Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


William Eleison


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
William Eleison GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
William Eleison Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
26
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Csüt. Jún. 04, 2020 10:39 am

Elfogadva, gratulálunk!  
isten hozott játékosaink között!  

Kedves Mr. Eleison,
Először is szeretném megköszönni a türelmét; remélem, elnézi nekem, hisz közel az idei vizsgaidőszak utolsó vizsgája.
És megjegyzem, tisztelettel adózom a play by választása mellett. Ralph Fiennes egy rendkívül karizmatikus arc, és talán pont a tehetsége miatt mondható el róla, hogy inkább negatív szerepekben villoghatott. Ha tehetném, valószínűleg perceket áldoznék arra, hogy arcának minden göngyöletét szemügyre vegyem... de tartok attól, kissé megijednék ettől a vakmerő szempártól.
Komolyra fordítva a szót: kellemes volt téged olvasni, hisz egy egészen új arcodat mutattad meg ezzel a karakterrel. Kreatívan építetted fel a karaktert, a hagyományos előtörténet-formákat választva. Azonban még sok kérdésre nem kaptunk választ - gondolom erre szokás azt mondani, hogy majd a játéktéren ezek a válaszok is megérkeznek. Wink
Nem is tartalak fel tovább, elvégre várnak téged, hát kérlek, foglalózz le, majd nyomás a játéktér. Vess kérlek egy pillantást az alábbi szabályzat-módosításra is, hisz az is fontos. hopp Érezd jól magad!


2020. május 25-én új szabályt léptettünk életbe a multi karakterek kapcsán. Minden multi karaktert be kell jelentened a staff irányába - beleértve a titkos karaktereket is. Mi nem adjuk tovább ezeket az információkat. Amennyiben ez egy frissen elfogadott karakterrel az elfogadástól számított egy héten belül nem történik meg, szankciókat von maga után - a foglalások elvesznek, a karakter pedig használaton kívüli státuszt kap, amely lévén nem tud majd játéktéri reagot kreálni.
Amennyiben új tagként érkeztél hozzánk, és multival még nem rendelkezel, a karakteredet mint fő karaktert kell lejelentened.
Az üzeneteket minden esetben Esme részére kell eljuttatnod privát üzenet formájában, vagy pedig Discordon felvenni vele a kapcsolatot. Ő készségesen felel majd minden felmerülő kérdésedre is.


- idézet frissült szabályzatunkból

Vissza az elejére Go down
Boszorkány

William Eleison
Chatkép :
William Eleison Jl9P
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Ralph Fiennes
Hozzászólásaim száma :
39
Pontjaim :
36
Pártállás :
  • Ellenálló

Fő képességem :
Hidrokinézis
Őt keresem :
A hölgyemény, aki felolvaszta a szívem
Korom :
50
Foglalkozásom :
Üzletember


William Eleison

Elküldésének ideje -- Szer. Jún. 03, 2020 4:11 pm
1974 február 17 William Eleison:  Hidrokinézis

William Eleison

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

iHa te akarsz lenni a dzsungel királya, nem elég, ha csak játszod a királyt. Tényleg királynak kell lenned. Kételynek nincs helye, mert a kétely káoszt szül, a káosz pedig bukáshoz vezet.  



titulus

Nem vagyok az a kedves, csókos alkat. Nem sűrün mutatom ki az érzéseimet, s talán még azt sem tudod rólam, hogy tudok mást is mutatni az érdektelenségen, és a haragon kívül. Szerepet játszok, mint általában mindenki. A nagyközönség szemében, egy jótét lélek vagyok, aki adakozik az árvák javára, aki segít házat építeni a szegényeknek, korházakat támogatok, ám ez pusztán a látszat.
Szeretem, ha az van, amit én akarok. Szeretem, ha mindenki úgy, és abban az ütemben táncol, ahogy azt én diktálom. Ha fekete az fekete, ha fehér akkor fehér, még abban az esetben is, ha éppen neked lenne igazad. Nem szeretem ha palira vesznek, vagy ha ellent mondanak nekem. Tipikusan az a fickó vagyok, aki mellett jobb ha összehúzod magad, máskülönben megjárod.
Szívesen mondanám, hogy maga vagyok a megtestesült minta, de hazugság lenne. Tisztában vagyok a hibáimmal, és igyekszek ezen változtatni, már csak a kislányom érdekében is. Miatta lehoznám a csillagokat is az égről, de ezt nyilvánosan nem mondanám el senkinek sem, s fa arccal, a lehető legnagyobb komolysággal tagadnám le, s utólag még te éreznéd magad rosszul, hogy ilyesmit feltételeztél rólam.
Az ellenállók közé tartozom, ám mint annyi mindent, ezt is kevesen tudják rólam. Pénzelem őket, s védelmet biztosítok ha épp a helyzet úgy kívánja.
Befolyásos ember, befolyásos barátokkal, akik előtt ha kell, szimpatizálok a jelenlegi helyzettel.  
 
 1974 február 17

Ralph Fiennes  

Boszorkány
a karakterem  keresett



pártállásom:   Ellenálló

Álltam az ágyacskája mellett, s belémhasított a gondolat… Apa kis hercegnője. Apa majd vigyáz rád, és nem szenvedsz hiányt semmiben sem. Apa szeme fénye. Kedves mosolyt tőlem, mindig csak ő kapott. Feleségem halála óta, csak a kislányom volt az, aki egy kedves szót kiérdemelt tőlem. Igaz volt egy másik gyermekem. Az elsőszülöttem. Kyra… milyen rég nem jutott már eszembe. Annyi év eltelt már, hogy elment, s még csak most kezdtem el érezni a hiányát. Nem magam miatt. Nem. Csalódás volt a Pirokinézise, a mi képességünkhöz képest, s akkor még nem gondoltam bele, mennyire tökéletes is lenne, ha mi magunk fejlesztenénk őt, ha támogatnánk.
Vettem egy nagyobb levegőt, majd megdörgöltem az arcomat, s tovább figyeltem a békésen alvó gyermekemet. Olyan kicsi még. 6 éves csupán, de még is úgy az ujjai köré tud csavarni, mint eleddig senki más, ám ezt sosem mutattam ki nyilvánosan. Talán még titkoltam is hogy ő van, csakhogy semmiféle kapaszkodót ne találhassanak bennem.
Nem a legegyszerűbb dolgokkal vagyok elfoglalva, és lássuk be… ha az ember kettős életet él, bizony idővel megütheti a bokáját, ám én pokoli jó vagyok ebben. Rossz népek nevezhetnének uzsorásnak is, vagy épp maffiózónak, de sokkal jobban szerettem az üzletember megnevezést. Kölcsönkérsz, bármikor adok, s ha önszántadból nem adod vissza, hát behajtom. Ha nagyon akarod, személyesen megyek el, de abban köszönet sosem lesz.
Nem tudtam jó éjt puszit adni a kis angyalkámnak, hisz az előbb értem haza egy hasonló melóból.
Felsóhajtottam, majd odahajoltam puszit adtam, s egyetlen érintés nélkül csuktam be magam mögött az ajtót, majd ballagtam le a dolgozószobámba, s készítettem magamnak egy újabb italt.
Éppen csak letettem magam a kényelmes fotelomba, mikor kopogtattak az ajtómon.
Felpillantottam, majd vissza szegeztem tekintetem az elöttem heverő paksamétába.
-Megtaláltátok? -hangom rideg volt, s mondhatni beléd fagyott volna a szusz is, ha éppen neked címzem szavaim, de Joe jól ismert már, így csak bólintott egyet.
-Itt van a városban… -közelebb lépett az asztalhoz, kezeit háta mögött kulcsolta össze.- Idehozzuk főnök?
-Nem… majd én megyek. - nyújtottam kezem, hogy bizony a címére szükségem lenne, hiszen a gondolatolvasás képességét nem sikerült elsajátítanom, pedig olykor nagyon hasznos lett volna. Képem elkomorodott mikor nem vette a lapot. - A címét…- hangom megdörrent a csendes szobában, mire ő összerezzent, de cserébe már ott is volt a kezemben a címe.
Hát házhoz megyek… meglátom mi lett belőle, s talán kitudok magamból préselni némi kedvességet...talán.
Vissza az elejére Go down
 
William Eleison
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kyra Eleison
» Esmond & William

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Mágiahasználók-
Ugrás: