Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Maxim Wraith


Boszorkány

Patricia C. McDermott
Chatkép :
Maxim Wraith Tumblr_inline_ogkbv8f1Gw1tfmqoz_500
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
nathalie kelley❞
Hozzászólásaim száma :
158
Pontjaim :
80
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
szuszu❞
Fő képességem :
telekinesis❞
Őt keresem :

you're my beginning
and my destiny


Kedvenc dal :
the dye a blood red setting sun rushing through my veins, burning up my skin i will survive, live and thrive: win this deadly game
Tartózkodási hely :
washington❞
Korom :
321
Foglalkozásom :
boszorkány és szövetséges❞


Patricia C. McDermott

Elküldésének ideje -- Vas. Május 23, 2021 6:35 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Maxim!

Többször okoztál már nagy meglepetést nekem, de annál nagyobbat eddig nem tudtál, mint mikor "haza" jutottam, és Te fogadtál, amikor Bastient kerestem. Mondanám, hogy megkönnyebbülés, amiért éppen Te vetted át közös barátunk helyét, de túl kedves lenne egy ilyen megnyilvánulás tőlem, és a végén még megvádolnál, hogy valami baj van velem  mivan? Annak ellenére, hogy sosem jöttünk ki igazán, megsúgom kedvellek, de ez maradjon köztünk.  bujik A jelen helyzetben is biztos vagyok benne, össze fogunk mi még kapni, de azért ne aggódj, támogatlak, és segítek előkeríteni Bastient is.  Cute
Bár rövid a lapod, minden benne van, pontosan látom magam előtt a karaktert, és abban is biztos vagyok, nagyon jó kezekben lesz nálad Maxim, akinek most igazán fontos szerep jutott: egybentartani egy egész várost nem egyszerű feladat, főleg nem akkor, amikor éppen mindenki igyekszik átvenni az uralmat. Ne aggódj, ebben egészen biztosan a segítségedre leszek!  Kacsi Ami pedig a pofidat illeti, hááát... bevallom most irigy vagyok Trish-re  bujik Ian abszolút telitalálat  Aztaaaaa
Tovább nem is tartalak fel, ismered a szokásos procedúrát, foglalózz le mindent, aztán pedig találkozunk a játéktéren, drágám!  Szeri

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermottal, vagyis velem; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Vámpír

Maxim Wraith
Chatkép :
Maxim Wraith Tumblr_mgwbpi5ssV1qd1kvjo4_250
Szerepkör :
ideiglenes polgármester
play by :
ian somerhalder
Hozzászólásaim száma :
2
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
cinderella
Kedvenc dal :
we were always in a losing game
Tartózkodási hely :
washington d.c.
Korom :
114


Maxim Wraith

Elküldésének ideje -- Vas. Május 23, 2021 4:21 pm
Maxim Wraith
bastien legfőbb bizalmasa

ez vagyok én
Mindig az ismeretlent kutattam - habár számottevő alkalommal meg is fizettem az árát. Az ártatlan, emberi életem nyomatékosabb részét egyszerű férfiként éltem le. A családom nem volt a legtehetősebb, ennek ellenére nem szenvedtem hiányt az élet örömeiben. Az életem akkoriban olyan volt, mint egy valóra vált álom, ami később rémálommá vált. Történetesen akkor, mikor megölték a menyasszonyomat. A szörnyeteg, amely valahol mélyen mindig is bennem lakozott, ekkor ébredt fel a hosszadalmas téli álomból.
Ebben az időszakban ismertem meg Bastient is, aki barátságunk és testvériségünk jeleként engem is vérszívóvá tett. Elpusztította bennem az egyszerű férfit; a hűséges és hittől dagadó valóm úgy oszlott el, mint hajnali köd egy nyári reggelen.
Aznap este meghaltam.
Létrejött a bosszúszomjas, kegyetlen, ám higgadt és határozott Maxim. A tetteimet azóta is felvállalom, nem adom át a lehetőséget másnak, hogy saját találmányaimmal, ötleteimmel kérkedjen. Én akarok mindent, ami megillet. A méltó revans nem maradhatott el a menyasszonyom gyilkosa felett, bár őt nem tudja visszahozni semmilyen átok. Hát a földdel tettem egyenlővé azokat, akik megkínozták és elvették az életét.
Hajlamos vagyok tévedésekbe esni, amikor elvakít az éktelen harag... a rideg valóság, amely kivégeztetett mindent, amely egykoron számított valamit. Egy szív, amely kővé dermedt, és kiolvasztani még a legbátrabbaknak sem sikerült soha. Önzőség talán vágyni valamire, amit sosem fogunk megkapni? Talán igen. Önző vagyok, ezért lehettem én Bastien legfőbb bizalmasa. A legjobb barátja.
Külsőre elég jó tulajdonságokkal rendelkezem, hajfürtjeim egykoron hullámokban omlottak vállamra, ám a korom előrehaladtával mindig változtattam a fazonján, ahogyan a ruhatáram is mindig követte a legújabb divatokat. Üzletemberként pedig nem is maradt más választásom, habár sokakkal ellentétben minden percét élveztem a fényűző életnek.  

önéletrajz
Helló, Bastien,
Ha látnád, micsoda felfordulás övezi az eltűnésedet hőn szeretett városodban. Talán ilyen lehetett az, mikor a fényűző birodalmak korában egy nép elveszítette a királyát. A regnáló uralkodóját. A bizonytalanság napról napra nő, a városban azonban nem csihadnak a pletykák, melyek szerint meghaltál. Röhejes. Ki lenne képes elpusztítani téged?
Még emlékszem az ígéretre, amit neked tettem. A véremmel esküdtem arra, hogy megóvom Washington-t, ha te már nem leszel rá képes. Köt minket az egyezség. A mágiába karcolt eskü. Az a kötelék, amely azóta is folyton tudatja velem; nem haltál meg.


Halk sóhajt hallatva emelkedtem fel a székéből. Ugyanott ültem, ahol Ő ült, ugyanazt a tollat fogtam, amellyel a barátom minden gyűlésünkön firkálgatott. Tudom, mennyire gyűlölte ezeket a pofa-viziteket, az utóbbi időben pedig kialakult benne a gyanú, miszerint valaki hátba készül őt támadni. Nem kellett sokat kutatnom, hogy kiderítsem, a veszély a saját csapatából érkezik majd.
Mégsem ez okozta a veszted, barátom.
Ha ember lennék, még nyilván sajogna a kezem, ahol megvágtál. Ósdi procedúrának tűnt ez az egész vér-eskü, amellyel raboddá tettél, ezzel egyúttal pedig a városod örök rabigájává. Húzom a terhet, amit rám adtál, közben tudva azt, hogy soha nem érhetek a nyomodba.
A város zajos. Háborgó.
De nyugodj meg, barátom. Patricia életben van. Ez már félsiker, nem? Te nem vagy itt. De mindketten érezzük és tudjuk, hogy életben vagy. A kötelék közöttünk örök és megtörhetetlen. És tudd, drága barátom. Akkor is előkerítelek, ha a föld alá temettek, éheztetnek vagy épp vasmarokkal kínoznak.


play by
ian somerhalder
életkor
89 év
faj
vámpír
pártállás
szimpatizáns
hirdető
staff
a karakterem
canon

Patricia C. McDermott felhasználónak tetszik ez a poszt

Vissza az elejére Go down
 
Maxim Wraith
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Maxim Wraith
» Maxim Wraith
» maxim dexter
» Sandra & Maxim

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Vámpírok-
Ugrás: