Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Keith Thomas Dalton


Vérfarkas

Wyatt B. Thornton
Chatkép :
Keith Thomas Dalton 551171efb515316b1887977dbd01cec8e2f251f3
Szerepkör :
alvilági vezetö
play by :
⥼ aaron taylor johnson
Hozzászólásaim száma :
89
Pontjaim :
3
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
⥼ benibigyó
Őt keresem :
my only weakness
Keith Thomas Dalton 4x37

my older sister
Keith Thomas Dalton 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f6d697278586f6e6a4151666a43513d3d2d3835343432313233302e313566663635623433383461386334313430343232323035363632332e676966

my younger sister
Keith Thomas Dalton DjmNBghNSfW2Jx4Kw6iERt38xGL8SuUbnXOF4uTky4ZPfjKZYmkkXp9BJJQCqojKh6f7VfWtuWGltlg3NWy1ezCBWXCpM4VcximOR1erX59a-qr2xop6iX_TNoOKMU8Mjdn8klhNZJvFunFquc1Zve_bbiNLxDPaVg
Tartózkodási hely :
⥼ washington
Korom :
41
Foglalkozásom :
⥼ leader of some betrayers


Wyatt B. Thornton

Elküldésének ideje -- Szer. Szept. 23, 2020 12:16 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Tim,

Töprengek, hol is kezdjem... miközben olvastalak, annyi minden eszembe jutott, de ilyenkor, mikor összegeznem kellene, folyton csak a szavakat keresem. bujik
Elsőként kiemelném - mint azt mindig megteszem - a play by-odat. Tudom, az alany adott volt, Alexander pedig úgy simul az ilyen karakterek profiljába, mintha szándékosan ilyen formába öntötték volna. Alapvetően szerintem ő egy jófiú imázzsal rendelkezik, amiből nehéz kiszakadni, ám azért csak befigyel néha az a rosszfiú is. Wink A sztorid pedig... mióta láttam és olvastam a Carrie c. remekművet, a hideg futkos a hátamon, amikor valaki vallási alapon meg akar tisztítani valakit valamitől. Mintha ez a magyarázat elegendő lenne ahhoz, hogy bocsánatot kapjon azokért a borzalmakért, amiket neked is el kellett szenvedned, méghozzá a nagybátyádtól.
Ezeket olvasva talán senki nem lepődik meg azon, hogy a szökés mellett döntöttél, hisz néha még a hideg éjszakák is jobbak tudnak lenni, mint örök félelemben - vagy éppen fájdalomban - élni. Bátor vagy. Talán pont ezért figyelt fel rád Solomon.
Egy nagyon káprázatos lapot alkottál, abba sem tudtam hagyni az olvasást. És mivel már várnak, nem is húznám tovább az időt és a szót. Mendegélj végig a lenti foglalókon, aztán... nyomás játszani! Nagyon jó játékot kívánok! Aztaaaaa

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.


Vissza az elejére Go down
Vámpír

Keith Thomas Dalton
Chatkép :
Keith Thomas Dalton HlqNOuu
Szerepkör :
alvilági bandatag
play by :
Alexander Ludwig
Hozzászólásaim száma :
31
Pontjaim :
18
Pártállás :
  • Szimpatizáns

Kedvenc dal :
Devil inside
Tartózkodási hely :
In every dark corner
Korom :
33
Foglalkozásom :
Kereskedő vagyok!


Keith Thomas Dalton

Elküldésének ideje -- Kedd Szept. 22, 2020 6:56 pm
Keith Thomas Dalton

A kisfőnök
ft. Alexander Ludwig

1991.01.21.
születési idő
Vámpír
faj
Keresett
a karakterem
Szimpatizáns
pártállás
Sol, Nore, Sveta és az egész banda

In the middle of the night, it's haunting me
Whispers in the dark won't let me sleep


Emlékszem, ahogy gyerekként majdnem minden este bebújtam az egyik szekrénybe, mélyen befúrva magamat a ruhák tömege közé. Még a lélegzetemet is visszatartottam annak reményében, hogy akkor így képes leszek majd elbújni előle. Szorosan lehunytam a szemeimet, ujjaimmat olyannyira összeszorítottam, hogy a körmöm felsértette a tenyeremet, de mindezt meg sem éreztem, mert tudtam, mi fog történni, ha megjelenik ő és rám talál.
Sokszor akár órák is elteltek ezzel a feszült és nyugtalan várakozással, a csend pedig akarva-akaratlanul is abba a tévhitbe kezdett el ringatni, hogy megmenekültem. Ha mást nem, csak ma estére, de megmenekültem – ez a gondolat megnyugvással töltött el, és habár a félelem nem eresztette a szívemet, én mégis képes voltam elszenderülni ott, a sötét és levegő nélküli szekrényben. Aztán a padló a folyosón egy hatalmasat nyikordult, nekem pedig egyből kipattantak a szemeim. Mert tudtam, hogy ki közeledik a szobám felé, és tudtam, hogy a forró vas, amit a megváltásom reményében szán nekem, megint nem fog kegyelmezni.

In the middle of the night, it wants my soul
Fighting for my life but it won't let go


- Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved; jöjjön el a te országod; legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma; és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek; és ne vígy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól! Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy…
Hogy mennyi idő telt el, amíg eszméletlenül feküdtem, arról elképzelésem sem volt. Az est csendjét csak a nagybátyám imádságot mormoló hangja törte meg, ahogy a szoba közepén térdepelt, ujjait szorosan összekulcsolva tartva a falra függesztett kereszt előtt. Ő képes volt akár éjjel-nappal is megszakítás nélkül fohászkodni Istenhez és az összes szentekhez, miután a fájdalomtól eszméletemet nem vesztettem. Tudjátok, eleinte még naivan hittem abban, hogy a nagybátyámban van még némi jóság, mindaz a szörnyűség ellenére, amit velem tett. Hiszen… hiába fojtott többször majdnem a vízbe, hiába vert, vagy nyomta a tűzforró vasat a bőrömhöz, míg én öntudatlanul hevertem a tettei következtében, ő utána mindig ellátta a sérüléseimet, meleg ágyba fektetett, és még ennivalót is készített az éjjeliszekrényre, hogy ha felébrednék, legyen miből falatoznom. Fiatal voltam és naiv, aki vágyott a szeretetre és törődésre, ám ahogy egyre idősebb lettem, rájöttem, hogy milyen önámításban éltem eddig. Mert a nagybátyám nem azért látta el a sérüléseimet gaz tettei után, hogy törlesszen vagy bocsánatot kérjen tőlem, nem, neki ez soha eszébe sem jutott. Mindig abban reménykedett, hogy ha legközelebb magamhoz térek, akkor már „tiszta” leszek – hogy az ördögöt, ami megszállta a testemet, végre sikeresen elűzte. Persze, állítása szerint ez soha nem történt meg, így rövidesen, épphogy a sérüléseim begyógyultak, megint kezdődött minden elölről, egy örökké futó mókuskerékként.

I see an angel, I see the devil
Same old story that's been told


Fázósan húztam össze magamon szakadt rongyaimat, megpróbálva minél kevesebb bőrfelületet szabadon hagyni a szél csípős karmainak. Megtehettem volna, hogy keresek egy jobban fedett helyet, ahol nem vagyok ennyire kitéve az időjárás viszontagságainak, vagy ha nem találtam volna ilyet, akkor kitúrhattam volna egy másik csövest, elvégre, ők mégis csak gyengébbek voltak nálam, hiába voltam én is hozzájuk hasonlóan csont és bőr. De én végül maradtam a nyílt utcán, egy épület falának tövében kuporogva, abban reménykedve, hogy ma ezúttal megszán valaki egy kevés apróval, vagy ha ezt nem, meglátok egy kellőképp tehetős jöttmentet, akit aztán meglophatok. A mai nap azonban nem igen volt jó a biznisznek, mert szinte senki nem járt errefelé, ilyen időben mondjuk hülyék is lettek volna.
Egy hangos sóhaj hagyta el torkomat, amit a gyomrom korgása követett, emlékeztetve engem arra a keserves tényre, hogy már mióta nem ettem semmit. Ilyenkor sokszor eszembe jutott, hogy simán megtehettem volna azt, hogy haza megyek a nagybátyámhoz, ott lett volna fedél a fejem felett, és kajám, ha másban nagyon nem is különbözött az az élet az itteninél, legalább a hasam tele lett volna. Persze ezek pusztán képzelgések voltak csak, mert nem voltam én bátor. Elmenekültem otthonról a bántalmazás elől, ahelyett, hogy a sarkamra álltam volna, és kivívtam volna az igazamat és biztonságomat. Vagy felnyomhattam volna a hatóságoknál is őt, gyerekbántalmazás vádjával, de ezek közül egyikhez sem volt elég kurázsi bennem. Elmenekültem hát ez elől is, mint ahogy minden más elől is elszoktam. A bujkáláshoz és futáshoz értettem mindig a legjobban.
Újabb sóhaj szökött ki ajkaimon, ahogy már kezdtem beletörődni abba, hogy ma is éhesen térek nyugovóra. Már épp azon voltam, hogy összeszedelőzködök, amikor szinte a semmiből megjelent két pár cipő előttem. Üveges tekintettel néztem fel rá, az élet szikrája alig volt már látható íriszeimben. Ő mégis látott bennem valamit a piszkos külső és a mogorva, élettelen vonások mögött.
- Hé, kölyök, mi a neved? – kérdezte ő, mire én csak egyre őt bámultam, mintha az agyam nem lett volna képes felfogni az információkat. Hosszas gondolkodás nélkül végül annyit sikerült kiböknöm, hogy Tim. – Jól van, Tim, szedd akkor össze a cuccaidat, velem jössz. – Nem kérés vagy kérdés volt, a férfi ellenkezést nem tűrően kijelentette ezt, nekem pedig eszem ágában sem volt ellentmondani neki. Nagy nehezen feltápászkodtam, majd lévén, hogy csak annyim volt, ami rajtam látható volt, már készen is álltam az indulásra. És amikor a férfi elindult valamerre, én vakon követni kezdtem őt.
Solomon aznap este megmentette az életemet, habár nem érdemeltem meg azt. Elvégre, nem voltam soha elég bátor ahhoz, hogy saját két kezemmel kivívjam a szabadságomat, hogy harcoljak az életért, ő mégis engem választott, én pedig az első pillanattól kezdve tudtam, hogy bármit megtennék érte, és a bandáért, aki a családommá vált.

I don't deserve grace, fought for forgiveness
But I already sold my soul

A felszín alatt

Jellem nélkül nem lenne győzelem

Tudjátok, én vagyok az a tipikus srác a szomszédból. Szőke fürtökkel, kék szemekkel, barátságos arcvonásokkal. Sokan mondták már, hogy a vidám kisugárzásomnak köszönhetően nagyon könnyen feloldódik bárki a társaságomban, arról nem is beszélve, hogy közvetlen és igen bőbeszédű természetemnek köszönhetően könnyen összehaverkodok mindenkivel. Én vagyok az a srác, akiben mindenki bízik, akivel bárki könnyen megosztja a titkait, tudjátok, az az öcsi kategória, akire mindenki csak így tekint: jaj, milyen kis édes vagy! Mindig mosolygok, jókedvű vagyok, olykor talán könnyelműnek is tűnhetek, bár attól azért messze állok, egyszerűen csak nem szeretem mások tudtára adni azt, ami a felszín alatt rejlik. Mert bizony, mindez csak álca, Tim egy álarc, akit azért hoztam létre, hogy megvédjem magamat a további sérülésektől, és hogy elrejtsem a gyengeségeimet ezáltal - hogy megvezessek mindenkit. Elvégre, nézzetek csak rám! Kinek jutna eszébe az, hogy esetleg veszélyes vagy nem megbízható lehetek? Senkinek, ugye?
Minden seb egy történetet mesél el. Én pedig nem szűkölködöm sebhelyekben. Kezdhetjük például a nyakamon levőkkel, talán ezek a leghalványabbak, igazából senkinek sem tűnt fel eddig az a néhány halvány folt, mely mai napig eszembe juttatja, amikor Keith nagybátyám ájulásig fojtogatott, vagy amikor olyan erővel nyomta a fejemet a víz alá, hogy az ujjai nyomot hagytak a bőrömön.
De említhetném a hátamon sorakozó nadrágszíj hagyta sebeket is, amikor a nagybátyám azt hitte, ezzel a fajta veréssel képes lesz majd kikergetni belőlem az ördögöt, ami állítása szerint megszállt. Vagy ott vannak a talpamon levő sebhelyek, amikor izzó köveken sétáltatott végig, vagy amikor a tűzforró vasat ő nyomta hol a talpamhoz, hol más testrészeimhez. Ez az összes sérülés egy történetet mesél el, az életem történetét, bár bevallom, senkinek nem szoktam mesélni ezekről. Ha rákérdeznek a sebhelyek eredetére, mindig füllentek valamit. Hogy miért? Mert még mindig menekülök a múltam elől, még mindig nem sikerült feldolgoznom a történteket, se azt, amit a nagybátyám tett velem, sem azt, amit nekem kellett tennem az utcán a túlélés érdekében. Látjátok, ez is mutatja, hogy milyen gyáva vagyok valójában, mert a saját múltam elől is menekülök még annyi év múltán is. Szeretem azt hangoztatni persze, hogy ez baromság, mert én már túltettem magam a régi sérelmeken, egy új fejezet nyílt az életemben. Ami persze, igaz is, de ez az új fejezet a régire épült, én pedig azt inkább csak kitépem a könyvből, és rejtegetem mindenki elől. Még magam elől is. Ha mindezt nem hiszitek el nekem, akkor gondolkodjatok csak el azon, hogy miért nem szeretem használni a Keith nevet.
Vissza az elejére Go down
 
Keith Thomas Dalton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Keith Thomas Dalton, alias Tim
» Dalton Simmons
» Zoé and Dalton - People are strange

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Vámpírok-
Ugrás: