Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Apollonia Maddalena Manzenreiter


Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Apollonia Maddalena Manzenreiter 551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Apollonia Maddalena Manzenreiter 4x37

my older sister
Apollonia Maddalena Manzenreiter 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Apollonia Maddalena Manzenreiter DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Kedd Május 04, 2021 1:37 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Maddalena,

Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen gyorsan intézkedtél az előtörténeted javítása kapcsán, így már igazán nem tudok kötözködni semmivel. Szeri
Rögtön azzal kezdeném, hogy üdvözöllek az oldalon. Remélem számos tartalmas és izgalmas játékban lesz részed közöttünk; van itt csomó ember, aki tud erről gondoskodni. A play by-od pedig telitalálat, én személy szerint imádom - és ha hiszed, ha nem, még nem igazán láttam avatar-ként használva. Aztaaaaa Habár ez inkább az én hiányosságom. bujik
Nagyon szép a megfogalmazásod, az, ahogyan felépítetted a történeted. Kellemes olvasmányt nyújtott a lapod, ehhez persze hozzájárult maga az élmény és maga a mondanivaló is egyaránt. Kíváncsi vagyok arra, milyen lehetőségek rejlenek még ebben a karakterben eme bemutatkozás után. Ha tippelnem kéne, azt mondanám, rendesen akad még benne szufla. 22
Kérlek, suhanj át a foglalókon, majd a színpad a tiéd; jó játékot, jó szórakozást! Cute

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermottal; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Vérfarkas

A. Maddalena Manzenreiter
Chatkép :
Apollonia Maddalena Manzenreiter 421a1a9914fde72d2737e6ef862ab4de
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
♕ anya taylor-joy
Hozzászólásaim száma :
5
Pontjaim :
1
Pártállás :
  • Semleges

User név :
♕ nephthys
Kedvenc dal :
♕ you should see me in a crown
xXx
♕ bei mir bist du
Tartózkodási hely :
♕ washington dc
Korom :
30
Foglalkozásom :
♕ architect


A. Maddalena Manzenreiter

Elküldésének ideje -- Vas. Május 02, 2021 12:10 am
Apollonia Maddalena Manzenreiter
queen of sorrow and diamonds

ez vagyok én

A Manzenreiter-család kéretlen arpaja-nagyja tette tiszteletét ezen a bálon, amelyet a „tiszteletemre” rendeztek meg – tulajdonképpen a buta, felszínes kíváncsiság hajtotta Őket. Szemrevételezni kívántak. És pletykálni… Mert úgy éheztek erre, mint dög a rohadó húsra. Ínycsiklandozónak ígérkezett a program, elvégre – mióta is nem láttak? (…) Ó, már emlékszem! Mióta a nagybátyámat egy konyhakéssel kibeleztem, miután már megszámlálhatatlan alkalommal molesztált? Bugyuta gyermek voltam, ész híján. Ördögnek kiáltottak ki; hisz’ a családtag egy tehetős méltóság volt, akiben a bűn szikrája nem gyúlt. Végül is… Igazuk lehet, addig gyógyszereztek, míg be nem ismertem, hogy tulajdonképpen Én voltam a bűnös és olyanon követtem el erőszakot, aki nem érdemelte meg. Megöltem egy szentet. Elzártak, a világ végére egy a középkorban ragadt elmegyógyintézetben és apáca zárdában, alig tizenévesen. A rettegésre és félelemre verés, megalázás volt a válasz. A cél szentesíti az eszközt.

Mogyoróbarna tekintetem ridegen pillantott végig az összegyűlteken. Hátam közepéig érő szőke hajamat a fülem mögé tűrtem, miközben vöröslő ajkaimat mosolyra húztam. Finom, porcelán formálta bőröm sápadtan ragyogott a tompa fényben; zöld selyemruhám minden lépten-nyomon hol a combomon csúszott feljebb, hol pedig a vékony pánt csúszott lejjebb törékeny vállamon. Fekete körmeim a korlátot simították. Mozgásom kimért, nyugodt már-már macskaszerű. Hiúságom a plafont verte; imádtam, ahogy ezek a mihaszna semmirekellők úgy bámulnak, hogy némelyik még a száját is eltátotta. Gyenge férgek.
– Üdv itthon! – Jéghideg ujjaim egyik ismeretlen rokonom kezére, s boros poharára fonódott, amelyből kicsavarva belekortyoltam a nedűbe.
A valóság oly' keserű és kiábrándító volt.

önéletrajz
Hegedű és zongora lágy, melengető muzsikája kísért a szobámig.

Csönd és üresség.
Azon a helyen álltam, ahová sohasem vágytam vissza.
Minden ugyanúgy volt, mint ahogy emlékeztem rá; semmit sem mozdítottak el és alig néhány órája porolhattak, s cserélhettek huzatokat a bútorokon – még mindig érezhető volt a jellegzetes áporodott szag, amely facsarta az orromat. Gyomrom görcsbe rándult, ahogy bukfencet hányt.

A tükörbe pillantva még ma is ugyanazt a gyereket látom.
Kezemben tartva a mimózát, oldalra billentett fejjel sétáltam saját tükörképem elé, amelyet kritikusan vizslatva húztam el a számat. Unalmas. Bármennyire is vágytam, hogy másként tekintsek magamra itt gyenge voltam. Egészen gyenge, mintha elszívták volna az életerőmet. A múlt árnyai, olyan elevenen emésztettek, mintha most történne.
Félrenéztem.

A tükör visszaverődésében láttam a hatalmas baldachinos ágyat, amelyen elterült a vörös selyem; egy férfi ült ott – idegesen nyeltem, ahogy megláttam gyermekkori Önmagamat. Oda akartam menni, mégsem tudtam megmozdulni. Segíteni akartam a gyereknek, de tehetetlen voltam. A visszaverődés és képzelet egyvelege elnyelt. Elvesztem. Vesztettem. Figyeltem, ahogy a lány odamegy a férfihoz és az ölébe ül, majd simogatni kezdi. Először csak gondoskodóan. Amikor a lánynak nem tetszik, erőszakosabb lesz. A combjába szorít, hatalmas tenyerét a lány szájára helyezi és megfenyegeti.

Éktelen harag gerjedt bennem, s futótűzként terjedt.
Az a féktelen energia egészen a plafonig repített, majd a szemközti falhoz vágott, hogy élettelen rongyként essek össze a földön; tüdőmből kiszakadt a levegő, amelyért kapálóztam, de rekeszizmom meg sem mozdult, mint egy ék, úgy támasztotta légzőszervemet. Fulladoztam. A jeges félelem kúszott végig rajtam, ahogy kétségbeesve a torkomhoz kapva remegtem. Gyöngycsepp csorgott végig államon. A márványlapot a számból és orromból ömlő vér áztatta és a szétrepedt tükör darabjai szabták húsomat.

Peregtek a percek és az órák mégis komótosan teltek.
A horizont aljában felfénylett az aranyló korong, s a cigaretta szála csak lógott ujjaim között. A hajamba túrtam. Arcomat fájdalommal és magánnyal átitatott könnyek áztatták, ahogy magamat átkarolva korholtam, hogy miképpen lehetek ilyen szánalmas. Gúnyosan felnevettem saját nyomoromon. Mindenki a saját maga szemétdombjának a királya vagy királynője, nem? A zárdában álmokat szövögettem, nevetséges és dédelgetett rémképeket arról, hogy erős vagyok lelkileg, miközben a számtalan borzalom legkisebbike is elég volt, hogy kibillentsen.
A fejemet csóváltam.
Már nem volt kedvem elszívni a cigarettát, tulajdonképpen, nem is akartam meggyújtani; a csikket a combomnak nyomva oltottam el. Fintorba torzuló arcomat megreguláztam, hangot nem adtam a fájdalomnak. Megszoktam. Nekem ez járt, s ez jutott. Mostanra nem tiltakoztam ellene, elfogadtam.

Mezítláb sétáltam végig a szilánkok között a csengőig.
Leheveredtem az ágyra, mintha mi sem történt volna, miközben szobalányért csengettem. Míg vártam újra rágyújtottam egy szálra. Kifújtam a levegőt. Nem lettem nyugodtabb. Folyamatosan bugyogott bennem az energia, amelyet nem tudtam hová levezetni; fájdalom, harag és megvetés áramlott, nem hagyott békét.
– Eltévedtél, hogy eddig tartott ideérni? – Tudakoltam undokan lehetőséget sem hagyva a lánynak a reagálásra. – Jó lenne, ha végre valaki felsöpörne és intézd el, hogy a cuccaim még hajnal előtt a halott szüleim szobájába legyenek.
– Igenis, Asszonyom!

Megadom a világnak azt, akit látni akarnak bennem.
Egy érzelemmentes, önző, feslett lotyót.
Kézfejemmel letöröltem az éjszaka gyötrelmeit orcámról


play by
anya taylor-joy
életkor
husszonhét
faj
vérfarkas
pártállás
semleges
hirdető
nincs
a karakterem
saját



Vissza az elejére Go down
 
Apollonia Maddalena Manzenreiter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Farkasok-
Ugrás: