Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sophie & Michael


Ember

Sophie Russel Smith
Chatkép :
Sophie & Michael Tumblr_inline_ou9rhuWvlm1rifr4k_540
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
emma stone 〉
Hozzászólásaim száma :
7
Pontjaim :
4
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
zs. 〉
Őt keresem :
Sophie & Michael 2008d517f35ab14e8cab07ccb55bbef3a6f2d473
Kedvenc dal :
born to be yours
Tartózkodási hely :
what do you think? 〉
Korom :
30
Foglalkozásom :
interior architect 〉


Sophie Russel Smith

Elküldésének ideje -- Hétf. Márc. 15, 2021 3:50 pm
michael & sophie

It's pretty strange that we keep running into each other

Összezavart, ez a zavar pedig nem a jobbik fajtából származott. Ha most itt lenne Tammy... már rögtön hangoztatná, hogy tudja, mennyire utálom, mikor elveszítem a kontrollt. Ezért végeztem jól a munkámat. Kedves voltam az ügyfeleimmel, de határozott. Nem hagytam őket elbizonytalanodni, és ha kellett, hát újra és újra rávezettem őket arra, hogy mit akarnak. Ehhez volt lehetséges, ezt kellett csinálnom. És ez a férfi csak úgy besétál ide, és kihúzza alólam a szőnyeget. Rögtön elveszítette minden szimpátiámat, és inkább maradt volna kinn az utca szélén, onnan integetve. Bahhhh!
- Talán nem az irodámban kellene keresnie, ha nem munkáról van szó. Erre nem gondolt? - kérdeztem, majd ahogyan ő, úgy én is felálltam. Én inkább a helyzet kiszámíthatósága miatt, míg ő az ablakhoz sétált, és tökéletes megállapításokat tett. Szavai nyomán rájöttem, honnan volt olyan ismerős. Egy gyűlésen láthattam... azt hiszem. Tammy előtt próbáltam titokban tartani, hogy még mindig eljárok egy-egy ilyen szervezett bulira, ahol tövig nyomom magamba a kávét. Majd előhozakodott a férjemmel. Mi a...? - Ah, basszus. Mit csinált már megint? - kérdeztem szem-forgatva, közben pedig derékra tettem mindkét kezemet. Az én drágalátos férjem nem egy könnyű eset. Minden alkalmat megragadott arra, hogy kifejezze nemtetszését a rendszer ellen, kapott már érte jót és rosszat - inkább rosszat, mert állandóan rossz társaságban teszi az agyát. - Milyen bajba keverte saját magát? - fordítottam kicsit a kérdésen. Bár ez is szokatlan, hogy valaki hozzám jön. Általában el szokták ezt intézni vele, és nem a feleségét pesztrálják.

Cuki  Angyal vagyok ||  coded by barb
Vissza az elejére Go down
Begyüjtõ

Michael Hansen
Chatkép :
Sophie & Michael Tumblr_mdnpw8FKhd1rwpn15o8_r2_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
∞ ryan gosling
Hozzászólásaim száma :
7
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
∞ g.
Fő képességem :
∞ hunting for special creatures
Őt keresem :
Here’s to the fools who dream, foolish as they may seem
Sophie & Michael Tumblr_ocsxh3cQ281r51r3ro7_400
Kedvenc dal :
machine
Tartózkodási hely :
∞ washington d.c.
Korom :
44
Foglalkozásom :
∞ servant of the regime


Michael Hansen

Elküldésének ideje -- Szer. Feb. 24, 2021 7:50 pm

Sophie && Michael
new colors to see

Éreztem, ahogyan megfagyott a levegő az irodában. Egy pillanatra elnémult, a szíve kihagyott egy ütemet, majd a következő pillanatban kiült egy mosoly az arcára. Nem olyan volt, mint amit elsősorban látni szerettem volna, de szegény ember vízzel főzött. Be kellett érnem ennyivel, és talán még nem is hibáztattam azért, amiért nem tudott szívből mosolyogni a lehengerlő fordulaton. - Sajnos nem, nem rendelkezem másik ingatlannal. - Oldalra billent a fejem, majd felemelve a jobb karomat, mutatóujjammal támasztottam meg a halántékomat. - Az asszisztense nem hagyott sok választási lehetőséget. Neki is jeleztem, hogy a beszélgetés témája nem húzható rá semmire az Ön... portfóliójából. - Megköszörültem a torkomat. Valójában mulattatott a helyzet, még ha egyelőre úgy tűnt, hogy nem is partner benne. Kezdhettem volna úgy, mint az amatőrök. Leintem egy bárban. Odaülök hozzá, meghívom egy laza italra, majd ellovagolunk a naplementébe, miközben kérvényezem tőle, hogy legyen a begyűjtők tagja. Túl egyszerű lett volna, én pedig rajongtam a kihívásokért.
Kirúgtam magam alól a széket, majd egyéb szócséplés helyett az ablakhoz sétáltam, ujjaim a csípőmre kúsztak, és így meredtem a távolba. - Ki gondolta volna, hogy a Capitoliumra néz az irodája. - Eddig nem igazán tudtam abbahagyni a somolygást, most sem tettem. Valószínűleg nem azzal kellett volna kezdenem, hogy beavatom őt a nagyszabású tervekbe. Ennél azért profibbnak képzeltem magamat, a képességeimről nem is beszélve. - Ha jól tudom, Ön előszeretettel vesz részt a szimpatizánsok gyűlésein. - Fordultam vissza felé egy szemernyi másodpercre, majd rögtön vissza a gyönyörű kilátást fürkésztem. Nem mintha nem halványult volna el az egész az Ő szépsége mellett. Viszont ez egy szerep volt, és már így is túlontúl a határokat feszegettem benne. - Azt gondolom tudja, hogy a férje azonban inkább az ellenállói oldal felé orientálódik. - Nem volt ebben semmi titok, még egy kezdő is lebuktathatta volna. Valószínűleg mit sem értett az éles váltásból, hirtelen a felújítás helyett már a férjéről kellett hallania. Érdekelt volna a véleménye, habár már ő maga is ritka kincsnek számított: egy ember, aki behódolt. Vajon miért tette?
  Cuki     || barb :copyright:
Vissza az elejére Go down
Ember

Sophie Russel Smith
Chatkép :
Sophie & Michael Tumblr_inline_ou9rhuWvlm1rifr4k_540
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
emma stone 〉
Hozzászólásaim száma :
7
Pontjaim :
4
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
zs. 〉
Őt keresem :
Sophie & Michael 2008d517f35ab14e8cab07ccb55bbef3a6f2d473
Kedvenc dal :
born to be yours
Tartózkodási hely :
what do you think? 〉
Korom :
30
Foglalkozásom :
interior architect 〉


Sophie Russel Smith

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 23, 2021 8:00 am
michael & sophie

It's pretty strange that we keep running into each other

Hát egyelőre sínen vagyunk. Úgy tűnt, hogy nem sikerült vérig sértenem, ami határozottan jó pont az én szakmámban. Elvégre... csak rányomná a bélyeget az üzleti kapcsolatra, ha rögtön rossz az indítás. Bár tény, az eddigi pár másodperc nem arról tett tanúbizonyosságot, hogy milyen profizmussal végzem a munkámat. Inkább tűntem egy kislánynak, aki épp betoppant az egyetemi mélyvízbe, és a tanára előtt kellene bizonyítania. Csak nem sok sikerrel.
Mindegy. Túllendültünk rajta, már a mellékelt ábra szerint, mert leült. Egész otthonosan érezte magát, én pedig egy másodpercre le is dermedtem. Ritkán találkoztam ilyen határozott attitűddel, az ilyeneket általában nem lehetett kibillenteni, mindenre jól reagáltak. Azt hiszem, ezt nem most kell elkezdenem tesztelni. Inkább... tényleg térjünk a lényegre.
Én is leültem, kicsit megigazgattam a blúzomat, ami épp annyira volt csapzott, mint én. Elővettem egy tollat, majd miközben beszélni kezdett, kinyitva a kis füzetecskémet, jegyzetelni kezdtem. Kertvárosi, családi ház. Ez ígéretes, bár nem tudtam hozzá párosítani egy modern házat. Az egész kisugárzása másról árulkodott.
A következő pillanatban azonban úgy éreztem, mintha a szőnyeget húzták volna ki alólam, és most próbálnám megtalálni az egyensúlyomat. Hogy... mi... van? Na várjunk, lehet csak rosszul értettem. Mi az, hogy mégsem akarja a projektet? Ráadásul az a vigyor az arcán... hát az én arcom vele ellentétben szinte rögtön paprikaszínű lett. Mármint... piros, nem zöld. Az azért túl vicces lenne ide. Bár így is egy komédia volt ez az egész. - Parancsol? - kérdeztem vissza, ekkor már valami leírhatatlan, értetlen és zavarodott mosollyal az arcomon. Tényleg nem tudtam elhinni, ami elhangzott. - Talán akad a tulajdonában más ingatlan, amely felújítandó? - tettem fel a kérdést, habár ennek a valószínűségét még én sem tettem nullánál nagyobb számra. - Amennyiben nem, úgy vélem, ön is sejti, hogy nem tudok segíteni - csuktam be a füzetemet, közben végig állva a tekintetét. Úristen, ezt a pasit honnan szalajtották? És még élvezi is... pimasz. - Szóval...?

Cuki  Angyal vagyok ||  coded by barb
Vissza az elejére Go down
Begyüjtõ

Michael Hansen
Chatkép :
Sophie & Michael Tumblr_mdnpw8FKhd1rwpn15o8_r2_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
∞ ryan gosling
Hozzászólásaim száma :
7
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
∞ g.
Fő képességem :
∞ hunting for special creatures
Őt keresem :
Here’s to the fools who dream, foolish as they may seem
Sophie & Michael Tumblr_ocsxh3cQ281r51r3ro7_400
Kedvenc dal :
machine
Tartózkodási hely :
∞ washington d.c.
Korom :
44
Foglalkozásom :
∞ servant of the regime


Michael Hansen

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 14, 2021 11:17 am

Sophie && Michael
new colors to see

Már nagyjából hat perce ültem az asztal mellett, bár távol voltam még ahhoz, hogy unatkozni kezdjek. Azt hittem, késni csak a reggeli órákban szokás, de úgy tűnt, Sophie erre is rá fog cáfolni.
Mint szélvihar, úgy érkezett meg a kis tárgyalóba, és őszintén meglepett, hogy nem sodort el mindent, ami mellett elhaladt. Talán modern értelmezésben ilyen volt egy valódi tornádó. - Mr. Izé. - Csak biccentettem, szám szélében egy meg nem nevezhető mosollyal, miközben megszorítottam a kezét. Nem volt túl erős, azonban kellően határozott ahhoz, hogy tudja, hogy nem valami kispályással és annak az idejével játszadozik. Bár ha lett volna egyáltalán más dolgom, talán jobban a szívemre veszem a késését.
Szándékosan nem tértem ki a telefonálós játékra. A nők általában kimondatlanul is kíváncsi természetűek voltak, így biztos voltam abban, hogy előbb-utóbb rá fog kérdezni, méghozzá az eddig megismert nyílt stílussal. Visszaültem a székre, meglazítottam az ujjamnál az ing szorítását. Nem ez volt a kedvenc viseletem, az éjszakai életben általában egy laza felsőt választottam farmerrel. Volt tapasztalatom abban, hogy milyen volt éjjel vadászni a kijelölt prédákra, de Sophie nem ebbe a kategóriába esett. Talán a férje nem nézte volna jó szemmel, ha éjszakákra kimaradt. Bár amennyit láttam a fickóból, elég savanyú lehetett az élet mellette. Egyhangú... míg a felesége egy üde színfolt. Maga az élet. A húgomra emlékeztetett, mikor még fiatal egyetemista volt. Ugyanilyen rakoncátlan, szétszórt lány volt, ami remek humorral párosult. Még ha ezek a poénok általában azon is alapultak, hogy éppen szerencsétlenkedett. - Van egy régi stílusú családi ház a kertvárosban. Családi örökség. - Tettem hozzá a ki nem mondott kérdésre, közben végig rabláncra verve a tekintetét. - A hetvenes években épült.  - És tény, hogy eszem ágában sem volt tényleg felújítani a családi fészket. Minden úgy volt jó, ahogy a szüleim hagyták. A húgom is úgy szerette. - Szerintem elég otthonos. Úgyhogy tudja mit, inkább mégsem újítanám fel. - Előre dőltem, közben szemügyre véve az arcát, és széles mosollyal reagáltam arra, amit a szavaim nyomán kiváltottam belőle. Erre nyilván nem számított, de legalább szabadon elkönyvelhetett flúgosnak. - Módosítom a megbeszélésünk témáját. - Tettem hozzá serényen, majd felálltam, és az ablak mellé sétáltam. Annak ellenére, hogy az élet számos pofonnal sújtott, mindig tudtam értékelni az ilyen röhejes szituációkat, főleg mikor én teremtettem őket.
  Cuki     || barb :copyright:
Vissza az elejére Go down
Ember

Sophie Russel Smith
Chatkép :
Sophie & Michael Tumblr_inline_ou9rhuWvlm1rifr4k_540
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
emma stone 〉
Hozzászólásaim száma :
7
Pontjaim :
4
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
zs. 〉
Őt keresem :
Sophie & Michael 2008d517f35ab14e8cab07ccb55bbef3a6f2d473
Kedvenc dal :
born to be yours
Tartózkodási hely :
what do you think? 〉
Korom :
30
Foglalkozásom :
interior architect 〉


Sophie Russel Smith

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 13, 2021 7:39 pm
michael & sophie

It's pretty strange that we keep running into each other

Tökéletes összhangban voltunk Tammy-vel. Már azt illetően, hogy hogyan nyújtsuk túl hosszúra az ebédidőt, aztán hogyan szaladjunk maratoni kört visszafelé, anélkül, hogy a főnökünk észrevette volna a késést. Csak imádkoztam azért, hogy remélhetőleg nem ettem le magam, és nem egy sor folttal fogom fogadni a következő - leendő - ügyfelem. Nem mintha sokat gondolkodtam volna az egészen, tekintve, hogy elég erőteljesen késésben voltam. Basszus-basszus-basszus, az ott egy pocsolya! Mindegy, már késő. Ennek a cipőnek is annyi. Tammy, legközelebb mérem az időt!
Nem vártam meg a liftet az épületben, hanem rögtön felsiettem a lépcsőkön, nem törődve a kíváncsi tekintetekkel, és azzal, hogy mindenki teljesen lököttnek néz. Mindennapos eset. Ez van akkor, mikor nem vagy hétköznapi, és ráadásul még vörös is vagy; nehogy beleolvadj a környezetbe. Holnap veszek egy doboz szőke hajfestéket, az ég a tanúm rá, hogy tényleg így lesz.
- Itt vagyok, jövök már - lihegtem megállás nélkül az asszisztensemnek, aki túl feltűnően nem nézett rám. Valami lekötötte a figyelmét. Az a valami - pontosabban valaki - benn ült a tárgyalóban. - Csukd be a szád, összenyálazol mindent - súgtam oda neki, miközben kirántottam egy papírt a könyöke alól, és ledobáltam magamról mindent, hogy a tárgyalóba siessek. A sapkám, a kabátom, és voltaképpen szó szerint mindent Ingrid asztalára dobáltam, na nem azért, mert azt vártam tőle, hogy utánam pakoljon. De most egyszerűen nem érek rá ezekkel is foglalkozni - tudtam, hogy úgyis megbocsájt.
A velem párosított tökéletes nőiességgel - tehát csapzott hajjal, elkent szemfestékkel, és némi izzadsággal a homlokomon - léptem be a tárgyalóba, a kapkodó légzésemet már valamelyest rendezve, mondjuk ez nem volt nehéz, mert mikor megpillantottam az új ügyfelemet, amúgy is bennem ragadt minden levegő. - Mr... izé - néztem le a papíromra, jó nagy fáziskéséssel, majd nagyot nyeltem. - Hansen - köszörültem meg a torkomat. Úgy bámult rám, mint húsra a hentesboltban, amitől alig tudtam megmozdulni. Végül csak megembereltem magam, és kezet nyújtottam neki. Elvégre, azt csak illik, nem? - Bocsánat. Meglepett, hogy testközelből is találkoztunk. Eddig csak ott láttam - böktem ki az ablakon, némileg rendezgetve a hajtincseimet, miközben leültem vele szemben. Az egész totál káosz. Én vagyok egy totál káosz. Mit keres itt? Miért nem tudott az Edinburgh Street sarkán maradni, ahogy mindig? - Szóval. Izé - Mintha túl sokat használnám az izé szócskát. -, úgy látom... hogy belső építészre van szüksége - bámultam le a jegyzeteimre - pontosabban Ingrid jegyzeteire, amit még a telefonon keresztül egyeztethetett vele. - Pontosan... mihez is?

Cuki  Angyal vagyok ||  coded by barb
Vissza az elejére Go down
Begyüjtõ

Michael Hansen
Chatkép :
Sophie & Michael Tumblr_mdnpw8FKhd1rwpn15o8_r2_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
∞ ryan gosling
Hozzászólásaim száma :
7
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
∞ g.
Fő képességem :
∞ hunting for special creatures
Őt keresem :
Here’s to the fools who dream, foolish as they may seem
Sophie & Michael Tumblr_ocsxh3cQ281r51r3ro7_400
Kedvenc dal :
machine
Tartózkodási hely :
∞ washington d.c.
Korom :
44
Foglalkozásom :
∞ servant of the regime


Michael Hansen

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 13, 2021 2:54 pm

Sophie && Michael
new colors to see

Manapság a nők elég furcsán viselkedtek. Nem úgy reagáltak, ahogyan azt például másfél évtizede megszoktam, mert nagyjából akkor volt utoljára időm arra, hogy nőkkel foglalkozzak. Beporosodtam. Habár rendkívül élveztem a játékot a kis vörössel, amit egy ablaknyi és nagyjából tíz méternyi távolságból játszottunk, de az eset arra is ráébresztett, hogy ezek a nők már nem olyan nebáncsvirágok, mint akkoriban. Akkoriban is akadtak úttörők nyilván, de nem ez volt a gyakoribb eset. Az elv, miszerint a lányokat, mint hercegnőket, állandóan meg kellett menteni a sárkánytól, úgy tűnt, immáron örökre elavult.
A mai reggelen azonban furcsa, ellenállhatatlan vággyal vággyal ébredtem azt illetően, hogy befejezzem a gyerekes flörtöt, mert nem ez volt a feladatom ezzel a lánnyal. Bár ennyi lett volna... én örültem volna a legjobban. Lelkes színfoltja volt az életemnek az utóbbi hetekben, és ő még csak nem is sejtette. Talán azt gondolta, egy unatkozó járókelő zaklatja nap mint nap. Az igazság persze túlmutatott ezen az elméleten.
Fogtam a telefont, és újra az irodáját hívtam, de ezúttal az asszisztensét. Valószínűsítettem, hogy ő kezeli a lány határidőnaplóját, így bátorkodtam magamat beíratni ma délután egy órára. Mivel tudtam, mivel foglalkozik a lány, nem volt nehéz apropót találnom a találkozóra. Hisz nem ronthattam rögtön ajtóstul a házba, hogy legyen ő is begyűjtő, mert a jelek szerint tökéletesen megfelelne erre a szerepre. Basszus, még rólam se tudta a családom, hogy begyűjtő vagyok. Ez nem egy olyan munka, amivel feltétlen el kellett dicsekednem. Vagy... amivel bárkinek el kellene.
Fel kellett építenem egy tervet. Az pedig lassan össze is állt a fejemben.
Lifttel mentem a második emeletig, majd kilépve onnan, meglazítottam az ingen legfelső gombjait. Valójában holmi kevés elképzelésem volt arról, hogy is dolgoznak ezek a belső építészek, de talán egy kis rögtönzés nem ártott a üzletnek. Egy túlbuzgó asszisztens rontott elém, valami kis notesszel a kezében, hogy ki vagyok és kihez jöttem. - Michael Hansen. Megbeszélt időpontom van Miss Smith-tel.
- Értem. - Tolta feljebb a szemüvegét, majd bűvölni kezdte a jegyzettömbjét. - Mrs. Smith. - Tette hozzá, mire nagy levegőt vettem. Aprócska hiba. Isten lássa lelkem, nem tudtam rá férjes nőként tekinteni. Bizonyára valami gyerekes húzás volt, amit nem gondolt komolyan. Szerencsére az ilyen hibák mindig orvosolhatóak.
Beterelt valami kis tárgyalóba, majd türelmet kért. Hátradőltem a széken, közben az órámat bűvölve, légyegében téve az elfoglalt üzletembert. Pedig az volt a munkám, amit éppen csináltam. Megfigyeltem. És követtem.
  Cuki     || barb :copyright:
Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom

Elküldésének ideje --
Vissza az elejére Go down
 
Sophie & Michael
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sophie
» Sophie R. S.
» Tammy & Sophie - bff girls
» Michael Abele
» Michael && Bethia

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Central irodaház-
Ugrás: