Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Isabelle Charpentier


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Isabelle Charpentier GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Isabelle Charpentier Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
25
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Szer. Feb. 12, 2020 7:35 am

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozott játékosaink között!  

Drága Isabelle,
Végre megjött egy újabb első boszorkány! Cute Gondolom mondanom sem kell, hogy nem véletlenül lettek ezek a karakterek létrehozva általunk, ám mivel nagy volumenű karakterekről van szó, a félelem mindig ott van, hogy nem megfelelő kezekbe kerül egy ilyen lehetőség... de, itt erről szó sincs! Wink
Nagyon tetszett az, ahogy Evelyne-t beleszőtted a sztoridba, és ezáltal összekovácsolódtatok, már azelőtt, hogy az Ötös Társaság először szövetkezett volna. Hisz hiába adott az alap, egy jó user akár százon fölüli százalékot is ki tud hozni belőle... íme az eredmény.
Nekem nagyon tetszett a lapod, az is, hogy milyen szépen összebeszéltél Trish-sel és Evelyne-nel, elvégre kell az összhang.
Nem is ragozom tovább, kérlek, menj foglalózni, majd nyomás játszani. Cute Jó szórakozást kívánok!


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 04, 2020 3:40 pm
IsabelleCharpentier

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

ide jön egy rövid kis idézet



The good witch

Az első boszorkányok egyike.
1707-ben látta meg a napvilágot Franciaországban, egy nemesi családban.  A szülei nem voltak boszorkányok, így eléggé meglepődött, mikor kialakult a varázsereje. Később megtudta, hogy ezen képességét, nagyanyjától örökölte. Nem volt senki, aki megértse őt, és segítsen neki. Egymagában gyakorolt otthon, titokban, hiszen a boszorkányokat nem nézték jó szemmel, és nagy lett volna a botrány, ha egy báró lánya éppen az.
Isabelle mindig is próbálta a helyes utat járni, és a békés megoldást választani. A mostani helyzetből is reméli van olyan megoldás, ami nem vezet újabb háborúhoz, és ezért mindent szeretne is megtenni.  Elbűvölő, magával ragadó, gyönyörű, tehát nem csak a szó szoros, hanem átvitt értelmében is boszorkány. Nem hiába kapta a “the good witch” címet. Meseszép szemeivel azonnal rabul ejti a férfiakat és csodás alakját sokan megirigyelhetnék. Ő azonban ritkán él vissza bájaival. Számára a boszorkánysága jelenti a mindent, és nagyon hagyománytisztelő, és csak akkor használja az erejét, ha nincs más lehetőség, pedig micsoda erő lakozik benne! Az erejét tekintve joggal van félnivalója annak, aki ezt a kedves teremtést felbosszantja. A béke fenntartása érdekében veszélyes, harcias és kegyetlen lesz, aki egyáltalán nem fél használni képességeit. Mind a természetfelettiek, mind az emberek szeretnék a maguk oldalára állítani a hatalma miatt. Ő azonban egyik fél pártját sem szeretné fogni, hiszen természetfeletti lényként, hű a társaihoz, főleg a boszorkányhoz, de az embereket is nagyra tartja, és olykor segíti. Ezek miatt bizony eléggé vívódik, és néha össze is van zavarodva. 1740-ben csatlakozott az Elsők titkos szövetségéhez. Egy ideig együtt is tudtak dolgozni, de aztán 1800-ban elváltak útjaik. Mindezek ellenére, hűséges a négy társához, még ha sokukkal egyet sem ért tetteikben.  
 
 1707.December 28.

Alexandra Daddario

Boszorkány
a karakterem  canon



szerepkör

Provance, Franciaország 1727 
Charpentier birtok  

-Találtam neked férjet. - szólal meg édesapám, miközben éppen vacsorázunk. Mindenki egy emberként fordul felé. Azonnal édesanyámra nézek zavartan, ő pedig ugyan így rám.  
-Még fiatal a házasságra. - szólal meg az édesanyám engem védve.  
-Badarság. Te az ő korában, már a feleségem voltál, sőt, ha emlékezetem nem csal, már a fiúnk vártad. - szól apám, majd belekortyol a borába. Nem volt választásom, férjhez kellett mennem, de nem akartam. Még nem.  
-Ki az, akit találtál? - kérdezem tőle, és elégedetten rám mosolyog.  
- Oliver St. James. - válaszolja.  
-Egy angol? - kérdeztem döbbenten. Ez nem vall édesapámra. Ki nem állhatja az angolokat.  
-Gazdag család, nemesi család. Remek dolgod lesz az ifjú St. James-szel. - apám furcsán viselkedik, ez egyre biztosabb. Volt számos francia kérő, aki szintén gazdag volt, és nemesi, és gond nélkül visszautasítottam őket. Miért pont egy angollal?  
-Miért pont ő? -kérdezem. Nem értettem. A nemesi rang miatt? Ennyire hataloméhes lett volna az édesapám? Mindig támogatta az álmaim, az sem érdekelte, hogy férfi nyeregben, és ruhában lovagoltam ki néha, sőt még vívni is megtanított. Erre most ennyit számít neki a rang? Mi is vagyonosok vagyunk. Aztán megtudtam az igazságot.  
-A fiú is különleges, mint te, ahogyan megtudtam. Egy ideje levelezek a szüleivel. Amikor a Brit gyarmatokon, az Új Világban jártam diplomáciai úton, akkor találkoztam vele és az édesapjával. Nagyon rendes család, és megértőek a képességeid tekintetében. Azért nem árt titokban tartanod majd, mások előtt, természetesen. Ők is eléggé zárkózottak. - teszi hozzá, én pedig édesanyámra, és a bátyámra nézek, akik szintén kerüli a tekintetem. A testvéremnél nem jelentkeztek azok a... tünetek, mint nálam. Mondjuk ki nyíltan: Nem volt boszorkány. Csupán én örököltem ezt a képességet. Apám nem volt nagyon lelkes, mikor kiderült, hogy örököltem a nagyanyámtól a boszorkányságot. Sok embert elégettek mágián, és nem csupán itt, Angliába, és a Brit gyarmatokon is. Éppen ezért, szinte rejtegetett az emberek elől, és alig jártam ki a kastélyból. Félt, hogy megtámadnak majd, és ezt a részét meg is értettem, de nehezen viseltem a bezártságot.  
-De én nem akarlak itt hagyni titeket, a családom. -nézek rájuk szomorúan. 
-Ugyan életem, férjhez mész, biztonságban leszel. Ez a legfontosabb. - mondja édesapám. Az édesanyámra nézek, ő sem boldog, akár a bátyám sem.  
-Meg tudom védeni magam, ha nem tűnt volna fel nektek. -utalok arra, hogy mégis miféle erő lakozik bennem, és ennek sokszor a szemtanúi voltak.  
-Vannak emberek, akik ellen még az erőd sem ér semmit, ha elkapnak. Nem kockáztathatom gyermekem. A témát pedig lezárom. - felelte apám szigorúan. A sorsom meg volt írva, apám pedig nem engedett a szavából.  

Boston, három hónappal később 
Három hónappal később pedig úton is voltam a családommal Bostonba. További hónap pedig az út volt. Szívélyesen fogadtak minket, ehhez kétség sem fért. Kiszállva a hintóból megpillantottam a nagy birtokot. Annyira másképp néztek ki itt az épületek, de körülbelül így képzeltem el az édesapám meséi alapján. A szolgálók azonnal fogadtak minket, és a család is szépen felsorakozott a bejáratnál. Azonnal megakadt a tekintetem a fivéreken, és nem tudtam melyikük az, de felkeltették az érdeklődésem, bármennyire is a házasság ellen voltam. Kilépve a hintóból odamentünk hozzájuk, majd ahogyan az illem megkövetelte, és abban a sorrendben köszöntettük a másikat.  
-Had mutassam be a legidősebb fiam, Oliver St. James. - mutatta be az édesapja a férfit, és rögtön tudtam, ő a leendő jegyesem. A férfi meghajolt.  
-A hölgy, pedig a lányunk, Isabella Charpentier. - mutatott be édesapám engem, én pedig meghajoltam szintén, aztán pimasz módon kezet csókolt nekem Oliver. Huncut mosollyal rám nézett a csók közben, és tudtam, egy igazi szoknyapecérhez kell férjhez mennem. Soha jobbat nem találhatott nekem édesapám. De az biztos, hogy nem fogom neki engedni a nőket, ha mégis megtenné, megtudja milyen az erőm igazán.  
-Örvendek kisasszony. - szólalt meg még mindig pimaszan.  
-Én nem különben. - válaszoltam, és közben szinte gyilkoltam a tekintetemmel.  

Salem,USA, 1740
Mindenkit elfogtak, az egész családot, engem is. Éppen úgy kerültem veszélybe, hogy a családnál kötöttem ki. Akár az állatokat, az éjjel hurcoltak minket el a katonák. Én a családdal éltem, ott maradtunk a férjemmel, és igazán kezdtem boldog lenni mellette. Addigra beleszerettem, Oliverbe, és boldog voltam vele, de a salemi boszorkányperek véget vetetettek a boldogságunknak. Mindenkit megöltek, Evelyn és én viszont túléltük a boszorkányüldözéseket. Teljesen összetörtem a férjem elvesztésétől, és csupán Evelyn és én maradtunk egymásnak, mint támasz. Ő elveszítette a családját, én a férjem. A fájdalom elviselhetetlen volt.Ezekben a nehéz időkben találtunk rá Patriciára, Jakre, és Patrickra, és legendává váltunk, mi lettünk az Elsők. Egy új korszak virradt a világra, egy új a miénkre, és olyan jövő, ami felé megtörve ugyan, de bizakodva fordultunk, barátokra leltünk, legalábbis egy kis időre.

New York, Usa, Napjainkban 
Mindig ugyan az a rémálom: Vihar van, én pedig a kellős közepén repülök. A tornádó magával ragad, pörget, és kezek nyúlnak ki belőle, magukkal akarnak rántani, én azonban nem engedem, szaladnék, de a saját villámom csap le újra és újra elém. Nem tudok szabadulni, túl nagy a káosz, mindenki veszélyben van... én pedig tehetetlen vagyok. Aztán egy újabb kéz nyúl felém, és kiránt innen. Szabad vagyok. Valakit biztosan takar ez a kéz, de nem látom az arcát. Mielőtt bármit is szólhatnék, eltűnik a ködben.  
Ebből az álomból riadok fel az éjszaka közepén. Azóta tartanak ezek az álmok, hogy Trish felhívott. Nem tudom mi vár rám újra Washingtonban, de a barátaimért, az Elsőkért hajlandó vagyok elmenni oda. Akárhányszor a városba megyek mindig történik valami rossz szóval, igen okkal aggódom. Arról ne is beszéljek, hogy mi zajlik ott 2012 óta. Előtte is zavaros idők voltak, de azóta minden csupán romlott. Segíteni akartam, mint annak idején, de fogalmam sem volt hogyan tehetném ezt.  
Egyre inkább biztos voltam abban, hogy ide hiába akarok majd békés megoldást, a háború elkerülhetetlen, és ez nagyon aggasztott. Az egyik napon, nem sokkal Trish hívása után engem is megkeresett egy csapat. Többnyire vérfarkasokból állt, de volt velük egy boszorkány is. Azt szerették volna, ha nem megyek vissza Washintonba, én nemet mondtam, és másnap a lakásomon jelentek meg éjjel, rám támadtak. Persze én azonnal reagáltam, és védekeztem.  
-Ezt kár volt. - feleltem, majd támadni kezdtem. Tűzzel támadtam, de a boszorkány kioltotta, jött a szél, és a villám használata, de ő ugyan úgy kivédte. Két boszorkány harcolt egymás ellen, és fogalmam sem volt hány éves, de erős volt, nagyon. Nem maradt más, mint a fő képességem. Csak közel kellett jutnom hozzá. A harc elindult, én erősebb voltam, mégis nehéz volt őt legyőzni, mert közben az őt kísérő két farkas is támadott. Érdekes szövetségek alakultak, és bizony Bastien ellen is többen lázadtak fel, még a természetfeletti lények között is. Talán éppen ezért hívott Trish? 
Nehéz csata volt, de végül győztem. A két farkast egy kisebb tornádóval kireptettem az ablakon, egy messzi rétre, és kis villámmal kiütöttem őket. Kis fejfájással ébrednek majd, mint egy vad buli után. A boszorkányt pedig használva mind a négy általános erőt sikerült legyőznöm, de nem öltem meg őt sem. Mikor magához tért, pedig üzentem annak, aki küldte.
-Mond meg a vezérednek, hogy legközelebb ne legyen gyáva, és találkozunk Washingtonban. - kacsintottam rá, majd kilöktem őt is az ablakon a vérfarkasok után.
Körbenéztem a lakásban, és jó nagy rendetlenséget csináltam. Amit csak lehetett az erőm segítségével helyrehoztam, de a lakás így is leharcolt lett a csata miatt. Itt hagytam a tulajnak egy táskát, benne egy csinos összeggel a károkra, majd Washinton felé vettem az irányt, hogy végre véget vessek az ottani zavargásoknak, és béke legyen.
Vissza az elejére Go down
 
Isabelle Charpentier
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 1940 - Isabelle & Wyatt
» Victoria Charpentier
» Juliet Charpentier
» Victoria Ceara Charpentier

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: