Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jasper & Oleg I.


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 08, 2021 3:37 pm



there is bravery in being soft


Elgondolkozom azon, hogy tudom-e az orosz alkoholfogyasztási szokásokat, talán egyszer olvastam róla egy kósza cikket, de az annyira régen lehetett vagy a cikk annyira jelentéktelen információkkal volt teletűzdelve, hogy egyáltalán nem emlékszem ilyesmire: bocsánatkérő mosolyt villantok és megrántom a vállamat. - Igazából nem sok mindent tudok az oroszok alkohollal kapcsolatos szokásairól. - És ettől egy kicsit elszégyellem magam, mert az etikett és viselkedéstanácsadóm mindig óvva intett az ilyen helyzetektől - az ember legyen csak mindig nagyon felkészült, tudja csak, hogy pontosan hogyan kell viselkedni másokkal szemben, hogy milyen kulturális különbségeket kell áthidalni a társalgás során és sose legyen felkészületlen és ettől olyannyira rosszul érzem magam - meg amúgyis te meg a macska túlságosan jól kijöttök egymással - , hogy inkább a bérelt luxusapartman luxuskonyhája felé veszem az irányt: lelkesnek érzem magam, bele szeretnék végre vágni ebbe az egészbe: ki tudja, lehet, hogy ezek után felcsapok hobbiszakácsnak, elvégzek valami tanfolyamot - erről eszembe jut, hogy valószínűleg magántanfolyamra kellene mennem, mert ha a rendes oktatáson egy ember véletlen megvágná magát, akkor lehet, hogy nem csak őt, de a másik tíz embert is szárazra szívnám.
Utálok vámpír lenni.
- Hát igen, valószínűleg akkor is azt mondanád és akkor is így mosolyognál, hogy eltereld magadról a gyanút. - És vigyorogva szűkítem össze a szemeimet, mintha méregetnélek és azt próbálnám így eldönteni, hogy vajon akkor te tényleg KGB-s vagy-e vagy sem. Azt hiszem ez egy örök dilemma marad majd veled kapcsolatban, egy soha véget nem érő kör.
Közben azért előveszek egy kristálypoharat és feléd emelem a fehérboros üveget, ha pedig rábólintasz, akkor nyilván öntök neked is, ha pedig nem, akkor a sajátomra töltök rá még egy kicsit, mert most úgy érzem, hogy szükségem van a bor fanyarságára, meg még mindig menőnek tartom, hogy legalább kétszer annyit kell innom a totál berúgásig, mint azelőtt. Nem mintha azt tervezném, hogy fetrengősre iszom magamat.
Elkapom a pillantásodat, a mosolyomat meg egészen szelídre fogom, a fejemet félrebiccentem ahogyan méregetlek: milyen kár, hogy nem ver a szíved, most rögtön megtudhatnám, hogy milyen érzések vannak benned ezzel kapcsolatban. - De csak ha megígéred, hogy nem okozol maradandó sérüléseket. - Semmi körömtépegetés, fogkihúzás meg ilyenek. Ennél egy fokkal legyél csak kreatívabb.


prisoner  || <333
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Ápr. 02, 2021 9:20 pm
Kissé zavartan, de lelkesen mosolyog rád. Nem próbálja titkolni, hogy mennyire jól esik neki, amit épp mondtál. Most pedig, hogy ezt tisztáztátok, hogy mindkettőtöknek milyen kellemes volt az ölelkezés, jöhet is a következő napirendi pont, mielőtt még túl kínossá válna a szituáció.
De ha már kínosságról beszélünk, nem egészen érti, hogy miért kellene kellemetlenül éreznie magát, amiért egyedül akarta ledönteni a vodkáját. Észre sem veszi, de még a fejét is oldalra biccenti. - Oroszországból jövök. Ugye tudod, hogy ott semmi nem kínos, ami itallal kapcsolatos? – Elneveti magát és azt is elmeséli, hogy arrafelé olyan aljadék realityk vannak, ahol villa helyett szegényes körülmények között raknak be egy tucat embert egy házba és semmi dolguk nincs, mintsem napról napra minél jobban bebaszni. Mondjuk ő nem nézi, de egyszer egy haverjukat feliratták castingra, vicces volt.

Oleg igazán jól kijön az állatkákkal. Még a konyhából is hallhatod a macska dorombolását, ahogy megnyunyorgatja egy kicsit, mielőtt visszatéve a földre útjára engedné és követne ő is a konyhába. Arra azért feltűnően nem válaszol, hogy kágébés-e. Legalábbis először nem, mintha egy kicsit megszeppenne a felvetéstől. Tudjuk be annak, hogy orosz. Az úgyis mindenre ráfogható általában.

- Hát nem vagyok. – Cukin jelenti ki. – De azt hiszem egy KGB-s is ugyanezt mondaná, szóval… – Vállat von. Ha pedig dobogna a szíve, akkor biztosan hallhatnád, hogy kicsit megsüllyed a mellkasában és van a szavaiban valami, ami sántít. De ez tényleg nem a KGB-re vonatkozik, hanem a papára. Egyébként kezdhet számodra is világossá válni, hogy Oleg pont olyan nyomorult módon szívdöglesztő ezzel a kiskutyapofájával és a megnyilvánulásaival, mint amilyennek a videóiban tűnik. Mert ugye nagyon sokan vannak, akik csak eljátsszák. Akik kialakítottak maguknak egy brandet és kötik az ebet a karóhoz. Vannak, akik a szponzorált tartalmon kívül minden téren szimplán bunkók, és vannak, akik már-már más személyiséggel rendelkeznek, amikor nem forog a kamera. Persze Oleg sem pakol mindent ki, sőt, a magánéletével kapcsolatban kifejezetten diszkrét, ahogy te is az vagy. És persze jelen esetben tekintsünk el attól, hogy vámpírokként valóban egy egészen más világban éltek mindketten, ha nincsenek kamerák, mert most nem arról van szó. Hanem arról, hogy Oleg egy cukor. A büdös macskájával együtt is.
- De – ajaj, aj ajj, most tényleg flörtölni fog veled? – ha ez a szíved vágya, szívesen eljátszom, hogy meg akarlak kínozni információért cserébe. – Igen, azzal a szemtelen mosollyal most egyértelműen flörtöl veled, ahol a csípőjével féloldalt a pultnak dől. De épp csak annyira, hogy kellemetlenség nélkül rá lehessen legyinteni, hogy viccelt, ha nem jönne be.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 18, 2021 3:35 pm



there is bravery in being soft


Én persze egy pillanatra sem zavartatom magamat, a karjaimat egészen szorosan fonom köréd, persze könnyebb a dolgom veled: nem kell arra figyelnem, hogy még véletlenül se törjelek össze, nem vagy ember, nem vagy az én szememben madárcsontú, akivel folyton-folyvást vigyázni kell, persze nem azt mondom, hogy most szorongatlak vagy valami, inkább csak felengedek, egészen feloldódom és végre, VÉGRE valamennyire önmagam tudok lenni: még akkor is ha ez éppenséggel azt jelenti, hogy vámpírként kell viselkednem. - Hát, ha ez számít valamit akkor senkit nem esett ilyen jól megölelnem mióta az Államokban vagyok, mint most téged. - És tudod lehet, hogy így maradnék még szívem szerint egy ideig, hogy bepótolhassam azt a sok-sok elmaradt ölelést, amit nélkülöznem kellett az elmúlt időszakban, de szóval akármennyire is esik nekem jól ez az egész azt nem tudhatom, hogy neked milyen érzéseid vannak ettől, szóval csak fogom magam és elhúzódom ahogyan te is elhúzódsz ( halál ciki lenne, ha én itt tovább erőltetném a dolgot nem? ) és csak lebámulok az állatra aminek egy fokkal jobb szaga van, mint mondjuk azt az ember kóbor macskáktól várná, de azért... lépek egyet hátra mielőtt igazán a nadrágomba dörgölőzhetne.
- Figyu, semmi gond végülis nem olyan halál kínos a másik elől dugdosni a dolgot és egyedül ledönteni az egész tartalmát. - Vigyorodom el teliszájjal, mert hé én tanultam etikettet és a viselkedéstan tanárom finoman szólva is borzasztó módon volt szigorú, szóval ha VALAKI akkor én tudom, hogy ezt inkább ki sem kellett volna mondanod, de hát hé az a szerencse, hogy rajtam nem fog az ilyesfajta hozzáállás. - Ne aggódj én hozattam bort, hogy tökéletes insta-fotókat tudjunk lőni, azt meg ugye a képről nem lehet eldönteni, hogy a mélyzöld üvegben igazából bor van-e vagy csak paradicsomlével színezett víz. - És rád kacsintok felhőtlenül, hogy egy pillanatra se érezd magad kellemetlenül a dolog miatt, amúgy sem várnám el, hogy  most akkor menj el és vegyél még másik két üveget, eleve az is tök rendes tőled, hogy egyáltalán felajánlottad, hogy megkínálsz, hiszen ki tudja simán lehetnél olyan alak, aki semmiképpen nem akar osztozkodni.
Kicsit visszahátrálok a konyhába, hogy te meg az újdonsült macskát igazán egymásba bolondulhassatok, szerintem ehhez nem kell nekem asszisztálnom, ellenben mindenképpen le kell csekkolnom, hogy betettem-e azt a bort a hűtőbe, szóval csak így válaszolok, de azért hátrapillantok rád, komisz mosollyal meg pofátlan vigyorral. - Talán KGB-s is vagy, de hát ezt sem tudhattam. - Kacsintok rád, mert KI TUDJA lehet, hogy egy székhez kötözöl és letéped a körmeimet, hogy információt csalj ki belőlem Dániáról. - Másrészről meg, ennyi izgalom azt hiszem belefért a dologba, nem? - Lehet, hogy nem lett volna olyan rossz ha széttépsz így vagy úgy.


prisoner  || <333
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Márc. 12, 2021 11:44 am
Azt hiszem, megjelenik az arcomon az a pillanatnyi furcsállás, amikor azt mondod, magammal kell majd vinnem, hogy hát hova vigyem? Ami nyilván jogos, el kell vinnem. De ennyire látni, hogy nem gondoltam én ezt végig, csak fogtam a macskát és jöttem, mert nem volt szívem az utcán hagyni. Hát ott nyávogott. Szóval tényleg az lenne a válaszom, hogy nem gondoltam végig, ha megkérdeznéd. De nem kérdezed, ezzel pedig probléma megoldva. Egyébként is általában szerzek gazdát az állatoknak vagy menhelyre adom, nem tartom meg néhány napnál tovább. Most pedig főleg nem, kétlem, hogy Oak jónéven venné, hogy kóbor állatokat viszek fel az így is lassan tömegszállóvá alakuló lakására. Hát akkor meg is van, hol fog lakni a cica. Gratulálok, Zubkov, van egy új macskád.

Ha figyelnél észrevehetnéd, hogy a hirtelen megmozdulásod nem veszem túl jó néven. Vagyis inkább meghökkent. Sőt, ha látnád magad, kifejezetten fenyegetőnek tűnik, ahogy megindulsz, egy embernél jóval gyorsabban. Oroszországból jöttem. Természetes, hogy az első, ami felmerül bennem, hogy a véremet akarod. Valami két dudás nem fér meg egycsárdában dologgal. Pillanatok alatt pörög le bennem, hogy jesszusom, legalább kisztorizhattam volna, hogy hova jövök. Hogy kivel leszek. Miért keverem magam mindig ilyen helyzetekbe? Automatikusan lépnék az egyik lábammal hátra, hogy visszatámadjak vagy nem is tudom, de mire feleszmélek – igen, kicsit még mindig el vagyok tőled ámulva és ez nem tesz jót a reakcióidőmnek -, te már rég engem ölelsz. Én meg állok, mint akinek karót toltak a hátsójába, és nagyokat pislogok magam elé.
- Hát… öhhm… – Mindenre számítottam tőled, csak erre nem. Adj nekem még egy kis időt. Persze amikor valahogy sikerül felfognom, hogy mi történik, aranyosan elnevetem magam és a derekad köré fonom a karjaimat, hogy én is átöleljelek. Baromi kínos az egész, de legalább annyira jól esik! – Még senki nem ölelt meg, mióta az Államokban vagyok. – Egy kicsit a nyakadba is temetem az arcom. Hát bocs nem akarok itt cikiskedni, de magamból kiindulva le merem fogadni, hogy te is ugyanazt érzed, amit én. Nem? Kevés személyt lehet úgy megölelni, hogy ne zsongjon be az agyad az ereiben lüktető vértől. De hát neked nem lüktet semmi. A macska meg a lábainkhoz kezd dörgölőzni, el is engedlek, mielőtt a rövid ölelésből tényleg valami arcégető válna. – A vodkát kóstolóra… igazából magamnak hoztam. Mármint neked kóstolóra, de terveztem meginni. Nem akartalak leitatni. Kettőnknek viszont így kevés lesz. – Elnevetem magam, hát most jól ’’megszívtuk’’, ha ezt tudom, hozok két üveggel. Zavaromban megered a nyelvem, afféle kényszercselekvésként hajolok le a macskáért, hogy ismét a karjaim közé vegyem.

- Nagyon bízol a képességeidben. Miből gondolod, hogy nem én téptelek volna szét téged? Talán háromszor olyan idős vagyok, mint te. Talán négyszer. – Most, hogy túl vagyok a kezdeti meghökkenésen, már nem félek szemtelenkedni veled. Már-már egy flörtölő élt üt meg a hangom, pedig nem ez a szándékom. Gondolom már hozzászokhattál, hogy elsőre kicsit elvarázsolod az embereket. Ami velem is megesik, de itt azért mégis csak én vagyok a kishal ’’karrier’’ szempontból.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Márc. 10, 2021 8:42 pm



there is bravery in being soft


Kibéreltem azt a lakást a Huszonhatodik sarkán - mármint oké, nem én intéztem, de attól még az én ötletem volt és én nézettem meg Jordyval vagy háromszáz lehetőséget a város luxusnegyedében -  amiben olyan nagyon fancy Instagram képek készültek az elmúlt pár hónapban, hogy egyszerűen arra gondoltam mi lenne ha megvenném, csak hát aztán ez is tök felesleges lenne: nem akarnék egyedül lenni még akkor sem ha olyan csoda lakásokban lehetnék, mint ez, mert a végén biztosan bekattannék, ha éppenséggel magammal kellene éjszakákat eltöltenem, még mindig nem tudok igazán aludni éjszaka, kattog az agyam, képtelen vagyok kikapcsolni és ha el is szenderednék egy-egy pillanatra akkor a következőben biztosan felébrednék arra, hogy egy autó elhajt a szomszédos utcában.
Amíg rád várok addig felpattanok a konyhapultra és csak meredek magam elé, az ember azt hinné, hogy legalább elbambulni képes vagyok úgy, hogy közben nem jár az agyam: mégis ezer gondolat fut végig rajtam azzal kapcsolatban, hogy merre járhatsz, vajon mennyit kell még rád várnom, vajon neked is olyan édes szagú lesz-e a véred, mint Rémynek - a biztonság kedvéért nagyon sok vért vittem be a szervezetembe felkészülve arra, hogy esetleg megvágod a kezedet majd ( oké, erre amúgy nem készültem fel és most, hogy eszembe jut ez a lehetőség csak idegeskedni kezdek, megereszkedik a szemfogam és eltorzul a szemem, úgyhogy csak felnyögök, mert BASSZA MEG ez a hülye vámpírlét - pillanatok múlva már a mosdó felett állok és jéghideg vízzel locsolgatom az arcomat, hogy elfelejtsem végre Rémy vérének a szagát és azt, hogy milyen tökéletesen tudna kibuggyanni az ujjbegyéből.
Szóval ilyesmit értek azalatt, hogy általánosságban nem tudok aludni.
ILYEN GONDOLATOKAT. (Érted ilyeneket!!!!!!)
Már azelőtt meghallom a lépteidet, hogy igazán az ajtó közelébe érnél, éppen csak van esélyem megtörölni az arcomat, vámpírsebességgel máris az ajtónál termek az első koppanásnál, elszámolok magamban háromig, aztán nyitok csak ajtót. ( És el kell mondjam kicsit fura a szagod, de ettől én halálosan megnyugszom, mert így ajtón keresztül NEM AKARLAK MEGKÓSTOLNI.) - Szia Oleg. - A tekintetem belefúródik a te tekintetedbe. - Jasper vagyok és öhm...  - Lepillantok a macskára. - Nem vagyok allergiás a macskákra, de ez nem az én lakásom, szóval majd mindenképpen magaddal kell vinned. - Lebiggyed az ajkam, hát mégis csak egy macskáról van szó akit az utcáról szedtél össze: máris kicsit jobban kedvellek emiatt. Nekem nyilván nem fog gondot okozni az, hogy esetleg vennem kell ide egy új kanapét mert szétkarmolja az állat, vagy éppenséggel minden macskaszőr lesz. Azt persze szeretném megkérdezni, hogy biztosan végig gondoltad-e ( nincs macskaalom az apartmanban, szóval érted, ez okozhat egy kis gondot.) ezt az egészet, de nincs rá lehetőségem, mert ahogyan leteszed a macskát eltávolodik tőled az a furcsa szag és megmarad a halál kesernyéje a saját édességed mellet. És ez olyan intenzív, olyan bizonyos, hogy nem tudnám összetéveszteni semmivel. Hatalmasakat pislogok rád, mielőtt elmosolyodnék és gondolkodás nélkül előrelendülnék: máris szorosan ölellek magamhoz, megkönnyebbülve és hálásan. - Annyira féltem attól, hogy szét foglak tépni esetleg. - Vallom be mielőtt elengednélek, túl kényelmes téged ölelni.


prisoner  || <333
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Pént. Márc. 05, 2021 6:38 pm
Kicsit úgy érzem magam a városban, mint aki most esett be az ajtón. Lényegében így is van. Talán nem életem ötlete volt, hogy miután januárban leszállt a gépünk és Yurij elindult ide, én még egy hónapig dorbézoltam a keleti parton. De a papa felől nincs hír, a nincs hír meg jó hír, nem? Így meg, hogy csaknem ötezer mérföld van köztünk, könnyebb szarni az egészre. Fellélegezni. Úgyhogy ezt csinálom én is: fellélegzek.

A délelőttöm egészen eredményesre sikerült, befejeztem a videó vágását, délutánra fel is töltöttem. Igaz, ezt még Oroszországban vettem fel, de mondjuk, hogy nem volt egyszerű az élet Ilya felszívódása után. A kérdezős videót meg egyelőre elnapoltam, mert esélyes, hogy veled felveszünk egy közöset.
Apropó, Te… Ha még képes lenne dobogni a szívem – mondjuk elektromos stimulálás nélkül, de olyat meg nem csinálunk, spasibo – akkor most bizonyára készülne kiugrani a mellkasomból. Nem számítottam rá, hogy pont te fogsz felkeresni, és hogy ennyire jófej leszel. Utóbbi még mindig gyanús.
Egy rövid séta után mégis csak fogtam egy taxit, hogy a megbeszélt címre vigyen, mert nem akartam sokáig bóklászni, onnan meg felsétáltam egészen az ajtóig, amin bekopogok. Ahogy ajtót nyitsz, szégyen nem szégyen, de láthatóan kicsit a lélegzetem is eláll és csak apró mosollyal bámulok a különlegesen kék szemeidbe. Kell egy másodperc, mire észreveszem magam és csak nevetve egyet kezet fogok, hogy ’’hivatalosan is’’ bemutatkozzunk. De valószínűleg én is adok neked okot, hogy bámulj egyet mellmagasságban.

- Szia, Oleg. – Elviselhetően orosz akcentussal kezdem. – Ő pedig itt… – lepillantok a félkarral tartott, tarka macskára, ami hol engem, hol téged figyel nagy szemekkel, aztán vissza rád – igazából nem tudom, hogy van-e neve, de nem volt szívem ott hagyni az utcán. Szerintem elég éhes. Remélem nem vagy allergiás a macskákra. – Nagyon diszkréten kezelem a vámpírlétem, ezért nyilván nem fogom hozzátenni, hogy honnan vagyok benne ennyire biztos, hogy kóbormacska. Amit viszont nem tudok az az, hogy te is ugyanazokkal a dolgokkal lehetsz tisztában, mint én. Nincs otthon szaga az állatnak, nem érezni rajta ismétlődő vonásokat, amik a gazdájára utalhatnának, meg valljuk be, kicsit büdös is. Úgyhogy ahogy belépek, le is teszem a földre, mert már nagyon kapálódzik, utána meg lesepregetem a farmerdzsekimről azt a kevés macskaszőrt, ami rátapadt.

Beljebb indulnék, de két lépés után megtorpanok, ahogy beérik a fejemben, hogy mitől volt az ajtónyitástól fogva olyan bizarr és hideg érzetem. Amíg a karjaimban volt az utcáról összeszedett macska, ahogy ott szuszogott köztünk, dorombolt, és dobogott a szíve, addig észre sem vettem. Meg hát az sem segített az észrevételeimet, hogy egy blikkre a lélegzetem is elállt tőled. De most már tudom. Kíváncsi, de bizonytalan tekintettel fordulok feléd.
- Hát ez kínos. – Félig akaratlanul is kiszökik a gondolat. De azért még kicsit reménykedem, hogy rosszul érzem, mert nem tudom, ez miben fogja befolyásolni az ismerettségünket, persze izgatottá is tesz. Csupa kettős érzések gomolyognak bennem. Olyannyira, hogy miközben úgy bámulok rád, mint egy kiskutya, konkrétan összerezzenek, amikor a macska a lábamnak dörgölőzik.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Jasper & Oleg I.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: