Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sophie


Ember

Tamara Rhodes
Chatkép :
Sophie Tumblr_inline_nsh5jayNid1qkszlf_100
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Emmy Rossum
Hozzászólásaim száma :
4
Pontjaim :
2
Pártállás :
  • Semleges

User név :
l.
Őt keresem :
be fearless in the pursuit of what sets your soul on fire
Sophie 9YRE
Tartózkodási hely :
washington d.c.
Korom :
31
Foglalkozásom :
interior architect


Tamara Rhodes

Elküldésének ideje -- Csüt. Okt. 08, 2020 9:10 pm
Sophie Russel Smith

sisters by heart
ft. emma stone?

27-29
év
ember?
faj
beregisztrált
státusz
szimpatizáns
pártállás
A legjobb barátnőm vagy, a legértékesebb barát az életemben, az, akire mindig számíthatok. Egy nevetséges véletlen hozott össze minket: mindketten gólyaként álltunk építészmérnöki tanulmányaink előtt, mindketten szerettünk volna elmenni a gólyatáborba, azonban egyikünk sem ismerte a járást a városban. Te valamiért mégis épp tőlem kérdezted meg, hogy el tudnálak-e kísérni A-ból B-be, hátha én ismerős vagyok a környéken; A helyét ismertem is, de B-be már közös szerencsétlenkedéssel jutottunk el. Azóta pedig elválaszthatatlanok vagyunk.
Együtt csináltuk meg az egyetemet: szenvedtünk és törtettünk, sírtunk és nevettünk, felhúztuk egymást a gödörből és örültünk a másiknak a magaslatokban. Ismerjük egymást, mint a rossz pénzt, és ha egyikünk férfi lenne, már nyilvánvalóan házasok lennénk... de ezt azért ne értsd félre.
Mindent tudsz rólam és a családi hátteremről, ismered a nehézségeimet, a rigolyáimat és a lelkem feneketlen bugyrait, ez pedig kölcsönös; bár mindenben támogatjuk egymást, azok a fajta barátok vagyunk, akik nyíltan olvassák a másik fejére, ha hülyeségre készülnek, és ennek elszenvedőjeként sem megsértődünk, csak leszarjuk és majd megtanuljuk a magunk kárán. Nem rejtettem véka alá a véleményemet akkor sem, amikor igent mondtál annak a barom Willnek, ellenben könnyesre röhögtem magam, amikor elkísérhettelek az anyakönyvi hivatalba, ahol is felvetted második keresztnévnek a leánykori vezetékneved, mert a férjed nem hagyta, hogy megtartsd.
Igen, ilyen kaliberű keményfejű, akaratos és határozott nő vagy, de azt is biztosan tudom, hogy a szeretteidért tűzbe mennél... csak hajlamos vagy nagyon rossz helyen ilyen szeretteket találni. Azt például sosem tudtam fejben összerakni, hogy hogy szimpatizálhatsz a polgármesterrel, miközben a férjed nyíltan ellenez mindent, amit mond vagy tesz.
És – nem mintha nekem ne tűnt volna fel elég bajom a horizonton, de most rólad van szó – mégis mit gondolsz, mi jó sül majd ki abból, ha már-már túl közel kerülsz a szimpatizáns társaságod egyik jeles képviselőjéhez?

Az életed minden egyéb aspektusa rád van bízva, kedves leendő barátnőm! Cute Tulajdonképpen bármelyik fajba elhelyezheted magad, ahogy a play by és a név is alkuképes; én ugyan Sophie-ként emlegetlek és nagyon érezném Emmát a karakterhez, de ez legyen a legkisebb gondod.  22 Alig várom, hogy megérkezz, és tovább tudjuk támogatni meg átkozni egymás életét, szóval ne várass soká! Na mi lesz? Dobj meg egy pm-mel, ha megérkeztél, nyitott vagyok ötletelésre is, de egyébként a leírtakon kívül úgy alakítod az életed, ahogy szeretnéd. Az et-mben felbukkansz néhányszor, ha szeretnél egy kis ízelítőt a kapcsolatunk jellegéből. Nagyon várlak! Szeri
Vissza az elejére Go down
 
Sophie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sophie R. S.
» Sophie & Michael
» Tammy & Sophie - bff girls

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: