Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Michal & Tatiana


Boszorkány

Tatiana Shelley
Chatkép :
Michal & Tatiana AHR0cHM6Ly93d3cucG9kY2hhc2VyLmNvbS9pbWFnZXMvbWlzc2luZy1pbWFnZS5wbmc%3D
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
Emily Swallow
Hozzászólásaim száma :
45
Pontjaim :
32
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Vic
Fő képességem :
shadows manipulation
Őt keresem :
my shine
Tartózkodási hely :
Washington D. C.
Korom :
33


Tatiana Shelley

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 23, 2021 7:04 pm


Michal & Tatiana

Hell is empty. All the devils are here.

Tikk-takk. Az óra ketyeg, ahogy az áldozat se húzza túlságosan sokáig. Tikk-takk. Meguntam a várakozást és elegem van a bújkálásból. Talán ezért is hagytam annyi nyomot és kezdtem neki újra. Gyűlölöm bevallani, főleg magamnak, de szükségem van rá. Arra, amit kivált belőlem és ahogy magába roskad a Sötétség az ő jöttére, mintha erőtlenné válna. Érzem a jelenlétét, míg az erőm egy részét szabadon engedem. A pecsét utolsó feloldása óta csordogál kifelé belőlem és képtelen vagyok kordában tartani, ha nincsenek ezek a szertartások. Gyilkolni akar, vért követel. Még nem osztotta meg velem a terveit, de tudom, hogy nem éri be egyszerű halandókkal. De itt van ő és remélem ez segít a jelenlegi problémámon, éppen ezért szólítom meg. Elém lépdel, távolságot tart, de a tűz fénye így is láttatja az arcát. Meglepettség fut végig rajtam, szemöldököm a magasba szökik. Nem ő jött el. A férfi arca olyan ismerősen idegen, mintha már találkoztunk volna. Mégis képtelen vagyok beazonosítani. A mosolya ismerős, emlékeztet valakire, talán rá. Egy fél pukedlit lejtek előtte a dícséretét hallva.
- Lehetsz a ráadás - válaszolok egyből, majd közelebb lépek a tálhoz, melyben felcsapnak a lángok. Szívesen közelebb kerülnék hozzá vagy adnám a Sötétség kezébe, hogy gyoran letudjam ezt a váratlan találkozást. Mégis valami azt súgja, hogy nem kellene ilyen könnyen megszabadulnom tőle.
- Igen, tudod néha kell neki a levegő - vonok vállat egy sunyi vigyorral, majd oldalra döntöm a fejem - Olya sokat tudsz rólam, míg én semmit rólad. Ez igazán nem fer - összeszűkülnek szemeim úgy kémlelem tovább, majd engedem, hogy a gomolygó füst elinduljon felé. Nem fogja hagyni, hogy megkaparintsam, jelenleg nem is az a cél. Előtte pár lépésnyi távolságból megáll a feketeség és felveszi az alakját.
- Játszhatunk keményen és gyengéden is. De azt tudnod kell, hogy mindig megkapom, amit akarok - egy lépéssel a tűz mellé kerülük, hogy az tökéletes árnyékot vonjon az arcom köré. Ujjaim egyetlen mozdulatára csápok nyúlnak ki, hogy megfogják a nyakát.
- Ki vagy te és mit akarsz tőlem? - nem szorítom, szimplán csak tartom, hogy ne tudjon megszökni vagy támadni. Válaszokat várok, magamhoz képest egészen kedvesen.


Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

Michał Krakowski
Chatkép :
Michal & Tatiana 857decbbb514bbb0e9e05f1b7cd1779168372a74
Szerepkör :
krakowski vadászklán
play by :
Oliver Jackson Cohen
Hozzászólásaim száma :
6
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsozso
Őt keresem :
Michal & Tatiana 33cf00a0ad83cdca17a41d8cc0ed26ab
Krakowski Bátyám
Michal & Tatiana Cc07dd63e63392840136e00f1c48ff39e50e9a2b
Legjobb barát

Tartózkodási hely :
Washington-Lublin
Korom :
37


Michał Krakowski

Elküldésének ideje -- Csüt. Feb. 18, 2021 10:54 am



Tatiana & Michal
••

Mérgező a lány ereje. Halálos, csábító és az ördögtől való. Figyelem mozdulatlan, hogy mit tesz ellenségével. Hogy ártott-e neki valaha, azt nem tudom, nem is érdekel. Utasítást kaptam és azt cselekszem. Ellenörzésem alatt tartom jelenleg. Tatiana. Sok feljegyzésem van már róla és ez bővülhet még, ha így folytatja munkásságát. Az erő tombol benne. Érthető hát hogy bátyám felfigyelt rá, ám ő még nem moccan, majd ha eleget tesz. A figyelmem nem lankad, a lányon a szemem, az erejétől a libabőr futkos a hátamon. Fegyvertelen vagyok látszólag, ám mégsem. Én magam vagyok a fegyver. Vérfarkas volnék. Agyarakkal, karmokkal. Amúgy ha úgy van hasznos a futás is. Amúgy akad fegyverem elrejtve itt ott - annélkül el sem lennék "engedve".   Kérdésére elmosolyodok. Megérezte jelenlétem, így már nincs okom rejtőzve maradni, elé lépek biztos  távolságba. Tekintetem hamar végig siklik rajta. Grimaszom mosollyá fakul haloványan. A hulla mellette már nem érdekel. Élt és meghalt, már utána jártam ki ő... senkije nincs. Már mindegy volt neki.
- Remek műsor volt. - kezem tapsra emelem, ám a folytatás elmarad, tekintetem komora a lányra szegezem.
- Ráadás nem lesz? - mintha hagynám... Nem vicces, amit művel, ám még nem léphetünk ellene. Miatta, érte, ellene... fogalmam sincs mit akarhat ő tőle, de ez folytatódni fog a későbbiekben ez biztos.
- Mi járatban erre? Az erőd sétáltatod? - mint ahogy a kutyát viszük le pisilni a parkba, valami hasonló lehet ez is. Persze, vicc. Az volt. Ez minden, csak nem vicces. Pont most nyúvasztott ki egy hapsit. Amiért felelnie kell, de még sem és azt is látatlanul. Mert Ő akar intézkednie. De gyorsan és az ő módszereivel. Már várom az újra találkozásukat... ami rövidre fogsikerülni, hiszen aki vadász, az bármikor bármilyen módszerrel vadász marad. Akárki ellen. Hogy tartok e a lánytól? Persze, pár méteres távolságot meghagynám magunk között. Amúgy a lánytól nem tartanék, de az ereje az félelmetes. Nem sűrűn tapasztalok ilyet. S nem sűrűn tartok ekkora távolságot a prédámtól. De ő más. Élve kell. Nem nekem szerencsére.




Öltözet

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Tatiana Shelley
Chatkép :
Michal & Tatiana AHR0cHM6Ly93d3cucG9kY2hhc2VyLmNvbS9pbWFnZXMvbWlzc2luZy1pbWFnZS5wbmc%3D
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
Emily Swallow
Hozzászólásaim száma :
45
Pontjaim :
32
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Vic
Fő képességem :
shadows manipulation
Őt keresem :
my shine
Tartózkodási hely :
Washington D. C.
Korom :
33


Tatiana Shelley

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 16, 2021 11:16 am


Michal & Tatiana

Hell is empty. All the devils are here.

A tűz hatalmas pattogások közepette adja tudtomra, hogy minden a terv szerint halad. Ő is nyugodt, érzi, hogy lassan közeleg az órája. A bennem élő Söttéség lakmározni fog és ezzel végre átveheti az irányítást felettem, legalábbis ezt hiszi. De éber vagyok és nem engedek neki, mi sem mutatja jobban ezt, mint a kezemre rajzolt jel. A kulcscsontomat díszítő pecsét, melyet vérrel pecsételtem meg. Kinek a vérével? Ez egy nagyon jó kérdés! Leginkább a halandóéval, aki az előbb még az életéért könyörgött, mostanra már belátta, hogy felesleges. A rituáléhoz szükségem van rá, ha őt ide akarom csalni. Hónapokkal ezelőtt fogtam neki, aztán az utam másfelé vitt, de gondolatban sosem mondtam le róla igazán. Most kínálkozott a lehetőség, hogy folytassam a munkát. Látni akarom, látnom kell őt, hogy jobban legyek. A Sötétség kezd bekebelezni és ő az egyetlen fény, ami újra a helyére billentheti az egyensúlyt. Az elmém kezd darabokra törni, apró hajszálvékony repedések tarkítják bármennyire próbálom kordában tartani. Valamiért tőle fél és erre van szükségem, hogy visszahúzódjon. Éppen ezért volt szükségem erre a halandóra, akit senki se fog keresni. Tulajdonképpen jót is teszek a városnak azzal, hogy eggyel kevesebb hajléktalan lesz az utcán. Senki se fogja megmenteni. A vérét magába szívta a felrajzolt jel, mely késznek bizonyult a varázslatra. Kántálni kezdtem a megfelelő igézetet, majd a magasba emeltem a kezem, hogy azon keresztül fekte füstgomolyágként áramoljon ki belőlem a Sötétség.
- Lakmározz a húsából - suttogom, egy kis teret engedve neki. Ezzel is csak az időt húzom és valahol ő is tisztában van ezzel. A csillapíthatatlan szomját próbálom oltani egyszerű, jellemtelen csemegével. A férfit bekebelezte a feketeség, hallom, amint a csontok apránként törnek, mint valami pokoli szinfónia. Nem tart tovább az egész tíz percnél s az áldozat a padlón koppan. Egy üres váz, melyből kiszívtak minden életet. A fekete füst elpárolog, mintha sosem létezett volna. Míg az én figyelmem másra terelődik, érzem a jelenlétét. Szívem nagyot dobban, mintha érezné vesztét.
- Tetszett a műsor? - teszem fel a kérdést, tudván hogy itt bújkál valahol. Ha a sejtésem beigazolódik éppen a megfelelő ember azaz természetfeletti tévedt ide. Talán nem is annyira tévedés.


Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Michal & Tatiana
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Michal Krakowski
» Tatiana Shelley
» Tatiana és Aksel
» Tatiana & Delilah
» Tatiana & Laurence

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: