Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Luna Bane, the blonde angel, or maybe fallen angel?


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Luna Bane, the blonde angel, or maybe fallen angel? GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Luna Bane, the blonde angel, or maybe fallen angel? Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
25
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 24, 2020 12:01 pm

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozott játékosaink között!  

Szia, Luna,
Köszönöm a türelmed; mindenképpen megjegyezném, hogy bájos arcot választottál, habár nekem egyelőre túl ártatlannak tűnik a pofija alapján, de a legártalmatlanabbak tudnak a legnagyobb meglepetést okozni.
A sztorid alapján még elég friss vámpírnak számítasz, akaratod ellenére váltál azzá, amivé, és vár még rád egy-két komolyabb kihívás. Bár tény, hogy megleptél a "vadászati szokásoddal" a kórházi vértasakok kapcsán. Elvégre ez itt Washington, a gátlástalan vámpírok hazája, akik az utcán esnek emberi nyakaknak. Na jó, ez ízlés és "rosszaság" kérdése.
Nem tartalak fel tovább, foglalózz, majd vesd bele magad az itteni életbe. Jó játékot kívánok!


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Márc. 22, 2020 7:56 pm
Luna Avery Bane

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

You're not loveless. You're not deviant. Okay? You're sensational.



Blonde angel

Mindenkinek vannak hibái, mindenkiben meg van a bizonyos jó és rossz oldal is, és sajnos ezalól én sem lehetek kivétel.
Próbálom ezt tettetni, próbálom a legjobb oldalamat mutatni és a sötét énemet a lelkem legmélyebb bugyrába eldugni, de vannak olyan bizonyos szituációk, helyzetek, amik megkövetelik, hogy a gonoszabb Luna jöjjön a felszínre. Bevallom, kicsit kedvelem azt az énemet, hiszen bevállalós, nem fél a kihívásoktól és újdonságoktól, de közben én magam félek tőle a legjobban, mivel ha az az oldalam előjön, akkor nem félek gyilkolni sem…
A jó oldalam viszont ennek szöges ellentéte, nem véletlenül van az a legtöbbször a felszínen. Általában amit az emberek ekkor látnak: segítőkész vagyok, odaadó és kedves, hiába vagyok fajilag az, ami, ez nem tántorít el attól, hogy másokon segítsek. Hiszem azt, hogy ha egyszer jót cselekszünk akkor azt az élet nekünk visszaadja.

Külsőm az teljes mértékben átlagos. Átlagos testalkatom van, hajam szőkés barna amit legtöbbször lófarokban összefogva szoktam hordani, nagyon ritka amikor kiengedve hagyom a hullámos tincseimet.
Szeretek kényelmes ruhákat hordani, de ugyanakkor figyelek arra, hogy ízlésesen nézzek ki. Nem vagyok az a fajta lány aki reggelente képes órákat is eltölteni a tükör előtt, hogy tökéletesebbnél tökéletesebb sminkeket varázsoljon magára. Nem igen szoktam sminkelni, általában csak szempillaspirál és egy enyhe szájfény.
 
 2002. 01. 11.

Lili Reinhart

Vámpír
a karakterem saját



A megmentő

Az átváltozásom közel sem volt békés, nyugodt és kellemes. Mióta itt lakok tudok a természetfelettiek létezéséről, de legvadabb álmaimban sem gondoltam volna azt, hogy egyszer én is közéjük fogok tartozni, hiszen megvoltak a magam elvei amik szerint éltem az életemet és ezeket egy perc leforgása alatt veszítettem el. Még most is annyira hihetetlen az egész…

Az akkori legjobb barátnőmmel úgy döntöttünk, hogy az egyetemi tanulás mellett hétvégén kikapcsolódunk egy kicsit és lemegyünk az egyik szórakozóhelyre bulizni, hiszen mindenkire ráfér néha egy kis pihenés, nem? Még rám is, pedig nem sokszor járok el bulizni, főleg nem erős sminkkel és kihívó ruhában, de hát meg kell adni a módját, ha az ember lánya kiakar rúgni a hámból. Azt hiszem. Minddegy is, a történetemben nem a kinézetem a lényeg, hanem az, ami akkor este történt...ami az egész életemet örökre megváltoztatta.
Megismerkedtem buli közben egy nagyon helyes és aranyos sráccal, okés bevallom, jó pár évvel idősebb nálam, kb. az apám is lehetne, de elvoltunk, fizetett pár kör italt nekem, táncoltunk, majd hazakísért. Úgy voltam vele, hogy egyszer élünk, kipróbálok akkor ma este mindent amit csak lehet, hiszen most vagyok fiatal.
Amikor felértünk hozzám, kevert nekem egy bloody maryt, egyik kedvenc italom, szóval örültem is neki, de most valahogy...olyan furcsa íze volt. Olyan más volt. Aztán a következő pillanatban minden elsötétült. Minden olyan hideg lett, olyan idegen volt az egész szituáció...rémült voltam, nem tudtam mi történik velem? Meghaltam, s ez lesz egész életemben? Egy nagy sötétségben leszek? De várjunk csak, hangokat hallok, pusmogásokat...mik ezek a hangok? Gyerünk, nyisd ki a szemed, parancsoltam magamra, de ez annyira nehéz volt, mintha 1tonnás lenne a szemhéjam és nem akarna nekem engedelmeskedni.
- Látom felébredtél Csipkerózsika. – hangja gunyoros volt és sejthető, hogy valamit titkol előlem. A fejem hasogatott és szédültem, a szemem pedig nehezen szokott hozzá újra a lámpa fényéhez. Kiakartam nyögni, hogy mi történhetett velem, de egy hang sem jött ki a torkomon, teljesen elnémultam amikor szép lassan körvonalazódni kezdett a lelki szemeim előtt a helyzet. A koktél. Kissé savanykásabb volt a kelletnél, fém íze volt.


1,5 ÉVVEL KÉSŐBB

Másfél év telt el a tragikus este óta, hogy az a férfi átváltoztatott. Miután befejeztem az átváltozást elhagytam őt, nem akartam őt többé látni, nem voltam kíváncsi arra, hogy miért tette pokollá az életemet, inkább úgy döntöttem, hogy egyedül fogok megbirkózni ezzel az átokkal ami engem súlytott...biztos sok más ember is egyedül küzdötte át magát ezen az iődszakon, ugye? Ugye? Akkor csak menni fog nekem is… Főleg, ha van egy ismerősöm aki körbevezet a kórházban és megmutatja a legeldugodtabb helyeket is, így például a vérraktárt is. Eszem ágában sem lenne élő emberből táplálkozni, így inkább úgy döntöttem, hogy tasakokat fogok lopni a kórházból, amit hála Holdennek szinte úgy ismerek, mint a tenyeremet. Szegény még csak nem is sejti, hogy az egész csak kihasználás volt a részemről, hogy megtudjam hol tárolják a tasakokat.
Tudom, hogy nagyon beteg, hogy rákja van, de valamiért még sem esett meg eddig rajta a szívem. Nem változtattam át, mert úgy vélem nem érdemli meg ezt a kárhozatot ami a vámpír élettel jár, hiába nem használ nála a kemoterápia sem, de nem akarom őt ebbe belekeverni. Maradjon csak az egyszerű halandó életénél, ami nemsokára véget ér és elfelejtjük egymást. Nem fog emlékezni többé arra, hogy volt egy lány aki kihasználta a jószívét. Legalábbis ezt hittem, de egyik este lebuktam. Nem votlam túl halk és lebuktattam saját magamat...meglátta, hogy tasakokat teszek a táskámba és még mielőtt megmagyarázhattam volna neki, hogy ez nem az aminek látszik, már el is viharzott a szemem elől. Ennyit arról, hogy elfelejt engem...
Vissza az elejére Go down
 
Luna Bane, the blonde angel, or maybe fallen angel?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» angel on my shoulder; Mr. Emerson
» Luna & Holden
» kath and luna
» A Luna Morgan-ügy@Lucian &Cheryl
» A Luna Morgan-ügy@ Eric& Cheryl

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: