Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cheryl Preston


Boszorkány

Belisa E. Cavanaugh
Chatkép :
Cheryl Preston Original
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
• Jennifer Lawrence
Hozzászólásaim száma :
119
Pontjaim :
64
Pártállás :
  • Semleges

User név :
• Belisa
Fő képességem :
• aeorikinezis
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
• Washington DC
Korom :
33
Foglalkozásom :
• bartender at Blasphemy


Belisa E. Cavanaugh

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 07, 2021 1:59 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Cherry!

Igazán kellemes élmény volt a lapodat olvasni. A stílusod laza, összeszedett és gördülékeny, szinte ittam a szavakat. Rendkívül jól felépített karaktert hoztál nekünk, aki -szerintem legalábbis- egy tökéletes főhősnő. Humoros, ambíciózus, lojális és nem akar megfelelni mások elvárásainak, vagy legalábbis nem minden áron.
Tetszik, hogy a történeted által a testvéredet is megismerhettük kicsit, bár ez nem is meglepő, hiszen az ikred. Olyan, mint a másik feled, aki történjék bármi, melletted fog állni a végsőkig pont úgy, ahogy te is kitartasz mellette. Még akkor is, ha a képmutató társadalom kirekeszti olyasvalami miatt, ami igazán nem is kellene számítson.
A jellemzésed egyenesen zseniális. Mindig örömmel tölt el, amikor új és egyedi módon mutat be valaki egy karaktert nekünk, a te irományodra pedig, ez mindenképpen érvényes. Iszonyatosan tetszik, hogy párhuzamot vontál az élet, a mindennapok és a bábuk, meg azok lépései közt. Very Happy
Összességében nagyon tetszett a lapod és, ha egy gonosz banya lennék -ami nem vagyok-, szerintem akkor sem tudnék belekötni! Kíváncsian várom, hogy miféle történetet szántál Cherrynek, úgyhogy utadra is engedlek, hogy minél előbb bedobhasd magad a játéktéren!

Jó szórakozást neked!  De cuki vagy


Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermotttal; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Ember

Cheryl Preston
Chatkép :
Cheryl Preston Ifc2
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Lana Parrilla
Hozzászólásaim száma :
28
Pontjaim :
18
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Zizi
Őt keresem :
Cheryl Preston Source
Who are you in the shadows? How long have you been waiting for me? And would you wait any longer? Let's say forever...
Kedvenc dal :
D.L.M.N.
***
Lucian
***
Hm....
Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
46
Foglalkozásom :
gyilkossági nyomozó


Cheryl Preston

Elküldésének ideje -- Pént. Feb. 05, 2021 5:04 pm
Cheryl Preston

a karakter szerepköre
ft. Lana Parrilla

1978. április 12.
születési idő
ember
faj
saját
a karakterem
Semleges
pártállás


Két éve…

Timothy Preston nem a legokosabb ember. Timothy Preston talán nem is a legszebb, de van valaki az életében aki mindentől megóvná ha tehetné, noha csupán öt perccel érkezett korábban mint ő. A nagy tükör előtt állva próbálja megkötni a nyakkendőjét, egy mélyzöld csodát, amit nem ő választott, de Hans szerint valami komoly szín kell egy munka elbeszélgetésre, elvégre nem  valami komolytalan pályázó. Ez lesz a harmadik interjú, amire elmegy, és remélhetőleg nem a harmadik, amelyről nyíltan vállalt homoszexualitása miatt fogják elbocsátani. Nem kellene, hogy bevallja, nem is kellene semmit mondania, csupán arról beszélni amihez ért. Mert Timothy Preston, mondjon bárki bármit, az egyik legjobb hangmérnök a szakmában. Ám amióta három éve coming out-olt, megunva az állandó bújkálást, azóta mégis mintha újra menekülne. Az emberek vádló pillantásai elől, az apja szúrós tekintete elől, mintha nem is lenne ember. Pedig ő ugyanaz maradt. Ugyanaz aki imádja a reggeleket, amikor a szoba, amúgy meleg levegője is még hűvös az ágyhoz képest, szereti az édes omlettet forró baracklekvárral, az anyja harminc éve állandó parfümjének megszokott illatát és szereti, amikor a nővére Cherry, összeráncolt szemöldökkel mozgatja az orrát durcásan, mint egy mormota. Timothy semmit nem változott, soha nem is volt más, az emberek mégis képtelenek elfogadni a tényt, hogy szexuálisan a saját neméhez vonzódik. A családban kizárólag ikernővére az aki a kezdetektől mellette áll, aki nem tekint rá másképpen, aki ugyanúgy megöleli, és akinél három éve már, hogy az ideje nagy részét tölti.
Még egyszer áttúrta a haját, és rideg verítékes kezét a nadrágja szárába törölte. Zavart tekintettel nézett oldalra a nővérére, az arca most egészen kisfiús volt. Cherry arra gondolt, hogy pontosan olyan mint egykor az óvodában, amikor együtt készültek az anyák napjára, és amin Tim rendszeresen belesült a szövegébe. Ilyenkor a nővére csak megszorította a kezét, és átsegítette a nehézségeken. Tulajdonképpen mostanság sem nagyon csinál mást, de képtelen végignézni, hogy mindenki elfordul az öccsétől.
- Biztos jó leszek így? Nem tűnök idegesnek, vagy ilyesmi? Nem kócoltam össze nagyon a hajam? Rendben van a nyakkendő is? A hangom is megvan, rendben minden?
Cheryl biztatóan szorította meg Tim kezét és csak bólintott. Minden rendben lesz, nem kell aggódni.
De nem ment minden rendben. Tulajdonképp semmi nem ment. Timothy Preston újabb tapasztalattal gazdagodott, hogy egy képmutató és hazug világban élünk, ahol az elfogadásról papolnak minden utcasarkon, de valójában senki nem akar semmit elfogadni. Cheryl haragos volt, ingerült és hihetetlenül kiátkozott mindenkit, aki az előítéleteinek a rabságában él. Ő már csak tudta miről beszél, hiszen nem Tim volt az egyetlen a családban akit egy döntés, egy érzés miatt majdhogynem kitagadták. Ő is pontosan így járt akkor amikor egy nála négy évvel fiatalabb férfiba szeretett bele, holott az ujján már ott ragyogott egy másik férfi szerelmének záloga. Egy három éves jegyességet dobott oda azért, hogy Philip-el lehessen. Aztán az a jeggyűrű is a fiókban végezte...


Fél évvel ezelőtt…

A magas, kopasz férfi, aki mintha egy filmes klisét lopott volna ki a valóságba, kívül hordta a jelvényét. Cheryl a szemeit forgatta és csendesen jegyezte meg.
- Ilyen büszke rá, vagy ez kell, hogy ne tévedjen el a sötétben?
A férfinak húsos ajkai voltak, amit normál esetben minden nő kívánatosnak tartott volna, ha nem éppen hajnal kettőkor figyelnek meg közösen egy védeni kívánt személyt, mielőtt elszállítják. És nem éppen Cheryl az aki ezt a megtisztelő feladatot kapta.
- Maga mindig ilyen szellemes Preston  nyomozó, vagy csak engem tisztel meg vele?
- Ne legyenek illúziói. Nem csak magát tisztelem meg vele. Mindig szellemes vagyok.
- Micsoda önbizalom!
- És szerénység!
Hirtelen hallgattak el, bár a párbeszéd nem lett volna nevezhető éppen emelkedettnek, még kevésbé filozofikusnak, de Cherrynek megvolt az a tulajdonsága, ami alapvetően a munkájában is mindig jól jött: alkalmazkodott. Stílusban, témában, úgy alapvetően bármiben ahhoz akivel éppen társalgott. Ha éppen le kellett menni kutyába, akkor lement.
Egy fekete autó állt meg a ház előtt és a húsos ajkú férfi kissé nyújtogatta a nyakát, hogy jobban lásson.
- A maguké?
-Igen. És ha megbocsát, éjjeli kis liezonunk itt és most véget ér. Mennem kell.Ma én vagyok a megfigyelő és az óvónéni egy személyben.
Cherry  a vállára kanyarította a már kissé viharvert de általa nagy becsben tartott kék táskát és kilépett a sövény takarásából, az utca túloldalán.
- Hé Nyomozó! Megiszunk egy italt valamikor?
- Ja. Én úgy öt perc múlva abban a sötétített Fordban egy bögre isteni borsmenta teát. Hogy maga mit iszik az a maga dolga.
Vont vigyorogva vállat, majd magára hagyta a férfit.
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Kilenc éves voltam, amikor az apám megtanított sakkozni. Eleinte szinte lehetetlen küldetésnek tűnt, tekintve, hogy nem akartam elfogadni a játékszabályokat. Tulajdonképpen a mai napig nem vagyok hajlandó elfogadni, ahogyan az életben sem mindig, ettől függetlenül bizonyos helyzetekben a békesség kedvéért behódolok.
- Én ezt a bábut akarom levenni.
-De miért?
-Mert akkor neked kevesebb lesz. És mert az tetszik a legjobban.
-Ejj de akaratos kisbéka vagy te. Az a királynő. Azt nem veheted le, csak akkor, ha megnyered a játékot.
-Jó. Akkor megnyerem.

(P) pawn - A gyalog
Aki mindig először lép. A feláldozható. Kicsit ez is vagyok azt hiszem. Bár nem állítanám, hogy áldozat tipus vagyok. Inkább az, aki hajlandó eljátszani az áldozat szerepét ha azzal más valakit védelmez. Elég korán rájöttem, hogy az egész sakktábla semmit nem ér a gyalog nélkül. Ő az egyetlen, akiből hiányzik az önzés. Nem nyerni akar, hanem feláldozni magát azért, hogy a királynő célba érjen.

N/Kt knight - A huszár
A megfontolt. Valahogyan úgy képzeltem egykor, hogy a huszár minden esetben kizárólag a saját feje után megy. Pedig valójában csak azt teszi, hogy bizonyos helyzetekben kompromisszumot köt, csupán azért, hogy az egészet nézve mindenkinek jó legyen. Egész életemben meg akartam felelni a családom akaratának, kompromisszumokat kötöttem, úgy  léptem ahogyan elvárták tőlem. Végül aztán egy napon, amikor megismertem valakit,mindent magam mögött hagytam, és engedtem, hogy egy láthatatlan kéz leszedje a huszáromat a tábláról. Ha kompromisszumot akarok kötni, azt a szabad akaratomból kell tennem és nem azért mert ezt várják el tőlem.

B bishop  - A futó
Az átlós ember, akinek csak fekete és fehér létezik, mást nem ismer. A világ azonban nem csak két színből áll.Szeretem a változatosságot, szeretem a nevetést, szeretem az őrültségeket magam körül. A játékosság, az állandó nevetés szinte úgy követ mint egy illékony és édes árnyék, amit nem lehet elhajtani, nem lehet megszűntetni. A munkámban túl sok a mocsok, nem akarom a magánéletemben is viszont látni.A kettőt el kell választani egymástól. A munka a fekete, a magánélet a fehér...a fehérben pedig megbújik a szivárvány összes színe.

R rook, castle  - A bástya
A védelmező, az állhatatos, a szívós és kitartó. Ez vagyok a munkámban. Ott kizárólag a komoly és megfontolt énemet ismerik, a bástyát és nem a futót. Bármit megteszek azért akit meg kell védenem, és olyankor tökéletesen kizárom a külvilágot. Olyankor elfelejtem, hogy van saját életem, vannak szeretteim, van valaki aki hazavár.

K king - A király
Az egyetlen aki a királynő mellett áll, anélkül, hogy egy tapodtat is odébb lépne önszántából.Csak akkor indul bármerre, ha kényszerítik, vagy a szükség így rendeli. A király hűsége kikezdhetetlen, ahogyan az enyém is.

Q queen  - A királynő
Aki végül mattot ad.Ha azt hitted ez is egy személy vagy egy rám jellemző tulajdonság hordozója, akkor tévedésben vagy. Mert ez maga az élet. A királynő, aki büszkén és fejét felszegve figyel és vár, és lecsap ha nem figyelsz. De mi itt vagyunk. Gyalogok, huszárok futók és bástyák, hogy felvegyük velük a küzdelmet.

- Matt.- jelentettem ki kilenc évesen büszkén, amikor apa először hagyott nyerni.
- És mi a sakk lényege, Cherry?
- Hogy a végén minden bábu ugyanabba a dobozba kerül vissza.
- Ez az amit soha nem szabad elfelejtened.

És én nem is felejtettem el….

Belisa E. Cavanaugh felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
 
Cheryl Preston
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cheryl and Lucian - Once more with feeling
» A Luna Morgan-ügy@Lucian &Cheryl
» A Luna Morgan-ügy@ Eric& Cheryl

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Emberek-
Ugrás: