Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Morana Hellfire


Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Morana Hellfire 551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Morana Hellfire 4x37

my older sister
Morana Hellfire 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Morana Hellfire DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 22, 2021 1:06 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Morana,

Ne haragudj a késlekedésért, őszintén bevallom, elkerülte a figyelmemet a jelzésed.  Morana Hellfire 3820153560  bujik Igyekszem nem sokáig húzni az idődet, de azért pár apróságra nézzünk rá; először arra, hogy gyönyörű nevet választottál!  Aztaaaaa Meg ugyebár azt is kijelenthetjük, hogy a play by választással sem fogtál mellé. Talán Barbara énem egyszer meginvitál egy kávéra... talán!  22 (khm)
Gyorstalpalót kaptunk a karakteredből, először a jellemed rögös ösvényén követhettük végig azt, mégis mi változtatott téged azzá, ami mára lettél. Azért nem félek kimondani, kicsit ijesztő vagy, te lány!  Na mi lesz?  bujik A kérdés persze, hogy meddig éri meg az a bizonyos szerelem? Megéri-e egyáltalán? Na persze ez egy elég mély kérdés... nem is most van az ideje, hogy boncolgassuk. Kíváncsi vagyok, mit fogsz kihozni ebből a karakterből a játéktéren. Azt hiszem, az alap remek hozzá. hopp
Foglalózz le, drágám, ha még nem tetted meg,utána pedig már csak egyetlen dolgod van: a játéktér meghódítása.
Jó szórakozást!  Angyal vagyok

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermottal; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Boszorkány

Morana Hellfire
Chatkép :
Morana Hellfire B71fde648a7e5d02842669f4d526bc7d0c820c2a
Szerepkör :
damnatorum koven
play by :
✿ madelaine petsch
Hozzászólásaim száma :
17
Pontjaim :
0
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
she who must not be named ✿
Fő képességem :
pyrokinesis ✿
Őt keresem :
Morana Hellfire 97d62e9211a275fa0e44cb3d3e98807863c36824
welcome to the devil's playground you can tread where demons play
Morana Hellfire 154e837a8f8d2d60ac149c8b97d5dba40ce03901
Kedvenc dal :
i’m miss sugar pink liquor, liquor lips,
I’ll chew you up and I’ll spit you out i’m gonna be your
BUBBLEGUM BITCH

Tartózkodási hely :
dollhouse ✿
Foglalkozásom :
coven member ✿


Morana Hellfire

Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 15, 2021 6:51 pm
Karakter neve
bubblegum bitch

Kiemelt információk
play by madelaine petsch

születési idő 1998

faj boszorkány

pártállás ott, ahol épp kedvezőbb

a karakterem saját / keresett / canon

hirdető nincs hirdetőm :c

Egészen addig sohasem fogsz megismerni, amíg igazán nem vagy velem. A vörös haj és a káprázó, csillogó hófehér arcom csak kecsegtet, de amint a szemeimbe nézel, tudni fogod, hogy tőlem tartanod kell. Bántalak, ha kell. Törődöm veled, ha kell. És szeretlek, ha kell. Nem mindenki tudja elnyerni a szívem, sőt, eddig senkinek sem sikerült. Az én szívem jégből van, nem létezik az a tűz, ami feloldaná. Vagy mégis? Olyan vagyok, mint az a bizonyos róka a mesekönyvben. Csak akkor engedlek magamhoz közel, ha óvatosan közelítesz és szelíden; talán magamhoz engedlek, ha szeretnéd. Ha megpróbálsz nekem ártani, garantálhatom, hogy apró cafatokra szaggatlak téged. Melyik jobb?  
Önéletrajz
ARE YOU LOST BABY GIRL?
Minden rémálmomban ott vagy. Szinte már-már rettegek tőled, de te mégis kényszerítesz. Érzem, hogy álmodom, mégis ébren vagyok és ennek ellenére sem tudom a testemet megmozgatni; te pedig csak közeledsz hozzám. Te  műveled vagy csak álmodom, de tudd, hogy legszívesebben menekülnék előled! ... De te csak közeledsz. (...) Látom az arcod, ahogy rám mosolyogsz, tudom, hogy mit fogsz tenni velem. Mindig ezt teszed velem. Azt akarod, hogy szeresselek, de téged mégis ki tudna szeretni? Egy kibaszott főnökösködő vagy, aki képtelen felfogni azt, ha nemet mondanak neki. Helyette csak ütöd a falat és dühöngsz, vajon engem is képes lennél bántani? Bántottál, egy rohadt terrorban, ahonnét te sohasem fogsz kiengedni. Hisz te ezt élvezed. Téged ez izgat fel. Miért lettél mégis ilyen? Kurvára nem érdekel, csak engedj el! (...) Fölé hajolsz, érzem a bőröm felületén, ahogy végigsimítod a tenyered. Ha nem keltem volna fel ebből az álomból időben, biztos vagyok benne, hogy sohasem ébredtem volna fel. A rémálmom vagy. Bárcsak ne léteznél a valóságban. Nem akarom, hogy megtalálj. Újra.

TILL DEATH DO US PART
Amíg a halál el nem választ. De én nemet mondtam neked. Hogy miért? Mert sokszor megijesztettél... ugyanakkor élveztem minden egyes pillanatát. Ellenkeztem, mert tudtam, hogy veled nem leszek az, aki régen voltam. Idegesített, hogy más nőkkel láttalak és ezt te tökéletesen kihasználtad. Büntetésből rávettél arra, hogy egy bárban táncoljak mindenki szeme láttára. Sohasem rúdtáncoltam, és az a rengeteg szempár... teljesen lámpalázba hozott. Te ott ültél a sok fej között, hatalmas vigyorral a képeden néhány ribanccal körülvéve. Tudtad, hogy ezzel húzod az agyamat. Tudtam, ha nem teljesítem a kérésed, akkor azt levered rajtam. Ezért táncoltam, annak ellenére is, hogy sohasem csináltam  még ilyesmit. Rám adtál egy falatnyi fehérneműt; mindenki úgy bámult, mint hiénák a falat húsra. Te pedig szélesebbnél szélesebb vigyorral ültél ott, simogatva a lányok combjait, szívva a drága szivarod... a szívem a torkomban verdesett. Mégis élvezték a táncomat. Ugyan nem a mozdulataimra figyeltek, hanem minden másra, amit a ruha alig hagyott fedve. Tudtad, hogy ezzel megalázhatsz, de alighanem jól viseltem a leckéidet. Dühös voltál, amikor félelem helyett elkezdtem dögként viselkedni, hagytam és élveztem, hogy a férfiak vágyódva figyelnek. Te ezt mind megkaphatnád. De te nem szereted az egyszerű dolgokat. Lucio Idris. A név, ami engem tönkretesz, vagy felemel.

I'LL DO ANYTHING TO BE YOUR LOVE
Azt mondtad, hogy bármit megteszel majd a szerelmemért. Először csak kihasználásból, ugyanis tudtad, ha a fejemet elcsavarod, akkor megpróbállak megmenteni a kovenem elől. Én voltam számodra az a csali, akit felhasználhatsz. Azt akartad, hogy beléd szeressek. Azonban arra sohasem adtál választ, hogy mi van akkor, ha sohasem foglak szeretni. Mindig azt mondod, hogy te már évszázadokon keresztül vársz rám, mert szerelmes vagy ebbe az arcba. De hányszor mondjam el, hogy nekem már egy új életem van? Én nem az a nő vagyok, akit te valaha szerettél. Te pedig szentül meg vagy győződve, hogy én vagyok a régi szerelmed. Nem tudom, hogy ti ketten kik voltatok, de bárcsak békén hagynál. Tudom, hogy nem fogsz. De azt sem bírom elviselni, hogy mással vagy, ha nem velem. Mégis taszít, ha a közelemben vagy. Miért teszed ezt velem, Lucio?




Vissza az elejére Go down
 
Morana Hellfire
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Mágiahasználók-
Ugrás: