Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kyra Eleison


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Kyra Eleison GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Kyra Eleison Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
26
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Szer. Május 13, 2020 7:17 pm

Elfogadva, gratulálunk!  
isten hozott játékosaink között!  

Kedves Kyra,
Elsőkörben üdvözöllek itt az oldalon! Smile
Másodsorban pedig köszönöm a türelmed, illetve azt is, hogy megfogadtad a többiek segítségét és tanácsait. Kérdés esetén ne tétovázz, úgy érzem, hogy bátran mondhatom, hogy ez a kis közösség segíteni fog megválaszolni, ahogyan mi is igyekezni fogunk.
Rátérve a lapodra: betekintést kaptunk a karaktered eddigi életébe, abba, hogy miképpen élte meg a "másságát", hisz valljuk be, egy boszorkánynak sem egyszerű. Amint jelentkeznek a képességek, az életük fenekestül felfordul, és nem mindig van ott egy segítő kéz, aki támaszt nyújthatna... talán ezek hiányában születnek a rossz boszorkányok? Cool
Na de viccet félretéve, remélem, a karakteredről a játéktéren többet is megtudhatunk majd. Látogass el a foglalókig, majd bátran keress partnert. Jó szórakozást kívánok!


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Kyra Eleison
Chatkép :
Kyra Eleison Kyra-av-400x640-3
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Jenny Boyd
Hozzászólásaim száma :
163
Pontjaim :
154
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Titti
Fő képességem :
Fő képességem a pirokinézis
Őt keresem :
A vámpíromat, az apámat és a hugomat ☺️
Tartózkodási hely :
Washington DC
Korom :
30
Foglalkozásom :
Felszolgaló/pultos egy kocsmában


Kyra Eleison

Elküldésének ideje -- Szer. Május 13, 2020 4:02 pm
Kyra Eleison

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

A legerőteljesebb fegyver a földön az emberi lélek tüze.



titulus
Nos, kezdjük azzal hogy vállig érő, szőke hajam és kékes zöldes szemem van. A testalkatom sportosnak mondható, de ott vagyok gömybölyű, ahol kell. Ez volt a könnyebbik része a dolognak. Dehogy milyen vagyok valójában? Lássuk, elsőre egy karakán, ami a szívén az a száján típusú csajnak tűnök. Őszinte vagyok és nem rejtem véka alá a véleményemet. Ha kicsit jobban megismersz láthatod, hogy ez csak egy álca, amivel védeni akarom, az amúgy is megtépázott szívemet és lelkemet. A felszín alatt egy figyelemre és szeretre éhes lány vagyok, aki soha senkinek nem akart ártano, legfőképpen azoknak nem, akiket szeretek. Sokszor elmélázok azon, mi lett volna, ha nem annak születek, ami vagyok és ez lassan felőröl. Nem tudok megbékélni saját magammal, míg meg nem tudom az okát, hogy miért vagyok más.
 
 1994.03.04.

Jenny Boyd

Boszorkány
a karakterem saját



pártállásom: semleges

Fiatal boszorkánynak számítok a magam 26 évével. Pontosan ennyi éve láttam meg a napvilágot egy ősi boszorkánycsalád elsőszülött lányaként. Az érdekes az egészben, hogy az Eleison família családfájában már generációk óta nem született lány. A családi legendárium szerint, az első lány gyermek örökli a boszorkányság képességeit és erősebb lesz, mint az elődei. Csak hiba csúszott a gépezetbe. 16 vagy 17 éves lehettem, amikor először megmutatkozott az örökségem. Elsőre mindenki boldog volt, de mikor rájöttek, hogy tűzmágiát örököltem megrémültek, mert a mi családunk a víz és a levegő mágiát használó közé tartozott. A hátam mögött kezdtek el szervezkedni ellenem és először egy bentlakásos magániskolába küldtek, abban a reményben, hogy megtanulhatom a hidrokinézist. De a tervük kudarcba fulladt, csak még erősebb lett a pirokinézisem. Ez lett a fő képességem is, amit tökélyre fejlesztettem az iskolás éveim alatt. Mellette a telepátiát és a telekinézist is tanulmányoztam. Eléggé egyedül voltam mindig, mert féltek tőlem a többiek. Sokszor volt kisebb nagyobb incidens emiatt. Egyszer még is égettem az egyik diáktársamat, bár nem szándékosan. Ki is csapták az iskolából, így hazamentem, mert máshova nem mehettem volna. A családom is kirekesztett, idegen voltam a saját otthonomban. Aztán jött az újabb törés. Anyám megint terhes lett, és kislánnyal volt várandós. Féltékeny voltam, mert jobban érdekelte a szüleimet a baba, pedig még meg sem született. Nem rejtették véka alá, hogy nagy reményeket fűznek hozzá. Amikor megszületett viszont gyász borult a házra, mert anyám belehalt a szülésbe. A húgom viszont egészséges volt, apa kicsi szeme fénye. Én ekkor voltam 20 éves. Elhagytam a családi fészket, nem láttam értelmét a maradásnak, hisz tudtam miattam kellett meghalnia anyámnak. Vándorolni kezdtem és kutatással töltöttem az életemet, hogy megtudjam miért vagyok én a fekete bárány a családban. Így kötöttem ki Washingtonban, mert a szóbeszédek szerint még él az a férfi, aki ismerhette a családomat. Letelepedtem és egy kocsmában vállaltam állást. Minden nap reménykedem, hogy meglátom azt a vámpírt, aki talán a megoldás kulcsa lehet.
Vissza az elejére Go down
 
Kyra Eleison
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» William Eleison
» Jacob&Kyra
» Workout or torture? - Kyra & Jacob

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Mágiahasználók-
Ugrás: