Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie


Kiválasztott

Thalia Prescott
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_inline_p82hylsvty1ro4fjb_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Jenna Dewan
Hozzászólásaim száma :
106
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Vic
Fő képességem :
telekinesis & empathy
Őt keresem :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Giphy
....he's my star in the darkest night

Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_nifxwhG5mp1qmw13co8_250
but always heart to heart

Tartózkodási hely :
Wasington
Korom :
31
Foglalkozásom :
Headmaster


Thalia Prescott

Elküldésének ideje -- Szer. Aug. 19, 2020 1:16 pm
Care && Lia
There is nothing better than a friend, unless it is a friend with tequila.
Az alkohol pozitív hatásairól megannyi könyv szól, ami a különböző italokat veszi számításba. Ott van a bor, a konyak és biztos vagyok benne, hogy a tequila is ezek közé sorolható. Mi a legjobb példa rá, mintsem a kettőnk állapota. Mert mindenkinél van az a szint, amikor előtör belőle a filozófus-pszichológus. A legnagyobb pechünkre belőlem éppen most tört elő és annyi sületlenséget hordok itt össze Carenek, hogy csodálom még nem fájdult bele a feje. Újabb ötletét hallva nevetnem kell és nagyokat bólogatni.
- Miért ne? Rá érős időnkben tarthatnánk konzultációkat - nevetek vele együtt, persze mindketten tudjuk, hogy nincs ráérős időnk. Éppen ezért halva született az egész ötlet, de attól még viccesnek tűnik. Persze ezt követően belekezdek a legújabb eszmefuttatásomba, amivel támogatni akarom, de nem nyeri el a tetszését. Annyira magunkévá tettük már ezt a magányos állapotot, hogy nem is tudnánk elképzelni az ellenkezőjét.
- Héé, áruló! Amúgy is, ha annyira vénlány akarsz maradni, akkor fizetni se akarj senkinek - mutatok rá a tényekre, miközben ott virít a fejemen az a levakarhatatlan mosoly. Nem érdekel, hogy a nyálamat csorgatom, ha egyszer van miért. De komolyan, Joseph éppen az a fajta férfi akiért minden nő a nyálát csorgatná, erre neki mégis én kellek vagy valami ilyesmi. Vagy csak lehet tényleg a gyerekek érdeklik, mert neki nem lehetett és ehhez a legjobb összekötő én vagyok. mindeközben nagyokat bólogatok Care mondandójára, mivel teljesen egyet kell vele értenem. Legalábbis a legtöbb romantikus filmben ez az alap felállás.
- Minden nőnek kell, még az ilyen begyöpösödött vén lányoknak is mint te. Ne, ne emlegesd azt a hazug disznót, mert a végén még több lesz belőle - nevetek vele együtt, talán túlságosan hangosan. Zavarjuk-e  a körülöttünk lévőket? Valószínű. Érdekel? Cseppet sem! Éppen a lehető legjobban szórakozom a legjobb barátnőmmel és ezt senki se tudja elrontani. A szavai ellenére tudom, hogy értékeli az erőfeszítéseimet, hiszen mióta ismerjük egymást mindig ezt tettük. Ezért is próbálom rá venni, hogy a szemközti nézelődök közül csípje fel az egyiket, annak ellenére is, hogy tudom Mr. Kicseszettül Vonzó vadászhoz előbb lenne kedve.
- Persze, persze! Csak nehogy ebben az állapotban úgy dönts, hogy éjszakai túrára mész megint. Nagyon a szívemre venném, ha bármi bajod lenne - mutatok rá a kézenfekvő igazságra, majd megköszörülöm a torkom - kissé megszorítom a kezét, majd felemelem a poharat, melyben ott ácsingózik a maradék ital. Nagyon nem kellene már innunk, de ennyit vétek lenne meghagyni.
- És arra, hogy épségben hazaérsz! - teszem hozzá, ahogy összekoccintjuk a poharunkat és le is folyik a torkomon a nedű.  Tényleg azt akarom, hogy úgy beszélgessünk Josephhel? Valószínű, hogy nem, de ebben az állapotban nem fogok tudni ellenállni neki. Ellenkeznék Caro szavaira, de mire felfogom mit csinál már meg is rendelte magának a taxit. A szemeimet forgatom, majd amint magasba emelkedik keze a pincér után meg is ragadom azt.
- Ma este én fizetek! Ez a legkevesebb - teszem hozzá, majd elő is kapom a tárcám és a pulthoz sétálok, hogy megelőzve őt egyenlítsem a számlát. Percekkel később vissza is ülök mellé a székemre.
- Bármi baj történjék hívj, úgyis felveszem! Amint hazaértél dobj meg egy sms-el. Komolyan Caroline! - nézek rá összeszűkült szemekkel. A lehető legkomolyabban beszélek, annak ellenére, hogy többet ittam annál mintsem komoly tudnék lenni. Caro telefonja megcsörren jelezve, hogy megjött érte a fuvar, mire egyből megölelem.
- Köszönöm a mai estét! Ne halogassuk ilyen sokáig  a következőt - ezt követőn elengedem és újra figyelmeztetem, hogy mindenképpen hívjon vagy írjon, amint belép a háza küszöbén. Közben a gyomrom egyre nagyobb görcsbe rándul, ahogy eszembe jut az én sofőröm és az, hogy hamarosan itt lesz.
nagyon köszönöm a játékot! folytatása biztos lesz Aztaaaaa Szeri   ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Ember

Caroline Costello
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie UhAWr3l
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
❅ Gal Gadot ❅
Hozzászólásaim száma :
126
Pontjaim :
71
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
❅ L.
Fő képességem :
❅ I can do miracle with a scalpel. ❅
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
❅ Washington DC ❅
Korom :
35
Foglalkozásom :
❅ forensic pathologist ❅


Caroline Costello

Elküldésének ideje -- Hétf. Aug. 17, 2020 11:17 am
Thalia & Caroline


“Friendship is born at that moment when one person says to another, ‘What!? You too? I thought I was the only one.”


Fejemet csóválva mosolygok, ahogy Liát hallgatom, mert tényleg olyasmiken kezdek agyalni neki köszönhetően, amiken nem kellene. Tekintve mondjuk, hogy Oliver eltűnt, már most teljesen mindegy, hogy mit is gondolok, de az biztos, hogy ezek után, ha újra felbukkanna kezdeném a helyzetet egy alapos lecseszéssel, amiért szó nélkül eltűnt, majd folytatnám azzal, hogy lesmárolnám. Mindig is ki akartam ezt próbálni, mert a filmekben olyan menő jelenet, amikor egy pofont csók követ.
Na jó, ezeket a gondolatokat inkább mégis száműzöm, mert Lia már valami Jungról kezd nekem papolni, mire a szemem is elkerekedik.
-Nem, hogy szakmát váltanánk és elmennénk párterapeutának így együtt. Két üveg tequila után, szerintem bármire képesek lennénk.- kacagok önfeledten, majd a további bölcselkedéseit hallgatva a szememet forgatom. Mr. Tökéletes. Hát persze, mintha egyáltalán létezne ilyen.
-Még csak az kellene! Aztán én is ilyen kábán bámulnék magam elé a nyálamat csorgatva, mint te. Dehogy kell nekem Mr. Tökéletes. Elegem van a pasikból. Vénlány maradok és kész. Maximum, majd fizetek valakinek a szolgáltatásaiért. Manapság már úgyis elfogadott az ilyesmi.- morgom, majd röhögni kezdek ezen is, de aztán Lia szívszerelmére terelődik a téma, amivel kapcsolatban próbálom bátorítani, de egyben figyelmeztetni is. Azt akarom, hogy nyitott legyen a szerelemre, de azért óvatosan szaglásszon is körbe, mielőtt belekeveredik egy ilyen helyzetbe, mert nem szeretném, ha a padlón kötne ki. Akkor tényleg elkaszálom a pasit, akárki is legyen.
-Na igen. Melyik pasi ne mondaná ezt, ha szeretőt akar fogni magának? Nevetséges. Álljon eléd akkor a feleségével és mondja a nő a szemedbe, hogy ez így van. Akkor talán el lehetne hinni neki, mert így egyébként tényleg kamu szaga van.- fntorgok, hiszen millió és egy filmet vagy sorozatot láttam már, amiben épp ilyen béna szöveggel akarja a pasas a nőt az ágyába csalogatni. Aztán meg jön a pofára esés meg a durva sírások, bár azok már elég nagy túlzások szoktak lenni. De a lényege akkor is az, hogy Lia semmiképp sem jól jönne ki ebből.
Igyekszem barátnőmbe egy kis lelket önteni és érzékeltetni vele, hogy én mellette vagyok, amiért elrebeg egy hálás köszönömöt, de rögtön utána a portalanítással meg a pókhálókkal jön. Áruló!
-Hé! Miből gondolod, hogy portalanítani kellene? És épp te mondod? Téged se takarított ki még senki, csak kerülgetni a munkát az a hazug disznó!- nevetek hangosan, de azért hálás is vagyok, amiért Lia igyekszik segíteni nekem. Ettő függetlenül én egész jól vagyok egyedül, csak néha napján tör rám az érzés, hogy magányos vagyok, de ez gyorsan elmúlik. Hála a nyálas filmeknek meg a fagyinak.
Lia mondjuk jóval előrébb tart, mint én, mert legalább van kivel sms-eznie, ami alapján egész jópofa pasasnak tűnik a kiszemeltje. Sőt. Még azt is felajánlja, hogy haza viszi, ami nekem baromira tetszetős ötlet, mert így talán láthatnám is az ürgét. Na jó, az talán nem lenne jó ötlet,mert úgysem állnám meg, hogy ne közöljem vele a tipikus "ha bántani mered, megöllek" szöveget.
-Jajj, anya! Nagy lány vagyok már, tudok vigyázni magamra. Menj csak nyugodtan. Én is hívok egy taxit és haza fuvaroztatom magam. Nem kell nekem lovag ebben az állapotban már.- legyintek egyet, de mikor egy kisebb társaság felé mutat, ahonnan nyíltan engem leseget egy pasas, önkéntelenül is elvigyorodok és zavarba jövök. Jézusom, már nem is emlékszem, hogy kell pasizni. Ha emlékeznék, akkor alkalmaznám is az ismereteimet, de nem. Ezek az esték abban merülnek ki általában, hogy Liával jól érezzük magunkat és kész.
-Lehet, hogy kancsal és valójában nem is engem néz...- jegyzem meg egy vállvonással, majd az üveg alján lötyögő italt még kitöltöm magunknak igazságosan elosztva és felemelem a poharamat.-Igyunk arra, hogy Mr. Tökéletes hazavigyen és jól meg... beszéljetek mindent!- nevetek Liára kacsintva, majd az övéhez koccintom a poharamat és lehúzom a piát. Nagyon kell ám ez még nekünk de, ha már ott van, megisszuk.
-Tényleg menj nyugodtan. Már hívok is magamnak egy fuvart és mehetünk.- veszem elő a telefont, hogy aztán pillanatokkal később közöljem a címet a diszpécserrel, aki biztosít róla, hogy negyed óra múlva jön értem egy taxi, végül intek a pincérnek is a számla végett.
Vissza az elejére Go down
Kiválasztott

Thalia Prescott
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_inline_p82hylsvty1ro4fjb_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Jenna Dewan
Hozzászólásaim száma :
106
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Vic
Fő képességem :
telekinesis & empathy
Őt keresem :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Giphy
....he's my star in the darkest night

Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_nifxwhG5mp1qmw13co8_250
but always heart to heart

Tartózkodási hely :
Wasington
Korom :
31
Foglalkozásom :
Headmaster


Thalia Prescott

Elküldésének ideje -- Vas. Aug. 09, 2020 7:11 pm
Care && Lia
THERE IS NOTHING BETTER THAN A FRIEND, UNLESS IT IS A FRIEND WITH ALCOHOLIC.
Egyetlen tanulsága van a mai estének, na jó több is, de jobb egybe számolni az egészet. Első sorban a tequila hibája minden, ugyanakkor nem tudnánk nélküle létezni. Unalmasak lennének ezek a csajos beszélgeétsek és nem kerekednének ki belőle ilyen jó sztorik, mint a mai. A második, ami egyben okozata is az elsőnek... Nem vagyunk normálisak, a szó tényleges értelmében. Két lábon járó pszichológiai estek vagyunk, akik tökéletesen megértik egymást, mert ugyanolyan elceszettek. Ha engem kérdezne bárki, éppen ezért IS tökéletes a mi barátságunk. Ha férfi lenne esküszöm ő lenne a másik felem, de sajnos nem ezt osztotta a gép. Nevetnem kell a költői kérdésén, majd vállat vonok egy sunyi kis vigyorral az arcomon, amit képtelenség levakarni.
- Te akartad és mindketten tudjuk, hogy ellenkező esetben te is ezt csinálnád velem - mutatok rá a csúnya, szívtelen igazságra, aminek tudatában vagyunk. Persze néha elfelejtjük, de ez olyan mellékes információ mint az, hogy Caro hódolója meleg. Mert valljuk be, csak az lehet, ha még nem vetette rá magát. Én a helyében tuti megtettem volna. - Ugyan, ezek üres kifogások. Az összes férfi hős lovagot akar játszani, ez egy ősi archetípus náluk, ami a génállományukban van, legalábbis Jung szerint. Uhh, az alkohol kihozza belőlem a rejtett pszichológust - nevetek, majd inkább befogom a számat és elgondolkodom egy pillanatra. - Lehet azért ér véget, hogy valami sokkal jobb jöjjön a helyére. Értem én, hogy Mr. Kicseszettül Vonzó eltűnt, de mi van akkor, ha csak azért volt mindez, hogy találkozz Mr. Tökéletessel? - elmélkedek hangosan, hiszen tudom ő is hisz az ilyesmikben. Semmi sem történik véletlenül, mindennek megvan a maga kis oka, melynek nyitját vagy egyből vagy csak később értjük meg. Khhm... Dr. Butha megnyitotta rendelését. Oké, le kellene állnom különben nagyon-nagyon csúnya vége lesz az estének. Kicsit előre dőlök és megmasszírozom a halántékomat, hátha az segít a tompult állapoton. Próbálom elterelni a figyelmét és szóba hozom az én kis afféromat, ami annak sem nevezhető, hiszen semmi se történt közöttünk. Mégis úgy érzem magam, mint valami titkolni való szerető. Care szavaira előbb megrázom a fejem, majd az üres poharammal kezdek játszani.
- Nincs gyereke, ő magam mondta. Ezért is támogatja olyan buzgón az én szervezetem. A feleségét illetően, pedig azt mondta már külön utakon járnak. De komolyan Caro ki hiszi el ezt egy férfinak? Tipikus hazugság szaga van - újabb sóhaj hagyja el ajkaimat, hogy aztán hátra dőlve a székemben elmélkedjek. Vajon mit hihetek el neki és mit nem? Fogalmam sincs és sajnos ha a közelében vagyok az új hatodik érzékem is csődöt mondd. Túlságosan nagy hatással van rám. Jól esik, hogy támogat, viszonzásul kicsit megszorítom én is az ő kezét, majd bólintok egyet. Igaza van és nem kellene től kombinálnom mindent, míg nem tudom az igazat.
- Köszönöm!- suttogom, majd elengedve a kezét újra felhozom az ő kiszemeltjét. Nem, nem fogom ezt a dolgot annyiban hagnyi, annál többet érdemel.
- Még szép! Nem fogom hagyni, hogy apácaként éld le az életed, rád férne már egy portalanítás ott lenn - mutogatok és a kelleténél jóval hangosabban beszélek. Mosolyom töretlen legjobb barátnőmmel szemben ülve, miközben még pár sms-t elküldök Jonak, aztán odébb teszem a telefonom. Nem akarom, hogy Caronak kellemetlen legyen ez az egész.
- Biztos? Nem szeretném, hogy bármi elrontsa az esténket és téged sem akarlak egyedül hagyni. Kizárólag abban az esetben megyek el vele azaz hívom ide, ha előbb találunk neked egy lovagot - bármennyire jó lenne egyből megírni Josephnek, hogy jöjjön. Több okból sem tehetem. Az előbb taglaltak mellett a legfontosabb éppen velem szemben ül.
- Ha ebben az állapotban vinne haza annak nagyon rossz vége lenne - rázom meg a fejem, ugyanakkor gondolatban már épp a lakásomon vagyok vele. Elhessegetem a képet és elkezdem kémlelni a körülöttünk lévőket.
- Nézd, ott egy csapat és az egyik nagyon feléd kacsingat - tekintetemmel mutatom a megfelelő irányt csupán, hogy aztán a következő kör kitöltésével foglalatoskodjak. Egy kisebb férfi társaság az, nagyjából 5 fővel. Korunkbeliek, ami nagyon furcsa ezen a helyen. Mégis az egyik szépfiú éppen a barátnőmet nézegeti, így nem mehetek el emelett egy szó nélkül.
 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Ember

Caroline Costello
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie UhAWr3l
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
❅ Gal Gadot ❅
Hozzászólásaim száma :
126
Pontjaim :
71
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
❅ L.
Fő képességem :
❅ I can do miracle with a scalpel. ❅
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
❅ Washington DC ❅
Korom :
35
Foglalkozásom :
❅ forensic pathologist ❅


Caroline Costello

Elküldésének ideje -- Csüt. Júl. 30, 2020 1:34 pm
Thalia & Caroline


“Friendship is born at that moment when one person says to another, ‘What!? You too? I thought I was the only one.”


Észre se veszem, hogy egészen elkalandoztam, ahogy arról kezdtünk tárgyalni, hogy Oliver meleg-e vagy sem, csak amikor Lia felszólított, hogy térjek már vissza a Földre.
-Látod, mit csináltál? Ez eddig meg sem fordult a fejemben, most meg mindenféle hülyeségekre gondolok. Teljesen elrontasz...- sóhajtom gondterhelten, miközben megnyomkodom picit a halántékomat, de Lia szavain ismét elgondolkodok picit. Van benne valami, bár akkor is kétlem, hogy azért aggódna értem, mert tetszenék neki. Nem.-Szerintem meg ez csak tipikus férfi dolog, hogy hős lovagként meg akarják menteni a szegény, bajba jutott hölgyet. Ennyi az egész. Bárki másra vigyázni akarna, nem csak rám.- vonok vállat, hiszen nagy valószínűséggel minden vadász igyekszik az embereket távol tartani ettől az egésztől, mert tudják jól, hogy mivel jár. Veszély, magány és társai, de nekem épp ezért lenne jó ez a hivatás, mert már most is így élek. Leszámítva a veszélyt, mert az mondjuk nem sok leselkedik rám a hullaházban.
-Nem vethetem rá magam minden pasira, aki szembe jön, ráadásul amúgy is mindegy, mert napok óta nem beszéltem vele. Nem érem el sehogy sem, úgyhogy attól tartok, hogy véget ért az egész, mielőtt elkezdődött volna.-magyarázok heves kézmozdulatokkal Liának, de abban igaza van, hogy jelenleg épp a saját tanácsomat hazudtolom meg. Ugyanakkor tényleg nem lenne esélyem most kikezdeni Oliverrel, mert eltűnt. Elnyelte a föld és bár úgy hiszem, hogy jól csinálja, amit csinál, azért egyre többször fordul meg a fejemben, hogy talán baj érte. Utána kell járnom, hogy mi lett vele, de addig is itt van Lia, aki most először említ meg nekem egy házas pasit, akivel kerülgetik egymást. Mi vaaaaan?
-Na igen. Épp ezért kellene kiderítened, hogy mit is akar tőled egészen pontosan, nehogy a végén kiderüljön, hogy csak szórakozik veled, miközben otthon nem csak egy helyes asszonyka várja, hanem még három-négy gyerek is...- vetem fel ezt a verziót annak érdekében, hogy még inkább arra ösztönözzem Liát, hogy szembesítse a pasast még most, mielőtt túlságosan belemerülnének az egészbe, mert nem akarom, hogy aztán kész lelki roncs legyen belőle.
A kérdése hallatán sóhajtok egyet, előrébb dőlök és megfogom a kezét, hogy aztán komoly arccal rápillantsak.-Felesleges töprengni ezen. Az lesz a legjobb, ha utána jársz a dolgoknak. Hidd el, annál semmi sem lehet jobb. Ideje, hogy tiszta vizet öntsetek a pohárba. Legalább még most kiderül akkor, hogy hányadán álltok, nem?- mosolyodok el végül, mert annak ellenére, hogy milyen fura ez az egész szituáció, nagyon remélem, hogy Lia végre tényleg talál magának valakit, aki igazán szeretheti és, akit ő is szerethet. Bár a tequilától már kicsit elnyálasodtam, de attól még ezt eddig is így gondoltam.
-Persze, hogy jobb, de attól még látom rajtad, hogy ostorozod magad emiatt és máson se jár az eszed a nap minden percében, mint ezen a pasason. Ezért is kell rákérdezned, hogy mi a francot akar tőled vagy, hogy mit szeretne, hogyan viszonyulj hozzá. Ha azt mondja, hogy nem érdekled, legalább már tudod majd, hogy esélytelen az egész. Nem, mintha úgy könnyebb lenne az ilyen helyzet.- húzom el kissé a számat, hiszen a vonzalom nem olyasmi, amit csak úgy kikapcsolhat az ember. Ha meg van, akkor van és kész. Hiába rajzolsz a másikra stop táblát vagy akármit, akkor is vonzani fog magához, mint a mágnes. Talán, az lenne a legjobb, ha abban az esetben, ha a pasi nem vevő Liára, soha többé nem is találkoznának. De ne szaladjunk ennyire előre. Előbb utána kell járni a dolgoknak, aminek máris neki lát Lia. Mondjuk én nem tök részegen gondoltam, de végtére is olyan mindegy, nem? Csendben figyelem, ahogy pötyög a telefonján, közvetlenül azután, hogy közölte: meg akarja szerezni a pasit.
-Aha. Nyelvbotlás...- jegyzem meg aljas mosollyal az arcomon, majd az sms-t látva próbálom felhívni Lia figyelmét a negatívumokra, de végtére is, ha a pasi valóban nem csüng mindig a telefonon, akkor tényleg meglepő, hogy máris válaszolt. Lia meg mindjárt lefolyik nekem a székről. Megőrülök. Főleg, amikor visszakanyarodunk Oliverhez és esküt kell tennem.
-Jó, de mondom, hogy nem beszéltem vele jó pár napja. De oké, ha úgy adódik, akkor bepróbálkozok nála. Most örülsz?- nevetem el magam, mert lassan tényleg olyanok vagyunk, mint a hülye kamaszok, ugyanakkor felpezsdítő is ez az egész. Főleg az, hogy Mr Tökéletes minden bizonnyal huncutkodni próbál éppen sms-ben én meg kezdek kicsit irigy lenni.
-Hűha. Na jó, ez a pasi tényleg nem viccel. Egyértelmű, hogy akar tőled valamit...- kerekednek ki a szemeim, majd Liára sandítok és elvigyorodok.-Írd vissza, hogy jöjjön és nézze meg. Esetleg haza is vihetne, nem? Én meg elszivárgok innen szépen, ahogy kell...- kuncogok, bár kissé lehangoló számomra, hogy nem igazán van, akit felhívhatnék, hogy vigyen haza. Na jó, ha nagyon akarnék, biztos akadna valakit, de nem. Jó ez nekem így.
Vissza az elejére Go down
Kiválasztott

Thalia Prescott
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_inline_p82hylsvty1ro4fjb_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Jenna Dewan
Hozzászólásaim száma :
106
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Vic
Fő képességem :
telekinesis & empathy
Őt keresem :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Giphy
....he's my star in the darkest night

Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_nifxwhG5mp1qmw13co8_250
but always heart to heart

Tartózkodási hely :
Wasington
Korom :
31
Foglalkozásom :
Headmaster


Thalia Prescott

Elküldésének ideje -- Hétf. Júl. 20, 2020 12:04 pm
Care && Lia
THERE IS NOTHING BETTER THAN A FRIEND, UNLESS IT IS A FRIEND WITH ALCOHOLIC.
Van azaz érzés, amikor tudod az első meghatározó pillanattól fogva, hogy ő melletted lesz az idők végezetéig, bármi történjen a barátod marad. A mi pillanatunk évekkel ezelőtt történt eléggé drasztikus és groteszk helyzetben, de ez mit sem változtat azon, hogy akkor a legjobb barátnőkké váltunk. Fogalmam sincs mit kezdenék vele, főleg nem most, hogy tanácsra van szükségem. Lehet, hogy a sürgősségi találkozót az új információk miatt hívtam össze, viszont a szívem legmélyén már hetekkel ezelőbb beakartam neki számolni a férfiről, aki eléggé megdobogtatta a jégbe zárt szívem. Szerencsére a tequila jó barátunk és segít, hogy megosszuk egymással a férfi ügyeinket. Valószínű, hogy alkohol nélkül is menne, viszont egyikünk sem az a picsogós fajta. Az élet megtanított rá minket, hogyan váljunk erős nőkké, akik a jég hátán is megélnek. Ugyanakkor nekünk is szükségünk van erős férfi támaszra. Kissé elgondolkodva, mégis fürkésző pillantással nézem barátosnémat, aki éppen az új kiszemeltjéről áradozik.
- Hahó, föld hívja Carot! Gyere vissza álomvilágból - legyezem meg a kezem előtte nevetve, majd felhúzom az egyik szemöldköm - Drágám az előbb mondtad ki a tutit. Mindketten tudjuk, hogy ha aggódik értünk egy hím az egyenlő azzal, hogy tetszünk neki. Neked kellene a legjobban tudnod az egyszerű biológiai ösztön - mutatok rá a lényegre. Jézusom, mikor lettem ilyen okoskodó picsa? A tequila kihoz belőlem olyan elnyomott tudást, aminek a létéről se tudtam. Talán le kellene állni a piával míg józan vagyok? Vagy azzal már régen elkéstünk?
- Szerintem csak túl gondolod és gyáva nyuszit játszol, mert nem akarod magad megégetni újra. Ilyenkor hol van az én legeslegjobb barátnőm, aki mindig a fülemet rágja, hogy kezdjek el randizni és tegyem meg az első lépést? - kölcsönösen csesztetjük egymást, mert egy külső szemlélő sokkal jobban átlátja a helyzetet, mint az aki benne van. Éppen ezért is hozom fel neki a témát, amire egyből rákap. Muszáj végre valakivel megosztanom a kételyeimet és tudom, hogy Care a segítségemre lesz. Arról nem is beszélve, hogy mennyire örül neki, hogy végre találkozgatok valakivel. Úgy érzem az egyetlen hátráltató tényező ebben az egészben az, hogy felesége van, aminek hála sosem lesz több kettőnk között. Talán jól is van így, hiszen nem engedhetek túlságosan közel magamhoz senkit. Nem szerethetek bele, hogy aztán elveszítsem, még egyszer nem bírnám ki.
- Az a hárpia lehet nem is létezik és csak azért találkozgat velem, hogy felcsigázza a vágait, amit aztán otthon az asszonnyal levezethet - sóhajtok egy vállvonás közepette és bele sem gondolok, hogy mekkora baromságot hordtam össze az előbb. Igazi detektív vagyok így ittasan, aki olyan összeesküvés elméleteket gyárt, hogy az csak na.
- Uhh, tényleg ennyire túl toltam? - nevetek, mikor eljut a tudatomig az elmém szüleménye. Bármi is az igazság nem változtat a lényegen, tőlságosan szar az egész szituáció, mégis, amikor vele vagyok olyan jó, könnyed minden. Mintha minket egymásnak szántak volna. Baah, kezdek túlságosan csöpögős lenni és ezen az sem segít, hogy beszámoltam Caronak a majdnem csókról. Vele együtt nevetek és előttem van a kép, hogy egy nagyra nőtt Care fogja magát és össze tolja a fejünket arra a bizonyos csókra.  
- Mindenképpen jobb, így nincs mit megbánnom és nem esek kétségbe, hogy szétzúztam egy házasságot. Ugyanakkor rosszabb is, mert azóta majdnem minden este vele álmodok és nem a legfinomabbak az álmaim - motyogom leginkább csak magamnak, hogy aztán egy újabb felessel és egy gyönyörű felkiáltással elfeledhessem az egészet pár percre. Nevetek ahogy a barátnőmmel próbálom elképzelni magunkat a konyhában sertepeltélve 5 nyakunkon csüngő, visító gyerekkel. Sehogy se áll össze a kép, ugyanakkor eléggé vicces. Aztán belém hasít az isteni szikra. Hagntalanul pötyögök a telefonomba, a legnagyobb fókusz közepette, hogy megtaláljam a megfelelő betűket. Caro tanácsaira csak megrázom a fejem és felhívom rá a figyelmét, hogy nem akarom elijeszteni a pasit, mégis örömteli mosollyal nyugtázom az egészet. Nem is ő lenne a legjobb barátnőm, ha nem mondana ilyeneket, amiért végtelenül hálás vagyok neki. Az üzenet végeztével rá pillantok és az összehúzott szemeivel találkozik tekintetem.
- Ó, nem! Ez csak egy véletlen nyelvbotlás volt - próbálom menteni a menthetőt teljesen feleslegesen, majd a telefonomra pillantok, ami éppen az előbb jelezte, hogy megérkezett a válasz. Gyorsan elolvastam, hogy aztán mosollyal az arcomon a lány felé toljam a készüléket. Egyszerűen vállat vonok, hogy aztán nevetve az asztalba kapszkodjak.
- Igen is anya! - forgatom szemeimet Care piszkálódására, ugyanakkor érdeklődve nézek rá. Kíváncsi vagyok a véleményére, hogy rossz úton járok-e.
- Legjobb tudomásom szerint nem a telefonon függő típus, ami pedig a számonkérést illeti, nem könnyű magázódva csetelni - egyből a védelmébe kelek, túlságosan édes ez az üzenet, ahhoz, hogy meglássam a benne rejlő negatívumokat. Gyorsan válaszolok is, hogy magam mellé tegyem a telfonomat, nem azért vagyunk itt ma este, hogy mással beszélgessek.
- Oké, most te jössz! - nézek határozottan a velem szemben ülőre, mielőtt nagyon tiltakozna egyből félbe szakítom - Nem kell írnod neki, nehogy megzavard a vadászatban. Viszont! Ígérd meg nekem, hogy megpróbálod és ha látsz egy icike-picike esélyt, akkor nem szalasztod el - eléggé komolyan gondolom, szeretném boldognak látni őt, amelyennek most én érzem magam. Meglehet, hogy az alholol hatása ezaz önfeledt boldogság, de ez most nem számít. Eddig ő nyúzott engem, hogy pasizzak be, most rajtam a sor.
Ugyanakkor nem bírok magammal és újra felé tolom a telefonom. "Rémesen fogod érezni magad reggel. És nem mersz majd a szemembe nézni a legközelebbi randinkon  Wink Mi van rajtad? 😏"
- Most csak én haluzok vagy tényleg az van oda írva, amire gondolok? - próbálom elrejteni az ujjongásom és újfent az asztal lapjába kapszkodom. Úgy érzem magam mint egy kamasz lány, aki épp az első szerelmével beszélget. Valaki mentsen meg!
 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Ember

Caroline Costello
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie UhAWr3l
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
❅ Gal Gadot ❅
Hozzászólásaim száma :
126
Pontjaim :
71
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
❅ L.
Fő képességem :
❅ I can do miracle with a scalpel. ❅
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
❅ Washington DC ❅
Korom :
35
Foglalkozásom :
❅ forensic pathologist ❅


Caroline Costello

Elküldésének ideje -- Pént. Júl. 03, 2020 9:55 am
Thalia & Caroline


“Friendship is born at that moment when one person says to another, ‘What!? You too? I thought I was the only one.”


Nem is csajos este lenne a mai, ha nem kerülnének szóba a pasik. Vagy az aktuálisak -ami most egyikünknek sincs- vagy épp a kiszemeltek, azt pedig le sem tagadhatnám Lia előtt, hogy nekem is van most ilyen. Oké, igazság szerint nem úgy indult ez az egész, hogy na én őt meg akarom szerezni, csak idő közben alakult ez ki, mert a kezdeti sokk után, hogy megtámadott egy vámpír felnyílt a szemem és észrevettem, hogy milyen pasas próbál észt verni a fejembe és tanítgatni.
-Ha látnád, hidd el, hogy nem ezt mondanád. Árad belőle a férfias energia, ami egy meleg esetében egyáltalán nem így van. Biztos, hogy nem meleg.- rázom a fejem, mert ezt esélytelennek tartom, meg amúgy is elég nagy kicseszés lenne velem szemben az univerzumtól.-Szimplán csak bele van gyöpösödve a vadászatba. Mindenben veszélyt lát, minden miatt aggódik... értem is.- vigyorodok el egy pillanatra, mert ezt mindig is édesnek tartottam tőle, hogy kezdettől fogva úgy csinál, mintha ő felelne azért, hogy életben maradjak, pedig én döntöttem úgy, hogy ezt akarom csinálni. -Az is lehet, hogy szimplán csak nem akar ilyesmivel foglalkozni, mert már elveszített valakit. Nem tudom. Sosem faggattam erről.- vonok vállat, de ezt éppenséggel könnyen el tudnám képzelni. Oliver nem véletlenül olyan aggódó és zárkózott. Talán, idővel sikerül annyira közel kerülnöm hozzá, hogy megtudjak a múltjáról egyet s mást, de jelenleg csak azt tudom, hogy baromi szexi és mostanság képtelen vagyok bármi másra koncentrálni az izmos felsőtestén kívül.
Liával sok mindenben egyet szoktunk érteni, úgyhogy nem lep meg, hogy azon se vitatkozunk össze, hogy bizony a tequilára kell mindig fogni mindent. Jelen pillanatban például azt, hogy már nem bírunk magunkkal és körülbelül tőlünk zeng az egész hely. De nem azért jön az ember egy ilyen helyre, hogy jól érezze magát és lazítson? Na meg azért, hogy a legújabb infókat megossza a másikkal, mint például Lia kiszemeltje, akiről most először hallok, bár tekintve, hogy egy házas pasiról van szó, nem tudok rá haragudni amiatt, hogy eddig nem említette.
-A szerelem vak, édesem és egy hárpia pont, hogy képes becserkészni valakit, hogy aztán tönkre tegye az életét. Talán, Ő is ebbe a csapdába esett. Minden esetre, ha én egy szar házasságban élnék és találnék valakit, akivel jól megvagyok, biztos elmondanám neki, hogy mennyivel jobban értékelem őt, mint a hárpiát odahaza.- vigyorgok, de az is lehet, hogy ezt csak az elfogyasztott ital mondatja velem, mert talán tényleg nem lenne bölcs dolog ilyesmiről beszélgetniük. Talán, nem akarja, hogy Lia rosszul érezze magát amiatt, hogy a feleségéről beszélnek. Mondjuk,ha meg ezt vesszük figyelembe, mivel jobb az, hogy belekezd egy ilyen flörtbe, mikor felesége van? Ez is rosszul esik Liának, úgyhogy már teljesen mindegy.
-Ó, igen. Azok a filmes jelenetek, amikor csak bámultok egymásra epekedő pillantással, de kéne valaki, aki összetolja a fejeteket, hogy végre lesmároljátok egymást.- bólogatok röhögve, mert ilyen szerintem már mindenkivel volt, csak mindenkinél máshogy zárult.-Igen, a telefon rend szerint elcseszi az ilyen pillanatokat. Bár az is lehet, hogy így jobb, mert van időtök átgondolni, hogy mi is történt.- ötletelek, hiszen megint más lenne a helyzet, ha egymásnak estek volna és most a lelkiismeretfurdalás miatt ücsörögnénk itt. Így legalább át tudja Lia is gondolni, hogy egészen pontosan mit akar, mert ebben a helyzetben még mindig ő az, aki a legjobban megsérülhet. A pasi engem amúgy sem érdekel, hogy mennyire érzi majd magát rosszul, mert én Lia miatt aggódom.
-Ámen!- válaszolom röhögve Lia felkiáltására, mert ezzel baromira egyet tudok érteni. Némelyik annyira töketlen, hogy mást se tudnak, csak összezavarni az ember lányát. Kikészíteni idegileg annyira, hogy aztán valami baromságra szánja el magát és vagy hülyét csináljon magából, vagy megszerezze ő, amit akar. Az esetek többségében ezért a nők azok, akik kezükbe veszik az irányítást.
-Hát igen. Te sem ilyen típusnak tűnsz.- közlöm, ahogy megpróbálom Liát is elképzelni köténykében, sütőkesztyűvel, ahogy éppen sütkérezik. Nem, Lia sem olyan. Nekünk hivatásunk van és a mi életünkkel ez nem összeegyeztethető, meg úgy nagy átlagban egyikőnk sem erre vágyik.
-Jajj, ne.- röhögök, ahogy Lia előkapja a telefonját, miközben hozatok magunknak két sört, mert az én üvegem már kong az ürességtől. Csendben figyelem, ahogy koncentrál, de nem bírom ki, hogy végül ne lássam el még egy-két tanáccsal.
-Az te vagy! Én meg azt akarom, hogy tisztában legyen vele, hogy egy patológus a legjobb barátnőd. Csak a mihez tartás végett...- kuncogok, de tisztában vagyok vele, hogy úgysem ilyesmit fog írni a pasinak, mert hát én sem ezt tenném. Viszont most kapcsolok, hogy mit mondott Lia, így összehúzott szemekkel kezdem méregetni, míg rám nem pillant esetleg.-Épp az imént tetted amúgy egyértelművé, hogy meg akarod szerezni a pasit... úgy tűnik, a tequila segített meghozni a döntést.- vigyorgok rá, hogy aztán a felém tolt telefonra pillantsak, bár első ránézésre, csak összefojt maszatokat látok, így igen csak zoomolnom kell, hogy felfogjam, mi is van odaírva.
-Cöhh. Mi ez a számonkérő hangvétel?- sandítok fel Liára, de tisztán látszik rajta, hogy máris vége van. Ez a pasi tényleg tudhat valamit, ha ilyen hatással van rá.-Lia, édesem. Töröld le a nyálat a szád széléről és kapaszkodj az asztalba, mielőtt még elfolysz itt nekem.- cukkolom nevetve, majd hátra dőlök a székemen és karba tett kezekkel kezdem méregetni. Nem láttam még ilyennek, úgyhogy ez most nekem is teljesen új, de az biztos, hogy boldognak tűnik, szóval a hapsi szerzett nálam máris egy jó pontot. Azt viszont tartom, hogy kiherélem, ha tönkre teszi a barátnőmet.
-Elég gyorsan válaszolt. Lehet azt várta, hogy jelentkezz vagy csak olyan telefonon csüngő típus?- morfondírozok, mert amennyiben az első verzió igaz, az valóban nagyon édes lenne tőle, mint ahogy az is az, amit válaszolt. Flörtöl Liával, ergo tényleg tetszik neki és én még mindig azt vallom, hogy ez amiatt van, hogy otthon egy házisárkány boldogítja.

Vissza az elejére Go down
Kiválasztott

Thalia Prescott
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_inline_p82hylsvty1ro4fjb_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Jenna Dewan
Hozzászólásaim száma :
106
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Vic
Fő képességem :
telekinesis & empathy
Őt keresem :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Giphy
....he's my star in the darkest night

Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_nifxwhG5mp1qmw13co8_250
but always heart to heart

Tartózkodási hely :
Wasington
Korom :
31
Foglalkozásom :
Headmaster


Thalia Prescott

Elküldésének ideje -- Pént. Jún. 26, 2020 6:13 pm
Care && Lia
THERE IS NOTHING BETTER THAN A FRIEND, UNLESS IT IS A FRIEND WITH ALCOHOLIC.
Ő a legjobb barátnőm és tudom bármiben számíthatok rá és ez teljes mértékig kölcsönös. Éppen ezért, mikor lekicsinylőn beszél saját magáról csak össze húzom szemeimet és a lehető legszúrósabb szemmel nézek rá. Nem fogok hatalmas anekdotákba kezdeni, amik segítségével felidézném a pasis ügyeit, ami valljuk be elég csekély. Mégsem elevenen él bennem a kép az összes férfiról, aki nyálcsorgatva kullogott utána és leste minden egyes szavát anélkül, hogy igazán ismerte volna. Ő egy természet adta szépség.
- Teljes mértékig biztos vagyok benne, hogy meleg, ha eddig nem vette észre, hogy milyen vagy - mutogatok felé egy mosoly kíséretében. Neki is éppen annyi szüksége van a biztatásra mint nekem. Elcseszettek vagyunk, ami a szerelmi életünket illeti, egyikünk se büszkélkedhet normális partnerekkel az utóbbi 4 évből. Kissé a gondolataimba merülök, míg ő felhívja a figyelmem a legújabb életbölcsességére, minek hatására képtelen vagyok nem elnevetni magam. Ezt követően próbálok komoyl képpel nagyokat bólogatni, mint egy kis iskolás, akit éppen az előbb szidtak meg csínytevés miatt.
- Mindig és mindenkor! - egészítem ki a mondatát, hogy megint elnevessem magam. Ó igen, kezd bizsergetően hatni rám az általunk oly szívesen emlegetett ital. Az általam eldobott citromhéj az ölében landol, mire egyből vissza is adja nekem. Nem tehtek róla még jobban nevetnem kell, azzal sem törődve, hogy a körülöttünk lévők valószínűleg hülyének néznek minket. De a legkevésbé sem érdekel. A tömény hatására teljesen feloldódtam, így nem zavartatom magam ilyesmik miatt. Néha ki kell ereszteni a gőzt és az ilyen esték pontosan erre valóak.
- Okkéééé, anya! - nevetek a szemimet forgatva. Próbálom elviccelni ezt a komoly témát is, ugyanakkor mindketten tudjuk, hogy nem vagyok híve a könnyed románcoknak és a fejem már most fáj az egész miatt. Joseph nős és ezen ha akarnék se fogok változtatni, mert nem fogok egyetlen családot se szét zilálni, ugyanakkor a kettőnk közötti vonzalom olyan erős, hogy nem tudom kivonni magam a bűvköréből. Patthelyzetbe kerültem.
- Ugyan! Te se beszélnél a férjedről a szeretődnek. Nem hiszem, hogy képes lenne elvenni egy hárpiát, ő nem olyan. Ahhoz túlságosan kifinomult és inteligens - gondolkodom hangosan, persze önkéntelen kissé elrévedek, mint egy ábrándozó kamasz. Francba! Aztán végül csak sikerül kinyögnöm az utlsó apró információt, aminek hatására Care szemöldöke a mgasba emelkedik, gyorsan el is takarom a szemeimet szégyenemben. Nem kellett volna. Tudom, pedig igazán semmi se történt és ez nem az önuralmunknak köszönhető.
- Azt hiszem ő is akarta vagyis úgy tűnt. Tudod van olyan, amikor azt érzed, hogy meg kellene tenned, mert látod rajta, hogy ő is akarja csak nem mer lépni. Talán meg is tettük volna, ha nem szólal meg a telefonom - vonok vállat és fejben próbálom rekonstruálni az eseményeket, melyekre ilyen tompult állapotban egészen kicsi esély van.
- Kapja be az összes pasi! - teszem hozzá újabb koccintásra emelve a poharam, hogy aztán le is húzzam a tartalmát. Caro értekezésén egyből elnevetem magam, ahogy előttem van a kép, amint éppen pitét süt.
- Persze! Ahogy én se lennék erre képes - teszem hozzá, hiszen nem a régmúltban vagyunk. Mindkettőnk munkája fontos, amit sosem fogunk tudni ott hagyni teljesen. Aztán belém hasít egy hirtelen ötlet, hogy jobb lenni inkább most pontot tenni a kényes ügyem végére, amiben a legjobb barátnőm támogat.
- Várj! - felemelem az ujjam miközben a telefonomon elkezdek pötyögni. Tudnom kell, hogy mit akar tőlem Joseph egyszer és mindenkorra. Ahogy elküldtem az üzenetet barátnőmre nézek meredten.
- Care, nem elijeszteni akarom, hanem megszerezni - könnyedén ejtem ki a szavakat, mik lassan, túlságosan lassan jutnak el a tudatomig. Ó, a pics*ba! Kezd a fejembe szállni a pia. Vagy már túl késő? Nem telik el sok idő, egyből meg is kapom a választ. Egy gyors pillantást követően Caro felé lököm a készüléket.
"Hol mulat ilyen önfeledten? 🙈 Bizonyára a meghívóm elakadt valahol a postán, más magyarázatot amúgy sem fogadnék el. Meséljen, hogy könnyebb legyen elképzelnem 😏 "
- Szerinted? - teszem fel a kérdést neki, miközben már tudom a választ. Túlságosan egyértelmű, túlságosan jó érzés.
 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Ember

Caroline Costello
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie UhAWr3l
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
❅ Gal Gadot ❅
Hozzászólásaim száma :
126
Pontjaim :
71
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
❅ L.
Fő képességem :
❅ I can do miracle with a scalpel. ❅
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
❅ Washington DC ❅
Korom :
35
Foglalkozásom :
❅ forensic pathologist ❅


Caroline Costello

Elküldésének ideje -- Csüt. Jún. 18, 2020 5:25 pm
Thalia & Caroline


“Friendship is born at that moment when one person says to another, ‘What!? You too? I thought I was the only one.”


Nem sok embernek szoktam bármi bizalmasat elárulni magamról, de Lia már régóta azon kevesek közé tartozik, akiknek igen. Teljes mértékig megbízom benne és tudom, hogy akármilyen baromsággal is állnék elő, sosem röhögne ki. Tehát, amikor arról mesélek, hogy tetszik a pasi, akivel edzünk és, aki tanítgat, nem azt vágja a fejemhez, hogy "nem egy vadászért kellene épp odaáig lenned, hanem egy megbízható pasiért, akit nem fenyeget folyamatosan a halál", hanem, hogy miért nem támadtam még le. Tény, hogy manapság nem sok kapcsolatom volt, hosszabb távúak meg főleg nem, de azért nem az a típus vagyok, aki bárkit csak úgy lerohanna és ezt ő is tudja.
-Vagy, csak nem vagyok az esete és, ha ez így van, akkor úgy pucsítgathatok az edzésen, ahogy csak akarok, akkor sem fogom érdekelni.- vonok vállat nevetve, majd ledermedek egy pillanatra és Liára bámulok. -Gondolod, hogy meleg lehet?- morfondírozok, de igazából nem igazán tűnt úgy, hogy erre bármi lehetőség lenne. Szimplán csak nem tetszem neki vagy fogalmam sincs. Nem jöhetünk be mindig annak, aki nekünk tetszik, nem? Abban mi lenne a poén?
-MINDIG a tequila a hibás! Ezt ne feledd!- emelem fel mutatóujjamat, mintha most egy életre szóló bölcs tanácsot osztanék meg épp vele, majd tovább röhögök. Igazság szerint nem épp azon a helyen vagyunk, ahol pasit lehetne fogni, de nem is igazán emiatt jöttünk ma ide és talán épp ez az oka annak, hogy inkább feccöljük az energiáinkat a berúgásra, mint a pasizásra. Lazítani akarunk most, nem feszengni.-De ez csak az igazság!- röhögök tovább, karomat védelmezőn magam elé tartva, hiszen Lia épp most lendült támadásba egy citromhéjjal, ami az ölemben landol, így simán vissza is tudom dobni. Nem kerüli el a figyelmemet, hogy közben páran felénk néznek igen furcsálló tekintettel, de őszintén szólva teljesen mértékig lesz*rom. Már, csak azért is, mert érzem, hogy a jó kedvünk szép lassan kisöpri belőlem a feszültséget, és ez mindennél többet ér.
A fene nagy bohóckodás mondjuk pikk-pakk abba marad, mikor Lia megemlíti a kiszemeltjét, de ez csak addig tart, míg nem kezdem bátorítani. Meglehet, hogy szín józanul nem épp ezt tanácsolnám neki, mert túlságosan félteném, hogy a végén ő jönne ki rosszul az egészből, viszont a részeg énem ennél jóval lazább. Az is lehet, hogy épp egy ilyen románc kellene neki, ami reménytelen is lehet akár, így ő sem tervezne hosszú távra. Ha nem jönne össze, akkor sem fogna padlót. Állj le, Tequila!
-Nem kell kiplakátolni a városba a dolgot és különben is, talán épp ez kell ahoz, hogy végre újra nyitni kezdj a világ felé. Könnyed románc, amiből nagy eséllyel nem lesz semmi. Ha meg igen... hát amiatt majd aggódunk akkor.- vonok vállat, pedig én is tudom, hogy ez azért nem ilyen egyszerű, viszont az is igaz, hogy rég láttam ilyen zsongó érdeklődést Lián egy pasi iránt, úgyhogy valamit nagyon tudhat a fickó. Már, csak emiatt is megérheti, ha bele veti magát a dologba, nem?
-Ha nem beszél róla, akkor vagy szoknyapecér, vagy szimplán ő is utálja a neje gondolatát is.- nevetem el magam, mert valljuk be, igen sok olyan eset van, ahol a férfi a munkájába menekül, mert a felesége kicsinálja idegileg -ugyanez persze igaz fordítva is. -Lehet, hogy egy igazi hárpia, te viszont egy tünemény vagy és ezt a pasi is észrevette. Veled jobban érzi magát és neki ez kell. Nem tudom.- ötletelek tovább, de amikor közli, hogy majdnem megcsókolta, ismét fentebb ugranak szemöldökeim jó két centivel.
-Mármint... te akartad csak megcsókolni őt, vagy ő is vevő lett volna rá?- húzom összébb a szemeimet elmélkedés közben, de aztán újfent hű társunkért nyúlok és töltök magunknak még két pohárka lélekbalzsamot. Ilyen hírek után nem csak, hogy megérdemeljük, de szükségünk is van rá.
-Kapják be a vonzó pasik!- forgatom a szemeimet nevetve, majd vállat vonok a kérdésére.-Lehet, hogy nem találtak még el hozzánk de az is lehet, hogy nekünk szimplán nem ezt írták meg vagy nem tudom. Igazából, én nem is tudnám magam elképzelni kertvárosi konyhatündérként, aki otthon nevelgeti a gyerekeit, miközben pitét süt a férjecskéjének. Az nem én lennék.- fintorgok is kicsit, mert a kép, ami megjelenik előttem egészen furcsa hatást vált ki belőlem. Valószínűleg halálra unnám magam, ha olyan életem lenne. Én inkább izgalomra vágyós típus vagyok.
-Nagyon helyes! Írd meg annak a töketlennek, hogy döntse el végre, hogy  mi a francot akar tőled, vagy ne viszegessen mindenféle vacsorázgatásokra!- bólogatok fennhangon beszélve, miközben ujjammal az asztal lapját bökdösöm, mintha épp valami törvényt hoznánk meg közös erővel. Kezd a pia a fejembe szállni. Vagy már késő? -És azt is írd meg neki, hogy ha bántani mer téged, kimetszem a mogyoróit és megkapja kulcstartóként őket. Egyet neki, egyet meg az asszonyának!- folytatom röhögve, de azért baromira izgulok, hogy Lia tényleg írni fog-e neki és, ha igen, akkor mi lesz a válasz. Azt hiszem, ha nem tűnt volna már el a tequila fele, fel sem ötlött volna benne ez az üzenetírós dolog. Valószínűleg, ha most a józan Caro ülne itt, minden erejével azon lenne, hogy megmentse Liát egy kellemetlen helyzettől, hiszen ilyenkor szokta az ember másnap fogni a fejét, hogy "jézusom, mit tettem?". Hát ebből most fejfogás lesz, úgy érzem.
Vissza az elejére Go down
Kiválasztott

Thalia Prescott
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_inline_p82hylsvty1ro4fjb_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Jenna Dewan
Hozzászólásaim száma :
106
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Vic
Fő képességem :
telekinesis & empathy
Őt keresem :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Giphy
....he's my star in the darkest night

Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_nifxwhG5mp1qmw13co8_250
but always heart to heart

Tartózkodási hely :
Wasington
Korom :
31
Foglalkozásom :
Headmaster


Thalia Prescott

Elküldésének ideje -- Kedd Jún. 16, 2020 4:58 pm
Care && Lia
THERE IS NOTHING BETTER THAN A FRIEND, UNLESS IT IS A FRIEND WITH ALCOHOLIC.
Caroline mindig ott volt mellettem mióta megismertem, sőt az egyik legnehezebb pillanatomban fogta meg a kezem és engedte, hogy kisírjam magam a vállán. Abban a pillanatban teljesen összetörtem s azt hittem bele fogok halni a fájdalomba. Abba, hogy elvesztettem őt. Mégis Caro mellett állt és mindenben támogatott, segített, hogy talpra álljak és újra tudjak mosolyogni. Éppen ezért, amint pasi ügyekre terlődik a szó felcsillannak a szemeim. Nagyon szeretném boldognak látni, hiszen mióta legjobb barátnők vagyunk kevés pasival lehetett látni. Ha már itt tartunk az apácaság rá is épp úgy vonatkozik, ahogy rám. Mégsem fogom ezt a szemére vetni, az nem lenne baráthoz méltó, ugyanakkor az igen, hogy fél szavakból is megértem. Látom, amint a férfi említésére milyen vörössé válik, aminek hatására - vagy az alkoholnak köszönhető ez - huzogatni kezdem a szemöldököm. Ideges hadarására csak szemeimet forgatom teátrálisan.
- Ugyan Care! Gyönyörű nő vagy ezt mindketten tudjuk, vagy vak vagy hülye ha nem veszi észre azt, hogy milyen vagy - mutogatok felé, majd mielőtt még közbe vághatna egyből folytatom is - Nem vagy az a típus ez tény. Viszont bemelegítéskor igazán csinálhatnád úgy a nyújtásokat, hogy megmutasd neki az idomaidat - ujjamat körkörösen mozgaom, miközben pontosan arra célzom, amire mindketten gondolunk. Tisztában vagyok vele, hogy azért sem fog kezdeményezni, mert sajnos túl sokszor csalódott már. Talán mindketten túl sok rosszon mentünk keresztül ahhoz, hogy olyan könnyedén megnyíljunk. Aztán rám terelődik a témda, mire egyből kellemetlenül kezem magam érezni, már csak azért is, mert önkéntelen eszembe jut William. A szívem egy része örökké az övé marad, míg egy másik felem már el is kezdett nyitni. Care mosolya megnyugtatóan hat rám, aprót bólintok, hogy aztán vele együtt nevessek fel.
- Persze a tequila hibája minden - bólogatok még mindig neetve. A vadászatot egyből elhessegeti, mire még inkább nevetni kezdek. Tudom, hogy nem egyre gondolunk és mégis, mivel a pasivadászat se opció nálunk. - Hé, ne öld meg a bulit! - dobálom meg egy citromhéjjal, hogy aztán megvalljam neki a legnagyobb titkom. A következőkre egyikünk sem számít, de rokonlelkekként mindketten inkább a piát sajnáljuk, ami tulajdonképpen ki sem folyt. Könnyedén buknak ki belőlem a szavak, nem is figyelek igazán, mégis a hangom önkéntelen megváltozik. Ellágyulok már csak az említésére is. Olyan vonzó Joseph és már-már tökéletesnek tűnik. A mondandóm befejeztével kissé mindketten elhallgatunk, lehajtom a fejem, hogy könnyebb legyen elviselni a tényt.
- Engem igen is érdekel. Nem zúzhatok szét egy párkapcsolatot sem egy könnyed románcért - poharamat piszkálom, majd felnézek a barátnőmre, hogy a lehető legőszintébben tudjak válaszolni a kérdéseire.
- Mondhatjuk így is. Volt egy-két üzleti megbeszélésünk, ami közös étkezésbe torkollt. Fogalmam sincs Caro, nem beszélünk a nejéről. A gondolatát is utálom, ahogy a gyűrűje látványát is - újabb sóhaj hagyja el ajkaimat. Le kellene mondanom róla, mintha nem is létezne. EGy kísértés ő számomra, amivel nem tudok mit kezdeni. Kezeimbe temetem az arcomat megrázva a fejem, majd elnevetem magam, elveszem az előbbi helyről az ujjaim.
- Azt hiszem azon már rég túl vagyunk. Egyszer majdnem megcsókoltam - az utolsó mondatot csak az ajkaim alatt motyogom, hogy ne értse igazán, persze ez csak a látszat. Ahogy kitölti az italt egyből magamhoz kapom a következő körre.
- A kicseszettül vonzó pasikra! - válaszolom, majd ledöntöm a következő kombót - Mégis mi a franc van a világgal, hogy ilyenek vagyunk? Két tökéletes pasi mellett kellene lennünk családot tervezgetve - adok hangot a vágyaimnak, hogy aztán megrázva a fejem inkább töltsek még egyet.
- tudod mit? Írok is neki, hogy végre letisztázzuk ezt az egészet - hangom határozott, amihez társul egy mozdulat is, aminek hatására a kezembe kerül a telefonom feloldott zárral.
 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Ember

Caroline Costello
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie UhAWr3l
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
❅ Gal Gadot ❅
Hozzászólásaim száma :
126
Pontjaim :
71
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
❅ L.
Fő képességem :
❅ I can do miracle with a scalpel. ❅
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
❅ Washington DC ❅
Korom :
35
Foglalkozásom :
❅ forensic pathologist ❅


Caroline Costello

Elküldésének ideje -- Szer. Május 27, 2020 3:09 pm
Thalia & Caroline


“Friendship is born at that moment when one person says to another, ‘What!? You too? I thought I was the only one.”


Annyira felszabadítóak az ilyen esték és bár bánom, hogy ritkán kerítünk rá alkalmat, valahol mégis jó ez így. A sok probléma, ami idő közben felmerül, a sok teher, ami a vállunkra nehezedik, ilyenkor mind mind szép lassan eltűnnek. Szinte érzem, ahogy kövenként ledobáljuk magunkról, hogy aztán végre megkönnyebbülten élvezhessük az életet. Mondjuk ehez sokban hozzájárul a tequila mennyisége is, de ez már mellékes.
Mikor azonban a pasi ügyek kerülnek terítékre, azon belül is Oliver, nem tudok nem fülig pirulni és azt hiszem, ezzel sikeresen el is árulom Liának, hogy mennyire tetszik a pasi. Nem is lenne a barátnőm, ha nem értene meg már félszakavból, vagy szemöldökráncolásokból is.
-Te jó ég, azért nem fogok rámászni! Tudod, hogy nem az a típus vagyok, ráadásul sosem volt még jó vége, amikor én kezdeményeztem. Oké, Oliver látott már rondábbat is, mint egy hulla, de nem biztos, hogy tetszem neki. Nem láttam még semmi erre utaló jelet.- hadarom idegesen, szinte pánikolva, ami általában jellemző is rám. Felsorakoztatom az érveket, amelyek az ellen szólnak, hogy kezdeményezzek egy pasinál. Utálok pofára esni, úgyhogy nem is tudom megígérni Liának, hogy bármit is teszek az ügy érdekében, de ezt szerintem ő is tudja. Ha viszont Oliver netán közeledne, hát tuti, hogy nem ellenkeznék.
-Nem is olyat kell találnod, mint Will. Nem a helyére keresel valakit, mert őt örökké szeretni fogod. Olyasvalakit keress, akit legalább annyira tudsz szeretni.- mosolyodom el bátorítón, de még én sem tudom, hogy ilyenkor honnan a fenéből jön ez a sok bölcsesség. -Basszus, már kezdek egészen elnyálasodni a tequilától.- nevetek fel hangosan, de talán, csak ilyenkor vehető csak igazán észre, hogy mennyire érzelmes vagyok valójában annak ellenére, hogy mi a munkám és, hogy mennyire igyekszem karót nyelt maradni.
-Vadászni? Oda én többet nem indulok.- rázom a fejem nevetve, mert persze jelen esetben én nem a pasivadászatra gondolok, bár igazából a fejrázásom arra is érvényes. -Abból még soha semmi jó nem sült ki, ha piásan indultunk el pasizni. Ha jó ötlet lenne, akkor most a pasijainkkal ülnénk itt. A nekünk való férfiak már mind vagy foglaltak, vagy melegek, vagy szimplán nem ide járnak.- ecsetelem kínomban nevetve, hiszen a példa ezt mutatja, hiszen már valószínűség számítás szerint is rég találnunk kellett volna magunknak valami balféket az idők során. Nem így történt.
Bár Lia következő megjegyzése alapján úgy tűnik, hogy rá ez talán már nem igaz. Ki is köpöm a citromhéjat, amin jót röhögünk, de azért örülök, hogy ő is sajnálta volna a piát, ha azzal történik ugyanez. Rokonlélek.
-Lassan a fenét! Utálom a lassú dolgokat. Mesélj már!- nevetem el magam, majd tágra nyílt szemekkel hallgatom a rövid beszámolóját Mr. Kicseszettül Tökéletesről, akivel összefutott a munkahelyén. Hozzám miért nem tud meló közben besétálni Adonisz?
-Oké, ez eddig jól hangzik.- dünnyögöm el gyorsan a véleményemet, majd tovább hallgatom. Szavait hallva mosolyogni kezdek és egészen elámulok az ábrándos arcon, amit vág eközben. Tényleg nagyon jó pasi lehet, ha Liát, aki évek óta nem nagyon foglalkozik a pasikkal és nem is nagyon hozta lázba senki, ennyire beindította. Azonban a végszó, amit egy kisebb szünet után közöl, elég nagy akadályt jelent.
Pár pillanatig, csak néma csendben piszkálgatom a poháralátétet, ami előttem hever, majd vállat vonok alapos fontolgatás után.
-Na és? Kit érdekel ez ma már, őszintén?- lesek rá egy bújkáló mosollyal, majd sóhajtok egy nagyot, mert tudom, hogy ez hülyeség. Lia nem olyan nő, aki két ember közé akarna állni és még, ha a pasi kapható is lenne bármire is, mi van, ha végül mégis a nejét választaná? Lia összetörne és azt nem akarom. Nem hagyhatom. Épp csak összeszedte magát, meg most itt ez a boszi ügy is. Nem hiányzik neki még egy pöcs is.
-Na és mutatott irányodba valami érdeklődést? Milyen kapcsolata van a nejével? Lehet, hogy nincsenek is már jóban...- találgatok, hogy azért ne szegjem a kedvét teljesen, majd komolyabbra fordítom a szót. -Szerintem alaposan járj utána a dolgoknak, mielőtt bármibe is belekezdenél. Ritkán szokott ez jól végződni és te többet érdemelsz, mint egy szerető poszt, te is tudod.- magyarázom szomorkás mosollyal, majd megragadom az üveget és töltök két italt. Erre most megint csak kell. -Akkor most igyunk az angolokra!
Vissza az elejére Go down
Kiválasztott

Thalia Prescott
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_inline_p82hylsvty1ro4fjb_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Jenna Dewan
Hozzászólásaim száma :
106
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Vic
Fő képességem :
telekinesis & empathy
Őt keresem :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Giphy
....he's my star in the darkest night

Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_nifxwhG5mp1qmw13co8_250
but always heart to heart

Tartózkodási hely :
Wasington
Korom :
31
Foglalkozásom :
Headmaster


Thalia Prescott

Elküldésének ideje -- Kedd Május 26, 2020 6:15 pm
Care && Lia
THERE IS NOTHING BETTER THAN A FRIEND, UNLESS IT IS A FRIEND WITH ALCOHOLIC.
Őt mindig olyan erősnek látom, mintha soha semmi nem tudná eltántorítani. Bármi baj éri magába fojtja inkább, de nem mutatja ki másoknak a fájdalmát. Talán én is ilyenné váltam, Will halálát követően kiapadtak a könnyeim, most már csak némán sírok, miközben belül darabjaimra hullok. Ezernyi apró szilánk, mit már sosem lehet újre össze rakni. Hallom Care szavait és egy apró mosolyra húzódik az ajkam széle, ahogy kifejezi a féltését felém. Mégsem tehetek róla, hogy annak gondolom magam. Mennyi szerencsétlenség ért már az életben, egy kezemen meg sem tudom számolni lassan. Ahogy a fejét csóválja a szuperhősös megszólalásom után kissé elgyengülök. Jól esik az, hogy ennyire hisz bennem és abban, hogy valami jó is kisülhet ebből az egészből, én szkeptikus vagyok, de valahol mégis reménykedek. A lebaszását illetően tényleg várnia kell egy kicsit, hogy teljesen kitisztuljon a kép nálam. Ismer annyira, hogy nem fogom szó nélkül hagyni ezt az egészet. Mégis mi a francot gondolt hogy gyilkosok után mászkál teljesen egyedül éjnek évadján? Ha nem ismerném azt hinném teljesen elment az esze. Túlságosan rég volt bármelyikünk mellett is egy férfi, ezért próbáljuk olyan erősen rávenni egymást a változásra. Titkon mindketten vágyunk arra, hogy végre legyen mellettünk valaki, de olyan nagyon magunkévá tettük már a magányt, hogy furcsa lenne kitörni belőle. Megszoktuk és a magunkévá tettük azt az állapotot.
- Helyes ez a hozzáállás! Ezt vártam tőled, de remélem nem csak az alkohol beszél belőled és a jövőhéten tényleg elkapod - mutogatok a paprika vörös arca felé, miközben ott díszeleg az arcomon az a sunyi vigyor. Persze egyetlen szempillantással le is hervasztja, ahogy az általa nevezett cölibátusomra kerül a szó. Igaza van, valahol én is tudom. Mégsem akarok nyitni mások felé.
- Tudom, tudom. De Will más volt, még egy ilyet nem találok, mint ő! - a szokásos kifogásom, még egy olyan nincs mint William. Szerettem, most is szeretem a szívem legmélyéből, elfogadtam a hibáival együtt. Mégis az emlékeimből egyre jobban kikopnak a jó dolgok és helyüket felváltja az a temérdek rossz, ami utána történt. Félek. Nem akarom még egy szerettem halálát okozni. Mégis mostanság önmagammal megyek szembe, mióta őt ismerem... A jó pasik hallatán felemelem a fejem és körbe futtatom pillantásom a termen, de csalódnom kell.
- Ki tudja, az éjszaka még csak most kezdődött. Megiszunk még párat ebből és úgy felbátorodunk, hogy vadászni indulunk - nevetek, miközben mindketten tudjuk, hogy erre nincs sok esély. Előbb leszünk csatak részegek, minthogy elinduljunk az egyik szórakozóhelyre, itt pedig nem lesz a fogunkra való. Így marad az ivás, a kis szónoklatom Caroline könnyedén kiegészíti, mire csak bólintok, majd elvégzem a só, citrom procedúrát kétszeresen. Szükségem van az alkoholra ahhoz, hogy bevalljam neki a legnagyobb és legféltetebb titkom. Nem tudok, nem nevetni azon, ahogy Care az asztalra köpi a citromja héját.
- Hatalmas pazarlás lett volna az italért - rázom meg a fejem egy sóhajjal karöltve, ami nem is annak szól, hanem a következő témánknak. Akár egy kisgyerek az esti mese kezdeténél, közleebb jön hozzám az asztal felett, kezeivel megtámasztva az állát. Talán még a szemei is csillognak, úgy várja a válaszokat a kérdéseire.
- Oké, oké csak szépen lassan! - nevetem el magam, kezemmel mutogatva, mintha csitítani akarnám - Talán a találkozgatás túlságosan erős kifejezés volt tőlem. Inkább csak párszor összefutottam vele, de csak szigorúan munka ügyben! - teszem fel a kezemet jelezve, hogy ne gondolja túl a dolgokat, közben a fülem mögé tűrök egy hajtincset zavaromban. Valamiért újra árélem az utolsó két találkozásunkat, elrévedve bámulok magam elé, miközben felsejlik az ő képe előttem.
- Eléggé nagy támogatója a cégnek. Művész, a neve Joseph. Caro látnod kellene milyen karizmatikus, tipikus angol modorral és... - a hangom megváltozik ahogy róla beszélek, majd kissé hátra dőlök ... és nős - ejtem ki a szavakat elkeseredetten. Három éve ő az első, aki felkelti az érdeklődésem és természetesen foglalt.
 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Ember

Caroline Costello
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie UhAWr3l
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
❅ Gal Gadot ❅
Hozzászólásaim száma :
126
Pontjaim :
71
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
❅ L.
Fő képességem :
❅ I can do miracle with a scalpel. ❅
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
❅ Washington DC ❅
Korom :
35
Foglalkozásom :
❅ forensic pathologist ❅


Caroline Costello

Elküldésének ideje -- Hétf. Május 25, 2020 3:47 pm
Thalia & Caroline


“Friendship is born at that moment when one person says to another, ‘What!? You too? I thought I was the only one.”


Csodálom, hogy ilyen erős tud maradni ilyen hírek után, ugyanakkor azt is tudom, hogy ezzel a lazasággal csak leplezni próbálja, hogy valójában mennyire kiborítja ez az egész. Azt hiszem, én is ezt tenném a helyében, mivel egyikőnk se az a zokogva fel-alá futkosó típus. Nem. Mi kiröhögjük saját magunk szerencsétlenségét és maximum, csak belülről engedjük, hogy felfaljon minket az idegeskedés és a pánik.
-Lényegében, igen. El kell búcsúznod a régi önmagadtól és egyben felfognod végre, hogy nem voltál szerencsétlen, mint ahogy most sem vagy az. Tudod, hogy utálom, ha így beszélsz magadról!-emelem fel figyelmeztetőn a mutatóujjamat, ami tekintve, hogy patológus vagyok, talán még veszélyes is lehet. -Igen. Még az is lehet, hogy valami nagy terv része vagy és óriási dolgokat fogsz véghez vinni! Sosem tudhatod!- csóválom a fejem felvont vállakkal, éreztetve ezzel, hogy valóban tanácstalan vagyok a jövőjét illetően, ugyanakkor nem zárnám ki ezt az eshetőséget sem. Azért, mégis csak egy boszorkány leszármazottja ezek szerint és még,ha most nem is tud sok mindent véghez vinni az erejével, ki tudja, mire lesz képes némi gyakorlással?
De, hogy valamennyire eltereljem a figyelmét erről és egyben meg is osszak vele valami hasonlóan nagy titkot, megemlítem a vámpírtámadást és Olivert, ami kellőképpen fel is tüzeli a kíváncsiságát.
-Á, vagy úgy! Csalódtam volna benned, ha később nem basznál le.- nevetem el magam, mert tényleg azt vártam, hogy majd hallgathatom a több órás beszédét arról, miért ne szaladgáljak egyedül gyilkosok után. Ami késik, nem múlik.
-Mi?! Dehogyis! Semmi nem történt köztünk!- hüledezek nevetve, pipacspiros arccal, majd beharapom az alsó ajkam és megvonom a vállam.-Legalábbis, még. Talán, nem is bánnám. Elképesztően szexi pasi, ráadásul mi másra bukna egy nő, ha nem a hős megmentőjére? Látnod kellett volna, hogy milyen vagány és bátor volt én meg csak pislogtam, mint valami hülye picsa valami hülye filmben.- dünnyögöm az utolsó szavaimat, majd összevont szemöldökkel Liára sandítok, mert menet közben eszembe jut valami aprócska dolog. -Mondjuk, ami azt illeti, neked is hátra kellene már hagynod a cölibátust. A gyászidő már rég letelt és tudom, hogy szeretted a vőlegényedet, de neked akkor is tovább kell élned! - lágyul el a tekintetem egy félmosollyal, hiszen érthető, ha valaki egy ilyen dolog után nem akar új kapcsolat felé nyitni, de azért mindennek meg van a határa! Lia fiatal, okos, csinos és vicces csaj. Könnyűszerrel találna magának egy remek férfit, aki boldoggá tehetné. Na jó. A tequila úgy tűnik, nyálassá tesz.
-Igazad van. Tényleg olyanok vagyunk, mint a filmekben a buta szőke libák. Főleg most, hogy itt ücsörgünk kettecskén egy üveg tequila fölött ahelyett, hogy valami jó helyen pasikra vadásznánk.- sóhajtom én is hátra dőlve a székemen, miközben körbe sandítok a helyen, hátha kiszúrok valami jóképű lovagot a vendégek között, de itt nem sok esélyünk van erre.
A végeredménye az egésznek az, hogy az ivás mellett döntünk, ám a következő poharunk tartalmát már koccintásra is emeljük, melyek hallatán mosolyogva bólogatok. A kicseszettül vonzó Oliver. Ha Lia látná, szerintem ezt a kifejezést még elég szolidnak érezné.
-És persze rád, aki a következő szuperhős lesz a világon!- fűzöm még hozzá, majd lenyalom kézfejemről a sót és lehúzom az italomat, hogy aztán a citrom szeletre harapjak ott is hagyva ajkaim között a felső fogsorom előtt, de mikor Lia kitölti a következő italt, majd megszólal, akaratlanul is sikerül az asztalra köpnöm a héjat.
-Hogy mi? És ezt, csak most mondod? "Találkozgatsz?"- szökik feljebb hangom egy oktávval, melyek mellé meglepett pislogás is társul, majd a citromhéjamért nyúlok és röhögve a tányérra dobom. -Még jó, hogy nem a piát köptem ki.- sóhajtom, ahogy az asztalra könyökölök közelebb kerülve ezzel Liához és összeszűkült szemekkel rábámulok.-Na és? Ki az illető? Mindent tudni akarok a kis románcodról!-vigyorodok el és, csak most jövök rá, mennyire ki vagyunk mindketten éhezve egy kis romantikára. Nekem már az elég, hogy ezt a találkozgatást megemlítette Lia, máris irigykedek rá, míg ő mindenféle testedzésekre akar rádumálni. De tény, hogy hosszú ideje csak mi vagyunk egymásnak, legalábbis nekem biztos nem volt másik bizalmas rajta kívül. Se egy ismerős, se egy pasi, senki.
Vissza az elejére Go down
Kiválasztott

Thalia Prescott
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_inline_p82hylsvty1ro4fjb_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Jenna Dewan
Hozzászólásaim száma :
106
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Vic
Fő képességem :
telekinesis & empathy
Őt keresem :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Giphy
....he's my star in the darkest night

Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_nifxwhG5mp1qmw13co8_250
but always heart to heart

Tartózkodási hely :
Wasington
Korom :
31
Foglalkozásom :
Headmaster


Thalia Prescott

Elküldésének ideje -- Pént. Május 15, 2020 9:20 pm
Care && Lia
THERE IS NOTHING BETTER THAN A FRIEND, UNLESS IT IS A FRIEND WITH ALCOHOLIC.
Caroline a legjobb barátom és ezen semmi sem tud változtatni, ami hatalmas megnyugvással tölt el. Az életem egy romhalmaz, sokszor úgy tűnik, hogy teljesen elnyelt a sötétség és csak néhány apró fénypont világítja be. Ezekhez az icike-picike fénnyalábokhoz tartozik Care is a maga végtelenül kedves és hűséges valójával. Nem is tudom mit kezdenék nélküle. Aprót bólintok arra, hogy segít nekem utána járni. Mást nem is várhat az ember egy igazi baráttól, mégis nekem módfelett jól esik ez a fajta hozzáállása. Nem hittem volna, hogy így reagál, pesrsze nem azért, mert ne lenne jó barát, inkább csak féltem attól, hogy ő is elhagy. Mikor minden túlságosan jó történik egy újabb törés az életemben és az általában azzal ér véget, hogy a hozzám közel állók elhagynak. Ez egy folyamatos tendencia nálam, mintha valami átok ülne rajtam. Szerencsére ő még mindig itt van velem. Újabb bólintás a szavaira, ahogy próbál mindent feldolgozni velem együtt. Hogy megemészettem-e ezt az egészet? Igen, volt rá elég időm. Hogy elfogadtam-e? Nem, azt nem hiszem. Képes vagyok beszélni róla egyfajta elidegenítő effektussal, ahogy azt azon a csekély színész órámon tanultam a táncművészetin. Talán a legjobb barátnőm is érzi rajtam ezt a fajta megoldást.
- Nem mondom azt, hogy teljesen megbékéltem vele, inkább csak beletörődtem. Még nem értem el azt a stádiumot. Van egy olyan sejtésem, hogy ez hasonló lesz, mint a gászidő. Végül is el kell temetnem azt, hogy eddig egy szerencsétlen embernek hittem magam. De hé, a végén még kiderül, hogy szuperképességeim vannak, amivel meg fogom menteni a bolygót - próbálom elviccelni a dolgot, hogy ne tűnjek annyira szánalmasnak. Nem akarok róla ennél többet beszélni, most a felejtésnek van itt az ideje és annak, hogy úgy berúgjak, mint a csacsi. Szerencsére Care elteri a témát, egy sokkal fontosabb ügyre, amiben eléggé érintett volt. Haragudnom kellene rá, amiért ilyen helyzetbe keveredett és azért is, mert nem mondta el. Talán haragszom is rá az agyam mélyén, amit kellő képpen tompított már a tequila.
- Az is meglesz, amint kijózanodtam. Azaz egy szerncséd van, hogy eléggé tompa az agyam most ehhez. Szóval örülök neki, hogy nem lettél vérszívó és, hogy megmentett az a férfi - mosolygok rá, miközben érdeklődve hallgatom a beszámolóját arról a bizonyos férfiról. Látom rajta, hogy bejön neki, ennek hatására elkezdem emelgetni a szemöldöm. Úgy örülnék neki, hogy végre lenne mellette valaki rajtam kívül. Megérdemli, hogy boldog legyen. A vadász szóra kissé arcomra fagy a mosoly, majd ahogy megnyugtat kezeimre emelem a tekintetem.
- Reméelm nem csak önvédelemre tanítgat. Rád férne már más fajta testmozgás is - nézek fel rá egy sunyi, mindenttudó mosollyal. Ó, igen! Éppen arra célozgatok. Persze tudom, hogy lehet vissza fog nyalni a fagyi és akkor kénytelen leszek beismerni neki még egy titkot. Mr. Eastwood az a fajta férfi, akiért élnek-halnak a nők vagyis legalábbis azaz egy biztosan, akinek a kezén ott virít az karikagyűrűjének a párja. Mennyire irigy vagyok arra a nőre. Joseph felé terelődött gondolataimból szerencsére Caroline szakít ki. Keserédesen felnevetek szavai hallatán, hogy hátra dőljek egy sóhaj közepette. A sok hasonlóságunk közül az egyik az, hogy mindketten hisszük nem ok nélkül történnek a dolgok velünk. Mindennek megvan a amga jelentése, aminek talán még most nem látjuk az értelmét, de hamarosan fel fogja fedni magát. Érzem.
- Lehet, hogy mindig is abban éltünk, csak eddig nem vettük észre. Tudod mi voltunk azok a filmbeli buta szőke libák, akik sose tudják, hogy hol vannak - gondolkodom hangosan vele együtt, majd megrázva a fejem jelzem neki, hogy felejtse el az előbbit. Nem ezen fog múlni az életünk, főleg nem a mai esténk.
- Ez a beszéd! Majd holnapután foglalkozunk az új fantasy filmünkke. Most fontosabb dolgunk van! - egyenesedek ki újra, hogy az italért nyúljak, amit az előbb töltött ki - Igyunk arra, hogy nem lettél vámpír és persze a kicseszettül vonzó Oliverre - emelem koccintásra a poharam, hogy a procedúrát követően egyből fel is hörpintsem. Kérdés nélkül töltöm ki az újabb kört, ujjaimmal mutogatva, hogy muszáj lesz egyből lehúznunk, ha tényleg részegek akarunk lenni. Ahogy a második kör is lecsúszott a torkomon, kezdem érezni azt a tompult állapotot, amire szükségem volt ahhoz, hogy eláruljam a legféltetebb titkom.
- Találkozgatok valakivel - hadarom a lehető leggyorsabban - már amennyire engedi az italtól belassult nyelvem. Eskü a fejemben sokkal gyorsabbnak hangzott, mint amit a fülem igazából hallott.
 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Ember

Caroline Costello
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie UhAWr3l
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
❅ Gal Gadot ❅
Hozzászólásaim száma :
126
Pontjaim :
71
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
❅ L.
Fő képességem :
❅ I can do miracle with a scalpel. ❅
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
❅ Washington DC ❅
Korom :
35
Foglalkozásom :
❅ forensic pathologist ❅


Caroline Costello

Elküldésének ideje -- Szer. Május 13, 2020 11:29 am
Thalia & Caroline


“Friendship is born at that moment when one person says to another, ‘What!? You too? I thought I was the only one.”


Cseppet sem irigylem Liát. Nem is igazán tudom, hogy én hogyan reagálnék, ha egyszer csak megjelenne egy idegen fószer és közölne velem valami hasonlót. Valószínűleg kibuknék és összehívnék egy hasonló berúgós estét vele, de azután? Ezt valahogy meg kell emésztenie még, ha most próbáljuk is a piával elhomályosítani a valóságot.
-Utána fogunk járni annak, hogy mi ez az egész. Megígérem!- bólintok is egyet határozottan, mintha magamban is tudatosítani akarnám, hogy bizony komoly nyomozás fogja most kezdetét venni. Talán még Olivert is megkérdezem arról, hogy mit tud az olyanokról, mint Lia. Csak ügyesen kell csinálnom, hogy ne fogjon gyanút, bár ahogy ismerem, annyira talán nem elvakult, hogy aztán a barátnőmet ellenségként kezelné.
-De valaki most mégis visszaadta a családi erőt vagy valami ilyesmi...- bólogatok, mintha érteném, pedig valójában tök magas nekem ez az egész. Annyira még nem vagyok toppon a természetfelettiekkel kapcsolatban, hogy ezt is teljesen értsem. Ráadásul felmerül bennem a kérdés, hogy ez kinek állt érdekében? Ki volt olyan jó fej -avagy aljas-, hogy ezt tette? Nem is igazán tudom még eldönteni Liáról, hogy vajon örül-e ennek az egésznek vagy inkább a pokolba kívánja az ükanyját.
-Jól van. Szerzek neked seprűt meg macskát is meg olyan csúcsos kalapot is, nyugi! De csak akkor, ha azt mondod, hogy megbékéltél már ezzel az egésszel.- pislogok rá kíváncsian, mert azon túl, hogy mindezeket elmondta, azt még nem ecsetelte, hogy hogyan viseli a dolgot. Minden esetre a kezét megszorítom, hogy ezzel is biztosítsam afelől, hogy mellette vagyok, mellé pedig egy gyenge mosolyt is társítok, ami látom, hogy jól esik neki. Fogalmam sincs, hogy mi vár még rá, de az biztos, hogy igyekszem legjobb barátnőhöz méltóan mellette lenni és segíteni neki. Most például abban, hogy jól berúgjunk és mindketten elfeledkezzünk erről az őrületről egy kicsit.
Aztán úgy döntök, hogy ha már ő is kitárulkozott, hát nekem is illene beszámolnom arról, ami történt velem. Igazság szerint, ha balul sült volna el a dolog, most halott is lehetnék, vagy épp vámpírként ücsörögnék itt vele, szóval mindenképpen illő elmondanom. Rám bízta a titkát, akkor én miért ne tenném?
-Jajj, nyugi! Jól! Szerencsém volt!- mosolyodok el gyengéden, majd elhúzom kissé a számat a kérdése hallatán.-Nem tudom. Annyira hirtelen csöppentem bele ebbe... ráadásul úgy sejtettem, hogy majd jól letolsz, amiért egyedül nyomozgatni indultam.- vigyorodok el, hiszen így visszagondolva tényleg abszolút őrültség volt, hogy azt gondoltam, majd én utána járok a dolgoknak. -Igen, Oliver, hogy egészen pontos legyek. Egy kicseszettül vonzó pasas, aki vadász és megkértem, hogy tanítson engem is...- nézek kissé félve Liára, hiszen magam sem tudom, hogy Oliver veszélyt jelent-e számára vagy sem, de az biztos, hogy tőlem nem kell tartania. Remélem, hogy nem is fog. -De nyugi! Nem fogok rólad semmit se mondani neki, mert még nem tudom, hogy minden lényt utál-e vagy csak a vámpírokat meg a vérfarkasokat.- nyugtatom meg gyorsan, mert abban biztos vagyok, hogy erről Olivernek nem kell tudnia, akárhogy is tanítgat. Arra kértem, hogy tanítson és mutassa meg, hogy tudom megvédeni magam, de abban biztos vagyok, hogy nem a barátnőmmel szemben kell hasznosítanom majd a frissen szerzett tudásomat.-Jézusom, Lia! Mikor vált az életünk egy fantasy filmmé? Nem rég még tök hétköznapi problémáink voltak, erre most hozzád beront egy boszorkány fazon és kiderül, hogy te is valami olyasmi vagy, én meg leckéket veszek egy vadásztól, mert egy csomó hulla kerül állandóan elém, akik nem infarktusban haltak meg. - hadarom értetlen tekintettel, majd egy sóhaj kíséretében a hajamba túrok és eltöprengek pár pillanatra, hogy mit is jelenthet ez az egész, mert én szentül vallom mindig, hogy semmi nem történik véletlenül. Mindennek oka van. Annak is, hogy Lia boszrokány-szerűség és annak is, hogy Oliver az utamba került. Vagy én az övébe.-Minden esetre most a legfontosabb, hogy berúgjunk, aztán holnap szépen neki állunk utána járni a dolgoknak!- határozom el magam, de aztán eszembe jut a másnaposság.Na jó, inkább holnapután...- vigyorodok el, majd az üveg tequilából, amit idő közben Lia az asztalunkhoz parancsolt, újabb két felest töltök, hogy minél közelebb evickélhessünk ahoz a berúgáshoz.
Vissza az elejére Go down
Kiválasztott

Thalia Prescott
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_inline_p82hylsvty1ro4fjb_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Jenna Dewan
Hozzászólásaim száma :
106
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Vic
Fő képességem :
telekinesis & empathy
Őt keresem :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Giphy
....he's my star in the darkest night

Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_nifxwhG5mp1qmw13co8_250
but always heart to heart

Tartózkodási hely :
Wasington
Korom :
31
Foglalkozásom :
Headmaster


Thalia Prescott

Elküldésének ideje -- Szomb. Május 02, 2020 6:27 pm
Care && Lia
THERE IS NOTHING BETTER THAN A FRIEND, UNLESS IT IS A FRIEND WITH ALCOHOLIC.
Látom,a mitn nagyban bólogat a dupla adagos kérdésemre, mire csak még inkább mosolygok kissé megrázva a fejem, hogy mennyire hihetetlen ez a nő. Nem tudom, nem imádni. Kérdése hallatán el kell nevetnem magam, majd megrázom a fejem.
- Nem, nem vagyok az. De Sárvér még lehet, talán az áll a legközelebb a kezdeményhez - nem tudom nem mosolyogni azon, ahogy hadar. Megértem, hogy kell neki egy homlok masszázs, ez az információ engem is eléggé letaglózott, hogy a vasárnap többi részét a gondolataimba süppedve töltsem. Ha nekem nem volt elég egy fél nap hozzá, akkor tőle sem várhatom el azt, hogy percek alatt megeméssze az előbb elhangzottakat. Egy részem mégis fél, hogy el fog ítélni mindezért, pedig jól tudom, hogy nem olyan fajta. Hangosan gondolkodik, mire aprót bólintok, majd vel együtt nevetek a következő szavain.
- Igen, a sokadik ükanyám az volt, aki előszeretettel használt fekete mágiát, amiért megfosztották eme tudástól - vonok vállat könnyedén, hiszen ez olyan régen történt, hogy nem tudom átérezni igazán a jelentőségét - De kérlek olyat vegyél, ami méretben passzol hozzám. De ha már itt tartunk, akkor egy fekete macskát is kérek, akit elnevezhetek Salemnak vagy Sátánnak vagy valami hasonlónak - nevetek én is, majd hálásan pillantok rá, ahogy megszorítja a kezem. Hatalmas szükségem volt erre a gesztusra, így a kis kételyeim is egyből elmúltak, amit szavaival erősít meg.
- Hogy lehetnék a legjobb barátnőd, ha azt se tudnám mitől szeretsz berúgni velem együtt? - hangom kissé megemelkedik, mintha megsértődtem volna a képtelen gondolat hallatán, miközben mosolyom arról árulkodik, hogy csak színészkedek, mint egy nagyon béna, amatőr vásári cirkuszos. A poharunkat össze koccintjuk, gyors elvégzem a szokásos rituálét, hogy aztán egyből leküldjem a dupla adag kukorica párlatot. Jóleső bizsergés fut végig rajtam, ahogy az alkohol végig marja a nyelőcsövem. Kezdek egyre jobban ellazulni, ami egyet jelent azzal, hogy hamarosan megered a nyelvem és súlyos titkokat fogok megosztani Carel.
- Jézusom Caro jól vagy? Basszus miért nem hívtál fel azonnal? - kissé megszorítom a kezét, miközben szemeimből ijedtséget olvashat ki - Szóval egy pasas? - dőlök hátra egy kicsit, egyik szemöldököm megemelve - Ez kezd egyre érdekesebb lenni. Folytasd csak, aztán később iszunk arra is, hogy nem lettél vámpír - kacsintok egyet, jelezve neki, hogy ma este a sárga földig isszuk magunkat. Nem akarok a rossz dolgokra gondolni vagy a kétes jövőre, most teljesen a magamévá teszem a Carpe diem! jeligét. Nincs holnap, se tegnap csak a ma létezik. A most, amiben itt vagyunk egymás mellett és magunkba öntjük ezt a temérdek alkoholt.

 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Ember

Caroline Costello
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie UhAWr3l
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
❅ Gal Gadot ❅
Hozzászólásaim száma :
126
Pontjaim :
71
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
❅ L.
Fő képességem :
❅ I can do miracle with a scalpel. ❅
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
❅ Washington DC ❅
Korom :
35
Foglalkozásom :
❅ forensic pathologist ❅


Caroline Costello

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 30, 2020 6:26 pm
Thalia & Caroline


“Friendship is born at that moment when one person says to another, ‘What!? You too? I thought I was the only one.”


Nem az zavar igazán, hogy Lia nem egyszerű halandó, hanem az, hogy mindezt, csak úgy a képébe kellett vágja egy vadidegen és aztán fel kellett valahogy dolgoznia. Így már teljesen érthető számomra, hogy miért kérte a sürgős csajos találkánkát, csak igazából én sem tudom, hogy mit mondjak erre az egészre. Nem nézek rá más szemmel, ez egyértelmű. Attól ő még ugyanaz a személy, akiben évek óta megbízom. Egyedül az feszélyez, hogy én nem nagyon tudok a segítségére lenni ebben az őrületben, mert fogalmam sincs arról, hogy mi is ő. Oliver elmondott már pár dolgot, hogy milyen lények is léteznek a világunkban, de nem emlékszem arra, hogy ilyesmiről beszélt volna. Rákérdezni meg nem kerdezhetek rá, hiszen mit mondok, honnan pattant ki hirtelen ez a dolog? Még nem tudtam rájönni, hogy minden lényt gyűlöl-e vagy csak azokat, akik ártanak másoknak. Lia nem árt senkinek, ebben biztos vagyok, de Ő ezt nem tudhatja.
Heves bólogatással jelzem egyetértésemet a dupla adagot felvetésre, mert most én is úgy érzem, hogy nagyon sok piára lesz szükségünk.
-Mi az, hogy kezdemény? Most valaki vagy boszorkány vagy nem, nem? Legalábbis, a filmekben így szokott lenni. Vagy ez már olyan Harry Potteres dolog? Sárvérű vagy? Nem értem.- hadarom feszülten, miközben az asztalra könyökölök és két-két ujjammal masszírozni kezdem a halántékomat, mintha ez segítene bármiben is. Pedig rohadtul nem segít, csak valamiért beivódott a köztudatba, hogy ez ilyenkor jó.
-Hát végül is, ha jól értem, amit mondtál, az egyik felmenőd boszi volt, emiatt a te birtokodban is van némi... Varázserő?- töprengek hangosan, de aztán tudatosul bennem, hogy épp miről is beszélgetünk és megcsóválom a fejem egy kétkedő nevetés kíséretében.-Ez lassan kezd egy béna sci-fihez hasonlítani. Holnap veszek neked egy cirok seprűt, az már biztos!-viccelődök, de ezt csak azért teszem, mert így kevésbé tűnik pocséknak a helyzet. Azért, hogy Lia érezze, hogy mellette vagyok, átnyúlok az asztal fölött és megszorítom a kezét egy gyengécske mosoly kíséretében.
-Nyugi. Ettől én még ugyanúgy imádlak."- mosolyodok el, mikor pedig az egész üveg tequilát az asztalunkra kéreti, mosolyom vigyorrá szélesedik. -Ilyenkor meg pláne.- nevetem el magam,  majd a következő felvetései hallatán ismét elcsodálkozok. Mondjuk Liát el tudom képzelni, ahogy egy üvegszilánkkal hadonászik és ez az elképzelés tovább mosolyogtat.
-Szívemből szóltál.- emelem fel a poharam, majd a szokásos citromos-sós rituálé után már húzom is le az italom. Pár pillanatig kiélvezem, ahogy égeti a nyelőcsövemet és jótékonyan hàt az idegeimre, majd -még a tequilától- fojtott hangon szólalok meg végül. -Ha már itt tartunk... pár hete megharapott egy vámpír.- közlöm, de ahogy végig gondolom mi is mondtam, gyorsan folytatom, nehogy frászt kapjon itt nekem szegény.-De nyugi, jesszus, nem vagyok vámpír. Egy pasas megmentett. Egy vadász. - sóhajtom, ahogy eszembe jut az az este és Oliver. Nem iszogatnék itt, ha ő nem sietett volna a segítségemre és ezt sosem fogom tudni neki meghálálni.
Vissza az elejére Go down
Kiválasztott

Thalia Prescott
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_inline_p82hylsvty1ro4fjb_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Jenna Dewan
Hozzászólásaim száma :
106
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Vic
Fő képességem :
telekinesis & empathy
Őt keresem :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Giphy
....he's my star in the darkest night

Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_nifxwhG5mp1qmw13co8_250
but always heart to heart

Tartózkodási hely :
Wasington
Korom :
31
Foglalkozásom :
Headmaster


Thalia Prescott

Elküldésének ideje -- Kedd Ápr. 28, 2020 7:04 pm
Care && Lia
THERE IS NOTHING BETTER THAN A FRIEND, UNLESS IT IS A FRIEND WITH ALCOHOLIC.
Mégis hogyan mondhatnám el a legjobb barátnőmnek, aki évek ót hű társam minden szarban, hogy nem vagoyk ember? 'Hé Care képzeld valami természetfeletti lény vagyok, aminek léteznie se szabadna' opció nagyon nem játszik. Így inkább próbálom finoman adagolva elmesélni neki az egészet, tekintve, hogy még én magam se emésztettem meg igazán. Oké, volt rá egy hetem, de az édes kevés. Nincs senkim, akitől megkérdezhetném, hogy vajon melyik ágról hoztam magammal az egészet. Így marad a félig tudatlanság, persze én se voltam rest a gyakorlás mellett elkezdtem kutatni a könyvtár achívumában. Tudnom kellett az igazságot, az egészet. Mindenesetre, mikor Caroline vissza kérdez csak egy aprót bólintok, mivel nincs időm kifejteni. A pincér távozását követően gyorsan csúszik le a feles, aminek hamarosan társa lesz, ha ilyen irányba folytatódik a beszélgetésünk. Látom rajta, hogy aggódik, amiről a ráncos kis homloka árulkodik leginkább, mire egy apró mosolyra húzódik a szám. Tényleg ő a világ legjobb barátja, én pesig egy igazi mázlista, mert mellettem van és éppen annyira szereti a tequilát mint én. A kusza kezdet után gyorsan felvázolom a lényeget, talán túlságosan gyorsan is, de nincs más lehetőségem. Essünk túl az egészen és hagyjon gyorsan faképnél vagy maradjon és részegedjünk le a sárga földig. Az értetlen arcát látva sem lepődök meg, hiszen vasárnap még nekem is ilyen fejem volt.
- Lehet egyből dupla adagot kellene kérni - szavakat éppen olyan hangosan ejtem ki, hogy a mellettünk elhaladó pincér krsitálytisztán hallja, amit a tekintetemmel nyomatékosítok is, hogy hozza már.
- Én is ezt kérdeztem a muksótól, de nem. Nem vagyok boszorkány, csak valami kezdemény, ahogy ő mondta. Sajnos nem volt annyira bő beszédű és csak rébuszokban közölt információkat - sóhajtok a fejmet kissé hátra döntve, ahogy vissza idézem azt az ominózus beszélgetést. Ichabod segített is és nem is, amolyan aranyközéputat járt be, amivel csak még jobban össze zavart.
- Basszus Care látnod kellett volna a beszélgetésemet, mert hasonló kérdéseim voltak. Állítólag angyjából két éve egyes boszorkányok tették ezt, de hogy velem ki cseszett ki ennyire arról halványlila fingom sincs - egy újabb sóhaj hagyja el ajkaimat, de szerencsére megérkezik az újabb adag italunk - reményeim szerint dupla - ahogy a sör is, amit már el is felejtettem.
- Tudja mit? Inkább hagyja itt az egész üveget, kérem - nézek csillogó szemekkel a kiszolgáló személyzetre, aki kissé felhúzza a szemöldökét, majd félve eleget tesz a kérésemnek. Legalább így nem kell várnunk minden egyes kör után. Nagyon sok alkoholra lesz szükségünk ma este. Egyikünk se ásta bele magát mélyen a természetfeletti ügyekbe, erre most egy ilyen pottyant az ölembe kértlenül. A kérdése inkább tűnik hangos gondolkodásnak, amire csak megvonom a vállam egykedvűen.
- Ezt már meg se mertem kérdezni azok után, amiket mondott és tett. Azt nem is említettem, hogy a beszélgetésünk során úgy felhúzott, hogy egy üvegszilánkkal majdnem kinyomtam a szemét. Persze akkor még fogalmam se volt róla, hogy képes vagyok a telekinézisre. Icha és én eléggé furcsán kezdtük az ismeretségünket, de végül egészen jól váltunk el - gondolok itt arra, hogy megadta nekem a telefonszámát, hogy ha szükségem lenne segítségre vagy kérdéseim lennének. Még nem hívtam fel és nem is akarom. Éppen elég volt az első beszélgetésünk és az a pökhendi stílus, amit megengedett magának.
- Mindezek ellenére még mindig inkább érzem magam embernek, mint bármi másnak - gondolkodok hangosan, majd kissé megrázva a fejem felmelem a poharam - Igyunk, hogy mindent elfelejthessünk!

 Cute  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Ember

Caroline Costello
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie UhAWr3l
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
❅ Gal Gadot ❅
Hozzászólásaim száma :
126
Pontjaim :
71
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
❅ L.
Fő képességem :
❅ I can do miracle with a scalpel. ❅
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
❅ Washington DC ❅
Korom :
35
Foglalkozásom :
❅ forensic pathologist ❅


Caroline Costello

Elküldésének ideje -- Vas. Ápr. 26, 2020 8:18 pm
Thalia & Caroline


“Friendship is born at that moment when one person says to another, ‘What!? You too? I thought I was the only one.”


Örülök, hogy Lia egyetért abban, hogy talán a ma este folyamán jobb lenne hanyagolni a munkát, hiszen se az enyém, se az övé nem egyszerű. Sőt. Lelkileg olyan megterhelő olykor, hogy még én magam is csodálkozom, hogy bírjuk még ép ésszel. Vagy talán, már nem is mondható el ez rólunk? Meglehet. Minden esetre az orvosi szakmák felemelőek, ugyanakkor fájdalmasak is, így biztos, hogy nem erről kell beszélgetnünk egy csajos estén, amikor a fő cél az, hogy minél több tequilát ledöntsünk kiszáradt torkunkon. Kivéve, ha emiatt hívott ide, de amikor szóba hozza a vele történő sorozatos furcsaságokat, melyeket már párszor említett, már sejtem, hogy miért hívta össze az SOS csaj találkát és rá is kérdezek, bevont-e esetleg egy szakembert, hiszen az őt ért traumák után nem lenne csoda, ha ilyesmi tünetek jelentkeznének. Attól még, hogy patológus lettem, tanultam én is pár szemeszterig pszichológiát is, bár annyira profi azért sosem voltam, hogy Liának komolyabb tanácsot mertem volna annál, hogy keressen fel egy szakit. De nem ez történt.
-Genetikai?- vonom fel értetlenül egyik szemöldököm, miközben milliónyi betegség neve végig zakatol az agyamon, melyek örökletesek lehetnek és elmebajt okozhatnak, bár részemről a top lista élén a skizofrénia áll, ha már ilyesmiről van szó, de azt még én is ki tudom zárni Lia esetében. Valami más lappang itt a háttérben és nagyon remélem, hogy egy adag tequila után közli is velem, különben tövig fogom rágni szerencsétlen körmeimet.
-Kezdesz megijeszteni...- közlöm homlokráncolva, ahogy a családjáról és annak elcseszettségéről kezd beszélni, majd hálás pillantást vetek rá, ahogy figyelmeztet, hogy az elején kezdi a sztorit. Talán, így valamivel jobban fogom érteni, hova is akar kilyukadni ezzel az egész családos, genetikai dologgal.
Figyelmesen hallgatom, ahogy a betörésről, majd a mégse betörésről, csak egy idegen pasas látogatásáról és a forró teájáról beszél, amit a rendkívül élénk fantáziámnak köszönhetően egész jól el is tudok képzelni. Nem vágok közbe, csak koncentrálok a szavaira és várom a folytatást, amitől aztán szép lassan egyre érdekesebb ábrázat kúszik az egyébként általában értelmes arcomra. Mi van?
-Remélem, gyorsan hozzák a következő italunkat.- jegyzem meg sóhajtva egyet, ahogy próbálom megemészteni a hallottakat, bár be kell valljam, titkon megfordul a fejemben, hogy valami szemét kuruzsló átverte a barátnőmet és teletömte a fejét hülyeségekkel. Csak épp, amikor Lia már tart is nekem egy kis bemutatót, végképp leblokkolok és csak elkerekedett szemekkel bámulok rá, majd a pohárra, majd megint rá és ezt még elismétlem jó párszor, mire végül megrázom a fejem és feltartom a kezem, hátha az az idióta észre veszi és hozza a következő kört.
-Szóval, akkor tudsz üres poharakat lebegtetni és átveszel mindenféle érzelmeket? Most akkor boszorkány vagy?- dőlök hátra a székemen tanácstalanul, mert bár nem újkeletű dolog számomra, hogy körül vesznek minket ilyesfajta lények, de arra aztán egyáltalán nem számítottam, hogy Lia is közéjük tartozik. Eddig legalábbis egyszerű halandónak tűnt.
-És hol voltak eddig ezek a képességek? Ki ... kapcsolta be vagy mit csinált ezzel a bigyóval?- értetlenkedek, bár mentségemre szóljon, nem igazán vagyok naprakész az ilyen boszis dolgokkal. Ha egy hullát kell felnyitni és átvizsgálni, azt simán megoldom, de ez a természetfeletti dolog nagyon nem az én talajom.-Egyáltalán, hogy talált meg téged ez az Ichahogyhívják?- gondolkozok tovább hangosan, bár szerintem, még mindig nem jutott el teljesen az agyamig, hogy az az ember, aki előttem ül és akivel évek óta jó barátságot ápolunk, valójában nem is ember. El se tudom képzelni, hogy Liának milyen lehet ezt felfogni, így nem is csodálkozom, hogy az egyik legősibb módszert választotta végül; a lerészegedést, bennem pedig hű társra lelt ebben.
Vissza az elejére Go down
Kiválasztott

Thalia Prescott
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_inline_p82hylsvty1ro4fjb_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Jenna Dewan
Hozzászólásaim száma :
106
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Vic
Fő képességem :
telekinesis & empathy
Őt keresem :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Giphy
....he's my star in the darkest night

Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_nifxwhG5mp1qmw13co8_250
but always heart to heart

Tartózkodási hely :
Wasington
Korom :
31
Foglalkozásom :
Headmaster


Thalia Prescott

Elküldésének ideje -- Csüt. Ápr. 16, 2020 3:37 pm
Caroline && Thalia
There is nothing better than a friend, unless it is a friend with alcoholic.
Egyikünk munkája sem könnyű. Care egész nap hullák között mászkál azon ügyködve, hogy kiderítse ki miben halt meg. Nem irigynlem őt érzte, rideg egy foglalkozás. Ugyanakkor nem lehet valakit csak a munkája alapján megítélni, ahogy a legtöbb ember teszi. Éppen ezért sosem néztem rá furcsán, hiszen tudom, hogy az álarc mögött egy csupa szív, érzékeny lány lakozik.
- Legyen, hétfőig egy szót se akarok hallani se hullákról, se megmentésre váró gyerekekről - bólintok egyet mosolyogva. Picit utalok arra, hogy nem a munka miatt hívtam ide. Pedig mostanság csak annak élek, semmilyen társasági eseményre sem járok. Bár Caroline folyton nyaggat, hogy be kellene pasiznom, de nem megy, túlságosan fájdalmasak az emlékek. Nem akarok még egy embert bántani. Ugyanakkor direkt nem meséltem neki arról a férfiról, aki felkeltette picit az érdeklődésem, túlságosan korai lenne bármit említeni és persze nős az illető, szóval semmi esélyem. Kissé elkalandoztak a gondolataim, amiből a velem szemben ülő hangja ránt ki. Apró mosoly bújkál a szám szélén a megjegyzése hallatán. Minden erős estéhez kell egy ital, ami feldobja a hangulatot, nálunk ez a tequila. Kérdés vagy megbeszélés nélkül az elejétől fogva tudtuk mi a másik kedvenc itala. Talán ezért is olyan jó a barátságunk, könnyen megértjük egymást. Ahogy bele kezdek a mondandómba látom, hogyan változik az arca és elő veszi a komolyabbik ábrázatát. Tudtam, hogy nem gondol őrültnek, különben most nem ülnénk itt, ugyanakkor féltett.
- Nem, nem kellett hozzá szakember, mert nem fizikális bajom van, inkább genetikai - megrázom a fejem, aztán próbálom finoman adagolva elmondani a lényeget. Egy "köszönjük"-et elmormogok a pinvérnek, miközben belekezdek a jól ismert procedúrába. Citrom a kézfejre, egy kis só. Koccuntunk egyet vigyorogva, hogy nem fogok meghalni agyvérzésben fél éven belül. Nyal. Nyel. Harap. Közben Car hevesen mutogat, hogy folytassam a történetet. Önkéntelen elnevetem magam ezen cselekedetén, majd szófogadó lány módjára folytatom.
- A rossz hír, hogy minden el van cseszve, ahogy van. A családom, az életem. Minden. De kezdem az elején - vettem egy mély levegőt, hogy össze szedjem a gondolataimat, ne uralkodjanak el rajtam az érzéseim.
- Múlt vasárnap betörtök hozzám. Azaz nem betörtek, csak egy idegen férfi megjelent a lakásomban. Kissé sokkot kaptam és a forró teámmal fenyegetőztem - megrázom a fejem a helyzet iróniáján, majd kicsit halkabbra véve a hangom folytatom a mesélést A neve Ichabod és boszorkány. Az egyik ük-ük-üknagyanyám barátja volt a fickó és mint kiderült egy rég kiapadt boszorkány család leszármazottja vagyok. De valaki, valamiért megunta a mostani felállást és elkezdte vissza csepegtetni a mágiát ezekbe a vérvonalakba, legalábbis ezt mondta. Szóval nem vagyok agykárosult, csak valami olyasmi mint a boszorkányok, ezért érzem mások érzéseit és még ezt - kis szünetet tartok, az üres pohárra koncentrálok, mire az egy kicsit elemelkedik az asztaltól, majd szépen vissza teszem. Az elmúlt pár napban sokat gyakoroltam a telekinézist, aminek Care láthatja először az eredményét.
- Éppen ezért hatalmas szükségem van a legjobb barátnőmre és egy lerészegedős estére - fenyezem be a mondandómat, miközben az asztal közepére teszem a kezem. Nem akarom, hogy féljen tőlem vagy elítéljen. Még mindig ugyanaz a Lia vagyok, akit évekkel ezelőtt megismert. Nekem is túlságosan új minden, de remélem nem áll fel az asztaltól és hagy magamra egy életre. Bízom benne, hogy a barátságunkat ez nem teheti tönkre.
bestie  Aztaaaaa  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Ember

Caroline Costello
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie UhAWr3l
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
❅ Gal Gadot ❅
Hozzászólásaim száma :
126
Pontjaim :
71
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
❅ L.
Fő képességem :
❅ I can do miracle with a scalpel. ❅
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
❅ Washington DC ❅
Korom :
35
Foglalkozásom :
❅ forensic pathologist ❅


Caroline Costello

Elküldésének ideje -- Szer. Ápr. 15, 2020 9:36 am
Thalia & Caroline


“Friendship is born at that moment when one person says to another, ‘What!? You too? I thought I was the only one.”


Nem aggódom amiatt, hogy Lia megharagudna, amiért késtem, mert ha valaki, hát ő pontosan jól tudja, hogy milyen hajtás van sokszor a munkahelyemen és, hogy én mennyire szeretek mindent befejezni, mielőtt eljönnék onnan. Általában mindig mindenhez úgy állok, hogy az csak akkor jó, ha én csinálom meg vagy legalábbis, ha már valami miatt tartom a hátam, akkor az a minimum, hogy az én kezem munkája legyen. Ne más miatt vonjanak felelősségre, hanem akkor már a saját hülyeségem legyen az oka.
-Inkább sok a hulla. Főleg az olyanok, ahol feltételezhető az idegen kezűség. De mindegy is. Hétfőig nem is akarok ezzel foglalkozni.- legyintek egyet gyorsan, még mielőtt túlságosan beleélném magam és arról szólna ez az este, hogy ki,  mibe halt bele meg hasonlók. Igazság szerint Lia egész jól viseli, hogy mi a munkám. Nem nagyon vettem még észre rajta, hogy furcsán méregetne, pedig a legtöbb embertől erre kell számítsak. Talán, ezért is éreztem úgy már rögtön az elején, hogy nagyon jó barátok lehetünk.
-Tudod, hogy a tequilára sose tudnék nemet mondani.- vigyorodok el és újfent rá kell jöjjek, hogy Lia már egész jól kiismert a pár év alatt. Mondjuk nem sok olyan ital van, amire húznám a számat, mert semmiben sem vagyok válogatós, de a tequila az egyik kedvencem.
Viszont nem ez az, ami miatt ma este ide jöttünk én pedig egy kíváncsi, kutakodó pillantással jelzem is Liának, hogy ideje lenne elárulni, miért is hívta össze az SOS csajos estét. Valami komoly dolog kellett történjen, mert más esetben csak szimplán megbeszéljük, hogy találkozunk de ő most a fontos találkát kérte. Én meg úgyis egész nap hullákkal lebzselek, úgyhogy minden vágyam, hogy halljak valami jó sztorit. Talán, talált végre magának valami pasit, aki elfeledtetheti vele a vőlegénye iránt érzett gyászt? Nem.
Egyáltalán nem ilyesmiről kezd beszélni, ami egészen komollyá varázsol egy pillantás alatt, a mondata végén pedig kissé félre biccentem a fejem és össze szűkült szemekkel méregetem.
-Hogy érted azt, hogy minden rendben van a fejeddel? Talán elmentél valami szakemberhez, vagy mi?- értetlenkedek, mert bár én sosem gondoltam, hogy Lia őrült lenne vagy valami, de tény, hogy mindaz, amikről mesélt nekem az utóbbi időkben, elég érdekesek és ijesztőek voltak. Én is annak tudtam be leginkább, hogy a sok trauma miatt beképzel magának ilyesmit, de most, hogy ilyen biztosan állítja, hogy nem erről van szó, majd' megöl a kíváncsiság.
-Na jó, ezt igyuk meg, kérek még egy kört, közbe pedig mesélj!- közlöm ,ahogy közben megérkezik a pincér és leteszi elénk az italainkat. Még mielőtt elhúzna, újfent hangsúlyozom neki -ha esetleg nem figyelt volna-, hogy jöhet is a következő kanyar, majd a jó öreg sós-citrom leves rituálé után Lia felé emelem a poharam.
-Arra, hogy a fejeddel minden rendben van!- vigyorgok rá, majd miután lehúzom az italt és ráharapok a citrom szeletre, már mutatom is a kezemmel -mert a számat közben összehúzta teljesen a savanykás íz-, hogy folytassa csak, amit elkezdett. Baromira érdekel, hogy mivel rukkol elő, mert őszintén szólva a frász kerülgetett mindattól, amiket régebben mondott, hogy érzékeli mások érzelmeit vagy hangulatát. Ez már majdnem olyan, mintha valakinek olvasnának a gondolataiban.

Vissza az elejére Go down
Kiválasztott

Thalia Prescott
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_inline_p82hylsvty1ro4fjb_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Jenna Dewan
Hozzászólásaim száma :
106
Pontjaim :
57
Pártállás :
  • Semleges

User név :
Vic
Fő képességem :
telekinesis & empathy
Őt keresem :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Giphy
....he's my star in the darkest night

Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie Tumblr_nifxwhG5mp1qmw13co8_250
but always heart to heart

Tartózkodási hely :
Wasington
Korom :
31
Foglalkozásom :
Headmaster


Thalia Prescott

Elküldésének ideje -- Pént. Ápr. 03, 2020 1:21 pm
Caroline && Thalia
There is nothing better than a friend, unless it is a friend with alcoholic.
Két napja történt, hogy betörtek hozzám és teljesen kiraboltak. Persze csak képletesen nézve a dolgot, hiszen minden értékem a helyén volt. Nem, nem azokat lopták el. Az illető, akit inkább nem neveznék a nevén az életemet lopta el, legalábbis azt, ami megmaradt belőle. Kiforgatta a négy sarkából, majd jól magamra hagyott. Ugyan kaptak válaszokat a kérdéseimre, de ezzel se mentem olyan sokra. Éppen ezért szükségem volt egy péntek estére, arra az igazi berúgósra. Máshogy nem tudtam feldolgozni az infromációkat, na jó lehet, hogy csak egy jó barátra van szükségem. Erre a tökéletes ember Caroline, a legjobb barátnőm. A lehető legabszurdabb körülmények között találkoztunk. Care volt a patológus, aki halottnak nyilvánította az én drága Willemet, míg én két mankóval evickélve kénytelen voltam beleegyezni, hogy ő az. Abban a pillanatban esett le, hogy mindent elvesztettem, amit a jövőmnek gondoltam. A fényes tánckarriert, a vőlegényem és a szerelmünk gyümölcsét, a magzatomat is. Összetörtem, de ő ott volt mellettem és megvígasztalt, amiből aztán egy mély bartáság. Egyetlen sms-t küldtem neki, amiben pár szó szerepelt; ASAP.
Most itt vagyok a kedvenc helyünkön nem sokkal este hét után. Jobban nem is lehetne eltölteni a péntek estét. A kezem magasba lendül, hogy szóljak a pincérnek, aki amúgy is nagyon nézegetett már, így gyorsan leadtam neki a rendelést. Azélvészként rohan a boxunkhoz, majd gyors vetkőzés után megjutalmaz két puszival, amit szíves örömest viszonzok.
- Semmi gond, kicsit én is megcsúsztam. Nálatok mindig sok a munka, nem is értem hogy bírod - legyintek, tudom, hogy mennyire utál késni, ez is egy a megannyi közös dologból, majd mosolyogva folytatom - Maradj csak, már kértem egy kör tequilát meg sör. Remélem jó lesz - míg elhelyezkedik velem szemben azon gondolkodom mégis hogyan kezdhetném a mesélést. Persze tudom neki mindent elmondhatok, hiszen életünk legrosszabb pillanatain osztoztunk egymással. Végül megrázom a fejem, hogy ezzel kizárjam a külvilágot és a körülöttem lévő emberek érzéseit is egyaránt.
- Tudod meséltem, hogy mostanság olyan furcsán érzem magam, mintha  átvenném mások érzéseit vagy valami ilyesmi. Azt hittem elment az eszem a sok traumától, ami ért az elmúlt években. De a jó hír, hogy minden rendben van a fejemmel - mosolyom nem teljesen őszinte, mégsem tudom folytatni a mondandómat, mert megérkezik a pincérnő. Leteszi elénk a kért italokat, hogy aztán sietősen távozzon a dolgára.

bestie  Aztaaaaa  ●●  by barb
Vissza az elejére Go down
Ember

Caroline Costello
Chatkép :
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie UhAWr3l
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
❅ Gal Gadot ❅
Hozzászólásaim száma :
126
Pontjaim :
71
Pártállás :
  • Semleges
  • Ellenálló

User név :
❅ L.
Fő képességem :
❅ I can do miracle with a scalpel. ❅
Őt keresem :

Tartózkodási hely :
❅ Washington DC ❅
Korom :
35
Foglalkozásom :
❅ forensic pathologist ❅


Caroline Costello

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 31, 2020 2:27 pm
Thalia & Caroline


“Friendship is born at that moment when one person says to another, ‘What!? You too? I thought I was the only one.”


Sokszor töprengtem már el azon, hogy az ember milyen furcsa helyzetekben tud olyan kapcsolatokra szert tenni, melyek aztán az egész életét meghatározzák valamilyen módon. Thaliaval például nem a legkellemesebb helyen és időpontban találkoztunk, hiszen én állapítottam meg, hogy a vőlegénye halott, bár akkor még csak gyakornok voltam a szakmában. A baleset, amelyet elszenvedtek, elég durva volt és ő sem úszta meg ép bőrrel, de legalább túlélte. Én pedig valamiért kötelességemnek éreztem, hogy valamiképpen megpróbáljak segíteni neki és tekintve, hogy én már végig néztem az édesanyám halálát gyerekként, úgy voltam vele, hogy ki más tudna neki jó tanácsot adni, mint én?
A tanácsokból aztán jó barátság alakult ki, miután felfedeztük, hogy milyen sok mindennel kapcsolatban egyezik a véleményünk, végül pedig bevezettük az "ASAP riasztást", ami annyit jelentett, hogy valamelyikőnkkel történt valami, amiről nagyon de nagyon fontos lenne beszélgetni egy jót, természetesen egy pohár pia -vagy kettő három- társaságában. A kedvenc helyünk is meglett, ahol ezeket a találkákat szervezzük, így már mindketten tudjuk, hogy az ASAP utáni péntek estén meg kell ott jelennünk hétkor. Ha pedig ez valamelyikőnknek nem jó, akkor jöhet a telefon és az egyezkedés más időpontról, de általában nekem semmi dolgom nincs, ha épp nem ragadok ott a melóban, mint most.
-Mondja meg Hayes századosnak, hogy a holnapi nap folyamán átveheti a jelentést de, ha az uraság hétvégén nem szeret dolgozni, ugyanezt megteheti hétfőn is. Nekem viszont, most mennem kell, Nancy.- tolom be a tepsit a hűtőbe az utolsó delikvensünkkel, akiről kiderült, hogy senki az ég világon nem akarta kinyírni. Egyszerűen csak balszerencse volt, hogy épp úgy esett el a konyhájában, hogy a tarkójával elkapta a gránitpult sarkát és azonnal meghalt. Nem könnyű ezt az érzékeny pontot eltalálni és általában nem is szokott sikerülni, csak ilyen nevetségesen groteszk módon vagy, ha egy gyilkos nagyon ott van a szeren.
-Rendben, Dr. Costello. Kellemes hétvégét akkor!- mosolyog a fiatal boncnokom, akit több, mint három hete kaptam magam mellé és igazság szerint jobb segédet el sem tudnék képzelni magamnak. Egyrészt nem fecseg feleslegesen, másrészt pedig nagyon jól kiismert már, hogy hogyan is szeretek dolgozni. Attól függetlenül, hogy patológus vagyok, nem szeretem, ha mindent megcsinálnak helyettem. Összedolgozunk és remek csapat vagyunk. Csak ne flörtölgetne állandóan azzal a hullaszállító pasival.
-Mondtam már, hogy Caroline nem Dr. Costello. Neked is kellemes hétvégét!- mosolygok rá barátságosan, majd miután alaposan kimosakodok és átöltözök, már indulok is a kocsimhoz, bár menet közben egy jó adag kézfertőtlenítőt még eldörzsölgetek a kezeimmel. A terv a következő: hazaviszem a kocsit, rendelek egy taxit, elkészülök röpke tíz perc alatt és már rohanhatok is a találkozóra. Ha minden jól megy, oda is fogok érni időben, ha pedig nem, hát nagyon remélem, hogy Lia nem fog megharagudni. Eddig sem tette.

-Bocsi a késésért. Siettem, ahogy tudtam.- rontok oda a megszokott boxunkhoz, ahol ő már ücsörög és bár, csak nyolc percet késtem, mégis ég a bőr a képemen. Utálok késni.-Be kellett még fejeznem a melót, aztán meg gyorsan haza rohantam... régóta vártál rám?- dobálom le magamról a kabátot és a vékonyka sálat, hogy aztán oda hajoljak hozzá és két puszit nyomjak az arcára. Annyira megszoktam már, hogy összejárunk, hogy már el se tudnám képzelni nélküle az életemet. Ráadásul átsegített azon is, amikor az a pöcs exem félrekúrt az asszisztensével -mert mi másra lenne jó egy kórház?-, de én is igyekeztem mellette állni a vőlegénye halála óta. Igazi, mély barátság alakult ki köztünk.
-Rendeltél már valamit inni? Mert, ha nem, akkor intézem én.- huppanok le vele szembe, miközben a nyakamat nyújtogatom, hátha kiszúrom az egyik pincérnőt, de figyelmemet Liára összpontosítom ismét a válaszát várva.
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Lia & Caro ~ another alcoholic night with my bestie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Maddie & Caro - I think you're my half-sister
» Caro & Eric - Bring Me to Life
» When the night has come
» last friday night
» Kendra&Cara - ladies night

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Archivált játékok-
Ugrás: