Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Iason & D'vorah


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Május 17, 2020 10:41 pm


D'vorah & Iason
Welcome to the devil's playground"

Néztelek és nem tudtalak hová tenni. Az egyik részem erősen vissza akart válaszolgatni neked, a másik meg úgy gondolta inkább hallgat, mert sokkal jobban jár így. Ám amikor közlöd, hogy még nálam is jobban ismerted a feleségem… Legszívesebben visszaválaszolnék neked, hogy ugyan dehogy ismerted őt, vagy ha mégis akkor már nem ugyanaz a személy volt akit te ismertél, mert mellettem sokat változott. Nyugalmas életet biztosítottam neki.
– Igazad lehet, erre azonban már soha nem fogjuk megtalálni a választ. De ha nem olyan volt amilyennek én is ismertem, akkor milyen? – költői kérdésnek szántam, valószínűleg ismételten eltérő nézetet fogsz nekem bemutatni, aminek kétség kívül lesz igazság alapja a te szemedben, de az enyémben nem, mert különbözőek vagyunk. Elhiszem, hogy haragszol rám, hogy dühös vagy, hogy legszívesebben szét szednél, egy darabig talán hagynám magam. Nem azért, mert a gyenge nőt látom benned, hanem azért mert ennyire nincs kedvem a viaskodáshoz. A feleségem sírja előtt meg inkább nem is nagyon kezdeményeznék ilyesmit. Talán odébb, ha mégis nagyon elkerülhetetlen lenne, mert vele ellentétben te nagyon harcias vagy. A DC Wonder Woman-je hozzád képest egy senki, komolyan.
A szavaid ellenére még sincs olyan nagy kedvem piszkálni téged. Figyellek ugyan, de igazából nem is téged nézlek, nem téged kereslek ebben a testben, hanem valaki mást. Szörnyű alak vagyok, tudom. Tuuuudom. Amikor meg még már a lányomat is belekevered ebbe az egészbe csak karba teszem a kezeimet. Mintha el akarnék zárkózni ettől is, mert talán igazad van, tényleg igazad van. Csak ezt így még senki se merte közölni velem, ellenben te… Te olyan fenyegetően nyílt vagy, hogy biztosan egy beléd csapott villám se tudna megállítani téged. Szívesen megtudnám, hogy mégis honnan… honnan szerezted ezeket az információkat és miért állítasz be mindent így, a te igazad szerint. De valószínűleg ha nem ilyen lennél, biztosan mentegetőznék és csak a szép dolgokat mesélném el neked, mintha valami manipulálható kis játékbaba lennél. Te persze nem vagy az, sokkal inkább a bábjátékos szerepét találták ki neked. Illik hozzád.
Nézlek és a hirtelen másnak tűnő személyiségváltozásodból kifolyólag nem tudom eldönteni, hogy te most tényleg ennyire beteg vagy, vagy ennyire természetesen le tudod vezetni a dühödet és hirtelen átváltani valami másba, valami ismerősnek hatóba. Valami olyanba, amiről az otthon jut az eszembe, aminek az asszociációja biztosan nem ő, nem az aki előttem áll. Ennyire sekélyes lennék, hogy még most is Őt keresem ebben a nőben? Tudtam, hogy D'vorah áll előttem, de a viselkedése nem az övé volt.
Ezért is engedtelek közelebb magamhoz. Ezért is dédelgettem magam a szavaidon, mert olyan valóságosnak tűnt a másik feled, a másik aki olyan mintha most is élne, de persze mégsem. Könnyebb lett volna azt mondani, hogy ne kísért ilyesmivel, mert nem fog menni, de nehezebb lett volna elengedni téged… csak úgy. Nem húzódtam el, pedig megtehettem volna, hogy megfogom a kezed és ellököm az arcomtól. De nem tettem. Miért kínzol? Miért jössz ilyen közel hozzám és teszel úgy, mintha bármit is jelentenék? Tudod mit teszek?
Tényleg nem tollak el, mert már nagyon régóta szeretnék egy kis darabot a nővéredből és ha csak így kaphatom meg… akkor nem löklek el magamtól, helyette ostobán én is közelebb húzódom hozzád és átkarollak. Nem is tudom mit remélek ettől, de ennél is ostobábban, mint egy kisfiú akinek valami csodás jövőt ígértek a szemeidben keresek némi értelmet. De persze nincs ott semmi. Mindketten tudjuk, hogy amit én látok az nem a valóság, mégis megcsókollak, mert elhiteted, hogy te vagy ő. Hogy ő vagy te. Megpróbállak magam mellett tartani téged, átkarolni, még akkor is ha tudom, hogy te nem ő vagy. Enyhe vigasz ez mindkettőnknek, de… De semmi.
Mérgemben legszívesebben az ajkaidba harapnék, mert nem akarom, hogy elhúzódj, ha szándékodban állna, ám mégis tudom, nem kérhetek tőled semmit. Nem marasztalhatlak még egy kicsit… mert ha úgy akarod akkor el kell engednem téged. Nincs mese.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Ápr. 27, 2020 7:21 pm

cmon bitch, kiss me fucking!
headsman
harlequin
Ó, baszki. Itt állok a nővérem hóhérja mellett, én pedig gyermeki ártatlansággal viselem el magam mellett; nem tudom mi ütött belém, ilyenkorra már talán a beleinél fogva kellett volna fellógatnom a legközelebbi fa ágacskáira. Ezek a nyafogós, francos vámpírok! Komolyan, az agyamra mennek. De sebaj, talán ez egy lecke, hogy tanuljak meg olyasvalamit, amivel szép lassan teszek tönkre egy egész életet. Ez az én hivatásom. Lássuk, vajon mennyire veszi az akadályokat? (...) Beleköhintek a válaszára, kissé talán meg is mosolyogtat. Tényleg visszabeszélt? Wow. Nem is értem, hogy az ostoba nővérem mégis hogyan bírt téged elviselni.
- Például az, hogy megölted. Egy pillanat alatt véget vetettél az életének anélkül, hogy egyáltalán adtál volna bármit is az ő akaratára. Ő sohasem akart ilyen lenni. Ez. - Végignézek rajt; tekintetem méreggel teli, akárcsak egy kígyóé. Legszívesebben végig tudnék rajt tekeregni, utána pedig egyben lenyelni, mint egy istenverte rágcsálót. - Talán pont ezért halt meg. Tudta, hogy mit tettél vele. Inkább választotta a halált, mint azt, hogy ő gyilkossá váljon. Vele nőttem fel, ismerem. Még nálad is jobban ismertem. - Mutatok rá egy pillanatra, s közelebb lépek a sírjához. Ránézek, de egyelőre semmi érzelmet sem produkálok. Talán megpróbálok benne lelkiismeretet teremteni, de valójában a szavaim most kivételesen nem hazugok. A nővérem szerintem sohasem akart az lenni, mint ez itt. Talán fogalma sem volt arról, hogy Iason valójában miféle fajzat. Meghalt volna, de nem ekkora fájdalmakkal. - Még a lányától sem tudott elköszönni. - Megrázom a fejemet. - Csináltam én is sok baromságot, de ennyire felelőtlen még én sem voltam talán. - Vigyorodom el halványan, bár abban a mosolyban semmi öröm sem volt fellelhető.
Beleszívok mélyen a cigarettába, a sűrű füstöt pedig egyenesen a levegőbe fújom. Már nagyon kevés maradt belőle, így eldobom, majd rátaposok, hogy az égés megszűnjön. Hol is tartottam? Ó, hát persze!
- Pont úgy nézek ki most, mint ő volt, ugye? - Nézek rá szelíden, teljesen más képet öltve magamra. - Kedves, gondoskodó. Egy családanya és egy igazi szerető feleség. Nem igaz? - közelebb lépkedem hozzá, egészen annyira, hogy ruhánk épp nem ér össze.  - Ugye hiányzik az érintése? - Kérdezem kétségbeesve, midőn tenyeremet az arcára emelem, s rajt hagyom; ha hagyja. - ... És a csókja? - Közelebb hajolok hozzá, olyannyira, hogy leheletem az ajkait melegítik. Ha hagyja, és kölcsönösen érzi a vonzalmat, akkor egyszerűen csak előre döntöm magamat felé, finoman. Nem fogom bántani. Sokkal nagyobb fájdalom lesz számára az, ha mégis látja azt a valakit, akit sohasem fog többé visszakapni. Tönkre foglak tenni.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 18, 2020 6:51 pm


D'vorah & Iason
Welcome to the devil's playground"

Délután döntöttem el, hogy ma nem az árvaházhoz fogok először benézni, hanem a feleségem sírjához fogok eljönni, mert nyugtalan vagyok és ha máshoz nem, hát hozzá címszó alatt beszélhetek. Hiányzik. Persze, hogy hiányzik. Különben most nem lennék itt. Egyedül jöttem. Hívhattam volna magammal a gyerekeimet is, de most nem.
Valójában túl önző voltam ahhoz, hogy magammal hívjam őket és egy kicsit elidőzzünk itt. Lehet, hogy halványan emlékeznek ugyan az anyjukra, de én képtelen vagyok őt elfelejteni. Azon meg nem segít a tény, hogy a lányunk pontosan olyan jellem mint ő, csak nem tud még róla. Nagyon ritkán hozom fel az anyjukat, de amikor igen, akkor mindig valami szépet említek meg róla. Például, hogy mi volt a kedvenc virága, a színe, hogy mennyire oda volt a zenéért. A rossz emlékeit meg, igyekeztem elhallgatni előlük. Most meg csak a sírjához beszélhetek.
Odafigyeltem, hogy mindig jól gondozott sírja legyen, ennyit megérdemel. Sőt sokkal többet érdemelne meg. Életet. Egy sokkal nyugodtabbat, amiben megöregedhetett volna, amiben most unokái lehetnének. De nem történhetett így. Emlékszem amikor legelőször találkoztam vele, olyan egyszerű volt és kedved. Akkoriban még úgy éreztem, hogy a húgával is szót tudok érteni.
Rohamosan megváltozott azóta minden azonban, mert nem találkoztam vele, azt hittem megöregedett és éli békésen az életét. De nem. Még mindig ugyanolyan kiköpött fiatal és bár mondanám azt, hogy ez meglep, de valójában nem lepett meg.
Akkoriban amikor még a feleségem is élt még elég elviselhetően viselkedett ő is vagy legalábbis úgy tűnt. Ha a nővére többet mesélt volna róla, talán segíthettem volna nekik valahogyan. De nem szívesen mesélt a fiatalkoráról, én meg nem is faggatóztam olyan kitartóan mint amilyen kitartóan kellett volna.
Ha megváltoztathattam volna valamit az életemben, akkor biztosan ez lett volna. Meg talán nem változtattam volna őt át. Mégsem tehettem így és most együtt kell élnem ezzel. Nyugodtan tartok a sírja felé, nem számítva rá, de amikor megérzem a jelenlétét se hátrálok meg. Nem ma fogok elkezdeni félni tőle.
– Mi lehet olyan meglepő abban, ha a feleségem sírját látogatom? – kíváncsiskodtam ugyan, de nem vártam válaszra.
– Engem kerestél? Segítségre volna szükséged? – nem mintha gyöngének nézném, mindig is meg tudta védeni magát. Megvannak hozzá a saját módszerei, egy igazi túlélő.
– Sokkal többet szenvedett a betegsége miatt, de hidd el, ha tudom, hogy ez lesz a vége, akkor nem így mentem meg. – akkor persze, hogy nem gondolkodtam, azt hittem a kezemben van a megoldást, azt láttam a legeslegjobbnak, ha átváltoztatom őt is.
– Gondolsz néha rá egy kicsit? – kíváncsian fordulok felé, nem is értem milyen válaszra várok igazából.

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Ápr. 13, 2020 1:02 pm

welcoe to the devil's playground
Iason
 d'vorah  
Újra én; kendőzetlenül. Végre levedlettem azt a csúf kígyóbőrt, de csak addig, amíg itt tartózkodom a nővérem sírjánál. Itt senki sem fog rám támadni és senki sem fog zaklatni. Itt nincs szükségem álcára. És különben is, ez a nővérem sírja. Nem voltunk sohasem egymáshoz kötve úgy igazán, de az ikertestvérem volt és arról nem ő tehetett, hogy sohase működött nálunk az a fajta varázs. Ő próbálkozott azzal, hogy közeledjen hozzám, de én mindig eltaszítottam magamtól a zűrös életem miatt. Na meg... kissé bökte a csőröm, hogy  ugyanazzal az arccal rendelkezik, mint amivel én magam is. Nehéz volt sokszor rá nézni. Magamat láttam egy elcseszett verzióban. Az én életem kalandos volt, sohasem állapodtam meg; vele ellentétben. Lett egy gyönyörű lánya és... őszinte leszek, irigyeltem az miatt, hogy született egy szép és egészséges lánya. Ami nekem nem adatott meg. És őszinte legyek, valójában egy gyerek nagy veszélyben lett volna nálam. Az anyaszerep és a család nem nekem való. A rothadó énem alatt valahol ott lapult valaha a jó, aki valamikor vágyott egy ilyenre. De jött Lucien, és... mindent elrontott.
Próbáltam a lehető legkulturáltabban megjelenni. A szép is álarcot lemostam magamról, némi sminkkel pedig eltüntettem az arcomon lévő otromba tetoválásokat. Felvettem az egyik legszebb ruhámat, a hajamat begöndörítettem. Úgy érzem, a lehető legtöbbet megtettem a tiszteletéért. Már nincs okom arra, hogy irigy legyek rá. A szar életmódom ellenére még mindig én maradtam életben.   
(...) - Mily meglepő, hogy pont veled itt összefutok. Egyébkéntis, pont téged kereslek. Jobbkor nem is jöhettél volna. - Jegyzem meg keserűen, a felé közeledő alaknak.  
Nem szoktam túl sűrűn rágyújtani, de a látványa egyszerűen rákényszerít. Nem sűrűn találkoztam a taggal, de akkor még nem volt köztünk semmilyen ellenszenv. Legalábbis a részemről semmiképpen sem.
- Szenvedett, amikor meghalt? - Kérdezem tőle, pusztán kíváncsiságból. Ő biztosan tudja, hogy milyen átváltozni. Vagy, legalábbis milyen vámpírvérrel a szervezetben. Sejtelmeim szerint biztosan nem kellemes. Mindenesetre az az egy nyugtat, hogy legalább látogatja.

Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Iason & D'vorah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  ↳ Jessyca x Iason ~ Whatever you are, be a good one.
» Iason Armin Mallory
»  ↳ Isla x Iason ~ Don't just exist, live.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: