatra a füléhez, mielőtt a szórakozóhely lendülete magával ragadna minket.
Aztán megállok és várom az instrukciókat a hadműveletre.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Márc. 06, 2020 11:35 am
Felnevetek egy kicsit az ajánlatod hallatán, más esetben biztosan kínosnak tartanám, hogy ilyeneket ajánlgatsz, de így és most, alkoholtól mámorosan és emlékektől részegülten csak nevetni tudok, fűt-fát ígérnék, csak azért, hogy megments. Úgyhogy csak én is az ég felé bámulok, mintádat követve fölemelem a kezemet az ég felé és bemutatok minden ott lakónak, mindenkinek aki ezen a Földön él, minden komplexusnak, minden gyűlölködőnek és minden félelemnek. Persze tudom, hogy ez nem fog segíteni, csak pillanatnyi enyhülést hoz, de azért ez a pár másodperc is sokkal jobban esik, mint órákat a földön ücsörögni. - Oké, veszek neked Pina Coladat, egy vödörrel is akár!- Ígérem meg rögtön közelebb kerülve hozzád, egészen nagyon közel, mintha többé nem létezne intim szféra, csak egy közös tér amiben te és én egyszerre és együtt osztozkodhatunk.
Csak visszatükrözöm a mozdulataidat, hetykén rántom meg a vállamat, pillantásommal persze a tiedet keresem őszinte nyíltsággal. - Hát valószínűleg nem vagyok elég tökös. - Vallom be teljesen őszintén, kuncogva az alkohol jótékony hatása alatt.
Magaddal ragadsz, felültetsz arra a hullámvasútra, amin te is utazol, én pedig úgy csatlakozom hozzád, hogy jegyet sem váltottam. Elragadsz és ezerszer elvarázsolsz, a legszívesebben megölelnélek, mintha csak egy ezer éve nem látott ismerős lennél, nem pedig egy kedves idegen, aki nem hajtott el. Túl naiv vagy, ez jut eszembe rögtön rólad, fel sem merül benned, hogy így akarlak felszedni, valami béna, kitalált szöveggel, és ettől egészen elkábulok. Jóleső drogként hatsz rám, könnyed páraként ereszkedsz le, búgócsigaként forogsz és forogsz, én pedig nem tudok kiszállni a pörgésből, jól lehet nem is akarok. - Sosem volt még féltékeny barátnőm. - Vallom be.- Úgyhogy azt hiszem, éppen itt az ideje! - Kacsintok rád, aztán pedig a maradék teret áthidalva köztünk a karomat egészen átvetem a válladon, úgy húzlak magamhoz óvatosan közel, a fejemet egy pillanatra barátságosan a tiednek döntöm édes eper és kókusz illatod van, a legszívesebben megnyalnálak, nyilván persze ez csak a részegség egyik hátulütője. Nem nyallak meg, nem akarlak elijeszteni, inkább csak innen nagyon közelről pillantok le rád.
- Silas vagyok egyébként. - Mutatkozom be a füledhez hajolva. - És muszáj elmondanom, hogy kókusz illatod van meg egy kicsit epe, és ettől úgy érzem magam, mintha egy hatalmas vattacukor lennél. Persze nem foglak megenni vagy hasonló, csak szerintem tényleg finom illatod van. - Félúton valahol rájövök arra, hogy kínosan viselkedem, úgyhogy a mondandóm végére kínos éllel kezdem a cipőnket bámulni és csak megköszörülöm a torkomat. - Szóval, akkor rendezünk jelenetet? - Szélesedik ki a mosolyom komisz vigyorrá.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 05, 2020 7:21 pm
Silas & Charlee
And the Oscar goes to the best fake girlfriend


Azt mondja, hogy menjünk el partizni, jó buli lesz. Azt mondja, hogy szocializálódnom kell, mert nem csak, hogy úgy viselkedek, mint aki másik bolygóról érkezett, hanem egyenesen úgy, mint aki a Tejútrendszer túlfeléről.
Már ha van túlfele. Bár néha abban sem vagyok biztos, hogy Sadie eperszőke tincsei mélyén kong valami, úgyhogy minden egyes mondatát és állítását megkérdőjelezem. Aztán cicaharcolunk rajta, egészen addig, míg valamelyikünk mája italért nem kiált és alkoholmámorban újra leépülünk egymás szintjére.
De ki gondolta volna, hogy a diszkógömbbel beragyogtatott hely, a csontjaidba sikító zene tökéletes hely lesz a hiperaktivitás groteszk kiélésére? Folyton nyugtalankodó, romboló alkatom háromszöget ír le a pult, a tánctér és a kinti dohányzó között.
Hol mocskot iszom; mű, édes, szirupos, ragad a torkomra, marja a nyelőcsövemet és bolond dallamokat súg a fejembe, amitől azt érzi a lelkem-testem, izgő-mozgó szívem; még, még, még. Aztán ez a mámoros felhő erőszakos módon vezet át a táncparkettre, ahol olyan zenékre rázom minden porcikámat, amitől a sikít a fülem és a tüdőmbe rágja magát. És amikor már az izzadtság csillogóvá varázsolja fedetlen bőrfelületemet és magam leszek a diszkógömb, a táncparkett szőrős farkasa, akkor kimegyek a hűvösre, levegőt szürcsölni a bőröm alá.
Lihegek és vigyorgok, egyszerre érzem magam farkasnak és embernek, hiperaktívnak és nyugodtnak, persze a kezemet a szokásos módon rázom; szinte mindenbe beleakadnak ujjaim, amit piszkálni lehet. Rágyújtok egy szál cigarettára, a hideg kedélyborzolóan hat rám és az öngyújtó pöckjét forgatják ujjaim. Egy alak a falnak dőlve cigarettázik; a testtartása olyan, mintha mocskosul részeg lenne, a tekintetével viszont elcsigázott módon követ minden előtte elhaladó lábat.
Talán emiatt nem mondok nemet furcsa kérésére.
Mellém lép, magassága elszédít, ahogyan az arcát keresem és szokásos mogorva arckifejezésemet egy kevésbé sem vonzóbb, de annál bugyutább mosoly váltja fel. Pina Colada – ez minden agymosásom oka.
- Megfogom bármidet, cserébe, ha veszel nekem egy olyan remek tejszínes-kókuszos-ananászos italt, amitől ez a rohadt világ tótágast áll. És a kis esernyőt el ne felejtsd! – vigyorgok és számban a cigarettámmal, mindkét kezemet felemelve bemutatok a világnak. Közben pedig csak egy idióta vagyok, aki az ég felé mutogat hevesen.
- Amúgy benne vagyok – rántom meg a vállam, miután obszcén megnyilvánulásomból magamhoz térek -, de nem értem, hogy miért is egyszerűbb ez, mint tökös férfi módjára lekoptatni? Bár tény, hogy jóval szórakoztatóbb. Sőt! Eljátszhatom a rendkívül féltékeny barátnőt? Még sosem voltam senki barátnője, mondhatna alkalmatlan vagyok rá, előbb morgok, mint beszélek, de kérlekkérlek, engedd meg nekem, hadd éljem ki magam, úgyis a realitás keretei közé vagyok ÁLLANDÓAN szorítva… - biggyedt ajkak, cigifüst az arcába, csikk a földre. Kezemet az övébe csapom, miközben az agyam épen maradt része – amelyre sem a hiperaktivitás, sem pedig a Pina Colada nem hatott – most mindkettő miatt rendkívül szégyenli magát.
- Mehetünk, tündérpockom? – csillantok felé egy csilliárdért csilingelő csellentyűs mosolyt.
Hú, részeghiperaktívalliteráció. Jó vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 04, 2020 6:03 pm
- Ki kell mennem cigizni. - Ezzel rázom le azt az idősebb nőt, akinek hirtelenjében sokkal fiatalabbnak képzeli magát, mint amilyen korban jár, és habár egészen érdekfeszítőnek tartok minden  indiai utazásáról szóló memoárszerű monológot, valahogy mégis csak az anyámra emlékeztet lágyan megfestett tusvonalával, édes barna hajával és mély zöld szemeivel, ettől pedig gombóc ül a torkom peremére, összeszorítja a mellkasomat, légszomjat generál, éppen csak felszisszenő éllel, fuldokolva és a koktélos poharamba kapaszkodva van időm arrébb lépni, lépéseket ütemes sietéssé generálni, dühösen és rettegve kilökni a szórakozóhely ajtaját, tántorogni, a falnak támaszkodni, és kétrét görnyedve várni, hogy valami történjen. Csakhogy a gyomromban a saját emlékeimen kívül nincs mi felkavarodjon, így hát egy percnyi néma öklendezés után csak megtörten támasztom a hátamat a falnak, hogy aztán a hideg és nedves utcakőre csúszhassak le, kinyújtott lábbal, kényelmesen.
A fejemet az épület falán támasztom meg, a bőrkabátom zsebéhez nyúlva végigtapogatom a levegőtől hűvös anyagot, hogy aztán remegő kézzel húzhassak elő a dobozból egy mentolos szálát, s mintegy kedvelésként helyezhessem az ajkaim közé. Mélyet szívok belőle, de ahelyett, hogy letüdőzném, inkább csak bent tartom egy pillanatra, mielőtt kifújhatnám, lágyan hagyva, hogy a keserű nikotin íz némileg nyugtató hatással próbálja csillapítani a felkavarodó emlékeket.
Nem tudom, hogy mennyi időt töltök el odakint, emberlábakat számolok és hosszan bámulok el az utca túloldalára. Az italomban a jégkocka eggyé olvadt már réges-régen az alkohollal és az üdítővel , a kezem melege pedig langymeleggé hevítette. Három szál cigaretta jut halálsorra, mindegyik gyilkos fegyvere az  egyetlen egy szívás, amit meggyújtások után intézek ellenük, majd maguktól égnek porrá.
- Hé figyu.. - Nyomom föl magamat hirtelen a fal tövéből, a poharamat meg csak ott hagyom, mint ahogy az ember elhagyja a pénztárcáját a próbafülkében. - Megtennéd, hogy.. szóval megfoghatom a kezed? - Pillantok rád izgatott vidámsággal, és melléd lépve úgy mosolyodom el, mintha nem utasíthatnád vissza az ajánlatomat. De vajon ténylegesen képes lennél-e megtenni, ha én azt szeretném, hogy minden úgy legyen, ahogyan azt én elképzeltem? - Van bent egy idős nő, aki eléggé rám szált, és az előbb már táncolni is akart, csak szóval tudod, én nem annyira bukom a MILF-ekre, mármint, oké.. szóval rájuk mindenki bukik, de szóval ő nem az esetem. - A mondatomban benne van minden kérlek-kérlek, amit el tudsz képzelni, minden óvatos erőszakosság, hogy ne akarj nemet mondani és minden nyílt őszinteség, ami miatt ne akarj elmenekülni.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Charlee && Silas
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Remus & Charlee
» charlee && romulus
» Charlee & Remus
» Carrie & Charlee
» Remus & Charlee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: