Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


alpha wolf


Kiválasztott

Barbara N. Lancaster
Chatkép :
alpha wolf GoXuneB
Szerepkör :
washingtoni lakos
play by :
camila mendes ◎
Hozzászólásaim száma :
307
Pontjaim :
19
Pártállás :
  • Ellenálló

User név :
zsani ◎
Fő képességem :
don't shut up ◎
Őt keresem :
alpha wolf Tumblr_ooe5qu4OLi1rl53x2o4_250
Tartózkodási hely :
the hell called heart of washington ◎
Korom :
26
Foglalkozásom :
student ◎


Barbara N. Lancaster

Elküldésének ideje -- Kedd Feb. 18, 2020 8:40 am

gratulálunk, elfogadva!  
isten hozott játékosaink között!  

Kedves Tessa,
Általában minden családnál van egy családfő, és helyet kap az is, aki azért felelős, hogy annak a családnak mindig melegség legyen az otthonában. Azt hiszem, talán így működik ez egy farkasfalkában is; elvégre valahol, a gyökereiből eredeztetve ez is egy család. Kell neki egy erős alfa, és kell hozzá az, aki ezt összetartja. Ez általában női feladat - a kivételek erősítik a szabályt -, így mondhatni, megtisztelő rang jutott neked a falkán belül.
Nagyon bájos arcot választottál, nyilván Phoebe-t könnyű vérfarkasként azonosítanunk ilyen-olyan indokok miatt... Smile Ám a szépség mögé itt kellő akarat, elhivatottság és elszántság szükséges, hisz ki tudja, talán a falka tagjai is viselkedhetnek néha neveletlen, rossz kölykökként.
Nem is tartalak itt tovább, menj foglalózni, aztán nyomás játszani! Jó szórakozást kívánunk. Smile



Vissza az elejére Go down
Vendég
Anonymous


Vendég

Elküldésének ideje -- Vas. Feb. 16, 2020 1:43 pm
Tessa Baxter

 ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉ ● ◉  

Örökké összeköt minket az, akikkel egy vérvonalon osztozunk; és talán nem mi választjuk a családunkat, ez a kötelék a legnagyobb erősségünk.



alpha wolf

Szöges ellentétje vagyok a húgomnak. Míg a húgom vad és bevállalós, én addig inkább szeretek biztosra menni és ez jellemezte egész eddigi életemet, mind a 34 életévem alatt. Jó persze, kamaszkoromban nekem is voltak kicsapongó időszakaim, de az például sosem fordult volna meg a fejemben, hogy reality-sztár legyek. Szeretem Marj-ot, de annyira az ellentétem, hogy nem is mindig tudok vele normálisan beszélgetni, hiszen ő annyira másfajta személyiség, mint én, hogy szinte lehetetlenség megértetni magamat vele.

Már nem vagyok kamasz, felnőttem, s megfontolt lettem. Minden szavamat és döntésemet átgondolom. Jó, ez majdnem igaz. Mióta bekerültem Seneca falkájába azóta szeretek jobban én magam irányítani és ez nem mindig enged minden döntésemet és szavamat jól megfontolni, de a legtöbb esetben azért igyekszem hű lenni saját magamhoz.
Hajam eredeti csokoládé barna amit mindig lágy hullámokban hordok, nagyon ritka ha összefogom a hajamat. Szeretek stílusosan öltözködni, szeretem kihangsúlyozni azt, hogy igen, nő vagyok, hiába vagyok alfa. Csuklómon pedig van egy tetkó, amit soha az életben nem fogok megbánni, s aminek csak én magam tudom a jelentését.
 
 1986. 03. 11.

Phoebe Tonkin

vérfarkas
a karakterem saját /  keresett



alpha wolf and Baxter-sister

T, mint TÖRTETŐ.
Hiába vagyok felnőtt és megfontolt, szeretem elérni a céljaimat és ezért néha képes vagyok bármikor bárkin átgázolni. Nem egy olyan pillanatom van amikor inkább engedek a farkas ösztöneimnek és hagyom, hogy azok vezessenek. Alfaként pedig még inkább szeretem elérni azt amit én akarok.
E, mint ESZES.
Sok farkas közt muszáj voltam megtanulni használni az eszemet, nah nem mintha buta lány lennék. Sajnos ideje korán kellett a saját lábamra állnom, bár véleményem szerint még mindig jobban jártam, mint a húgom. Ő sokkal fiatalabban kellett elviselnie a szüleink válását.
Habár a szüleim válásakor már nem laktam otthon, de szerettem hazalátogatni, hiába nem értettem egyet azzal amivel Marj foglalkozik. Teljesen távol áll tőlem a reality-valóságshow, és véleményem szerint amióta ebben az egészben benne van, azóta nagyon megváltozott, pedig kiskorában nem ilyen volt. Mikor fiatalabb volt még ő is, akkor sokkal közelebb álltunk egymáshoz.
Marj nem igen beszélt arról, hogy hogyan viselte meg őt a válás, én pedig nem kérdezgettem őt folyton erről, mert ismerem annyira, hogy tudom, ha beszélni szeretne róla akkor úgyis mondaná. Ha ráerőltetném az akaratomat akkor nála nem érnék el vele semmit, sőt, csak az ellenkezője történne annak amit elérni szeretnék.
S, mint SÉRTŐDÉKENY.
Egy falkában sajnos elég gyakori a sok sértődés és hiába vagyok már 26 éves, amikor Seneca nem azt csinálja amit mondok akkor azért előjön a kamasz énem aki képes elég komolyan besértődni.
Habár Seneca a fő fő, övé az alfa, én csak mellette vagyok nőstényként az alfa, de a végső döntéseket ő hozza meg, ahogya a fontosabb szituációkban is ő szokott dönteni, de attól még ennek nem kell örülnöm és sokszor ki is mutatom a nem-tetszésemet.
Senecával amúgy tipikusan úgy viselkedünk, mint a rossz házasok. Szeretünk „bunyózni”, veszekedni, de ugyanakkor szeretünk összebújni és úgy megbeszélni az adott nap dolgait, főleg, hogy az újonc farkasokkal általában én szoktam foglalkozni, velük meg azért van bőven gondom. Főleg amikor ugyanolyan erős akaratú egyeddel hoz össze a sors, mint amilyen jómagam is vagyok.
S, mint SEGÍTŐKÉSZ.
Azt hiszem ez alaptulajdonság amivel rendelkezhet egy jó vérfarkas alfa, hiszen ha nem vagy segítőkész akkor hogyan tudnál az újonnan harapott, átváltozott farkasokon segíteni?
Talán ez az ami miatt nem bánom, hogy az újoncokat megkaptam, mert segít abban, hogy mégjobban fejlődjek. Eltemessem magamban a türelmetlenségemet és inkább arra koncentráljak, hogy az új farkasnak jobb legyen, mert én is tudom milyen rossz volt az első pár száz átváltozásom…
A, mint ANYAI.
Így 26 évesen sok ember közt akire figyelnem kell azt hiszem egyre inkább kezd előjönni az anyai ösztönöm.
Nagyon szeretnék már igazi saját gyereket, de aki tetszik attól nem lehet… Bejön nekem egy vámpír, de vámpíroknak ugyebár gyerekük nem lehet, meg valamilyen okból kifolyólag Seneca azt érzi, hogy mindenkit el kell kergetnie tőlem így esélyem sem lenne randizni vele, pont egy vámpírral.
Vissza az elejére Go down
 
alpha wolf
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» school of the wolf
» wolf in sheep's clothing

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
I N G O D W E T R U S T ❞ :: Eltemetettkarakterek-
Ugrás: