Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sophie R. S.


Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Feb. 10, 2021 8:26 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Drága Sophie!

Úgy örülök, hogy itt vagy! Aztaaaaa Ez a határozott, nagyszájú, vérmes és imádnivaló lány kósza ötletként fogalmazódott meg a fejemben, amolyan szorosan kapcsolódó mellékszálként, aki nélkül Tammy épphogy túl tudna élni, de nem igazán kapna levegőt, meg úgy egyáltalán nem is akar. És te, drágám, fogtad ezt a kósza ötletet, összegyúrtad a fatnáziáddal és a tehetségeddel, aztán elém terítetted Sophie-t magát. Cute  Szeri

Zseniálisan eltaláltad azt az életfelfogást és jellemet, ami szerintem egyébként nagyon illik Emmára; alapvetően is imádom ezt a nőt, de valljuk be, a karakter nélküle nem is lenne az igazi, így ad ki egy kerek egészt. 22 Egyedül azt a bizonyos Willt nem irigylem, persze a főnyereményt megnyerte magának, de mondjuk úgy: vigyázhatna jobban is az értékeire. Én igazából csak azt találgatom, vajon a végén te fogod átrendezni az arcát vagy Tammy? Esetleg az a bizonyos öltönyös idegen? mivan?

Nem szeretnélek egy perccel sem tovább feltartani, azt hiszem, egyébként is bőven elég nektek az a két háztömbnyi távolság a barátnőddel, nem mellesleg azt is nagyon tudni akarom, mi lesz veled és az öltönyössel... Szóval nyomás foglalózni, fusd le a kötelező köröket, aztán irány játszani! Cuki

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.
Ha pedig mindezen túl vagy, már csak azt kell lejelentened, hogy van-e főkaraktered az oldalon; ez ügyben kérjük szépen, vedd fel a kapcsolatot @Patricia C. McDermottal; amennyiben titkos karaktert regisztrálsz,  akiről nem szeretnéd, hogy mások tudják, hozzád tartozik, hát biztos lehetsz benne, hogy a titkod nálunk biztonságban lesz!  Kacsi


Vissza az elejére Go down
Ember

Sophie Russel Smith
Chatkép :
Sophie R. S.  Tumblr_inline_ou9rhuWvlm1rifr4k_540
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
emma stone 〉
Hozzászólásaim száma :
7
Pontjaim :
4
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
zs. 〉
Őt keresem :
Sophie R. S.  2008d517f35ab14e8cab07ccb55bbef3a6f2d473
Kedvenc dal :
born to be yours
Tartózkodási hely :
what do you think? 〉
Korom :
30
Foglalkozásom :
interior architect 〉


Sophie Russel Smith

Elküldésének ideje -- Vas. Jan. 31, 2021 6:52 pm
Sophie Russel Smith

sister by heart
ft. emma stone

1993. 10. 11.
születési idő
ember
faj
keresett
a karakterem
Szimpatizáns
pártállás
Tamara  Szeri

Amikor kislány voltam, úgy képzeltem a házasságot, mint valami csudiszuper, rózsaszín, habosbabos tortát, finom töltelékkel. Szerettem anyuci szekrényéből kirángatni egy fehér lepedőt, magam köré csavarni, és a bátyám kezét fogva oltárhoz vonulni, ami esetünkben egy konyhapult volt. Így több, mint húsz elteltével nehezen passzolt a jelenlegi tapasztalatom ezekhez a régi álmokhoz. Talán erős túlzás volt ma reggel úgy búcsúzni Willtől, hogy Utállak. Kibaszottul utállak. Pedig valahol igaz volt; átkoztam a napot, mikor gyűrűt húzott az ujjamra. Szinte a fülemben hallottam Tamara hangját: én megmondtam. Meg, baszki! Te megmondtad. De mikor hallgattam én utoljára egy józanul gondolkodó ember szavára? Na ugye.
Elviharzottam a saját lakásomból - úgy ám, az a lakás az enyém! A férjem szokatlanul nyugodt természet volt - a tedd ki, hadd hűljön igazi megtestesítője. Álmatlan éjszakáimon gyakran kérdezgettem magamtól, hogy mégis mit szerettem én benne. A humorát. A karizmáját. Az ambícióját. Meg igazából elég jóképű is a szentem. Igazi főnyereménynek tűnt - ki gondolta volna akkoriban, hogy egy címeres szoknyapecér? Félreértés ne essék, nem ártatlan flörtök miatt szerettem szétkarmolni az arcát. Még ha csak képletesen is... volt valami furcsa és megmagyarázhatatlan érzésem. Egy laza flört nem ütötte meg az ingerküszöbömet. De az érzés, ami elkapott, ha vele voltam, régen nem a könnyedségről és szerelemről szólt. Hát lehet így élni?
Csapzott volt a hajam, mikor beértem az irodába. Szerettem a munkámat, tervezőként élhettem a kreatív vénámmal, arról nem is beszélve, hogy ez hozott össze Tammy-vel. Együtt buktuk el majdnem az utolsó előtti szemeszterünket - persze azért, mert a tanár nem kedvelt minket. Régi szép idők. Mindig is arról álmodtam, hogy egy helyen fogjuk húzni az igát, aztán a szünetekben egy közeli kávézóban iszogatjuk a habos cappuccino-t... na jó, ez mondjuk így is gyakran megtörténik, pedig van közöttünk két háztömb. Két egész háztömb. Néha borzalmasan távolinak tűnt. Na mondjuk nem az a fajta lány voltam, aki elbújik a mosdóban, és zokogva hívja a legjobb barátnőjét. Valójában nem szerettem kifecsegni azt - na igen, pont ezt az egyet! -, hogy néha igazán nagy fasírtban vagyunk Will-lel. Tammy is egy valódi ösztönlény tud lenni. A végén átrendezi Will képét, méghozzá úgy, ahogyan azt én már elképzeltem fejben. Párszor...
- Bekérhetném a La Guna irodaház eddigi terveit? Köszönöööm - haladtam el az asszisztensem asztala mellett, miközben az órámat bűvöltem. Csak egy percet késtem. Nem is tűnt fel senkinek.
Úgy vágódtam le a székemre, mintha valami mentőöv lett volna. Az én kis kuckóm. Szigorúan férjmentes övezet. Maradjon is így. Esküszöm, még a számát is letiltatom, ha itt próbálna meg hívni.
A tervek hamarosan az asztalomra kerültek, Rachel pedig még egy finom kávét is mellékelt mellé - komolyan, egy csoda ez a lány. A legjobb referenciát fogja kapni tőlem. Úgy, ahogyan én a legjobb kávét tőle. - Keresnek telefonon, Sophie - szólalt meg aztán, én pedig nagyot sóhajtva dobtam le a kávét - jó, nem szó szerint. Az még tőlem is váratlan mozdulat lett volna. A tervrajzoknak pedig szépen annyi lett volna... - Igen, tessék, Sophie Russel Smith - szóltam bele a telefonba, miközben felálltam a székemről, és a tágas ablak elé sétáltam. Vártam. De nem szólt bele senki. - Halló? - kérdeztem ismét, ekkor már némi éllel a hangomban, másik kézzel megfogva a kávét.
Továbbra is néma csend. Már éppen készültem letenni a kagylót - igazi vehemenciával, ahogyan azt csajosan illik -, mikor az ablakból felfigyeltem egy utcán álló férfira. Telefont tartott a fülénél, a napszemüveg pedig eltakarta az arcát, de pontosan tudtam, hogy ide néz. Felfelé. Rám.
Láttam már. Valahol. De hol?
Kinyomtam a hívást, majd láttam, hogy ő is elemeli a fülétől. Elégedett vigyor rajzolódott a szája köré. Majd elsétált.

Eltelt egy hét. Azóta minden benn töltött reggelem így telik - talán új kávé-pajtira leltem? Bár tudnám, hogy hol láttam. Honnan ismerem ezt a rejtélyes, öltönyös idegent?   
A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Az emberek általában nem azt gondolják rólam, hogy milyen csendes, jól nevelt lány - akarom mondani, nő! - vagyok. A csendesség még egy könyvben sem szerepelhetne a nevemmel; igen, elég nagy bagólesővel áldott meg a teremtő, és levetkőzhetetlen modorommal egyszerre tudom elvarázsolni a boldogot és boldogtalant is.
Már ideje korán kiütközött a kreativitásom egy-két apró jele, nem is volt kétség, hogy olyan pályát fogok választani, amelyben minden ilyen hajlamomat kiélhetem. Így hozott össze a sors Tamara-val - kettőnk viszonya pedig azóta is FELHŐTLEN. A szó szoros értelmében. Mi soha nem veszekszünk. Talán éppen ezért nem lennénk igazán jó házasok sem. Persze kétség sem fér hozzá, hogy sok döntésével nem értek egyet, de erről ő is mesélhetne. Például azokról a napokról, mikor eldöntöttem, hogy férjhez megyek, méghozzá egy - az ő szavait használva - címeres baromhoz.
Szóval. Igen. Házas vagyok - habár a férjem (ez milyen furán hangzik azóta is...) állítólag nem veti meg a flörtöt más lányokkal. Talán emiatt jöttem rá arra, hogy amúgy nem vagyok egy féltékeny típus - vagy csupán nem elég komoly a tét? Tamara soha nem félt kimondani, hogy mennyire nem passzolok össze Will-lel, én pedig mindig lecsitítottam. Nyilván rájött, hogy a saját káromon kell megtanulnom ezt a leckét. Szerencsére úgy tűnt, hogy a humorom töretlen; a családom, de még Will sem látja rajtam soha, ha szomorú vagyok. Mint egy bohóc; mosolyt kanyarintok az arcomra, elfedve vele mindent.
A külsőmet illetően sok mindent kipróbáltam már. A szőkét. A barnát. Legújabban vörös vagyok, a szemeim pedig zöldek. Igen. Mint az a bizonyos szörnyeteg. Középmagasnak számítok a magam 170 centiméterével, de szeretek magassarkú cipellőkbe bújni - aztán jó nagyot esni velük. A kedvelt ruhadarabjaim között mindig akad valami közröhej tárgya. Hisz mindenki emlékezhet arra a bugyirózsaszín, masnis szoknyára, a mellé felvett kivágott, fekete I'M THE QUEEN feliratos pánt nélküli felsőre. Mindenki... kivéve én. Aznap este sok volt a tequila.
Vissza az elejére Go down
 
Sophie R. S.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sophie
» Sophie & Michael
» Tammy & Sophie - bff girls

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Emberek-
Ugrás: