Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Lisa Bennett


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Lisa Bennett GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Lisa Bennett Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
26
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Vas. Júl. 12, 2020 10:43 am

Elfogadva, gratulálunk!  
isten hozott játékosaink között!  

Kedves Lisa,
Azt kell mondjam, a play by választásoddal nagyon megvettél. Rachel egy nagyon nagy kedvencem, egy alkalommal nekem is volt vele karakterem - anno a 70-es években Very Happy -, és az imádatom nem múlt el.
Az pedig még nagyobb öröm, hogy egy hiányszakmával érkeztél: vadász vagy. Szerintem a mai világban már nagyon sokat hajlandóak lennének fizetni egy-egy vadásznak, cserébe csak pár ilyen-olyan vámpírt vagy egyéb "borzalmat" kellene elpusztítani... elég jó bevételi forrás is lehetne. Wink Bár te se állsz ettől messze bérgyilkosként.
Persze minden álom rémálommá válhat, ahogyan ez veled is történt... ráadásul most, hogy Felix lett az egyik - vagy legfőbb? - célpontod, gondolom mondanom sem kell, hogy vigyázz magadra. Én egy kicsit... veszélyesnek tartom azt a csávót. Wink
Kérlek, foglalózz, aztán irány a játéktér. Jó szórakozást!

2020. május 25-én új szabályt léptettünk életbe a multi karakterek kapcsán. Minden multi karaktert be kell jelentened a staff irányába - beleértve a titkos karaktereket is. Mi nem adjuk tovább ezeket az információkat. Amennyiben ez egy frissen elfogadott karakterrel az elfogadástól számított egy héten belül nem történik meg, szankciókat von maga után - a foglalások elvesznek, a karakter pedig használaton kívüli státuszt kap, amely lévén nem tud majd játéktéri reagot kreálni.
Amennyiben új tagként érkeztél hozzánk, és multival még nem rendelkezel, a karakteredet mint fő karaktert kell lejelentened.
Az üzeneteket minden esetben Barbara részére kell eljuttatnod privát üzenet formájában, vagy pedig Discordon felvenni vele a kapcsolatot. Ő készségesen felel majd minden felmerülő kérdésedre is.


- idézet frissült szabályzatunkból

Vissza az elejére Go down
Vámpírvadász

Lisa Bennett
Chatkép :
Lisa Bennett Tumblr_p1hnklQ4Gx1qmxl3ko3_250
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Rachel Weisz
Hozzászólásaim száma :
51
Pontjaim :
45
Pártállás :
  • Ellenálló

Tartózkodási hely :
Washington DC
Korom :
34
Foglalkozásom :
Ügyvéd, vadász mikor mit szeretnél


Lisa Bennett

Elküldésének ideje -- Szomb. Júl. 11, 2020 4:03 pm
Lisa Bennett

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

A halál a vérpad első lépcsőjén lerántja azt az álarcot, amelyet az ember egész életén át viselt, és kibukkan az ember igazi arca.



Halálosztó

Lágy vonásaimat anyától örököltem, sokszor húztak már ki a pácból. Két szép barna szempár és némi szempilla rezegtetés és a legmarconább pasi is eldobja az agyát. Ha a testalkatomat kéne jellemeznem azt mondanám, hogy egy gepárdéhoz hasonlít. Karcsú, áramvonalas, de ugyanakkor erős. A rengeteg edzéssel töltött órák meghozták a gyümölcsüket.
De ugyanakkor ne tévesszen meg a bájos, elragadó külsőm. Egy kegyetlen dög vagyok, aki nem ismer kegyelmet. Ha a rossz oldalon állsz, jelen esetben a sniperem keresztjében, halott vagy, mielőtt rájönnél hogy mi történt veled. Jobb, ha nem húzol velem ujjat, mert könnyen megütheted a bokádat. Így vagy úgy, de fizetni fogsz. Csak vigyázz, ne az életed legyen az ár.
Lehet velem hülyülni, ha olyan viszonyban vagyunk, de ahhoz el kell nyerned a feltétlen bizalmamat, amit ha egyszer eljátszol nehezen szerzel vissza. Itt súgom meg, egy ember volt, aki ezt megtette és csak a szerencsén múlt, hogy még életben van.
 
1990.01.05.

Rachel Weisz

Vadász
a karakterem keresett (Felix Hercog)



pártállásom: ellenálló

Hol is kezdjem? A születésem és azok körülményei nem tartoznak másra, csak rám meg a családomra. Így hát ugorjunk egy kicsit, mondjuk a gyerekkoromra. Bár, az sem éppen egy izgalmas időszak, de tegyünk említést róla. Négy, talán öt éves lehetettem, amikor felfedeztem A Fészert, ahol a szüleim rejtett kincseit találtam. Vadász családból származom, így elkerülhetetlen volt, hogy ne vigyem tovább a családi üzletet, mint elsőszülött. Szüleim büszkesége voltam, de mielőtt nagyon elkalandoznék... Szóval a Fészer. Fegyverarzenál és egy finomságok lapultak a mélyén. Egész pontosan a fészer alatti titkos pincében. Sokáig titokban jártam le, hogy Anya ne jöjjön rá, mit találtam. Aztán egy nap lebuktam, de sem büntetést, sem kiabálást, sőt még vérzést sem kaptam, pedig ettől volt izgalmas tilosban járni. Apa csak nevetett, amikor meglátott a mesterlövész puskával a kezemben, ami nagyobb volt mint én.

Na itt kezdődik az igazi kaland. A legjobb iskolába irattak be, kifejezetten sport osztályba, hogy legális körülmények között is edzésben legyen tartva a testem. Nem meglepő, ha azt mondom, hogy osztályelső és a röplabda csapat kapitánya voltam, ugye? Mindezek mellett lövészetet is tanultam, hobbinak beállítva a suliban. Hülye lettem volna elárulni, hogy én veszem majd át a szüleim üzletét. Na de! Ezek után egyetemre mentem, de annyira nem kötött le, csak a diploma miatt végeztem el, így hivatalosan ügyvéd vagyok. Ez amolyan mellékállás és egy jó álca is egyben.

Főállású bérgyilkos vagyok, és talán az egyik legjobb a városban, mondom ezt minden hencegés nélkül. Az eredményeimet a szüleim segítsége nélkül értem el. Minden dicsőség az enyém, nem hagytam hogy be segítsenek. Ők is úgy voltak vele, hagyjuk a gyereket kibontakozni, majd kiderül mennyire talpra esett.

Említést kell tenni az első megbízásról is, hisz az a döntő egy ilyen helyzetben. Apám kapta a megbízást, miszerint el kell tenni lábalól egy alkalmatlankodó alakot, aki többszöri figyelmeztetés és felszólítás után sem volt hajlandó fizetni, tetemes adósságot generálva. A megbízó pedig megelégelte a dolgot. Így kerültem én a képbe. Apa a rengeteg neki dolgozó bérgyilkos közül engem kért fel, hogy intézzem el a pasit. Izgatottság járt át, és örömmel fogadtam el. Felhoztam a snipert, mert az volt a kedvencem és a címmel együtt elindultam. Vártam, csak vártam. Órákat feküdtem a szomszédos háztetőn az alkalmas és kínálkozó lehetőséget lesve. Aztán megjelent az ablakban. Épp csak a függönyt húzta el, de nekem tökéletes célpontot adva. Meghúztam a ravaszt, és egyenesen a homloka közepén találtam el. Örömujjongást későbbre halasztva pucoltam el a helyszínről, és remegő kézzel vezettem haza. Otthon pezsgőt bontottak Anyáék, de utána a szobámban még órákig feküdtem álmatlanul. Átgondoltam, hogy tényleg ezt akarom-e csinálni, de rájöttem hogy igen.

Rengeteg barátom volt, de inkább csak érdekbarátságok. Abban a reményben, hogy őket nem nyirom ki, ha úgy adódik. Egy ember volt, aki nem csak érdekből volt velem, és mellettem. Benne megbíztam, feltétel nélkül. Dolgoztunk együtt, rengetegszer. Meg egymáson is. Számtalan heget köszönhetünk egymásnak, és jó párszor mentettük már ki egymást a szarból. Csak az a nő ne lenne folyton a képben. Alabama. Legszívesebben el tenném láb alól, de megígértem Felixnek, hogy nem bántom. Hülye ígéret volt. Tök jól elvoltunk, amíg az a nő nem jött. Félix utána megváltozott, harapófogóval is alig tudtam kiszedni belőle néhány információmorzsát. Kicsit megrendült a bizalmam benne és elindultunk egy olyan lejtőn, ami a barátságunk kárára mehet.

És akkor jött a puccs! Valaki felnyomott és egy razzia során elkaptak. Felszámolták az egész bűntanyát, a titkos kis világomat. Nem tudom ki és miért, de egy ideig fogságban tartottak. Kínoztak, megvertek, de nem törtek meg. Ezután jött az újabb tortúra. Nem bántottak többet testileg. Inkább lelkileg. Azt mondták Félix nyomott fel, ő árult el engem. Képeket is mutattak, ahol vagy Alabamával volt, vagy mással pusmogott. Ismertek... Tudták hogy ő a gyengepontom. Sikerült megtörniük, elhitették velem, hogy a legjobb barátom és bizalmasom árult el. Évekkel később engedtek szabadon immár az ő oldalukon, már nekik dolgoztam és a fő célpontommá Félix Hercog vált.
Vissza az elejére Go down
 
Lisa Bennett
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Phoebe & Lisa
» Lisa and Lucian - Wicked game

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Vadászok-
Ugrás: