Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


E. Rowan Wells


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
E. Rowan Wells GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
E. Rowan Wells Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
25
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Vas. Május 03, 2020 2:27 pm

Elfogadva, gratulálunk!  
isten hozott játékosaink között!  

Kedves Edward Rowan,
Köszönöm a türelmed! Cukorborsó
Először is, bár már magamat idegesítem azzal, hogy ezt mindig szóvá teszem, de: micsoda pb! Alexander Skarsgard egy remek választás, habár régen nem rajongtam érte, mára kicsit másképpen gondolom; azt tartom, hogy ő olyan, mint egy bor: a kor nemesíti. 22
A történeted pedig valami egészen hihetetlen. Habár először megijedtem, mikor megláttam a magas életkorodat, hisz mondhatni, ezáltal az oldal egyik legidősebb vérszívó karakterét hoztad most el, de megnyugodtam a lapodat olvasva; jól illeszkedett a kronológiánkba. Ráadásul a történet, amit felvázoltál, valami egészen párját ritkító. Imádtam minden szösszenetét, azt, amilyen szituációkat a karaktered megélt, és a történelmi párhuzamokat. Szóval... ugye sok ilyen remek alkotást fogunk még tőled olvasni?? De cuki vagy
Látogasd meg a foglalókat, majd nyomás a játéktér. Várnak rád, hát nem szeretnék megvárakoztatni senkit. Jó szórakozást! hopp  


Vissza az elejére Go down
Vámpír

E. Rowan Wells
Chatkép :
E. Rowan Wells Giphy
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
Alexander Skarsgård
Hozzászólásaim száma :
44
Pontjaim :
20
Pártállás :
  • Szimpatizáns

User név :
bb.
Fő képességem :
'Like the physical, the psychical is not necessarily in reality what it appears to us to be.'
Őt keresem :
'In the small matters trust the mind, in the larger ones the heart.'
E. Rowan Wells Tumblr_olobcbJzBY1qdljtto1_r1_540
'I'm missing my miss of roses, holding my head up high and I know that she is stronger 'cause she can break the silence.'
Tartózkodási hely :
Washington D.C.
Korom :
126


E. Rowan Wells

Elküldésének ideje -- Szomb. Ápr. 25, 2020 3:11 pm
Edward Rowan Wells
az analitikus

ez vagyok én

"SADISM IS ALL RIGHT IN ITS PLACE,
BUT IT SHOULD BE DIRECTED
TO PROPER ENDS."

Általában nem engem szoktak kikérdezni, elvégre én volnék a specialista, én hallgatom meg a problémákat, elemzem és kiértékelem. Sokáig csupán nagyra becsült professzorom nézeteit vallottam, s bár ezért nyilván megfojtott volna, mindig is szimpatizáltam másokkal, olykor a freudi elgondolásokkal ellentétes elképzelésekkel is. Ezt már persze sohasem tudhatja meg, így nem is fájhat már neki. És ami engem illett, szintén halott volnék… legalábbis fiziológiai értelemben, hiszen nem ver a szívem. A szívdobogás különös dologgá vált a számomra az elmúlt több mint nyolcvan évben, hiszen nekem már nincs. És az emberi természet már csak olyan, hogy mindig azután sóvárgunk, ami nem a miénk. Ám annak ellenére, miféle fantasztikus dolognak tartom az emberi életet, a szívdobbanásokat és a vért, amely szép lassan, kényelmesen csordogál oly’ sok halandó testében, a bőr melegségét… mindez rendkívül unalmassá vált az évtizedeim alatt. Annak idején, amikor a teremtőm megtett azzá, ami ma vagyok, azt nem mondta el, hogy a magányosság lesz a társam, s hiába keresek egykori feleségem helyett valakit, az vagy elsorvad majd vagy ő is rám un majd. Éppen ezért egy idő után mindezt fel is adtam. Helyette olyan „pácienseket” kerestem, akik valamilyen oknál fogva izgalmasak egy olyan pszichoanalitikusnak, mint amilyen én magam is volnék. Ám új, kevésbé etikus módszert választottam évekkel ezelőtt: ugyanis ha az alanyaim nem tudják, hogy megfigyelem őket, sokkal közlékenyebbek, hitelesebbek és valódibb adatokat kaphatok. A „pácienseim” pedig rendkívül közlékenyek és sokszor hálásak is, ha csak rájuk figyelek… ez is az emberi természetből fakad. Még egy olyan városban is, mint Washington D.C. akadnak olyanok, akik úgy gondolják, nem kell óvakodni az idegenektől. Én pedig bolond lennék nem kihasználni ezen lelkek óvatlanságát.
Rám nézve persze senki nem mondaná meg, hogy aggódnia kellene miattam. Meggyőző külsővel áldott meg az ég, s cseppet sem bánom, amiért nem ifjú koromba dermedtem bele az örökkévalóság számára, hanem már érett férfiként, bár tudom, nem mondják meg rólam, hogy közel voltam a negyedik X-hez, amikor Carmennel összehozott a sorsom. Annak idején hátra hagytam a feleségemet és a fiamat, amelyről egyedül a teremtőt tudott valamicskét, ám soha senkinek nem árultam el, életem legnehezebb feladata volna elereszteni őket, hiszen én már nem az voltam, akibe egykori feleségem beleszeretett, s nem lettem volna képes felnevelni a gyermeket, akit megszült. Eltemettem magamban őket, de mai napig féltve őrzöm az egyetlen fotót, ami megmaradt róluk. Néha visszavágyom hozzájuk…

önéletrajz
Gazdag polgári családban születtem Angliában Edward és Marie-Anne Wells első fiú gyermekeként. Apám ragaszkodott a kifogástalan neveltetéshez, a nagy utazásokhoz, amelyek során megismerhetem majd a világot. Bár anyám mindentől óvni kívánt, ám túl kíváncsi gyermek és kamasz voltam, így apámra hallgattam, hosszú ideig olyan is akartam lenni mint ő. Talán minden kisfiú az apjára akar hasonlítani, én sem voltam különb másoknál, s úgy vélem, ez így is van rendjén.
Ám amikor egyetemre küldtek, nem úgy választottam, ahogyan azt apám szerette volna, én pedig makacs voltam és kitartottam az emberi psziché megismerésének vágya mellett. Így ismerkedtem meg későbbi mesteremmel, Sigmund Freuddal, aki egészen lenyűgöző, új és sokak által – mai napig – vitatott elméletekkel állt elő. Bécsben hallgattam az egyik előadását, amely után kiválasztott néhány másik társammal együtt és kikérdezett minket, mégis miért voltunk ott, mit akartunk kezdeni a hallottakkal. Minden szavára emlékszem, amelyet hozzánk intézett: azt mondta gyakornokot szeretne, egy segédet maga mellé, s közölünk valaki talán megfelelő lehetne. A lehetőség, hogy Freud mellett dolgozhatnék egészen magával ragadott – s persze mindegyik másik fiút is.
Őrült versengés vette kezdetét, ám a gyermeteg kiszolgálásban, körül ugrálásban én nem vettem részt. Tanonccá kívántam válni és nem szolgálóvá, a csoporttársaim pedig azt gondolták kiszálltam a versenyből és feladtam. Helyette azonban Sigmunddal társalogtam az előadásai után, eszmét cseréltünk, merengtünk, filozofáltunk, olykor csak hallgattunk, és a parkban sétáltunk. Rajongtam érte, éppen úgy ahogyan kisgyermekként anyámért, majd kamaszként apámért. Osztottam a professzorom gondolatait. Sohasem kért vagy utasított arra, cipeljem a táskáját vagy akár csak a kabátját. Bár felnőtt ember volt hozzám képest, mindig is egyenrangúnak éreztem magamat mellette. Mindig Rowannek szólított.
Hónapok teltek el így, amikor a kis csoport előtt bejelentette engem választ maga mellé. Emlékszem két fiú kikelt magából, s amikor Sigmund rendre utasította őket, dühöngve távoztak. Többé az előadásokon sem láttuk őket. Én egyszerűen csak hálás voltam.
Évekig voltam Sigmund mellett, idővel persze rájöttem, miért éppen akkor és ott keresett maga mellé új segédet, ám a történtek nem az én problémáim voltak, így egyszerűen nem törődtem velük, s nem is zavartattam magamat miattuk, egyszerűen csak kitartottam a professzorom nézetei és elképzelései mellett. Ezt sohasem hálálta meg, élete végén sem. Hogy ez fájt valaha is? Nem, nem hiszem. Másmilyen ember volt, tőle az ilyesmit nem lett volna korrekt elvárni sem.
Huszonöt éves voltam, szinte már öreg apám szerint, amikor megházasodtam Bécsben. Magdalena nem kedvelte sem Sigmundot, sem pedig a pszichoanalízisről szóló elméleteit, és tudtam, hogy nem nézte igazán jó szemmel, hogy én teljes vállszélességgel kiálltam a professzorom mellett, ám valahogy mégis… ezt leszámítva működni látszott a házasságunk. Egészen persze a háborúig, amely úgy látszott elsöpör majd mindent, azonban senki sem sejtette a pusztítás mértékét. Elmúltam harminchét, amikor besoroztak, és emiatt haza kellett térnem Angliába. Sigmundot úgy kellett rábeszélni, jöjjön Londonba, de végül sikerült, s ismerve a későbbi eseményeket, különösen jó döntés volt, ahogyan Magdalena és a fiam, Arthur számára is… Nem viseltem volna el a tudatot, hogy a nácik elhurcolják őket. Vagy éppen Sigmundot.
Bár megkaptam a behívómat, soha nem mentem a frontra. Helyette Amerikába hívtak előadni, ami számomra nevetségesnek tűnt akkor, hiszen háború volt, ám Sigmund ragaszkodott hozzá, hogy a másik kontinensen is megismertessem a pszichoanalízis alapjait szakmával. Ő addigra már beteg volt, ha akart volna sem jöhetett volna velem, így hátra hagytam a professzoromat és a családomat is. Akkor még nem tudtam, soha többé nem látom egyiküket sem. Az előadásom rendben lezajlott, ám ott volt valaki a közönségem soraiban, aki egészen megbabonázott. Carmen olyan volt, mint egy látomás. Emlékszem, azt gondoltam, nem is szabadna léteznie olyasminek, mint ami ő volt. Mégis sóvárogtam a különleges hatalomért, az első perctől, ő pedig sóvárgott a vérem után. Hogy igazából hogyan is történt, az nem világos a számomra mai napig. Talán a véletlen okozta, vagy éppen nagyon is szándékos volt, de mire feleszméltem egy kocsma eldugott sarkában szívtam ki az életet egy férfiból. Sohasem éreztem ahhoz fogható eufóriát, mint akkor, amikor a vér belém ömlött, s éreztem, ahogyan ez élettel tölt meg, s mindez intenzívebbé, ragyogóbbá, vibrálóvá varázsolta a világot. Felfoghatatlannak éreztem, le nem írhatónak, olyasminek ami több volt bármilyen szexuális indíttatáson. Drága professzorom, ezért biztosan elzavart volna. Carmen bár már nem volt olyan, mint egy látomás, mindenre készségesen felkészített, ezért pedig hálás voltam neki. Öltünk, néha a magunk képére formáltunk embereket, akik pontosan ugyanúgy akarták ezt, mint mi. Néhány évtized után azonban elváltak útjaink, s azóta sem kerestük egymást. Éppen úgy, ahogyan a családomat sem kerestem meg soha… azt hiszem, úgy tudták vízbe fúltam az óceánon. Nem számított. Nem azért, mert nem szerettem volna őket, hanem azért, mert már nem ugyanaz voltam, akire szükségük lett volna. Szörnyű veszteségként éltem azonban meg, amikor megtudtam, Sigmund eltávozott az élők sorából.
Az elmúlt közel nyolcvan évben – bevallom – kevés érdekes dolog történt. Leszámítva egy-két érdekes alanyt, akiket megfigyeltem és analizáltam, és persze a természetfeletti „diadalmas” győzelmét Washington D.C.-ben, alapvetően unatkoztam. Természetesen létformámból fakadóan az ölés nem vesztett értékéből, éppen olyan katartikus élmény, amelyet egykori professzorom egészen biztosan szívesen tanulmányozott volna. Ámbár sohasem lehet tudni, mivel hoz össze egy éjszaka során a szerencsém, és talán éppen jól jött, hogy csak sodródtam azon az éjszakán: Lilith, vagyis Camille, túl izgalmas „páciensnek” bizonyul, hogy egyszerűen hagyjam elszökni a tekintetem elől.


play by
alexander skarsgård
életkor
1897. 05. 25.
faj
vámpír
pártállás
szimpatizáns
hirdető
Camille/Lilith
a karakterem
keresett



Vissza az elejére Go down
 
E. Rowan Wells
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rowan & Lilith
» Lilith & Rowan
» Rowan, the master of my two halves

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Vámpírok-
Ugrás: