Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Benji && Mack


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 15, 2020 10:01 am

two colors in my head

benji && mack

Egy nő – visszhangzom vigyorogva, még a szememet is megforgatom. – Huszonhárom vagy, Benji, hacsak nem sugar mommykkal nyomulsz, akkor azért ne essünk már túlzásba – teszem hozzá egy vállvonás kíséretében, majd kissé bambán átveszem a narancslevet, és egyelőre érintetlenül leteszem magam mellé az asztalra.
Köszi – mondom, és megint megrándítom a vállamat. – Biztos? Mármint az én agyamat biztos baszná, hogyha aludni próbálnék, és valaki itt motoszkálna a konyhában. Felkeltettelek? – Turkálom még egy kicsit a villával a kajámat, aztán horkantva felröhögök a válaszod hallatán. – Hát, ha az íze miatt eszed, akkor előre is sajnállak, de hé, ha mindenféle diétás fosra vagy ráfagyva, akkor még az is lehet, hogy be fog jönni. Én utálom minden egyes falatját, de ez van.
Amúgy nem vagyok rossz szakács – ez plusz egy pont lehetne a lakótárs-témában –, de csakis olyasmit tudok rohadt jól elkészíteni, ami tele van kalóriával. A sajttal töltött hamburgerem után mindenki meg szokta nyalni mind a tíz ujját – mondjuk, mivel azt nem lehet nem mocskosan enni, nem csoda –, a steakem véresen az igazi, a sajttortámnak meg mindenki a csodájára szokott járni, de ehelyett köcsög brokkolis tésztát kell ennem, és még ez is majdnem cheat foodnak számít.
Fél falattal a számban tolok egy hm kérdést, miközben felpillantok rád, és nincs is lehetőségem igazán tiltakozni, mert sem teli szájjal beszélni, sem félrenyelni nem akarok igazán. Persze, az utóbbi azért majdnem összejön.
Öm, igazából ez csak a pszichós kollektív emlékezet vizsgámra kell, egy disszertáció arról, hogy milyen hatással volt Washington és az egész világ életére, hogy napvilágra került ez az egész kavalkád, ami itt van, de...
Hiába is tiltakoznék, mert olyannyira belelendültél, hogy eszemben sincs félbeszakítani.
És milyen, amikor fel akarsz vágni, Benji? Ja, persze, amikor arra célozgatsz, hogy nők sikítozzák a nevedet – jegyzem meg, mielőtt elhúznám a számat. – Igazából nem érdekelnek annyira a boszorkánymesterség részletei, ha már itt tartunk. Annyira pont tudom használni az erőmet, amennyire nekem kényelmes, de eddig ahányszor másik boszorkánnyal vagy varázslóval találkoztam, mindegyik csak okoskodni bírt, meg mindenféle mélyenszántó bölcsességeket baszatott, aminek szerintem semmi köze nincs ahhoz, hogy a világ működik – ingatom a fejemet, aztán feladom már ezt a kurva brokkolis tésztát, mert tényleg hiányzik belőle minden, amitől finom lehetne. PÉLDÁUL A SZÉNHIDRÁT.
A tészta helyett a tollam végén kezdek rágódni.
Konkrétan jobban félek attól, hogy egy, a pártfogódhoz hasonló, hatszáz éves matuzsálem elkezdje nekem osztani az észt, mint hogy átmegyek-e a szigorlatomon. Rohadtul nem érdekel, hogy mi az életük célja, az meg pláne nem, hogy szerintük az én életem célja mi kellene, hogy legyen, érted? Nem találkoztam még vámpírral vagy farkassal, akit annyit baszogatnának azért, mert vámpír vagy farkas, mint engem azért, hogy boszorkány vagyok. Vadidegenek úgy érzik, hogy joguk van beleugatni az életembe. Vagy veled is ezt csinálják? Megjelennek random vámpírok melletted az utcán éjszakánként, és tippeket adnak, hogy hogy szívd ki mások vérét, vagy hogy mikor változz denevérré? Jó, gondolom, tökre nem tudsz denevérré változni, de most érted a lényeget, nem? Te nem akarnád leütni őket a picsába?



◉ 488● jamie xx - girl ● <33
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 15, 2020 2:24 am
wildest dreams, put some faith in me
Benjamin && Mack

A napirendem mindennap megismétli önmagát, nem változik, rutinszerűen behúzom a függönyöket napfelkelte után és a félhomályban elütök jó pár órát, amíg nem tudom magam hasznosítani. Az ágyam alatt porosodó dobozok társaságában töltöttem a napom, bár nem a kartonlapok adtak elfoglaltságot, a bennük rejlő könyvek. Néhány ősi írás, amit még magam sem tudok feldolgozni, de ezek fejtegetésében legalább sikeresen elvesztem az időérzékem. Tisztában voltam azzal, hogy nem voltam egyedül, Mack jelenlétének zaja a fülhallgatón át is hallható volt, őrületbe is kergetett, de nem szóltam. Sadie, Blaze, no meg én is kedveltük a lányt, hiába volt egy igazán egyedi szerzet. Nem vagyok orvos, de fejben már négy mentális betegséget diagnosztizáltam nála, amiért Sadie a minap jó erősen tarkón is vágott.
A szobám meleg, aranybarna árnyalata a hosszadalmas órák végeztével feketévé vált, így a zárral bíbelődtem egy sort mielőtt egy nyikorgással kinyitottam volna az ajtót. Már nem kell attól tartanom, hogy a félig-meddig velünk lakó lány szeme láttára válok emberféléből hamuvá, hiába oldaná meg száz problémámból mindet. A konyha felé veszem az irányt két okból: az egyik az, hogy arról jön az enyhe csámcsogó hang és a gazdájának illene köszönni, a másik pedig, hogy szívesen ennék valamit, ami végre nem cseppfolyós. Beléptem, és már a nevem hallom egy nőies sikoly ölelésében.
- Általában több erőfeszítést szokott igényelni, hogy egy nő a nevemet kiáltsa, de szia neked is - utolsó három szavam egy torzult, de szórakozott nevetésbe fordult át, majd a hűtőbe nyúlva kivettem a narancslevet és töltöttem két pohárral, odaszállítva hozzá a másodikat. - Ne magyarázkodj, senkit sem zavarsz itt - vágtam félbe mondandóját, Hudson pedig egy felfuvalkodott seggfej, akit szívesen kiköltöztetnék, ha tehetném. Erre a látványra pedig jobb volt kijönni, mint amilyenekkel az átokként emlegetett lakótársunk szokott minket fogadni. Mack egyértelműen, visszavonhatatlanul bele volt esve Blaze-be, ezt a hülye is észrevette, csak az a probléma, hogy sem Sadie, sem Blaze nem a legélesebb kések a fiókban. Ezért is volt ez egy kimondatlan titok köztem és Mack között, s ezért sem erősködtem, hogy költözzön ide Hudson helyett. Kellemetlen lenne neki. Megragadtam a szék háttámláját és vele szemben leültem. - Szoktam enni, de nincs rá szükségem. Csak az íze miatt, elfogadom, köszönöm - rázom a fejem egy halk kacajjal, és az életlen kések listájára kíméletlenül felvéstem Mackenzie nevét is, de ő aztán nem bánt itt senkit, így én sem nevezem egyszerűnek. Ő maga is tudta, hogy hülye a kérdésének egy része.
Nagy sóhajjal állok fel a kényelmemből kiszakadva, hogy tányérral és villával térjek vissza az asztalhoz. Szedek magamnak egy valódi gyerekadagot, mert sem az éhhalál nem fenyeget - legalábbis olyan nem, amit Mack brokkolis tésztája megmenthetne -, és amúgy sem enném meg a többiek elől feleslegesen. Hiszen én vagyok a háztartásban az egyetlen, akibe kár az étel, úgyse hasznosítja a szervezetem.
- Mit olvasol annyira? - kíváncsiskodva nyújtózkodtam, hogy kivegyem a szavakat, amik amúgy is bosszantóan aprók és még fejjel lefelé is voltak az én perspektívámból. Pár levésett szót azonban sikerült lelopnom róla és egy pofátlan vigyorral arcára emelem a tekintetem, miközben egy adag tésztát dobtam a számba. - Boszorkánymesterség, ha jól tippelek, fincsi. Bár mi mást is olvasgathatna egy kezdő boszorkány - forgattam meg szemeim, majd hátradőltem a székemben. A brokkoli ízét hiába szerettem, egészen másra vágytam. - Éppenséggel a szobámban pontosan hatvanhét könyvet tárolok a boszorkányokról és minden kis titkukról. A főnököm boszorkány, a legjobb barátom varázsló, ráadásul egy hatszáz éves varázsló a pártfogóm, bár most nem felvágni akarok, csak... bemutatom, milyen tájékozott vagyok - támaszkodom alkarjaimmal az asztalra, cinkos félmosolyra húzódott ajkam, ahogy belegondoltam miképpen tudnám ezt a hasznomra fordítani. Pofátlanul forgattam az ételfoltos villámat az irányába, azt sugallva, hogy talán birtokában vagyok annak a tudásnak, ami az ő tarsolyában kéne legyen. Nem vagyok híve a felesleges csacsogásnak, a boszorkány témára pedig úgy lecsapok, mint molylepke a lámpára. Mack pedig ne érezze magát zavarban, miután megkérdezte, hogy csak nézem-e a vacsorámat, vagy eszek is. - Sok sikert azért, nehéz mesterség, de csak-csak menni fog -
rántottam meg a vállaimat, miután újra szerelmesen visszafordultam volna a tésztámhoz, hogy lassacskán, élvezve minden ízt elfogyasszam.

alcoholic ●●    ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Feb. 12, 2020 8:23 pm

two colors in my head

benji && mack

Úgy eszem az asztalotoknál, mintha a világ legtermészetesebb dolga volna. Sadie a múltkor mintegy mellékesen kérdezte meg, hogy miért is nem lakom nálatok – valami azt súgja, hogy Hudsont szeretné kigolyózni, amit mondjuk megértenék már csak alapból is, mert Hudson elég nagy seggfej tud lenni, de HÉ, mi van, ha én is elég nagy seggfej tudok lenni, csak éppen még nem tudjátok, mert nem laktam veletek együtt SOHA? –, és ez a kérdés szöget ütött a fejembe még annak ellenére is, hogy kapásból negyven ellenérvem lenne.
Például ott van Cica úr! Nagyon rosszul viseli, ha egyáltalán csak vendégeket is fogadok otthon, akkor mit szólna hozzá, hogyha kapásból három emberrel osztoznék még a kecón?
Meg hát... jó, most több nem jut eszembe, de Cica úr már magában felér egy csomó indokkal, mert mégis csak ő Cica úr, nem?
Vagy hát, az is ott van a csomagban, ugye, hogy éppen eléggé fájdalmas Blaze bamba arcát nézni, nos, BÁRMIKOR, amikor rá van fagyva Sadie-re – gyakorlatilag MINDIG rá van fagyva –, és azért ezt befogadni a nap huszonnégy órájában talán még az én, amúgy sokat bíró gyomromnak is sok volna. Tehát maradjunk annyiban, hogy Cica úr mellett azért van még egy elég erős érvem arra, hogy megüljek a seggemen, vagyis otthon.
Ennek ellenére ugyebár most is itt ülök a seggemen, nálatok, még főztem kaját is, olyan szinten jófej vagyok, hogy még nektek is jut belőle, bár megmondom őszintén, fogalmam sincs, hogy te eszel-e egyáltalán, és nem azért, mert egy kibaszott barlangban élek, de mondtam már korábban is, sosem olvastam a Twilightot, és nekem valahogy ez az egész dolog kimaradt. Mielőtt még megszólnál, te például tudod, hogy a szomszédban mit esznek a tízes években bevándorolt írek? NA, UGYE, HOGY NEM! Szóval mielőtt még rasszizmussal meg az inkluzivitás teljes hiányával vádolnál meg, előtte gondolkozzunk el kicsit, okés?
Szóval fél kézzel a villát markolom, és a brokkolis tésztában matatok, amit összedobtam, a másik kezemmel a jegyzeteimet lapozom, a harmadik kezemmel meg, HA LENNE, akkor nyilván a telefonomat nyomkodnám, de azért így is meg tudom oldani, hogy oda is figyeljek fél szemmel. Csak kicsit rezzenek össze, amikor amúgy totálisan hangtalanul megjelensz a konyhában.
Benji! – Köszönés helyett kiáltok fel. Egyes kultúrákban biztos bevett szokás ez is. – Nem is tudtam, hogy itt vagy, bocs. Hudson lebaszott a múltkor, hogy csináltassak kulcsot, szóval, öm... csináltattam? Sadie ideadta az övét. De azért nyugi, fogkefém még nincs itt – teszem hozzá, mielőtt végignéznék az asztalon, hogy egyáltalán lenne-e helyed, ha itt akarnál csinálni, nos, bármit. – Ö, szoktál enni? Kérsz? Vagy csak így... nézed? Ne tegyek fel hülye kérdéseket?


◉ 432● jamie xx - girl ● <33
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Benji && Mack
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mack & Dom
» Blaze && Mack
» Sadie && Mack
» Hudson && Mack
» Hudson && Mack

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: