Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Charlee & Remus


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Ápr. 08, 2020 4:20 pm
Dolgunk végeztével újból a falnak dőlök, egyik lábamat felhúzva támasztom meg magamat, hajamba túrva hagyom, hogy a kielégülés verjen rajtam még egy kis hullámot, mély slukkokkal adózom az oltárja előtt, szívverésemet visszacsitítom, tekintetemmel az aszfaltot bámulom néma szótlansággal. Az illatod belém eszi magát, nyomot hagy a nyálkahártyámon, érzem a nyelvem végén, minden lélegzetvétellel csak egyre mélyebbre és mélyebbre szánt bennem, és tudom, hiába mosom majd, hiába kaparom véresre, ott marad majd végérvényesen. Magamra is tetoválhatnám akár, akkor sem lenne nyilvánvalóbb.
Hiába szívom olyan serényen azt a cigarettát, képtelenség megszabadulni a kókusz és az epres vattacukor tökéletes egyvelegétől, hiába fintorgok, hiába tartom hosszú ideig lent a keserű füstöt, valahogy mindig utat tör magának. Csak felsóhajtok, pillantásom a remegő kezedre siklik aggódva, egy másodpercre fölszalad a szemöldököm, de ahogyan a szemedbe nézek, ahogyan félelem sziszeg felém belőled megbánom. Megbánom, hogy hagytam magamat behódolni, hogy hagytam, hogy idekint és így történjen meg, hogy nyomot hagytam rajtad, érzem a saját szagom megmásíthatatlanságát felőled és gyűlölöm magam érte, először, amióta találkoztunk. Jobban gyűlölködöm emiatt, mint hogy évekkel ezelőtt kórt martam beléd. Beszívom a fogamat, lábam ideges táncot jár a kezed tempójára, és bocsánatot akarok kérni, azt akarom hozzád vágni, hogy felejtsük el, húzzunk a picsába.
Próbálkozom, tényleg kibaszottul próbálkozom, tudod? Haza akarlak kísérni, még kedves is lennék veled, elfecsegnénk valami elcsépelt témáról levezetőnek, kijózanodnánk mire hozzád érünk, gyors öleléssel búcsúznánk el egymástól aztán egy hétig még üzengetnénk egymásnak, én meg szépen lassan lekoptatnálak, fájdalommentesen, kárpótlással. Erre konkrétan kibúvót adsz a kezemben, én meg csak bambán bámullak, nem egészen értem, hogy mi a szar van most, végül meg csak megrántom a vállamat, a kabátom akasztójába beakasztom a mutatóujjam és átvetem a vállamon. A cigit kiemelem a számból, magunk közé hamuzok.
- Jól van akkor. Öhmm... - Bámulok vissza jelzésértékűen a szórakozóhely felé, zavartan megvakarom a fejemet, aztán visszapillantok rád. Ez egy kicsit olyan, mintha te dobnál és kicsit sérti is az önértékelésemet. Na nem mintha nem tudnám, hogy ezernyi hibám van, éppenséggel csak azt hittem, hogy ez velem sosem fog megtörténni.
Megköszörülöm a torkomat, mintha valaki kést húzna végig egy tányéron. - Én még visszamegyek. Megkeresem az öcsémet. - Meg valakit, aki kevésbé akar lepattintani, aki szex után is bájologna, akinek az illatától kevésbé érzem magamat bűnösnek. Gyorsan slukkolok még vagy kettőt, aztán közénk dobom, és csak úgy taposom el, mintha a köztünk történt aktust nyomnám el. - Azért írj ha hazaértél. - Vetem oda még félvárról, közelebb hajolva, hogy búcsúzóul két puszit nyomjak az arcod két felére, de még akkor megállítom a mozdulatot, amikor még hozzád sem értem, csak legyintek és hátat fordítok, hogy úgy húzzak be azon a kibaszott ajtón, mintha te itt se lennél, odabent meg a VIP részlegre forduljak rögtön, két serényen ölelő lány karjára. Úgy mossák el az illatod, mintha álom volnál, egy kibaszott szép, édes álom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Ápr. 07, 2020 2:15 pm
Remus & Charlee
Common love isn't for us
+18


Ha lehetne rendelkezni arról, hogy mikor haljunk meg, kibaszottul ezt a pillanatot választanám. Ha halálunkkor csak egyetlen dologra emlékezhetnénk, akkor is ragaszkodnék hozzá; mert talán ő a legteljesebb személy az életemben, akitől nem csak érzelmi kapocsként csüngök, hanem van bennem valami belőle, még ha az egy farkas is.
És ahogyan bennem táncol, minden egyes mozdulattal a szakadék felé lökve – de ebben a szakadékban nem fulladás vagy sziklák általi halál vár, hanem felhők és vágyak, amik elnyelnek, amikbe bele lehet süppedni és amiből nehéz kimászni, mert csak úgy ragadnak rád. A farkasomra választ ad az ő farkasa; morog, lehelete a bőrömet cirógatja, keringőt jár rajta, olyasfajtát, amibe beleszédülök. A világom fókuszpontjába ő kerül; a tetoválásokkal tarkított bőre, az ajka elhajlása, ahogyan olyan ponton érintkezünk össze, ahol még soha senki mással, az, ahogyan tekintete az enyémbe mar, az enyém meg az övébe…
Még közelebb jön – ez már sok -, torkomból artikulátlan kiáltás szakad fel, a farkasom borzolja a kedélyeimet, ahogyan az övéhez táncol. És kibaszottul benne ragadnék az egészben, az érzésben, ahogy bennem van, abba, hogy most egyszerűnek tűnik a világ, nincsen múlt és jövő, csak a pillanat és az egyre szűkülő érzés a lábam között. Belekapaszkodom, mind a vállába, mind valahol mélyebben belé, a földre lököm, a kavics a térdembe mar, de nem érdekel.
Emlékeket akarok neki adni, amit nem tud lemosni, nem tud kiverni a fejéből, amitől én leszek a nulla a számegyenesen, hogy utána mindenkit csak hozzám hasonlítson. És ő ezeket megpecsételi, minden egyes mozzanatával, most éppen a kezével, ahogyan a melleimet markolja, én meg hátravetett fejjel nyögök és hajtja a mámor rabigába a testemet, a kielégülést kergetve. A kezét a szája követi; libabőrös leszek nedves ajka nyomán, a szakadék megbillen alattam, vagy talán én billenek bele, ahogyan csípője mozdulatait az enyémekhez igazítja és zuhanok, nem tudom, hogy morgok, sikoltok vagy éppen nyögök – esetleg mindhárom egyszerre, ahogyan az orgazmus eltalálja a testemet.
Csókban találkozunk össze félúton, érzem, ahogyan utolsót lök bennem, túl erőset, mégis túl gyengédet, aztán arcát a nyakam és a vállam találkozásában temeti; én pedig belebújok az érintésébe. Az ujjaim úgy görbülnek a hátára, ahogyan az ajkam konyul az arcomon; lemondóan, hogy vége van, a holnap már az ajtón kopog, talán már az is van. Holnap.
Még akkor sem térek magamhoz, amikor letol magáról, egészen a sarokba állít, a ruháimat dobálva felém, kötelezve arra, hogy öltözzek fel. Én meg csak bambán mérem végig a testét, a mozdulatait, az ajkamat beharapva és rágcsálva, kicsit kifacsarodott szívvel. Végül felöltözöm.
- Kérek – fogadom el a felém nyújtott dobozt, akkor eszmélek rá a kezem remegésére, amikor többed szerre sem tudom meggyújtani a szálat. – Csak ha nem bánod – szűkszavúan nézek rá, igazából arra várva, hogy mikor rohan el a következő sarkon, vagy tűnik el egy épület hátuljában. Nézem, ahogyan nedves tincsekben csillogó haját megrázza, egy tincs huncut módra hull a homlokába, körmeim a tenyerembe vájnak, hogy ne simítsam el azt.
Elfogadom a felém nyújtott kabátot, nem kell lányos módra beleszagolnom; az illata amúgy is körbe leng. De azért jól beleburkolózom ebbe a fantom érintésbe. – Köszönöm. Felőlem sétálhatunk, én már amúgy is kellően józannak érzem magam, ez a kis pirula elég hamar feloldódott – vágok egy grimaszt, miközben lábunk az aszfaltot koptatja, a cigi pedig a tüdőmet feketíti.
- De… - egy pillanatra megtorpanok, furcsán meredve Remusra -, igazából nem szeretném, hogy kötelességednek érezd azt, hogy hazakísérj. Lefeküdtünk egymással, meg minden, nem pont most tartozol irántam felelősséggel – rázom meg a fejemet, kibújva a kabátból, visszavetve azt a vállára.
És valamiért a saját gondolataimtól érzem magam furcsán megalázva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Ápr. 07, 2020 1:50 pm
Tudod minden mozdulatod, minden mozzanatod, minden nyögésed és morranásod csak afelé lök, hogy még jobban élvezzem, hogy még jobban élvezzelek, mintha nem lennének következmények. A morgásodra csak morgással válaszolok, a mozdulataid inverze vagyok pontosan, és ha különbözők vagyunk, ha teljesen mások, és soha sem érthetjük meg egymást, abban meg kell egyeznünk, hogy ez így itt és most kibaszott jó, hogy nem lehetne jobb. Ez van a csókjaimban, a finom és kegyetlen harapásokban, egészen oda van vésve, neked csak el kellene olvasnod.
A bőrödre lihegek, a csókjainkba sóhajtok, minden harapásba belenyögök, kijózanít, közben meg még mélyebbre lök a kábulatban. Nem is tudok másra koncentrálni, nem tudnék másra figyelni, a tested az, ami dalol nekem, ami sikítva követeli minden érzékszervem figyelmét, ami hajthatatlanul bolondít egyre mélyebben és mélyebben magába, nincs más lehetőségem hát, mint hagyni neki.
Közelebb bújok, mélyebbre lököm magamat benned, nagyobbat harapok a válladba, hogy egy kicsit több interakciót csaljak ki belőled, hogy felnyögj, vagy ellökj, vagy csinálj bármit, ami elég bizonyosságot ad arról, hogy kell ez neked, hogy kellhetek neked, egy pillanatra is, de a tied lehetek, re meg az enyém, mintha mindketten csak átlagos emberek lennénk, átlagosan normális nő és férfiként lennénk jelen itt, ebben a pillanatban. Ebben a tökéletes pillanatban.
Hagyom, hogy ellökj, lenyomj, bármit csinálj, a combom karcolja az aszfalt, de tudod mit? Ebben a pillanatban rajtad kívül senki nem érdekel. A kezeim rád fognak, élesen markolok bele a melled puha húsába, szorításomat kedveskedő csókok követik, tenyerem a csípődre vándorol, segítő kezet nyújt a tökéletes tempó beállításában, a csípőm bele mozdul, az ajkaimat nyögések feszítik szét türelmetlenül, a tekintetem a tiedet keresi még egy utolsó összeforrásra, mielőtt robbannánk.
Ezerfelé gurulok szét, beleremegek az élvezetbe, belemorranok, gyors csókra invitállak, lihegősen fúrom az arcomat a nyakad vonalába, karjaim szeretetteljesen fonódnak köréd, közel húzlak, magamat meghazudtolva ölellek, szorosan, mintha sosem akarnálak elengedni.
A válladba szuszogok, meggyászolva a tökéletes pillanatot, mielőtt tovább állna. De ahogyan az összes varázslat, ez is megszűnik, valahol tudatosul bennem, hogy fel kellene öltöznünk, hogy egy kibaszott klub mellett vagyunk. Akkor aztán sietősen emellek le magamról, rángatom feljebb az alsónadrágom, dobálom feléd a ruháidat, és a sajátomat is úgy kapkodom magamra, mintha üldöznének, de azért közben rád mosolygok, kevésbé részegen, de annál inkább kielégülten.
- Cigi? - Nyújtom feléd a dobozt. - Hazakísérjelek? - Húzok ki magamnak egy szálat, amit aztán a számba helyezek, izzadságtól nedves hajamat a kezemmel borzolom össze, mintha nem éppen úgy néznék ki amúgy is, mint aki egy forró jelentből mászott ki. - Nem fázol? - Bökök a fejemmel a még mindig túl sokat mutató ruhád felé, aztán csak felsóhajtok, és kibújok a kabátomból, hogy feléd nyújthassam. - Nem baj ha sétálunk? Ki akarok józanodni, míg hazaérek. - El akarlak felejteni, már ha ez valaha is lehetséges lenne.Csak hadd próbáljam meg még egyszer. Ígérem, most utoljára.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Ápr. 06, 2020 7:08 pm
Remus & Charlee
Common love isn't for us
+18


Ez a vágy tiporja a szívemet, igába hajt, csupa olyan dolgot tesz velem, ami előtt önként sosem hajtanék fejet – és közben valahol legbelül remeg az ígéret, hogy ez nem is vágy, csak annak a köntösébe bújt, álcázza magát, hogy a szívembe szökhessen, mint egy „sz” betűs „erelem” végű kísértet. Menekülnék ettől az érzéstől, de tudom, hogy a testem képtelen lenne Remus-tól fél centis távolságot tartani, úgy tapadunk össze, mintha egy egész szétválasztott, kettétépett részei lennénk, akik tökéletesen illenek össze.
Az agyamat és a józanításomat felemészti az érintése által kelt tűz – komolyan mondom, minden egyes ajakrángása a bőrömön, minden egyes súrlódás olyan, mintha lávában fürdenék, vagy én magam lennék az. És ő folyamatosan lerombol, ahogyan csípőm hátulról nyomul az övének, ahogyan ujjai bennem nyomulnak, ahogyan nyögéseket csihol bennem, már így sem parázs vagyok, hanem láng és ő csak bőszít és bőszít… Csípője az enyémnek táncol, nem mintha ez enyhíteni tudna akármin is, nem, ameddig ott libeg az az erényövnek titulált textil közöttünk.
De visszafordulok, magamra rántva őt, belekapva egy szeszélyes csókba, belekapva a nadrágjába, tudattalanul egészen a szívéig megmarkolva őt. És ez kibaszottul groteszk gondolat. Minden egyes ritmusos mozdulatomra mozzan a csípője, elképzelem, milyen lenne, ha bennem mozdulna így ez az érzés… Ettől a tekintetem szikrákat szól, letolom az utolsó textilt, ami elválaszt engem tőle, ő meg úgy néz rám, úgy veszi az ajka közé a mutatóujját, hogy félek, spontán öngyulladás lesz a vesztem. Az ajka mozog, egészen olyan, mintha valamit mondana, ahogyan mindenféle szégyenlősködés nélkül állok előtte – de helyette csak feltornász, kövek marnak a hátamba, emlékeztetőként arra, hogy megadtam magam – és mindenféle finomkodás nélkül nyomul belém. Még az sem jut eszembe, hogy bazdmeg szerencse, hogy gyógyszert szedek.
Mert egészen idáig azt hittem, hogy elfelejtettem a holnap fogalmát; ám rá kell jönnöm, hogy akkor felejtettem el igazán, amikor ő belém táncolt. A morranására vérből jövő morgás a válaszom, valahol egy nyögés sóhaja veszi el benne, tekintetünk összekapcsolódik társulva az egymásba fonódó testünkhöz.
Megkönnyebbülés, ahogyan mozog bennem, ahogyan eszeveszett módon hajolok a szájához, a nyakához, közben kezem hol a haját markolja szégyentelenül, hol a hátát, hogy pecsétet nyomjak rá, olyat, amit nem tud a zuhany alatt levakarni. Ő meg olyan mocskosul tökéletesen illeszkedik belém, olyan pontokból kényszerít ki sikolyokat, hogy azok ténylegesen feltörnek az ajkamból.
Remus hol odahajol hozzám, hol finom és édesgető, mint egy vaníliaszex, hol tomboló és széttépő, mint az a vihar, amiről álmodozni sem mersz. És kapok a lehetőségen, megragadom azt a pillanatot, amikor épp még jobban belém mélyedne, lábam a földre csúszik, nyomom magammal őt is a ruhakupacra, ami rólunk került le. Nyomom, hogy üljön, hogy várjon, hogy föle helyezkedjek, itt nincs kínzó lassúság, csak a kényszer, hogy minél hamarabb összeérjünk minden lehetséges ponton és formában – és én pontosan így helyezkedem bele az ölébe, kezét a mellemre nyomva, nem szégyenlősködve; csak akarva és akarva lenni.
És belenyögök az irányítás érzésébe, abba, hogy újféle módon hatol belém, abba, hogy beleszédülök ebbe az érzésbe, abba, hogy ajkam úgy tapad a nyakára, mintha kötelező lenne, abba, hogy ez már kibaszottul nem csak szex, abba, hogy kibaszottul sírni fogok holnap, abba, hogy életem legjobb orgazmusa rázza a levegőt és tépi a lélegzetemet, de legfőképpen abba, hogy összetöri majd a szívemet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Ápr. 06, 2020 6:31 pm
Részeg vagyok, majd erre fogom, ha bárki kérdőre vonna. Bedrogoztak, majd ezt hazudom, ha bárki nekem esne. Nem tudtam ki vagy, majd ezt vágom mások fejéhez, ha magyarázkodnom kellene. Ezernyi indokot tudnék felsorolni, ami elfogadható lenne, hogy miért állok így előtted, hogy miért feszülök neked, hogy miért indul ezernyi áramütés-szerű vibráció a testemen, ahogyan egymásnak feszülünk. Végigzongorázik rajtam a tested okozta kisülés, szétráz és kiéget, túl forró vagy, közben meg túl hideg, túl sok ambivalens érzést váltasz ki belőlem. A testem mágnesként vonzódik hozzád, az agyam józanító szavakat kiált. Itt kellene hagyjalak, itt a hideg falnak támaszkodva kipirultan, ágytól édes illattal, kiéhezetten. Itt kellene hagyjalak, hogy a martalócok falhassanak majd fel. Itt kellene hagyjalak, hogy egy másik, hozzád hasonló lány elégíthessen ki. Az ő hajába aztán gátlások nélkül marhatnék, rajta levezethetnék minden dühöt, amit te váltasz ki belőlem. Sírhatna, könyöröghetne, hamis szavakat súghatna. Itt kellene hagyjalak, ezernyi másik láb tárulna szét előttem. Itt kellene, hogy hagyjalak, hogy a mosdóban végelgyengülésig szívhassak kokaint. Itt kellene hagyjalak, csakhogy nem tudlak. Nem tudok ellépni tőled, mert az a buta, egyszerűen működő test átvette az irányítást az agyam helyett. Arra kér, hogy maradjak, ahogyan hozzám nyomulsz, belemerevedek az érzésbe, amit a bőröd súrolása vált ki belőlem. Ezernyi apró tűszúrás, éppen csak a bőr felső rétegét karcolja, még nem fáj, csak majd napok múlva fog, amikor a seb varasodni kezd és viszketni. Le fogom kaparni azokat a sebeket, újra és újra felhasítva a gyógyulni induló hegeket.
Felnyögök, ahogyan a fenekednek nyomódok, beleborzongok, ahogyan az ujjaim a lábad közé siklanak, az ajkaim türelmetlenül csókolnak bele a válladba, tarkód mélységébe, hátad különös ívébe. Hozzád nyomulok, közben pedig panaszosan morranok, lassan szétfeszít a türelmetlen lüktetés. A csípőm önkéntelen mozdul, súrlódásra vágyom, éles behatolásra, türelmetlenül körülölelő forróságra.
Viszonozom a csókodat, vadul szisszenek föl, ahogyan a fogad belém mar, a kezeim élesen löknek a falnak, rád telepszem ahogyan a nadrágomba nyúlsz, felszisszenek fájdalmasan élvezve a szárazságot. Minden mozdulatodra lököm a csípőmet, míg a bőrünk már túl élesen nem dörzsölődik, égető fájdalmat okozva.
Széttép a tekintetem, ahogyan lecsúszik rólad az utolsó ruhadarab. Ajkamra elégedetten őrült mosoly kúszik, alsó ajkamat  a mutató és hüvelykujjam közé fogom. Kibaszott gyönyörű vagy. Ezt akarom mondani, a nyelvem hegyén pihen a dicséret, vissza kell harapnom, mielőtt visszalépnék hozzád. A tenyereim a combjaid alá fognak, hogy határozottan kaphassalak föl, egy magasságba tornázva magunkat. A falnak nyomlak, az alsómat félig tolom csak lejjebb, hogy finomkodás nélkül lökjem magamat egészen beléd, nem törődve fölösleges nedvesítéssel, bárminemű kedveskedéssel. Elégedetten morranok föl, túl elégedetten, túl kellemes vagy, túl ölelő. A tekintetem a tiedet keresi, ezernyi szót akarok mondani, mégsem jön egyetlen egy szó sem, ahogyan a csípőm önkéntelen mozdul. Az ajkaidra hajolok, hogy ritmus vesztett, belefeledkezett csókokat követeljek, néha beléd marjak, néha meg édesgesselek. De tudod nincs ebben semmi szép, nincs ebben semmi meghitt, látszólag pont ugyan olyan, mint azok a menetek, amiket odabent kaptam, de ha tudnád amit én, ha éreznéd azt amit én, akkor biztos lehetnél benne, hogy ezerszer többet jelenthet bárminél.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Ápr. 06, 2020 4:49 pm
Remus & Charlee
Common love isn't for us
+16


Még a levegő is fojtogat – oxigén helyett tömör vágy mar a tüdőmbe, égő és egyszerre édes érzés rombolja a vénáimat, a falakat, amiket felállítottam; már a földbe csúszott mind. A tekintete tükre az enyémnek, olyan mohó, hogy emberi ész képtelen ennyi vágyat felfogni, felemésztené a szívét, úgyhogy a farkasom válaszol rá, hol morogva, hol morgásból dorombolásba csapva – az agyam valahol közben megállt a forgásában és már nem érdekli, hogy „mi lesz”, nem érti a szót, hogy „holnap” és nem is akarja megérteni.
Valahogyan mélyen belegabalyodunk egymásba, talán mélyebben, mint ahogyan bőr és bőr szintjén lehetséges, nem csak a testemre hat, ahogyan ajkával letáncoltatja a melltartóm pántját, nem csak a szívem borzong bele, ahogyan a nyelve követi a domborulatokat, hol le és hol fel lépkedve rajtuk. Hátradöntött fejjel élvezem ezeket a kósza érintéseket, túl hamar eltépi magát tőlem, már-már ajkamat biggyesztve néznék rá, de nem hagy időt; úgy csókol, mintha nem létezne holnap. Klisés szavak, képtelenek lefesteni azt, miképp az ajkát az enyémre szabadítja, fullasztó csók ez, amiben elfelejt az ember levegőt venni, nincsen kontroll a kezei felett, csak szaladnak szabadon szét a másik testén. Az endorfinok eltömítik az érzékszerveimet, gurgulázva táncolnak végig bennem; mígnem eltépik a valósághoz kötődő utolsó szálat is.
Egy övcsat csattan, bújik ki a nadrágból, temérdek felesleges textildarab hull utána kupacot gyarapítva. Ahogyan lekerül rólam a nadrág, Remus felszisszen, én az ajkamba harapok, úgy mérem végig az izmos combokat, tekintetem lustán vándorol egy feljebb, belekúszik a boxerébe. A falnak lököm, irányítani akarom, mocskos szavakat kicsalni belőle, lejjebb mászok, térdeim a földet érintik, nincsen annál szexibb, ahogyan ujjai a hajamba marnak; és pont ezért vigyorodom bele a boxere anyagjába, mielőtt többet tennék. Visszakúszom hozzá, rejtélyes kígyó módjára, nem úgy, akit bűvölnek, hanem úgy, mint aki bűvöl.
A keze a nyakamra kúszik, pont úgy szorítja meg, hogy abból nem lélegzethiány, hanem belterjes nyögés lesz; hirtelen az arcom a hideg téglafalhoz simul, a tincsek a számba és a szemem elé másznak, Remus ajka pedig eltáncol tőlem, csakis azért, hogy a nyakamba marjon. Belehajolok a finom harapásra, a csípőmet hátrafelé tolom, illetlen póz ez, de dörgölőzőm hozzá, mert képtelen vagyok enyhíteni a bennem tomboló sajgást. Végül megkapom a választ; ujjak kúsznak a lábam közé, beleremegek az érintésbe, még jó, hogy a fal és Remus megtartanak, ahogyan egyre jobban birtokba veszi a testemet, én pedig csípőm ritmusos, de a vágytól akadozó mozgásával segítek még jobban az élvezetekre.
De nem elég.
Morranással fordulok felé, megragadom az arcélét, ahogyan azt mondja, én játszadozom vele. Ajkam az övébe mar, semmi finomkodás nincsen benne, dulakodás ez a hatalomért, ujjaim az alsónadrágja alá fonódnak, először cirkálnak, aztán szorítanak és sóhajokat csikarnak ki. Közelebb rántom magamhoz, olyan közel, hogy ha nem lenne két felesleges textil réteg közöttünk, már más szint lenne.
- Meddig szórakozunk még így? – lehelem bele a szájába, a kezem erősebben fogja közre, az ajkam vágyakozva nyalom meg, más terepekre tévednék, de az is csak ideig-óráig enyhítené a szomjúságomat, ahogyan utána vágyakozom.
Úgyhogy letolom a saját textilemet, le, hagyom, hogy lustán a bokámra pördüljön és kilépek belőle, illetlen meztelenségbe burkolva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Ápr. 03, 2020 1:17 pm
+16
Egy másodpercreakad csak össze a tekintetünk, s a tiedet arc pirító vágy jellemzi, olyan tüzes, amitől bárki erényöve képes lenne szétolvadva csorogni le, és nekem is csak egy pillanat, amit hagysz, egy pillanat amikor lehetne időm ép ésszel végiggondolni, hogy milyen visszavonhatatlan és megmásíthatatlan folyamatokat indíthat el mindaz, ha most nem állunk le, ha nem löksz el, ha nem húzódom el. De ugyan bébi, lehetne-e igazán nemet mondani, amikor így nézel rám? Amikor a tested olyan készségesen dörgölőzik énhozzám, amikor az ujjaid olyan ütemesen zongoráznak végig a bőrömön és amikor az illatodba is a vágy megmásíthatatlan édessége szökik, mintegy végszóként, utolsó cseppként a pohárba, aranyrögként a kavicsok közé, és csak elveszi az eszemet. Esélyem sincs végiggondolni bármit is, képtelenség gondolkozni, ha közben ennyire készséges vagy, ha egy másodpercre sem tiltakozol, pedig én úgy gondoltam, hogy te lehetsz a józan ész kettőnk közül, és nézd meg most magunkat, bolondok vagyunk a saját udvarunkban.
A farkasom morgással válaszol rád, éhes,vad morgással, a tenyerem közben a két oldalad mentén szalad végig, a bőröd fölött bizseregnek az ujjaim, csókért ég a szám és csak fel akarlak falni türelmetlenül, finomkodás nélkül.
Azért mégis csak óvatosan simogatom le rólad a melltartód pántját, hogy alább hajolva a fogaim becézzenek édes csókot a puha bőrbe, a nyelvem rajzolja végig a melled vonalát, futólag, sietve, éppen csak belekóstolva, s mire feleszmélhetnénk, az ajkam már a tied érinti, követelőzve és akaratosan, kiharcolva több figyelmet, ütemes tempót. Vad lélegzetvételeket hajszol, ütemtelen szívdobogásokat, félrecsúszó érintéseket, egymásba markolásokat, míg nem már túl sokáig feszül köztünk minden, elpattan a húr.
Sietősen lépek egyet hátra, szinte letépem az övcsatomat, combig tolom a farmert, pillantásom a meztelen combod látványába mar, s csak felszisszenek, amikor a hátam a hideg téglának ütődik. Józanító hatással kellene lennie rám, ha rajtad nem segített, rajtam segíthetne, de csak még egyet lök rajtam a szakadék széle felé. Ott állok már, talpélen egyensúlyozva, és hiába nézek vissza, vissza a múltba elhagyott városok felé, odalent mégis csak te vársz rám.
Te adod meg az utolsó lökést, és én csak zuhanni kezdek, mámoros nyögésekkel markolok rá a tarkódra, hogy a hasfalamnál lejjebb és lejjebb nyomjalak, hogy a kínzó lüktetést enyhítsd rajtam, hogy csókokkal tedd semmissé, te mégis megállsz, játszadozva csúszol vissza, hozzám simulsz.
A földön puffanok, az ujjaim óvatosan csúsznak a torkodra, lágy szorításba fogva azt két vad csók között, hogy pördítsek magunkon egyet, hátad helyett a hasad nyomódik a hideg téglafalnak én meg csak hátulról simulok hozzád, a mellkasomból vad morgás szakad ahogyan összesimulunk, egészen a nyakadba marok, fogaim a bőrödön hagynak álszent nyomot, hogy másodpercek múlva elillanjanak.
- Ne játszadozz velem. - Figyelmeztetlek vágytól ismeretlenül rekedt hanggal, tenyerem máris a gerinced mentén simít végig, becsúszik egészen a lábad közé és csak nyögök egyet, olyan forró vagy, türelmetlenül rángatom lejjebb a saját nadrágomat, másik kezem egészen a falhoz présel téged én meg csak hozzád bújok, lehunyt szemmel élvezve ki minden pillanatot ahogyan egyre mélyebbre merülök. Úgy ölelsz körül, mintha sosem akarnál elengedni, én pedig nem lehetek neked elég hálás ezért, karjaim a téglafal és közéd csúsznak, tenyereim lágy simításokkal adnak hálát, így vonlak magamhoz türelmetlen, siettetős tempót diktálva.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 31, 2020 3:45 pm
Remus & Charlee
Common love isn't for us
+16


Szinte biztos vagyok abban, hogy a szívem a klubban maradt, kaparja az ajtót, betörne kettőnk közé, vagy éppen ki, attól függ, honnan nézem, de ezt most senkinek sem lenne biztonságos. Jobb zárt ajtók mögött tartani, inkább haragudjon, mintsem összetörjék; mert gyanítom, holnap szívfájdalom lesz reggelire, ebédre és vacsorára, nasinak egy kis magzatpózos sírás, az sosem árt.
Mégis ezt elkönyvelve vetem magam a vesztembe, aminek jeligéje: Remus karjai, szája, teste. Mintha az egész este egy előjáték lett volna a borzalmas vihar előtt, ami most ránk ront, ami nem eső, nem szél és villám, hanem csók, körmök, ölelés és nyögés egyvelege. Nézem, ahogyan áthidalja a közöttünk lévő távolságot, nem csak fizikai, hanem mentális értelemben is; könnyű őt csókolni és egyszerre borzalmasan nehéz. Azért hozzá simulok, istene, beleomlok a karjába, ahogyan nyelvünk és ajkunk keringőre kéri a másikét, fogaink összekoccannak és még egy fájdalom sem esett ennyire jól.
Kötözködésemre, szavai ismétlésére rám nevet – én nem nevetek, mert a mosolyra fakadó száját bámulom és esküszöm, hogy még jobban begerjedek. Visszahajol hozzám lassan, de én gyorsan elé megyek, hogy lágy nyöszörgés legyen a csók vége. Nem csak ezért, hanem mert Remus a falnak dönt, két kezébe fogja arcomat – hogy ez mennyire baszottul szexis érzés -, a körmeim a hátába vájnak, a bőre alá másznék, tekergő csípővel, mint egy kígyó.
A combomat a csípőjére kanyarítom, ő meg belemarkol a puha bőrbe, válaszként az ajkába harapok. A tenyere égeti a bőrömet, a hideg éjszakában is roppantul melegem lesz tőle, ahogyan egyre feljebb vándorol ez a kéz, egészen a felsőmig. Itt már nem bírom, túl sok a réteg, nekem több bőr kell, több belőle, több, amin nyomot hagyhatok; lerángatom róla a kabátját, a felsőjét, az ő kezei sem tétlenkednek; felemelik a hasamról az amúgy is inkább csak sejtető, mintsem takaró anyagot, ami végül a ruhakupacot gyarapítja.
Úgy mér végig – te szent ég, az ereimben biztosan vér helyett láva parázslik -, úgy nyalja végig az ajkát, hogy muszáj beszívnom az enyémet. A jeges szemei most valósággal égetnek, a tetoválásai táncolnak a kezén, egyet lopva simítok végig, beleveszve az izmok és a fekete tinta vonalába. Próbálom lenyelni a szavakat, hogy milyennek találom őt, inkább a szempilláim alól lesek fel rá.
- Te vagy a lényeg – kaparják a torkomat a vágytól morgó szavak, az éhes mosolya, az, ahogyan hozzám simul, mellkasa a csipkével fedett melltartómnak borul. Morgok, ténylegesen morgok, mert ez már túl jó ahhoz, hogy igaz legyen. A tekintetét keresem, látni akarom, hogy ugyanannyira szenved, mint én, most éppen a nadrágjaink szorításától.
Csípője az enyémnek feszül – torokhang -, ahogyan megérzem az izgalmának minden egyes jelét és visszanyomulok, mert szükséges ez a dörgölőzés, amitől mindenem bizseregni kezd. Minden egyes kibaszott nyakharapásától egyre jobban rebegnek a pilláim, egyre erősebben vájom körmömet a hátába, lángok nyaldossák mindenemet, a pokol tüzével fenyegetnek és én boldogan ugranék fejest. Míg a melltartóm pántját csúsztatja le róla, az ujjaim a nadrágja felett, játszadoznak, hol beljebb merészkedve az öve alá, hol fölötte a kemény hasizommal kacérkodva. Ő belém markol, a szájunk újra összetáncol, én belenyögök ebbe a táncba, a csípőmet ritmusosan tekerem az övéhez – beleremegek a gondolatba, hogy mi lenne, ha szoknya lenne rajtam. Mi lenne, ha a tenyere a fenekem helyett beljebb táncolna…
Remus vetkőzni kezd. Úgy kapcsolja ki az övét, hogy az ujjaim égnek, segítséget akarnak nyújtani, de nem csak ebben, végül a saját nadrágomat kapcsolom ki, lusta, kínzó mozdulatokkal tolom le magamról, mielőtt végérvényesen elé lépnék és én nyomnám a falhoz.
- Miért érzem azt, hogy ez a befejezés egy igazi happy finish lesz? – döntöm oldalra a fejemet, tekintetem végig nyújtózik a testén, különös tekintettel az alsónadrágján, ahová lecsúsznak a hasizmai, kezeimmel és testemmel a falhoz szegezem. Egy csókkal kezdődik az egész a száján, éppen csak pihemódra illetem hozzá az ajkamat, ezt követi a füle, a nyaka, a kulcscsontja, a mellizma, végül a nyelvem is belekapcsolódik, ahogyan kidolgozott hasán táncolok – nem túl izmos, pont jó, farkasmódra -. Vonzz, hogy lejjebb merészkedjek, hogy valami olyat adjak, amitől nem csak a nevemet mondja, de az éjszakába nyög; ehelyett játékosan rángatom meg az alsónadrágja felső gumiszegélyét, visszamászok az ajkához, közben illetlen módra simulok hozzá minden olyan ponton, amitől sóhaj szökik a számba.
- Dolgozz meg egy kicsit, Remus – lehelem az ajkaira, kezem ígéretesen szalad bele az alsónadrágjába, az ujjaimat köré fonva – igen, ilyen mocskos módra mélyedek a szemeibe, az ajkam túl duzzadt, minden pontom lángol, de különösen egy; és azt éppen hozzáfeszítem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 30, 2020 11:53 am
+16
Minden ami azelőtt történik, hogy te és én itt állunk kitt, csak elmosódó emlékforszlány. Értelmét és lényegét vesztik a közhelyes beszélgetések, a füst, a zene, még az is lényegtelenné válik, hogy mit mondunk, vagy éppen mit nem mondunk ki, hiszen csak ez számít, nem igaz? Hogy te és én úgy bámulunk egymásra az előtt a csók előtt, mintha más nem is létezhetne rajtunk kívül. Mintha feledhető lenne mások édes érintése, mintha ezzel legalább a világot válthatnák meg, csak hát tudod én sosem voltam az a világmegváltó típus, nem most fogom elkezdeni. Úgyhogy számít-e egyáltalán, hogy így nézel rám, és számít-e az, hogy én hogy bámullak téged? Hogy a vérem egészen felpezsdül a pillantásod alatt, hogy minden testrészem nyüszít, hogy érjek hozzád, hogy érints meg, hogy hidaljuk át a távolságot, hogy lépjük át a kiszabott határokat.
Könnyű megtenni, ezerszer könnyebb téged megcsókolni, mint távol maradni tőled, Ezerszer könnyebb, és ezerszer izgatóbb ahogy a szánk vad táncba keveredik, ahogyan hozzám simulsz én meg tehozzád.
Rád nevetek, ahogyan visszaismétled a szavaimat, mielőtt visszahajolnék hozzád, és lassan gyorsuló csókba vonnálak, amitől a szívverésem megugrik, és egyszerre már el sem tudom dönteni, hogy te teszed-e ezt velem, vagy a drogtól válik minden ennyire kínzóan lustává.
A falnak présellek, tenyereim az arcod két szélére fognak rá, úgy tartalak közelebb, úgy szabályozlak be, el ne húzódj, ki ne fordulj, véget ne vess ennek, mert akkor ki tudja mi történne.
Mintha gombbal kapcsoltak volna be, a testemen olyan végeláthatatlan folyamatok veszik kezdetét, amiket majd csak te enyhíthetsz, amin nem segíthet majd egy ilyen forró csókcsata, amihez sokkal több és sokkal izgalmasabb dolog kell.
Ráfogok a combodra, amivel magadhoz vonsz, belemarkolok a bőrödbe, onnan simítom föl a kezemet egészen a felsődig, s csak akkor húzódom el tőled, amikor  a kabátomat simogatnád le rólam, rá segítek, hogy gyorsabban szabaduljunk meg az anyagtól, a földre dobom, hogy aztán a te felsődet is feltúrhassam, türelmetlenkedve, hogy mikor tűnik már el végre, hogy aztán végigmérhesselek. Az ajkamat nyalom meg, mielőtt visszabámulnék rád, kibaszott gyönyörűnek tartalak ahogyan a szád csókoktól duzzadt meg, az arcod meg kipirult és a koszos Hold fénye szégyenlős rivaldafényt vetít csak rád, szinte félhomályba burkolva.
- Azt hittem nem a méret a lényeg. - Mosolyodom el éhesen, mielőtt közelebb préselném magamat hozzád, hogy a meztelen hasunk és mellkasunk egymásnak feszülhessen. A bőröd olyan forró, hogy szinte ketté éget, de ez a forróság olyannyira jó, hogy csak ezernyi rezgést küld szét a testemben, amik aztán mind egy ponton egyesülnek.
Neked feszítem az ágyékomat, enyhülésért könyörög. Egészen a nyakadhoz hajolok, hogy lágyan karcoló harapásokkal borítsam be, egészen a kulcscsontodig. Tenyereim máris a melltartód pántját simogatják le, elhúzódva hajolok le egy egy elharapódzó csókért, de túl türelmetlen vagyok, hogy hosszan csodáljalak, lágy csókokkal becézzelek, hozzád préselem magamat, a derekadra markolok, kicsit szidlak magamban, amiért nem szoknyában van, de közben végérvényesen oda vagyok érted.
A tenyerem egészen a fenekedbe mar, türelmetlenül lépek egyet hátra, hogy a saját övemet oldjam ki, siettető pillantással meg téged is arra ösztönözzelek, hogy tovább vetkőzz.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 26, 2020 2:12 pm
Remus & Charlee
Common love isn't for us


A szavak már a nyelvem hegyére penderültek – vagyis penderülnének -, hanem Remus nem hallatna angyali nevetést, pedig esküszöm, sosem buktam rá senki nevetésére, de az ő fogainak a villogása, a mellkasából doromboló hang elbűvöl, először belecsodálkozom, majd mosoly mászik az arcomra. A mosolya a szemébe is belekúszik; ettől a kékje olyan varázslatos árnyalatot kap, mintha Hamupipőke ruhája a bálban, a szívem megborzong, félek, hogy menten a kezeibe ugrik, felajánlva magát… felajánlva engem. És mire észhez térnék ebből a lábon kihordott szívrohamból, Remus hangja már aggódó, szemöldöke egészen felcsúszott a homloka közepére.
- Azért ne feledkezz meg arról, hogy egyikünk sem valami átlagos ember – a bennem lévő farkas bizonyításképpen morgást küldd ki a torkomon át, a legkevésbé sem emberit. Én csak vigyorgok, ahogyan dühösen rázza a fejét, csalódott módon, mert az dalol a fejemben, hogy végre, valahára, igazán foglalkozik velem. – Remus, ne most kezd el az aggódást értem, ráértél volna négy évvel ezelőtt rágódni azon, hogy mit tesz egy hiperaktívval a vérfarkas harapás – forgatom meg a szemeimet, kezemmel megfogva és leállítva a fejét a nem-et jelző mozgásában. Persze a mosolyom elveszi a szavak élét, murissá téve őket.
Vajon ilyen érzés bedrogozva lenni? Hogy a vigyor már az arcodra van ragadva, kezdenéd levakarni, mert amúgy kurvára nem jó érzés egész nap örülni, sőt, kibaszottul fájdalmas, főleg annak, akinek nincsen mosolygáshoz szokva a mimikája. De úgy néz ki, Remus kiengesztelődik a testem érintésével, a hajamat simogatja, képtelen vagyok az érzéstől nem felsóhajtani – ez a kibaszott hajsimogatás is csak feltüzeli a testem minden ellaposodott porcikáját. Furcsa és bizsergető érzés a keze által táncra ingerelt hajszálaim érintése a tarkómon; tetszik. Ujjaim a mellkasán táncolnak, néha végig karmolva rajta. Gondolatok kiabálnak a fejemben, kipróbálják, mennyire bírja a szívem, ha elképzelik őt felső nélkül, vágytól kitelve, bennem…
Még szerencse, hogy a józan hideg levegő számára is hasonlóan vonzó elképzelés; húz, én meg repülök utána, nem érzem a lábaimat. Igazából semmit sem érzek, csak a szívem elképesztő zakatolását és zúgását, minden húrt megpendít bennem, a testem remeg valami furcsa vágytól, úgyhogy senki se csodálkozzon, hogy az ajtón kiesve Remus karjai között kötök ki. Még próbálok ép szavakat kivetni magamról, de ujjak marnak a tarkómnál a hajamba, közelebb húzva hozzá. A pillanat egyszerre lassul le, mert ezt akarom és gyorsul fel, mert már nem vagyok képes türtőztetni magam.
Belesóhajtók a csókba; minden ez, csak nem finom, gyengéd. Ajkunk egymáséba mar, az ujjaim a hajára kúsznak, olyan régóta akarom feltekerni a tincseit, de ahogyan a csók erőszakosabbá válik, úgy lesz a simogatásomból markolás. A csípőm az övéhez nyomul, a nyelvem követelőzve kér azt, ami jár neki, néha beleharapva az ajkába. A szívem valósággal lángol – klisés a hasonlat, de pontosan leírja az érzéseimet -, ahogyan a szája az enyémmel jár vad táncot, mert ez minden, amit valaha akartam.
Hátrébb húzódik, én meg ostobaként hajolnék utána, ám nem teszem; túlságosan tudatában vagyok annak, hogy kivel van dolgom. Zihálva húzódom hátrébb; az ő tekintete pontosan ugyanabban a lángban ég, akárcsak az enyém és ettől fogaim az ajkamba marnak. – Ó, Remus, maradj már csendben! – ismétlem az ő szavait, mert azok nem hoznak enyhülést, csak az, mikor közelebb hajol hozzám, jóval lassúbb tánc ez, mint az előző. És még mindig nem elég, nem elég, túl messze van, túl kevés, ő ezt megérzi, kezével az arcomat fogja, én a nyakába marok, a tarkójába, másik kezemmel a vállát markolom. Kényszerít – én meg bosszantóan és akarva hagyom -, hogy hátráljak; hideg téglával csókolózik a hátam, néhány éle belém mar, csupán hidegen hagy.
A lábam szétnyitom, hogy még jobban hozzám férkőzhessen, egyikkel átkarolom a csípőjét, ezzel is beljebb kényszerítve őt – és még mindig nem elég, kezdek megijedni, hogy mi lenne az, amivel beérném. A kabátja alá csúsztatom az ujjaimat, miközben egy pillanatra sem hagyom, hogy a csókunk megszakadjon.
Aztán a kabát leesik a földre.
Kezeim a hajába marnak, a felsőjén át tapogatják őt, egyik kezem az alá csúszik, egészen kettőnk közé, az alhasát karmolva, a csókba nyögök, mielőtt hátrébb dönteném a fejem. Keményen koppan a téglafalon. – Remélem, hogy nem csak a szád nagy – rántom fel a szemöldökömet a felsőmmel egyetemben, valahol ott landol, ahogy a kabát. Merészen nézek a szemébe, tőle duzzadó ajkakkal, megbotránkoztató vággyal, a szívem tele csordul valamivel, amit nem merek a nevén nevezni, mert elfutnék és vissza se jönnék.
- Azért nem befejezés, mert a folytatásnak túl jó ajánlatai voltak – célzok vissza pár mondattal korábbra, karjaimat a nyaka köré fonom, egy szál fekete csipke melltartóban – béleletlen, szinte várom, hogy mikor becsmérel -, ajkam végig húzom az arcélén, le a nyakához és közben belehalok…
… mert tudom, hogy menthetetlenül szerelmes vagyok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 26, 2020 11:50 am
Felnevetek, de nem olyan erőltetett módon, ahogyan a részegek szoktak, hanem olyan igazi nevetéssel, még a szemem is mosolyog, pedig arra vagyok a legbüszkébb, hogy tudok úgy nevetni, hogy közben a szememmel meg akarlak ölni, de, mint említettem, ez nem az a fajta nevetés, hanem olyan igazi jól szórakozós fajta, amitől a világ egy kicsit jobb helynek számít. - Vigyázz mit kérsz, mert egész válogatásom van, amivel le tudlak hengerelni. - Lehet, hogy ez a pillanat lehetne, amikor megpróbálok rájönni arra a rejtélyre, hogy a nőket miért vonzzák a bunkó pasik, és kikísérletezni rajtad, hogy akkor készségesebb leszel-e vagy sem, mert már ugyan elég régóta végzem ezt a kutatást a témával kapcsolatban, és majdhogynem expertnek számítok, azért még van egy-két felfedezetlen terület, de egyszerűen nem tudom megtenni, mert csillog valami a szemedben, ami egyszerűen megállásra késztet, és arra kényszerít, hogy a nevetésem végül mosollyá csituljon. Mosollyá, érted? Nem szoktam mosolyogni, már vagy négy éve nem, vagyis nem így, nem ilyen kontextusban, erre te ezt csinálod velem, és ettől konkrétan zavarba jövök, le is kell sütnöm a pillantásom. Miért csinálod ezt velem? Hogyan csinálod?
A szemöldököm a magasba szalad, kicsit pánikolósan, meg nagyon-nagyon csúnyán nézek rád, amit persze enyhít az, hogy ilyen nagyon közel vagyunk egymáshoz, de azért ott a dorgálás a pillantásomban. - Charlee ne viccelj ilyenekkel, mert ha most ettől a szartól megáll a szíved, akkor mit csinálok veled? Neked teljesen elmentek otthonról? Minek vetted be?- Dühösen rázom meg a fejemet, meg elégedetlenül sóhajtok föl, hitetlenkedve rázom a fejemet feléd. - A cukros emberek sem esznek tonna számra cukrot, ahogyan a hiperaktív emberek sem vesznek be dolgokat amiktől még jobban fel fognak pörögni. - A legnagyobb baj az, hogy egyrészt az alkohol és a már bevett drogok miatt ez az egész nem hangzik olyan dühösnek, mint amilyen dühöt érzek a felelőtlenségeddel kapcsolatban, kettő, meg hát igazából ennek az egésznek elveszi az élét az, ahogyan itt hozzám simulsz, vagy én simulok hozzád, megállapíthatatlan. Szóval csak felsóhajtok és megsimogatom a hajadat, olyan lágyan és finoman, hogy neked is legalább olyan jól essen, mint ahogy én szeretem ha a hajamat birizgálják, és elfog egy furcsa érzés, amitől csak meg akarlak kérni arra, hogy piszkáld már egy kicsit, de amilyen gyorsan eljön ez az érzés, én olyan gyorsan és ütemesen űzöm is el.
Részeg vagyok, ez a baj. Ezért gondolok ilyenekre.
Felnevetek és csak kihívóan vonom föl a szemöldökömet, az én vágyaim már ezer éve felébredtek, pedig ha tudnád, hogy mik történtek a VIP szektorban, akkor tuti azt hinnéd, hogy ez már nem is lehetséges. Pedig de. Veled bármi menne, túl vonzó vagy, olyan helyeken bizsergek tőled, amikről nem is tudtam, hogy léteznek, és olyan közel vagy, hogy csak egyszerűen oda kellene hajolnom, hogy megcsókoljalak, hogy megnézhessük mi sül ki ebből az egészből, te pedig közben csak öntöd és öntöd az olajra a tüzet, ami engem nem csak persze, hanem éget. Miért mondasz nekem ilyeneket? Egy ponton túl már nem is tudom visszafogni magamat, csak a kezedre fogok, és húzlak is magammal kifele, ütemes léptekkel, meg egy kicsit eszelősen, hogy odakint a hideg éjszakából mélyet szippantsak.
Le kell higgadnom. Muszáj lehiggadnom, csak miként is lenne ez lehetséges, ha te így a mellkasomnak ütközöl, és úgy csúszik le a tekinteted a számra, hogy szinte követeli, hogy csókoljalak meg.
- Jézusom, fogd már be. - Rázom meg a fejemet nevetve, még csak arra sincsen figyelmem, hogy óvatosan nyúljak hozzád, a tenyerem máris a hajadba túr a tarkódnál, kicsit rá is markolok a tincseidre, hogy úgy rántsalak közelebb finomkodás nélkül.
Megkönnyebbülés. Ahogyan az ajkunk egymáshoz ér, a tied nagyon puha és nagyon jóízű, de én nem tudok óvatos lenni, csak erőszakosan és hevesen csókollak, mintha ezer éve erre vártam volna. De hiába várom tőle az enyhülést, hiába várom, hogy a felrobbanni készülő vágyakat lecsitítsa, csak még jobban tüzeli. Rezgéseket küld a testem minden pontjára, amik aztán feszülten várnak a tested válaszára. Vadul emelkedő mellkassal húzódom csak el, a tekintetem a tiedet keresi vadul, tüzesen, vágytól égve, túl komolyan, de közben meg túl komolytalanul. Félmosolyra húzom a számat, vadászokra jellemző pillantással, akik csak arra várnak, hogy az áldozat rebben-e. - Mi van azzal, hogy nem kapunk folytatást, csak befejezést? - Hajolok újból közelebb, hogy jóval finomabb lehessek veled, hogy a szánk egészen összebarátkozva mozdulhasson egymáson, egyező ritmusban, mégis teljesen máshogy, aztán persze én pillanatok alatt vesztem el a kontrollt, a kezeim az arcod két oldalát fogják, hogy el se húzódhass, egészen arra kényszerítve, hogy a tested az enyémmel mozduljon, hogy tolhassalak hátra felé, amíg az illatoddal együtt a vizes tégla szaga is az orromba kúszik. Egészen odaprésellek, a testem minden négyzet-centiméterével nyomlak, de így sem tudsz elég közel kerülni. Túl sok réteg ruha választ el minket egymástól.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 25, 2020 6:08 pm
Remus & Charlee
Common love isn't for us


Remus vállán megint a kisördög oldalára billen a mérleg lusta nyelve – lelkemet karcoló szavakat mar ki magából, a szememet forgatom, igyekszem ezzel leplezni, hogy ő sosem tud simogatni, csak karcolni, tépni és harapni.
- Igen, Remus, szükségének érzem, hogy megalázz, a földbe tiporj, mert nagyon, nagyon valószínű, hogy ha tovább folytatod, mentem szétteszem neked a pulton – a szavak hozzám képest túlontúl arrogánsan ömlenek ki a számból, de ez a múltkori viselkedésének utórengései bennem, a repedésekből feltörő démonok. Félek, hogy ez az egész megint tótágast áll, hogy átfordul valami rosszba, valami ajaktépőbe, nem, mintha nem kellene állandóan zsíros kencékbe mártanom a szám. Ha ezt így folytatom, a végén lerágom a sziromajkakat.
Aztán persze végül így is az ajakrágásnál kötök ki; Remus felsóhajt, megdorgál, ahogyan olyan szülők tennék, akikhez nekem sosem volt szerencsém – ez bőven bukfencet követel. Úgy cicceg, mint azok a macskák, akik képtelenek rendesen nyávogni, legszívesebben két kezem közé kapnám az arcát, hogy ne csóválja tovább a fejét. Nem vagyok gyerek.
- Nem, sőt, minden egyes kibaszott este olyan bogyókat kellett bevennem, mert mint tudod, ebben a borzalmas hiperaktivitás nevű átokban szenvedek, ami arra kényszerít, hogy sose tudjak egy percre se nyugodtan megülni a fenekemen – és tessék-lássék, magam vagyok a tökéletes tünet, valaminek a tökéletes példánya, csak éppen nem az emberiségé, hanem egy ostoba BNO-kódos betegségé. Remus mélyről jövő sóhaja az arcomat csiklandozza, sok kalandot mesél a félig elnyílt ajkamba beszökő íze, sok olyat, ami elől menekülnék.
- Akkor ez semmi más, csak egy átlagos este, amikor sörrel veszem be a gyógyszereimet, jó tudni – biccentek felé, gúnnyal teli elismeréssel. – Kivéve talán annyit, hogy megérzéseim szerint ma bőven lesz lehetőségem izgalomban részt venni, már ha a szívem bírja… - enyhén felvont szemöldökkel nézek rá, kétélű célzás ez, mert nem csak a megerőltetéstől akadhat ki a szívem, hanem azoktól a jéggel álcázott szemektől is. Azonban ahogyan a gyógyszer feloldódik a gyomromban érzem pörgését a vénáimban, mert mindez csak nagyzás, sosem veszem be sörrel a gyógyszert, tilos alkoholt inni rá, ma mégis szabályokat szegek és egy tucatnál kevesebbel nem érem be. A szívem zúgolódni kezd a bordáim mögött, még elég lustán, de a szokásoshoz képest gyorsabb és hangosabb módon. A Remus mellett álló tömeg néha elmosódik, néha meg túl éles lesz és én ezt nagy vigyorral a számon veszem tudomásul.
- Vagyis azt mondod, hogy akár eldobott vágyak is felébredhetnek bennem? Olyanok, amikre még csak gondolni sem szabad, nehogy megtörténjenek? Adom ezt a szappanbuborékos cuccot – húzom félmosolyra az ajkamat, válaszolva a cinkos kacsintásra. Mintha kódolt nyelven beszélnénk egymással, aminek senki nem tudja a szabályait, mégis mindenki érti a jelentését.
Remus a vállát rándítva kérdez vissza, hogy mégis miért vagyok itt, a válasz a torkomra kúszik, ott elakad, szédítő érzést küldve szét a testem minden atomjába:
- Nem tudom, Remus. De itt vagyok, nem? – a szemébe mélyedek, ha lenne nálam egy kóla, biztosan a szívószálját rágnám, helyette egy tincset csavarok az ujjamra, nem kihívóan, csupán hiperaktív mellékmozgás módján. Erre ő átöleli a vállamat, ajkai a halántékomat súrolják, nem, erőteljesen érintik, szinte olyan, mintha fejbe koppintana, egy pillanatra beleszédülök az érzésbe, az illatába, a nyakam köré kulcsolódó karjára. És az ujjaim utána kapnának, a karjára tenném őket, csakhogy addigra már hűlt helye. Az ajkam lebiggyed. Még azért mindig közel vagyunk egymáshoz, közelebb, mint illendő lenne, a hasam az övének préselődik, a combom a lábai közé simul, a karom egy pillanatra végig karcolja a hátát. Akadozó légzése a szívembe kúszik, pírt önt az arcomra, megremegek tőle.
A szavak formálatlanul buknak ki az ajkából, talán kissé nehezen is, ezen nem segít az sem, hogy szemérmetlenül bámulom őket. – Azt hiszem – és ez a személyiségemre nézve cseppet sem előnyös -, hogy egyáltalán nem bánom, hogy rosszfiú vagy – rázom felé a fejemet, megdöbbenve a saját szavaimtól, de leginkább attól, hogy tényleg igazak. És ezek felrántanak bennem valami, jó mélyről, cuppan, mint amikor kihúzzák a dugót, kezem Remus mellkasára simul tétován, de akaratosan.
Ő rám mosolyog, a szívem azért beleolvad ebbe a pillanatba, főleg arra gondolva, hogy percek múlva egy sötét helyen leszünk a hideg éjszakában, piros cigaretta-vég pontokkal.
- Ne nevess már ennyire ki – húzom végig kezem erőteljesebben az arcélén, minősíthetjük egy megrovó és nagyon enyhe pofonnak is. Aztán belefagyok az érintésbe, mert a keze a csípőmre markol és magához húz – ezen a ponton a farkasomat nem lehet visszafogni, morgást küldd a torkomba, végig a gerincem mentén. Ahogyan Remus rám néz, kimondhatatlan dolgokkal a szemében, olyanokkal, amitől tényleg valóra váltanám a gúnyos szavaimat és a pultra húznám, egyenesen magamra, a szám kinyílik, hogy válaszoljak a kérdésére, a keze már a gerincemen simít végig, perzselő pusztát hagyva maga után. A lélegzetem is bennem akad, ahogyan őt nézem, a levegőt elissza előlem a vágy és nekem nem marad semmim. Ujjai a hajamat borzolják, az kedélyemmel együtt, most kapok levegőt, de csak lassú, akadozó kortyokban, a szemem mélyebb tónusba borul ezektől az apró érintésektől, sikkanás, amikor hátrébb húzódik és tovainvitál ajka édesgetésével.
- Megyek – ostoba, egyértelmű válasz szökik ki az ajkamon, kezemet az övébe kulcsolva hagyom, hogy a tömegen keresztül vezessen, majd egy ajtónál balra húzom, egyenesen ki a józanító éjszakába, de bele a részeg sötétségbe. Aztán valahogy a csukódó ajtóval perdülök véletlen és kiszámíthatlan módon a mellkasába, bele egy furcsa ölelésbe, ahol kibököm neki:
- Azért akarom, mert már négy éve kibaszottul nem tudom kiverni a fejemből a „mi lett volna, ha…” kezdetű gondolatokat. Azért akarom, mert kikészítesz, néha legszívesebben csak rád morognék, de nem szeretném, hogy abbahagyd – rántom meg Remus-módra a vállamat, a tekintetem táncot jár a szeme és az ajka között, mindez nagyon klisés, szinte számítok rá, hogy ellök, bele a sötét éjszakába, ahol aztán nem látja, merre futok.
Azt hittem, a hideg észhez térít, a realitás talajára rángat, ehelyett óvó és biztató takaróként borul rám, mintha azt ígérné; nem lát senki.  
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 25, 2020 4:15 pm
- Ez akkor valami fétis nálad? Ezentúl idegesítő picsának nevezzelek és akkor majd attól beindulsz, vagy mi? - Gúnyolódós mosolyra húzom az ajkaimat, mintha már ez az egész helyzet is borzalmasan mulattatna, pedig nekem aztán elhiheted, semmi vicces nincsen ebben az egészben. Inkább csak olyan otromba disznóságnak hangzik az egész, ami egy ilyen helyen, ilyen állapotban is pofont érdemelhetne, de visszacsitítom a belőlem kitörni készülő bunkóság folyamot, csak mosolygok rád, mintha nem történt volna semmi, mintha nem kóstolgatnálak egyfolytában, mitnha nem az érdekelne, hogy hol vannak a határaid, és meddig lehet elfeszíteni őket. Jól értek egyébként hozzá, mások idegein gyönyörű kötéltáncot lejteni, kibillenteni a zsinórt, megbontani az egyensúlyt, hogy bele lehessen bukni, rettegni a zuhanástól, aztán nevetve pördülni vissza az egyensúlyomat megtalálva.
Felsóhajtok, mintha gyermek lennél, akinek már ezerszer mondtam el ugyan azt a mesét, pillantásomba dorgáló játékosság szökik és csak ciccegve rázom meg a fejemet. - Hát nem mondták még neked, hogy ne vegyél be olyan bogyókat, aminek nem tudod milyen hatásai lesznek? - Mélyet sóhajtok, rosszabb vagy, mint a húgaim, amikor először ittak túl sok alkoholt, és jobban is féltenélek, ha nem tudnám, hogy tőlem kaptad, hogy legrosszabb esetben is csak beájulsz és behánysz tőle, mint az egyik haverom, aki a fűtől úgy érezte, hogy folyton pörgő körhintán van, és egész éjjel a vécékagylót ölelte szeretetteljesen. - Egyébként olyan vadul fog dobogni a szíved, mintha bármikor felrobbanhatna, képtelen leszel lefeküdni, mert abban a pillanatban ahogy le szeretnél nyugodni, felpörget majd, beleőrülnél, ha nem történne semmi izgalmas. - Én emlékszem az első esetre, amikor beszedtem egy-két tudatmódosító szert. A kocsiból sem bírtam kiszállni, közben pedig minden olyan fényes és élénk volt, gyönyörű de borzalmasan félelmetes, a hátamon fölállt tőle a szőr, és ahogyan ott mozdulatlanul feküdtem az olcsó Vokswagen hátsó ülésén, bennem a farkas vonyítva szaladt, ugyan azokat a köröket futotta, könyörgött a felszabadulásért. A szívem ismeretlen dallamot vert a bordakosár alatt, kiakart szabadulni, meg akart szabadulni, szárnyát visszakapott madárként püfölte a húst, éreztem minden egyes szívdobbanást, mintha emberkéz pumpálta volna benne a vért. Csodás volt, orgazmussal felérő, mégis rettentő. Persze te most nem kemény drogot kaptál tőlem, csupán valami sokkal lazábbat, valamit ami megdob egy kicsit, ami megold, amitől nem lesznek lehetetlenek, amitől telhetetlenné válsz és kíváncsivá. - Aztán majd mindez csillapodik, és a világ egyszerre feltárul előtted. Csodaszínű szappanbuborékká változik, amibe bele akarnál csak kerülni. Dallamos, színes, fényes hely lesz, kicsit megdobja az érzékeid, ráerősít a vágyaidra, ilyesmik.. - Mosolyodom el sandán, kacsintva, mintha üzennék, rejtett címről persze, bélyegtelen levelet föladva, amit nem is a postás, hanem én hoztam el neked, titokban, a sötétben, szagtalanul, nyomtalanul illesztve a postaládádba.
-Akkor minek vagy itt? - kérdezek vissza vállamat megrándítva. Ha nem élvezted, miért nem mentél csak úgy haza? S ha meg hazudsz, miért teszel föl buta kérdéseket? Nem tudok rád haragudni, ezért legalábbis nem, átkarolom a nyakadat, nevetve húzlak közelebb, hogy puszit nyomhassak a halántékodra, önkéntelen mozdulat. A kezem persze lecsúszik a válladról, de közel maradsz, folytonos mágnes vonz minket közelebb egymáshoz, ettől ez a rezgés, ettől ez a forró hangulat. Ettől válik nehézzé a légzésem ahogyan a combunk egymásnak feszül, ahogy az ajkunk lágyan cirógatódik össze, és bár csak lenne benned annyi, hogy ellöksz, hogy eltaszítasz, mielőtt ez az örvénylő, feneketlen mélység mindkettőnket egyszerre rántana a nyugodt, tiszta, mély vízbe.
- És te ezt bánod? Hogy nem leszek soha jó fiú?- Nehezen lélegzem, nehezen formálom a szavakat így ilyen közelről, ilyen részegen, ennyire beállva. Megőrjít a tudat, hogy az enyém lehetnél, hogy összesimulhatnánk, hogy egymásba feledkezhetnénk, te mégis ezerszer gyorsabban, ezerszer izgatottabban csacsogsz, én közben pedig magam előtt máris hamis képeket látok, félmeztelen testedből csak az oldalad ívét tudnám felidézni, azt ahogyan az ágyamon feküdtél, ahogyan az ujjaim ott zongoráztak rajtad.
Elmosolyodok. Hát perszer, hogy a cigizésre gondolsz, nekem meg ettől a gondolattól nevetnem kell. - Jól van akkor.. - Rázom meg a fejemet nevetősen, mintha a saját gondolataim rólad ezzel messze űzhetném el, csakhogy túl közel vagy, túlságosan is közel, a kezeim önkénytelenül fognak rá a csípődre, koordinálatlanul húznak még közelebb, hogy egy ponton még inkább összefeszülhessünk. -Miért akarod? - Pillantok le rád, ezernyi ígérettel a szememben, ezernyi kínálattal, de mind között is jól megfogható vággyal. A tenyerem felzongorázik a gerinced mentén, szép, kedves mozdulatokkal simít végig a hajadon. -Ne is válaszolj. - Úgy simogatom a hajadat, mintha éppen arra készülnél, hogy azt mondd szakítani akarsz velem, én pedig ettől leginkább csak megkímélnélek. - Gyere. - Mosolyogva húzódom hátrább, egyenesen fizikai fájdalommal, csak a kezedre fogok rá, az ujjainkat kulcsolom össze, rád kacsintok, az ajkamat nyalom és máris húzlak magammal, hiszen olyan hosszú még ez az este.

[/b]
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 24, 2020 1:56 pm
Remus & Charlee
Common love isn't for us


Azt hiszem, ez egyszer szívesen lennék közönséges, szívesen lennék átlagos, szívesen lennék olyan, mint a többi – csakhogy megtehessem azt, amit ők, hogy szemérmetlen legyek, hogy piszkosabb legyen a mosolyom a kuplerájokénál és hogy ez abszolút ne zavarjon, hogy ne legyenek józan gondolatok a fejemben és ne dermesszék le a testemet.
És Remus előhoz belőlem minden rosszat, vagy talán minden jót, ha nem félnék a fájdalomtól, ha nem akarnám, hogy szívem felkenődjön az aszfaltra, mert az ő kezéből kicsúszna. Már megint. De ahogyan velem szembe áll, a könyöke a pulttal kacérkodik, csakis az ajka nyomát érzem az ajkamon, mint egy dalt, amit nem tudsz kiverni a fejedből, akármennyire is idegesít már. És tudod mire jössz rá a végén? Hogy szereted a dalt.
- Ezt neked kell megítélned, de gyanítom, hogy a múltkori találkozásunkra alapozva igen, bunkó fasz – félmosolyt cincálok az arcomra, nem abból a szívderítő fajtából, mert a találkozás emléke igen élénk, a ruháimat képtelen voltam kimosni azóta is, bevágtam a szekrény legkoszosabb sarkába, mintha ezzel megelőzném, hogy emlékezzek. Így lesz ez most, hogy ajka a nyakamat érintette, már utálni fogom ezt a testrészemet, csak mert ő birtokba vette?
A száján fintor fut át, egy lusta pillanat, ám a tekintetemet odavonzza, mintha jelentene valamit. Mintha ez az egész jelentene valamit, mintha előrébb lennék, hogy nem lesz holnap, mert valami megvágja a Föld forgását a saját tengelye körül és nem lesz miért bűnhődnöm.
Remus kacarászik – ritka hang, a gyomromat cirógatja -, ahogyan megharapom az ujját, leszedve róla a tablettát. Nem, nem fonom körbe a nyelvemmel az ujját, hogy megmutassam, finom is tudok lenni, ha akarok; de azért kellően beleremegek a gondolatba. Lehúzza az italát, aztán újra rám néz. Bukfenc.
Ahogyan a közöttünk lévő teret méregeti, ahogyan azt mondja, hogy otthon, mi ketten… bukfenc. – Miért, mi is érne akkor engem, Remus? Kifejtenéd? – nincsen szempillarebegtetés, csak szemöldökráncolás és ajakrágás, minden, ami én vagyok. Olyan, mint egy róka, nem, mint egy pók, aki éppen becsalt a hálójába; ilyen ravasz a mosolya. Én mégis közelebb lépek, mert gyáva vagyok vagy túl bátor. A tekintete a számra csúszik, az enyém a szemén marad; nincsen annál kiéhezettebb, ahogy bámul. Bukfenc.
- Mi van akkor, ha nem is élveztem? – állandó kérdéseim vannak, túl sok hozzá, de közben a lába közé simuló lábamra függeszti a tenyerét, felszisszenek az érintésbe; forró, éget, nem a combomat, feljebb, beljebb… Az ajkába pöckölök, mintha az ő szekálása kiölné belőlem a kínzó vágyakat, ám ő ebbe is csak belevigyorog… bukfenc.
Arra, hogy nem gyűjti a strigulákat, képtelen vagyok válaszolni. Hogy miért is? Mert közel van, iszonyatosan közel, olyan közel, hogy félek, meghallja a felé sikongató vágyaimat a gondolataimat, amik csak arról szólnak, hogy hogyan másznám meg az ajkát minden porcikámmal. Erre ő felém hajol, az ajka az enyémhez táncol, langyos érintés, éppen arra elég, hogy többet akarjak. Elég lenne egy mozdulat, a karomat a nyaka köré kulcsolnám, a lábamat a csípőjére és a nyelvünk máris illetlen helyeken lenne.
- Remus, te akkor sem lennél jó fiú, ha az életed múlna rajta– rázom felé a fejemet, az arcélem az övének ütközik, ahogyan hátrébb húzódik tőlem. Nevet és ettől csak azt érzem, hogy nem vesz komolyan, mert neki ez csak egy játék, nekem meg maga az élet. Kérdéstől borzongás marja a gerincemet, kezemet a pultra dobom, kopogni kezdek rajta, úgy teszek, mintha gondolkoznék, erőteljesen. – Én úgy gondolom, hogy az olyan jó gyerekek, akárcsak te és én, kimennének cigizni, mert van egy remek hely oldalt, tudod, elég csendes, nem rágja oda be magát a szél és nyugodtan lehet rágyújtani… - rámeredek, megnyalom az ajkamat, azt nem mondom ki, hogy ott nem lát senki és én nem bánom, ha a tégla a hátamba mar. – De tikk-tokk Remus, ketyeg a félórád, még elszaladhatok – ahhoz képest még közelebb megyek hozzá, már nem tudom, hol kezdődök én és hol kezdődik ő. Acélos teste az enyémnek feszül, érzem minden porcikáját, tetoválásainak domborodását. Bukfenc.
- Egyébként honnan tudod, hogy én nem akarom? – célzok neki arra, hogy nem akarok a szájába mászni, hogy nem akarom, hogy egy estére mégiscsak rosszfiú legyen, de az enyém és nem másé.
Aztán jön a bódulat és végül rá kell jönnöm, hogy a bukfencek nem csak Remus miatt voltak, hanem a kék pirula is cinkostárs bennük.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 24, 2020 12:43 pm
Csak belemosolygok a nyakadba, valamiféle néma ígéretként, amit majd percek múlva szemrebbenés nélkül szegek majd meg. A jó kedvem valahol négy évvel ezelőtt ott maradt veled azon a táncparketten, és azóta is igen nehezen talál csak vissza hozzám, mintha nem lenne már maradása a közelemben. Csak néha kapom vissza, ilyen pillanatokban, amikor az agyam nem képes teljesen logikus gondolatokat szőni egymás mögé, csak beleragad abba a hálóba, amit valamilyen pók szőtt a falon. Kár lenne neked hazudnom, pedig valószínűleg egész hitelesen tudnám megígérni, hogy többször lesz majd jókedvem. Két nyakcsók között a bőrödbe moroghatnám, és belőled ez elővonzhatna valamilyen édes remegést, amitől aztán én is elhinném, hogy menni fog, csakhogy másnap akkor már nem csak te csalódnál, engem is földhöz vágna a saját magam által elferdített valóság epe íze.
Inkább csak az orrommal csiklandozom meg a nyaki vénád tökéletes vonalát, belemosolygok a nyakadba, mintha ez itt örökké lehetne, mintha azt feltételezhetnénk, hogy te és én majd találkozunk még ez után az este után. De ugyan, szerinted fogok-e egyáltalán emlékezni a veled töltött percek forró hangulatára? Eszembe jutsz-e majd holnap, amikor majd kínzó fejfájástól nyögve botorkálok a fürdőszobába, hogy visszahányjak minden hazug szót, ami az este elhagyta a számat. Nem lehetsz ilyen naiv.
[b]- Az idegesítő picsa talán találóbb lenne? – [/i] Kérdezek vissza részeg nevetések közé burkolt józansággal, a pulton támaszkodva, merészen végig mérve téged. Egy pillantással le tudnálak vetkőztetni, túl sokat sejtető a felsőd, ettől pedig a mellkasomba kitörni készülő morgás feszül, amit csak olyan nagyon nehezen nyelek vissza, hogy fintorba rándul a szám tőle. Ösztönösen birtokolnálak, ösztönösen morognálak le, amiért megint csak olyan akarsz lenni, mint mindenki más, a szemem is összeszűkül, ahogyan a fojtó pillantásom egy percnyi néma csenddé változik az erényedért.
Felkuncogok, ahogyan a fogaid az ujjamba marnak, a tekintetem magasra szökik, kíváncsiskodva, mintha a mozdulatod mögé mást is lehetne képzelni, s az enyhe áthallás már ott ül a nyelvem hegyén, hogy dorgálóan játszó éllel figyelmeztesselek, ne fogazz. De téged ez valószínűleg fele ennyire sem szórakoztatna, mint engem, így csak a tabletta után küldött égető szesszel nyelem vissza a kikívánkozó mondatokat.
Megrántom a vállamat, mielőtt az italomról újra a szemedbe pillanthatnék. - Hidd el, hogy nem akarod, hogy mindez otthon érjen. – Ravasz mosollyal pillantok a magunk közé terülő ér hívogató ölébe, ahogyan közelebb lépsz. - Nem is tudom, fél óra, húsz perc. – Az ajkaimat éhesen nyalom meg, a tekintetem a szádra csúszik. - Ez egy buli Charlee, és te mégis úgy feszengtél, mintha nem is élveznéd. – Nem mondom ki, de a tenyerem máris a csípődre csúszik, ahogyan a combod az enyémnek simul, belesajdulok, hogy még csak nem is ránthatlak máris magamhoz. - Egyébként nem gyűjtök strigulákat. – Vigyorodom el, ahogyan az ajkamhoz érsz, őrülten kínzó vágy telepszik meg valahol a combom és az alhasam között, lassan kibontakozó, ámde alattomosan megülő lüktetéssel. Felsóhajtok csupán, közelebb hajolva érzem ahogyan a belőled kiáramló levegő végig szánkózik a bőrömön, lágy libabőr bontakozik ki belőle. Ha egy másodperccel is közelebb hajolhatnék, az ajkunk máris összeérhetne, ha két másodperccel közelebb, egyenesen csókba fulladhatna a beszélgetésünk. de én csak elmosolyodok, ilyen közelről látom az arccsontodon megülő színes kis csillámokat ezer felé nevetni.
- Nem, nem Charlee… neked kell akarnod, én jó fiú vagyok egy estére, nem emlékszel? – Az ajkam éppen csak a tiédet súrolja kínzó élességgel hasítva bele a testembe, ahogyan feléd súgok. Csiklandós érzés bontakozik ki a szám szélén, megszédít, és megrészegít, mégis csak nevetve húzódom hátrább, mintha tökéletesen játszhatnám ezt a játékot. - És mit csinálnak a jó gyerekek egy ilyen helyen? – A szemöldököm kihívóan csúszik a homlokomon feljebb, ezernyi kívánatos lehetőséget kínálva neked, ezernyi elsuttogott titkos helyet, ahol aztán könnyűszerrel eshetnénk egymásnak.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 23, 2020 3:52 pm
Remus & Charlee
Common love isn't for us


Olyan ez a tánc, mint a láz, amely a bőröd alatt ég, de ezt nem vírusból lobban fel, nem a sejtjeid okozzák, hanem a szíved, belemarja a vénáidba azt a fajta remegő érzést, amit akarsz, dorombolásra hajtja a testedet, egyenesen bele a másik karjaiba. Mint egy felszökkenő régi dallam, egy kóbor macska, ami mindig, mindig visszatér hozzád; olyan ez az este nekem, füsttel tüzelt, izzó vágy. Valami megismétlése, csak teljesen kifordítva és másik köntösbe borítva.
Mintha a „mi van, ha…” elgondolásaim valóra válnának, az összes egyszerre, amit akarok és az összenyom, szétlapít, de nem a föld felé visz, hanem Remus felé. A latin énekes túl búgó, túl csípő-ringató szeszélyes zenéje elterül a testemen, ahogyan még jobban belemászom Remus ölelésébe.
Ez egy táncba szorult élet, egy táncba szorult lehetőség, egy táncba rágott múlt, egy táncba rágott esély. A mosolya huncut, az illata rám ragad; mentával kevert farkastappancsok. A hangja olyan, mint egy számomra kitalált édes kísértés, ahogyan a nyakamba búgja, hogy most jó kedve van.
- Lehetne töbször is ilyen jó kedved – lehelem vissza, nem beletörve a zene ritmusába, mert tudom, hogy Remus úgyis meghallja. Az ajkáról áramló forró levegő cirógatja a nyakamat, kéri, hogy nyomjam magam felé, minden lehetséges módon, talán túl erősen és erőszakosan. Habár fülem a zenére tapad, nem tudom nem észrevenni a lélegzetének változását, akadozó ritmusát, ahogyan sandán hátranézek rá.
Beleborzongok, belemorgok, ahogyan ajka a nyakamra tapad; egyszerre lesz ez túl kevés és túl sok nekem. Mások tekintete mar belénk, valahogyan ez megszűnteti a zene ritmusát, a nyakam pedig fázik, holott nincsen túl hideg, csak hiányzik Remus ajkának az érintése.
Utolsó pillanat, ő is morog, a farkasa az enyémhez igazodik, ha látnánk, biztosan üvöltenénk a Holdra. Lecsitít, hogy maradjak csendben, engedelmeskedem, de csak most az egyszer, lábaim a pulthoz kísérnek. A szaga követ, a bőrömben van, de a tömegben is felém tekereg.
- Bébi? – arrogáns lenne, felrántott szemöldökkel, ám Remus ujjai az enyémekhez érnek, ahogyan elveszi a poharat és ettől minden él tompa lesz a hangomban. – Végül is jobb, mint az idegesítő picsa – torokköszörülés, de így is rekedt az érintésétől a hangom. Miért nem elég?
Megbabonáz, ahogyan a zsebéből elém varázsol egy tablettát; olyan színe van, mint a lusta hasú kék égnek, ami lilával és perzselő naranccsal van színezve, mielőtt nyugovóra tér. Remus kínzóan lassan harapja szét, látom a nyelve táncát és az ajkai kígyómozgását, ahogyan kísérő nélkül veszi be. A torka mozgása megbabonáz, úgy nézem őt, mintha nem létezne más, se gravitáció, se levegő, csak Remus, mert ő minden.
Silas figyelmeztetése cseng a fülemben, hogy nekem elegek a gyógyszereim, nem kellenek a partidrogok. És én mégis Remus ujjai felé nyújtom a nyelvem, a szárnyalás felé, szinte megbosszulva az ő érintését harapok rá az ujjára, lecsalva róla a pirulát. Keserűen édes íze van, ahogyan leöblítem az alkohollal.
- Pontosan mit is kell éreznem? Mennyi időm van hátra, hogy még az eszemnél maradhassak és mondjuk… hazataxizhassak? – közelebb lépek hozzá, de szent ég, ilyen gyorsan egy gyógyszer sem hat, ez biztosan valami más, valami kísérteties halálvágy a részemről, hogy belefulladjak azokba a jégkék szemekbe… - Szóval, miért is nem tartasz elég lazának? Talán szeretnéd, hogy valami ostoba strigulaként égjek a bőrödön, ahogyan a többiek tették? – még közelebb, még, az egyik combom kacéran a lábaihoz simul és úgy érzem, hogy önmagamat otthon hagytam, vagy Silas gondjaira bíztam; epekedek, hogy reagáljon rám, a tekintetem az arcára tapad. – Vagy az volt a baj, hogy nem másztam rögtön bele a szádba? – pöckölöm meg az ajkát, túl kihívó vagyok, mindenből túl, mintha nem ismerném az aranyközéputat, mintha a lábam csak a szélsőségek talaját koptatná.
Vagy, ez mind Remus hibája?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 23, 2020 2:07 pm
Huncut mosolyt fest rám az ellenségeskedésed, egészen bevonz, izgalmas játékokat kínál, visszautasíthatatlan téttel, nekem pedig nincs sok választásom, minthogy beszálljak a játékba, legalább egy all in értékű téttel. Ha nem itt lennénk, ha nem ilyen helyzetben, ha a sok évvel ezelőtti éjszaka ma lenne, akkor már rég veszítettél volna, olyan könnyedén tudnálak az ujjam köré csavarni, mint amilyen hamar váltál tőlem borzalmasan idegessé.
A testünk pontosan tudja mit kell tennie, helyettünk gondolkozik. Az én agyam már amúgy is régen elköltözött a fejemből egészen máshova, csak néha mászik oda vissza, hogy egy kis gondolkodást erőltessen ki magából, de nekem elhiheted bébi, ez nem az a pillanat, amikor bármelyikünknek is gondolkoznia kellene.
Tökéletesek lehetnénk, a testünk egymásnak simul, és egy pillanatra megáll körülöttünk a világ, csak mi mozgunk a latin zene feszültségkeltő ritmusára, csak rád és rám szűkül össze a világ, ahogyan felém hozza a friss kókusz illatod a bőröd mozgása, még a szememet is le kell hunynom, hogy ne kapjon el újra az őrület, ami annyi évvel ezelőtt rám ugrott. Lesből támadt és te adtál neki parancsot.
Szórakoztató, nem gondolod? Hogy engem hibáztatsz, hogy olyan hevesen estél nekem, aztán pedig olyan könnyedén merészkedtél egészen az ágyam széléig, ahol aztán hanyag módon ott hagytad egy darabod, hogy engem menekülésre késztess.
- Hát, most elég jó kedvem van. - Búgom a zene ritmusától teljesen eltérő ütembe, kipocskondiázva a forró lüktetést a hangszórók felől, lehűtve a saját forró kedélyemet.
A légzésem akaratlanul is a csípőd mozgásához igazodik, és ezen a ponton már nem érzek semmit rajtad kívül, elszédítesz, éppen csak meg tudok kapaszkodni a villódzó fényekben, mielőtt alábuknék a feneketlen mélység felé.
Túl kihívóan viselkedsz, az ajkaim egészen a nyakadhoz tapadnak, lecsókolják onnan a parfümöd keserű ízét, mielőtt elhúzódnék, vágytól fűtött tekintettel emelem a tekintetem a velünk szemben lévő lányra, talán ott lehetett a fönti kanapén, nem tudnám már megállapítani. Rajtad kívül itt mindenki olyan egyforma, egyforma illat, egyforma hajszín, egyformán rövid nadrágok, egyformán forró pillantások. Csak te vagy igazán élő, a hely szíveként lüktetsz a kezem alatt, és ha arról lenne szó, én évekig tudnék itt maradni veled így, ebben a tökéletes pillanatnak látszódó hazugságba zárva, az irigy tekintetek savanyú éle alatt. - Cssss, csak élvezd a pillanatot. - Még egy másodpercre, ahogyan egymásnak feszülünk, ahogyan a bennem élő farkas jótékony morgással adja tudtodra elégedettségét, ahogyan a fény megkarcolja a bőrünket, ahogyan a zene körbeölel, ahogyan a fülledt levegő páraként ránk száll, amíg már a bőröm megnedvesedik a forróságtól.
Túl hamar lesz vége, vagy az is lehet, hogy túl későn, pórázon vezetett kutyaként követlek pár lépés távlatából, félig bizonytalan mozdulatokkal, hogy aztán a pultra támaszkodhassak fél kézzel és forró, sosem lankadó figyelemmel kövessem minden mozdulatodat.
- Kösz bébi. - Kulcsolom az ujjaimat a pohárra, vészesen ügyelve, hogy az ujjaim a kezedre is egy másodpercre ráfogjanak, forró, ezernyi kisülést okozva bennem. Magam elé húzom a poharat, a pultra helyezem, hogy addig is a másik kezemmel a farzsebemből egy apró tablettát húzhassak elő. Gyönyörű kék, észveszejtően pasztel. A testvérei már bennem zubognak én mégis rád kacsintok mielőtt elharapnám valahol majdnem ketté a kis bogyót és kínzóan kihívó tekintettel folyadék nélkül gyűrném le. - Gyerünk Charlee, ez majd eléggé ellazít. - A szád felé tolom az ujjaimat, azt remélve, hogy a nyelved nyújtod majd érte.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 19, 2020 4:08 pm
Remus & Charlee
Common love isn't for us


Bosszant, ahogyan dülöngél, bosszant, hogy szeszgyár szaga van, bosszant, hogy nők élvezetének ezreitől bűzlik, sikkantásokat csal a fülembe, de ami legfőképpen bosszant az az, ahogyan végigmér; akadozó tekintettel, némileg leminősítve, legszívesebben levetném ezt a nevetséges hacukát, mert ez is csak egy álca, a felejtésé. Értetlen lélektükrökkel mered rám, a vállát rázza és én úgy érzem, mintha egy olyan párbeszédnek lettem volna a szemtanúja, amiben nem vehettem részt.
A tekintete úgy dönt, hogy megtiszteli a szemeimet is, hazug mosollyal hazudja azt, hogy nem hazudik – és ez mind borzasztóan sok szóismétlés.
- Hát téged ma estére biztosan nem – nem reagálok a mosolyra a szája szélében, vagyis nem reagálok mimikával, pedig a szívem csalfa módon kopogtat a bordáim mögött. Megint a vállát rázza, kezét zsebei mélyére rejti, én pedig csak állok a tömeg közepén, emberek akadnak belém; egymásba gabalyodva táncolnak, mámorban élvezik az estét. Na és én? Józanító fasz módjára állok egy buliban. Van ennél nagyobb szégyen?
A szemeit forgatja, a szavai olyanok, mint egy burkolt bocsánatkérés, de már késő, mert én előbb ragadom meg a felém nyújtott kezét, mintha az lenne a fulladozó számára az utolsó lélegzetvétel a fulladás előtt, mintha egy mentőöv lenne a borús viharban dülöngélő tengeren. De elmos az ár, ahogyan a testünk összesimul, olyan, mint hazaérni, de mégsem, mert minden idegszálam borzolódva nyúl felé, lesi a mozdulatait, hogy időben reagálhasson; maradhasson és menekülhessen. – Van olyan, hogy neked jó kedved van? – kérdezem tőle pimasz módon a tánc közben, a zenét nem túlharsogva, mert tudom, hogy meghallja.
A keze jólnevelten kúszik végig rajtam, a körmeim a felkarjába marnak, csak úgy. A tekintete éget, perzsel, itt nincs ruha meg bőr és csont, hanem két pusztító lélek találkozása. Megfordít és magához húz; a hátam tökéletesen illik a mellkasához, a csípőm az övéhez. Nem, nem dörgölőzők oda hozzá, nem, nem nagyon, csak egy kicsit. A fülembe súgó ajkai kedélyborzolók.
- Akkor ne hajtogasd, hogy ez csak egy tánc, mert ettől olyan, mintha nem csak ennyi lenne – nyomom a nyakamat még jobban hozzá, a szájához, mert ez kísértés, a régmúlt emléke, amelyeknek nem bírok nem eleget tenni. De Remus megáll; magányos fa a viharban, ostromolják a mellettünk elhaladó diszkópatkányok. És őszinte tekintetétől lekonyul a szívem, kicsorbul, kifordul, mert hinni szeretnék neki.
- Tudom, hogy nem érdemeltem meg – rázom felé a fejemet, ajkamat beharapva. Aztán közelebb lépek hozzá, akarok neki adni egy lehetőséget, nem csak neki, magamnak is, úgyhogy ujjaimat a felkarjára fűzöm lazán, nem birtoklóan. – Igyunk valamit – csillan rá a szemem, nem kérés, nem parancs, csak ajánlat, aztán a bárpult felé töröm magam, kezem lecsúszik róla, a tekintetem csak egyszer billen hátra, hogy követ-e.
Aztán két röviditallal fordulok, bele a tömegbe a pultnál, semmi üdvözült mosoly, csak mosolynak aligha nevezhető ajakráncolás. – Ha már ez múltkor kimaradt… - lendítem felé az egyik poharat és közben próbálom visszatuszkolni a gondolataimat ép, reális mederbe, hogy mennyi, de mennyi minden maradt ki…
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 19, 2020 2:10 pm
Dülöngélve , összeakadó szemekkel nézek csak rád, az egyik szemöldököm a magasba is szalad, nem feltétlenül értem, hogy ezen a ponton most mi bajod is van, amiért így összefont karokkal kell velem szemben állnod. A tekintetem persze az arcodról a felsődre csúszik, az arckifejezésem pedig egyfajta más értetlenséget mutat feléd, és ha józanabb lennék biztosan megkérdezném, hogy mi van rajtad, de se nem vagyok józan se nem tartozol nekem semmilyen magyarázattal, úgyhogy inkább csak megrántom a vállamat, miután ezt teljesen sikerül tisztáznom magamban magammal. Persze azért elhúzom a számat, rettentően hajazol azokra a lányokra, akikkel az előbb odafent enyelegtünk, keveset takaró cucc és émelyítő parfüm ölel körül, igazi hívogató szó az olyanoknak, mint én. Mintha csak kiragasztottad volna magadra, hogy össze akarsz feküdni valakivel, tök mindegy, hogy kivel, csak az a valaki elég erősen markoljon a hajadba ahhoz, hogy a fájdalom visszarántson az életbe.
- Nem hazudok. - Tárom szét a karjaimat hamisan mosolyogva, miközben a tekintetem a melleidről visszakapaszkodik a szemeidhez. Figyelmen kívül hagyok mindent, amit ott látok, nem olvasok ki belőle semmilyen szomorú érzelmet, semmit nem képzelek oda, ahhoz túl beszámíthatatlan vagyok. - Egyébként nem tudom mit vártál. - A kényelmetlen hangnemet valamennyire enyhíti a mosoly a szám szélén, meg az hogy megrántom a vállamat, és a tenyereimet bedugom a farzsebembe. Te látszólag feleannyira sem vagy elázva, mint én, és valamiért úgy érzem, hogy ez lehet minden bajunk kulcsa, és én csak tényleg szeretném felajánlani neked, hogy a farzsebemben lévő ekin osztozzunk meg ketten, mint két jól nevelt farkaskölyök, de valahogyan abból ahogyan itt állsz, ebből az ellenségeskedő, magadat védő pozícióból úgy érzem, hogy nem értékelnéd eléggé minden próbálkozásomat.
Csak összepréselem az ajkaimat, ahogyan küldesz. Azt hiszem én lennék a legboldogabb, ha most haza tudnék menni, ha le tudnék lépni anélkül, hogy egy kicsit közelebb akarjak kerülni hozzád, csakhogy ez szinte lehetetlen. Ezért is lépek közelebb, ezért is nyúlok feléd, ezért is kérlek.
- Beismerem, hogy fasz voltam aznap, de nem éppen jó kedvemben kaptál el. - Forgatom meg a szemeimet, mielőtt a mozdulataidra nem kezdenék el fókuszálni, és mielőtt a világ be nem szűkölne rád és rám. A zenén kívül és rajtad kívül minden más úgy mosódik el, mint egy rosszul fókuszált kép. - Jó fiú leszek ígérem. - Súgom sokkal rekedtebben, mint ezelőtt, és valahogyan veled egy ritmusban kezdek el mozogni, hogy tökéletesen összeillő darabok lehessünk ebben a hatalmas puzzleban. A kezeim azért elég óvatosan, akár a kora reggeli harmat, simítanak végig a karjaidon, a derekad vonalán, és mielőtt számodra kéretlen terepre fordulhatnának, inkább visszafordulnak.
A tekintetem azért minden pillanatban elég éhesen fal föl téged, levetkőztet, és csak másodpercekbe telik, hogy megfordítsalak, úgy simuljak hozzád. - Ne feszülj be, ez csak egy tánc. - Súgom tőled részegen a füledbe, a tenyereimet meg egészen a csípődre feszítem egy másodpercre, hogy aztán eltávolodva megpörgethesselek, hogy újból szemtől szemben szemezhessünk egymással. - Sajnálom a múltkorit. - Állok meg hirtelen kiszámíthatatlansággal a mozgó tömegben, alkoholpárában fürödve, de egészen őszinte tekintettel. - Nem kellett volna olyan parasztnak lennem veled. Nem érdemelted meg. -
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 17, 2020 6:46 pm
Remus & Charlee
Common love isn't for us


A szavak ritmustalanul, akadozva törnek elő belőle, koncentrálnom kell, hogy a szavakat helyesen kössem egymáshoz, ahogyan incselkedőn súgnak a fülembe, de vonzó élüket elveszi a többi, rajta érzett nő élvezetének a szaga. Mert ennek mocskos szaga van, nem pedig illata.
A lehelete a nyakamat súrolja, fogalmam sincsen, hogy mit tenne, ha nem pördülnék ki az öleléséből. A karomat védekezőn kulcsolom össze magam előtt, most már bánom, hogy ennyire kihívó göncöt rágattam magamra, mert nm neki kellett volna beragadni ebbe a cselesen szőtt hálóba. Nem válaszolok a kérdésére, csupán megforgatom a szemeimet, reménykedve, hogy kellően részeg ahhoz, hogy ne vegye észre a túl élénken csillogó könnycseppeket.
- Legalább ne hazudj – rázom bele a fejemet suttogó hangjába, a szívet megragadó hazugságaiba, amelyek marokba fogják az érzéseimet, hogy még véletlenül se tudja tőlük megszabadulni. – Féltékeny, én, egy rongyra, amit egyszer használsz és kidobod? Ennyire ostobának nézel? – szegem fel pimasz módon az államat, ahogyan egy alkoholmámoros mosoly kúszik az arcára, nekem pedig hányinger a gyomromba. Ő is megrázza a fejét, a teste alig észrevehetően elkezd imbolyogni ettől a mozdulattól, én pedig majdnem ösztönösen nyúlok felé, hogy ne essen baja. De visszarántom a kezem félúton.
És ő mégis, mintha a mozdulataim kifordított tükre lenne; tiltakozó módon fonja össze kezét mellkasa előtt, felém nyúl, de mégsem, mert a benne ragadt csöppnyi józanság és arrogancia gyorsan pofon vágja.
- Akkor megharapnak, Remus és átdobom őket a klubbon keresztül. Ne keresd a kifogásokat, csak menj – idézem meg ujjaimmal egy ember lábát és a kijárat felé intek vele. Nem, nem azért, mert a felém nyúló kezétől valami eszmétlen robajjal dobbant meg a szívem, előrántva minden eltemetett érzést, felborult a védekező rendszerem, mint egy béna könyvespolc, aminek eltörött az egyik lába. Nem azért, mert tudom, hogy ha most nem távozik valamelyikünk, akkor itt ragadunk, belemászva abba a pillanatba, amelyik csak fájdalmat okoz.
De erre Remus a kezét felém lendíti, én az ajkamba harapok attól a koordinált és meglehetősen heves táncmozdulattól, amit leművel a szemem előtt. Közelebb lép hozzám, az illata megcsap és a sok felszínes dolog alatt érzem benne az igazi lényét, a farkast, ami szűköl, mert akar valamit, amit nem kaphat meg.
És én mégis az övébe helyezem a kezemet, ahogyan haptákba vágja magát, a hamis ígéreteitől, amik lélekborzolóan tépnek a fülembe és amiknek hinni akarok, csak képtelen vagyok bevallani magamnak.
- Kapsz egy estét, egy táncot – ismétlem a szavait halkan, a szememet az övébe szegezve, ahogyan közelebb táncolok hozzá -, de nem kapsz egy folytatást, csak egy befejezést. És nem Remus, nem megyünk sehová, hogy a saját szobádban pocskondiázhass – az arcom kifejezéstelen, a szavaim hűvösek, az érintését próbálom kizárni a gondolataim közül, mielőtt túl mélyre fészkelnék magukat.
A latin zene – és hála az égnek, hogy fogalmam sincsen a szövegéről – dübörög a talpam alatt, a csontjaimba rágja magát, a vénáim egy ritmusra dobognak a zenével, először a kezem mozdul meg, ahogyan Remust közelebb rántom magamhoz, majd a lábaim és levégül a csípőm. És ahogyan tekergek vele szemben, neki, mellette, a füléhez hajolok figyelmeztetően, egyáltalán nem finomkodva harapok bele a cimpába:
- Ha visszaélsz a helyzettel, a kedvenc végtagod bánja.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 17, 2020 6:27 pm
Ellenkezés illatod van, és néma gyűlölet, amit más esetben már messziről kiszimatoltam volna, de most, ilyen állapotban, csak így a nyakadba veszve érzem igazán a keserű mellékízt. - De most mégsem lehet ugyan az a vége, mint múltkor, nem igaz? - Meg-megakadó szófoszlányok törnek utat egészen a bőrödbe, a fogaim már készen állnának, hogy megmarjanak, csak most lágyabban, kedvesebb éllel, izgató hegyvonulatokat rajzolva, csakhogy te idő előtt húzódsz el, én meg csak ingatagon állok ott a hiányodban, tekintetem alig tud rád fókuszálni, pedig itt állsz előttem, megtöröd a testek hullámzását, szirt vagy az emberek tengerében.
- Pedig én rólad álmodtam. - Suttogásra csitított hanggal vallom csak be neked, arcom lágyan rándul egyet, valami mosoly félét villantana feléd. - Közben meg alkoholban és nőkben fürödtem. - Kuncogok föl egészen dülöngélve. - Csak nem féltékeny vagy? - Kihívó, részeg mosoly terül el az arcomon, betölti az ott lévő teret. Lassan rázom meg a fejemet, tüntetőleg, minden forogni kezd velem, a hajszálaim verdesik a homlokomat.
- Nem mehetek el. - Nem, nem, nem. Ezt üvölti az egész testtartásom, ahogyan összefonom a mellkasom előtt a karjaimat. - Nélküled legalábbis nem. - Érces mozdulattal nyúlok feléd, de végül nem érintelek meg, csak az aurád vonalát rajzolom köréd.
- Honnan tudjam, hogy nem harapnak majd meg? - Viccet csinálok a múltunkból, mintha lenne hozzá jogom, hogy megbolygassam.
- Különben is tartozol nekem egy estével, egy tánccal és egy folytatással. - A kezemet úriembereket megszégyenítő határozottsággal mozdítom feléd, a spanyol zene latinos ütemére máris megmozdítom a testem, tökéletes ütemben, hogy bemutassam képes vagyok még koordinálnia  részeg gondolataimat. Engesztelően lépek is egyet közelebb.
- Megígérem, hogy jó fiú leszek. Mit szólsz? - Haptákba vágom magamat, megcsúszva, ittasan, hatalmas vigyorral a haragodat messze söpörve. - Vagy akkor most egyedül kell táncolnom? - A nők illata elmossa ennek a mondatnak az élét, hiszen mindketten tudjuk, hogy nem könyörögnék még sokáig neked, ha nem adnád meg magadat.
- Vagy jobb szeretnél lelépni? - Az ajkamat a sok alkohol szárazságától nyalom meg türelmetlenül, s kitágult pupilláimmal úgy nézek rád, mintha a világot ide tudnám helyezni a lábad elé, neked semmi más dolgod nincs, csak elhinni.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 17, 2020 5:56 pm
Remus & Charlee
Common love isn't for us


Mint kiderül, Silas az a fajta barát is, akit felhívhatsz, amikor az ágyadon pörögsz unalmadban, be- és kicsavarva magad a takaródba, medvecukrot rágsz, a gyógyszereidet pedig mocskosul nincsen kedved bevenned.
Aztán közli veled, hogy irgalmatlanul gyorsan kapd össze magad, vedd be a gyógyszereidet – legfőképpen azért, mert hamarabb beüt a pia -, és egy óra múlva találkozzatok ott, ahol először megismerkedtetek. Úgyhogy, mivel képtelen vagyok nemet mondani neki, mert végre valakin érzem, hogy nem csak egy jól fizetett kolonc vagyok a nyakán, ezért tényleg összekapom magam.
Neccfelsőt halászok elő, ezeréve turkáltam valahonnan, megeshet, hogy loptam is. A csonka szívem a szokásosnál is kifacsarodottabb, ha arra gondolok, hogy Remusszal hogyan fordult át a beszélgetésem egy bosszús rémálomba, a jó érzéseim hogyan fordultak ellenem és döftek hátba. Szóval nem veszek a felső alá toppot, csak csipke melltartót, a lábamat második bőrként feszülő fekete nadrágba bújtatom, mert ma nincsen kedvem a szoknyához, de a bakancs, a széttaposott, otromba darab, amitől én leszek én, az elmaradhatatlan.
Egy órával később – és számos új itallal megismerkedve – Silasszal a klub vad zenéire rázzuk magunkat, vigyorgunk egymásra, ő bevesz egy fehér kis kacsintó tablettát, ami eltűnik a nyelve alatt, de nekem nem ad belőle. Azt mondja, az én gyógyszereim elég durvák anélkül is. A zene a bőrünk alá mászik, második szívként dobol bennünk, de legfőképpen bennem, ahogyan az alkohol – ha csak órákra is – de homályossá mossa bennem Remus emlékét és illatát.
A hajam alá nyúlok, megemelem, egyrészt mert melegem van, másrészt, mert illik a zene dallamváltozásához ez a mozdulat, erőteljesen megindulok a föld felé, Silas nevet rajtam, közben valahonnét rágót dob a szájába.
Aztán a mosolya lefagy, a tekintete mögém fókuszál, de én nem fordulok meg, biztosan csak a múltkor negyvenéves hölgy. De ez az illető megszólal és minden kétségem elillan azzal kapcsolatban, hogy ki is lehet ő. A zene megdermed a vénáimban, a mozdulatam hirtelen állnak meg, mintha ők is rettegnének attól, hogy mi fog történni.
Mielőtt válaszolhatnék, hozzám simul, a nyelvemre fojtom a megjegyzést, hogy múltkor is pontosan ugyanígy történt. Remus keze hozzám simul, a tenyere égeti a bőrömet, ahogyan a csípőmet markolja, fejét a nyakamba fúrja; ekkor tekeredik rám az illata. Ezernyi nő sikolyokkal teli orgazmusa dalol a bőréről, az alkohol mélyebb árnyalatokba festi a mentát, és van valami édeskés, mégis kedélyt borzoló illat, amit sehová sem tudok tenni… Hasonló, mint ami Silas felől árad, akinek bólintok, hogy mehet, ha szeretne. Ezt nem kell látnia.
- Igen, múltkor is pontosan ugyanígy kezdődött – sziszegem neki, fürge macska módjára táncolok ki a karjai közül és perdülök vele szembe, noha ő úgy bújik hozzám, mintha nem borítaná be ezer nő illata. Sírni akarnék, szétverni az arcát, vagy legalább valamit ebben az átkozott teremben. Most nincsen másik út, most nem borulnék a nyakába, nem kulcsolnám a lábam a csípője köré, csak egyszerűen elmennék.
- Sajnos ez kibaszottul nem egy álom, mert ha az lenne, te nem lennél benne. Mondjuk, nem is értem, miért beszélek, olyan szagod van, mintha egy hete alkoholban és nőkben fürödnél – fintorodik el az orrom, ahogyan hátrébb lépek tőle. Menni akarok, elszaladni, menekülni előle, mert kitudja, mikor fordul át saját maga rosszabb változatába. – Menj el, Remus. Nem akarom még egyszer meghallgatni a véleményedet rólam és ahogyan mondod, tartanám magam az ígéretemhez. Amilyen részeg vagy, úgyis elfelejted…  
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 17, 2020 5:37 pm
Én már éjfélre totálisan szétcsapom magamat. A kokain, amit titokban szívunk föl Bartieval még az elején, mostanra kibontotta jótékony szárnyait már, és a szórakozóhely egyszerűen átváltozik valami izgő-mozgó basszust árasztó gömbbé, ahol a fények néha elvakítanak, és a hozzám simuló testek közül egynek a gazdáját sem tudnám megnevezni. Ismeretlen lányok nyomulnak oda hozzám, ismeretlen lányokhoz nyomulok én hozzá, a zene mozgat, a kokain tovább rezegtet, és a végére, már valami flancos VIP flancos foteljében fekszem, napszemüveggel a fejem tetején, szétcsúszva, üvegpohárral a kezemben, bámulva az odafönt táncoló fényeket.
Nem igazán tudnám már megmondani, hogy mi történik velem. Valaki az övemért nyúl, valaki meg csak húz fölfelé. Idegen lányok ízét érzem a számon, a szagukat nyomjelként hagyják rajtam, én meg csak hagyom hogy árként sodorjanak el, hogy elmossák a te illatú ágyam emlékét, hogy a flancos fotelben flancosan oda nem illő dolgok történjenek, amire csak félig tudok visszaemlékezni. Félig kaptam a lányok hajába, félig hagytam, hogy irányítsanak, élesen nyögjenek, harapjanak és úgy tegyenek, mintha nem mind egy szétcsúszott állapotban lennénk, mintha én közben nem rád gondolnék.
Percekkel utána csak fekszem, bámulom a fölöttem táncoló fényeket parfüm és női orgazmus illatban fürdőzve, magányosan vadul zúgó érzelmekkel, elégedetlenséggel, türelmetlenül.
A kezemben összetörik a pohár, és nekem nincs másra szükségem, csak hogy lelépjek innen.
Kimászok a szorosan ölelő karok tengeréből, lebotorkálok a földszintre, és le akarok lépni. Az öcsémet is gond nélkül hagynám itt, ha nem érezném meg az illatod egy elfúló fordulat közepette. Farkas ösztönöm rögtön a nyomodba ered, egy oszlopnak támaszkodva - és ezen a ponton ki kell kötnöm azt hiszem, hogy mindenképp az oszlopnak volt szüksége rám, és nem nekem őrá - figyellek a táncparketten. Vadászok ösztönössége kúszik a bőröm alá, elkapnak azok a bizonyos emlékek évekkel ezelőttről, és mire föleszmélek már ott állok mögötted, hogy az idegen kezeket erőszakos éllel söpörjem le rólad. Vad morgás szakad ki belőlem, figyelmeztetően, neki szánva, jelezve, hogy bármikor szétkaphatom, hogy még ebben az állapotban is tudok nagyot harapni.
- Nocsak, nocsak. Ismerős mozdulatok. - Az elfogyasztott alkohol mennyiségtől megakad a nyelvem, mégis úgy simulok hozzád, mintha máshoz nem is igen passzolhatnék. A tenyerem egészen a csípődre kúszik, úgy szorítalak magamhoz, a fejemet a nyakadba fúrom, és te jó ég, végigbizsereg az egész testemen a zene, dübörög az ereimben, felzaklat, ahogyan felzaklatsz te is. Koordinálatlan mozgások közepette a nyakadba morranok. - Azt ígérted soha többé nem látjuk egymást. Akkor most álmodom? Csak úgy bújok hozzád, lágyan, kedvemre való mozdulatokkal a zene ritmusával szinte teljesen megegyezően. Azt akarom, hogy tüntesd el mindenki más illatát rólam, hogy beboríts, hogy többé ne érezhessek mást csak vattacukor és kókusz illatot.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Charlee & Remus
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Remus & Charlee
» Remus & Charlee
» charlee && romulus
» Carrie & Charlee
» Charlee && Silas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: