Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Shirley Nolan


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Shirley Nolan GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Shirley Nolan Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
25
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Vas. Dec. 06, 2020 4:40 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Shirley!

Először is, ne haragudj a késlekedésért! Nem tudom, ki hogy van vele, engem most totálisan lefáraszt ez a december. Biztos nem a vizsgáim miatt van. bujik
Hadd kezdjem azzal, hogy egyszerűen gyönyörű vagy! Habár az általad választott hölgyemény számomra ismeretlen, de tökéletesen passzol ahhoz a lányhoz, akit az előtörténetedben lefestettél nekünk. Egy ideig azt gondolhatnánk, hogy az életed egy valóra vált álom; egy férfi, akit szeretsz, évek óta ismersz, megkéri a kezed... az ember rögtön úgy ítélné, hogy a boldogságod teljes. Nem hiányozhat semmi az életedből.
Vagy mégis?
Az előtörténeted végén említést tettél két testvérről... két bátyjról. Talán ők mélyebb nyomot hagynak a hiányukkal, mint azt bárki gondolná, elvégre sokszor mondtam már; a testvéri kötelék sokszor erősebb bármely másiknál. És ugyan az egyiket már nem keresheted meg, de a másikuk még szabadon mászkál valahol a világban... valahol. Wink Angyal vagyok
Nem is ragozom tovább, utadra engedlek - amúgy is eleget vártál már Feladom -, kérlek haladj végig a lenti lépéseken, aztán nyomás a játéktér! Sok jó szórakozást kívánok nálunk! Szeri

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermotttal; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Ember

Shirley Nolan
Chatkép :
Shirley Nolan Ab5e1d66ace2b89ca44d310a3e566bdf
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Haley Lu Richardson
Hozzászólásaim száma :
11
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Semleges

Őt keresem :
Brett
Shirley Nolan Tumblr_inline_ou6z3xlLqP1s6az9p_400
Tartózkodási hely :
Washington
Korom :
28
Foglalkozásom :
Blasphemy Bár -> pultos


Shirley Nolan

Elküldésének ideje -- Szomb. Dec. 05, 2020 10:24 pm
             
ShirleyJade Nolan

a karakter szerepköre
ft. Haley Lu Richardson

1995.07.12
születési idő
Ember
faj
saját & keresett
a karakterem
Semleges
pártállás
Charlie Nolan

Én már kislány koromban is olyan voltam, ha valaki egyedül játszott, akkor megfogtam a kezét és elvittem a csodavilágomba, ami semmi nagyobb dolog nem volt, csupán a képzelet… és az, hogy egy mászóka éppen egy erőd. Hiszen pont azért jó gyereknek lenni… mert szabad vagy te is és a fantáziád is. Minden ember megérdemli a saját kis boldogságát.
2019.09.09
Szinte rohanva érek be a munkahelyemre, hiszen sikerül fél órával tovább aludnom a megszokottnál. Nem szeretek késni, viszont a koránkelés sem sokszor az erősségem. Éppen, hogy rendbe tudtam magamat szedni annyira, amennyi épp elegendő ahhoz, hogy kilépjek az utcára. Szeretem a munkámat, meg vagyok elégedve vele. Bár még csak alig egy éve vagyok itt, nagy szerencsémre elég jól befogadtak. Az öltözőbe hamar lepakolom a táskámat, meg a kabátomat, felkötöm a hajamat, aztán kilépek a pulthoz, ahol a helyem van. Még mindig álmos vagyok, így gyorsan megcsinálok egy rettenet erős kávét. Ha nem dolgoznék, akkor valószínűleg most fordulnék át a másik oldalamra. A tegnap szabad napom volt, mindennap nem érhet ekkora luxus.
Lassan telt az idő, amit ott töltöttem, szóval mikor véget ért már igyekeztem is haza, hogy átöleljem Brett-et. A bejárati ajtót kinyitottam, belépem és megdöbbentem álltam meg és néztem Rá! Az asztal megterítve, finom illatok a lakásban… díszek mindenütt. Lágy zene szólt. Kilépett Brett a konyhából és a mosolyát meglátva az enyém is szélesedni kezdett.
- Mit csinálsz? - érdeklődtem, s közben lepakoltam a táskámat, de ő csak állt ott, majd egy kölyök kutyus hatalmas masnival és valami díszes papírral szaladt felém. Még egy doboz is volt a szájában. Kiszedtem a dobozt a pofijából, megsimogattam a farkát csóválót, majd a papírt is magamhoz vettem.  A szemembe örömkönnyek gyűltek, mikor megláttam a gyűrűt. És mellé a saját kezüleg írt verset is.
Évekig érleltem magamban,
órákon át fogalmaztam halkan.
Rengeteg időt töltöttem vele,
vajon mi lesz válaszod kérdésemre?
A kudarctól félek, de remélek.
Remélem s hiszem, igent mondasz,
s nyakamba ugorva csókot ontasz.
Hiszem, ráhúzhatom ujjadra,
mit már vártam oly régóta.
Eljegyzésed; életre szóljon ma,
kérdésem így szólna:
Leszel a feleségem?

A férfira néztem, mosolya még most is lehengerlő volt.
- I…igen! - nyögtem ki végül, mire felpattant és átölelt jó szorosan, még a nyakamba is beleszagolt. Közben annyira eltávolodott, hogy az ujjamra húzhassa a gyűrűt, megcsodáltam.
Ma volt az eljegyzés… Szeptember kilencedike, a hónap és a nap, mikor először találkoztunk, csak épp négy évvel ezelőtt.

Anyával szinte mindennap skypozok, ha valamiért kimarad, akkor másnap már reggel a telefonom csörgésére ébredek... mi történt és mesélj, meg a hasonló aggodó telefonbeszélgetésünk. A háttérből pedig hallom apa morgolódását, hogy hagyad már azt a szegény leányt...Szóval igen... a tesóm meg? Az egyik bátyám meghalt már rég. A másik bátyám, a legidősebb már régóta nem láttam, kerüli a beszélgetéseket, legfőképp a családot. Szeretném ha ez változna, régen lépten nyomon együtt voltunk... ma meg? Azt sem tudom, hogy merre jár.
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Őszintén tudok szeretni, alkalmazkodásra vagyok képes. Empátiám és segítőkészségem miatt szívesen fordulnak hozzám. Folyamatosan rá vagyok hangolódva környezetemre, ezért úgy tudok segíteni, hogy azt kérni sem kell. Sosem beszélek arról, amiről nem akarok. A látszat ellenére rendkívül határozott vagyok, céltudatos. Mindig azok között vagyok, akik megfogják a munkát, akik beleállnak a kellemetlen helyzetekbe is! Rendkívül jó hallgatóság vagyok, nekem aztán elpanaszolhatsz és elörömködhetsz bármi jó és rossz hírt. Legtöbbször igyekszem nyugodtan szemlélni a dolgokat, kitartó vagyok, céltudatos, néha picit makacs, kissé talán önfejű is. Az emberekkel általában barátságos vagyok, de ha arról van szó, a sarkamra állok, ugyanakkor nem megyek fejjel a falnak. Egyébként szeretek utazni, új dolgokat felfedezni, érdekelnek az emberek, az ismeretlen tájak, szokások, szeretek olvasni, történeteket hallgatni vagy zenét. És imádom a természetet. Meg mindenféle mozgást a természetben.

Egyéb:
Magasság: 157 cm
Súly: 50 kg
A kutyája: Egy nagyon fázós japán terrier: Bonnie - fiú 20 cm magas, 3 kg
- Van jogosítványa, autót még nem vásárolt. Majd ha lesz több pénze, majd akkor az álmai autóját is megtudja vásárolni.
- Szeret: az angolnát - persze élve, pizza, tea, újszülött babák és azok illatát, frissen vágott fű szaga, eső illata és maga az eső
Nem szeret: Tömegközlekedés, túl meleg időjárás

Vissza az elejére Go down
 
Shirley Nolan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Charlie Nolan
» Shirley & Maia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Emberek-
Ugrás: