Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the night has come


Boszorkány

Belisa E. Cavanaugh
Chatkép :
When the night has come  Original
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
• Jennifer Lawrence
Hozzászólásaim száma :
119
Pontjaim :
64
Pártállás :
  • Semleges

User név :
• Belisa
Fő képességem :
• aeorikinezis
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
• Washington DC
Korom :
33
Foglalkozásom :
• bartender at Blasphemy


Belisa E. Cavanaugh

Elküldésének ideje -- Szer. Ápr. 29, 2020 2:06 pm

• Sadie & Belisa & Balzac •


You look like shit. Do you wanna drink about it?



Balzac felvetése arról, hogy miről is beszélgethetünk, kellőképpen megmutatja, mennyire fingja nincs arról, hogy a nők nem csak ilyenekről tudnak beszélgetni. Sőt. A kis naiv nem is sejti, hogy amíg meg nem jelent, pont, hogy a pasikról volt szó. Samről, aki nem száz százalékig tuti, hogy vadász és egy vámpírról, akivel Sadie dugott meg talán ivott is belőle, de erre nekem emlékeznem se szabad. Jézusom, mibe csöppentem és a java része még, csak most következik. Legszívesebben összezsugorodnék egy papírgalacsinná, hogy aztán Yoda odébb rugdoshasson innen észrevétlenül vagy ilyesmi. Gyanús, hogy meg is csócsálna, de még az is jobb lenne, mint egy ilyen vitába belekeveredni.
Mikor Sadie mellé állok félig meddig a vitában, vagyis inkább próbálok rávilágítani, hogy hülyeség olyasvalakivel egyéjszakázni, akivel később összefuthat az ember, Balinak természetesen nem igazán tetszik ez a felvetésem.
-Képzeld el, igen! Nem kell nagy tudomány hozzá és csak annyit igényel a dolog, hogy ne viselkedjen az ember ösztönlényként! Értem én, hogy egymásra kattantatok, de végig kellett volna gondolnotok, hogy kényelmetlen lehet később...- ecsetelem a kis véleményem, de aztán inkább felemelem két kezem, jelezvén, hogy álljunk meg és inkább az italomért indulok, meg Balinak is kotyvasztok valamit annak ellenére, hogy Sadie elég durván letolja. -De bárhogy is legyen, felnőtt emberként kell viselkedni. Megbeszélni és köszönni a másiknak minimum!- sandítok Balzacra, hiszen ebben főleg ő a bűnös. Oké, hogy csak egyéjszakás kalandnak indult köztük és oké, hogy ez meg is marad, de attól még nem kell átnézni a másikon, nem?
Hamar rá kell jönnöm, hogy az egyetlen értelmes lény köztünk, az Yoda. Szeret mindenkit függetlenül attól, hogy mi volt tegnap vagy ma és semmi másra nem vágyik, mint enni, aludni és talán a végére még egy kis simit is kapni. Kutya akarok lenni! Akkor most nem kellene ezeket ketten békítgetnem.
Bár Sadie nem kérte, neki is viszek egy újabb kanyart, ahogy végzek a nagyon vodkás italok keverésével, majd egy sóhajtás kíséretében megállok a pultnál és a fejemet csóválom pár pillanatig.
-Oké. Megpróbálok most valami hülye terapeuta helyébe lépni... először is, igyunk!- emelem fel a poharam és végig nézek nyomatékos pillantással a másik kettőn is, hogy vegyék a célzást; mindannyian iszunk! Utána helyet foglalok az egyik bárszéken és mivel így épp egy kényelmes háromszögben helyezkedünk el, talán nem kell majd attól félnem, hogy bárkinek is baja esik.
-Szóval. Szexeltetek. Jó volt. Ennyi volt. Tessék köszönni! Egyéb kérdés?- nézek végig rajtuk nyugodt, érdeklődő pillantással, hiszen nem igazán látom, hogy mi probléma lehetne ezzel. Kivéve, ha netán valamelyik többet szeretne ennél vagy mondjuk többszöri alkalmat és, ha tippelnem kellene, Sadie lenne az, hiszen ő vette a lelkére, hogy Bali átnézett rajta. Basszus. Ezért nincs én nekem szerelmi életem, mert az kurva zavaros. Kellene ez nekem?

NOTE:
Clandestina

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Ápr. 19, 2020 11:38 pm

when the night has come

Balzisa && Sadie C.

Az alkohol dolgozik a testemben elég keményen. A vodka mámor felszáll az agyamba és gyakorlatilag már a gondolataimat sem tudom kellően kordában tartani, amikor Balzac, az a földre szállt ördögfióka betoppan a bárba. És csak áll ott, mint a nyúl az országút közepén, és néz bele a kettőnk reflektorába. Már látványától is bizseregni kezd a hátam. Felrémlenek a közös éjszakánk csodálatos emlékei, és mindaz amit abban az árokban átéltünk. Együtt. Az ajka az ajkamon. A nyelve a nyakamon. És az, hogy másnap mennyire rosszul esett, amikor elment. Pedig nekem nem szoktak csak úgy fájni a dolgok.

Most meg csak ott áll, mered rám, meg Belisára, és hebeg-habog, mintha ezzel menteni tudná magát a kialakult helyzet alól.
- Hát te… hát te.. hát te mit? - kérdezem hirtelen miközben enyhén felé is hajolok. Azt igazából nem tudom eldönteni, hogy Belisa most kinek az oldalán áll, de a vodkával felspékelt agyamat ez nem is annyira érdekli. Csak Balzacra koncentrálok - bár talán nem is tudnék egyszerre két emberre a jelen állapotomban. De a lelkem mélyén sajnálom Belit, hogy egy ilyen kínos szituációba keveredett MIATTAM.
- Kurvára nem kell a bocsánatod Balzac! - mondom neki és elnevetem magam, amikor felszólítja a “barátnőmet”, hogy neki is hozzon egy italt - van kezed Balzac, tudsz magadnak önteni! - igazából fogalmam sincs, hogy miért kelek ilyen nagy hirtelen Belisa védelmére, főleg úgy, hogy igazából Balzac most tényleg nem mondott semmi rosszat, vagy bántót, de talán már a kötélen is csak a csomót keresem ha róla van szó. Megforgatom a szemem, sőt szerintem a tengelyem körül is fordulok egyet a szavai hallatán.
- ÚR ISTEN! - szakad ki belőlem - mégis mit hiszel? - kérdezem tőle - azért annyira nem voltál jó! - HAZUG VAGY SADIE, ÉS EZT Ő IS TUDJA. Részegen amúgy sem tudsz hazudni. Összehúzott szemöldökkel hallgatom a szavait, amit Belisának intéz, és igazából a jelenlegi állapotom miatt, csak a felét értem meg az egésznek. Aztán csak állok ott, és nézem, ahogy minden úgy történik, mint ahogy a normális emberek életében szokott. Aztán úgy érzem magam, mintha ott sem lennék. Aztán nevetni kezdek, mint egy idióta, és a talaj kicsúszik a lábam alól, de nem esek el, csak megtámaszkodom a székbe, és felhörpintem az utolsó kortyot ami a poharamban maradt.


◉ words ● youtube ● note: megjegyzés

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Márc. 05, 2020 7:39 pm
Sadie & Belisa & Balzac
Help?


Fogalmam sincsen, hogy mibe csöppenek; aztán rájövök, hogy a sárga és a vörös keverésének lehető legrosszabb kombinációjába. És nem, itt nem valami narancssárga szín lesz az eredmény; hanem a totális beégetésem, lelkem megtiprása és darabjainak csócsálása. Magassarkúban.
Menekülőre fognám, már régen elengedtem a méltóságot és inkább csak kikerülnék a tekintetet kereszttüzéből, szorosan, a falhoz tapadva. Ennek ellenére az egyik pillanatban szabad az út előttem, miközben szívem árulója már Belisat nyalogatja, a másik pillanatban pedig odanézek és egy asztal táncol elém tömör fa-gyönyörében. Hatalmas, lelket rengető sóhaj csusszan le az ajkaimről, ahogyan szorult helyzetemben a két nőre nézek.
Részegek; a tekintetük homályos, ajkuk szenvedélyes módon biggyedt és alkoholtól csillog, az arcukat pedig a testükben tomboló tűz hője pirosra festi.
- Szinte ezer százalékig biztos vagyok benne, hogy olyan nőies dolgokról beszélgettek, amihez nekem roppantul, tutifixen semmi közöm nincsen, tudjátok, tamponok meg peteérés... cipők? – igen, még adok egy utolsó lehetőséget annak, hogy elengedjenek.
Az egyikőjük nevetgél – név szerint Belisa -, a másik pedig gyilkos tekintettel mered rám – kit nem hívunk a nevén -. Egy pillanatra a pánik és kellemetlenség vasmarkába szorított tüdőm fellélegez, hogy aztán Sadie nyelve és az által kimondott szavak kígyóként tekeredjenek rá. És az megint olyan emlékeket gerjeszt a fejemben és lent, az alsónadrágomban, hogy szívem szerint a falnak fordulnék, reménykedve abban, hogy egyszer csak elsüllyedek szégyenemben.
- Hát… én… - hebegnék valamiféle választ Sadie szembesítésére azzal kapcsolatban, hogy konkrétan menekülök előle, mióta lefeküdtünk, ám Belisa seprűvel és lapáttal a kezében betáncol a képbe, ezzel párhuzamosan a beszélgetésbe is.
És elég csúnyán meredek rá, mert nagyon nem a pártomat fogja.
- Ha a bocsánatomat akarod Sadie, megkaphatod – nem, nem nézek rá, mert túl sok az a tekintet, a sziromszáj, helyette Belisa-t fixálom és enyhén megrázom a fejemet. – Nekem is hozz egy italt, Belisa. Jó nagyot, olyan hatalmas limonádés pohárban és ne kímélj – emelem felé figyelmeztető módon a hüvelykujjamat. A tekintetem azt üzeni, hogy ezért később még bőven számolni fogunk és nem lesz benne zöldikézés. Se köszönet.
- De a testem csak egyszeri ajánlat volt
– simítok magamon végig folytatva némi fáziskéséssel az előző mondatomat. Egy kényszeredett vigyor kibuggyan az ajkamon, ahogyan egy pillanatra a lányra nézek. – És komolyan, Belisa, komolyan? Szerinted hány ember mérlegeli szex előtt annak az eshetőségét, hogy utána mennyire lesz kínos a szituáció? Vagy te pro és kontra listát írsz és logaritmusos egyenletet oldasz meg a fejedben? – meredek rá, miközben összefonott karral a mellkasom előtt megindulok afelé azt asztal felé, ahol életem két megkeserítője helyet foglal.
Yoda-ra rá sem nézek; az ő hibája minden. – Mocskos áruló, ma este itt fogsz lent aludni
– sziszegem neki a fogaim között, ahogyan nemesen lehelyezem formás feneket az egyik székre. Remélem, hogy Sadie macska módjára mereszti a szemeit.
Mivel nincsen menekvés, más eszközhöz kell folyamodnom, valami olyasmihez, amivel Belisa foglalatoskodik a pultnál, folyékony tompító gyönyör és az emberek bájmosollyal, minden hamisság nélkül csevegnek tőle.
Alkohol.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Belisa E. Cavanaugh
Chatkép :
When the night has come  Original
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
• Jennifer Lawrence
Hozzászólásaim száma :
119
Pontjaim :
64
Pártállás :
  • Semleges

User név :
• Belisa
Fő képességem :
• aeorikinezis
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
• Washington DC
Korom :
33
Foglalkozásom :
• bartender at Blasphemy


Belisa E. Cavanaugh

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 29, 2020 3:29 pm

• Sadie & Belisa & Balzac •


You look like shit. Do you wanna drink about it?



Fura ez a csaj. Nekem kicsit túl pörgős, de persze az is lehet, hogy inkább én vagyok túl melankolikus az átlaghoz képest. Bár tény, manapság nem igazán szánok arra időt, hogy jól érezzem magam és kikapcsolódjak. Bekerültem a mókuskerékbe és önként vígan trappolok, pedig változtathatnék ezen. Lehetnék olyan, mint Sadie. Élném vígan a kis életemet, miközben úgy cserélgetném a pasikat, mint más a bugyiját, de nekem ez nem hiszem, hogy menne.
A játékba viszont belemegyek. Elárulom egy titkomat, amire a reakció az is, mint amire számítottam, de úgy érzem nem árt még mellé némi magyarázatot adnom. -Mármint... épp csak alig ismertem meg és nagyon tetszett, csak aztán volt az a fura álmom. Tudod, az a fajta, ami tök valóságos. Szóval üzenetként értelmeztem és aszerint ő egy vadász volt, de ez azóta se derült ki, mert nem láttam többé.- vonok vállat, mintha semiség lenne az egész, pedig Sam tényleg nagyon tetszett. Jó fej volt, vicces és kedves. A fene se tudná róla elhinni, hogy vadász, de mára már megtanultam, hogy az álmoknak üzeneteik vannak. Nem tekinthetek el afölött, ahogy elvágta a torkomat, mert lehet, hogy egy intő jel vot.
Az én titkom azonban fele annyira se pikáns, mint amit végül Sadie kibök. Először, csak elcsodálkozva bámulok rá pár másodpercig, majd hangosan röhögni kezdek, de nem azon, amit mond, hanem amilyen arcot vág utána. De aztán a nevetésem elhal, ahogy folytatja és inkább eltorzult arccal pislogok, végül a felszólítása hallatán legyintek és bólogatni kezdek.-Hé, én tisztában vagyok vele, hogy mit jelent az, hogy titok. Hidd el, senkinek sem fogom elárulni.- mosolygok rá végül barátságosan, mert annak ellenére, hogy milyen idegesítő csaj tud lenni, tisztelem annyira, hogy ne kürtöljem világgá a titkát, amit megosztott most velem. Amúgy is egyre inkább az a sejtésem, hogy annyira nem vagány és laza csaj ő, mint ahogy mutatja. Nem. Van itt valami más a háttérben, bár ezen nincs időm tovább töprengni, mert a poharát sikeresen összetöri én meg már automatikusan indulok a seprűért és a lapátért.
-Szerintem inkább műanyag poharat hozz...-kiabálom neki nevetve, ahogy az üveget a lapátra söpröm, de ahogy felé pillantok olyan arcot vág, mintha szellemet látna épp, így követem a tekintetét és Balzaccal találom szembe magam. Vagyis hát, ott áll az ajtótól nem messze és majdnem ugyanolyan kővé dermedten néz, mint Sadie.
-Ó, hát mi csak iszogatunk kicsit így a műszak végén.- nevetem el magam, de aztán Balzac menekülőre fogja, Sadie meg úgy vetődik rá -átvitt értelemben-, mint egy macska, aki most látta meg a zsákmányát. Mintha alig várta volna, hogy olyan helyzetben fusson össze vele, ahol nem kell arra ügyelnie, hogy ki látja vagy hallja őket és ez be is bizonyosodik, amikor Sadie folytatja.
Homlokráncolva fordulok Balzac felé, majd visszapillantok Sadiere. Seprűvel és lapáttal a kezeimben vállat vonok félénken, mert a választ tudom, csak épp nem akarok Balzac ellen sem fordulni. Igazság szerint ez tökre nem tartozik rám, de most mégis úgy érzem magam, mintha két tűz között rekedtem volna, így inkább hálásan lepillantok Yodára, aki a lapátot tartó kézfejemet nyalogatja és elmosolyodok. Baromi édes. Nekünk nem is itt lenne most a helyünk.
-Nos... ez elég bunkó dolog tőled, Bali- sandítok az említett személyre, majd Sadie felé fordulok.-Ugyanakkor az is biztos, hogy meg van erre az oka, de ezt már nektek kell tudni.- sóhajtok egy nagyot tanácstalanul, aztán jobb ötlet híján a kukához menekülök és beleszórom az üvegdarabokat, majd miután mindent visszateszek a helyére, megütögetem a tédemet, hogy Yodát odacsaljam magamhoz és most már megfelelő üdvözlésben részesítsem. Azaz, alaposan megdögönyözöm. -Azt hiszem épp ez az, ami miatt általában az emberek meg szokták fontolni, hogy keféljenek-e egymással vagy sem. Végig kell gondolni, hogy utána vajon milyen lesz újra összefutni, főleg, ha erre esély is van...- lesek az utolsó pár szavamnál Balzacra és igyekszem olyan fejet vágni, amivel egyértelművé tehetem számára, hogy ebben ő a hibás, hiszen nem feltétlenül kellet volna Sadiet megdugnia. Főleg nem úgy, hogy itt dolgozik, ahol ő él. -De figyi... nekem ehhez semmi közöm, szóval én ... most inkább... iszom még egyet!- nyögöm ki végül, ahogy megpillantom a poharamat, majd odasietek érte és le is húzom az egészet. Haza kellene mennem minél előbb, mert nem akarok itt lenni, amikor ezek ketten vagy megölik, vagy megint megdugják egymást.


NOTE:
Clandestina

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 25, 2020 5:40 pm

are you drunk?
Sadie C. &&Belisa && Balzac

Szédelgő pillantásom követi Beli minden mozdulatát. Ujjaim a poharam peremén járnak ide-oda. Minden korty alkohol után szavak akarnak feltörni belőlem, és azt érzem, hogy képtelen vagyok visszatartani az önsajnáltatás áradatát. Pedig nem akarok panaszkodni. Az életem - a sok elbaszott apróságon kívül - még mindig tökéletes. A szüleim imádnak, van pénzem, vannak csodás barátaim. Csak a kibaszott nyakam ne viszketne folyamatosan. Elhúzom róla a kezem, ujjamon apró vércseppek díszelegnek. Na tessék, sikerült megint véresre vakarni. Hatalmas korty a vodkából.
Nézem, ahogy Beli leül elém. Szőke haja, és kerekded arca valahogy sokkal szebbnek, sokkal angyalibbnak tűnik, mint a műszak elején. Tényleg nagyon részeg lehetek.
- Egy titkodat - bökök az orra hegyére a mutató ujjammal. Szeretem a titkokat. Annyira intimek, hogy magamhoz akarom venni a világ összes emberének egy titkát. Hogy közelebb érezzem magam hozzájuk. Felém tolja a poharát, én pedig készségesen újra töltöm a kevert itallal, és magamnak is töltök egyet. Ha jól számolom ez lesz a harmadik… vagy a negyedik? Beleiszok. Már nem érzem az ízét. Az alkoholmámor rácsücsül az elmémre, és eltompítja minden érzékemet. Kikerekedett szemekkel nézek rá. Ő már volt valaha férfival az életében?
- Egy vadász?! Csajszi… - forgatom meg a szemem vigyorogva, és ismét kortyolok az italomból. Imádom a vodkát - Én jövök… igen - motyogom magam elé, mikor siettet. Tudom, hogy én jövök és hirtelen annyi titok ugrik a nyelvem hegyére, hogy nem is tudom, melyiktől kellene megszabadulnom. Aztán végül a legnagyobb győz. Afféle “erősebb kutya baszik” módon.
- Asszem dugtam egy vámpírral - ahogy a szavak legördülnek a nyelvemről, két kezem a térdemre csuklik és csak bámulok magam elé üveges tekintettel - meg talán ittam is belőle - suttogom, teljesen részegen - de ezt nem mondhatod el senkinek, Belisa! - csattanok fel hirtelen, a pohár kiesik a kezemből, és fájdalmas véget és a padlón. Az üvegszilánkok össze vissza repülnek, én pedig hangosan nevetni kezdek a saját bénaságomon. Majd megvakarom a nyakamat.
- Hozok egy másik poharat - mondom kacagva, és felállok. Az egész bár forog körülöttem, aztán megüti a fülemet egy ismerős hang. Felé kapom a pillantásom, és meglátom Őt. A fiút, aki annyira hiányzott az életemből. Megdermedek, és körülöttem megáll az idő is. Először fel sem fogom, hogy hangok is jönnek ki a száján, csak azt látom, hogy mozognak az ajkai.
- Te! - szólok rá hangosan - állj csak meg! - azzal a lendülettel az egyik asztal oda csusszan Balzac egyik oldalához, hogy elállja előle a menekülési útvonalat.
- Belisa! Mit érdemel az a bűnös, aki még csak köszönni sem tud neked, miután megdugott? - kérdezem miközben újdonsült barátnőmre sandítok. Nem tudom eldönteni, hogy ezek tényleg az én szavaim-e. Az a Sadie, akit nap, mint nap mutatok a világnak, nem panaszkodna emiatt. Csak megvonná a vállát, és tovább állna egy következőre, de basszameg Balzac Spellwood valahogy más. Talán azért, mert minden nap látom ki-be sétálgatni a bárban, és egyszer sem felejt el rám pillantani, miközben annyira siet, hogy képes lenne elbotlani a saját lábában.
A tekintetem perzsel, amikor vissza emelem rá. Úgy áll ott, mint egy riadt nyuszi a vadászidény kellős közepén. Búvóhely nélkül. Nem tudom eldönteni, hogy melyikünk a nagyobb áldozat. Balzac, akinek éppen készülök leharapni a fejét egy olyan dologért, amiért nem érdemelne büntetést, Belisa, aki végignézi a kettőnk szexuális feszültséggel fűtött közjátékát, vagy én, aki már az orromig sem látok élesen.

Last Night ●● 390●●   by barb
Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Feb. 24, 2020 4:38 pm
Sadie & Belisa & Balzac
Help?


Mindig a hátsó ajtón osonok ki; mindig, mióta a ferde éjszaka még jobban elferdítette a lelkemet. Yoda persze ebben a titkolózásban nem partner, ugyanis előszeretettel megy neki minden üres doboznak és löki fel az üres üvegeket farka eszméletlen csóválásával.
Körbejárom az épületeket, a póráz a megszokott kellemes módon húzza a kezemet és csitítja le háborgó szívemet. Beszívom az éjszakai levegőt, remélve, hogy a tüdőmbe beletáncolva elkergeti lelkem problémáit.
A szívem nehéz, kő húzza kétoldalról, hogy még jobban széthasadjon; egyik oldalán egy hollóhajú, fitos orrú nő lóg, a másikra egy aranyhajú lány tapad, én pedig csak a számat rágom tehetetlenségemben. Arról nem is beszélve, hogy az aranyhajú lány szívéért nem csupán én vagyok az egyetlen jelentkező, ráadásul a halott exbarátnőmből származó nyomorúság sem hajtja a vizet a malmomra…
Az órámra pillantok, miközben Yoda egy tűzoltó csapot udvarol körbe. Hátat fordítok, mielőtt rituáléja nyomdafestéket nem tűrő részéhez érne.
Az óra mutatója szerint pont annyi idő van, hogy hazamehetek, ezzel elkerülve életem - vörösben lángoló és szőkében ragyogó - megrontóit. Az egyik túl kotnyeles, a másiktól pedig kétségeim támadnak azzal kapcsolatban, hogy vajon elég férőhely van-e az alsónadrágomban.
Yoda-val karonöltve – képzeletbeli értelemben, mivel masszív testével, ha tehetné, végig rángatna a hazaúton – masírozok a bár felé, teljes bizonyossággal, hogy a villanyok lustán alszanak, a csend pedig átveszi uralmát az épület felett.
Ám az ajtón benyitva elvakít a váratlan fény és a két csacsogó hang, az egyik éppen azt tárgyalja ki, hogy egy vadászba szerelmes. Ettől a borzalmas utalástól görcsbe rándul a gyomrom, ráadásul Yoda is megindul a szeretett szőke személy irányába, én pedig félig esetlenül dőlök neki a falnak.
- Ti meg mit kerestek itt? – csúszik ki a számon a hitetlenkedő kérdés, közben menekülőútvonalak után kutatok, csakhogy elkerüljem a duzzadt ajkú vörös tekintetét. És Belisa kínos pillantásait, mivel kitudja, hogy nyolc óra együtt töltött idő után miket ki nem fecsegett az a nőszemély.
- Tudjátok mit – legyintek nagylelkűen, egy fintor kíséretében – ,tegyetek úgy, mintha meg sem zavartam volna ez a kis összejövetelt – mondom, miközben szorosan a falhoz tapadva igyekszem menekülni előlük. Még az sem baj, hogy elállják a lakásba vezető utamat, ugyanis Sadie tekintete után biztos javamra válik a hideg levegő.
De nem számolok az árulóval, aki most éppen Belisa kezének a nyalogatásával döf egy tőrt a hátamba.
Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Belisa E. Cavanaugh
Chatkép :
When the night has come  Original
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
• Jennifer Lawrence
Hozzászólásaim száma :
119
Pontjaim :
64
Pártállás :
  • Semleges

User név :
• Belisa
Fő képességem :
• aeorikinezis
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
• Washington DC
Korom :
33
Foglalkozásom :
• bartender at Blasphemy


Belisa E. Cavanaugh

Elküldésének ideje -- Hétf. Feb. 24, 2020 2:22 pm

• Sadie & Belisa & Balzac •


You look like shit. Do you wanna drink about it?



Miközben Sadie bőszen neki látott az italok töltésének, én még mindig nem értem, mi a fenének egyeztem bele ebbe. Talán, valahol mélyen megsajnáltam, mert számomra egyértelmű, hogy azért viselkedik így, mert valaki megbántotta. Vagy csak szeretnék látni benne valami jót, nem pedig csak a ribancot, aki rámászik minden élő pasira. Vagy talán nem élőre is, a fene tudja ennél a nőnél, hogy miféle fétisei vannak.
Amíg ezeken kattogok, én azért még ügyelek arra, hogy valamennyire rendbe szedjem a helyet, hogy ne holnap kelljen ezzel foglalatoskodni. Meg hát ne álljon már itt a retek holnapik, nem? Ha Birdie netán erre jönne, ne azt lássa már, hogy tiszta dzsuva a padló, a poharak meg az üvegek meg szanaszét vannak mindenhol, nem beszélve a budiról, aminek az állapotát inkább meg sem próbálom elképzelni. Még nem voltam ott, de elhatározom, hogy az üvegek összeszedése után megyek és rendbe teszem. Nem biztos, hogy piával a szervezetemben képes leszek még rá, szóval jobb még most, józanul neki állnom.
Sadie közben már le is csavart egy pohár vodkanarancsot, amit már, csak azért is tudok, mert miközben a dolgomat csinálom, folyamatosan rajta tartom a szemem. Egyre inkább érzem úgy, hogy valami baja van szegénynek a vagány műsora ellenére, hiszen, csak az iszik ilyen iramban, akinek fájdalma van, nem? Aki el akarja érni, hogy ne érezzen semmit a piának köszönhetően. Akit megbántottak.

Épp a felmodóvödörrel baktatok keresztül a vendégtéren a mosdók felől jövet, mikor rám szól. Szavai hallatán akaratlanul is elröhögöm magam és miután fejemet csóválva hátra viszem a vödröt, visszatérek hozzá és egy nagy sóhajt kíséretében ledobom magam az asztalhoz, azzal a lendülettel pedig magamhoz veszem a -valószínűleg- nekem szánt italt és kortyolok belőle egy jó nagyot. Kellemesen perzseli a nyelőcsövemet az egyébként kibaszottul erős vodkanarancs, de furcsa mód, még jól is esik.
Lopva Sadiere pillantok néha, de nem merek megszólalni, mert van egy olyan érzésem, hogy addig jó, amíg nem kezd el beszélni. Tartok tőle, hogy megint csak a kufircolás lesz a téma, amivel kapcsolatban nem szívesen vallanám be ennek a nőnek, hogy már jó rég nem volt részem benne. Várjunk csak. Mióta is? Fene se számolja a hónapokat, nem?
-Egy titkomat?- szökik a magasba mindkét szemöldököm és bár őt tartom a legutolsó megbízható embernek titkok terén, mégis gondolkozni kezdek, hogy mit is oszthatnék meg vele és, hogy ez minél jobban menjen, lehúzom mellé a maradék vodkámat, hogy aztán Sadie felé toljam jelezvén, újra kellene tölteni. -Asszem egyszer félig-meddig belezúgtam egy vadászba.- bukik ki belőlem, bár magam sem értem miért épp ezt választom a sok más dolog közül, de tekintve, hogy Sadie imád a pasikról és a dugásról beszélni, ez talán kellőképpen hozzá passzoló téma lesz. -Most te jössz!- sandítok rá mosolyogva, hiszen felénk így játszák ezt a játékot. Ha én elárulom egy titkomat, akkor neki is mondania kell egyet. Igazság szerint, baromi kíváncsi vagyok mivel fog előhozakodni.


NOTE:
Clandestina

Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Hétf. Feb. 24, 2020 1:51 pm

are you drunk?
Sadie C. &&Belisa && Balzac

Eljött a zárás ideje, Belisa pedig készségesen bevállalta a késő esti ivászatot. Azt hittem nehezebb lesz meggyőzni a kis apácámat. Nagyon vágyom most egy vagy sokkal több felesre, hiszen az életem valahol a szar és a romokban között van, és még panaszkodni sem panaszkodhatok senkinek, hiszen Benji a lelkemre kötötte, hogy őrizzem meg a titkunkat. Balzac pedig olyan látványosan került az utóbbi időben, csak a lopott pillantásait véltem felfedezni, mikor épp befelé jött, vagy kifelé ment. Mert rám nézett. Nem egyszer, hanem sokszor! Azóta az éjszaka óta többször is végigfuttatta rajtam csokoládé barna szemeit, és egyszerűen tudom, hogy ő sem tudja kiverni a fejéből azt az édes éjszakát, amit velem töltött. Csak nem értem, hogy miért nem keresett azóta egyszer sem. Hiszen minden második nap itt vagyok, és még egyetlen egyszer sem jutott eszébe, hogy lejöjjön, és a pólómnál fogva a szobájába rángasson, hogy a magáévá tegyen újra. Pedig hagynám neki.

Lekapok a polcról még egy üveg vodkát a másik mellé - majd kifizetem Birdie-nek - és egy üveg narancslevet is magamhoz veszek, majd az egyik közeli asztalhoz sétálok vele. Még Beli az elintézendő dolgokat csinálja, én két poharat is kerítek magunknak, és kitöltöm az italokat. Már lánykorom óta mesterien keverek. Nem várok rá, inni akarok, és elfelejteni a gondjaimat legalább egy éjszakára.

Hatalmasat kortyolok az italba. Határozottan vodkásabb lett, mint amire számítottam, de nem baj, legalább jobban üt.  A vodka végig marja a torkomat, és még le sem ér a gyomromba de már megüti a fejemet. Nem bírom az italt, ez tény. De az is tény, hogy néha hatalmas szükségem van rá. Mire Beli végez már megiszom az első poharamat.
- Te figyelj már - mondom neki - nem akarod végre letenni a segged, és inni? - kérdezem tőle enyhe szemrehányással a hangomban - az úgy nem buli, ha csak én rúgok be - vigyorgok miközben újabb adag vodka-narancsot töltök a poharamba. Úgy gurul le a torkomon minden édes cseppje mintha vizet innék, és a második pohár után már érzem, hogy kezdek becsiccsenteni. A részeg fejemben összekeverednek az emlékek, Balzac arca, Benji csókja, Hudson szavai visszhangzanak az elmémben. Megrázom magam egy kicsit, és töltök még egy kört, de ezt még nem húzom le.
- Mondd el egy titkodat - nézek Belisára, és elvigyorodom - és aztán én is elmondok egyet.

The 1975 - Me ●● 390●●   by barb
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
When the night has come
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» last friday night
» Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie
» Kendra&Cara - ladies night

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: