Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


My Hero and partner


Ember

Caroline Costello
Chatkép :
My Hero and partner  UhAWr3l
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
❅ Gal Gadot ❅
Hozzászólásaim száma :
126
Pontjaim :
71
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
❅ L.
Fő képességem :
❅ I can do miracle with a scalpel. ❅
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
❅ Washington DC ❅
Korom :
35
Foglalkozásom :
❅ forensic pathologist ❅


Caroline Costello

Elküldésének ideje -- Hétf. Ápr. 27, 2020 5:50 pm
OliverColtrane

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

hero, friend and everything else


Alex O'loughlin/Armie Hammer/Theo James?

Az előtörténetemben tettem egy rövid említést rólad, ami annyit jelent, hogy te vagy az, aki egy félre csúszott magánakcióm keretében megmentettél. Patológusként látom, amit látok és tudom, hogy a zsaruk mit sem tesznek, ha minden jel arra mutat, hogy valakivel egy természetfeletti lény végzett. Az ügy lezárul és ennyi. Nincsenek válaszok, nincs büntetés a gyilkosnak, nincs semmi. Nekem ez nem tetszett. Van annyi jóérzés bennem, hogy ne azért csináljam, amit csinálok, hogy aztán a kérdezősködő rokonoknak azt mondjam: valamilyen vadállat tépte szét a családtagjukat vagy épp simán, csak elvéreztek. Tenni akartam valamit. Sorra látogattam a helyszíneket annak ellenére, hogy tudtam, hülyeséget csinálok, mert a paprika spray a retikülömben rohadtul nem mentene meg, maximum csak egy erőszaktevőtől. Bíztam a thai-box ismereteimben is, de felsültem. A gyilkos vámpír rám talált. Még ivott is belőlem, de szerencsére megjelentél és kihúztál a nyakig érő maszlagból, hogy aztán az első mondatod az legyen hozzám kábulatomban, hogy "Elment az eszed, te nő?" Így kezdődött minden...
Azt hittem, hogy senki nem tesz semmit a gyilkos lények megfékezése érdekében, de te elárultad, hogy ott vagytok ti, a vadászok, akik mást sem csinálnak, mint gyilkolják a természetfeletti lényeket, ki-ki a maga indíttatása miatt. Aztán persze minden erőddel azon voltál, hogy lebeszélj arról, hogy még egyszer megpróbáljak nyomozgatni, de hát én meg rohadtul makacs vagyok. Szerintem nagyon is tisztában voltál vele, hogy úgyse tudnék nyugton maradni, így végül egyezséget kötöttünk: én leadom az infókat, ha olyan holttest kerül elém, te pedig rendet teszel, bár tudod, hogy ez veszélyes, hiszen ki tudja, mikor jön rá valamelyik okosabbik fenevad, hogy én mozgatom a háttérből a szálakat? De én akkor is folytatni akarom és talán, még arra is megkérlek, hogy taníts. Mondd el, milyen lény ellen, hogyan tudok védekezni vagy mutass pár mozdulatot, ami jól jöhet. Rühellem a tudatot, hogy csak egy egyszerű ember vagyok, miközben ezek odakint ólálkodnak.

//A pasi múltját illetően nem szeretnék semmit megszabni. Rád bízom, hogy miért lett vadász és azt is, hogy milyen lény valójában, mert bevallom, szemezgettem a lehetőséggel, hogy esetleg vérfarkas legyen, bár ez esetben azt tudom elképzelni, hogy már vadászként harapták meg, de ennek ellenére folytatja a "melót". Abban is benne vagyok, hogy ez megharapásos téma a későbbiekben kerüljön terítékre az izgalom kedvéért.
A jellemét kicsit nyersnek, kicsit humorosnak, de érző szívűnek képzelem, hiszen miért is lenne valaki vadász, ha nem lenne benne egy cseppnyi jóérzés? Olyan hős típusnak nevezném leginkább, Carolinet pedig az első pillanattól meg akarja óvni. Hogy miért? Talán, hasonlít a halott kedvesére vagy ilyesmi, de a későbbiekben szerintem úgyis fény derülne erre, hiszen igen, jól gondoltad: a későbbiekben szeretném, ha összeszerelmesednének majd.  Cuki Ha érdekel a karakter regizz be és dobj egy üzit. Smile Köszönööm  De cuki vagy   //
 
 33-38 év

FOGLALT  

vadász (ember/farkas)
Vissza az elejére Go down
 
My Hero and partner
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The hero without horse?
» Are you a hero or a beast?
» Caroline & Eric - I need a hero... and a bodyguard maybe?
» Partner kereső
» Partner in the crime

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: