Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lucifer Kúria


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Júl. 29, 2020 3:50 pm
Sokáig csendben vagyok, s próbálom magamban kitalálni, hogy vajon a drága és kedves Tatiana fejében, most mi minden játszódhat le? Vajon  sokat gondol-e rám? Mindenesetre a beszélgetésünk szerintem jól alakul, a saját szemszögemből nézve. Tűröm, hogy rám figyel, s minden egyes szavát csak nekem címezi. Mikor rám emeli a tekintetét, akkor találkozik az enyémmel. Gondolva egyet, próbálom a saját határaimat feszegetni, s azt a 3 másodperces figyelmet feljebb tornázni.
- Amúgy sem ragaszkodok, hogy a legkülönlegesebb képességűek legyenek a koven tagok. Az nem fogja őket összekovácsolni őket. De egy közös cél, egy közös akció viszont igen. A jó képesség úgy vélem, hogy hab a tortán. Azonban az első dolog, amit jó lenne ha a fejükbe lenne vésve a bizalom. Mikor érzi, hogy nem fogod ott hagyni őt a legrosszabb helyzetben. - különleges lehet, hogy ilyet mondok neki, aki eléggé rosszul nőtt fel. S engem rendszerint a saját szüleim sem védtek meg. Megtanultam kínkeservesen egyedül felépíteni valamit. Ki tudja, hogy a végeredménnyel szintén büszke leszek? Majd eldől.
- Milyen ráhatásra gondolsz? - érdeklődöm tőle, miközben a lényem ordít belülről, hogy ne kínozzam tovább magam, mert rosszul leszek tőle.  Arcom csak apró fintor suhan át, s tekintetem megpihen végül a nő ágyán. Belegondolok, hogy fogalmam sincs, hogy meddig bírtam ez alkalommal. Tán megvolt az egy perc? Vagy attól több volt?
- Teljesen kiképezni? A vizsgájukat velem fogják megcsinálni. Rajtuk szintén fog múlni, hogy miképpen alakul. Természetesen számíthatsz abban, hogy nem fogom őket feláldozni. Tervem az, hogy mindenki épp bőrrel ússza meg. Túlságosan nagylelkű vagy az öt jelölttel, de én magamon kívül csak kettőt szeretnék magammal vinni. - ami hárommal kevesebb, mint amennyit ő adott volna. Nem akarok sok boszorkánnyal megjelenni, mert rögtön elterjednek bizonyos pletykák. Mikor érzem, hogy sikerült kipihennem az előbbi szemezést, most készen állok újra rá.
- Remélem két boszorkány kiválasztása, nem fog neked gondot okozni. - ránézek, mikor arról mesél, hogy nekem kellene bemutatót csinálnom. Megmutatnom a koven tagjainak, hogy miként kell boszorkánykodni. Most belegondolva, Tatiana sem látta még, hogy mire vagyok képes. Elérkezettnek találom az időt, hogy első kézből tapasztalja meg fagyos fújásom. Arra koncentrálok, hogy nem fagyaszt a leheletem, viszont hideg. Direkt nem felé fordulok, hogy ne érzékelje azt, hogy most támadom. Lassan fújom ki a hideg levegőt, ami keveredik a szobának a hőmérsékletével. Mikor befejezem a műveletet, akkor érzem, hogy talán pár fokkal hidegebb van idebent.
- Rendben Tatiana, helyettesítelek. Ha gondolod, akkor több időre is elmehetsz. Hátha belefutsz valami érdekesbe. - mosolyodom el, mint egy őrült. Talán részben az vagyok, csak még sosem vallottam be magamnak. Még mielőtt még valami sötét tervre gyanakodna, megjegyzem neki.
- Pihenni kell, meg a saját dolgaiddal foglalkozni. Menj csak, én meg, akkor velük pihenek.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Tatiana Shelley
Chatkép :
Lucifer Kúria AHR0cHM6Ly93d3cucG9kY2hhc2VyLmNvbS9pbWFnZXMvbWlzc2luZy1pbWFnZS5wbmc%3D
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
Emily Swallow
Hozzászólásaim száma :
45
Pontjaim :
32
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Vic
Fő képességem :
shadows manipulation
Őt keresem :
my shine
Tartózkodási hely :
Washington D. C.
Korom :
33


Tatiana Shelley

Elküldésének ideje -- Pént. Júl. 24, 2020 1:41 pm
Lucifer && Tatiana
We serve, we belong!
A kovent azért hoztuk létre, hogy kellő hatalmat szerezzünk, legalábbis ez volt az alap ötlet. Lucius még mindig ebben hitt és csak arra tartotta őket, hogy bebiztosítsa a saját birodalmát. Míg én kinőttem ezt, s valami sokkal nagyobbat forgatok a fejemben. Egységben az erő. Ezt kellene megérteniük a tagoknak, hiszen erre képzem ki őket, legalábbis a többséget. Míg van egy-két különleges tehetség, akiket többre tartok annál, mint sem bohóckodjanak egy hamis király alatt. Hatalomra van szükségem, hogy apránként bennük is elvessem a lázadás magját. Elegem van belőle, hogy egy vámpír irányít mindent és a drága első boszorkányok semmit se tesznek ez ellen. Ha kimondatlanul is, de az ő alárendeltjei vagyunk. Éppen ezért vagy el kell távolítani a kétkedőket vagy meggyőzni. Jelen esetben én képtelen vagyok rá, hiszen én vetettem el bennük a kétkedés magját, amikor móresre tanítottam őket. Látom, hogy Lucius se boldog ettől, ugyanakkor nem kötöm az orrára, hogy mi okozza ezt abban a pár tagban. Hallom, amint felsóhajt, de nem nézek ré. Pillantásom kizárólag az előttem való hozzávalóknak szól. Milyen jó kísérlet lett volna belőle. Kár érte! Aprót bólintok a férfi szavaira egyertértésem gyanánt, hogy aztán rá emeljem a pillantásom.
- Nem akarom, hogy másik kovent válasszanak helyettünk. A képességeik elég jók, igaz nem a legkülönlegsebbek, de kár lenne értük. Idővel kiválóak lehetnének, csak kell egy kis ráhatás - sokat mondó a tekintetem, két ujjam közé fogom az egyik pihét és elégetem azt. Szavai hallatán összehúzom a szemöldökeimet, kettőnk harcából én jövök ki győztesen, ahogy ő zavarában félre néz. Még mindig nem tudja állni a tekintetem. Ha nem ismerném akkor örülnék ennek, most viszont családott vagyok.
- Szóval két hetem van rá, hogy teljesen kiképezzem őket - hangosan gondolkodom, ahogy keresztbe fonom kezeimet magam előtt - Rendben. Kapsz 5 embert, akik elég jól haladnak a kiképzésben, a többieket még nem szívesen vetném be. Ez így megfelel? - krédezek rá, ugyanakkor a szavaim nem tűrnek ellenvetést. Nem engedem, hogy kárt tegyenek bennük, még akkor sem, ha egy beszélgetésről van szó. Óvatosnak kell lennünk, nem mehet oda egy nagy csapattal. Az feltűnne minden avatatlan szemnek. Elengedem a fülem mellett a válaszát az alapanyagokat illetően. Tisztában vagyok vele, hogy a munkája mennyire fontos a koven számára, mégsem érdekel az egész annyira, hogy komolyabb időt és beszélgetést szenteljek neki. Nem kell oda néznem, anélkül is tudom, hogy ledöbbent. Az alkunk egyértelmű volt övé a maffia, míg enyém a koven és ez így is van jól. Ugyanakkor most nem lehetek velük, viszont a határidő szorít minket.
- Igen, biztos! A kétkedőkkel neked kellene beszélned és megmutatni nekik, hogy mire vagy képes. Még sosem látták igazán, érdekled őket. Nem olyan nehéz az egész. Tartasz nekik egy kisebb bemutatót arról, hogy mi a fő képességed, elmagyarázod nekik hogyan működik nálad, mi kell ahhoz hogy előtörjön az erőd. Aztán megnézed, hogy ők hogyan haladnak a sajátjukkal. Ha külön-külön megy nekik beosztod őket csapatokba, hogy szokják a közös munkát - mielőtt közbe vághatna felteszem a kezem - Ne aggódj van egy listám a képességeikről, nevekkel és fotókkal ellátva és a csapat beosztás is kész. Tudják mi a dolguk csak kell valaki, aki koordinálja őket. Nem több az egész 2-3 óránál - próbálom nyugtatni, hiszen tudom nem az erőssége az, hogy több figyelő szem kereszttüzében legyen, ahogy a tanítás sem. Azt is elrejtette magában a kőfala mögé, amit tudjuk ki váltott ki belőle. Ó, minő meglepetés egyből fel is hozza a szőke veszedelmet. Aprót bólintok, majd mosollyal az arcomon megrázom a fejem.
- Nem azt kérem, hogy légy a mesterük. Egyetlen óráról van szó, amin ott kellene lenned. Vedd ezt amolyan helyettesítésnek - teszem hozzá könnyedén, majd sóhajtok egyet.
- Ugye tudod, hogy felesleges rajta kattognod? Egyik tagból se lesz 2.0 csak mert pár órát velük töltesz. Évekig képezted őt, az teljesen más volt. Ezt mindketten tudjuk - miközben beszélek a tollakat gyondosan elteszem a helyére egy kis dobozva, hogy aztán a többi hozzávalót is a helyére tegyem. Ez egy hosszú beszélgetésnek ígérkezik, ha akarja, ha nem. Most az egyszer nem fogok engedni neki. Végre el kell engednie és észre venni, hogy az élet megy tovább. Nem fogok a karjaiba omlani, egyszerűen barátként állok hozzá, aki jót akar neki.

 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Júl. 02, 2020 10:29 am
Tatiana & Lucifer

Nem kell sokat várnom arra, hogy Tatiana válaszoljon a kérdésemre. Az elhivatottságot kellemesen fogadom. A kétkedő szónál csak összébb szűkül a két szemem, s enyhén borostás államat megfogom. Nem szeretem a bizonytalan boszorkányokat, akik nem tudják eldönteni, hogy maradnak-e egyedül védtelenek, vagy esetleg Kovenbe lépve erősítik a közösség erejét. Az erejükre ugyanúgy kihat az az állapot. Fájdalmasan felsóhajtok.
- Ha nem olyan jó képességgel rendelkeznek, akkor nyugodtan küld el őket. Lehet később visszakönyörgik magukat.  Nem célom senkire sem ráerőltetni a hatalmam, vagy bármi egyebet. Mi felajánljuk magunkat, ők pedig vagy elfogadják, vagy mennek máshová. Sok más koven van, ahol megtalálhatják a számításaikat. Hogy is mondjam, le akarom halászni a jobbakat. - fejtem ki a véleményem ezzel kapcsolatosan, bár gondolom, hogy Tatiana hasonlóképpen gondolkozik. Nem egy nagy mindenki kedvence kovent szeretnék látni, de egy minőségit, igen.
- Két hét múlva szeretném őket bevetni. Van egy kisebb hatalommal rendelkező ember, aki velem rivalizál állandóan. Őt szeretném meglátogatni személyesen, egy kisebb beszélgetésre. Fennhordja az orrát. Amolyan bemutatónak szánom, hogy fogja vissza magát. - nézek rá Tatianára, hogy vajon áldását adja a tevékenységre, avagy sem. Nem gondolok vérfürdőre. Találkozik a tekintetünk, s én vagyok az, aki végül zavarában máshová néz.
- Igen, s igyekszek magas minőségű alapanyagokhoz jutni, de azok beszerzése nem csupán egy hívásból áll. - szólok hozzá, de utána ledöbbent szavaival. Tisztán emlékszem az egyezségünkre, hogy ő a tanáruk és vezetőjük, s ő velem ellentétben kedvelhető. Nem csupán a csinos alakja miatt. Én nem tartom magam olyan jó tanárnak, s vannak bizonyos gátjaim, amik egyszerűen nem fognak egyről a kettőre eltűnni. S belegondolok, hogy nem csupán egy ember figyelmével kellene megküzdenem, hanem jóval többen. Ez veszélyes!
- Dolgod van, ha jól sejtem. S biztos vagy benne, hogy én tartsam nekik a gyakorlati órát? Tőlem, mit tudnának tanulni? - utóbbi kérdés leginkább saját magamnak szól, mert akárhogy nézem, fogalmam sincs, hogy miként kellene tanítanom újoncokat. Egy tanítványom volt, vagyis ez nem igaz. Inkább barátnő…
Beleborzongok az útóbbi szóba, s a vegyes érzések újra megrohamoz engem. Őt átalakítottam, kiképeztem, s túlságosan tökéletes lett. S jelen helyzetben egyszerre szívből utálom...vagy szeretem? Egyáltalán nem vagyok benne biztos.
- Eddig csupán egy tanítványom volt...tudod jól, hogy kicsoda. - újabb sóhaj szökik ki ajkaim közül. Megint csak Dvorah-n jár a fejem.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Tatiana Shelley
Chatkép :
Lucifer Kúria AHR0cHM6Ly93d3cucG9kY2hhc2VyLmNvbS9pbWFnZXMvbWlzc2luZy1pbWFnZS5wbmc%3D
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
Emily Swallow
Hozzászólásaim száma :
45
Pontjaim :
32
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Vic
Fő képességem :
shadows manipulation
Őt keresem :
my shine
Tartózkodási hely :
Washington D. C.
Korom :
33


Tatiana Shelley

Elküldésének ideje -- Szer. Júl. 01, 2020 11:39 am
Lucifer && Tatiana
We serve, we belong!
Luciussal régre nyúlik vissza az ismeretségünk, az egyik utazgatásom során futottunk először egymásba. Persze semmi komoly se történt, kellemes társalgást folytattunk, aminek köszönhetően hamar rá kellett döbbennünk, hogy a céljaink hasonlóak. Nem állt szándékomban közelebb kerülni hozzá, mindazonáltal tudtam, hoy van valakije. Mégis a beszélgetésünket követően egy névjegykártyával ajánkékozott meg, hogyha valamikor Washingtonban járok keressem fel. Pár éve hívtam fel, hogy beszámoljak neki a tervemről, miszerint egy kovent akarok létre hozni a hozzánk hasonlókból. Kapva-kapott az ütleten. Így mire a városba értem ő már mindent előkészített. Talán szerencsésnek mondhatom magam, amiért éppen vele sodort össze az élet. Ugyanakkor a legnagyobb szerencsétlenségemre sosem tudtam igazán kiismerni, van közöttünk egy hatalmas fel, amit ő húzott fel, mintha elakarna ijeszteni maga mellől, ahogy a szőkeséggel is tette. Tudom, hogy szereti a maga beteg módján és hiányolja, ahogy én is a fényem. De az élet nem habos torta. Kérdése is a zavaráról árulkodik, mire csak aprót bólintok. Várok, hátha egy konkrétabb kérdéssel áll elő. Pillantásom elveszem róla és az asztalon hagyott dolgokra fókuszálok. Hallom a következő, már összeszedettebb kérdését. Egyetlen másodperc erejéig elgondolkodom, hogy aztán felkelve a kanapéról az asztalhoz sétáljak.
- Egy részük elhivatott az üggyel szemben, míg a másik még kétkedik, őket puhítani kell. - eszembe jut az utolsó alkalom, amikor megmutattam nekik mire vagyok képes. Talán azóta félnek tőlem páran, ők azoka  bizonyos kétkedők.
- Mégis mikor akarod bevetni őket és pontosan mire? - ahogy felteszem a konkrét kérdésemet üres tekintetem rá emelem. Határozottság csillog szemem sarkában. Bármit megtennék értük, ha kell Luciferrel is szembe megyek és ezt ő is tudja nagyon jól. Farkasszemet nézek vel, hogy aztán játékosan megvonjam a vállam és az edényben lévő tollakra fókuszáljak.
- A jó alapanyagok a legfontosabbak - értem itt ezt az anyagaiakra és az előttem lévő hozzávalókra is egyaránt - A követekző gyakorláson ott kellene lenned, már ha be tudod őket zsúfolni két tárgyalás közé - kissé oldalra fordítom a fejem elgondolkodva. Még nem akarom elmondani neki, hogy más dolgom van, így neki kellene megtartania azt az órát. Vajon képes lenne egy keveset a kovennel is foglalkozni? Tudom abban állapodtunk meg, hogy ő intézi a kis stiklis ügyeit a maffiájával, míg enyém a koven, de ha már névlegesen az övé, akkor egy ilyen csekélységet megtehetne értük.
 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Jún. 25, 2020 9:13 pm
Tatiana & Lucifer

Bebocsátást nyerek Tatianához, így azon nyomban lenyomom a kilincset, s belépek a nő hálószobájába. Gyorsan körülnézek, hogy változott-e valami a legutóbbi alkalom után. Nincs semmi különösebb változás, így én már tovább is lépek fejben. Tekintetem egy kisebb időre találkozik a nőével, de kettőnk közül én vagyok az, aki rögtön tovább áll. Idegen számomra ez a cselekedet, nem volt a környékemen senki, akivel farkas szemet nézhettem volna. Mivel nem szeretném, hogy kihallatszódjon a beszélgetésünk a folyosóra, így becsukom magam mögött az ajtót. Mikor újra szembefordulok a beszélgetőtársammal, akkor látom, hogy apró mosoly bujkál az ajkain.
- Érdeklődnék, hogy minden rendben van-e? - nézek rá egy hosszabb időre, miközben magamat szidom.
~ Mily felszínes kérdés volt! ~ legszívesebben kinevetném magam, mert bevallva cseppet sem tudnak érdekelni mások. Próbálom rendezni a soraim, s megfogalmazni ettől jobb kérdést.
- Bevethetőek lesznek, mikor eljön az idő? Nem fogják magukat meggondolni az utolsó pillanatban?  - húzom el egy kicsit a szájam szélét. Mivel én csupán névleges vagyok, ami hála szerencséje jó, így szeretnék meggyőződni abban, hogy megfelelőek lesznek és beváltják majd a hozzájuk fűzött reményeket.
- Ezen felül meg kell mozgatnom az elgémberedett tagjaim
Igen, mai nap sokat tárgyaltam, s ennek rendje és módja szerint sokat ültem. Kényelmetlennek éreztem a széket, így mikor végre befejeződött a tárgyalás, úgy magamban örültem a ténynek. Lassan közelebb sétálok Tatianához, de kellő távolságot megtartom. Megállok, miközben látni az arcomon, hogy újfent a gondolataim világába merültem egy jó időre. Így nem tűnik fel annyira, hogy a nő kitüntet a figyelmével, s arra vár, hogy mit mondok. Túl ismerős a helyzet, s a bohócomra emlékeztet. Legszívesebben beleöklöznék a legközelebbi tárgyba. Kezdem magam felhúzni rajta, holott Tatiana nem csinált semmi rosszat, eddig. Próbálom uralni a dühöm, s szerencsémre sikerül.
- S ha már témánál vagyunk, akkor megjegyezném, hogy sikerült egy újabb kedvező üzletet összehozni. Szóval pénzügyileg kezdünk jól állni. - biztatom, hogy az anyagi háttér adott lesz a további tervek eléréséhez. Jobbnak találom, ha koven és maffia jövőjéről beszélgetünk. Nem akarom közel engedni magamhoz, múltkor abból történt a baj.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Tatiana Shelley
Chatkép :
Lucifer Kúria AHR0cHM6Ly93d3cucG9kY2hhc2VyLmNvbS9pbWFnZXMvbWlzc2luZy1pbWFnZS5wbmc%3D
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
Emily Swallow
Hozzászólásaim száma :
45
Pontjaim :
32
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
Vic
Fő képességem :
shadows manipulation
Őt keresem :
my shine
Tartózkodási hely :
Washington D. C.
Korom :
33


Tatiana Shelley

Elküldésének ideje -- Szer. Jún. 24, 2020 12:49 pm
Lucifer && Tatiana
We serve, we belong!
Ritka alkalmak egyike, amikor itt tartózkodom. Nem tehetem meg, hogy a nap nagy részében a lakrészemben legyek, hiába vigyázza két tagba szakadt őr az ajtót. Semmit sem ér ellen és ezzel tisztában vagyok. Mondhatnám azt, hogy menekülök, de ez hazugság lenne. Már nem teszem, évek óta felhagytam ezzel a tevékenységgel és inkább vaddá váltam. Azzá, aki szépen fokozatosan becserkészi a prédát. Idők kérdése minden, de addig sem lógathatom a lábam rá várakozva. Még több erős szövetségesre van szükségem, akik a Sötétséget tudnák szolgálni, azokra akik képesek fenn tartani ezt a pille könnyű egyensúlyt. Hiszen a fény nélkül nem létezhet a sötétség sem. Kis mennyiségben tanítani akarom a fekete mágia használatát. Persze ehhez előbb el kell végeznem pár tesztet. Bármennyire csábító lenne feloldani a pecsétet, amit magamon alkalmaztam mégsem teszem. Elevenen él bennem az utolsó alkalom, aminek a végén egy másik boszorkány segítségét kellett kérnem. Gyűlöltem ezt. Az asztal előtt állva még egyszer végig pillantok a hozzávalókon. Éppen magamhoz veszem a kést, amikor kopogást hallok az ajtó másik végéről, melyhez hang is párosul. Egy apró sóhaj hagyja el ajkaimat, mely a meghiúsult kisérlet csalódottságát hivatott jelezni.
- Gyere! - bebocsájtást adok neki, miközben már egy pohár vízzel a kezemben helyet is foglalok a kényelmes kanapén. Tekintetünk egyetlen pillanat erejéig össze találkozik, egyik szemöldököm kérdőn a magasba szökik. Kíváncsi vagyok mégis mi szél hozta erre. A kezdet kezdetén felosztottuk a szerepeket. Ő névlegesen vezetője a kovennek, míg én teszem ezt fizikálisan, így ő foglalkozhat a kis ügyleteiben, melyben úgyis nagyobb kedvét leli. Mégis egyfajta kölcsönös tisztelet jellemez minket egymás irányába, a kapcsolatunk szigorúan szakmai jellegű. Valahogy sosem fordult meg a fejemben, hogy más is lehetne, ahhoz túlságosan különbözünk. Vicces mivel az érdekeink egyeznek, így mégis van, ami összeköt. Apró mosoly bujkál a szám szélén kérdését hallva, hogy ezt követően szólásra nyissam ajkaimat.
- Te sosem zavarsz. Mondd csak miért jöttél? - kérdezem kissé oldalra döntve a fejem. Tényleg érdekel, hogy miben mesterkedik, hiszen ha ide jött, akkor a kovennel kapcsolatosak a tervei.
 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Jún. 23, 2020 9:17 pm
Tatiana & Lucius


Esteledik, s én sikeresen zárok le egy jövedelmező üzletet a nap végeztével. Csupán mosolygok magamban, hogy szépen lassan sikerül megszilárdítani a hatalmam. Mivel a mai során leginkább a saját dolgozószobám rabja voltam, így úgy vélem, hogy meglátogatom Tatianát. Lassú léptekkel indulok el a dolgozószobámból, a tiszta a mamuszommal, s lassan kifelé haladok az előtér felé. Nézem közben a szobákat, amik be vannak rendezve, ám különösebb mozgás nem volt benne. Egynél különösen megállok, az pedig történetesen az utálatos bohócoménál. Tárva nyitva, s a berendezése azt a állapotot tükrözi még mindig, mikor én kitettem szépen szűrét. Hiányzik, hiszen ha úgy vesszük, akkor élettel töltötte fel a napjaim. Ám egy idő után ellenem fordult, a saját mestere és alkotója iránt. Kitiltottam ugyan a birtokról, azonban sem az embereimnek, sem neki nem tiltottam meg neki, hogy bármikor visszatérhet a helyére.
~ Csak jönne meg az esze ~ legalábbis én így látom a saját helyzetemben. Elhúzom a szájam szélét, hiszen ebben a lakrészben én vagyok csupán. Külön engedéllyel léphetnek ide be a többiek, ha meghagyom az ajtóban álló őröknek, hogy beengedhessék a boszorkányokat. Ellőköm magam az ajtófélfától, majd jobbra fordulva, akkor egyenesen farkasszemet nézek a lakrészem ajtajával. Elhagyom a mamuszomban, s jobbra fordulva célzom meg Tatiana lakrészét. Mikor odaérek, akkor biccentek az őröknek, akik kinyitják előttem az ajtót. Egy kisebb mosollyal ajándékozom meg őket, majd belépek, az egyszerű lakrészbe. Haladok szépen, s a hálószobához érve bekopogok.
- Én vagyok, Lucius. - szólok fennhangon. Ha megkapom az engedélyt a belépéshez, akkor lenyomom a kilincset és belépek a kellemesen berendezett nőies lakosztályba. Tekintetem rögtön a nőre siklik, s megvárom, míg rám néz.
~ Mennyire utálom, mikor rám néznek, mikor ennyire kitüntetnek a figyelmükkel. ~ morfondírozom magamban, miközben próbálom leküzdeni azt a fura érzést a gyomromban. Tartok pár perc szünetet, aztán egyenesen rákérdezek.
- Zavarhatlak? Esetleg fontos dolgod van? - adom meg a tiszteletet és az illemet neki, s majd a várakozni kezdek. Az ő válaszát várom.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Jún. 23, 2020 1:38 pm
Főbejáraton belépve Lucifer Kúriájába megérkezünk az előtérbe, ami hatalmas, egyben tágas. A padlózata hófehér márvány, s helyenként található benne egy ősrégi alakzat, ami Goode család címérhez hasonlít. Ami itt található, az egy személyre szabott cipőtároló, személyi fogas téli és nyári ruházatra. Természetesen vendégek esetén vannak külön fogasok, ahol lerakhatja az érkező a dolgait, s átveheti a kinti cipőjét egy benti lábbelire.
Öt darab ajtót lehet látni, ami különböző helyekre visz:

Lucifer Lakrésze
Tatiana Lakrésze
Szállások
Étkezde
Kiképzőtér




Lucifer Lakrésze:

Az első számú ajtón belépve egy folyosó fogad bennünket. Elindulva a két oldalt elsősorban a különböző kisebb szobákkal találkozhatunk: Kisebb konditerem, Boszorkány könyvtár, üres szoba és üres szoba. Balra elkanyarodva a folyosón a következő szobák várnak bennünket: Lucifer nagyszobája, Dvorah nagyszobája, Lucifer dolgozószobája, Étkező konyhával és spájzzal.


Tatiana Lakrésze:

Koven vezér lakrészébe belépve, a következő két fő szoba található: hálószoba és fürdőhelyiség.


Szállások:

Egy fő folyosó van, aminek két oldalán lakószobák találhatóak. Elegendő egy személy elszállásolására. Két darab öltözőszekrény, egy darab dolgozó asztal, s egy nagyobb ágy van mindegyikben. A folyosó végén van négy darab fürdő, ami 2 darab női és 2 darab férfi zuhanyzó, egyenesen jelzéssel ellátva.


Étkezde:

Egy közös étkezde, egy nagy konyhával, spájzzal és modern berendezéssel. A kiszolgálás nem önkéntes, mert a világ legjobb séfjei állnak rendelkezésre,hogy a maffia tagok óhajait teljesítsék. Csakis friss árúból, készülnek az étkek.


Kiképzőtér:

Itt folyik a boszorkányok képzése, ami egy nagyobb térből áll, valamint egy nagyobb könyvtárból, tele tudást adó könyvekkel. 3 darab szoba van, ami a pihenést és elvonulást szolgálja.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Lucifer Kúria
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A kúria
» Lucius Lucifer Goode
» Lucifer & D'vorah - Would you live for me?
» Bethia & Albert - Spellwood kúria

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: