Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Cyrus Wycomb


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Cyrus Wycomb GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Cyrus Wycomb Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
26
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 29, 2020 9:10 pm

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozott játékosaink között!  

Hát szia, Cyrus! Angyal vagyok
Jöttődre már régóta számítunk, Kelet felől... főleg mióta pár spoilert elengedtél a karakterről discord-on. Már előre tudtam, hogy egy nagyon ígéretes, remek karakter fog megszületni, méghozzá egy nagyon izgalmas pb-választással. De a végeredménnyel még így is meg tudtál lepni.
Nem fogom titkolni, imádom a hatalommal rendelkező, néha megalomániás karaktereket, így amikor a sztorid végére értem, és olvastam a hatalomról alkotott filozófiádat, szinte rögtön meg is szólaltam: na, erről van itt szó, kérem szépen!
Gyönyörűen fogalmazol, ahogyan ezt tőled már megszokhattuk, de mindig tudsz újabbat és újabbat mutatni. Terem még egy pár babér a tollad alatt, és örülök, hogy ennek a színhelyét ez az oldal adhatja. Angyal vagyok
Nincs is már egyéb teendőd, mint játékba kezdeni. Nem hiszem, hogy a partnerkereséssel bajban lennél. Jó szórakozást!


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 09, 2020 10:24 pm
Cyrus Edward Wycomb

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

you should see me in a crown, watch me make them bow one by one by one



insatiable

Teste kellemes látványt nyújt, nagyjából száznegyvenöt centiméter kidolgozottság határolja, inkább szálkásnak mondható, mintsem izompacsirtának, nem lenne sem ideje, sem kedve komolyabb izomzatot építeni. Arcának lágysága, felszívódásra képtelen pajkossága megtévesztő, elsőre mindenkinek szimpatikus, jelleméből fakadóan pedig kis híján bárkit az ujja köré csavar. Személyisége természetesen ennél komplexebb, felfedezetlen üregek, megértésre egyelőre alkalmatlan késztetések szegélyezik, korlátlan hatalom utáni vágya reakcióinak nagy részét átsatírozza. Cyrus sok tekintetben vonzó, vagyona, képességei és testi adottságai megtévesztőek, ápolt arcszőrzete egyszerre mutatja kifinomult és gyerek(nemzésre)nevelésre alkalmas férfinak.
Önös érdekeit mindenki más elé helyezi – illetőleg egy híján mindenki más elé -, mondhatni megszállottja saját és boszorkánytársai erejének, mindent tudni akar róla, mindent megérteni – és mindet birtokolni. Fajtája iránti elkötelezettségének hiányát leginkább a salemi boszorkányperek során tanúsított viselkedése mutatja be tökéletesen: az ott élő boszorkányok bizalmába férkőzött, majd egymás után jelentette fel őket, abban a reményben, hogy halálukkal az erejük szétoszlik az életben maradtak között, ezáltal tehát ő maga is erősebbé válik. Megrögzöttségén senki és semmi nem segít, uralni akar, uralkodni, használni és hasznot hajtani, bármi áron.
Jelenleg a város legújabb teremtményeit, a Kiválasztottakat vette célba, páratlan erejük és képességeik miatt. El akarja nyelni őket. Egyiket a másik után. Mindenestül.
 
 1621. május 30.

Michiel Huisman

warlock
a karakterem keresett



szerepkör

(108)

Mr. Fischer,
megkeresését aligha vehetném zokon, ugyanakkor (biztonsági okokból) tiszteletteljesen megkérném, névtelen összeköttetőnk adatait, jó szándéka jeléül, szolgáltassa ki a számomra. Ennek hiányában sajnos nincs lehetőségem érdemi leírásokkal segíteni a 17. századi Angliáról készülő könyvének újfajta megközelítését, sem a korszak átláthatóságát. Bizonyára megérti, miért tartom szükségesnek a szóba forgó belső informátor kilétének felfedését.
Kérése ennek függvényében kerül elbírálásra. Lojalitásáról és elkötelezettségéről más módon nem adhat bizonyosságot, ezért azt javaslom, alaposan fontolja meg az ajánlat elfogadásának feltételeit. Valóban a királyi udvarban születtem, nőttem fel, és lettem azzá, aki vagyok. Kétség sem férhet származásomhoz, sem történetem igazságtartalmához. Amennyiben visszakutatja családfámat – gyanítom, már megtette -, láthatja, eltűnésemet az 1644-es Marston Moor-i csatára datálják, (feltételezett) hű royalista elestemért Károly nagyobb szeletnyi földbirtok adományozásával kárpótolta apámat.

Bízom kölcsönös együttműködésünkben,
Cyrus Edward Wycomb, Oxfordshire (hivatalos iratok szerint elhalálozott) grófja

Hülye fasz, pattintom félre unottan a tollat, tekintetemmel felfalom sorba erőszakolt betűim sajátos cikornyásságát, nemességet kölcsönző hurkait és hullámait, gondolom, terjengős és bosszantóan aprólékos leírásokra számít tőlem. Pedig rém unalmas játszmákat néztem végig, az udvari intrika infantilis idiótákra lett szabva.

Nem véletlenül szívódtam fel.

(52)

Most levetlek magamról, ahogyan a fa leveti leveleit, ahogyan te levetetted ruháidat, ahogyan a vágy hófödte csúcsai levetik változékonyságukat. Még egyszer gyere ide, kérlek, hadd érezzem meztelenül, mennyire fájsz.

(29)

A fiatalabbik Hobbs azért halt meg, mert rosszul irányozta bizalmát. Az idősebbik Hobbs azért halt meg, mert későn tudatosult benne, mi történik körülötte. Nem láttak át rajtam – az egyikük nem akart, a másik nem tudta, hogyan kell. Mindkettejük ereje kihasználatlanul, felhasználhatatlanul, ostoba egyszerűséggel foszlott semmivé – se szikrázás, se fényesség, se bizsergés.

Néhány percig tartott az egész, nyaktörés nélkül estek alá, kifogott hal módjára ficánkoltak. Emlékszem, attól tartottam, valamilyen formában visszatérnek hozzám, megjelennek az álmaimban, vagy irtózatos hallucinációkban bukkannak fel. Féltem, a gyilkosság végül is gyilkosság marad, nem létezik közvetettség, sem feloldozás.

Good azért halt meg, mert rájöttem, nincs mitől tartanom.

Ugyanígy elpocsékolódott, ami benne maradt. Nem hajtottam belőle hasznot, egyikükből sem, de sorra meghaltak mind – hátha, majd most, talán ezúttal. Ichabod hűlt helyét a párnán még hetekig markolásztam.

(78)

Sosem mondtam el neked, és te sosem kérdezted. Nem bántam volna, ha mindketten belehalunk az Ürességbe.

(97)
A kitátott szájba gond nélkül belefért egy hüvelykujj, megránduló fogsor mélyedt belé röviden – szívdobbanásnyi idő, semmivel sem több -, és máris leszegte fejét, ajkaival bársonyos nedvességbe vonva, amit odaadtam neki. Magamból.

Amit neked adtam volna. De nem volt jobb így? Tekintetünk egymásba rohant, elemi ütközés, áramkisülések ezreit eredményezte, te vibráltál, éhesem és jóllakottan, valaki másba temetkezve, én meg a nadrágomat nem gomboltam ki, hiába próbálkozott a közös megegyezéssel választott osztalék.

Felnyüszített – vágytól, fájdalomtól, isten tudja, mitől, kit érdekelt abban a pillanatban -, és mindketten ugyanarra gondoltunk. Nyüszítenék neked. Nyüszítenél nekem.

Szétdobált ruhák és felborult pezsgősüvegek közt, édes alkoholszagban, izzadságunk párás illatában, megint teljesen elpusztultunk, és mire keze-lába elernyedt reszketéstől megkínzottan, egymással és egymás nélkül nem élhetünk teljesen.

(16)

Hogy azt mondd, mindent megosztanál velem. Még az Ürességet is.

(110)
Cyrus,
tudom, hogy úgyis megölsz, ha megtalálsz, és úgyis megtalálsz, ha meg szeretnél ölni. Nem akarlak átbaszni, azért remélem, valamit enyhít a bűneimen, ha elmondom neked, ott van, minden közepén, és ott vannak ezek a korcsok is, legtöbbjük teljesen életképtelen. Tegyél velük, amit akarsz, és tedd velem is, amit akarsz, kurvára nem fogok neked könyörögni. Nem mondom, hogy viszlát, meg jó volt veled, semmi szentimentális baromságra ne számíts, de azért ismerd el, egész ügyesen vertelek át. Legalább erre büszke lehetsz, a legjobbtól tanultam.
M. V.

(121)

Engem nem a hatalom táplál, én táplálkozom a hatalomból.
Vissza az elejére Go down
 
Cyrus Wycomb
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cyrus McKinney
» Ichabod & Cyrus
» Ivan & Cyrus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: