Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lovely Tarasova, my lil' sis'


Vérfarkas

Alexej J. Tarasov
Chatkép :
Lovely Tarasova, my lil' sis' Original
Szerepkör :
törvényen kívüli
play by :
Fuckin' Hot Tom Hardy
Hozzászólásaim száma :
70
Pontjaim :
61
Pártállás :
  • Semleges

User név :
L.
Fő képességem :
vodka
Őt keresem :
i found here everything already...
Tartózkodási hely :
Washington (böribe)
Korom :
38
Foglalkozásom :
businessman


Alexej J. Tarasov

Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 01, 2020 9:48 am
Szabadon választható Tarasova

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

My lovely lil' sis'


pl Gigi Hadid de megegyezünk

Lehettél volna egy politikus gyermeke. Esetleg egy celebé, vagy egy csóró mexikói földműves lánya. De nem. Neked ebbe a degradált családba kellett születned Jurij Tarasov harmadik gyermekeként, a második feleségétől. Nem nagyon érdekelt akkoriban, hogy lett egy húgom. Tizenkét éves voltam és az anyám alig két évvel korábban halt meg. Gyűlöltem a gondolatát annak, hogy más veszi át a helyét és annak is, hogy testvérem lesz. Aztán haza hoztak bepongyolálva, megláttam a nagy kék szemeidet meg az égnek meredező séródat és életemben először láttam valami szépet, jót és ártatlant, amit úgy éreztem, hogy még kell védenem mindattól a szartól, ami a családunk körül csordogált.
Na mondjuk sosem tutujgattalak, inkább csak olyan voltam, mint egy bernáthegyi, aki a gazdája körül legyeskedik mindig néma csendben és figyel, mikor jön valami, amire rá kell rontania.
Se az apám, se a bátyám nem méltatott téged soha egyetlen jó szóra sem az anyád pedig hamar kikerült a képből, mert félre kefélt az egyik emberünkkel. Véletlen balesetben a folyóba zuhant a tűzpiros ferrarijával együtt. Ekkor voltál körülbelül nyolc éves. Onnantól kezdve pláne szemmel kellett tartanom téged. Nem akartam, hogy az a két vadállat, az apám és a bátyám elrontsanak téged is. Mindig is úgy éreztem, hogy te sokkal jobb életet érdemelsz, de nem tudtam mit tenni annak érdekében, hogy meg is kapd.
Aztán jött az az ominózus nap, amikor tizenhat éves korodban feleségül akartak adni ahhoz a gusztustalan emberhez. Tennem kellett valamit. Meg kellett téged védenem.
Öltem miattad és újra meg is tenném, mert te vagy az egyetlen jó dolog ebben a kibaszott családban. Persze mindezeket neked soha a büdös életbe nem mondanám el, mert az lesz életem utolsó napja, amikor ilyen nyálas dolgokat ecsetelek. A saját nyakamat metszeném el.
Mióta az apámat és a bátyámat is eltüntettem az útból és átvettem a családi bizniszt, együtt tengetjük a napjainkat. Megadok neked mindent, amit csak kérsz és úgy tekintek rád, mintha a saját lányom lennél, ha már nekem soha nem lesz olyanom. Te pedig cserébe tisztelsz és kitartasz mellettem és ez így tökéletes.
Most, hogy fogva tart egy őrült nő, fogalmam sincs mihez kezdesz a hirtelen rád szakadt felelősséggel, de nagyon remélem, hogy nem fogod nekem szétcseszni az egészet...

//Nagyjából leírtam mindent a kapcsolatukról, de ajánlom kötelező olvasmányként az előtörténetem, amiben többet megtudhatsz az ominózus estéről és minden egyéb téged érintő dologról.
Mivel Alexej jelenleg raboskodik, egy darabig nélkülöznöd kell de amúgy sem szeretném, ha a karaktert teljesen köré építenéd. A leányzónak meg van a maga élete, ami csak rajtad áll, hogy milyen is legyen. A jellemét sem akarom különösebben megszabni, a lényeg csak az, hogy a testvéri kapcsolat köztük nagyon erős, még akkor is, ha Alex ezt szavakkal sosem fejezte ki. Nem olyan fajta, aki beszélne az érzéseiről, mert leginkább nincsenek is neki vagy nagyon mélyen elzárja őket. Inkább csak érezteti veled, hogy az élete árán is megóvna, ha szükséges lenne. Valószínűleg te vagy az egyetlen gyengepontja, de ennek ellenére sosem tudott még benned sem teljesen megbízni. Arról sem tudsz, hogy vérfarkassá vált évekkel ezelőtt, de talán egyszer eljön majd a pillanat, amikor kiderül. Hogy miként reagálsz az eltűnésére, az rajtad áll de az biztos, hogy addig te vagy a főnök az üzletben, amíg elő nem kerül. A bizniszről szívesen mesélek részletesebben, ha megérkezel és ezt közlöd velem egy hozzám vágott PM-ben. Várlak! Na mi lesz? //
 
 22 év

FOGLALT

ember
Vissza az elejére Go down
 
Lovely Tarasova, my lil' sis'
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Svetlana Alyona Tarasova

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: