Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


maxim dexter


Begyüjtõ

Leta Holden
Chatkép :
maxim dexter E4e3b7e369f7237b4b5d3a51df5ffb1b47bd502e
Szerepkör :
vezérkari koalíciós tag
play by :
jodie comer
Hozzászólásaim száma :
57
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Fő képességem :
● most boooring question ever ●
Tartózkodási hely :
● washington dc ●
Korom :
31
Foglalkozásom :
● trainer of all the trainers ●


Leta Holden

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 01, 2020 7:00 pm

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozottjátékosaink között!  

Kedves Maxim!  Cute

Imádom a neved... imádom az arcod, kell ennél jobb kezdet? Amikor láttam, milyen fizimiskával szeretnél betörni ide, akaratlanul is elvárásaim lettek, hiszen mindenkinek van olyan arc ami közel áll a szívéhez és én is így vagyok ezzel az úriemberrel, akihez szerintem egészen jól fog illeni a farkasszerep. Kíváncsi vagyok, miképpen kaptad el a "kórságot" és hogy milyen szerepet töltesz be a város életében, mivel van egy olyan érzésem, hogy annak ellenére, hogy öltönyt viselsz és még a tetoválásodat is eltávolítottad, a makacsságodnak és a nagy szádnak köszönhetően jócskán benne vagy a történések sűrűjében. Na mi lesz?

Szerettem a sztorid minden szavát, szóval utadra engedlek. Menj, foglald le az arcod, aztán nyomás a játéktér! Jó szórakozást! Aztaaaaa




Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 01, 2020 6:17 pm
Maxim Dexter

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

ide jön egy rövid kis idézet



handsome agent

Megtanultam az élet szabályaival játszani. Már régóta tudom, hogy soha nem egyedül rajtam múlik minden, hozott már helyette más döntést az életemmel kapcsolatban, amit magamtól sosem hoztam volna meg.
A diploma után egy ideig már beléptem a dolgozók világába, akkori hivatásomnak köszönhetően határozottságot tanultam az előtte bennem tombolló szeleburdiság és lazaság után. Megtanított kitartónak lenni, amire szükségem is volt, és azt is itt tanultam meg, hogy sosem adjam fel azt, ami az enyém is lehet. A munka esetében egy szép előléptetésről volt szó, amit az utolsó pillanatban elutasítottam. Szerettem volna megmaradni annak a kis hősnek, ami a szüleim szemében voltam, de rá kellett jönnöm, hogy ha a tudomány útját járom, sosem fogom elérni azt a szintet, hogy büszke is lehessek magamra. Hát azt tettem, amit akartam, előnyt kovácsoltam egy régi, gimnáziumi hóborból, a zongorázást is előnyömmé tettem, és jó ideig ebből is éltem.
Szókimondó vagyok, igazi szájhős, makacs és egoista. Habár ezeknek néha igazán nagy előnyét veszem.
Rám nézve megállapíthatod, hogy külsőm valójában tükrözi a mivoltomat. Megjelenésem előkelő, a női szemeket szinte vonzom. A szemem kék, mint az égbolt, hajam pedig sötétbarna, amely a napsütésben néha teljesen barna színt kap. Izmos testalkatom van, melyet a hosszú óráknak köszönhetek, amiket az edzőteremben töltöttem.  Borostám gyakran borítja be az arcom, jelezvén, hogy utálok borotválkozni. És mert jól áll. Testékszereim nincsenek, a tetoválásomat is eltávolíttattam, miután rájöttem, hogy túl látványos helyen van, és nem veszi ki magát jól, ha az öltöny alól kivillan. Habár az igencsak fájdalmas procedúra volt.
 
 1990. augusztus 31.

chris wood

farkas
a karakterem saját



werewolf in the moonlight

Lehunytam a szemem, és hátradőltem... nehéz napok után végre megszabadultam a kényelmetlen szöveg nadrágtól, a telefontól a farzsebben, és az éppen méretemre szabott zakótól.
A szék kényelmes volt, párnázott, ezért imádtam annyira ezt a helyzet. Mindig ide jöttem lazítani, kikapcsolódni. Minden eszköz megadatott arra, hogy pihenjek pár percet. Nem mintha annyira stresszes lenne a jelenlegi munkahelyem. Közel sem kell annyit villantanom, mint az előző állásomban, de az is tény, hogy csak két napja kezdtem, és a főnököm ki volt élezve a munkámra. Az viszont, hogy már a második napomon mély vízbe dobott, mutatta azt, hogy komolyan gondolja a foglalkoztatásomat. És rögtön egy kényes téma közepébe vágott... stresszes. És tele volt meglepetésekkel. Azonban ma egyáltalán nem tudtam koncentrálni, ezért örültem annyira, mikor eljött az ebédszünet. A fejemben egy barna hajú szépség járt, napról napra visszaköszönt, mint valami kísértet, lábat vert álmaimban... egyetlen apróság miatt. Ma volt a születésnapja. Nehezen vettem a levegőt ettől a ténytől, hisz bármilyen nehéz is volt az élet, hiába telt már el több mint három év, sosem tudtam ezt az apró kis részletet kiverni a fejemből. Próbáltam másfelé terelni a figyelmemet, én magam is belefogtam egy projekt megvalósításába, nemcsak az ellenőrzésbe, de a rajz, melyet kreáltam, ismét nem a munkámhoz volt köthető. Elrabolta a figyelmemet, és tudtam, így nem leszek képes tovább dolgozni.
- Lépek, Vince. Kösz a kávét! - intettem oda a haveromnak, aki a pult mögött élte az életét legalább öt éve. De a legjobb kávét ő adta a környéken. Felálltam a szokásos törzshelyemről, még odaszóltam neki, hogy ezt is írja a többihez, és felsóhajtva kivonultam. Vince tudta, hogy néha rám jön a bolondóra, ilyenkor pedig a legjobb, ha megszabadultam ezektől az engem amúgy feszélyező környezeti tényezőktől. A friss levegő sokat szokott segíteni, de ezúttal az oxigén mellé valami mást is akartam.
Felgyűrtem világoskék ingem ujját, és így közlekedtem a sarkokon át, végig a zebrán, míg ki nem kötöttem abban a bizonyos üzletben. Egy ajándékbolt. Megnyugtatott az illat, a fából faragott ajándékok lakkjának illata. Ide akkor is szívesen tértem be, ha tudtam, hogy nem veszek semmit. Most sem akartam. A játékok láttán mindig eszembe jutottak azok a kis tárgyak, amiket a szüleimtől kaptam még, egészen kiskoromban. Amikor őket elveszítettem, és árva lettem, tudtam, hogy egyszer én is segíteni akarok majd valakin. Úgy szeretni valakit, ahogyan a szüleim engem szerettek. És az egyetlen embert, akit erre méltónak éreztem, elválasztotta tőlem egy átokfajzat. Próbáltam tartani magunkat az egyezségünkhöz, amelyet a lány háta mögött kötött velem. Minél tovább távol tartani magamat tőle, de hónapról hónapra nehezebbnek bizonyult. Az idő múlása sem segített szinte semmit.
A telefonom csörgése ébresztett fel igazán, s felsóhajtva vettem fel a készüléket, a túloldalon az újdonsült főnököm fogadott egy új hírrel. - Nem. Nem hiszem, Mr. Stewart. Nem! - torzult el végül a hangom, egyre élénkebben tiltakozva. Most vett fel. Miért akarna rögtön egy másik irodába helyeztetni?
Úgy tűnt, nem sok esélyem van a meggyőzésére. Nem voltam egy akaratgyenge férfi, helyén volt az egóm, és kicsit sem tetszett, hogy máris ide-oda dobálnak. A főnök azt állította, hogy ennek semmi köze a teljesítményemhez, csupán az ottani egyik kolléga hirtelen elhalálozott... na persze. Hirtelen. Ebben a városban az utóbbi időben minden annyira hirtelen történik. Nyilván ember volt. És olyanba ütötte az orrát, amibe nem kellett volna. Nagyon egyszerű indokok álltak itt a halálozások mögött, és nagyon kevés alkalommal várta meg bárki, hogy természetesen múljon ki.
Lehunytam a szemem. Ismét láttam azt a gyönyörű kék szempárt magam előtt. Mindenkinek van legalább egy függősége. Nekem Ő volt. Mia. Olyan volt, mint egy méreg, amely minden nap végigmarja az ereimet, és napról napra közelebb jut a szívemhez. Bele tudtam volna bolondulni... de az üzlet... az üzlet.  
Vissza az elejére Go down
 
maxim dexter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sandra & Maxim
» Maxim Wraith
» Maxim Wraith
» Maxim Wraith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: