Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Patricia & Bastien || once upon a dream


Boszorkány

Patricia C. McDermott
Chatkép :
Patricia & Bastien || once upon a dream Tumblr_inline_ogkbv8f1Gw1tfmqoz_500
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
nathalie kelley❞
Hozzászólásaim száma :
158
Pontjaim :
80
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu❞
Fő képességem :
telekinesis❞
Őt keresem :

you're my beginning
and my destiny


Kedvenc dal :
the dye a blood red setting sun rushing through my veins, burning up my skin i will survive, live and thrive: win this deadly game
Tartózkodási hely :
washington❞
Korom :
321
Foglalkozásom :
boszorkány és szövetséges❞


Patricia C. McDermott

Elküldésének ideje -- Csüt. Feb. 13, 2020 8:13 pm



to Bastien



Kevés lény volt a világon, akinek nem mondhattam volna nemet a meghívására, és Bastien volt az egyikük, bár hozzá kell tennem, hogy nem is mondtam volna nemet. Az elmúlt évek alatt, amely során a közös munka és hatalom összekötött minket, kétségtelenül megkedveltem a férfit. Egészen baráti viszony alakult ki kettőnk között, amit kezdetben nehéz volt elhinni, ugyanis eleinte nem tartottuk egymást sokra. Én nem tekintettem kiemelkedőnek, hogy megteremtették vele az első vérszívót ezen a Földön, már csak azért sem, mert mindig is megvolt bennem az a felsőbbrendűségtudat, ami azt diktálta számomra, a mágiahasználók az egyetlen értékes faj a világon, azok közül is vannak kiemelkedők, mint például én. Visszafelé pedig ugyanígy igaz volt mindez. A vámpír sem hitte, hogy különlegesebb vagy egyedibb lennék bárkinél, akit addig ismert, csupán a mágiám ereje érdekelte. Azután megismertük egymást, és a többi már történelem volt.

Kiszálltam az autóból, és megbeszéltem a sofőrömmel, mikorra jöjjön értem, aztán felsétáltam a bejárati ajtóhoz vezető lépcsőn, és csengettem. A tűsarkúim végig kopogtak a lakásán a nappaliig, ahol leültem az egyik fotelbe. Mindig úgy véltem, hogy ízlésesen volt berendezve a lakása a férfinak.

– Egyelőre nem sokat – válaszoltam őszintén Bastiennek. Nem láttam értelmét a füllentéseknek, egyrészt mert voltunk olyan viszonyban a vámpírral, másrészt pedig mindig is a kíméletlen őszinteség jellemezte a kapcsolatunkat. A lábamat keresztbe tettem, és elvettem a gyümölcslevet a tálcáról, amit felém tolt. – Tudod, hogy egy álom megfejtése nem egyszerű. És nem egyértelmű, miféle mágiával bírnak azok, akiket láttam az álomban – ittam egy kortyot, aztán az ölemben támasztottam meg a poharat. Valóban nem volt egyszerű megfejteni egy zavaros álomképet, ahogyan azt sem volt könnyű kihámozni belőle, kik vagy mik azok, akik szerepeltek benne, hiszen úgy tűnt teremtve lettek, nem pedig eleve a mágiával születtek. – Annyit biztosan kijelenthetek, hogy nem velük született képességeik vannak, hanem valamiféle varázslattal juttatták beléjük. Igazából ez az, amit nem értek még igazán – tettem hozzá, és megigazítottam egy hajtincset, ami az arcomba lógott. Tudtam mennyire zavarja ez az egész, de nem csak őt, hanem engem is. Idegesített, hogy nem értettem mi folyik a mi világunkban. Igen, a miénk volt, mi teremtettük meg, olyanná formáltuk, amilyennek akartuk, és olyan szövetségeket kötöttünk, mint előttünk senki más.

– Egyelőre nem. Még beszélni akarok az Elsőkkel, utána erre még visszatérünk – mosolyodtam el és újabb kortyot ittam a gyümölcsléből. A segítségével nem volt baj, de egyelőre nem volt miben. Illetve fene se tudta, kellett volna valami, egy jel, ami alapján megtalálhatjuk ezeket a mágiahasználó egyedeket.

– Az embereid nem hallottak valamit? – kérdeztem végül, elvégre Bastien uralta az egész várost, legalábbis azon részét, amely nem lázadt az új rendszer ellen. Erre fel voltunk készülve, mármint a lázongásokra, hiszen nincs tökéletes rendszer, de egy ismeretlen erővel nem számoltunk, legalábbis nem ilyen formában nem.


448 szó. well my heart is gold and my hands are cold.
coded by JC

Vissza az elejére Go down
Vámpír

Bastien Monagham
Chatkép :
Patricia & Bastien || once upon a dream 53fa40be63a098460783582701be93ce24fc45f4
Szerepkör :
washingtoni polgármester
play by :
sebastian stan
Hozzászólásaim száma :
77
Pontjaim :
60
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
∫ gábor
Őt keresem :
things that really, really hurt are the right things to do.
Patricia & Bastien || once upon a dream 014408125e57c6dd449cc36feece133b44866640
Tartózkodási hely :
∫ washington dc
Foglalkozásom :
∫ mayor


Bastien Monagham

Elküldésének ideje -- Szer. Feb. 05, 2020 10:15 pm

you're my last chance to kill all them
bastien & patricia

Szerettem játszani az emberekkel. Nem számított a koruk, az, hogy fiatal nők, idős férfiak, vagy felelőtlen kamaszok voltak. Mindegyikükben megvolt az egyediség, és az, ahogyan reagálni tudtak bizonyos szituációkra. Néha akadt egy-egy emlékezetes, kedvenc momentumom az ilyen védtelen lelkekkel, de azóta rájöttem, hogy a legtöbbjük egyforma. Emberek, méghozzá ugyanazokkal a félelmekkel. A legtöbbjük örökké akart élni, míg valamelyikük csak szeretett volna egyszerű, emberi dolgokat a magáénak tudni. Én voltam az első, aki megfosztotta őket ezektől. Az álmok, amiket ringattak, egy pillanat alatt váltak köddé, én pedig őrült módjára élveztem. A saját démonjaimat üldöztem, magamat láttam a törékeny emberekben, mert egykoron én is szenvedtem, éppen azon terhek alatt, amiktől ők is.
Patricia eleinte egynek tűnt a sokból. Különös kapcsolat volt közöttünk, minden titkom tudója volt, és magával cipelte azt a terhet, hogy nem érdekelt, milyen erős boszorkány: az árulása a halálával fog végződni, ha egyszer arra adta volna a fejét.
A mai nap sem volt különb, mint a többi. Attól eltekintve, hogy ezúttal némi gyomorgörccsel ültem vele szemben, és hiába villantottam felé a szokványos féloldalas mosolyomat, vele általában az őszinteségre szerettem építeni. - Megtudtál valamit? - Rögtön a lényegre tértem, pedig nagyjából két perce engedtem be az ajtón. Mióta volt az a nyugtalanító álma boszorkányokhoz hasonlító korcsokról, akik a hatalmamra törhettek, én sem aludtam jobban. Rengeteg felelősséget hárítottam rá. Egyedül ő fejthette meg, mit jelentett a saját álma. És hogy kik ezek a szuper lények, akikről még feljegyzések sem szóltak.
Elé toltam egy adag gyümölcslevet. Reméltem, hogy nem kezd bele terelésbe, vagy habozásba, tekintve, hogy neki is tudnia kellett: mindkettőnk pozíciója, élete múlhatott ezen a kérdésen. Még az sem érdekelt volna, ha segítséget kér azoktól a méltán híres társaktól. Mindig elfelejtettem, hogyan hívatják magukat. Tök mindegy. - Szükséged van valamire? Mi kell? Mondd, és előteremtem. - Tudta, hogy nem vagdalózom nagy szavakkal csak úgy. Tartottam magamat minden alkunkhoz.

Remélem, nem túl gyetra Cool  
Vissza az elejére Go down
 
Patricia & Bastien || once upon a dream
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ichabod & Patricia
» Patricia & Seweryn
» Rowena & Bastien
» patricia x pandora
» Leta & Bastien

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: