Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Svetlana Alyona Tarasova


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 16, 2020 6:07 pm

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozott játékosaink között!  

Kedves Sveta!

Sokszorosan nagy örömömre szolgál, hogy elfogadhatlak; olyan karaktert hoztál, akit személy szerint én is nagyon kíváncsian vártam, ráadásul éppen az egyik kedvenc szláv női nevemet választottad magadénak. Aztaaaaa
Nem vagy egyszerű helyzetben, mondhatjuk, hogy a bátyád alaposan benne hagyott a trutyiban, pedig ha rajta múlt volna, egészen biztosan nem így intézi - biztos vagyok viszont benne, hogy büszke lenne rád, amiért így helytállsz. Azt kötve hiszem, hogy megszabadulhattok az elrablójától, inkább érzem úgy, hogy előbb vagy utóbb a te életedbe is beeszi majd magát Ljoschán keresztül. Na mi lesz?

Nem is tartanálak fel sokkal tovább, a bátyád egyszer már kihúzott téged a csávából, most talán rajtad a világ szeme, hogy segíts neki szabadulni valamiből. Én mindenképp szurkolok nektek! bolond
Foglald hát le, amit még esetleg le kell, aztán meg se állj a játéktérig! Valakik már nagyon várnak. Cukorborsó


Vissza az elejére Go down
Ember

Svetlana Alyona Tarasova
Chatkép :
Svetlana Alyona Tarasova Original
Szerepkör :
üzleti szféra
play by :
gigi hadid
Hozzászólásaim száma :
65
Pontjaim :
47
Pártállás :
  • Semleges

User név :
bb.
Őt keresem :
those will be the best memories


i will find you, brother!

what do you want from me, Keith?
Korom :
26


Svetlana Alyona Tarasova

Elküldésének ideje -- Szer. Ápr. 15, 2020 11:46 am
Svetlana Alyona Tarasova
üzletasszony

ez vagyok én
A legtöbben egyszerűen nem látnak túl a külsőségeken. Ennek talán az az oka, hogy nem akarnak belekezdeni olyan fáradtságos munkába, ami a megismeréssel jár. Ezért látnak engem sokan egy csinos, ápolt és gyönyörű szép babának, akivel bármit meg lehet tenni. Elvégre nézz csak meg: mindenki rám akar hasonlítani. Vakító, jégkék íriszeim, mint a lassan folydogáló gleccservíz, amibe sokszor nem is pillantanak bele igazán, így nem veszik észre az élet lángját benne. Hamvas, szőke hajam, akár a méz, omlik szét a vállamon és a hátamon, amiből sokan arra következtetnek, üres vagyok, nincs bennem semmiféle tartalom, pedig rajongok a költészetért, az életem nagy részében tanultam, és könnyűszerrel feltörném bárki mobilját, s még csak észre sem venné senki. Hibátlan, porcelán bőrömön lesiklanak a tekintetek, csak megérinteni akarják, birtokolni, mert nem tudják mennyi izom lapul alatta, mire lennék képes egyetlen ceruzával.
Orosznak születtem, és akként is neveltek, még ha nem is ez áll a papírjaimban. Anyám jó volt hozzám, de úgy rendelte az ég, hogy korán meg kellett halnia. Már szinte felnőtt volna, amikor megértettem, apám rendelte el mindezt, nem valami istenség, aki ha létezett volna, megmentette volna. Apám egy féreg volt, szánalomra méltó alak, akinek túl sok hatalmat adott a kezébe az élet, ezért úgy gondolta mindent megtehet. Velem is. Éppen úgy mint az idősebbik bátyám, aki kicsit sem különbözött apánktól, aki szívből gyűlölt, amiért csak a féltestvére voltam, és aki legalább annyira kívánta anyám halálát, mint apánk. Az egyetlen, akitől valaha is szeretetet kaptam, az Ljoscha volt, a fiatalabb bátyám… az egyetlen bátyám. Ő nem csak a testvérem, ő a családom. Már akkor így gondoltam, amikor azt mondta megvéd engem, nem hagyja, hogy apánk férjhez adjon alig tizenhat évesen. Aztán egyszer csak, ahogyan felkelt a nap, hirtelen tényleg csak Ljoscha maradt nekem, s nem csak megvédett, felszabadított.

önéletrajz
Sohasem kérdeztem arról, mi történt azon a napon, mert amikor csak te jöttél haza, Ljoscha, tudtam, mindentől megóvtál, ami valaha is mérgező volt a számomra. Nem érdekelt, mi lett apánkkal és a bátyánkkal, mindkettőnket problémás, nem túl jó kondíciókkal bíró befektetésként kezeltek, amiktől mielőbb meg kellett szabadulniuk. Tulajdonképpen sikerült nekik, a halálban megszabadultak tőlünk és mi is tőlük. Sohasem kérdeztem arról, hogyan sikerülhetett neked mindez, és nem azért, mert nem érdekelt volna, min kellett keresztül menned, hanem ugyanazért, amiért egyszerűen csak a nyakadba ugrottam másnap reggel és tudtad, egy életre hálás leszek, amiért felszabadítottál: mi így fejeztük ki a szeretetünket egymás felé. Sose tanították meg nekünk, hogyan lehetne máshogy, hát alkalmazkodtunk. Talán ez a legnagyobb vétség, amit elkövettek ellenünk, miközben családnak merték nevezni magukat.

Attól a naptól kezdve te vezetted az üzletet, és szabadságot adtál nekem, cserébe pedig soha nem kértél semmit sem. Legalábbis nem mondtad ki, hogy azt akarod, maradjak melletted, igaz Ljoscha? De persze ezt sohasem kellett kérned egyetlen szóval sem, mert életem végéig leköteleztél, nem csak azzal, hogy megvédtél, hanem a sok éven át tartó gondoskodással is, amit egyedül tőled kaptam meg. Egyszer sem mondtam el, mennyire hálás vagyok, hogy ebben az elcseszett és degenerált „családban” mégis van kihez tartoznom, de ezt igyekszem éreztetni veled, például olyan apróságokkal, minthogy az új életünk kezdete óta egyszer sem mondtam neked ellent komoly kérdésekben. És a te esetedben, azért lehet tudni, hogy mikor beszélt komolyan.

A veled eltöltött éveim nagy részében egyszerűen csak jól éreztem magamat, te pedig hagytad. Elkényeztettél, legalábbis kívülről mindenki ezt hihette, mert csak annyit láttak belőlem, hogy gazdag vagyok, folyton bulizom, mindig tökéletes a megjelenésem, és „mindent megengedhetek magamnak”. Ez persze csak az egyik fele annak a mesének, amit a kívülállók szerettek egymás szájába adni a kis Tarasov lányról. Mert gyakorlatilag mindenki tudta, mi vagyok, mindenki elvárta, hogy sajnáljam a rég eltemetett apánkat. A látszat és a te kedvedért, Ljoscha, pedig meg is tettem, ahogy minden kérésedet – melyek gyakran követelések voltak – szintén. Amit nem látnak belőlem, mert nem néznek a tökéletes baba álcája mögé, hogy lediplomáztam, nagyon is értek az informatikához és a kibernetikához, veled együtt bokszolok, amihez kezdetben nem volt sok kedvem, de tudod Ljoscha, igazad volt, hasznos, bár rajtam nem látszik úgy az edzés, mint rajtad, amit annyira nem bánok. Valószínűleg mindig is azt gondoltad, hogy cseppet sem érdekel a „kis családi vállalkozásunk”, hiszen alig néha napján foglalkoztam vele az elmúlt években. Pedig valójában nagyon is figyeltem, nem csak rád, az egész rendszerre. Megadtad a lehetőséget, hogy kimaradjak belőle, s talán azt is hiszed, ki akarok maradni, de én sohasem mondta határozott választ erre. Hogy miért? Egyszerűen nem tudtam dönteni, semmi másért. Hiszen, bár apánk soha nem tervezett egyikünkkel sem, tudattalanul is erre neveltek bennünket.

Azután egyik napról a másikra tűntél el, én pedig összezavarodtam. Vártam: vártalak Ljoscha, de te nem jöttél, sem egy nap, sem pedig egy hét után. Félő volt, hogy anarchia törne ki a jól felépített rendszerben, így döntenem kellett, bár fogalmam sem volt mihez tudnék kezdeni egy csapat olyan férfival, akikkel te dolgoztál együtt. „Harci díszbe öltöztem”, úgy kezdtem sminkelni, ahogyan anyám tette, ahogyan a te anyád tette apánk mellett. Megkeményítettem magamat, és átvedlettem a porcelán babából, valami egészen mássá, amit talán csak te láttál bennem, Ljoscha, most viszont mindenki elé tártam. Először úgy tűnt mindez nem lesz elég, a rendszer nem fogja elbírni a hirtelen terhelést és összeroppan, ám végül elcsitult a víz és nem hullámzott többé, ugyanolyan sima lett és feszes, mint amikor te vezetted az üzletet. Ülök az irodádban, és azt teszem, amit valószínűleg te is tennél: kézben tartok mindent, miközben önmagamba omlok, amiért nem tudom mi lett az egyetlen emberrel, akihez tartozom, aki a családom.

Minden nap, a végtelenségig, utánad nyomoztatok Ljoscha, mert bár sohasem mondtam ki, éppen úgy ahogyan te sem, szükségem van rád. Szükségünk van egymásra, mert csak mi maradtunk.


play by
gigi hadid
életkor
1997.11.17.
faj
ember
pártállás
semleges
hirdető
Alexej
a karakterem
keresett



Vissza az elejére Go down
 
Svetlana Alyona Tarasova
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lovely Tarasova, my lil' sis'
» Isla && Svetlana
» Svetlana & Wilhelm | I think I can help you
» Alexej && Svetlana - little sister, little trouble

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Emberek-
Ugrás: