Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


angel on my shoulder; Mr. Emerson


Boszorkány

Victoria Charpentier
Chatkép :
angel on my shoulder; Mr. Emerson  2DG8F7m
Szerepkör :
az elsõk egyike
play by :
⛥ Eva Green ⛥
Hozzászólásaim száma :
44
Pontjaim :
28
Pártállás :
  • Semleges

User név :
⛥ V ⛥
Fő képességem :
⛥ Emotion manipulation ⛥
Őt keresem :
eternal flame and the peace
Tartózkodási hely :
⛥ Washington D. C. ⛥
Korom :
316
Foglalkozásom :



Victoria Charpentier

Elküldésének ideje -- Pént. Szept. 04, 2020 3:34 pm
Marcus Jeffery Emerson
my peace

Kiemelt információk
play by Tom Hiddleston

kor 30 (98) év

faj boszorkány

pártállás semleges

státusz beregisztrált

hirdető Victoria, Juliet

Önéletrajz
Évekkel ezelőtt akadt meg rajtad a szemem vagy inkább neked rajtam? Ezt a kérdést túl sokszor felvetettem magamnak az elmúlt évtizedek alatt. De a lényegen nem változtat. Az első tanítványom vagy, kinek minden tudásom és az ősök szeretetét át adtam. Osztoztál velem a béke iránti hitemben és segítetted az utam ebben. Azóta kinőtted a kezdetleges szereped és többé váltál számomra. Te vagy a jó, a kis angyal a vállamon, ki csendre int, ha a béke nevében háborút szítok magam körül. Az én személyes lelki békém vagy, egy menedék ahol nyugalomra lelhetek. A kapcsolatunk jól több barátságnál mégsem nevezném szerelemnek. Ahhoz túlságosan vén és megkeseredett lettem. Túl sok veszteség ért, ezért nem is akarlak igazán közel engedni magamhoz. Kivéve azokat az apró kilengéseket, amikor minden szabályom megszegem. Mindezek ellenére évszázadok óta mellettem vagy és osztozol velem az örök életben. Próbálsz a jó úton tartani. De te érzékeled a bennem lévő változásokat...

Név csak egy ötlet a részemről, ahogy a pb is.
Nagyon-nagyon várlak!  Cute

Juliet Charpentier siblings
Juliet az egyetlen fogadott lányom, akit mindennél jobban szeretek. Nem érted igazán a kettőnk között lévő kapcsolatot. A vitáink alkalmával te csak nagyot sóhajtasz és inkább elvonulsz a könyvtárszobába. Mindegyikünk tudja, jobb ha kimaradsz belőle. Sejted, hogy a bennem lévő változások kiindulása Juliettől származik. Hogy milyen kapcsolatban álltok egymással, azt rátok bízom

Első Boszorkányok kapocs
Általam ismered az összes első boszorkányt. Vannak olyanok, akiket csak hallomásból, míg másokat személyesen. Tudod mennyire közel állnak hozzám és mégis távolabb, mint bárki más. Patricia az egyetlen, akit barátomnak tekintek, így talán róla tudsz a legtöbbet.



Vissza az elejére Go down
 
angel on my shoulder; Mr. Emerson
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Luna Bane, the blonde angel, or maybe fallen angel?
» Marcus J. Emerson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Keresett karakterek :: Gazdára lelt karakterek-
Ugrás: