Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Charlie Nolan


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Nov. 28, 2020 10:26 am
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Charlie!

Úgy örülök, hogy ennyire felpörgött itt az újak érkezése, és hogy a te lapoddal egy újabb csodát avathatok itt fel. Aztaaaaa Azt már biztosan észrevetted, hogy a pb választásoddal a legtöbbeket sikerült levenned a lábáról - mi tagadás, én sem vagyok kivétel 22 -, de be kell vallanom, hiába üt már önmagában is nagyot Mr. Momoa - talán szó szerint is -, engem a lapod győzött meg a legjobban. Cute

Nagyon tetszett, hogy egy ilyen egyszerűnek tűnő rendőr-a-pszichomókusnál jelenettel ennyi mindent be tudtál mutatni nekünk. Láthattuk, mi lett Charlie-ból, aki a jellemleírás alapján korábban kimerítette a barátságos medve fogalmát, és megtudhattuk azt is, hogy történt valami nagyon rossz az öccsével... aminek következtében úgy döntöttél, közelebbi barátságot kötsz az alkohollal. Én vessem rád az első követ; magam is sokat veszítettem már, túlságosan is jól értem, min mész keresztül, szóval ha egyszer összefutunk egy bárban, vendégem vagy a következő kör töményre. Szeri

Rettenetesen kíváncsi vagyok, hová vezet majd a nyomozás az öcséd ügyében, hogy kiket fúj majd az utadba a szél és mi mindenre jössz majd rá mindeközben. DC nem egy életbiztosítás mostanában, de téged azért nem féltelek nagyon... mivan? Nem is húznám tovább az időt, nyomás foglalózni, aztán vedd a nyakadba a várost. De cuki vagy Jó játékokat kívánok! Cuki

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermotttal; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Vámpírvadász

Charlie Nolan
Chatkép :
Charlie Nolan Ff544e349feef1d450d8a83593f7ac01
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Jason Momoa
Hozzászólásaim száma :
30
Pontjaim :
26
Pártállás :
  • Semleges

Fő képességem :
I can be nice if I want to, but I don’t want to!
Kedvenc dal :
A gyász nem az az időszak, amikor a megjelenésünkkel kellene foglalkoznunk. A gyásznak nem lehet része az effajta megítélés. Mindenkinek meg kell engedni, hogy úgy gyászoljon, ahogy a legjobb neki.
Tartózkodási hely :
DC
Korom :
41
Foglalkozásom :
Rendőr nyomozó, Gyilkossági csoport


Charlie Nolan

Elküldésének ideje -- Pént. Nov. 27, 2020 7:13 pm
Charlie Nolan

a karakter szerepköre
Jason Momoa

1982. jun. 22
születési idő
Vámpír vadász
faj
Saját
a karakterem
Semleges
pártállás

-Nézze Charlie... Szólíthatom Charlie-nak? - emelte rám tekintetét a fickó.
-Akár gumimacinak is ha úgy tetszik... - tetten karba kezeimet, miután végigdörgöltem az arcomon.
-Azt inkább nem. - villantott felém egy kínos mosolyt, valamit írt a papírjára, majd egy nagy sóhaj szakadt ki belőle.-Tudja miért vagyok itt?
-Mert nem tud aludni hajnali ötkor? - kérdeztem vissza szarkasztikusan, miközben kipillantottam az iroda ablakán. Nem kellett ez nekem. Nem akartam ezt az egészet, ám mivel kötelező alapon ment, így meg kellett tennem. Itt kellett ülnöm a seggemen, ahelyett, hogy dolgoztam volna. Ahelyett, hogy valami hasznosat csinálnék.
-Nem... Nézze Charlie... - megveregette az asztalon a paksamétáját, az én szemöldököm ezzel egyetemben felszaladt, miközben kicsit helyezkedtem. - A kollégái és a főnöke szerint, ideje ennek a beszélgetésnek. Úgy gondolják már nem az aki régebben volt.
-Valóban? - ismét karba fontam karjaim, s hanyag módon dőltem hátra a székemben.
-Igen. Jó szakember volt... De ami történt... Senki sem viselné könnyen. Ez egy hosszú folyamat amin keresztül megy. - miközben beszélt, egyre inkább kezdtem azt érezni, hogy legszívesebben beverném a képét, hogy elemezgesse egy kicsit az öklömet is, de türtőztettem magam. Legalább is egy ideig.
-Na ne mondja. Figyeljen... Szerintem egyikünk sem akar itt lenni. Én például kurvára nem akarom, hogy az idegeimen táncoljon, miközben helyette akár dolgozhatnék is. - morrantam fel, felkelve a helyemről. Az aprócska vézna pasas pedig talán reflexszerűen húzódott hátrébb a gurulós székében. Helyes! Féljen csak!
Odasétáltam a kanapéhoz, és elterültem rajta. Elvégre ezért voltam itt nem?!
-Feszült és ingerlékeny... Tudom, hogy nem egyszerű a téma, de jobb lenne beszélnie róla, mint sem elfojtani, és magában tartania. - visszább gurult, miután visszanyerte lélekjelenlétét.
-Na ne mondja?! - folyton ez a fránya szarkazmus. Folyton ez a kötekedő morgás. Egy dologban igaza volt a fickónak. Nem ilyen voltam, de az élet mást dobott.
-Kérem Charlie csak egy kicsit nyíljon meg felém. Csak mondja el amit érez, és...
-És befonjuk egymás haját egy ital mellett pizsiben kuncogva a kanapén? - szakítottam félbe gúnyos mosollyal az arcomon.
-Vegye komolyan a dolgot Charlie! Ha nem engedélyezem... Az engedélyem nélkül nem dolgozhat! - erre aztán felültem, s felszaladt szemöldökkel keltem fel, hogy akkor én most szarok az engedélyére, bemosok neki egyet, megismertetve az öklömmel, és kisétálok onnan, de helyette csak egy párnát vettem el magamnak, és feküdtem vissza a kanapéra. Nem akartam beszélni. Pláne nem vele! Főleg nem az öcsémről, sem pedig egyéb problémáimról. Azért részben vicces is volt, miképpen rezzent össze ugrásra készen, hogy meneküljön előlem.
-Szóval csak annyit kell tennie, hogy odabiggyeszti a nevét a papír aljára, ad egy pecsétet, és mehetek is. Nem igaz? - tudakoltam, ám ez amolyan költői kérdés volt a részemről.
-Azt nem osztogatom ingyen! - csattant fel határozottan, s talán némi düh is bújkált a hangjában. - Beszéljen nekem a testvéréről... Vagy inkább az itallal való kapcsolatát szedjük elő elsőre?
-Nincs gondom az itallal... - morogtam, hol ott nagyon is tisztában voltam vele, hogy az öcsém meggyilkolása óta többet néztem a pohár fenekére a kelleténél. De nem akartam beismerni. Nem fogom beismerni.
-Hát persze... - most ő lett szarkasztikus. - Meséljen nekem Jim-ről. - olyan határozott volt a hangja, hogy szerintem még ő maga is meglepődött rajta, mennyire képes volt összeszednie magát.
Összeszorítottam ajkaim, már már teljesen elfehéredtek, s kezem is ökölbe szorult miközben felkeltem, és az ablakhoz léptem.
-Jim-ről.... - megtámasztottam magam az üvegtábla kereténél, és úgy bámultam kifelé. - Ha beszélek Róla, megkapom a helyre kis aláírását? - ő bólintott, én sóhajtottam. Egy darabig figyeltem az ébredező várost, az elsuhanó fényeket, a kocogókat, és a munkába sietőket, aztán tekintetem elködösödött. - Legutóbb, elmentünk horgászni. Jimmy erősködött, hogy ne apa rozzant csónakját vigyük, de én ragaszkodtam hozzá. - elmosolyodtam, ám ez csak az emléknek szólt. - Hosszú percek teltek el a tó közepén kapás nélkül, mikor a csónak megadta magát. Ömlött befelé a víz, mi pedig eljátszottuk a hattyú halálát. Pánikoltunk, de közben végig röhögtünk a másikon. Egy ideig szenvedtünk, majd kisétáltunk a derékig érő vízből, és csurom vizesen inkább ettünk egy hamburgert. - elnevettem magam, ám ez az emlék könnyeket is csalt a szemembe. Jimmy... Az öcsém... A barátom...
-Mi történt Jim-el? - tette fel már-már félve a kérdést.
-Megölték... Kért hogy menjek vele. Hogy majd jó móka lesz... Azt mondta, csak néhány óra az egész... - könnybe lábadt a szemem, de ezt ő nem láthatta. Hangom rezzenéstelen maradt. - Nem mentem, mert dolgoznom kellett...
-Mi történt Jim-el? - ismételte meg a kérdést, mintha csak beakadt volna a lemez.
-Megölték... Nem voltam vele! Ha ott vagyok még mindig élne! - csattantam fel, miközben belecsaptam a falba az ablak mellett. Dühös voltam. Tombolni akartam. Összetörni mindent, vagy akár kiugrani az ablakon, hogy ne fájjon tovább.
A fickó körmölt valamit, majd hallottam egy puffanást, aztán a következő pillanatban ott állt mellettem, a papírral a kezében.
-Jövő héten jöjjön el! - hangja halk volt, miközben a kezembe nyomta a papírt. Elvettem. Nem szóltam semmit, csak elindultam kifelé kabátommal a kezemben, s indultam a kocsimhoz.
Odahaza bementem a szobámba, ahol bútor már alig akadt, ám annál több térkép, és piros madzag volt. Felbontottam egy üveg töményet, meglendítettem, s egy korty után úgy falhoz vágtam, hogy az darabokra robbanva hullott el a földön, s mindez,  fél éve történt...
Két hónapja... Azóta egy motelszobában tengetem a napjaim Washingtonban. Követve a nyomokat, feladva az addigi életem New Orleans -ban, keresztül barangolva az országon, olyan nyomokat, gyilkosságokat követve, kérdezősködve, melyek az öcsémére hasonlítottak. Azonban a nyomok itt megszakadtak. Némaság lett. Maradt a gyász, az ital... és a térképem a piros madzagokkal...és az új munkám, a helyi rendőrségen a gyilkosságiaknál.
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Mit is momdhatnék magamról... Nem vagyok egy egyszerű eset. Kezdhetném akár azzal is, hogy egy rendkívül kedves ember vagyok, tele szeretettel. Aki imádja a nyugdíjas szüleit. Aki odáig van a testvéreiért. Akinek a család volt az első, és utána jött a munka... De nézzük csak... Ez jó részt nem igaz. Tekintve, hogy munkamániám lett, és lett némi problémám az itallal, amit ha kést fognak a torkomhoz sem vallanék be a világ minden kincséért sem.
Régen kedves voltam és megértő. Előzékeny. Egy olyan pasas, akit bárki szívesen fogadott volna a vejének, vagy épp sógorának, hiszen remek ember voltam. Nem ittam, és minden más káros szenvedély is elkerült.
Az öcsém halála óta, maradt az elfojtott harag, az indulat, a mű mosoly a világ felé.
Ami nem változott, az a kitartás, a határozottság, és a családom iránti szeretet.
A külsőm, olykor ad némi reparálásra okot, főleg mikor túlságosan is belemerülök a munkába, akkor kell némi idő, hogy rendbe vágjam magam, felkapjam az álarcom, és eljátsszam, hogy minden rendben, ám közben emészt a bánat és a harag, és az utálat részben saját magam iránt is, amiért nem voltam ott vele. Amiért nem tudtam megmenteni.
Viszonylag, jóképű fickó vagyok. Izmos testalkattal, 193 cm magassággal, barna, már-már majdnem fekete szemekkel, hosszú hajjal, és szakállal, de ez nem azt takarja, hogy ápolatlan fickó lennék, pusztán szeretem ezt a küllemet olykor. Egyszer talán majd változtatok, de addig még sok mindennek kell történnie.
Szeretem a kávét, mindenféle változatban, a horgászatot, bár mostanában nem voltam, és nem is akarok menni, a nagy túrákat, ám a munkám, a nyomozás, és kutatás szinte felemészti minden időm.
Ha éppen nem dolgozom, az egyik bárban üldögélek, egy üveg ital társaságában, és búsongok a történteken. Ha netán helyre akarsz rázni, kell hozzá egy hatalmas adag türelem, kitartás, és rengeteg nyugalom. Mindez neked... Nekem egy üveg pia,de ha elkapom a fickót aki végzett a testvéremmel, megpróbálok megjavulni, és nem fogom feladni.
Vissza az elejére Go down
 
Charlie Nolan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Vadászok-
Ugrás: