Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Gwendolyn Beryll


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Gwendolyn Beryll GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Gwendolyn Beryll Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
26
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Szomb. Aug. 22, 2020 7:29 pm
Elfogadva, gratulálunk!

üdvözlünk köreinkben

Kedves Gwen,
Hát... nem is tudom, hol kellene kezdenem... tudod, szerintem még mindig nem hittem el teljes egészében, hogy az egyik kedvenc szerepjátékos szálam ismét életre kelhet.  Aztaaaaa Annak idején talán ezt a vonalat volt a legnehezebb elengednem, de azt hiszem, immáron megérett a folytatásra. De csapjunk is bele!
Ashley Greene pofijával tökéletes képet kapunk Gwen egyik - külső - oldaláról. Belepasszol a hányatott múltú, bárokban dolgozó lány szerepébe és alkatába. Szerintem keresve sem találhattál volna alkalmasabb jelöltet; de ugyebár nem minden a külcsín...
Sokan azt gondolják, egyszerű megfogni egy olyan lány személyiségét, aki egész eddigi életében szenvedett. Vagy legalábbis... hát, nem volt boldog. Én azt hiszem, azt sem könnyű feldolgozni, hogy hirtelen minden az ember ölébe hullik. Pénz, lehetőségek, gyémántok... de vajon otthonná válhat valaha egy rideg szobácska, ami bizonyos szempontból kalitka?
Sok minden vár még erre a leányzóra (ha más nem, Benedict kezeskedik erről!), én pedig nagyon örülök, hogy a Te személyedben talált gazdára; köszönöm, hogy olvashattam a lapodat.  Angyal vagyok
Nem is húzom tovább az időt - nagyon jó szórakozást kívánok!

Mielőtt a játéktérre betoppannál, el ne felejtsd tiszteleted tenni a foglalók birodalmában, különös hangsúlyt fektetve az avatarokra és a szerepkörökre. De itt még nem ér véget csodálatos kalandod: tudsz partnert keresni a rendes kerékvágásban is, vagy összesorsolhatunk valakivel, ha úgy szeretnéd. A plotjainkról hallottál már? Még nem késő.


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szer. Aug. 19, 2020 12:22 pm
Gwendolyn Beryll
alvilági bandatag

Kiemelt információk
play by vanessa kirby

születési idő 1986. 06. 18.

faj vámpír

pártállás semleges

a karakterem keresett

hirdető Benedicté

Ha akarom, eltűnök szem elől, s szürke kisegérként olvadok bele a tömegbe. Nem kell, hogy mindig lássanak, nem is akarom ezt, sokszor csak kényelmes volt elkerülni, hogy meglássanak és észre vegyenek mások. Hosszú évekig, amíg a rúd mellett táncoltam, amíg engem irányítottak, ez volt a kényelmes. Ám mióta mindezt magam mögött hagytam, hajlamos vagyok kihívó pillantást vetni bárkire, hogy leessen az álluk; dobálni a mélybarna hajzuhatagot, hogy ne is tudjanak máshová nézni; rájátszani a csípőm ringására, hogy elhiggyék hozzám érhetne egyetlen pillanatra akár, pedig semmi esélyük sincs.
Az életem teljes mértékben megváltozott az elmúlt hat évben, s nem csak azért, mert végre félelem és fájdalom nélkül élhetek, hanem azért is, mert gyakorlatilag már nem élek. Nem dobog a szívem, cserébe pedig valódi hatalmat és erőt kaptam, éppen ezért nem olyan nagy kár azért a szánalmas halandó sorsért, ami nekem jutott korábban.

„drink, smoke, dance, vibe a little bit
fuck, change, ride, die a little bit”

Önéletrajz

Senki vagy.
Nem ér semmit az életed.
Nem számítasz senkinek.
Nem érdekelsz senkit sem.

Senki vagyok. Ez határoz meg. Az arcom, a tekintetem üres, már nem érzek fájdalmat, amikor valaki felemeli a kezét és az ütés az arcomon csattan. Tudtad, hogy hajlamosak többet fizetni, ha kiélhetik magukat? Ha verhetnek? Ha eljátszom, hogy valódi sebeket tudnak okozni? Erről nem szoktak beszélni, pedig majdnem az összesnek fel áll a farka, keményebbek lesznek, mintha csak leszopnám őket. És persze szégyellik – cigarettára gyújtok, a kékesszürke füst vékonyan tekereg felfelé; keresztbe vetem a lábaimat, talán idegesnek, zaklatottnak tűnök, pedig csak utálok mesélni a múltamról –, mindennél jobban szégyellik magukat emiatt, mert amikor a vörös köd felszáll az agyukról és elélveztek és rám roskadnak, rájönnek, ha ezt bárki megtudná, kirekesztené őket a társadalom. Még akkor is, ha csak egy kurvával csinálták. És inkább fizetnek, kimondatlanul is arra kérve, szinte könyörögnek, hallgassak mindarról, amit velem tettek: hallgassak a pofonokról, a fojtogatásról, az erőszakoskodásról, a könnyeimről és a felszakadt számról. A pénzért cserébe tegyek úgy, mintha semmi nem történt volna, mintha nem is találkoztunk volna. Ha nem elég, amit letesz az asztalra, csak ennyit csinálok – a mutató és a középső ujjam között fogom a cigarettát egy újabb slukk után, lassan fújom ki a füstöt, közben kezem az asztal lapjához közelít, majd a gyűrűsujjammal megkopogtatom azt –, és ők előhúznak még több zöld bankót vagy leteszik elém az órájukat. Csak hallgassak. Már nem érzek fájdalmat, amikor megütnek, ám annál jobban élvezem a néma könyörgésüket.

Egyetlen név.
Számtalan lehetőség.

Sok mindent megtapasztaltam már, de azon a napom, amikor Vele találkoztam, évek óta először féltem. Nem azért, mert közel kerültem a halálhoz, az utolsó lehelet az én esetemben megváltás lett volna ezen a ponton. Rosszabb már nem lehetett, már nem volt lejjebb egyszerűen. Én éppen attól féltem, mi vár rám, ha Benedict felkarol: mert a magasból sokkal fájdalmasabb lezuhanni és felbecsülhetetlen károkat lehet elszenvedni.

Nem volt több ütés, több könny, több felrepedt száj. Nem volt több idegen, aki fizetett volna, hogy felejtsek. Cserébe egyetlen szabály volt, amiről azt gondoltam, nem nehéz betartani, azért hogy mindent megkaphassak. Már nem voltam senki. Életemben először számítottam – elégedetten dőlök hátra, keresztbe font karokkal, arcomon furcsa mosoly táncol, amelyet nem tudsz megfejteni, csak érzed, nem teljesen elégedett, nem teljesen őszinte, nem teljesen boldog. Tudod, van abban valami rémisztő, amikor hirtelen kilábalsz a szarból és csak kérned kell, hogy teljesüljenek a vágyaid. Amikor ténylegesen bármi a tiéd lehet. Ben mellett ilyen az élet. Minden az enyém lehet: pénz, erő, vér… csak Ő nem.

„searching for something in someone without a soul
running in circles 'cause I suck at letting go
starting to feel like there's no chance of breaking through
plenty time wasted, what am I waitin' for?”


Minden nappal egy kicsit meghalok, amiért rejtőzködnünk kell. Minden újabb nappal egy kicsit jobban érzem, ha kiderül, végünk van. Minden nappal egy kicsivel jobban a torkunk köré szorul a hurok, és tudom, hogy te is érzed ezt. Itt ülünk, egymással szemben, és úgy teszünk, mintha megvetnénk egymást, miközben csak az jár a fejünkben, mikor és hol tudunk újra egymásnak esni, hogy Benedict ne vegye észre. Hát nem nevetséges? Mindenünk megvan, minden a világon, mégis senkik vagyunk egymás nélkül - szétbontom a karjaimait, a cigarettám elégett, elnyomom, közben téged figyellek, a torkom összeszorul, de a szememben nincs fájdalom, mert sohasem mutatom ki a fájdalmat; az végzetes hiba lenne.



Vissza az elejére Go down
 
Gwendolyn Beryll
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Gwendolyn
» Gwendolyn Moriarty

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: