Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


breena & barb


Vérfarkas

Breena Ward
Chatkép :
breena & barb 9c2ee01b49313ef85a9bf13d6ec106ad67e5c073
Szerepkör :
Bastien besúgója
play by :
Lili Reinhart
Hozzászólásaim száma :
7
Pontjaim :
4
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
Krissy
Őt keresem :
breena & barb Tumblr_inline_nryl0nqzqX1qlt39u_250
Tristan is here

T&B-Moonlight walk
Kedvenc dal :
Still Have Me
Tartózkodási hely :
Washington DC
Korom :
25
Foglalkozásom :
top secret ;)


Breena Ward

Elküldésének ideje -- Pént. Május 28, 2021 10:52 am


Barbara&Breena
"True friends are never apart, maybe in distance but never in heart."

Emlékek. Ez a szoba tele volt velük. Többnyire jókkal, de akad közöttük rossz is. Egy jó barátság veszett el itt, egy igaz barátság, és nem tudom, visszanyerhetem –e a bizalmát. Annyira jó barátok voltunk! Miénk volt a világ. Az egyetemi élet álmokkal lett tele, és elfelejtettem egy kis időre is, hogy ki vagyok és kik a szüleim. Szenvedtem a családom által kialakított nyomás miatt, de Barbara mindvégig mellette volt. Nem csupán ekkor, hanem, mikor a Tristanról való érzéseimről beszéltem neki. Nem ítélt el, támogatott. Én pedig ezt tettem vele. Igen, mindent az ő érdekében tettem, de ezt nem tudhatta. Vajon mennyire van tisztában a Washingtoni természetfelettivel? Tudja micsoda Wilhelm? Tudja, hogy megharapott engem? Sok idő eltelt, és sok emlék keletkezett. Figyeltettem őt, igen, de ezeket nem tudtam meg. Bosszantott az egész, elvégre besúgó lennék, ez a szakterületem. Lehet jobb is, de tudnom kell. Egy napon el kell mondanom neki mindent, a tervem, a tetteim, és szembe kell néznem a saját démonjaimmal is. Azonban nem bánom, ha ismét ez elé a választás elé lépnék, megtenném újra, érte, a barátságunkért. Barbara nem csupán a legjobb barátom, olyan nekem, mint a testvérem, mindig is az volt. Furcsa az egész, hiszen Tristanra sosem néztem úgy, pedig együtt nőtünk fel, de természetesen ez megint más történet. Tristan életem szerelme, és mindig is az lesz.  Előre jöttem a kollégiumi szobába, mivel páran, köztük Barbara is azt hitték, csak egy diák vagyok, és még itt tanulok szorgalmasan. A valóság azonban más volt, szörnyűbb véresebb. Tudtam mindent Barbara biztonságáért teszek, és volt, mikor ez vigasztalt a szörnyű tetteim után, de nem mindig. Belegondoltam, hogy vajon mit gondolna rólam? Vajon megbocsátható az egyik legnagyobb bűn, ha a jól célért tesszük, vagy olyanért, akit szeretünk? Az ablakban állva figyelem őt, amint megérkezik az épület elé a parkon át, és mélyet sóhajtok. Várom, hogy felérjen az emeltre a kollégiumba. Három, kettő, egy… és meghallom a kopogást. Nehéz lesz vele komolynak lenni. Annyira szívesen elmondanék neki mindent, a tervem, de még nem lehet.
-Szabad. – hallom meg. Már nem az a copfos virágos ruhában, és kötött mellényben járó lány áll előtte, akit annak idején megismert. Az öltözködésem sokkal kihívóbb lett mióta Bastien kémje vagyok. Fekete bőrnadrág, szintén fekete bőrkabát és top, keresztpántokkal. Ehhez egy magasarkú csizma, vagy éppen bakancs. Vörös rúzs, szürke szemhéjfesték, fekete kontúr a hajam pedig hullámosan, szabadon engedve. Ez lettem én. Mondjuk, azt be kell vallanom, tetszett ez a stílus. Utáltam a nevelőanyám által előírt maradi ruhákban járni. Bizonyára frucsa lesz neki így látni engem, bár az egész helyzetünk az.
-Szia. –fordulok felé, mikor kinyílik az ajtó. Semmit sem változott, és mégis a tekintetében valamit felfedezek, talán fájdalmat? Vajon hiányoztam neki?
-Miért kerestél meg? – kérdezem tőle karba tett kézzel. Nem akartam közelebb menni, tartanom kellett az álcám, azt, aki egyik percről a másikra elárulta őt. A szívem szakadt belé az egész helyzetbe, de szem előtt kellett tartanom az ő biztonságát.
Vissza az elejére Go down
Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
breena & barb GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
breena & barb Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
25
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Pént. Jan. 29, 2021 3:43 pm
breena & barbara

Queens of Disaster

Még emlékeztem azokra a napokra, mikor Breena-val az oldalamon végigsétáltam ezeken a folyosókon. Akkoriban nevetéssel volt tele, amit csupán néhány magánéleti válság tudott beárnyékolni. De ezért voltak azok a bizonyos barátnők; segítettek felejteni. Legtöbbször egy üveg vodka mellett. A következő emlék azonban ennél keserűbb ízt hagyott maga után a számban. A kiköltözésem napja... amikor úgy döntöttem, hogy feladom ezt az egészet. Mikor... először éreztem, hogy valami nem stimmel velem. Furcsa dolgok kezdtek kibontakozni körülöttem, a különleges jelenésekről nem is beszélve. Breena végig mellettem állt. Még a dobozolásban is segített.
Aztán. Vége. Pont.
Azt hittem, elrontottam valamit. Egy idő után nem válaszolt az üzeneteimre. Elmaradtak a jó éjt-üzenetváltások. A délutáni kávé-túrák. A barátnőmmel töltött időt felváltotta a magány. És nem találtam semmit, aki betölthette volna ezt az űrt. Meg kellett hoznom egy döntést - és lám, itt vagyunk.
Végigsétáltam a campus faliújsága mellette. Furcsa, de nem változott semmit. Ugyanolyan mennyiségben írtak ki marhaságokat, mint az én időmben - jézusom, mintha legalább ezer éves lennék! Reméltem, Breena szobája még ugyanott van. Vagy hogy egyáltalán... nem költözött ki. De ő csak nem adta volna fel. Az anyja elég vasmarokkal fogta, szóval esélye sem lett volna ellenállni. Mennyire utáltam azt a nőt. Breena mindvégig megcáfolta azt, hogy rokoni kapcsolatban állnak - bár végül megtudtam, hogy tényleg nincs közöttük vérségi kapocs.
Tovább haladtam a folyosón, majd végig a kerten, míg el nem értem a kollégiumi szobákhoz. A második emelet legvégére emlékszem; de még mennyire, hogy emlékszem. Sok érdekes emlék fűzött oda. A legtöbb szórakoztató volt - a magam jégkirálynő módján. Breena nem egyszer megjegyezte, hogy milyen furcsa, hogy az én szívemet soha nem törik össze. Ó, babám, az az én reszortom.
Az ajtón még mindig az ő neve szerepelt - annyira nagyot nem tévedhetek.
Nagy sóhajt követően kopogtam be, bízva abban, hogy itt van. És hogy nem vágja rám az ajtót. És hogy... szóba áll velem. Ismét.

queen of disaster || Cuki  Angyal vagyok ||  coded by barb
Vissza az elejére Go down
 
breena & barb
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Breena Ward
» lidiya & barb | it's not because of the pie
» Breena & Wilhelm | Let life surprise you
» Nate & Barb | you want to taste a good pie, don't you?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Washingtoni egyetem-
Ugrás: