Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Tammy Rhodes


Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Tammy Rhodes 551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Tammy Rhodes 4x37

my older sister
Tammy Rhodes 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Tammy Rhodes DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Szomb. Szept. 19, 2020 9:09 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Tammy,

Hát itt vagy; frissen, üdén. Valójában levegőt venni se volt időnk, olyan gyorsan érkeztél, még meg sem száradt a tinta azon a hirdetésen. hopp Kaptál egy jó kis alapot a karakterhez, és ami abból kinőtt, hát... jó, erre térjünk vissza később!
Sokat fogom még dicsérni az arcod; szégyentelen shameless (oh, wait...) rajongó vagyok, ezt kevesen tudják rólam. Emmy pedig már az elejétől kezdve nagyon a szívemhez nőtt. Szeri Alig vártam az érkezését, ráadásul egy ilyen karakter került megalkotásra általa... ártatlan, jótét lélek, aki nem érdemli meg, hogy bántsák. Te mégis gyakran vagy áldozata a fájdalomnak. A család sokszor nem azt képviseli egy ember életében, amire eredetileg rendeltetett: hacsak nem az a fő feladata, hogy állandó próbára tegyen, mintha folyamatosan vizsgáznod kellene.
Titkon bízom abban, hogy a hirdetőd majd kiment ebből a drámából, amit te jelenleg az életednek nevezel. Vagy csak rátesz még egy lapáttal? Hát... ezt nehéz megmondani. Az biztos, hogy makacsságért egyikőtöknek sem kell a szomszédba menni.
Imádtalak. A rendhagyó formát, a szóhasználatot, a drámai fokozást. Remélem, azért hamarosan kisüt a nap! Angyal vagyok
Nem is húzom tovább a szót, mert vár még rád egy pár foglaló, az avatarodat mindenképpen vésd be! Aztaaaaa Aztán már nincs más, mint előre. Jó játékot kívánok! Cukorborsó

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.


Vissza az elejére Go down
Ember

Tamara Rhodes
Chatkép :
Tammy Rhodes Tumblr_inline_nsh5jayNid1qkszlf_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Emmy Rossum
Hozzászólásaim száma :
4
Pontjaim :
2
Pártállás :
  • Semleges

User név :
l.
Őt keresem :
be fearless in the pursuit of what sets your soul on fire
Tammy Rhodes 9YRE
Tartózkodási hely :
washington d.c.
Korom :
32
Foglalkozásom :
interior architect


Tamara Rhodes

Elküldésének ideje -- Hétf. Szept. 14, 2020 11:46 am
Tamara Isabelle Rhodes
flower made of iron

ez vagyok én
Kitartás. Olyan vagyok, mint egy csökönyös szamár, ha valamit a fejembe veszek, akkor annak meg is kell történnie, méghozzá pontosan úgy, ahogy elterveztem. Elég nehezen mozdítható vagyok, amikor éppen egy elhatározásra fókuszálok, ami néha jó, néha azonban kifejezetten rossz tulajdonság; ez segített hozzá a gyermekkoromban megálmodott diplomámhoz és egyben az álommunkámhoz, ugyanakkor emiatt vagyok képtelen elengedni azok kezét, akikért valamiért felelősséget érzek... még akkor is, ha egyébként nem az én felelősségeim lennének. Makacsul, ha kell, szemellenzővel baktatok a célomig, és ebből vagy jól jövök ki, vagy nem.
Temperamentum. A természetem kissé heves; nem török-zúzok vagy verekedek azonnal, de az biztos, hogy néha könnyebben kijöttem volna bizonyos szituációkból, ha mondjuk előbb gondolkozom, és csak azután nyitom ki a nagy számat. Hiába, én mindent szenvedéllyel csinálok: szenvedéllyel dolgozom, szenvedéllyel szeretek és gyűlölök; ha valami nem képes belőlem nagyobb volumenű érzelmeket kicsalni, azt tudom, hogy jobb is, ha hagyom, ez pedig fordítva is igaz. Amikor valami - vagy valaki - megszólítja a lelkem, attól hiába is próbálnám magam távol tartani.
Ragaszkodás. Két kézzel, tíz körömmel kapaszkodom mindenkibe, akit egyszer beengedtem a szívembe. Rossz tulajdonságom, hogy nagyon sokat elbír a hátam; akkor is hajlamos vagyok megbocsátani, amikor már nem kellene, és még akkor is szeretek és elnézek, amikor már nem érdemlik meg. Ha viszont betelik a pohár - mert egyszer nálam is betelik - és bezárom a szívemet, oda soha nincs visszaút.
Precizitás. A munkámban és az egész életemben jellemez a pontosság, ami nem túl ideális esetben átcsaphat némi túlzott maximalizmusba is. Mindig, mindent jól akarok csinálni, a lehető legjobban, és amikor így sikerül is... akkor mindig a háttérbe húzódom. Az elismerések és dicséretek fogadásával hadilábon állok.
Átlagosság. Nem hiszem, hogy különösebben kitűnnék a tömegből: átlagos magassággal és testalkattal rendelkezem, a hajam és a szemeim pedig ugyanazon színárnyalatú, unalmas barnák. Kaptam már bókokat arra vonatkozóan, hogy milyen szép nagyok és kifejezőek a szemeim, milyen bájos a mosolyom, vagy épp milyen dús a hajam, de ezek legtöbbje olyan emberektől származik, akik nyilvánvalóan elfogultak velem szemben, így nem is igazán számítanak a szavaik. Elegánsan öltözködöm, de sosem hívom fel magamra különösebben a figyelmet, a sminkem is kimerül a karikáim eltüntetéseben és egy kis szempillaspirálban; ráadásul elmondhatatlanul imádom hétvégente elnyűtt pólóban és melegítőgatyában feküdni otthon.

önéletrajz
People are peculiar creatures – all their actions are driven by desire, their character forged by pain.

Drága Tammy!
Úgy döntöttem, a folytatással egyetemben új bevezetést is kanyarítok ide, hogy legyen egyfajta érett kerete a dolognak. Eleinte úgy terveztem, megszabadulok az eredeti indítástól, de meggondoltam magam, inkább itt hagyom amolyan bevezetés utáni érdekességnek a gyerekesen kacskaringós betűimet. Sok sikert a kibogarászásukhoz! Tudod, milyen nehezen boldogultam akkoriban az írással a kezelések miatt, de apa segített, még ha nem is hagytam neki, hogy megírja helyettem az egészet.
Tulajdonképpen fogalmam sincs, miért bővítem még mindig ezt a levelet, ami lassan már elmehet egy naplónak is. Hivatalosan ugye már semmi okom nem lenne rá, de úgy vagyok vele, hogy egyszer már megtörtént a csoda, és nem összecsapott nyomokat szeretnék magam után hagyni a nagy pánik közepette, ha másodszorra nem lenne ilyen szerencsém. Nem tudom, melyikőtök tromfolna le nagyobb hanggal, ha tudna a levél létezéséről, te vagy anya, de tudod, nem is baj. Erőt adtok. Olyan kétségbeesetten és vakon kapaszkodtok az én életembe, hogy én – néha, amikor szükségem van rá – teljes lelki nyugalommal tudom elengedni magam, mert tudom, hogy ha a ragaszkodás elég, akkor ti mindig itt tartotok majd.
Vagy... legalábbis remélem. Nem tudom, mikor és miért jut el majd hozzád ez a levél, de ha akkor ezen a részen már csak mosolyogni fogsz, én boldog leszek, akárhol is vagyok. Nem én akartam így, de akkor sem lehettem mindig az a testvér, aki lenni szerettem volna számodra.
(...)
Annyira sajnálom, Tammy. Én nem akartam, hogy így alakuljon, hogy valaha is háttérbe szoruljatok miattam Lizzie-vel. Tudom, hogy nem ez mindennek az oka, az nem te lennél, de akkor is... ott van, dolgozik benned valahol mélyen. Ismerlek, jobban, mint te magadat. Ha ez az egész az idősebb testvér-dologról szólna, önként tuszkoltalak volna ki magam előtt, de ha az volt megírva a Nagy Könyvben, hogy az lesz a beteg, aki először jön a világra, akkor örülök, hogy így történt.
Ugye tudod, hogy csak miattatok járok be a suliba? Magántanuló vagyok, nem lenne muszáj, de miattatok megteszem; főleg miattad, mert aggódom érted. Gyötör a bűntudat, hogy nem lehettem melletted, amikor a legnagyobb szükséged lett volna rám, és most ne vágd a pofákat! Igen, tudom, kórházban voltam, beteg voltam, sokszor elmondtad már, de nem igazán érdekelnek a kifogások. A húgom vagy, az lett volna a dolgom, hogy vigyázzak rád, ez ilyen egyszerű.
(...)
Azt hiszem, rájöttem. Tudom, hogy nem stimmel valami Lizzie-vel, és azt is, hogy te már sokkal hamarabb megoldottad a rejtélyt – mind mindig. Ismerlek, Tammy, tudom, hogy nagyon szereted a húgunkat, mégis minden egyes alkalommal megrándul az arcod és sebesre harapod a szádat belülről, amikor anya vagy apa arról kérdez, mit csináltatok hétvégén. Ők is sejtik már, hogy csak falazol neki. Láttam, hogy múlt szombaton egyáltalán nem véletlenül ráléptél arra a szerencsétlen műanyag villára, csak annyira szorítottad, hogy kettétörted. Rá fogok jönni, hogy mi folyik itt és helyre fogom hozni, hugi. Talán utólag is kijavíthatom a hibáimat.
(...)
Nem tudom, miért olvastad végig a levelet és milyen hangulatban vagy most, az utolsó sorokat böngészve. Talán ott ülök melletted, vagy csak a székedben tanyázva figyellek vigyorogva, miközben te olvasol, és akkor most hangosan fel fogsz nevetni. Talán az én ágyamon fekszel éppen, feketébe burkolózva, mert az utolsó óráimban a lelkedre kötöttem, hogy csak a temetésem után keresheted meg a levelet az alsó fiókban, és akkor most csak mosolyogsz, miközben megtörlöd a szemed sarkát.
Amikor ezeket a sorokat írom, tünetmentes vagyok és élvezem az életet. Nem tudom, visszatér-e a leukémia, de azt tudom, hogy még egyszer nem győzhetek. Szeretném hinni, hogy nem szabadulhatsz meg tőlem ilyen könnyen, hogy akkor is ott loholok majd a nyomodban a figyelő szemeimmel, amikor már semmi szükséged rá, és teljesen az agyadra megyek, de én csak hajtogatom, hogy ez egy báty dolga. Nem tudom, hogy lesz-e rá lehetőségem, hogy ebben a pillanatban melletted vagyok-e, vagy végleg cserbenhagytalak, de akármi történjék is, mindig te maradsz nekem Kicsi Tammy, a másik felem. Ezt soha ne felejtsd el.
Szeretettel,
Tommy


A nevetésem sírással keveredett, a könnyeim lassan áztatták a fekete ruha anyagát, miközben Thomas ágyán fekve a mellkasomhoz szorítottam a papírlapokat, amelyeket az íróasztala alsó fiókjából vettem ki. Az elvesztése nyomán érzett fájdalom még mindig túlságosan erős volt, olyan érzés, mintha valaki kitépte volna a szívemet a mellkasomból; Tommy az ikertestvérem volt, a másik felem, a támaszom, a horgonyom, a jelzőfényem a sötétségben. Én pedig ezredszerre is azt kívántam, bárcsak inkább én lettem volna az, aki megbetegedik, bárcsak az én szervezetem adta volna fel a küzdelmet egy héttel ezelőtt, és akkor Tommy még most is élne, kék szemei most még a könnyektől, de nemsokára újra az élettől csillognának.
Félek, mi lesz velünk nélküle. Félek, hogy anya sosem fogja már összerakni magát. Félek, hogy Lizzie-nek nem leszek elég én, hogy kihúzzam a gödörből, amiben egyre mélyebbre csúszik.

As much as they might try to suppress the pain, to repress desire, they cannot liberate themselves from eternal servitude to their feelings. As long as the storm rages within them, they can find no peace. Not in life, not in death.

Tammy 2011.06.01. 17:56
ezt nem hiszem el...

Sophie 2011.06.01. 17:58
mi a baj?

Tammy 2011.06.01. 18:02
gondoltam elkezdek végre tanulni a holnapi épszerkre, de úgy látom, megint itt volt Lizzie csávója is
most takaríthatok megint össze utánuk
nagyon elegem van már

Sophie 2011.06.01. 18:03
ha igazán eleged lenne, nem takarítanál utánuk... és ezt te is tudod

Tammy 2011.06.01. 18:03
ha én nem csinálom meg, akkor senki

Sophie 2011.06.01. 18:04
biztos nem akarsz ideköltözni?
még nem adtuk ki a másik szobát

Tammy 2011.06.01. 18:06
édes vagy <3
tudod, hogy nem hagynám magára...

Sophie 2011.06.01. 18:06
tudom : ((
kitartás!! de ne tökölj vele sokáig, tudod, hogy Matthews milyen
tuti, hogy valami szopatós vizsgalapot rak össze

Tammy 2011.06.01. 18:32
jézusom

Sophie 2011.06.01. 18:32
na mi?

Tammy fényképet küldött.

Sophie 2011.06.01. 18:34
az ugye rohadtul porcukor??
felhívlak
basszus

And so, day after day, they will do all that must be done. Pain is their ship, desire their compass.

- ...és akkor fogta magát, és azt mondta, mondjak egy összeget, ő pedig a dupláját fizeti ki. Csak azért, hogy találkozzak vele!
- Elég határozott ember lehet. Meg pénzes.
- Most mosolyogsz?!
- Hallatszik?
- Az a tapló fogta és... megvette az időmet.
- Eladtad neki az idődet, drágám.
- Pf! Én nem... oké, te most tulajdonképpen kinek az oldalán állsz?
- Vannak oldalak? Én csak azt mondom, hogy találkozz az ipsével, és meglátjuk, mi sül ki belőle. Nagy projektnek ígérkezik, nem? Ha nem érdekelne, úgyis rácsaptad volna a telefont, ha meg érdekel, és még sokat fizet is, miért vagy így felháborodva?
- Miért vagy ilyen átkozottul logikus?
- Ezért tartasz.
- Ah... Oké, mindegy. Mennem kell Nancyért az oviba.
- Már megint...?
- Szia, Sophie.

All that humankind is capable of.


play by
Emmy Rossum
életkor
29
faj
ember
pártállás
semleges
hirdető
Jesse Raynor Szeri
a karakterem
keresett



Vissza az elejére Go down
 
Tammy Rhodes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tammy & Sophie - bff girls

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Emberek-
Ugrás: