Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Maddox Hart


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
Maddox Hart GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
Maddox Hart Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
25
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 03, 2020 8:12 pm

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozott játékosaink között!  

Szia, Maddox! Angyal vagyok
Nagyon szép neved van; a külsőd alapján pedig az emberek oly' fiatalnak gondolhatnak... na, nem vagy te öreg, ne érts félre. *ebből már nem magyarázom ki magam*
Miközben olvastalak, nem tudtam nem azon gondolkodni, vajon mi történhetett azon a bizonyos nyári napon, mikor utoljára láttad az édesanyádat. Vajon mi történt vele... és amiről ugyan nem esett túl sok szó, de hogy mégis miként, hogyan dolgoztad fel ezt a traumát. Elvégre... ezt hiába szépítjük, egy édesanya elvesztése az. Szörnyűséges trauma. Ráadásul kaptál egy nevelő anyát is...
Tetszik a szavajárásod, és az, ahogyan felépíted a sztorit, úgy vélem, ezzel a játéktéren sem lesz gondod. Utadra is engednélek, foglalózz kérlek, majd nyomás a játéktér! Jó játékot! Angyal vagyok Angyal vagyok


Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Kedd Márc. 03, 2020 5:23 pm
Maddox Hart

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

Senki se lát, miközben mindenki néz.



sweetheart

Mindig vidám kiskutyaszemek, folyton kócos haj, kényelmes melegítőfölsők lehetőleg kapucnival, fitos orr, komisz mosoly, nevetőgödrök és hozzá hangos nevetés. Ezt látod te ahogyan rám nézel. Ezt, és semmi többet. Könnyed személyiségnek könyvelsz el, mindent elviccelőnek és fázósnak. Csakhogy te nem vagy képes a dolgok mögé látni, mert te nem tudsz rólam semmit. Miből is állapítottad meg mindezt? A kávézóban előtted álltam, vagy te adtad el nekem azt a hot-dogot, amitől aztán napokig gyomorrontással küzdöttem? Abból gondolod, hogy ismerhetsz, mert beszéltünk pár szót, vagy abból ahogyan rád mosolyogtam? Ugyan kérlek, hát folyton emlékeztetnem kell téged, hogy sose ítélj külső alapján? Bele gondoltál valaha abba, hogyha bajba kerülnél, egyszerűen ott hagynálak az utcán? Arra gondoltál, hogy kérdés nélkül venném el előled az utolsó joghurtot a bevásárlóközpontban? Na és arra, hogy titokban kokaint szívtam amíg azt hazudtam, hogy telefonbeszélgetésre megyek? Nyilván nem, mert nem akarom, hogy tudd, nem akarom, hogy a szemem alatt lévő sötét karikák elvonják a figyelmed. Nem akarom azt sem, hogy azt hidd ádázul önző vagyok, vagy, hogy képtelen mély kapcsolatokat kialakítani. Folyton mozdulni kész, mindig máshova vágyó, soha meg nem nyugvó lélek. Tettre kész energiaforrás, akinek egyetlen üzemanyaga az a fehér por ott a farzsebében. Zavarna, ha megtudnád? Minden bizonnyal. Érdekelne? Minden bizonnyal. Kapcsolatfüggő, koffeinfüggő, adrenalinfüggő, telefonfüggő, fagylaltfüggő,  kokainfüggő, de leginkább tőled függő, tőled aki képes megítélni egy kávé fölött, aki rögtön elkönyveli, hogy mennyire nyílt vagyok, csak mert többet tudok beszélni a semmiről, mint mély érzésekről; aki úgy érzi, hogy már ezer éve ismerjük egymást, mert öleléssel búcsúzom el, hiszen veled megtehetem, míg anyával elmulasztottam; aki a jókedv mögött kimeríthetetlen optimizmust lát, nem pedig tátongó szakadékot. Veled könnyebb lenne, csakhogy te még mindig azt gondolod, hogy a felszínnél nem vagyok több.
 
 1993.01.01.

Noah Centineo

varázsló
a karakterem keresett



szerepkör

Kikéredzkedik a mosdóba a vacsoráról, ahol aztán magára zárja az ajtót, felül a mosdókagyló mellé a pultra, a zsebéből pedig előhúzza a pénztárcáját, hogy annak egyik titkos zsebéből egy megviselt, sokat használt képet húzzon elő. A színek már egészen megfakultak rajta, de ahogyan Maddox kihajtogatja, még élénken látja rajta a színeket, az alakokat, a pillanatot.
Tizenkettő volt, amikor utoljára látta az anyját. A nő nyári ruhát viselt, olyat, amit az emberek fürdőruha fölé vesznek föl. A mellrészénél és a csípője alatt átázott az alatta lévő nedves anyagtól, a haján, amit már gyönyörűen szőkéssé szívott a nyári Nap, szalmakalapot viselt. Fél kezével a kalapot tartotta, a másikkal pedig homokozójátékokat fogott. Ezek persze még véletlenül sem Maddox játékai voltak, a húga és az öccse akkor éppen a távolban kergettek sirályokat, Maddox háta mögött természetesen, hogy a nő óvó tekintete a gyerekeken pihenhessen.
Nyaraltak éppen, vagyis igazából csak a hétvégét töltöttük lent a tengerparton, hiszen imádták a hosszú sétákat a homokban, a kagylók gyűjtését és a rákvacsorát. Az apjuk otthon maradt, de az anyjuk minden nap lement velük a partra, minden nap segített homokvárat építeni, és hagyta, hogy a kölykök ugrándozzanak a hullámok között.
Maddox mindig is imádta ezeket a napokat, a féktelen szelet ahogyan belekap a hajába, a tenger sós ízét az ajkain, a Nap forró sugarait a bőrén, a sirályok krákogását, a klubokból áramló zene lágy ütemét, a sült herkentyűk összetéveszthetetlen illatát, az árusokat és, hogy az anyja sosem akart idejekorán hazamenni. Addig hagyta, hogy futkározzanak és játszanak, mígnem a két kisebbet az ölében kellett hazacipelnie, Maddox pedig mellettük, a nagyobb gyerekek sanyarú sorsát hordva a vállán cipelte a strandos táskát, a kezében a homokozóvödröket és a megszerzett kincseket, de még így is hihetetlenül imádta ezeket a napokat.
A képen az anyja rá mosolyog, a fiú készíti róla a portrét. Elmosódott, rosszul fókuszált kép ez, amit bizonytalan gyerekkezek készítettek.
Vissza tudja idézni, hogy mi történt a pillanat után. Ezernyi képet lőtt különböző, lényegtelen dolgokról: kavicsokról, lábnyomokról, sirályokról és uszadékfákról, de egy másik fotót sem készített édesanyjáról. Ha vissza mehetne az időben, és tudná, hogy soha többet nem fogja látni a nőt több képet készítene, átölelné a derekát és nem mondana semmit. Csakhogy Maddox nem tud visszamenni az időben.
A kép készítése után még sokáig maradtak lent a parton, de valahol hat óra magasságában az anyja magához intette őket.
- Maradjatok egy kicsikét itt. - Kérte meg őket a kiterített pléden állva, s hogy biztosítsa mindezt, egy-egy jégkrémet nyújtott feléjük.
- Nem szeretem a vaníliásat. - Maddox fintorogva akarta visszanyújtani, de az anyja addigra már lelépett a takaróról, ő meg megpróbálta elcserélni a mangósra az öccsével. Csak azután jutott eszébe, hogy meg akarja kérdezni az anyját, hogy hova megy, mikor ő már nem volt a közelben.
Maddox arra is emlékszik, hogy milyen keservesen sírt, amikor még órák múlva is ott ültek a pokrócon hárman. Soha az életében nem volt azelőtt még olyan elveszett, mint ott és akkor.
A telefonja rezgése rántja vissza  a fürdőszobába. Megrezzenve hajtja vissza a képet a helyére, és sietősen száll csak le a pultról, hogy kezeit úgy mossa meg, mintha tényleg szüksége lenne. Csak aztán veszi elő a telefonját, hogy elolvassa a neki küldött üzenetet.
Egy egyetemi ismerőse bulit szervez, és habár Maddox nem kívánja magát lüktető zene és női testek közelébe, amik aztán indokolatlan éberséggel dörgölőznek majd hozzá, mindennél jobban kíván egy adag kokaint.
Elfelejtkezik arról, hogy a mostohaanyja születésnapját ünnepelték, ahogyan elfelejtkezik hirtelen mindenről, csak egyetlen egy cél lebeg előtte: halálosan betépni.
Letusol, tusolás közben dob egy üzenetet Bethnek meg három másik ismerősének, hogy beláthatóan rövid időn belül értük megy majd. Drága karórát vesz, és elegáns, apró mintás inget. A farzsebébe a matraca alól tömköd egy kis tasak drogot, az ajtót kinyitja, készen arra, hogy lelép, hogy beleveti magát a féktelen bulizásba és az éjszakai élet minden egyéb csodájába.
- Indulsz valahova Maddox? - Az apja összefonja a kezét a saját mellkasa előtt, erős kiállása arra készteti, hogy a fia meggondolja mit felel.
- Igen? - Kérdez vissza, miközben óvatoskodva kikerüli a férfit. Az apja és közte mindig is volt egyfajta tartás, mióta a férfi újraházasodott. - És tudom, hogy Naomi születésnapja van, úgyhogy ígérem, hogy holnap veszek neki valamit, de most muszáj mennem apa. Összevesztem a barátnőmmel, és hát.. te is tudod, hogy milyenek a nők.. - Könnyűszerrel kocog le a lépcsőn, közben persze össze-vissza hadovál, és mielőtt valaki megállíthatná abban, hogy totálisan szétcsapja magát, beül a Lamborghinijébe és úgy hajt el, mintha az ég világon minden rendben lenne.


Vissza az elejére Go down
 
Maddox Hart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Beth & Maddox
» Maddox & Medorah
» Rosie && Maddox
» Maddox && Rosie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: