Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tatiana és Aksel


Boszorkány

Tatiana Shelley
Chatkép :
Tatiana és Aksel AHR0cHM6Ly93d3cucG9kY2hhc2VyLmNvbS9pbWFnZXMvbWlzc2luZy1pbWFnZS5wbmc%3D
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
Emily Swallow
Hozzászólásaim száma :
45
Pontjaim :
32
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Vic
Fő képességem :
shadows manipulation
Őt keresem :
my shine
Tartózkodási hely :
Washington D. C.
Korom :
33


Tatiana Shelley

Elküldésének ideje -- Hétf. Jún. 07, 2021 7:02 pm


Aksel & Tatiana

All of our dirt wased in the rain

Tudom, hogy a képességeid sokszor a segítségedre vannak, főleg a prakszisodban. De a lányoddal kapcsolatban ebben korántsem vagyok biztos. Liah a képességei révén, valahogy elnyom téged és a benned élő mágiát, aminek hatására te se tudod olyan jól kezelni mint előtte. Természetesen az apja vagy és ismered őt, de ez az egész még neki is annyira új, hogy félő badarságokra is képes. Ennek ellenére hagyom neked, hogy beszélj vele, hiszen mindketten tudjuk, hogy a szülő-gyerek kapcsolatok sokkalta erősebbek, mint egy mester-tanítvány. Bízom benned, ezért is egyezek bele olyan hamar. Tudom, hogy mennyire szükséged van rá, hogy simogassam a lelked, de vannak olyan témák melyek nem tűrnek halasztást. Kezdek kifogyni az időből és fogalmam sincs mitévő legyek. Érzem, ahogy Ő kapargatja a felszínt minden egyes alkalommal. Áhítozik az irányításért és ha nem figyelek eléggé bármikor kicsusszanhat azokon az apró hajszálrepedéseken, amit tudatlan okoztam. Nem félek tőle, mert hozzám tartozik, ugyanakor tudom mikre lehet képes. Pillantásom találkozik a tekinteteddel, miközben szépen lassan megosztom veled az információkat. Érzékelem, ahogy belém kapaszkodsz a képességeddel, nem zavartatom magam. Hagyom, hogy az apró aggodalmam átjárjon, majd elillanjon, ahogy jött és helyét átvegye egy olyan hatalmas erőlöket, mely akár ki is taszíthat belőlem. Ugyanakkor azt is érzékelheted, hogy ez az erő hiába belőlem jött, de nem a szerves részem, olyan, mintha egy parazita lenne, mely otthonosan érzi magát. Krákogásod egyértelművé teszi számomra, hogy a hallottakat és látottakat emészted, míg én az ételből falatozok. Apró mosolyra húzódik a szám első kérdésed hallatán, majd megrázom a fejem.
- Nem, nem az instabilitással van a baj. A pecsétre azért van szükség, mert a bennem lakó Sötétség fekete mágiát használ. Még nem meséltem, de árvahában nőttem fel, ahol elég sok gyerekkel kellett osztoznunk, nagyjából mindenen. Már fiatalon is fogékony voltam a mágiára és az egyetlen segítségem ehhez a könyvtár volt. Emellett egy hang suttogott folyton a fülembe, mely tanítgatott. Először csak állati csontok és vér segítségével varázsolgattam. Nem volt benne semmi rossz szándék. Aztán ez az egész egyszer csak megváltozott és órák estek ki, melyekre csak később derült fény. Az ilyen esetek alklmával olyan erős fekete mágiát "hajtottam" végre, mely egy fiú aztán egy lány életébe került. A bennem lakó fenevad éhségét csak a halál tudja csillapítani. Válaszolva a kérdésedre a pecsét az Ő fekete mágiáját és hatalmas erejét nyomja el, hogy ne tudja átvenni felettem az irányítást - hangom komoly, ahogy előre meredek és a pohamarammal játszom. Nem azért nem nézek a szemedbe, mert hazudnék, ezt érzékelheted. Inkább csak a történet olyan emlékeket idéz fel, melyekre nem szívesen gondolok. 17 évesen öltem először.
- Nagyjából egy hónappal ezelőtt. Az utolsó estémen a kovenben, ami ha jól tudom azóta fel is oszlott - válaszolok ugyanolyan őszintén, mint eddig, most már rád nézek. Tudom, hogy jó analítikus vagy és, hogy a válaszokat bennem próbálod megtalálni, de vigyázz mert, ha nagyon mélyre mész újra kilök belőlem. Nem akarja, hogy bárki tudomást szerezzen róla. Szavaid hallatán csak bólintok, majd hallgatásba burkolózom, hogy megfogalmazhassam mégis miben lehetnél a segítségemre.
- A pecsétet megakarom erősíteni, de nem tennék rád ekkora terhet, hogy segíts benne. Nem véletlen kaptam ezt az erőt. Egyedül képtelen voltam rá jönni az eredetére, viszont a képességeid és szaktudásod segítségével talán sikerülhetne. Ha tudom, hogy honnan van, akkor talán az elzárása is könnyebb lesz - gondolkodom félig hangosan, ahogy kifejtem miben lehetnél a segítségemre. Nincsenek elvárásaim feléd, jelenleg abban reménykedem, hogy nem állsz fel az asztaltól és penderítesz ki a házadból, tiltasz el a lányodtól tudva, hogy egy gyilkos mellett ülsz. A bizalom törékeny pillér, melynek tartó alapjai vagy erősebbekké válnak ettől a avallomástól vagy végleg összetörnek. Aksel vajon mennyire erős a bartáságunk?


Aksel Vaughn felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Aksel Vaughn
Chatkép :
Tatiana és Aksel Tumblr_mn6ms5LmtG1qzmvsio1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Mads Mikkelsen
Hozzászólásaim száma :
35
Pontjaim :
26
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
bb.
Fő képességem :
intuition
Őt keresem :
Tatiana és Aksel Tumblr_nyylxvhX2R1r382aho4_250


my son & my daughter
Tartózkodási hely :
Washington D.C.
Korom :
54
Foglalkozásom :
pszichiáter főorvos


Aksel Vaughn

Elküldésének ideje -- Pént. Jún. 04, 2021 11:03 pm

Nincs benned rosszindulat Aksel felé, ezt ő maga is tudja. Valahogy az első pillanattól kezdve egyértelmű volt, hogy nem akartok ártani egymásnak, és az is, hogy kimondatlanul is barátságot kötöttetek egymással. Olyasfajta köteléket, amit nem akar majd egyikőtök sem megsérteni: teljes biztonság - ritka az efféle kapocs nő és férfi között, különösen érzelmek és vonzódás nélkül. Aksel a prakszisa lévén pontosan tudja milyen különleges helyzet ez, és őszintén úgy véli, a barátságotoknak az egyik alapja a mágiátok, amely valamilyen módon reagál a másikra. A képességével érzi ezeket a finom rezgéseket, amik olyan ritkák, és olyan fontosak.
- Köszönöm - sokat jelent a számára, hogy ráhagyod mindezt, hogy nem kell “küzdenie” azért, hogy ő beszélhessen a lányával a veszélyekről, amit akaratlanul is, de elszabadítottatok. Ő maga, Te és Delilah… Mindhárman a részesei vagytok, de Aksel önmagát hibáztatja leginkább, elvégre ő az apafigura, neki kellett volna jó döntést, helyes döntést hozni, nemigaz? Leteszi a villáját és a poharáért nyúl, kortyol egyet a borból, melynek savassága szinte édeskéssé válik a nyúl aromájától. Folytatná ő ezt a témát, hiszen időről időre szüksége van arra, hogy megnyugtasd a lelkét, elhitesd vele, minden rendben van és rendben is lesz, bármi is történjen, és újabban erre csak Te vagy képes. De persze ennek nincs semmilyen romantikus töltete, csupán az az oka, hogy a házassága nem áll éppen a legstabilabb lábakon, és ezt bármennyire nem akarja kimutatni, azért mégis csak nyomot hagy rajta. Mindannak ellenére, csendben marad, amikor azt mondod, önmagadról akarsz beszélni, és kíváncsian pillant fel rád, a kezében lévő pohárban megszokásból futtatja a bort körbe, miközben a válaszodra vár. Nem áltatja magát, hogy éppen Te ne vennéd észre, amikor a kíváncsisága utat tör magának, és próbál beléd kapaszkodni a képességével. Azon kevesek egyike vagy, akikkel már nincs szüksége a fizikai kontaktusra, mert elég jól ismer téged hozzá, hogy kis távolságból is érzékelje az érzéseid rezgéseit. Aggodalmat vél felfedezni benned, amikor elkezd végigtapogatni, de egyelőre nem szólal meg, hagyja, befejezd a mondandódat, s végül megköszörüli a torkát. Meg kell emésztenie ezt az információt.
- Miért van szükség a pecsétre? Instabil volna az erőd? - szeretne tisztán látni, és jó analitikus lévén az alapoktól indul. A második kérdést szinte nem is gondolja komolyan, ám ahogyan hangosan kimondja, rájön, talán éppen belenyúlt a kellős közepébe ennek a témának. - Mikor oldottad fel legutóbb? - kérdeződködik aztán tovább: Te magad vallottad meg, hogy több ilyen alkalom volt már, Aksel pedig arra kíváncsi milyen gyakorisággal teszed ezt meg. Közben a kis “csápjai” még mindig téged térképeznek fel. - Gyanítom, nem véletlenül most avattál mindebbe be. Mivel tudnék segíteni szerinted? - teszi fel aztán az utolsó kérdését, ám kétségtelenül az érdekli leginkább, mit gondolsz, mi az amit ő tehetne, mire számítasz. Nem szeretné, ha irreálisan nagy elvárásaid lennének. Felemeli a villáját és eszik néhány falatot a vacsorájából, mielőtt újra rád pillantana.


maradok ott, ahol voltam:
egyedül;
szemben állok a Nappal

Tatiana Shelley felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Tatiana Shelley
Chatkép :
Tatiana és Aksel AHR0cHM6Ly93d3cucG9kY2hhc2VyLmNvbS9pbWFnZXMvbWlzc2luZy1pbWFnZS5wbmc%3D
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
Emily Swallow
Hozzászólásaim száma :
45
Pontjaim :
32
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Vic
Fő képességem :
shadows manipulation
Őt keresem :
my shine
Tartózkodási hely :
Washington D. C.
Korom :
33


Tatiana Shelley

Elküldésének ideje -- Szer. Ápr. 21, 2021 11:54 am


Aksel & Tatiana

All of our dirt wased in the rain

Látom mennyire magad alatt vagy, ahogy azt is mi zajlik a fejedben. Több évnyi barátságot tudhatunk magunk mögött, így szólnod se kell. Ismerem ezen gondolataidat, aminek nyomán úgy érzem most én kerültem a pszichológusi székbe. Bánom? Kizárt dolog! Te azon ismerőseim egyike vagy, akikkel nyugodt szívvel lehetek őszinte. Talán az első pillanattól kezdve megvolt köztünk ez az elemi összhang, mely a barátságunk legfőbb alapja. Apró mosoly játszik a szám sarkában a hangodban lévő él hallatán. Nem fogom magamra venni, eme halk kirohanásod, tudom mennyire az összeomlás szélén táncolsz. Mindig ilyenkor hívsz, ha szükséged van egy biztos támaszra, egy bizalmasra.
- Eszemben sincs! Ugyanakkor néha nem árt emlékeztetni téged sem, hogy a túlzott aggodalmad mit eredményezhet - hangom lágyan cseng, rád pillantok lopva, hiszen tudom az előbbi szavaim nem dobták fel a hangulatod. Nem azért kedvelsz, mert mindenben igazat adok neked, ha kell kíméletlenül szembesítelek a valósággal, amire szükséged van, mikor elveszel az érzésekben a munkádnak és képességednek hála. Közénk beállt csend egyáltalán nem frusztráló, inkább nyugalmat sugároz magából.
- Rendben, akkor ezt rád bízom - válaszolok egyből egy bólintással egybe kötve. Tudom, hogy tudod mi a dolgod, apaként és warlocként is, éppen ezért adom át neked a lehetőséget. Bár félek, attól, hogy ez még jobban gerjeszti a köztetek lévő feszültséget. Egy nagyobb kortyot követően sikerül belekezdenem a mondandómba.
- Rólam - - tudom ez nem hangzik túl jól, így egy mély levegőt követően odébb húzom a ruhámat, hogy a kulcscsontomat meg tudd nézni - és erről - teljes rálátást engedek a hegemre, melyet eddig olyan precízen takargattam a világ elől - Ez nem egy régi sérülés, hiszen láthatod a heg friss. Viszont nem is a szó szoros értelmében seb. Nevezzük inkább billognak vagy pecsétnek - teszem hozzá, miközben újra eltakarom a fordított F formát. Az információk tudom sok kérdést vetnek fel benned, ahogy az is eddig miért titkoltam. Nem állt szándékomban átverni téged és ezt jól tudhatod. Az ismeretségünk kezdetétől fogva nyílt lapokat mutattam neked és ez csak egy újabb lépcsőfok a barátságunkban, mely erősítheti a köztünk lévő bizalmat.
- Én magam készítettem. Azért van, hogy elnyomja az erőm egy részét azaz a bennem élő Sötétséget viszont egy ideje erősebbnek bizonyul és próbálja belülről megtörni a pecsétet. Egyre nehezebb visszazárnom, egy-egy feloldáskor - sóhajtok, majd folytatom a vacsora elfogyasztását, íg várom a további kérdéseidet.


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Aksel Vaughn
Chatkép :
Tatiana és Aksel Tumblr_mn6ms5LmtG1qzmvsio1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Mads Mikkelsen
Hozzászólásaim száma :
35
Pontjaim :
26
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
bb.
Fő képességem :
intuition
Őt keresem :
Tatiana és Aksel Tumblr_nyylxvhX2R1r382aho4_250


my son & my daughter
Tartózkodási hely :
Washington D.C.
Korom :
54
Foglalkozásom :
pszichiáter főorvos


Aksel Vaughn

Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 11, 2021 4:49 pm

Nem is próbálja tagadni az aggodalmát, elvégre semmi értelme nem volna, ráadásul te túl jól ismered ahhoz, hogy ne vedd észre rajta mi is zajlik benne valójában. Mert tényleg ismered. Évek óta Te vagy az egyik legközelebbi és legfontosabb barátja és bizalmasa, és valahogy ez tökéletesen természetesen alakult ki köztetek, egészen rövid idő alatt, miután megjelentél nála. Már akkor érezte, meg fogod változtatni az életét, pedig még semmit sem tudott rólad, hogy mire is készülsz és mi fog történni a lányával. Sajnálatos mellékzöngéje azonban a történetnek mindaz, ami a családját érinti - erről ritkán beszél, neked legalábbis nem említi minden alkalommal, amikor beszéltek, mennyire szétcsúszott a feleségével és a gyerekeivel is a kapcsolata, bár talán látod anélkül is, hogy mondania kellene. Egyszerűen csak így történt. Az asszisztensével azonban nem beszélheti meg, hogy a lánya kiválasztott lett, Aksel maga is warlock, így hát ez a téma marad kettőtök között. Bánná? Semmiképpen sem. Megbízik benned. Talán jobban is, mint indokolt lenne. És tudja, ez mennyire zavarja a feleségét.
- Nagyon kérlek, ne próbálj úgy tenni, mintha a lebukás miattam fenyegetne - a hangjában érezhetsz némi élt, de nézd el neki, nincs jó passzban. Olyankor hív téged, amikor úgy érzi összeomlik. Normál esetben Grace rakta össze - régen -, de most vele nem ilyen egyszerű a helyzet. Persze nem pótlék vagy a számára, a feleségét amúgy is nehezen tudnád helyettesíteni, Aksel valójában törékeny. Talán éppen a képessége miatt, azzal, hogy oly sok negatív érzelmet hajlamos magára venni, gyakran szükségszerűen a hivatása miatt, néha egyszerűen kisiklik. Ezt persze gondosan rejtegeti, mindenki elől a környezetében, de Te, drága Tatiana, már megtapasztalhattad milyen is, amikor kibillen az egyensúlyból. Amikor az a rengeteg frusztráció a földre löki, és oda szorítja. Ilyenkor igenis segítségre szorul. Hogy hajlandó is e kimondani ezt az igényt? Nos, az attól függ, mennyire van éppen megzuhanva. És egyelőre a szavaid nem segítenek rajta - úgy érzi támadsz, pedig nyilvánvalóan nem. Némán folytatja a vacsorát, inkább ezt a megoldást választja minthogy valami sértőt vágjon a fejedhez, amit nagyjából azonnal megbánna. De tudod, eddig is figyelt, folyamatosan és állandóan.
- Tudom, hogy meg kell tudnia… - feleli aztán arra vonatkozóan, hogy be kell avatnia majd a lányát a pletykákba. - De kérlek, hadd mondjam el ezt én neki - teszi hozzá, újra rád pillant, miközben felemeli a poharát, majd belekortyol a fehérborba, miután körbefutatta a pohárban néhányszor. Tényleg szeretné ezt ő elmondani Delilah-nak, nem csak azért, mert szeretné, ha a lánya tudná, fontos neki és számíthat rá, hanem mert ő maga is szeretne beszélgetni vele, és ez újabban egyáltalán nem olyan egyszerű.
- Miről? - kérdez vissza, már kedvesebb hangsúllyal, s folytatja a nyúlragu elfogyasztását, miközben arra vár, hogy kibökd, mit is szeretnél vele megbeszélni.


maradok ott, ahol voltam:
egyedül;
szemben állok a Nappal

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Tatiana Shelley
Chatkép :
Tatiana és Aksel AHR0cHM6Ly93d3cucG9kY2hhc2VyLmNvbS9pbWFnZXMvbWlzc2luZy1pbWFnZS5wbmc%3D
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
Emily Swallow
Hozzászólásaim száma :
45
Pontjaim :
32
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Vic
Fő képességem :
shadows manipulation
Őt keresem :
my shine
Tartózkodási hely :
Washington D. C.
Korom :
33


Tatiana Shelley

Elküldésének ideje -- Csüt. Feb. 11, 2021 9:48 am


Aksel & Tatiana

All of our dirt wased in the rain

Itt vagyok veled, mint mindig amikor hívsz. Tudom mi jár a fejedben, mi nyomaszt annyira, mégis hagyom hadd haladjunk a te tempódban. Megvárom, ahogy kitálalod a gusztusos ételet a magad precíz mivoltában. Talán ezt kedvelem bennem a legjobban, a precizitásod, ami gyors ugyanakkor hatékony. Persze, nem csak ezért kerestelek meg annó és nem ezért vagyok a barátod. Mert valljuk be ez az egész kettőnk között addig fajult, míg nem a szövetségből egy mély barátság lett. Mindketten cipeljük a saját démonainkat és szükségünk van olyanokra, akikkel teljesen őszinték lehetünk. Mellém ülve bort töltesz, mintha ez csak egy átlagos vacsora lenne, pedig ennél sokkal nyomósabb oka van az ittlétemnek. Apró mosolyt engedek magamnak, amint végre kibököd az igazságot, melyről mindketten tudunk. Aprót bólintok, majd a gondolataimba merülök, ahogy te is teszed. Tisztában vagyok vele, hogy a köreinkben pletykálnak a kormány terveiről és biztos vagyok benne, hogy nem alaptalan. Talán már most vannak olyanok, akik megfigyelés alatt tartanak minket Deliah kapcsán.
- Az nem történhet meg. Deliah pontosan tudja, hogy mikor használhatja a képességét és mikor nem, ez volt az első, amit a fejébe véstem. Ugye tudod, hogy a lebukást az aggodalmad is előidézheti? - hangom nyugodt, akár egy egyenletesen zakatoló metronóm.Tisztában vagyok a képességeddel, éppen ezért szeretném, ha rád is átragadna az én törékeny harmóniám. Az apró csendjeink egyáltalán nem zavarnak, élvezem az általad főzött ételt, a nyúl mennyeien keveredik a fűszerekkel és a szósszal. Persze a hallgatásom inkább annak szól, hogy hagyjam hadd add ki magadból azokat a gondolatokat melyeket mással úgysem osztanál meg.
- A pletykáknak mindig van alapjuk és ez a jelenlegi helyzetre is igaz. A szervezetünknek még nincs konkrét tudomása róla, de nyitott szemmel kell járnunk. Ez rád is vonatkozik Aksel - rád sandítok komoly pillantással, ez nem kérés a részemről, ezt egyértelművé tettem. Mindezek mellett másról is beszélnünk kellene, amit még nem osztottam meg veled. Mgamhoz veszem a testes fehérbor és egy kis lötyögtetést követően bele kortyolok. Az időt akarom húzni, hogy össze szedjem a gondolataimat.
- A napokban szeretném tudatni ezeket az információkat Liaval is, ha nem bánod. Tudnia kell róla, hogy mire készüljön és figyeljen - te is tudod, hogy nem hallgathatunk róla a továbbiakban. Különben fenn áll a veszélye, hogy kicsúszik a kezünkből az irányítás és ezt te sem akarhatod.
- Örülök, hogy meghívtál, több dologról is beszélnünk kellene - kezdek bele óvatosan, hiszen fogalmam sincs hogyan fogsz reagálni a mondandómra. Így is túlságosan aggódj a lányodért.


Aksel Vaughn felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Aksel Vaughn
Chatkép :
Tatiana és Aksel Tumblr_mn6ms5LmtG1qzmvsio1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Mads Mikkelsen
Hozzászólásaim száma :
35
Pontjaim :
26
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
bb.
Fő képességem :
intuition
Őt keresem :
Tatiana és Aksel Tumblr_nyylxvhX2R1r382aho4_250


my son & my daughter
Tartózkodási hely :
Washington D.C.
Korom :
54
Foglalkozásom :
pszichiáter főorvos


Aksel Vaughn

Elküldésének ideje -- Csüt. Jan. 07, 2021 4:46 pm

Valószínűleg nem nehéz kitalálnod, miért hívott ide, hiszen mindig ugyanaz a téma: az egyetlen lánya. Elvégre veled együtt adta Delilah-nak azt az erőt, amire a lány olyan nagyon vágyott már egészen kicsi kora óta, és ami miatt most olyan rettenetesen aggódik. És persze nem tudja, hogy Te ezt megérted-e biztosan egyáltalán, és ezt cseppet sem degradálóan érti vagy gondolja, azonban tény, hogy neked nincs gyereked. Ő pedig apa. És bolond, amiért hagyta, sőt előidézte a saját gyermeke számára a veszélyt. Melyik apa tesz ilyet… melyik?
Ahogy kitálalja az ételt, abban ugyanannyi precizitás rejlik, mint az élete minden más részében. Gyors, ám hatékony. Korábban, a város felbolydulása előtt ez egy jó stratégia volt, most mégis le kényszerült lassulni. Nem csak miattad, a házassága, a lánya, a fia és az asszisztense miatt is. Egyszerre minden arra kényszeríti, hogy ne tudjon tovább haladni, és ez megviseli, Te pedig vagy olyan tapasztalt, hogy látod rajta. És Te vagy az egyetlen, akinek igazán hagyja, hogy belé láss, mert bármennyire is nemet mondana, ha most ajánlanád a segítségedet, attól még a barátjának tart, olyan bizalmasnak, akire számíthat. Ezt bizonyítja a tény is, itt vagy.
Már melletted lévő bárszéken ül, bort töltött neked, s a tányérral együtt eléd tolta. Tulajdonképpen igazad van, és ezt tudja, de csak mélyen hallgat, miközben a poharában futtatja a könnyű fehérbort. Delilah valóban kivételesen tehetséges, látszik rajta mennyire eltökélt, mennyire meg akarja csinálni: a varázserejét az akarata alá hajtani, éppúgy mint minden mást. Ebben hasonlít rá.
- Tudod, hogy nem a mágiától féltem annyira - jegyzi végül meg, lassan, kissé szárazan. Az ellenállás köreiben pletykálnak, sok mindent, de az vitán felül áll, hogy Monaghan szervezkedik, mégha nem is látványosan. - Sokkal jobban aggaszt milyen sors vár rá, ha lebukunk - feleli aztán konkrétabban. Hiszen csak rá kell nézned, retteg a gondolattól, hogy a lánya meghalhat. Végül felemeli ő is a villáját, és nekilát a ragunak, amivel tökéletesen elégedett. A főzés az egyetlen, amiben a jelenlegi széthulló, kilátástalannak tűnő helyzetben is képes teljesíteni. Mert egyébként érzi a feszültséget magában, a Te nyugalmad pedig még hosszabb kontaktus nélkül is átragad rá a képességének hála.
- Komolyan nem aggasztanak a pletykák a begyűjtők, Tatiana? - valójában nem hiszi, hogy csak pletykák lennének, a vámpírkormányzóból kinézi, hogy speciális egységet képezzen és szervezzen bárki ellen, főleg, ha nem tudja mivel áll szemben. Márpedig úgy tűnt eddig még nem jöttek rá, mire is készül az ellenállás.


maradok ott, ahol voltam:
egyedül;
szemben állok a Nappal

Tatiana Shelley felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Tatiana Shelley
Chatkép :
Tatiana és Aksel AHR0cHM6Ly93d3cucG9kY2hhc2VyLmNvbS9pbWFnZXMvbWlzc2luZy1pbWFnZS5wbmc%3D
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
Emily Swallow
Hozzászólásaim száma :
45
Pontjaim :
32
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Vic
Fő képességem :
shadows manipulation
Őt keresem :
my shine
Tartózkodási hely :
Washington D. C.
Korom :
33


Tatiana Shelley

Elküldésének ideje -- Vas. Nov. 15, 2020 4:29 pm
Aksel && Tatiana
All of our dirt is washed in the rain
A telefonról sokszor elfeledkezem, mikor újabb és újabb varázslatokon töröm a fejem vagy mikor elmélyedek valamiben. Az utóbbi lehetőség merült fel most, éppen egy halom könyv felett ülök. Mikor már vagy harmadjára szólal meg a telefonom, ezzel kiszakítva az információ halmazból, amiben elvesztem. Halovány mosollyal az arcomon veszem fel a készüléket. Hallom a hangodon a kétségbeesést, mégsem teszem szóvá, ahogy azt sem megfeledkeztél a bemutatkozásról. Nem is várom el ezt tőled, hiszen tudom miért hívsz és miről szeretnél beszélni. Ugyanaz a séma minden alkalommal, a körítés változatos, így én sem unom meg a találkáinkat. Könnyedén mondok igent a vacsorameghívásodra, hiszen jómagam nem főztem, mindamellett tudom egyedül vagy otthon. Ritkán jártam nálatok a te invitálásodra, de olyankor általában csak te ketten tartózkodunk a házban. Ha nem ismernélek azt hinném felakarsz csípni magadnak a feleséged mellé szeretőnek. De a kettőnk kapcsolata ettől nagyon távol áll. Pár hónappal ezelőtt még idegenek voltunk egymás sámára, ám az idő előrehaldtával mondhatom azt, hogy egy egészen érdekes barátság alakult ki közöttünk. Egy szövetség, mely stabil lábakon áll, hála a lányodnak. Másfél óra múltán a házad ajtajában állok, az előbb nyomtam meg a csengőt, mely érkezésem jelezte. Vállamról majdnem lecsúszik a táska mely könyvekkel és feljegyzésekkel lett tele tömve.
- Köszönöm! - ahogy kitárva előttem az ajtót egyből beljebb invitálsz. Jó vendég módjára megszabadulok a cipőmtől és a kabátomtól egyaránt, majd követlek a konyhába. Éppen elkapom a pillanatot, amint precíz mozdulatokkal tálalod a vacsoránkat. Kissé megrázom a fejem, de nem teszem szóvá, hiszen megszoktam tőled ezt a stílust. Talán ezért is kedvellek, hiszen a hiba lehetőségét a minimumon tartod. Ez hatalmas bizalomra ad okot a részemről. Egyből leülök a kényelmes bárszékre, hogy helyet foglaljak a konyhaszigetnél, miközben a precíz mozdulataidat figyelem arra várva, hogy mikor kezdesz neki a sokásos témának.
- Ugyan, nem tesz semmit! Jövök, amikor szükség van rám - legyintek egyet, miközben egy kedves mosolyt villantok feléd. Tudom mekkora szükséged van a támogatásomra, hiszen ebben az egészben ketten voltunka kezdetektől fogva. Megrázom a fejem, ahogy elhagyják ajkaidat a megfelelő szavak. Aggódsz érte. Megértem. A helyedben én is ugyanezt tenném, viszont veled ellentétben én pontosan tudom mire képes a lányod.
- Felesleges. Az első pillanattól fogva tudta, hogy nem lesz egy sétagalopp az útja. Ügyesebb mint a többség. Egyre biztosabb az erejében és a fizikai állóképessége is nöekszik - válaszolok könnyedén, hiszen a tegnapi gyakorlásunk alkalmával megint bebizonyította, hogy mire képes - Deliah fiatal és néha szertelen, ugyanakkor hihetetlenül tehetséges - egyértelműen büszkeségtől sceng a hangom, miközben kezembe fogom a villát, hogy megkedzjem a vacsorát.
- Tulajdonképpen miért aggódsz a legjobban? - teszem fel a kérdést neked, mintha én lennék a pszichológus és nem te, miközben egy falatot veszek az isteni nyúlhúsraguból.
●●Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Aksel Vaughn
Chatkép :
Tatiana és Aksel Tumblr_mn6ms5LmtG1qzmvsio1_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Mads Mikkelsen
Hozzászólásaim száma :
35
Pontjaim :
26
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
bb.
Fő képességem :
intuition
Őt keresem :
Tatiana és Aksel Tumblr_nyylxvhX2R1r382aho4_250


my son & my daughter
Tartózkodási hely :
Washington D.C.
Korom :
54
Foglalkozásom :
pszichiáter főorvos


Aksel Vaughn

Elküldésének ideje -- Csüt. Nov. 05, 2020 10:03 pm

A jobb kezem ujjai néhány percig türelmetlenül dobolnak az asztal lapján, amíg kicseng a telefon, s Te nem veszed fel. Beszélnünk kell! – vágom aztán rá, be sem mutatkozva, ám tudom, ilyesmre nincs szükséged, pontosan tudod miért hívlak, ki vagyok és mivel kapcsolatosan akarok beszélni veled. Mindig ugyanarról beszélünk, legalábbis a fő téma nem változik, minden mást a helyzet szül. Most például meginvitállak egy vacsorára, egyrészt mert egyedül vagyok a házban, a feleségem elutazott egy szakmai konferenciára, másrészt mert a főzés kikapcsol, és most túl feszült vagyok. A mai betegeim többségéből is a zavar és a türelmetlenség áradt, így nem meglepő, hogy mindez hatalmába kerített. Te, igent mondasz, én pedig megköszönöm és leteszem a telefont.
Ruganyos és sietős léptekkel indulok a konyha felé, és neki állok a főzésnek, miközben kibontok egy üveg jó minőségű fehérbort, hogy aztán előkészítsek minden alapanyagot, majd felkapom a kötényemet és egy könnyed intéssel zenét kapcsolok. Az elmúlt évek során egyre több alkalommal használom a mágiámat apróságokra, nem csupán arra, hogy felmérjem a pácienseim lelkiállapotát. A zaklatottságom lassan oldódni kezdett, ahogyan a zene és az étel előkészítése elvonja a figyelmemet. Próbálok nem törődni a szorító érzéssel, ami most ott van a mellkasomban, hiszen éveken keresztül mindezt a feleségemmel csináltam, vagy neki, nem pedig egy félig idegennek. Bár ez nem jó megfogalmazás Rád nézve, kedves Tatiana, mert nem vagy félig sem idegen, hiszen az elmúlt hónapok során sokkal több mindent tudtam meg rólad, mint azt korábban képzelni mertem. Alig veszem észre, hogy eltelik másfél óra, amikor már csengetsz, én pedig sietve a bejárathoz igyekszem, kitárva előtted az ajtót.
– Gyere csak, a konyhában terítek éppen – mondom miközben beljebb engedlek, hogy aztán előtted sétáljak vissza a konyhába, és tálalom a tésztát, a tányér közepére, Téged pedig valószínűleg nem lep meg, hogy mennyire precízen teszem mindezt, egészen addig, míg helyet nem foglalsz konyhaszigetnél, én pedig eléd teszem a vacsorát, majd töltök neked is a fehérborból, amely tökéletes passzol a nyúlhúsos raguhoz és a tésztához.
– Sajnálom, hogy iderángattalak – kezdem, ahogy magamnak is szedek az ételből, majd leveszem a kötényt. – De egyre inkább aggódom Delilah-ért – folytatom, és leülök a melletted lévő székre. Kedvellek, ám nem tudom, jó döntés volt-e belekeverni a lányomat mindebbe, főleg most, amikor a kormány egyre nagyobb erőkkel igyekszik megtalálni a Kiválasztottakat.


maradok ott, ahol voltam:
egyedül;
szemben állok a Nappal

Tatiana Shelley felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Tatiana és Aksel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tatiana Shelley
» Tatiana & Delilah
» Tatiana & Laurence
» Michal & Tatiana
» Dr. Aksel Vaughn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Vaughn rezidencia-
Ugrás: