Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Elio Deshawn


Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Elio Deshawn 551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Elio Deshawn 4x37

my older sister
Elio Deshawn 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Elio Deshawn DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Pént. Feb. 05, 2021 3:27 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Elio,

Már a neved választása is különleges, a hozzá párosított arc, illetve történet pedig azt hiszem, tökéletes, kerek egész históriát ad a számunkra.
De ne szaladjunk ennyire előre! Angyal vagyok
Egész furcsa hangulatot teremtettél a történeteddel - már-már végigfutott a hátamon a hideg a pontosságon, a részletek kidolgozásán. Azon, ahogyan körbejártad a saját történeted. Azon, ahogyan ilyen részletesen meg tudtál fogalmazni mindent. Az atmoszféra, amit létrehoztál, tényleg... hátborzongató. Én pedig imádtam minden momentumát, amit eltölthettem vele - benne.
Úgy vélem, a karaktered és a benne rejlő lehetőségek csupán a kibontakozásra várnak. Remélem, mi minden lehetőségét meg tudjuk adni annak, hogy a benned megbúvó potenciál méltó partnerekre és méltó plot-okra leljen. Abban biztos lehetsz, hogy hű követőd leszek a játéktéren is. hopp
Kérlek, olvasd el a lenti kis instrukciókat, aztán több akadályt már nem gördítünk eléd; érezd jól magad nálunk! Isten hozott az oldalon. De cuki vagy Jó játékot kívánok!

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermottal; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Csüt. Feb. 04, 2021 4:32 pm
Elio Deshawn

Ha elsétálsz most innen,
Tudom, hogy veled együtt minden
Varázslat porrá lesz
hale appleman

1910
évjárat
Boszorkány
faj
Saját
a karakterem
Semleges
pártállás

Hazudott, amikor belenézett a tükörbe, ha megfordult, nevetett, ha szavai voltak, akár a legkedvesebbek, titkos csengéssel, az aranyosak, áhítatosak, de mind hazudó szavak.
Mosolya üveg, szeme titkos kert, mozdulatai valami erdei ösvény. Egy tükörkép, visszhang, néhány kifakult porté, szúette, öreg bútor, halk recsegés a padláson, néhány lebbenő függöny tompa moly illattal, egy orgonaillatú öblítő emlékével. Gyász ez a ház, itt volt boszorkány anyám, ahol a portréit festették és nem számolták mosolyait, kegyetlen kacérságát, ahol sorra fogták a kezét, lábát, arcát vasmarkú férfiak.
Férfiak frakkban, bő füstű szivarral, térdelve, vagy recsegtetve a padlók gyászosan nyikorgó deszkáit, széles vállal, pofaszakállal, vastag nyakkal, baritonnal, egyujjas kesztyűben, sétapálcával, rekedten, duzzadó férfiassággal, kezük a zsebükben, mosolyuk a priccsen felejtve, aztán anyám dús keblén, ujjaik szoknyája alatt, kefebajszuk ágyékának feszülve, nyelvük odalenn kánkánt járva, ott benne, ahonnan én is jöttem, a sarokba állítva lestem, nagy szemekkel, aztán hunyorogva, hogy jól lássak mit kap Ethel, az anyám, megint egy férfitól, a rózsán és parfümön, az izzadt illaton kívül mivel fizetnek neki most és melyik lehet az apám, volt-e egyáltalán, a hatvanas években már azt hittem megtaláltam, hogy boszorkány volt, de csak titkokat súgtak a régi fényképek, odavesztek a tűzben, elvesztek felszegett fejemben, a csodás modoromban, minden bántó kérdőszómban.
Mennyire előreszaladtam, hiszen az előbb még ott voltam a priccsnél és néztem, ahogy anyám csipkebugyijába nyúlnak, mert ő azt akarta, hogy tanuljak.
- Figyelj, Elio, nézd meg jól a kandalló tüzét, hogy egyszer majd ujjaidra vehesd te is, figyeld hogyan ropognak a lángok, aztán nézd meg a tükrökből visszabámul-e rád az a csalfa képmás, vagy anyád néz-e szelíden, mikor leszel elég idős, hogy csatlakozz. Mondd meg te Elio, ütött-e már az óra, éjfélt csicseregtek a madarak, szólt a szobalány, hogy csatlakozhatsz? Elég idős vagy hátulról megkerülni a frakkos férfit, elvenni a sétapálcáját, és feldugni...?

Olyan nyirkos van, izzadok megint az ágyban, ha felülök és még az álom után nézek. Ott voltam megint, a díszes szalonban, a kandalló mellé állítva, hogy folyjon rólam a víz, hátha engem is megkíván az egyik vendég, ahogy ott állok gyerekként és izzadva, szűzen.
Már nem is emlékszem...régen volt, más esők jártak, anyám meghalt mesterségével együtt, emlékét ma már hamu  lepi, a házat eladtam és vettem belőle egyet a magányomnak. Telis-tele könyvekkel, sok, régi krónikával, új szavakat hozok létre és anyám te azt mondanád mese, Én azt, hogy kutatás mindenről, amit átjár a varázslat, az összes aspektus, minden létező, hogy az összefüggések egyszer egybecsengjenek, mint versekben a rímek, vagy a párok, ott kint az utcán, ha látom, hogy egymásba karolva sétálnak és ilyenkor eszembe jut anyám, az ő rejtélyeivel, a testtel, amit mozgatott, mintha előre megtervezte volna melyik lépés hogyan következik a másikból.
Semmit sem örököltem tőle, én kimért vagyok, józan, kutató és szeszélyes. Ha kell sokat beszélek, ha nem kell, csak hallgatok és hagyom, hogy beszéljenek helyettem a tárgyak és mozdulatok, mert fájó eleganciára tanítottak, hódításra, hát ezzel mozdulok, mintha hívogatnék és taszítanék egyszerre, sok-sok tudással megpakolva, a saját magam belső szentélyében, miközben mintha először nézném a világot, először látnám, hogy 2021-et írunk és azt sem tudom hol voltam idáig, melyik álom, kutatás és kísérlet vonta el figyelmem.
Egyedül az online rendeléshez értek, egy kis mézbor, pizzák, máskor napokig böjtölés, talán ezért vagyok annyira csúnya, leharcolt és elvont, mert a kandalló derengésében mindig láttam mi kerül elő a nadrágokból, hogyan illeszkedik a nőbe, leültettek, mint egy babát és én megtanultam  baba lenni, megfigyelni, leírni, tanulni a világot, egy csipetnyi fiatalságom még van, de mintha elfelejtettem volna valamit. Hogy is kezdődött a történet? Egyszer volt, hol nem volt... Fiú a szalonban, a priccsen, az anyja mögött, férfiakat fogad, fogdossák, elszalad, elesik, elfelejt...

A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Saját magam nem szoktam kívülről látni az álmaimban nem, talán csak a tükrökben és akkor is összevont szemöldökkel, szigorúan figyelem ezeket a komoly, semmitmondó vonásokat, meg azt a néhány szarkalábat, amit odatettek idővel az évek. Ívet rajzoltak, talán egy kis férfiasságot, vonalat keskeny számnak, angolos szememnek. Mostanában nőtt rám szakáll is, sűrű, fekete, itáliainak hívom, pedig egyszerű sötét pofaszőrzet, de anyám olasz volt és talán azért keresek magamon egy csepp olaszosat én is.  Karizmám van, mert megtanítottak rá, hogy legyen, de nem látok többet ebbe a tükörképbe, mint ami, nem egy kemény forradalmár, sem egy szép arc visszatükröződése, talán mesél egy kicsit rólam, zavaros érzéseket kelt. Felnéznek rám, mert magas vagyok, létra, és általában még a fejem is felszegem, mintha még magasabb akarnék lenni.

Én igazán nem szeretem jellemezni önmagam, mert az önismeretnek csekély tartalmával bírok és hiányosságaim elismerem, volna még mit tanulnom. Saját magamról a legtöbbet.
Az intelligencia ott érződik modoromon, egészen ellepi, mint sajtot a vastag penészréteg, terjed is, mert olvasok egyfolytában és szeretem azt hinni, hogy mindent meg is jegyzek, szó szerint, ahogy az le van írva.
Néha olyan jelentéktelen információk szórakoztatnak, mint egy-egy bolha ugrási távolsága, máskor egészen komplex mágikus tanokba bonyolódom, vizsgálom és kísérletezem, ha van rá önként jelentkező, hát szívesen fogadom az illetőt, barátsággal, érdeklődéssel, még a fennhéjázást is visszafogom, pillanatokra, vagy legalább egy mosoly erejéig, jöjjön csak, hagy mérjem le miben áll a memóriája, ha maga is boszorkány lenne csak még érdekesebb az ő mágiájának összehasonlítása az enyémmel, korának kivonása az enyémből, az enciklopédiák nagy ősboszorkányainak életkorából, a történelemből, melyből ismerek valamennyit, igenis, tájékozódom, csak éppen arról, ami érdekel, így néhány ismeret talán kimaradt, például hol tart most Bastien, nem is igazán tudom megítélni helyes, helytelen-e a sodródás valamiféle komolyabb konfliktushelyzetbe, mert érzem, tudom, hogy nagy rések keletkeztek személyiségem és tapasztalataim között, hogy rosta vagyok, lyukas, mert az ábrándok gyakran elragadnak, avagy megszállott derűvel vetem magam okulásba. De mentségemnek hozom fel, hogy megtanultam élelmet rendelni az interneten, van szobalányom, aki fizeti a számlákat. Igaz ritkán mozdulok ki, nem értem hogyan működik a világ és kissé elveszett idegen lehetnék egy sűrű, népes utcán.
Talán lemaradtam, ott ragadtam a könyveim között, hagytam, hogy a betűk meséljenek rólam, a nyomtatás adjon vissza, vagy a megszáradt tinta a régi papírjaimon, az elszívott szivarok füstje, egy-egy kecses karcolat.
Igényes vagyok és kíváncsi, talán ideje lenne élnem, érzem, hogy peregnek előlem az évek, de még kevés ez is, alig tapasztaltam, sok mindent nem ettem és ittam, háziállatom például sosem volt és vámpíron sem kísérleteztem soha, hát mennyi minden kimarad!
Ennek ellenére büszke és gunyoros vagyok, bár a viccet nem értem, állapotom pedig sokan egyfajta pszichológiai rendellenességként írnák le, de az aspergersek jeleit én saját magamon még nem bizonyítottam, interakciók híján az önmagamról alkotott kartonban ez is csak hiányos.
Mozdulataim lágyak, kecsesek, kicsit úgy mozgok, mint az anyám a nagy, híres kurtizán a maga korában, de főleg mindig másban látom magam, ahogy arcom visszatükröződik egy-egy pohárfelületen, vagy léptem kellemkedve koppan a vastag szőnyegen.
Magányomban kevesen zavarnak és a valóság elől gyakran elvonnak még az álmok is, csupa-csupa kínos, arcpirító dolog, amit én mégis egykedvűen nézek végig, mint egy filmet, mert moziban már jártam és olyan, mintha minden érzéki mással történt volna.
A szalon visszatér, aztán más, pajzánabb álomlátomások, mintegy szakaszosan, szinte megbeszélik agyammal az apró részleteket, hogy mire emlékezzen és mi mindent felejtsen, gyorsan, sietni kell, különben felbomlik az elme, s a szűk hártya, amely az őrülettől visszatart talán a képembe mondja egyszer az igazságot róla, az anyámról és rólam az anyám szemében.

Vissza az elejére Go down
 
Elio Deshawn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: