Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lil' witch


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Lil' witch GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Lil' witch Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
26
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 01, 2020 1:50 pm

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozottjátékosaink között!  


Szia, Ariadne!  Angyal vagyok
Üdvözöllek az oldalon; képzeld, te vagy az oldal első elfogadott boszorkánya! Aztaaaaa Egy számomra nagyon kedves arcot választottál, imádom Taissa-t, és teljesen el tudom őt képzelni, mint erejét gyakorló boszorkány. *azt hiszem, túl nagy hatással volt az AHS a szellemi fejlődésemre... nem biztos, hogy ez pozitív. Very Happy *
A történeted egyrészt szomorú, hisz olyan dolog történt veled, amitől számosan rettegünk. Az édesanyád halála rettenetes lehetett, bár megmondom az őszintét, az utolsó pillanatig bíztam abban, hogy meg fogja menteni őt valami. Talán a mágia, bár az sem képes mindenre...
Más szempontból viszont lehetőségek tárháza vagy, Washington kellős közepén. Alig várom, hogy lássalak a játéktéren. Salem óta eltelt majdnem négyszáz év. És végre eljött az elégtétel azon ideje, mikor egy boszorkány nyíltan sétálhat végig az utcán. Nem kell félnie.
Foglalózz le, kérlek! Aztán vedd be a játékteret. Jó szórakozást, és még egyszer: üdv itt! Aztaaaaa


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Szomb. Feb. 01, 2020 10:32 am
Airadne Connor

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

Light is easy to love. Show me your darkness.



titulus

Sosem tartottam magamat gyönyörűnek. Nem voltam semmiben sem olyan kitűnő, vagy figyelemfelkeltő. Százhatvan centi vagyok, egyszerű, szőkésbarna váll alá érő hajam van, és keskeny arcom. Pici cici, pici fenék, vékony derék jellemez. Anyám halála óta szinte csak feketét hordok, nagyon ritka, hogy ha egy-két színes holmit csempészek a ruhatáramba.
A lelkem már ennél sokkal komplikáltabb. Intellektuális embernek tartom magam, nagyon szeretek tanulni. Nagyon érdekel az emberi elme, és az emberi psziché, főleg a bűnözők, a sorozatgyilkosok gondolataira vagyok kíváncsi. Próbálok normális életet élni, és elnyomni a boszorkány részemet. Szeretek bekuckózni egy nagy bögre forró csokival és olvasni valami jó könyvet. Nem barátkozom túl jól, és a szocializálódás is nehezen megy, de ennek okára még nem tudtam rájönni. Szeretem a grunge zenét, és az altert is, szívesen járok kiállításokra, vagy rajz kurzusokra az egyetemen.

 
 1996. január 2.

Taissa Farmiga

Boszorkány
a karakterem saját



szerepkör

Bristol, Anglia ⇒ 1996. január 2.-án láttam meg a napvilágot, középosztálybeli szülők gyermekeként. Apa a helyi egyetemen tanít történelmet azóta is, anya pedig akkoriban történészként dolgozott. Ezért is kaptam nevemet egy görög mitológiai hölgyről. Tisztességes emberek voltak, és tisztességesen is neveltek. Még az sem tudta áthidalni a közöttük ragyogó szerelmet, hogy a születésemkor anya majdnem meghalt. Az orvos közölte vele, hogy ha nem akar meghalni, nem szülhet még egy gyereket. Pedig mindig is nagy családot szeretett volna. Anya nagyon elkeseredett. Szinte egyáltalán nem is dolgozott, a lakásból is ritkán lépett ki. Apa mindenben mellette állt. Munka után bevásárolni járt, főzött, takarított, és nevelgetett engem több-kevesebb sikerrel. Anya az idő múlásával feldolgozta, hogy nem szülhet, de abba soha nem tudott volna belenyugodni, hogy egykeként neveljen fel. Tíz éves voltam, amikor az egyik éjszaka ő és apa vacsora után az asztalnál marasztaltak, és közölték velem, hogy örökbe szeretnének fogadni egy babát. Akkoriban még jó ötletnek tűnt. Két hónap alatt elintéztek mindent. Lezajlottak az ellenőrzések, és az alkalmassági dolgok, aztán haza is hozták Őket. Nem egy gyereket, hanem kettőt. Ikrek voltak, és nem akarták szétválasztani őket. Egy fiút meg egy lányt; Hades-t, és Jennefert.

Dublin, Írország ⇒ Már gyerekként is nagy álmom volt, hogy világot lássak. Szerettem volna mindent bejárni, így amikor eljött a továbbtanulásom ideje, megkértem anyáékat, hogy engedjenek el egy másik országba. Megtették, de kikötötték, hogy nem hagyhatom el Nagy Britanniát, így esett a választásom az egyik dublini középiskolára. Bentlakásos leányintézet volt, ráadásul vallásos intézmény. Tizenhat voltam, a második évemet töltöttem ott, és tényleg imádtam. Rengeteg barátnőm volt. Igazán népszerű voltam. A tanáraim is szerettek, és egész jól teljesítettem. Próbáltam részt venni minden közösségi feladatban. Aztán jött egy telefon. Apa volt az. Teljesen ki volt akadva. Anya hónapok óta rosszul volt, de csak ekkor tudták kideríteni, hogy miért. Csontrák. Szívás. Még aznap este hazautaztam.


Anglia, London ⇒
Az egész család összepakolt, és a nagynénénkhez költöztünk Londoba. Anya a legjobb kezeléseket kapta, mi iskolába jártunk, apa pedig próbált otthonról dolgozni. Online kurzusokat tartott a diákjainak, de akár mennyire is koncentrált, nem tudott teljesen ott lenni fejben. Ekkor tapasztaltam meg az első képességemet, bár akkor még nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget. Az egyik este, miközben majdnem elaludt a gép előtt, megérintettem a vállát. Arra gondoltam, hogy bárcsak jobban lenne. Hogy bárcsak el tudná választani anyát a munkától. Másnap reggeltől úgy dolgozott, mint a gép.
Három hónapnyi küzdelem után a rák legyőzte anyám szervezetét. Meghalt. A hátsó kertben ücsörögtem éppen, olvasgattam, amikor a nagynéném felhívott, hogy elmondja. Ordítottam.  A világ elsötétült, és amikor felébredtem, nem láttam semmi mást, csak tüzet magam körül. Éreztem, ahogy a füst behatolt az orromba, és fulladozni kezdtem. Szakadt rólam a víz. A nagynéném mentett meg. Eloltotta a tüzet a puszta kezével. Ő volt az, aki felvilágosított. Elmesélt mindent a boszorkányokról, és a felmenőinkről. Addig is tudtam, hogy az egyik üknagyanyám egy emigrált nő volt, aki a salemi boszorkányüldözés elől menekült Londonba, de sosem gondoltam volna, hogy mindez igaz. Nem akartam otthon maradni, de várnom kellett az alkalomra. A legjobb alkalomra. És amikor eljött a tovább tanulásom ideje, jelentkeztem az egyik Washingtoni Egyetemre, kriminálpszichológia szakra. Elköltöztem, és azóta is itt élek. Bontogatom a szárnyaimat, vagy legalábbis próbálom.


Vissza az elejére Go down
 
Lil' witch
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» one witch to another
» The Green Witch ház
» Golden Witch - Alice Bloomquist
» First encounter of the wicked witch and naughty vampire

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: